Baofeng Radiotelefon uv-5r 2m/70cm vhf & uhf rozblokowany marki Baofeng
25 reviews

BAOFENG UV-5R
Duobander ręczny VHF/UHF produkcji firmy Baofengw tym miejscu sprzedajemy wersję rozblokowaną (eksportową) z pokaźniejszym zakresem obsługiwanych częstotliwości.

Baofeng UV-5R Hit sprzedażowy wśród DualBanderów

Radiotelefon rewelacyjnie się sprawdza w komunikacji dwukierunkowej na falach VHF i UHF w zakresie pasma 2 m i 70 cm. Może na dodatek służyć jako zwykły radioodbiornik FM (87-108MHz). Bezawaryjność i prostota obsługi spowodowała, iż radiotelefony Baofeng stały się nad wyraz lubiane na rynku europejskim i wyparły dużo znanych marek wspaniały stosunek możliwości do ceny to niezaprzeczalny atut tego radia. Radiotelefon wyekwipowano w funkcję VOX, co przydaje się przy zajętych rękach. Do szybszego wybierania pożądanej częstotliwości przyda się zaimplementowana klawiatura alfanumeryczna z blokadą przycisków. Czytelny ekran LCD, ostrzeganie o niskim poziomie akumulatora, MONITOROWANIE KANAŁÓW. Jest tu także latarka LED i niemało funkcji, których odkrycie po zakupie pozytywnie Cię zaskoczy.drobne rozmiary i porządna kompozycja wywołują, iż radiotelefon możemy wziąć na każdą wyprawę pieszą czy rowerową. Nie przeszkadza w pracy i wypoczynku. Nieoczekiwanka dla paralotniarzy - radia można jeszcze używać w paśmie PMR 446MHz.Fabryczny zakres częstotliwości: 4W 144-146 / 430-440 MHz. ale UWAGA tu sprzedajemy wersję rozblokowaną z częstotliwościami, których można używać poza Unia Europejską.:
Zakres częstotliwości sprzedawanego radia: 5W 136-174 / 400-520 MHz


Rozblokowany UV-5R. Sztandarowy radiotelefon dual band marki Baofeng

- Radio FM (65.0MHz-108.0MHz)
- Moc nadajnika: 4/1 Wat (max 5W)
- Funkcja VOX
- 128 pamięci częstotliwości
- 50 CTCSS i 104 CDCSS
- Szerokość kanału 25KHz/12.5KHz
- Krok strojenia: 2.5/5/6.25/10/12.5/25KHz
- Ton 1750Hz
- ekran LCD dualny (wyświetla dwie częstotliwości równocześnie)
- Ostrzeżenie przed niskim poziomem akumulatora
- Funkcja Time-out Timer
- Blokada klawiszy przed przypadkowym naciśnięciemW komplecie:
- Radiotelefon Baofeng UV-5R (rozblokowany)
- Akumulator/bateria o objętości 1800mA/h
- Baza ładująca
- Dwupasmowa antenka VHF/UHF (mamy w sprzedaży obszerniejsze)
- Mikrofonosłuchawka
- Klips na pasek
- Smycz
- Polska instrukcja obsługi do pobrania -
KLIKNIJ TU
- Fv lub paragon stanowiący podstawę gwarancjiSprzedajemy ten model już kilka lat. Bije wszelkie rekordy popularności. Reklamacje istotnie rzadkie. Zerknij co piszą kupujący w zakładce "recenzje". Polecamy UV-5R z całą odpowiedzialnością. Dzisiaj jesteś zaskoczony niską ceną, a po zakupie, gdy poczujesz możliwości radyjka, Twoje zaskoczenie może zamienić się w szok;) wartość dotyczy jednej sztuki, czyżby już za chwilę Twojej?...

*

116.99 PLN