FLOWMEDIC FlowMedic HomeFit - bezpieczny i dyskretny sposób zapobiegania DVT (zakrzepica żył głębokich), FlowMedic
25 reviews

Homefit firmy Flow Medic jest miniaturowym urządzeniem wykorzystującym nieregularną kompresję na mięśniach łydki.

Homefit jest użytkowany najczęściej w profilaktyce zakrzepicy żył głębokich (DVT) u pacjentów chirurgicznych.

minimalny rozmiar i kompletna mobilność Homefit pozwala pacjentowi używać go stale już od początku operacji, w trakcie hospitalizacji, po wypisie, aż do momentu, kiedy nie występuje już ryzyko DVT.

technika Flow Medic zezwala na znikomy wymiar urządzenia, a za tym niewielki obszar kompresji i ciągłe powiększanie przepływu krwi żylnej na tym obszarze lepiej niżeli większość innych urządzeń.

Mankiety kompresyjne Homefit wytworzone są z oddychającego materiału powiększającego komfort wykorzystywania.

Sposób działania

Homefit umieszczany jest na goleni, z mankietem owiniętym wokół najgrubszej części mięśnia łydki. Homefit uściska łydkę raz na minutę. Kompresja jest szybka, a ciśnienie niewiele znaczące, więc wrażenie jest podobne do masażu. Homefit posiada w komplecie trzy mankiety, które pokrywają obwód łydki aż do 65cm.

Inaczej aniżeli większość dostępnych maszyn do kompresji wykorzystujących dmuchane mankiety owinięte wokół nogi, dzięki unikatowej technologii Homefit stosuje prędkie ściśnięcie i rozluźnienie i efektywnie stymuluje przepływ krwi.


HomeFit wyznaczone jest w leczeniu:

 • Przewlekła niewydolność żylna (CVI)
 • Zakrzepica żył głębokich (tromboza, DVT)
 • Symptomy zespołu pozakrzepowego nóg (PTS)
 • Obrzęk limfatyczny (chłonny) podudzi
 • Opuchlizna nóg wywołana niewydolnością żylną
 • Żylaki kończyn dolnych
 • Bóle i obrzęki pooperacyjne
 • Trudno gojące się rany i owrzodzenia (np. Przy cukrzycy)
 • Problemy cyrkulacji krwi

Skuteczność metody potwierdzają liczne badania naukowe

sprawdź wyniki badań naukowych

towar spełnia wymogi Dyrektywy Rady 93/42/EEC dotyczącej wyrobów medycznych, a także Ustawy o wyrobach medycznych

2500 PLN
ASTREX Tinnitus Masker. Szumy uszne
25 reviews

Płyta zawiera 21 trzydziestominutowych nagrań w formacie MP3, które usprawniają zasypianie, mogą być zastosowane jako naturalne tło dźwiękowe w terapii szumów usznych (TRT), a także do przykrycia/maskowania szumów usznych albo zewnętrznych dzwięków. Nagrane tematy dzwiękowe to pomiędzy innymi: szum biały, szum padajacego desczu, jadącego pociągu, wnętrze samolotu, wentylator, itd. Nagrania dostosowano tak, aby umożliwić względnie przystępny wybór tematu zarówno pod wzgledem rodzaju dźwieku jak w dodatku jego częstotliwości. Płyta TINNITUS MASKER stanowi genialne uzupełnie generatora dźwięków.

W celu demonstracji 5-7 sek. Próbki nagrano jedna po drugiej jako jeden temat

30 PLN
Holistic Probiotyk dla Dzieci Jelitowa Flora Bakteryjna LactoVitalis Kids Holistic 30 tabl
25 reviews

Holistic LactoVitalis Kids - Probiotyk dla Dzieci Suplement Diety
Bakterie Jelitowe dla Dzieci Kraj importu: Szwecja

LactoVitalis Kids jest korzystną tabletką do żucia, która mieści 1 miliard żywych bakterii kwasu mlekowego. W jelicie jest ponad 500 rozmaitych gatunków bakterii, a w sumie w jelicie znajduje się 10 razy więcej bakterii niżeli komórek w Twoim Ciele. Co sprawia, iż LactoVitalis Kids jest tak sprawny? - to podwójna enkapsulacja, zależna od pH. Im bardziej kwaśny żołądek, tym lepiej bronione są bakterie. Dopiero przy poziomie pH bliskim 7 nienaruszone bakterie zostają uwolnione. To właśnie dlatego zaleca się branie LactoVitalis w trakcie posiłków, ale można go przyjmować dodatkowo między posiłkami. Lactovitalis Kids może być przechowywany w temperaturze pokojowej poprzez 12 miesięcy. Przynajmniej 80% bakterii będzie nienaruszona do końca daty przydatności, co jest ewenementem na rynku.


Zawartość: 30 tabletek Skład: Substancje słodzące (izomalt, ksylitol) FOS (fruktooligosacharydy) Wypełniacz (celuloza mikrokrystaliczna) B. Lactis B. Longum L. Acidophilus L. Plantarum S. Thermophilus Stabilizator (Hydroksypropylometyloceluloza ) Substancja przeciwzbrylająca (stearynian magnezu) Naturalny zapach cytrynowy

Dawkowanie dla dzieci i dorosłych. 1 tabletka dziennie podczas posiłku. Dozowanie można rozszerzyć do 2-4 tabletek dziennie. LactoVitalis Kids mieści cukier brzozowy (ksylitol) i jego nadmierne spożycie może mieć efekt przczyszczający. Wyodrębnionia:

 • Brak równowagi w żołądku i jelitach
 • Zakażenia
 • Alergie
 • Po antybiotykach
 • najkorzystniejszy przyjaciel w podróży!


Zalecana dawka nie powinna być przekroczona. Suplement diety nie może być użytkowany jako substytut różnorodnej diety i zdrowego trybu życia. Ważne jest, żeby dieta była bogata, a tryb życia zdrowy. Towar trzymać w suchym miejscu poza zasięgiem dzieci.

Produkt przystępny w naszym sklepie stacjonarnym w Warszawie, ul. Karowa 18a,
towar można zamówić telefonicznie dzwoniąc na
nr 22 8477587zobacz także:
Bakterie probiotyczne z 10 szczepów Holistic LactoVitalis

83 PLN
CALIVITA CALIVITA PARAPROTEX grzybice bakterie wirusy gronkowiec
25 reviews

ParaProteX

WSTĄP DO KLUBU CALIVITA I KUPUJ 30% TANIEJ

wartość KLUBOWA - 107zł - WEJDZ

Pasożyty – robaki, bakterie, grzyby, wirusy – przez cały czas są obecne w naszym środowisku. Przez długi okres czasu atakują nas niepostrzeżenie, a o ich istnieniu dowiadujemy się dopiero wtedy, kiedy problem już zaistniał. ParaProteX uzupełnia codzienną dietę w elementy roślinne, które regulują pracę przewodu pokarmowego oraz wzmacniają wytrzymałość tak, byśmy mogli sprawniej walczyć z „nieproszonymi gośćmi”.

Głównymi składnikami intensywnymi ParaProteX są rośliny, stosowane w medycynie ludowej już od tysiącleci: Owoc Rangoon creeper - roślina występująca w Indii. Jej liście wykorzystuje się do produkcji maści. W medycynie naturalnej jest on użytkowany dzięki swoim zdrowotnym właściwościom. Wyciąg z berberysu zwyczajnego - cechy odkażające. Olej goździkowy - jego energiczny komponent - eugenol - to silny antyoksydant. Mirra - wzmacnia system immunologiczny, ochrania wątrobę przed toksycznymi substancjami, a także wspomaga jej funkcjonowanie. Zawartość potasu, sodu, krzemu i cynku wspomaga oczyszczanie organizmu z towarów ubocznych. Orzech włoski - jego aktywny komponent – junglan – pełni ważną rolę w ochronie przed pasożytami. Wyciąg z nasion z grejpfruta - posiadaj silne atrybuty antyseptyczne, równocześnie nie niszczące przyjaznych bakterii jelitowych. Czosnek - bogaty w witaminy i komponenty mineralne, pełni pożyteczną rolę w organizmie. W medycynie ludowej od wieków jest wykorzystywany przeciwko pasożytom jelitowym.

Sposób zastosowania: 2 tabletki dziennie według zaleceń (stopniować i zwiększać dawkę co kilka dni, od 1 tabl. Dziennie maksymalnie do dawki 1 tabl. Na 10kg masy ciała dziennie)

UWAGA!

Przyjmowanie komponentów roślinnych nie może zastąpić konsultacji i badania lekarskiego! w przypadku zauważenia obecności pasożytów w organizmie, udaj się natychmiast do lekarza!

Suplement diety nie może być używany jako substytut najróżniejszej diety.
Nie należy przekraczać zlecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

170.2 PLN