ORGANON N.V. MULTILOAD CU 375 Wkładka domaciczna 1 szt.
25 reviewsSKUTECZNOŚĆ DZIAŁANIA:


Roczny wskaźnik sprawności antykoncepcyjnej wkładki Cu 375 to mniej niż jeden na 100, w zakresie zakładanych i wstrzykiwanych środków antykoncepcyjnych oraz chirurgicznej sterylizacji. Stosując wkładkę CU 375 ryzyko ciąży pozamacicznej jest najmniejsze i wynosi 0,25 - 0 na 1000 pań rocznie.


zalety:


nie wymaga codziennej uwagi
natychmiastowa produktywność
długa używalność
wygodna
98% - 99% skuteczności
potwierdzone bezpieczeństwo stosowania
możliwa do używania poprzez kobiety karmiące piersią
płodność powracająca natychmiast po wyjęciu wkładki w środkumacicznej
nie gromadzi hormonów
może być stosowana poprzez kobiety, które nie mogą stosować pigułek antykoncepcyjnych zawierających estrogenyOKRES produktywnOŚCI:


Skuteczność antykoncepcyjna zwartego w wkładce w środkumacicznej Cu 375 ładunku miedzi wynosi 5 lat.


MOMENT ZAŁOŻENIA:


Wkładka w środkumaciczna Cu 375 może być założona w jakimkolwiek czasie w ciągu procesu menstruacyjnego, pod warunkiem, że kobieta nie jest w ciąży i stale stosowała produktywne środki antykoncepcyjne od ostatniej menstruacji. Wielu lekarzy preferuje zakładanie wkładki wewnątrzmacicznej w ciągu siedmiu dni od rozpoczęcia menstruacji ponieważ wówczas szyjka macicy jest trochę bardziej powiększona usprawniając tym samym założenie wkładki a ciąża jest wyjątkowo niewiele prawdopodobna. Ponad to, zakładanie wkładki w tym czasie może wywoływać mniejszy dyskomfort, mniejsze skurcze oraz plamienie u pacjentki. Wkładka we wnętrzumaciczna Cu 375 może być założona już po pierwszym trymestrze od poronienia bez komplikacji lub wywołanej aborcji. Osoba zakładająca powinna przeprowadzić trafny wywiad, a także badanie pod kątem obecności chorób przenoszonych drogą płciową.


POWSZECHNOŚĆ stosowanIA:


Na całym świecie wkładka w środkumaciczna jest najbardziej powszechnie wykorzystywanym odwracalnym środkiem antykoncepcyjnym. Używanie wkładki we wnętrzumacicznej jest najróżniejsze w zależności od kraju odzwierciedlając różnice kulturowe, dostępność, dobór środków antykoncepcyjnych, stosunek i znajomość osób zakładających oraz cele pań. W Skandynawii, 20 do 40 % osób stosujących środki antykoncepcyjne używa wkładek wewnątrzmacicznych, a z kolei w Chinach wkładki we wnętrzumaciczne stosuje 60 milionów pań.


POWRÓT PŁODNOŚCI:


Efekt antykoncepcji oferowany przez wkładkę w środkumaciczną Cu 375 jest odwracalny po jej usunięciu. Wskaźnik zajścia w ciążę po usunięciu wkładki w celu planowanej ciąży jest normalny, a długość wykorzystywania wkładki nie wpływa na wskaźnik produktywnej zaplanowanej ciąży. Wkładki wewnątrzmaciczne pokryte miedzią mogą zmienić kolorówę w sterylnym opakowaniu, lecz nie jest to powodem do niepokoju. Miedź matowieje, ponieważ powietrze przechodzi poprzez sterylne opakowanie wkładki wewnątrzmacicznej powodując tworzenie się na powierzchni powłoki tlenkowej albo siarczkowej. Opakowanie wkładki w środkumacicznej musi być przepuszczalne, aby móc sterylizować wkładkę. Jeżeli opakowanie nie jest uszkodzone a data ważności nie upłynęła, wówczas wkładka wewnątrzmaciczna pozostaje sterylna choćby jeśli miedź na wkładce pokryta jest nalotem. Badania laboratoryjne pokazują, iż zmatowienie nie wpływa na bezpieczeństwo ani skuteczność wkładki we wnętrzumacicznej.


właściwości:


Boczne ramiona wkładki Cu375 są sprężyste i ukształtowane w taki sposób,skrupulatnie przylegać do dna macicy, jednocześnie nie powodując rozciągania jamy macicy lub nie dotykać.
Stosując wkładkę Cu 375 stopień ciąży pozamacicznej jest najmniejszy ze wszystkich innych wykorzystywanych wkładek wewnątrzmacicznych i wynosi 0.25-0 na 1000 kobiet rocznie.
Wkładka w środkumaciczna Cu 375 jest szczególnie komfortowym, w 98 -99% skutecznym, potwierdzonym jako bezpieczny i z łatwością odwracalnym środkiem antykoncepcyjnym, który może być używany aż do 5 lat albo usuniętym w każdym momencie. Ponieważ powyższa wkładka maciczna nie gromadzi hormonów, nie występują żadne skutki uboczne wynikające ze używania hormonów.
Wkładka w środkumaciczna Cu 375 jest zalecana dla pań, które mają co najmniej jedno dziecko (ciążą rozciąga macicę i tym samym obniża ryzyko wydalenia wkładki), żyją w monogamicznym związku i nie miały zapalenia macicy lub nie mogą stosować antykoncepcji hormonalnej.


rozmiar: uniwersalny
wymiary: szer. 18 mm, dł. 36 mm
Termin Ważności: 5 lat od daty produkcji
Okres antykoncepcji: 5 lat (okres polecany)


Multiload zbudowana jest z polietylenu z drutem miedzianym nawiniętym wokół trzonu. Giętkie ramiona boczne gwarantują wysokie położenie wkładki w dnie macicy.

Model Cu 375

modna wkładka we wnętrzumaciczna,

szybka i nieskomplikowana aplikacja,


Informacja dodatkowa:

Ten towar wysyłamy wyłącznie za pośrednictwem kuriera GLS

79 PLN
microlife ag Inhalator microlife neb100 b marki Microlife ag
25 reviews

Inhalator tłokowy Microlife NEB 100 B Wysokiej jakości urządzenie przeznaczone dla całej rodziny do stosowania podczas leczenia astmy, chronicznego bronchitu i innych schorzeń układu oddechowego. Urządzenie potrafi wytworzyć bardzo lekki aerozol leczniczy, którego zdrowotne działanie dociera w sposób staranny do najgłębszych rejonów płuc.

charakteryzuje się prędkim procesem inhalacji oraz niewielkimi rozmiarami cząsteczek rozpylanego leku. Cechy artykułu: Owalny pojemnik z dużą przestrzenią we wnętrzu na lek. Cykl pracy: 30 min praca / 30 min spoczynek.

szybki cykl inhalacji. Nieduże rozmiary cząsteczek rozpylanego leku (1,82 μm API). Sprawno inhalacji: 0,35 ml/min. Zasysane z zewnątrz powietrze powoduje dodatkowe powiększenie szybkości inhalacji.

Gwarancja 3 lata. Specyfikacja techniczna: sprawno nebulizatora: (Na Cl)0,35 ml/min rozmiar cząsteczek:(Na Cl)2,61ym 75% < 5ym sprawno kompresora: 12 l/min Maksymalne ciśnienie: 1,85 bar Przepływ powietrza: 12l/min produktywno nawiewu: 5,0 ml/min Poziom hałasu:56dBa Czas pracy:30/30 Waga: 1200g wymiar: 140x150x120 mm Skład zestawu: Kompresor, przewód sieciowy, nebulizator (pojemnik na lek), filtry 5 szt., przewód powietrzny, ustnik, maska inhalacyjna dla dorosłych, maska inhalacyjna dziecięca, końcówka do nosa.

Przed rozpoczęciem eksploatacji należy precyzyjnie zapoznać si instrukcją obsługi. Aby pobrać instrukcję obsługi - kliknij TU. Kraj produkcji: WŁOCHY produkt ma 36 miesięcy (3 lata) gwarancji producenta, tre gwarancji znajduje się w pliku poniżej.

118.15 PLN
BEURER Termometr ft 65 marki Beurer
25 reviews

Wśród progresywnych termometrów na szczególną uwagę zasługują modele bezdotykowe. Jednym z nich jest wysokiej klasy termometr bezdotykowy FT 65 – Beurer, który znakomicie sprawdza się w swej roli i dodatkowo dużo przydatnych funkcji.

produkt został zaopatrzony w poręczny alarm LED, który włącza się przy temperaturze powyżej 38 poziomów. Dokładny wynik można uzyskać już w przeciągu kilku sekund. Urządzenie jest w pełni bezpieczne dla konsumenta – nie ma rtęci ani szkła.

jednocześnie bez obaw można poddawać termometr dezynfekcji, w zależności od aktualnych potrzeb. Termometr bezdotykowy FT 65 – Beurer udostępnia użyteczną opcję pamięci z możliwością zapamiętania aż 10 pomiarów – łącznie z datą i godziną.

dzięki temu użytkownik prosto może porównać ze sobą poprzednie wyniki. Niewątpliwym atutem towaru jest dość spory ekran, który ułatwia odczytanie aktualnej temperatury. Na uwagę zasługuje także funkcja automatycznego wyłączania.

Termometr olśniewa nowoczesnym designem i ergonomicznym kształtem. Do zestawu pozostały załączone dwie baterie. Opis artykułu: Alarm LED przy temperaturze powyżej 38°C Pomiar temperatury w ciągu kilku sekund Nie gromadzi rtęci ani szkła pasuje do dezynfekcji dokładność pomiaru: Czoło 0,3°C: 34 - 43°C Ucho 0,2°C: 35,5°C - 42°C Obiekt 1,5°C przy <30°C; 5% przy ≥ 30°C Termometr zapamiętuje 10 wartości wraz z datą i godziną Funkcja samoczynnego wyłączania znaczny wyświetlacz Dwie baterie w komplecie 1,5V AAA Gwarancja 36 miesięcy

89 PLN
Philips Inhalator respironics innospire elegance marki Philips
25 reviews

Inhalator pneumatyczny Philips Respironics InnoSpire Elegance

Jeżeli Twoim kryterium przy zakupie nebulizatora jest jakość, parametry wybierz InnoSpire Elegance. Elegance, jeden z systemów nebulizacyjnych InnoSpire firmy Philips Respironics, szybko i wydajnie dostarcza lek a jego kompresor może pracować w trybie ciągłym –bez konieczności odpoczynku dzięki temu urządzenie może być używane przez wielu użytkowników jeden po drugim. Philips Respironics InnoSpire Elegance to bezawaryjne urządzenie o sporej skuteczności dlatego nieprzeciętnie sprawdza się w gabinetach, szpitalach, sanatoriach, hospicjach. Także użytkownicy domowi poszukujący bezkompromisowego rozwiązania chętnie wybierają InnoSpire Elegance.

- łatwy i komfortowy w użyciu
- Następca popularnego inhalatora Philips Pro Soft Touch
- stosowany w gabinetach, szpitalach, sanatoriach, hospicjach
- Pracuje w trybie ciągłym
- Nebulizator przedłużonej trwałości SideStream Durable
- Nebulizator może być poddawany wielokrotnej sterylizacji
- zagwarantuje szybką terapię 6-8 min*
- Gwarancja 3 lataInnoSpire Elegance i technologia SideStream
InnoSpire Elegance i nebulizatory typu SideStream prędko i produktywnie dostarczają lek. SideStream charakteryzują się aktywnym systemem venturi i gwarantują dodatkowy przepływ powietrza poza tym dostarczanym poprzez kompresor, co powoduje, że podawanie leku jest szybsze a czas leczenia krótszy. Nebulizatory są łatwiejsze w użyciu i czyszczeniu niżeli inne konwencjonalne nebulizatory.Sidestrem Durable
Sidestrem Durable to nebulizator o przedłużonej trwałości. Sidestrem Durable ma wszystkie parametry tradycyjnego Sidestrem natomiast produkowany jest z tworzyw umożliwiających jego wielokrotną sterylizację. Części nebulizatora mogą być poddawane wielokrotnej sterylizacji, co umożliwia stosowanie jednego zestawu przez sporo osób ograniczając ryzyko przenoszenia zakażeń między pacjentami.

Philips InnoSpire Elegance
Inhalator pneumatyczny tłokowy (tzw. Inhalator sprężarkowy) Philips Respironics InnoSpire Elegance to najnowszy model wśród przystępnych inhalatorów do pracy ciągłej. Przeznaczony jest do terapii aerozolowej i wszelkiego typu inhalacji, nebulizacji soli fizjologicznej i najpopularniejszych leków np. Zawierających Budenoside czyli Budesonid, Pulmicort czy Miflonide. Philips Respironics po raz kolejny udowodnił że jest liderem wśród producentów inhalatorów i nebulizatorów.

Przykłady wykorzystania inhalatora
Górne drogi oddechowe:
przewlekłe stany zapalne i alergiczne nosa, gardła i krtani w tym nad wyraz nawracające zapalenie zatok

Płuca i oskrzela:
przewlekłe i nawracające zapalenia oskrzeli, astma oskrzelowa, stany po zapaleniach płuc

Leki:
Budesonid, Pulmicort, Flixotide, Berodual, sól fizjologiczna, Mucosolvan

Pacjent:
dzieci, dorośli, senior, podeszły wiek, niemowlęta (z uzupełniającą maską)

dane technologiczne:
- nebulizator Sidestream Durable (o zwiększonej trwałości)
- MMAD: 2,9 µm
- frakcja respirabilna 77% < 5 µm
- czas nebulizacji: 6-8 min dla 2,5 ml leku
- maksymalna pojemność napełniania nebulizatora: 8 ml
- nieduża pojemność napełniania: 2 ml
- wartość rezydualna (pozostałość leku): 0,5 ml
- zalecany okres użytkowania nebulizatora: do 12 miesięcy od rozpoczęcia stosowania
- maksymalne ciśnienie: 3,17 bara
- maksymalny przepływ: 8 l/min
- przepływ roboczy: 6 l/min
- głośność 58 +/- 3 dBA
- waga: 1,5 kg
- rozmiary: 165 x 165 x 108 mm
- zasilanie: 230V / 50 Hz
- tryb pracy: ciągły
- gwarancja: 3 lata

komplet gromadzi:
- Inhalator Philips Respironics InnoSpire Elegance
- Nebulizator Sidestream Durable
- Torba
- Ustnik
- Maska dla dzieci
- Maska dla dorosłych
- kabel powietrzny
- Filtry powietrza: 1 zainstalowany + 4 zapasowe
- Instrukcja obsługi po polsku

189.99 PLN
Haxe Termometr na podczerwień bezdotykowy Haxe HW-2 (6959989100024)
25 reviews

Termometr ekspresowo mierzy temperaturę bez kontaktu z powierzchnią, co powoduje, że jest łatwiejszy w użyciu od konwencjonalnych termometrów.

Haxe HW2 to nietrudny w stosowaniu termometr bezdotykowy na podczerwień. Wyświetla wyniki pomiaru temperatury: ciała, otoczenia, wody do kąpieli w czasie poniżej 1 sekundy.Termometr ekspresowo mierzy temperaturę bez kontaktu z powierzchnią, co sprawia, że jest łatwiejszy w użyciu od konwencjonalnych termometrów pod ramię, doustnych, doodbytniczych, dousznych.


Bezdotykowy pomiar na czole pozwala łatwo, momentalnie i bezinwazyjnie mierzyć temperaturę nawet u najmniejszych albo szczególnie ruchliwych dzieci.


Oprócz pomiaru temperatury ciała, można mierzyć także temperaturę wody do kąpieli, mleka w butelce, innych powierzchni i temperaturę powietrza.
Pomiar temperatury jest nietrudny - wystarczy nacisnąć przycisk i przeczytać wynik. Na dodatek, dokonanie pomiaru jest sygnalizowane dźwiękiem, który w razie przekroczenia progu gorączki staje się alarmowy. Funkcja samoczynnego wyłączania ogranicza zużycie baterii.


obudowa termometru jest stworzona z wysokiej jakości plastiku, co ułatwia utrzymanie go w czystości i chroni przed uszkodzeniami. Ergonomiczny zarys zapewnia komfort i pewność pomiaru także w podróży.


Urządzenie nie wymaga użytkowania żadnych nasadek, kapturków i innych elementów wymagających uzupełniającego, ciągłego zakupu.parametry TERMOMETRU:-szybki pomiar <1 sekundy- odczyt wyniku w ciągu mniej aniżeli 1 sekundy zamiast długiego czekania jak w klasycznych termometrach


-bezdotykowy - upraszcza zachowanie higieny, broni przed przenoszeniem infekcji, może być użytkowany w szpitalach


-pomiar temperatury ciała, innej powierzchni lub otoczenia - pozwala zmierzyć także temperaturę wody do kąpieli, mleka, jedzenia, itd.


-pomiar temperatury otoczenia - upraszcza zapewnienie komfortu chorej osobie


-funkcja ostrzegania o zbyt wysokiej temperaturze z możliwością ustawienia wartości wysokiej temperatury


-rejestracja wyników w dwóch trybach: jednostkowym (pojedynczy pomiar) albo ciągłym (skanowanie powierzchni)


-znaczny ekran LCD - ulepszona widoczność pomiaru


-podświetlenie wyniku - pozwala dokonywać pomiaru nawet w nocy


-pamięć ostatnich 32 pomiarów - pozwala na kontrolę tendencji gorączki


-automatyczne wyłączanie - oszczędza baterie


-wskaźnik niskiego poziomu baterii - pozwala uniknąć sytuacji, kiedy termometr przestaje działaćdane technologicznE:


Zakres pomiaru: temperatura ciała 35,5˚C~42,9˚C (95,9˚F~109,2˚F), temperatura powierzchni 0,0˚C~118˚C (32,0˚F~244,4˚F)


staranność wyświetlacza: 0,1˚C albo ˚F


skrupulatność pomiaru:


w tzw. Normalnych warunkach, tj. W przedziale 35,5˚C~42˚C skrupulatność wynosi ± 0,2˚C (0,4˚F).


wymiary: 157 mm x 103 mm x 42 mm


Źródło zasilania: 2 x 1,5 V AA baterie alkaliczne


Waga urządzenia: ok.135 g


pakiet zawiera polską instrukcje obsługi


Gwarancja 2 latastylowy design i staranne wykończenie sprawiają, że będzie wspaniały jeszcze jako upominek dla rodziny, znajomych czy młodych rodziców!certyfikatY:
wykonany według światowych kanonów, sprawny, bezusterkowy, jakość potwierdzona prestiżowymi dokumentami cenionej szwajcarskiej marki SGS (wiodąca jednostka tego rodzaju na świecie, zatrudniająca ponad 80 000 osób w ponad 1650 laboratoriach i biurach na całym świecie), atest zgodności CE dla wyrobu medycznego, co potwierdza bezpieczeństwo używania.Polska gwarancja obejmuje okres 24 miesięcy od dnia zakupu.

82 PLN
Beurer Termometr bezdotykowy FT 90 - Beurer
25 reviews

Termometr bezdotykowy FT 90 - Beurer Pomiar temperatury ciała to cenny wskaźnik pomocny w ocenie stanu zdrowia i kondycji organizmu. Ciepłotę ciała bada się m.in. W przebiegu niegroźnych infekcji, chorób zakaźnych oraz w ocenie płodności przy planowaniu potomstwa.

Termometry rtęciowe są niebezpieczne dla zdrowia, a palpacyjne metody pomiaru temperatury znamionuje nieprecyzyjność. Najlepsze rozwiązanie stanowi wygodny i wygodny termometr bezdotykowy. Termometr bezdotykowy FT 90 – Beurer łączy najnowsze rozwiązania technologiczne z prostą i intuicyjną obsługą.

Urządzenie zagwarantuje szybki pomiar temperatury ciała, dzięki czemu wyśmienicie pasuje do oceny stanu zdrowia najmłodszych, choćby tych niespokojnych czy płaczących. Dzięki możliwości bezdotykowego dokonywania pomiaru ciepłoty ciała, zabieg ten nie przerwie snu czy odpoczynku malucha i seniora.

dopełniającą zaletą termometru marki Beurer jest brak konieczności dezynfekowania urządzenia po każdym użyciu – ze względu na bezdotykowe pomiary temperatury nie istnieje ryzyko przeniesienia na termometr bakterii i wirusów.

Postaw więc z pewnościąść i bezpieczeństwo i miej zdrowie swoje i bliskich pod (bezdotykową) kontrolą. Termometr bezdotykowy Beurer FT 90 - parametry niepowtarzalne Bezdotykowy termometr na podczerwień. Alarm informujący o gorączce.

Bezpieczny i higieniczny wskazuje temperaturę bez kontaktu ze skórą. Potrafi mierzyć temperaturę ciała, otoczenia i powierzchni. Wyjątkowo {pomocn|przydatn)y do pomiaru temperatury u małych dzieci i niemowląt.

Wyłącznik sygnału dźwiękowego ( On / Off ). Pamięć na 60 odczytów. Sygnał dzwiękowy informujący o gotowości do pracy. Baterie i podstawka w zestawie. Produkt medyczny. Duży i czytelny wyświetlacz LCD. Termometr bezdotykowy FT 90 - Instrukcja obsługi

145.9 PLN
SCHERING-PLO Wkladka Nova T 380
25 reviews


NovaT
jest miedzianą spiralą (wkładką domaciczną) wyprodukowaną z obojętnego
dla organizmu ludzkiego tworzywa nienaturalnego (polietylen) i drucika
miedzianego nawiniętego na spiralny rdzeń (dynamiczna powierzchnia
pełna 380 mm2). W dolnej części spirali znajdują się nitki służące
do jej usunięcia lub kontroli.


NovaT należy do nowej generacji miedzianych spirali domacicznych o
pokaźniejszej powierzchni miedzianej i jest jednym z najbezpieczniejszych
środków antykoncepcyjnych jakie są przystępne. Zakrojone na szeroką skalę
badania wykazały, iż ryzyko zajścia w ciążę w trakcie roku jej wykorzystywania
wynosi 1 na 200 przypadków, co w praktyce - w połączeniu z pigułką
antykoncepcyjną - zagwarantuje dużą efektywność. NovaT nie broni przed
chorobami przenoszonymi drogą płciową. Wyodrębnione jest uzupełnienie jej
prezerwatywą w trakcie kontaktu z nowym partnerem. Po jej wyjęciu można
zajść w ciążę.

Skład:

Miedź, srebro, polietylen, baru siarczan, żelaza tlenek.

rozmiary:

dostępne są trzy (3) wymiary umożliwiające dobranie najszczególniej trafnej wkładki dla kobiety:- MINI dla pań o głebokości macicy 6 - 7,5 mm. Rozmiar wkładki: 24 mm x 30 mm

- NORMAL dla pań o głebokości macicy 7 - 8,5 mm. Rozmiar wkładki: 31 mm x 33 mm

- MAXI dla kobiet o głebokości macicy 8 - 9 mm. Wymiar wkładki: 36 mm x 38 mm

Prosimy o podanie wymiaru wybranej wkładki w trakcie składania zamówienia w polu komentarz.


Przeciwwskazania:

Ciąża lub podejrzenie ciąży, pokaźne ryzyko wystąpienia zapalenia narządu
rodnego albo trwanie tego zapalenia, zapalenie macicy w okresie trzech
miesięcy po porodzie lub zabiegu usunięciu ciąży, krwawienie z pochwy
bez ustalonej przyczyny. Szerokie miesiączki, anemia lub mięśniaki macicy
mogą stanowić przeciwwskazanie do wykorzystania spirali miedzianej.

Uwagi:

Wkładkę domaciczną zakłada położna albo lekarz. Spiralę można założyć w
którymkolwiek momencie cyklu miesiączkowego,głównie zabieg
przeprowadza się tydzień po zakończeniu menstruacji,mieć pewność,
że kobieta nie jest w ciąży.


W porozumieniu z lekarzem/położną zaleca się regularne podłoże. Należy
natychmiast skontaktować się z położną/lekarzem, jeżeli wystąpi jakiś z
przekazanych niżej objawów:

  • przypominające skurcze bóle w dole brzucha i przypadki zasłabnięcia,
  • jeżeli podejrzewasz infekcję. Może się objawiać bólem, gorączką i upławami,
  • menstruacja jest opóźniona albo podejrzewasz ciążę,
  • spirala przesunęła się albo wypadła, albo nie możesz wyczuć w
    pochwie nitek. Jeżeli wystąpią silne krwawienia i widocznie zmieni się
    przebieg miesiączki.
Informacja dodatkowa:

Ten towar wysyłamy wyłącznie za pośrednictwem kuriera GLS109.99 PLN
MEDICLEVER NEBULIZATOR, HNEBU
25 reviews


Nebulizator NEBU ONE to przyrząd upraszczający życie alergikom i pacjentom cierpiącym na choroby ze strony układu oddechowego. Przyda się również każdemu w sytuacji infekcji i nagłego pogorszenia stanu zdrowia. NEBU ONE pomoże w bezbolesnej i sprawnej inhalacji, co jest wysoce sprawną metodą podawania lekarstw, jednocześnie dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nebulizację zaleca wciąż powiększająca się rzesza specjalistów w zakresie medycyny.

NEBU ONE to model nebulizatora pneumatycznego (tłokowego) służącego do podawania leków bezpośrednio do drzewa oskrzelowego. Jest to metoda bezpieczna, wygodna i bezbolesna.zastosować nebulizator, starczy połączyć kompresor z pojemnikiem leków, w celu poprawienia komfortu terapii można posłużyć się ustnikiem albo maską, w zależności od preferencji. Urządzenie zamienia postać lekarstwa z płynnej w aerozol, który z łatwością dostaje się do układu oddechowego i pozwala zwalczać jednocześnie nagłe, jak i przewlekłe jego dolegliwości.Nebulizator producenta MEDICLEVER jest cichy i komfortowy w obsłudze. Wystarczy stosownie zamontować poszczególne części do kompresora, podłączyć go do źródła prądu elektrycznego, a następnie już przy pomocy jednego przycisku można zażywać korzyści płynących z tego typu inhalacji. Średnia wielkość cząstek to 4 um, dzięki temu cząstki te luźno i bez przeszkód będą mogły powędrować wprost do źródła dolegliwości pacjenta. Cykl terapeutyczny nie będzie również w tym urządzeniu zanadto wydłużony, gdyż maksymalny poziom nebulizacji wynosi 0.35 ml/min. Jest to słuszny czas pracy z nebulizatorem, zezwalający na maksymalizację efektów.

NEBU ONE to urządzenie dla całej rodziny, dodatkowo dla dzieci. Znamionuje się pięknym kształtem, na dodatek ma zaimplementowany pojemnik na maski i ustniki, co zezwala na utrzymanie porządku i zapobiega zagubieniu poszczególnych części. Pacjent wyszuka w zestawie rozmaitej wielkości ustniki i maski, żeby zapewnić sobie maksymalny komfort terapii i przystosować ją do swojego wieku i kondycji fizycznej.Oferowane urządzenie NEBU ONE marki MEDICLEVER śmiało można polecić osobom borykającym się z przewlekłymi chorobami układu oddechowego, a także alergikom. Pacjentów takich nebulizator ten wspomoże w codziennej walce z problemami z oddychaniem, krztuszeniem się i innymi niepokojącymi symptomami. Wesprze również w czasie infekcji i stanów zapalnych związanych z okresem zachorowań. Urządzenie to jest przychylne całej rodzinie, z powodzeniem będzie służyć choćby niepokaźnym pociechom. Komfort podawania leków bez bolesnych igieł czy trudnych do przełknięcia kapsułek lub tabletek będzie wystarczającym tematyką do zakupu powyższego nebulizatora.

99 PLN
JOHNSON & JOHNSON CONSUMER Plast.COMPEED na zrogowacenia 4,4x4,5cm - - 6 szt.
25 reviews

technologia hydrokoloidu Compeed to aktywny żel wspomagający nawilżanie.
Plaster Compeed działa jak druga skóra, pomaga utrzymywać...

Compeed Plastry na zrogowacenia 6 sztuk

firma
Compeed

właściwości
średnie, natychmiast uśmierza ból, pozostaje na miejscu

firma standaryzowana
firma: Compeed

Adres producenta
ul. Iłżecka 24
02-135 Warszawa

Opis artykułu
technologia hydrokoloidu Compeed to dynamiczny żel wspomagający nawilżanie.
Plaster Compeed działa jak druga skóra, pomaga utrzymywać naturalne nawilżenie skóry, aby:
- Ochraniać przed otarciami i uciskiem.
- Przynosić natychmiastową ulgę w bólu.
- Nawilżać i zmiękczać zrogowacenie, pomagając je wyeliminować.
Pozostaje na miejscu przeciętnie przez 24 godziny. W indywidualnych przypadkach czas ten może się różnić.

O marce
Compeed - Nie daj się zatrzymać!

Company Name
Johnson & Johnson Poland Sp. Z. O.o.

Logotypy stron trzecich
Znak CE – zgodność z przepisami UE

Przygotowanie i używanie
Umyj, a także osusz skórę przed zastosowaniem. Nie dotykaj warstwy samoprzylepnej plastra. Pozostaw plaster na odcisku, aż do momentu kiedy sam zacznie się odklejać. Może pozostawać na miejscu choćby do kilku dni. Osoby chore na cukrzycę powinny zasięgnąć porady lekarza przed wykorzystaniem. Pełna instrukcja sposobu wykorzystania i ostrzeżenia znajdują się wewnątrz.

rodzaj przechowywania
rodzaj: Przechowywać w temperaturze otoczenia

dane o recyklingu
Opakowanie: Nadające się do recyklingu

Kraj
Kraj produkcji: UE

rodzaj opakowania
wariant: Zawieszka

rozmiar
Wymagana wysokość na półce: 153
Wymagana szerokość na półce: 80
Wymagana głębokość na półce: 17

Waga
Waga brutto: 24

Sprzedaż jednostkowa
Wysokość: 153
Szerokość: 80
Głębokość: 17

Pochodzenie
Tekst dowolny o pochodzeniu: tworzono w UE

rodzaj jednostki
sztuk

liczba jednostek
liczba jednostek: 6

Adres producenta
Wytwórca
Johnson & Johnson
Santé Beauté France SAS
F-51120 Sézanne
France

Adres zwrotny
Johnson & Johnson Poland Sp. Z. O.o.
ul. Iłżecka 24
02-135 Warszawa
Infolinia: 0801 800 881
(pn-pt 9-17, opłata jak za 1 impuls taryfy lokalnej)
porady@its.jnj.com
www.compeed.com

Adres dystrybutora
Johnson & Johnson Poland Sp. Z. O.o.
ul. Iłżecka 24
02-135 Warszawa

Telefon/Fax kontaktowy
Infolinia: 0801 800 881

Email kontaktowy
porady@its.jnj.com

Adres internetowy
www.compeed.com

Języki na opakowaniu
czeski, polski, słowacki

Język towaru
Główny język opisu: polski
Język danych: polski

19.43 PLN
Goclever Goclever Termometr mediclever infraerven bezdotykov teploměr - htempnb darmowy odbiór w 21 miastach!
25 reviews


Termometr bezdotykowy producenta MEDICLEVER to gwarancja wygodnego pomiaru temperatury ciała i otoczenia przy zachowanej dokładności i rzetelności rezultatów. Jest to przyrząd, który przyda się w sytuacji konieczności prędkiego sprawdzenia stanu organizmu, zwłaszcza w czasie osłabienia, podejrzeń infekcji, w okresie zachorowań lub po bezpośrednim kontakcie z osobą zarażoną. Progresywne urządzenie będzie wprawnym diagnostą pierwszych symptomów choroby.
nad wyraz użyteczny zarys i piękny wygląd to na dodatek wyróżniki tego termometru. Na panelu znajduje się zaledwie kilka przycisków, a jego obsługa jest wysoce instynktowna i prosta. Żeby dokonać pomiaru temperatury, wystarczy umieścić urządzenie w maksymalnej odległości 15 cm od czoła pacjenta albo mierzonego obiektu i wcisnąć jeden przycisk. Wynik pojawia się na panelu LCD szybko i umożliwia szybką diagnozę symptomów i ocenę, czy w organizmie utrzymuje się gorączka.

Termometr firmy MEDICLEVER dostosowuje się do potrzeb użytkownika. Pacjent ma możliwość wyboru jednostek pomiędzy poziomami Celsjusza i Fahrenheita. W celu stałego monitorowania przebiegu infekcji, można też zapisać do 32 wyników w podręcznej pamięci urządzenia. Warto podkreślić wygodę użytkowania tego przyrządu. Sprawdzi się on zwłaszcza w trakcie pomiaru temperatury ciała dziecka, które może być zbyt zestresowane chorobą, by być w stanie spokojnie poddać się badaniu. W tym przypadku błyskawicznie i z komfortowej odległości można uzyskać miarodajny wynik.

dopełniającą zaletą oferowanego termometru bezdotykowego jest opcja mierzenia temperatury otoczenia, jak jeszcze poszczególnych obiektów. Coraz częściej dostępne na rynku urządzenia tego typu łączą te dwie funkcje. Termometr producenta MEDICLEVER dopasowuje się do trendów związanych ze zdrowym stylem życia i dbaniem o zdrowie swoje i całej swej najbliższej rodziny.


Termometr bezdotykowy marki MEDICLEVER to przyjaciel całej rodziny. Bezproblemowo zdiagnozuje zarówno stan zdrowia niedużej pociechy, jak i ucieszy swoją skrupulatnością osobę dorosłą. Jest świetną alternatywą dla tradycyjnych termometrów, które działają wolno i wymagają zaangażowania ze strony pacjenta. Oferowane urządzenie stanie na wysokości zadania w każdych warunkach, o każdej porze roku i przy każdych, nawet najmniejszych, podejrzeniach nadciągającej infekcji.

69 PLN
Swanson Red clover 430mg 90kaps, 21059369
25 reviews

SUPLEMENT DIETY

Zawartość 1 kapsułki:

Red clover (czerwona koniczyna) (Trifolium pratense) (kwiaty) 430mg

elementy:
Red clover, mikrokrystaliczna celuloza (substancja wypełniająca), żelatyna (otoczka kapsułki), stearynian magnezu i dwutlenek krzemu (substancje przeciwzbrylające).

Sposób zastosowania:
Jedna kapsułka dziennie.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

towar nie może być stosowany jako substytut korzystnie rozmaitej diety. Produkt niewskazany dla pań w ciąży i karmiących.

Przechowywanie:
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla znikomych dzieci.

Producent:
Swanson Health Products
Fargo, ND 58108
USA

Podmiot odpowiedzialny:
Pro Sport S.C.
ul. Pogodna 18
71-376 Szczecin

Opakowanie:
90 kapsułek

informacje o producencie:
producent Swanson Health Products
pozostała założona w 1969 roku, jako wynik marzenia jednego człowieka o obdarowaniu całego świata korzystnym zdrowiem. Do dzisiaj producent kontynuując to marzenie, dociera do milionów ludzi świadomych swego zdrowia w Stanach Zjednoczonych oraz na całym świecie.

Swanson Health Products jest dumne ze swych artykułów i robi wszystkoklienci byli w pełni zadowoleni. Te działania są czynione od początku istnienia producenta i przyniosły jej mnóstwo splendoru oraz rzesze stałych, powracających konsumentów.

producent Swanson Health Products stara się aby:
wartość
produktu była osiągalnie najniższa.
Czystość i skuteczność była na jak najwyższym poziomie. Od kiedy marka szczyci się atestem dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP) komponenty są testowane na różnorodnych etapach całego procesu produkcji w celu sprawdzenia czystości i mocy a gotowe produkty są badane przez niezależne laboratoria w celu potwierdzenia że, to co na etykiecie to jest w produkcie.

34.5 PLN
Omron Omron M6
25 reviews

Ciśnieniomierz cyfrowy Omron M6 AC z zasilaczem sieciowym. Przedłużony EASY mankiet (22 - 42 cm) z łatwą regulacją długości, prawidłowy pakiet z zasilaczem sieciowym.atrybuty produktu: Przedłużony EASY mankiet (22 - 42 cm) z łatwą regulacją długości, zastępuje 2 mankiety (standardowy + dla grubszego ramienia). Barwny wskaźnik nadciśnienia usprawniający odczyt (LED obok wyświetlacza) nie świeci = OK, pomarańczowy = niektóra z mierzonych wartości jest wyższa aniżeli zalecana wartość pomiaru "zdrowego" ciśnienia krwi, do pomiaru w warunkach domowych: 135/85 mm Hg. Kolorowy wskaźnik zaciśnięcia mankietu - (dioda LED obok wyświetlacza) wskazuje na błędy spowodowane poprzez niewłaściwe (np brak) zaciśnięcie mankietu. Zielony = OK, wyniki są wiarygodne. Nie świeci = źle (należy ściągnąć lub poprawnie umieścić mankiet i powtórzyć pomiar). Kontrola dociągnięcia mankietu - (symbol na wyświetlaczu) wskazuje na błędy spowodowane niewłaściwym (na przykład niewystarczającym) dociągnięciem mankietu. Pojawienie się symbolu OK oznacza prawidłowe wyniki. Ocena niepożądanego poruszenia ręką w trakcie pomiaru - może wpływać na precyzyjność pomiaru. Kiedy pojawia się ten symbol, powtórzyć pomiar. Ocena zaburzeń rytmu serca (nieregularnego bicia serca) - jeśli taki symbol pojawia się często, należy powiadomić lekarza. Wskaźnik poziomu - graficzny wskaźnik poziomu ciśnienia krwi Obliczanie średniej wartości zmierzonych wartości ciśnienia Tygodniowe, ranne i wieczorne wyliczenie średnich wartości pomiarów Ocena rannego nadciśnienia - podwyższone wartości ciśnienia w godzinach porannych są niezależnym wskaźnikiem ryzyka sercowo-naczyniowego.. Znaczny, czytelny ekran 3-rzędowy Pamięć dla dwóch użytkowników 2 x 100 pomiarów, w tym data i godzina Żywotność nowych baterii alkalicznych ok. 1000 pomiarów Zakres pomiarowy: ciśnienie krwi 0-299 mm Hg, puls 40-180 / min staranność mierzenia: ciśnienie krwi / - 3 mm Hg, Puls / - 5% odczytywanych wartości Waga urządzenia bez baterii: około 380 g; mankiet ok. 170 g rozmiary urządzenia: ok. 124 x 161 x 90 mm CE 0197 Klasyfikacja zgodna z Europejską Dyrektywą do maszyn terapeutycznych 93/42 / EWG - Klasa II A staranność sprawdzona klinicznie Opakowanie mieści: Urządzenie EASY mankiet (obwód ramienia 22 - 42 cm) Zasilacz sieciowy Omron EXTRA! Baterie alkaliczne AAA, 4 szt. Futerał podróżny Pełna instrukcja - zatwierdzona poprzez OMRON Healthcare Europe CELIMED niebieska karta gwarancyjna

219 PLN