Timex Timex TW2P44600
25 reviews

TIMEX to znana na całym świecie, amerykańska producent zegarków. Początek marki datowany jest na rok 1854 gdzie w miejscowości Waterbury w stanie Connecticut otworzył się zakład zegarmistrzowski. Firma prędko zrewolucjonizowała branżę zegarków i dzisiaj jej design oraz funkcjonalność towarów zostają docenione przez znanych amerykańskich polityków, sportowców i celebrytów. Model TIMEX TW2P44600 to sportowy męski zegarek. Koperta w pełni wytworzona z hipoalergicznej stali szlachetnej opornej na korozję wzorowo komponuje się z czarnym kauczukowym paskiem. Tarcza również utrzymana jest w wytwornej, białej kolorystyce która świetnie komponuje się z kontrastową czarną barwą wskazówek, indeksów i koperty. Mineralne szkiełko w zegarku jest niepodatne na pęknięcia i ma możliwość polerowania. Bezusterkowy zegarek z systemem podświetlenia rodzaju INDIGLO który rewelacyjnie podświetla całą tarczę zegarka. Wodoszczelność na poziomie 100m, oraz chronograf powodują iż jest to w pełni outdorowy model asygnowany dla ludzi dynamicznych. Właściwości ZEGARKA: -MECHANIZM: wyjątkowo dokładny kwarcowy mechanizm na baterie; -KOPERTA: Stal Nierdzewna; -PASEK: Kauczukowy koloru czarnego; -DŁUGOŚĆ PASKA: 25cm -SZKIEŁKO; Mineralne; -WODOSZCZELNOŚĆ: 100m (można pływać) -DATOWNIK: -CHRONOGRAF. -INDIGLO: Równomierne Podświetlenie całej tarczy zegarka -FLUORESCENCYJNE WSKAZÓWKI -OKRES GWARANCJI: 3 lata

495 PLN
Timex Timex TW2R42800
25 reviews

TIMEX to znana na całym świecie, amerykańska firma zegarków. Początek producenta datowany jest na rok 1854 gdzie w miejscowości Waterbury w stanie Connecticut otworzył się zakład zegarmistrzowski. Firma momentalnie zrewolucjonizowała branżę zegarków i dzisiaj jej design, a także funkcjonalność artykułów zostają docenione przez znanych amerykańskich polityków, sportowców i celebrytów.
TIMEX Expedition TW2R42800 to sportowy zegarek męski zasilany baterią. Kwarcowy amerykański mechanizm, gwarantujący wyjątkową poprawność chodu, schowany jest w kopercie tworzonej ze stali szlachetnej. Mineralne szkiełko w zegarku jest odporne na pęknięcia i posiada możliwość polerowania. Do funkcji zegarka zaliczamy m.in.: datownik wskazujący aktualny dzień miesiąca, neobrite na wskazówkach, jak jeszcze stoper w formie chronografu. Wyśmienite podświetlenie całej tarczy zagwarantuje opatentowany system INDIGLO.
właściwości ZEGARKA: -MECHANIZM: kwarcowy, zasilany baterią; -KOPERTA: stal szlachetna odporna na rdzewienie; -PASEK: Skórzany koloru czarnego przeszywany jasną nitką; -TARCZA: Biała; -SZKIEŁKO: mineralne, niepodatne na zarysowania; -WODOSZCZELNOŚĆ: 30m (zegarek jest wytrzymały jedynie na zachlapania - nie wolno w nim wchodzić do wody); -NEOBRITE: wskazówki zegarka pozostały pokryte warstwą fosforyzującą, która po naświetleniu w dzień – świeci w ciemnościach; -INDIGLO: system podświetlenia, który równomiernie podświetla całą tarczę zegarka; -CHRONOGRAF: stoper w formie małych podtarczy mierzący czas do 30 minut; -DATOWNIK: wskazuje aktualny dzień miesiąca; -ŻYWOTNOŚĆ BATERII: 3 lata; -INSTRUKCJA OBSŁUGI W JĘZYKU POLSKIM; -ORYGINALNE OPAKOWANIE TIMEX; -OKRES GWARANCJI: 3 lata;

295 PLN
Polar Polar M430 (0725882038780)
25 reviews

Polar M430 to zegarek do biegania z GPS, pomiarem tętna z nadgarstka, progresywnymi funkcjami treningowymi i całodobowym monitorem aktywności — najkorzystniejszy zegarek dla biegaczy, którzy posiadają szerokie kryteria.


POLAR M430 W PIGUŁCE

Bez nadajnika na klatkę piersiową
Polar M430 mierzy tętno z nadgarstka łatwo, skrupulatnie i niezawodnie.

Biegaj gdzie chcesz
Mierz tempo, dystans i wysokość n.p.m. Dzięki zaimplementowanemu sensorowi GPS. Gdy biegasz w pomieszczeniu zamkniętym, Polar M430 mierzy prędkość i pokonany dystans na podstawie ruchów nadgarstka.

Łatwiejszy test wydolności
Polar Fitness Test, oparty na pomiarze tętna z nadgarstka, mierzy poziom wytrenowania, a teraz możesz go wykonać w dowolnym czasie i miejscu — bez konieczności zakładania nadajnika na klatkę piersiową.

Program treningu biegowego
Wybierz stosowny program treningowy przypasowany do Twoich potrzeb.

Running Index
Sprawdzaj, jak polepsza się wydajność Twojego biegu.

Sleep Plus
Sen ma podstawowe znaczenie dla zdrowia i korzystnego samopoczucia. Polar Sleep Plus™ dostarczy Ci cennych danych o Twoim śnie. Dowiedz się jaka jest jakość Twojego snu, jego wzorce i zmień nawyki z nim związane, żeby zapewnić sobie udoskonalony wypoczynek.


FUNKCJE

Pomiar tętna z nadgarstka
nadzoruj tętno prosto i starannie dzięki technologii optycznego pomiaru tętna, opracowanej poprzez markę Polar.

innowacyjny GPS
Zegarek Polar M430 został wyekwipowany w dokładny i bezawaryjny moduł GPS, który dokładnie mierzy Twoją szybkość, dystans i pokonaną trasę. Dzięki trybowi oszczędzania energii detektor GPS zarejestruje ważne momenty w trakcie każdej, choćby najdłuższej trasy.

Treningi w obiektach zamkniętych
Gdy sygnał GPS jest niedostępny, Polar M430 mierzy prędkość i pokonany dystans na podstawie ruchów nadgarstka.

Pomiar aktywności
Ruszaj się poprzez cały dzień. Polar M430 kontroluje pokonane kroki, przebyty dystans, spalone kalorie, sen i gwarantuje spersonalizowany cel dziennej dynamiczności.

Polar Flow
Planuj, synchronizuj i dziel się informacjami o swym treningu za pośrednictwem nieszablonowego serwisu internetowego i aplikacji
Polar Flow. Nieskomplikowany dostęp do wszystkich informacji.

Powiadomienia z telefonu
Funkcja powiadomień z telefonu zezwala na wyświetlanie komunikatów bezpośrednio na ekranie M430.

Profile sportowe
Polar gwarantuje ponad sto różnorodnych profili sportowych, możesz więc wybrać taki, który najlepiej pasuje do Twoich treningów.


FUNKCJE SMART COACHING

Fitness Test na podstawie pomiaru tętna z nadgarstka
Pięciominutowy test mierzący wydolność tlenową na podstawie tętna spoczynkowego, zmienności rytmu pracy serca i innych informacji personalnych. Wykonuj test regularnie, by zobaczyć, jakie robisz postępy.

Program treningu biegowego
Przygotowuj się do wybranego wydarzenia biegowego, stosując spersonalizowany program treningu biegowego przystępny w aplikacji Polar Flow. Wybierz jeden z czterech różnorodnych celów — bieg na 5 km, 10 km, półmaraton lub maraton — i otrzymaj kompleksowy plan treningowy, który pomoże Ci go osiągnąć.

Running Index
Wskazuje, jak udoskonalają się Twoje wyniki biegania.

Obciążenie treningowe
Wskazuje, w jaki sposób trening wpływa na Twój organizm i pomaga porównać obciążenie zróżnicowanych treningów. Nadzoruj obciążenia treningowe, żeby poznać własne granice, a także adekwatnie dopasować intensywność i czas treningu. Funkcja przystępna w serwisie Polar Flow.

Stan regeneracji
demonstruje czas odpoczynku, jaki powinien upłynąć przed następnym treningiem. Funkcja dostępna w serwisie Polar Flow.

Training Benefit
zagwarantuje motywujące informacje o wpływie treningu na organizm, natychmiast po jego zakończeniu.

Licznik kalorii
Dzięki niemu starannie wiesz, ile kalorii udało Ci się spalić. Informacje oparte są na podstawie Twojej masy ciała, wieku, wzrostu, płci, tętna maksymalnego i intensywności treningu.

Monitor intensywności
demonstruje aktywność użytkownika w ciągu dnia i pokazuje funkcjonalne wskazówki zezwalające na osiągnięcie dziennego celu.

Podsumowanie energiczności
Mierzy poziom dziennej, tygodniowej i miesięcznej dynamiczności, ukazując, jak decyzje użytkownika pomagają w zachowaniu zdrowia i kondycji fizycznej.

Sleep Plus
korzystny sen powiększa sprawność odpoczynku i zagwarantuje dużo korzyści dla organizmu. Funkcja Polar Sleep Plus™ automatycznie lokalizuje czas, długość i jakość snu. Dostarczainformacji, na podstawie których można znaleźć sposób, aby spać lepiej.

szczegóły dotyczące funkcji Smart Coaching dostępne na stronie producenta pod tym linkiem


wymiary

• Masa: 51 g
• Grubość: 12 mm
• wyświetlacz: wyświetlacz wysokiej rozdzielczości, 128 x 128 pikseli

atrybuty technologicznE

• Pomiar tętna z nadgarstka
• wbudowany czujka GPS z technologią predykcji pozycji satelitów SiRFInstantFix™
• Akcelerometr
• automatyczne i manualne okrążenia
• Sygnalizacja przy pomocy wibracji
• Wodoodporny (pasuje do użytkowania w trakcie pływania)
• 8 MB pamięci flash
• Akumulator litowo-polimerowy o objętości 240 mAh
• Akumulator umożliwia rejestrowanie do 8, 25 albo 30 godzin treningu z GPS i optycznym sensorem tętna (w zależności od częstotliwości poboru sygnału GPS: 1 sekunda, 30 sekund albo 60 sekund)
• Czas pracy na baterii bez GPS i bez tętna do 20 dni

ŁĄCZNOŚĆ

• Specjalny przewód micro USB do synchronizacji danych z komputerem PC lub Mac
• Połączenie Bluetooth Smart z telefonem i sensorami
• Serwis internetowy Polar Flow kompatybilny z systemami operacyjnymi Mac OS X 10.6, OS X 10.7, OS X 10.8 lub nowszym i Windows XP, Windows 7, Windows 8 lub nowszym
• Kompatybilność z aplikacją mobilną Polar Flow
• Oprogramowanie z możliwością aktualizacji
• Języki interfejsu użytkownika: angielski, chiński (uproszczony), duński, fiński, francuski, hiszpański, holenderski, indonezyjski, japoński, niemiecki, norweski, polski, portugalski, rosyjski, szwedzki, turecki i włoski

komplet posiada

• Pulsometr M430 GPS pomarańczowy
• przewód USB
• Instrukcja obsługi w języku polskim
• Gwarancja producenta 2 lata

Film promujący Pulsometr M430 do obejrzenia tutaj

699 PLN
Timex Timex TW271300
25 reviews

TIMEX to znana na całym świecie, amerykańska producent zegarków. Początek producenta datowany jest na rok 1854 gdzie w miejscowości Waterbury w stanie Connecticut otworzył się zakład zegarmistrzowski. Marka szybko zrewolucjonizowała branżę zegarków i teraz jej design i funkcjonalność produktów zostają docenione przez znanych amerykańskich polityków, sportowców i celebrytów. Model TIMEX TW2P71300 to wysmakowany i stylowy zegarek z chronografem rodzaju weekender unisex, bezusterkowy zegarek z systemem podświetlenia rodzaju INDIGLO który nieprzeciętnie podświetla całą tarczę zegarka. Kwarcowy amerykański mechanizm, zapewniający wyjątkową poprawność chodu, schowany jest w kopercie produkowanej ze stali szlachetnej. Mineralne szkiełko w zegarku jest odporne na pęknięcia i ma możliwość polerowania. Cały zegarek oplata stanowczo odporny na rozerwanie, nylonowy, designerski pasek z metalową sprzączką. Atrybuty ZEGARKA: -MECHANIZM: Kwarcowy - zasilany baterią; -PASEK: Parciany odcień granatowego; -DŁUGOŚĆ PASKA: kompletna mierzona wraz z kopertą: 24,5cm; -KOPERTA: Wysokiej jakości stal nierdzewna; -SZKIEŁKO: Mineralne wysokiej jakości; -WODOSZCZELNOŚĆ: klasa WR 30m odporny na zachlapania, nie wolno pływać w zegarku; -INDIGLO: równomierne podświetlenie całej tarczy -FOSFORYZUJĄCE WSKAZÓWKI; wskazówki w zegarku pozostały pokryte warstwą fosforyzującą, która po naświetleniu w dzień - delikatnie podświetla się w ciemności; -CHRONOGRAF: stoper w formie trzech znikomych tarcz; -DATOWNIK; wskazuje aktualny dzień miesiąca; -ORYGINALNE OPAKOWANIE TIMEX; -INSTRUKCJA OBSŁUGI W JĘZYKU POLSKIM; -OKRES GWARANCJI: 3 lata;

289 PLN
Garmin Garmin vivoactive 3
25 reviews

Zegarek GPS z zastosowanymi aplikacjami sportowymi, pomiarem tętna na nadgarstku i płatnościami zbliżeniowymi Garmin Pay™ Pierwsze urządzenie Garmin noszone na ciele z obsługą funkcji Garmin Pay™, która umożliwia dokonywanie płatności za pomocą zegarka1 Możliwość personalizacji zegarka za pomocą tysięcy gratisowych tarczy zegarka, aplikacji i widżetów ze sklepu Connect IQ™ Ponad 15 fabrycznie załadowanych aplikacji GPS i do energiczności sportowych wykonywanych w pomieszczeniach, takich jak joga, bieganie, pływanie i inne Monitorowanie poziomu skuteczności na podstawie pułapu tlenowego i zarządzanie danymi dotyczącymi szacowanego wieku skutecznościowego i obserwowanie, jak użytkownik radzi sobie ze stresem2 Dostęp do funkcji łączności3, takich jak powiadomienia z telefonu, samoczynne przesyłanie informacji do serwisu Garmin Connect™, LiveTrack i inne Czas działania baterii4: do 7 dni w trybie zegarka; 13 godzin w trybie GPS vívoactive 3 to trafny zegarek dla aktywnego trybu życia — od sportu i rozrywki po dokonywanie płatności. nieskomplikowane dokonywanie płatności mobilnych bezpośrednio z zegarka, a dzięki 15 fabrycznie załadowanym aplikacjom sportowym możesz wybrać, w jaki sposób chcesz powiększyć swoją sprawność. Zaimplementowany moduł GPS umożliwia rejestrowanie dystansu, tempa, lokalizacji i innych informacji dotyczących aktywności na świeżym powietrzu. Dokonuj płatności z dowolnego miejsca vívoactive 3 to nasze pierwsze urządzenie noszone na ciele z obsługą funkcji Garmin Pay, która w sytuacji korzystania z usług zgodnych banków pozwala zapłacić za napój po treningu bezpośrednio z nadgarstka, dzięki temu w domu możesz zostawić nie tylko telefon, ale także portfel. Można korzystać z niej praktycznie wszędzie tam, gdzie można zapłacić kartą zbliżeniowo1. Zatem jeśli Twój portfel pozostał w szafce albo po prostu nie masz go ze sobą, nadal możesz wypić ulubioną kawę latte po porannym biegu. Wystarczy jeden ruch nadgarstka. Uprawiaj więcej sportów Dzięki ponad 15 zainstalowanym fabrycznie aplikacjom sportowym znalezienie przyjemnego sposobu na utrzymanie formy jest proste. Wybierz się na pole golfowe, przejażdżkę rowerem, zajęcia jogi albo spróbuj swoich sił w pływaniu na desce z wiosłem. Kiedy będziesz przebywać na świeżym powietrzu, zaimplementowany moduł GPS umożliwi zegarkowi vívoactive 3 śledzenie szczegółów dotyczących wybranej poprzez Ciebie energiczności — bez konieczności połączenia z telefonem. Ten zegarek to wyśmienity towarzysz w trakcie zróżnicowanych dynamiczności od jazdy na snowboardzie po pływanie i co najmniej kilkanaście innych opcji po drodze. Nadaje się do Ciebie i wszystkiego, co robisz Możesz śmiało zabierać zegarek ze sobą na zewnątrz w każdą pogodę. Możesz w nim pływać i brać prysznic6, a czytelny choćby w pełnym słońcu wyświetlacz Garmin Chroma Display™ chroniony jest poprzez bardzo wytrzymałe szkło Corning® Gorilla® Glass. Urządzenie jest jeszcze wyekwipowane w interfejs Side Swipe™ umożliwiający prędkie przewijanie i skuteczną nawigację po menu i widżetach. Jest on dostosowany dla osób lewo i prawo ręcznych, więc możesz nosić urządzenie tak jak Ci jest komfortowo. Wygodny, przychylny dla użytkownika i czytelny zegarek vívoactive 3 spełni oczekiwania wspaniale w każdej sytuacji. Codzienne monitorowanie kondycji z pomiarem wysiłku Dzięki technologii nadgarstkowego pomiaru tętna Elevate™2 vívoactive 3 zezwala na monitorowanie kluczowych aspektów Twojej kondycji fizycznej i wysiłku, przedstawiając, jak Twój organizm reaguje w najróżniejszych warunkach. Może na przykład oszacować Twój pułap tlenowy i wiek produktywnościowy, czyli dwa wskaźniki kondycji, które udoskonalają się wraz z regularnymi ćwiczeniami. Urządzenie śledzi także zmienność tętna, która służy do obliczania i śledzenia poziomu wysiłku. Vívoactive 3 pozwoli Ci zrozumieć, kiedy obciążenie fizyczne i emocjonalne wywołują zwiększenie poziomu stresu, aby móc odpowiednio zareagować i go ograniczyć. Zawsze w kontakcie Życie toczy się bez przerwy, dlatego pozostań w kontakcie w trakcie rozrywki i treningów dzięki zegarkowi vívoactive 3. Po sparowaniu urządzenia ze zgodnym smartfonem możesz otrzymywać wiadomości tekstowe, a nawet na nie odpowiadać5 i oglądać aktualności z mediów społecznościowych, wiadomości e-mail i inne bezpośrednio na swoim nadgarstku. Znajdź swój telefon, steruj muzyką i udostępniaj swoje intensywności sportowe znajomym za pomocą funkcji LiveTrack. Ukończone intensywności zostaną nawet automatycznie przesłane do naszego sportowego serwisu społecznościowego Garmin Connect. Połącz się i startuj Synchronizowanie dynamiczności z serwisem Garmin Connect gwarantuje coś więcej niż tylko przechowywanie informacji. Garmin Connect to prężnie działająca społeczność, której członkowie mogą na bieżąco zespajać się i rywalizować poprzez wyzwania, wspierać innych w dążeniu do celu, czy dzielić się własnymi osiągnięciami w mediach społecznościowych. Garmin Connect to gratisowy serwis internetowy, z którego moż..

1229 PLN
Timex Timex T2P285
25 reviews

TIMEX to znana na całym świecie, amerykańska marka zegarków. Początek producenta datowany jest na rok 1854 gdzie w miejscowości Waterbury w stanie Connecticut otworzył się zakład zegarmistrzowski. Marka ekspresowo zrewolucjonizowała branżę zegarków i dzisiaj jej design oraz funkcjonalność produktów zostają docenione poprzez znanych amerykańskich polityków, sportowców i celebrytów. Prezentowany poprzez nas model T2P285 jest to sportowy zegarek męski zasilany baterią. Koperta zegarka stworzona ze stali szlachetnej została umocowana na pasku z tworzywa sztucznego. Czarną tarczę zegarka broni szkiełko mineralne, które jest oporne na zarysowania. Na wskazówkach, jak ponadto na indeksach umieszczono warstwę fosforyzującą, która po naświetleniu w dzień - świeci w ciemnościach. Model ten ma funkcję takie jak m.in: datownik wskazujący aktualny dzień miesiąca, kompas i system podświetlania INDIGLO, który równomiernie podświetla całą tarczę zegarka. Wodoszczelność na poziomie 100m pozwala nam na wejście do wody, jak także na pływanie. Cechy ZEGARKA: -MECHANIZM: Kwarcowy, zasilany baterią; -KOPERTA: Stal Nierdzewna niepodatna na rdzewienie; -SZKIEŁKO; Mineralne oporne na zarysowania; -PASEK: tworzywo nienaturalne koloru czarnego; -DŁUGOŚĆ PASKA: całkowita mierzona wraz z kopertą: 23,5cm; -WODOSZCZELNOŚĆ: 100m (zezwala na wejście w zegarku do wody jak także na pływanie w nim); -NEOBRITE: warstwa fosforyzująca na wskazówkach, która po naświetleniu w dzień świeci w nocy; -DATOWNIK: Wskazuje aktualny dzień miesiąca; -KOMPAS; -ŻYWOTNOŚĆ BATERII: 3 lata; -ORYGINALNE OPAKOWANIE TIMEX; -OKRES GWARANCJI; 3 lata;

349 PLN
Timex Timex TW2P62400
25 reviews

TIMEX to znana na całym świecie, amerykańska firma zegarków. Początek firmy datowany jest na rok 1854 gdzie w miejscowości Waterbury w stanie Connecticut otworzył się zakład zegarmistrzowski. Firma prędko zrewolucjonizowała branżę zegarków i dzisiaj jej design i funkcjonalność produktów zostają docenione przez znanych amerykańskich polityków, sportowców i celebrytów. Model TIMEX TW2P62400 to wykwintny i stylowy zegarek z chronografem rodzaju weekender unisex, niezawodny zegarek z systemem podświetlenia rodzaju INDIGLO który idealnie podświetla całą tarczę zegarka. Kwarcowy amerykański mechanizm, gwarantujący unikatową poprawność chodu, schowany jest w kopercie wytwarzanej ze stali szlachetnej. Mineralne szkiełko w zegarku jest wytrzymałe na pęknięcia i posiada możliwość polerowania. Cały zegarek oplata bardzo niepodatny na rozerwanie, nylonowy, designerski pasek z metalową sprzączką. Atrybuty ZEGARKA: -MECHANIZM: Kwarcowy - zasilany baterią; -PASEK: Parciany kolor niebieskiego; -DŁUGOŚĆ PASKA: całkowita mierzona wraz z kopertą: 24,5cm; -KOPERTA: Wysokiej jakości stal nierdzewna; -SZKIEŁKO: Mineralne wysokiej jakości; -WODOSZCZELNOŚĆ: klasa WR 30m odporny na zachlapania, nie wolno pływać w zegarku; -INDIGLO: równomierne podświetlenie całej tarczy -FOSFORYZUJĄCE WSKAZÓWKI; wskazówki w zegarku pozostały pokryte warstwą fosforyzującą, która po naświetleniu w dzień - subtelnie podświetla się w ciemności; -CHRONOGRAF: stoper w formie trzech znikomych tarcz; -DATOWNIK; wskazuje aktualny dzień miesiąca; -ORYGINALNE OPAKOWANIE TIMEX; -INSTRUKCJA OBSŁUGI W JĘZYKU POLSKIM; -OKRES GWARANCJI: 3 lata;

289 PLN
Garmin Garmin fenix 5 (0753759172022)
25 reviews

Stylowy zegarek GPS do wielu dyscyplin dla sportowców i zwolenników aktywnej turystyki Zegarek GPS do wielu dyscyplin sportowych z technologią nadgarstkowego pomiaru tętna Elevate™1 Stalowa budowa Steel Grip z anteną EXO zintegrowaną z ramką ze stali oraz spód z kutej stali odporność nawet w skomplikowanych warunkach Fabrycznie załadowane profile dynamiczności dla wszystkich dyscyplin sportowych i przygód Najważniejsze statystyki są na wyciągnięcie ręki na widgecie, na którym wyświetlane są efekty i postępy treningu Funkcje online obejmują powiadomienia z telefonu, automatyczne przesyłanie informacji do bezpłatnego sportowego serwisu społecznościowego Garmin Connect™, a także możliwość personalizacji dzięki bezpłatnym tarczom zegarka i aplikacjom ze sklepu Connect IQ™ Przydatne w terenie czujniki, w tym ustalanie pozycji poprzez systemy GPS i GLONASS, wysokościomierz barometryczny i 3-osiowy kompas z żyroskopem Każdego dnia osiągaj coraz lepsze wyniki.

fēnix 5 to najwyższej jakości zegarek GPS do wielu dyscyplin sportowych z nadgarstkowym pomiarem tętna1, nowoczesnymi funkcjami treningowymi i wymiennymi paskami, które pozwalają na szybką zmianę stylu zegarka.

Zegarek fēnix 5 zezwala na śledzenie wszystkich dyscyplin sportu dzięki zaimplementowanym profilom intensywności i nowoczesnym statystykom efektywności, które pozwalają lepiej kontrolować produktywność treningu. Oferuje także funkcję powiadomień z telefonu doskonały wygląd i perfekcyjne cechy fēnix 5 to zegarek do wielu dyscyplin sportowych zoptymalizowany pod kątem wydajności.

Model fēnix 5 ma konkretną, wytrzymałą konstrukcję. Jest dopracowany z najwyższą dokładnością i wyposażony w ramkę ze stali rdzoodpornej ze zintegrowaną anteną EXO i tylną część produkowaną z kutej stali, aby zapewnić solidność w najistotniej wymagających środowiskach (wodoodporność do 100 metrów).

Zegarek fēnix 5 pozwala zaspokoić zarówno estetyczne, jak i sportowe ambicje. Wyśmienita czytelność w trakcie biegu za każdym razem włączony, barwny wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości Garmin Chroma Display™ gwarantuje doskonałą czytelność w każdej sytuacji.

Zegarek fēnix 5 wykorzystuje 1,2-calowy ekran w technice transflektywnej, równocześnie odbijający i transmitujący światło, co sprawia, iż tarcza zegara jest o dużo czytelniejsza w ostrym świetle słonecznym.

Aby zagwarantować udoskonaloną wytrzymałość i trwałość zegarka, model fēnix 5 Sapphire Edition jest wyekwipowany w najwyższej jakości, wytrzymałe na zarysowania szafirowe szkiełko. Nadgarstkowy pomiar tętna żeby zapewnić najwyższą swobodę ambitnym sportowcom, wszystkie modele zegarka fēnix 5 wykorzystują technologię pomiaru tętna na nadgarstku Elevate, która pozwala obserwować tętno bez konieczności zakładania paska z czujnikiem na klatkę piersiową.

Dzięki nowemu, w pełni zintegrowanemu nadgarstkowemu czujnikowi Elevate można kontrolować dynamiczność treningów, a poprzez funkcję całodobowego monitorowania tętna można śledzić codzienne energiczności dzięki i uzyskiwać precyzyjniejsze informacje dotyczące liczby kalorii spalonych w ciągu dnia.

Podkreśl swój fason, dobierając wymienne paski znaczny dobór pasków QuickFit — począwszy od skórzanych klasy Premium, przez metalowe aż po silikonowe — powoduje,z łatwością możesz złączyć pasek do ulubionej dyscypliny sportu albo dynamiczności.

Do zmiany paska nie są potrzebne żadne narzędzia. Starczy wymienić, zatrzasnąć i gotowe. Wszystko na temat Twojego treningu Chęć stałego udoskonalania wyników wiąże się z niezliczoną liczbą godzin spędzonych na treningu.

teraz fēnix 5 jest zaopatrzony w nowy widget efektywności treningu, który w jednym miejscu udostępnia wszystkie informacje potrzebne, żeby lepiej nadzorować kondycję fizyczną i jeszcze sprawniej trenować.

Stan treningu: sygnalizuje o produktywności treningu i podpowiada, czy podejmowane treningi są produktywne i czy czynisz postępy. Szacowanie pułapu tlenowego (VO2max): analizuje informacje treningowe dotyczące biegu albo jazdy na rowerze, żeby oszacować maksymalną liczba tlenu, jaką organizm może użyć w ciągu minuty, co pozwala określić, jaka jest kondycja użytkownika.

Obciążenie treningowe: sygnalizuje, jak ciężko trenujesz w danym okresie, bez względu na rodzaj dynamiczności. Asystent odpoczynku: wskaźnik odpoczynku odlicza zalecany czas odpoczynku po ostatnim treningu.

Bardziej nowoczesne wskaźniki, takie jak wskaźnik FTP i próg mleczanowy, pomagają lepiej ocenić aktualny stan kondycji fizycznej w trakcie jazdy rowerem albo biegu, a symulator wyścigu oblicza rewelacyjny czas ukończenia wyścigu na 5 km, 10 km, półmaratonu i maratonu, w oparciu o bieżącą wartość pułapu tlenowego.

Training Effect 2.0 zapewnia informacje o sprawności aerobowej i beztlenowej dla każdej sesji treningowej, co pozwala sprawdzić, czy Twój trening przynosi pożądane rezultaty. Biegaj efektywniej teraz możesz pobiec jeszcze dalej dzięki dostępowi do danych biegowych.

Funkcje treningowe marki Garmin, w..

2099 PLN
Diesel Diesel DZ4282
25 reviews

Zegarki Diesel to sugestia dla nowoczesnych mężczyzn, którzy lubią charakteryzować się z tłumu! specyficzny design połączony z wysoką jakością - taki również jest zegarek Diesel DZ4282, wyraz nowoczesnej sztuki zegarmistrzowskiej.

W krągłej kopercie, o rozmiarach 51 x 59 mm zamknięty został staranny mechanizm kwarcowy, zasilany przy pomocy baterii. Broni go zakręcane wieczko, które w dodatku gwarantuje 10ATM wodoszczelności, zezwalające na kąpiel i pływanie z nurkowaniem bez akwalungu.

lśniąco-szczotkowana obudowa zegarka DZ4282 tworzona pozostała z antyalergicznej stali szlachetnej o szerokiej odporności na uszkodzenia i uzupełniona wysokiej jakości bransoletą ze stali szlachetnej. Koperta, jaką ma model Diesel DZ4282 ma odcień grafitowy, który idealnie współgra z grafitową bransoletą, o szerokości przy mocowaniu 26.00 mm, wytwarzając oryginalną całość.

Zegarek DZ4282 należy do linii Diesel MEGA CHIEF, którą wyróżnia wyjątkowy styl i niesamowite detale. Będzie on nie tylko niezastąpionym uzupełnieniem każdego stroju, ale też poręcznym dodatkiem precyzyjnie wskazującym czas, datę i pozwalającym obliczyć odcinek czasu przy użyciu chronografu, czyli analogowego stopera.

Czytelność zapewnia oznakowanie tarczy poprzez indeksy i cyfry arabskie, które w połączeniu z grafitową, matową tarczą na dodatek podkreśla postępowy charakter zegarka. Model Diesel DZ4282 będzie nieprzeciętnie pasował na męski nadgarstek o maksymalnym obwodzie 200 +/-5mm.

Jak wszystkie zegarki Diesel, model DZ4282 z kolekcji MEGA CHIEF to innowacyjny, designerski dodatek, który spełni oczekiwania nawet najistotniej wymagających mężczyzn lubiących fason, klasę, wysoką jakość i zgodność z aktualnymi trendami.

1143 PLN
Casio Casio GA-110GB-1AER
25 reviews

Wstrząsoodporny zegarek G-Shock GA-100GB-1A zbudowany przez grupę naukowców. Głównym celem Casio było stworzenie zegarka, którego nie można zniszczyć. System wstrząsoodporny G-Shock zabezpiecza go przeciwko wstrząsom i uderzeniom. Zegarki G-Shock objęte są 3 letnią gwarancją z możliwością przedłużenia do 6 lat realizowaną poprzez nasz serwis.
cechy ZEGARKA: -MECHANIZM: Kwarcowy, zasilany baterią; -SZKIEŁKO: Mineralne; -KOPERTA: Tworzywo nienaturalne w odcieniu czarnym błyszczącym z elementami żółtego złota; -PASEK: Tworzywo nienaturalne w odcieniu czarnym połyskującym; -DŁUGOŚĆ PASKA: kompletna mierzona od sprzączki wraz z kopertą do końca paska: 25cm; -WODOSZCZELNOŚĆ: 200m W zegarku można pływać i nurkować (w tym z butlą); -KALENDARZ automatycznY: mechanizm sam dostosowuję datę w sytuacji krótszych miesięcy; -ALARM: możliwość ustawienia 5 alarmów (ustawiane na potężny dzień i godzinę),a także godzinowego sygnału; -PODŚWIETLENIE: AUTO LED równomierne podświetlenie tarczy zegarka diodą elektrolimenscencyjną koloru pomarańczowego z funkcją automatycznego podświetlenia po skierowaniu zegarka w kierunku wzroku; -TIMER: możliwość odliczania od zaprogramowanego czasu do zera, z funkcją autopowtarzania; -STOPER: 1/1000 – 100h pomiar czasu z starannością do 1/1000 sekundy mogący mierzyć czas do 100 godzin; -CZAS ŚWIATOWY: wyświetlanie czasu w najróżniejszych strefach czasowych na podstawie informacji największych miast na świeci; -G-SHOCK: system wstrząsoodporny zabezpiecza zegarek przeciwko wstrząsom i uderzeniom; -DATOWNIK: wskazuje aktualny dzień miesiąca, nazwę dnia tygodnia oraz nazwę miesiąca; -TRYB WYŚWIETLANIA GODZINY: 12/24h; -ŻYWOTNOŚĆ BATERII: 2 lata; -typ BATERII: CR1220; -INSTRUKCJA OBSŁUGI W JĘZYKU POLSKIM: -ORYGINALNE OPAKOWANIE CASIO G-SHOCK; -OKRES GWARANCJI: 3 lata gwarancji z możliwością przedłużenia na 6 lat za dopłatą 20zł przy zakupie zaznaczając taką informację w uwagach do zamówienia lub do 30 dni od dnia otrzymania towaru poprzez wpłatę na nasze konto bankowe kwoty za przedłużenie;

425 PLN
Timex Timex TW2R47600
25 reviews

TIMEX to znana na całym świecie, amerykańska firma zegarków. Początek marki datowany jest na rok 1854 gdzie w miejscowości Waterbury w stanie Connecticut otworzył się zakład zegarmistrzowski. Firma szybko zrewolucjonizowała branżę zegarków i dzisiaj jej design i funkcjonalność artykułów zostają docenione poprzez znanych amerykańskich polityków, sportowców i celebrytów.
TIMEX CHRONO TW2R47600 to sportowy zegarek męski zasilany baterią. Kwarcowy amerykański mechanizm, gwarantujący wyjątkową poprawność chodu, schowany jest w kopercie wytworzonej ze stali szlachetnej. Mineralne szkiełko w zegarku jest odporne na pęknięcia i ma możliwość polerowania. Wodoszczelność na poziomie 10BAR zezwala na pływanie w zegarku. Do funkcji zegarka zaliczamy m.in.: datownik wskazujący aktualny dzień miesiąca, neobrite na wskazówkach,, a także na indeksach jak również stoper w formie chronografu. Wyśmienite podświetlenie całej tarczy gwarantuje zastrzeżony system INDIGLO.
atrybuty ZEGARKA: -MECHANIZM: kwarcowy, zasilany baterią; -KOPERTA: stal szlachetna niepodatna na rdzewienie; -BRANSOLETA: Stal szlachetna oporna na rdzewienie; -OBWÓD BRANSOLETY: Całkowity mierzony wraz z kopertą 21cm z możliwością skrócenia u każdego zegarmistrza przez wybicie ogniw z bransolety; -TARCZA: Beżowy; -SZKIEŁKO: mineralne, niepodatne na zarysowania; -WODOSZCZELNOŚĆ: 10BAR (umożliwia kontakt z wodą, jak dodatkowo na pływanie w zegarku - nie wolno wchodzić do sauny!); -NEOBRITE: wskazówki zegarka zostały pokryte powłoką fosforyzującą, która po naświetleniu w dzień – świeci w ciemnościach; -INDIGLO: system podświetlenia, który równomiernie podświetla całą tarczę zegarka; -CHRONOGRAF: stoper w formie minimalnych podtarcz mierzący czas do 30 minut z skrupulatnością do 1/20 sekundy; -DATOWNIK: wskazuje aktualny dzień miesiąca; -ŻYWOTNOŚĆ BATERII: 3 lata; -INSTRUKCJA OBSŁUGI W JĘZYKU POLSKIM; -ORYGINALNE OPAKOWANIE TIMEX; -OKRES GWARANCJI: 3 lata;

388 PLN
Garmin Garmin Fenix 3
25 reviews

bezawaryjny zegarek sportowy GPS Antena EXO™ ze stali rdzoodpornej z obsługą GPS + GLONASS zagwarantuje szybkie wyszukanie satelitów i staranne wyznaczenie pozycji Szafirowe szkiełko, solidny pasek ze stali oraz dodatkowy czarny pasek z elastomeru barwny, czytelny w pełnym słońcu wyświetlacz o przekątnej 3,1 cm Wysokościomierz, barometr i 3-osiowy kompas z funkcją samoczynnej kalibracji asygnowany do użycia w wielu dyscyplinach sportowych i innych dynamicznościach fizycznych dzięki przeznaczonym profilom, na przykład, do biegów terenowych, pływania, wędrówek, dyscyplin narciarskich i wielu innych Funkcje treningów fitness, takie jak pułap tlenowy, asystent odpoczynku, a także standardowe funkcje nawigacyjne producenta Garmin (np.

TracBack) Inteligentne funkcje, takie jak powiadomienia z telefonu i pełna obsługa aplikacji Connect IQ™ umożliwiają całkowitą personalizację fēnix™ Sapphire to bezusterkowy, sportowy zegarek GPS stworzony z myślą o wymagających sportowcach i miłośnikach aktywnej turystyki.

Nowa stalowa antena EXO™ gwarantuje zegarkowi fēnix™ 3 Sapphire możliwość korzystania z sygnałów GPS i GLONASS, a jego kolorowy ekran widoczny podgląd informacji dotyczących treningów multidyscyplinarnych, biegów terenowych i nawigacji.

• Zegarek charakteryzuje się wytrzymałą i mocną konstrukcją, wysoką jakością wykonania, a także zapewnia przydatne funkcje dzięki wykorzystaniu aplikacji Connect IQ™. Prawdziwie uniwersalny Zegarek fēnix™ 3 Sapphire pozostał wykonany, aby wspomagać sportowców i miłośników ruchu na powietrzu w tym co robią.

Można z niego korzystać podczas uprawiania sportów wyczynowych, takich jak biegi, kolarstwo, pływanie, biegi terenowe, biegi narciarskie czy triathlon, jak w dodatku podczas energiczności rekreacyjnych, typu piesze wędrówki, wspinaczka czy narciarstwo.

Urządzenie na bieżąco mierzy osiągane wyniki, a także monitoruje intensywności, umożliwiając ich udostępnianie, a także bezpieczny powrót do domu w sytuacjach awaryjnych. To jednak nie koniec jego zalet. Dzięki obsłudze nowych aplikacji Connect IQ zegarek fēnix™ 3 Sapphire zapewni w niedalekiej przyszłości możliwość korzystania z licznych funkcji, a także umożliwi rejestrowanie informacji mocnych dynamiczności.

nadzwyczajny styl w najtrudniejszych warunkach fēnix™ 3 Sapphire to specjalny model serii zegarków fēnix™ 3: jest wyekwipowany w antenę EXO z ciemnoszarą powłoką PVD i konkretny pasek ze stali oraz wypukłe szkiełko szafirowe niepodatne na zarysowania.

Zegarek ma niezwykle wytrzymałą obudowę z włókna szklanego oraz przyciski ze stali nierdzewnej zapewniające wysoką wytrzymałość. Wysokiej rozdzielczości, barwny wyświetlacz Chroma z podświetleniem LED zagwarantuje czytelny obraz w każdych warunkach oświetleniowych — choćby w pełnym słońcu.

Zegarek fēnix 3 znamionuje się klasą wodoszczelności do 100 metrów, a jego bateria może pracować choćby 50 godzin w trybie UltraTrac, 20 godzin w trybie GPS i choćby do 3 miesięcy w trybie zegarka (w zależności od ustawień).

Dla wymagających biegaczy Zegarek fēnix™ 3 Sapphire pozostał wyekwipowany w najnowocześniejsze funkcje opracowane przez producenta Garmin, a w połączeniu z czujnikiem tętna HRM-Run (załączony do kompletu Performer) zapewnia statystyki dotyczące formy i kondycji.

Pierwszą z nich jest funkcja pułapu tlenowego, sygnalizująca o szacunkowej aktualnej kondycji w oparciu o skuteczność i poszczególne wartości rytmu serca. W dodatku w oparciu o informacje na temat pułapu tlenowego zegarek fēnix™ 3 Sapphire potrafi oszacować czas ukończenia biegu.

Po zakończonym treningu funkcja asystenta odpoczynku podpowiada, jak długo należy odpoczywać przed rozpoczęciem kolejnej dynamiczności¹. Na podstawie informacji z czujników zegarek przekazuje szczegółowe informacje o bieżącej formie, umożliwiając korzystanie z szeregu nowoczesnych funkcji dynamiki biegu.

W połączeniu z czujnikiem tętna HRM-Run¹ model fēnix 3™ Sapphire zgłasza wartości dotyczące rytmu, odchylenia pionowego i czasu kontaktu z podłożem. Te dane pokazują aktualną efektywność biegania, a ich znajomość umożliwia udoskonalenie skuteczności z upływem czasu.

informacje o wzniesieniach aby zaspokoić wyjątkowe zapotrzebowania biegaczy terenowych, zegarek fēnix™ 3 Sapphire proponuje specjalny profil z takimi nowymi funkcjami, jak samoczynne przełączanie między najmocniejszymi danymi podczas biegu po płaskim terenie i pod górę, jak również uzupełnia informacje związane ze wzniesieniami (detaly dotyczące sprawności oraz prędkość pionowa).

najszczególniej wymagających biegaczy terenowych uraduje wydłużony czas pracy baterii w trybie UltraTrac, a także opcja zasilania zegarka za pomocą zewnętrznego źródła energii. Wskakuj do wody Bez względu na to, czy trenujesz na basenie czy w otwartym akwenie, zegarek fēnix™ 3 Sapphire rejestruje szczegółowe informacje dotyczące pływania, w tym dystans, tempo, liczbę i częstotliwość ruchów oraz wynik SWOLF.

Funkcja dziennika ćwiczeń zezwala na zapisywanie ćwiczeń i linii odbić na basenie, a 2 funkcje pomiaru czasu odpoczynku pomagają w odbijaniu się od ściany basenu na czas. Alerty czasu pomagają w utrzymaniu tempa, podczas gdy alerty dystansu informują użytkownika o ukończeniu kolekcji.

Urządzenie proponuje choćby funkcje alertów dotyczących liczby kalorii i tempa ruchów. Ruszaj na rower Zegarek fēnix™ 3 Sapphire jest zgodny z czujnikami szybkości, rytmu i tętna, dzięki temu umożliwia korzystanie z zaawansowanych opcji treningowych w trakcie treningów na rowerze.

możliwe jest na dodatek parowanie zegarka z miernikami mocy ANT+™, w tym z urządzeniami z linii Vector™ z jednym lub dwoma czujnikami na pedały. W sytuacji wykorzystania czujnika tętna i miernika mocy zegarek fēnix™ 3 Sapphire umożliwia określenie szacowanego pułapu tlenowego podczas jazdy na rowerze, usprawniając tym samym monitorowanie poziomu produktywności fizycznej.

Szusuj po stokach Tryb Skiboarding usprawnia dostęp m.in. Do informacji o prędkości, dystansie i różnicy wzniesień, a także do samoczynnego licznika zjazdów (z funkcją automatycznej pauzy na czas jazdy wyciągiem).

Zegarek fēnix 3 Sapphire może nawet posłwykorzystać jako pilot zdalnego sterowania z możliwością obsługi w rękawiczkach, który za pośrednictwem interfejsu ANT+™ może kontrolować kamery sportowe VIRB® i VIRB Elite.

Orientuj się w terenie Zegarek fēnix™ 3 Sapphire zapewnia kompletny zestaw funkcji nawigacyjnych i kontrolujących, które wspomagają użytkownika na utartych szlakach oraz poza nimi. Gdy idziesz zegarek zapisuje wykres śladu GPS, stwarzając elektroniczną ścieżkę śladu.

umożliwia także oznaczanie pozycji, takich jak linia startu/mety, punkt kontrolny czy obozowisko lub miejsce zaparkowania samochodu oraz innych punktów szczególnych. Dzięki zegarkowi fēnix™ 3 Sapphire możesz kreować i śledzić kursy, zaznaczyć do 1000 pozycji i do nich nawigować.

Planuj podróże i udostępniaj przygody znajomym i rodzinie korzystając z aplikacji BaseCamp™. Więcej aniżeli czujniki ABC Zegarek fēnix™ 3 Sapphire jest zaopatrzony w wysokościomierz barometryczny i 3-osiowy kompas.

Urządzenie samoczynnie kalibruje te czujniki, wykorzystując odbiornik GPS, żeby dostarczać jak najdokładniejszych danych w każdym momencie. Wbudowany wysokościomierz zapewnia dane o wzniosach i spadkach pozwalające starannie śledzić zmiany wysokości, natomiast barometr pomaga przewidywać zmiany pogody na podstawie wyświetlanych krótkoterminowych zmian ciśnienia powietrza.

3-osiowy elektroniczny kompas stale określa Twój kierunek i to, czy jesteś w ruchu, czy nie. Aby uzyskać skrupulatne pomiary temperatury, sparuj zegarek fēnix 3 Sapphire z zewnętrznym czujnikiem temperatury tempe™.

Aplikacje Connect IQ™ Zegarek fēnix 3 Sapphire korzysta z aplikacji Connect IQ, która pozwalają spersonalizować zegarek przy pomocy widgetów, pól danych i oryginalnych tarcz zegarka, czyniąc go jeszcze komfortowojszym w obsłudze.

Bądź na bieżąco Zegarek fēnix™ 3 Sapphire zapewnia stały kontakt ze światem dzięki funkcji powiadomień z telefonu wyświetlanych w zegarku², a także funkcji punktu hotspot Wi-Fi, która na bieżąco przesyła informacje energiczności do serwisu Garmin Connect™.

Jeśli sobie tego życzysz, urządzenie może choćby informować rodzinę i znajomych o Twojej bieżącej pozycji w lesie albo w wyścigu za pomocą funkcji LiveTrack². A gdy chcesz poznać swoją sytuację, możesz odczytać dane z opcjonalnych detektorów Garmin ANT+™, takich jak detektor mocy pedałowania Vector®, detektor temperatury Tempe™, detektor tętna i wydajności biegania HRM-Run i wielu innych wariantów czujników SPECYFIKACJA technologicznA wymiary fizyczne51 x 51 x 16 mm rozmiary wyświetlacza, szer.

x wys.30.4 mm Rozdzielczość wyświetlacza, szer. X wys.218 x 218 pikseli, kolorowy i odblaskowo-przezroczysty ekran MIP kolorowy ekran ekran z trybem odwróconych kolorów Masa85 g BateriaBateria litowo-jonowa o obszerności 300 mAh Czas działania bateriiDo 50 godzin w trybie UltraTrac, do 16 godzin w trybie treningu, do 6 tygodni w trybie zegarka Obsługa GPS GLONASS nad wyraz czuły odbiornik Wysokościomierz barometryczny Elektroniczny kompas Powiadomienia z telefonu (wyświetlanie wiadomości e-mail, SMS-ów i innych powiadomień po sparowaniu ze zgodnym telefonem) Alert wibracyjny Sterowanie muzyką Znajdź mój telefon Sterowanie kamerą VIRB Funkcje zegarkaAktualny czas (format 12-/24-godzinny), kalendarz (dzień/data) i codzienne alarmy Mapy i pamięć wbudowana pamięć32 MB, dostępne 26 MB Waypointy/ulubione/pozycje1000 Trasy50 Wykres śladu10 000 punktów, 100 zapisanych tras Funkcje biegowe Funkcja Virtual Pacer™ (porównuje tempo bieżące z docelowym) Szacowany pułap tlenowy Asystent odpoczynku Symulator wyścigu Dynamika biegu Akcelerometr (oblicza dystans dla energiczności fizycznej w pomieszczeniach bez konieczności stosowania czujnika na nogę) Osobiste rekordy Funkcje rowerowe Zgodność z urządzeniem Vector™ Kilka profili rowerów Rowerowy sensor szybkości/rytmuTak (opcjonalnie) Funkcje biegowe i rowerowe czujnik tętnaTak (niektóre wersje) Virtual Partner® (trening z cyfrowym przeciwnikiem) Virtual Racer™ (konkuruj z swymi poprzednimi rekordami) Auto Pause® (pauza i wznowienie licznika czasu na podstawie szybkości) Multi-sport (zmiana trybu sportowego po naciśnięciu jednego przycisku) samoczynny trening Multisport (przełączanie pomiędzy trybami sportowymi za 1 naciśnięciem przycisku) zaawansowane ćwiczenia (tworzenie niestandardowych ćwiczeń) Alert tempa (włącza alarm, gdy tempo różni się od ustawionego) Trening interwałowy (konfigurowanie interwałów ćwiczeń i odpoczynków) Obliczanie zużycia kalorii na podstawie tętna Zliczanie spalonych kalorii Training Effect (pomiar wpływu dynamiczności na Twoją wydolność aerobową) Funkcje pływackie Swim metrics (stroke type, stroke count and pool lengths) Rozpoznawanie stylu pływania Wykrywanie długości basenu Dystans na otwartym akwenie Funkcje śledzenia aktywności Licznik kroków Cel samoczynny (rozpoznaje poziom aktywności użytkownika i wyznacza dzienny cel kroków) Pasek ruchu (wyświetlany w urządzeniu po ukończeniu dynamiczności; starczy chodzić przez kilka minut, by go zresetować) Monitorowanie snu (pilnuje całkowity czas snu, a także fazy ruchu i spokojnego snu) Garmin Connect® Zgodność z Garmin Connect™ (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych) samoczynna synchronizacja (automatyczne przesyłanie informacji do komputera) dodatkowe uzupełniające Obsługa aplikacji Connect IQ™: Tak (tarcze zegarka, pola danych, widgety i aplikacje) Antena EXO™ (GPS/GLONASS): Tak Łączność bezprzewodowa: tak ANT+™: Tak Bluetooth®: Tak Ostrzeżenia pogodowe: Tak UltraTrac: Tak Obsługa czujnika temperatury tempe™: Tak TracBack: Tak

109 PLN
Timex Timex T2N720
25 reviews

Zegarki Timex to popularne dodatki na każdą okazję. Ich unikatowy design i dostępna cena powodują, iż modele Timex cieszą się wielkim powodzeniem. Czasomierze Timex to odzwierciedlenie stylu i charakteru użytkownika. Niezwykły zegarek Timex Adventure Tech T2N720 to model, który intryguje swym wyglądem, a zachwyca funkcjonalnością. Przeznaczony dla osób lubujących się w sportowym trybie życia idealnie pasuje do mniej oficjalnych kreacji. Kauczukowy pasek genialnie układa się na nadgarstku nie powodując podrażnień skóry. Wysoka Wodoodporność daje możliwość luźnego pływania bez konieczności ściągania zegarka. Właściwości:kolekcja - Adventure TechMechanizm kwarcowy (zasilany baterią) - najpopularniejszy rodzaj mechanizmu, jego siłę napędową stanowi bateria - KwarcowyGwarancja - 3 LataKompas - funkcja występująca głownie w modelach sportowych asygnowanych dla miłośników podróży Data Podświetlenie tarczy - umożliwia odczyt godziny także w ciemności i ograniczonych warunkach widoczności Pasek kauczukowy czarny Tarcza ciemna Szkło Mineralne - utwardzone szkło, które ciężko zarysować i zbić wytwarzany ze stali szlachetnej antyalergicznej (316l) - nie wywołuje reakcji alergicznych i podrażnień skóry Wodoodporność 100m - daje możliwość pływania i nurkowania bez akwalungu Zegarek męski Termometr Fluorescencyjne wskazówki Oryginalne pudełko producenta Instrukcja obsługi Szerokość - 45Wysokość - 45Głębokość - 12

439 PLN
Daniel Wellington Daniel Wellington DW00100151
25 reviews

wyszukana stylistyka i nieszablonowa elegancja kobiecego zegarka Daniel Wellington DW00100151 z linii CLASSIC BLACK Cornwall dopełnia jednocześnie rutynowy jak i wizytowy strój, dodając mu niepowtarzalnego charakteru!http://onezero.plPonadczasowość i oryginalność tego zegarka odnajdziesz w wyjątkowym, nylonowym, czarnym pasku Nato, którego fason nawiązuje do Marynarki Wojennej Wysp Brytyjskich. Dzięki odpinanemu paskowi prosto samodzielnie wymienisz go na inny w 15 sekund! Pozwoli Ci to na zmianę wizerunku w czasie krótszym niż podejście do szafy.http://onezero.plProsta, okrągła koperta zegarka o średnicy 36 mm, tworzona jest z wysokiej jakości polerowanej stali szlachetnej w kolorze srebra, która ze względu na brak zawartości niklu i chromu zapewni Ci ochronę przed alergią w kontakcie ze skórą. Ten szlachetny materiał ma jeszcze inne zalety: nie czernieje, nie zmienia koloru, a dzięki swej twardości posiada dużą niepodatność na ścieranie i zarysowania. Nie musisz się już obawiać, że koperta straci swój połysk.http://onezero.plPrawdziwe piękno zegarka CLASSIC BLACK Cornwall kryje się w czytelnej, czarnej tarczy, na której widoczne jest minimalne logo producenta Daniel Wellington i wskazówki i indeksy godzin w metalicznej kolorystyce. Ochronę dla tarczy zagwarantuje utwardzone szkło mineralne, które dzięki swojej wytrzymałości i elastyczności oporne jest na zarysowania i pęknięcia.http://onezero.plSercem zegarka jest produkowany przez firmę Citizen japoński mechanizm kwarcowy firmy Miyota, zasilany baterią, której żywotność umożliwi Ci radość z zegarka przez niemało miesięcy. Http://onezero.plDodatkowo kobiecy zegarek Daniel Wellington ma wodoszczelność na poziomie 3 ATM, dzięki temu komfort używania wzrasta przez powiększoną niepodatność na minimalne zachlapania, takie jak: deszcz, mycie rąk. Strach przed nagłą zmianą pogody odejdzie w niepamięć! http://onezero.plZegarki Daniel Wellington posiadają 2-letnią gwarancję realizowaną w polskim autoryzowanym serwisie.http://onezero.plMinimalistyczny zegarek Daniel Wellington CLASSIC BLACK Cornwall DW00100151 to połączenie klasyki i progresywności. Ten nieszablonowy czasomierz w pełni oddaje charakter Skandynawii oraz nieprzeciętnie dopełnia modowy design!http://onezero.plhttp://onezero.plhttp://onezero.plNajważniejsze właściwości zegarka Daniel Wellington CLASSIC BLACK Cornwall DW00100151:http://onezero.pl• średnica koperty 36 mm• mechanizm kwarcowy - japoński Miyota zasilany baterią o długiej żywotności• szkło mineralne - utwardzone szkło, odporne na zarysowania i stłuczenia • wymienny, nylonowy pasek - w 15 sekund można samodzielnie go wymienić na inny• wodoszczelność 3 ATM - odporność na nieduże zachlapania, np. Deszcz, mycie rąk• 2 letnia gwarancja wykonywana w polskim autoryzowanym serwisie markihttp://onezero.plUżyte materiały:http://onezero.pl• koperta - stal szlachetna• dekiel - stal szlachetna• szkło - mineralne• pasek - tkanina nylonowahttp://onezero.plTechnologie:http://onezero.pl• mechanizm Miyota - kwarcowy mechanizm produkcji japońskiej producenta Citizen. To bezusterkowe serce zegarka, wykorzystywane jest poprzez największe i najbardziej szanowane firmy zegarków. Zagwarantuje długą żywotność baterii i precyzję wskazań na poziomie +/- 2 - 0 sec. Na miesiąc http://onezero.plWyposażenie:http://onezero.pl• eleganckie firmowe pudełko - znakomite na upominek• karta gwarancyjna • przyrząd do wymiany pasków...

513 PLN
Casio Casio GA-100-1A1ER
25 reviews


Opis zegarka:



Mechanizm: Kwarcowy i elektroniczny CASIO.

Koperta: Tworzywo nienaturalne o podwyższonej oporności na uszkodzenia i zarysowania..

Szkiełko: Szkło mineralne utwardzane.

Pasek: Tworzywo nienaturalne - odporny i trwały.

Wodoszczelność: Water Resist 20 BAR (200M) zegarek uszczelniony,

Tarcza: Wskazówkowa, a także LED.

uzupełniające funkcje:

- Czas światowy - wyświetlanie czasu w różnorodnych strefach czasowych na podstawie danych największych miast na świecie

- AUTO LED: automatyczne podświetlenie diodą elektroluminescencyjną, które włącza się w trakcie ruchu nadgarstka w kierunku twarzy

- MAGNETIC RESISTANT: system antymagnetyczny zabezpiecza zegarek przed polem magnetycznym. Norma ISO standard 764

- Stoper: pomiar czasu z starannością 1/100 s. W przeciągu 1 godziny.

- Timer: możliwość odliczania od zaprogramowanego czasu do zera.

- Alarm: 5 alarmów dziennych z sygnałem pełnej godziny.

- Datownik - kalendarz samoczynny: wyświetla miesiąc/dzień miesiąca/dzień tygodnia.

-Tryb wyświetlania godziny: 12/24 godzina może być wyświetlana zarówno w trybie 12 jak i 24 godzinnym

- Uśredniona żywotność baterii 3 lata!

- Wodoszczelność: 200M (20 ATM dotyczy ciśnienia statycznego). Klasę wytrzymałości 200M opracowano na podstawie pomiarów statycznych. W praktyce na skutek ruchu, ciśnienie dynamiczne przekracza ciśnienie statyczne.

- G-SHOCK: system antywstrząsowy

Specjalny system antywstrząsowy G-shock zabezpiecza zegarek przed mocniejszymi uderzeniami i bardziej energicznymi wstrząsami


tworząc kolekcje G-SHOCK celem Casio było stworzenie zegarka, którego nie można zniszczyć. Dążąc do tego marzenia, w momencie, gdy świat przeżywał szczyt popularności zegarków analogowych, w roku 1983 roku CASIO stworzyło pierwszego G-SHOCKa. Litera -G oznacza Grawitację, bowiem oporność G-SHOCKa została potwierdzona badaniami na ponad 200 prototypach, które skrajnie testowano i poddawano ciężkim próbom, aby udowodnić ich wytrzymałość i odporność. Popularność tego modelu rośnie w zniewalającym tempie a G-SHOCK nadal kontynuuje swoją ewolucję, stając się jeszcze bardziej niezniszczalnym.






Nickel free: zegarek nie uczula - antyalergiczny.

Gwarancja:

Sprzedawany przez nas zegarek CASIO ma oryginalną kartę gwarancyjną na podstawie której serwis zegarków możliwy jest na terenie całego kraju w punktach wymienionych poprzez oficjalnego dystrybutora w Polsce markę ZIBI - nie ma konieczności odsyłania zegakra.

Gwarancja 3 + 3 lata (opcja)

W pakiecie:

- Oryginalne pudełko - puszka G-Shock

- firmowa reklamówka G-Shock

- Karta gwarancyjna

- Paragon albo faktura VAT

- Pełna instrukcja w języku Polskim

- Druk przelewu umożliwiający przedłużenie gwarancji do 6 lat

rozmiary:

Koperty: ( szer: 52 mm / wys: 55 mm / gr: 17 mm )

Pasek: (szer: 21,5 mm )

Zapięcie: ( min: 12 cm / max 21 cm )

Długość całości: ( 25 cm )

Waga: (73g )

307 PLN