Samsung Samsung Galaxy Tab A 10.1 T585 LTE
25 reviews

Galaxy Tab A SAMSUNG Galaxy Tab A 10.1 (2016) LTE 16GB Biały (SM-T585NZWAXEO) wygodneoglądanie Łączność z innymiurządzeniami nowoczesnyaparat Trybdziecko rekomendowane produkty porównanie kolekcji zawartość opakowania częste pytania NAJWAŻNIEJSZE atrybuty wyświetlacz 10,1" Rozdzielczość WUXGA Aparat 8.0 Mpix, a także przedni 2.0 Mpix trafne proporcje ekranu Wytrzymała bateria 7300 mAh Ośmiordzeniowy procesor 1,6 GHz przeznaczony tryb dla dzieci komfortowE OGLĄDANIE znaczniejszy obraz Rozdzielczość WUXGA 1920 x 1200 wyświetlacz Galaxy Tab A wyświetla obraz w wysokiej rozdzielczości 1920 x 1200 – czyli wyższej niżeli Full HD.

Gęstość pikseli osiąga poziom aż 224 PPI, dzięki czemu ekran akcentuje się ostrością i ilością detali. Dostrzeżesz każdy, nawet najmniejszy szczegół ukryty w obrazie. Adekwatne wymiary ekranu Proporcje 16:9 Galaxy Tab A wyposażono w panoramiczny ekran o proporcjach 16:9, czyli najpopularniejszych wśród telewizorów i monitorów komputerowych.

Pozwala Ci to komfortowo oglądać filmy i seriale w pełnej okazałości – bez przycinania obrazu i czarnych ramek. © TVN S.A 2012 wyświetlacz przyjaźniejszy dla wzroku technika Anti-Glare Włączanie wyświetlacza w ciemnym pomieszczeniu może razić w oczy.

technologia Anti-Glare aktywuje się przy słabym oświetleniu, stopniowo powiększając jasność ekranu w trakcie jego włączania, żeby Twoje oczy miały czas na dopasowanie się do nowych warunków. Rozrywka w komfortowych warunkach wygodna obudowa i wytrzymała bateria obudowa Galaxy Tab A przykuwa wzrok swoją minimalistyczną elegancją.

Jej tylna część pokryta jest miękką warstwą, dzięki której tablet wygodnie i pewnie leży w dłoni. Z urządzenia możesz komfortowo korzystać, gdzie wyłącznie chcesz i jak długo chcesz – bateria o obszerności aż 7300 mAh zapewni Ci długie godziny oglądania ulubionych filmów i seriali.

ŁĄCZNOŚĆ Z INNYMI URZĄDZENIAMI Oglądanie na obszernym ekranie Funkcja Quick Connect Wykorzystaj bezprzewodowe połączenie Bluetooth i Wi-Fi, by wyświetlać obraz z tabletu na telewizorze. Za pomocą funkcji Quick Connect możesz wyświetlić fotografie i filmy na obfitym ekranie, bez potrzeby kopiowania ich.

W ten sposób prześlesz też obraz z telewizora na ekran Galaxy Tab A. Synchronizacja ze smartfonem Side Sync 4:4 Udostępniaj dowolne informacje pomiędzy tabletem a smartfonem – nawet to, co jest aktualnie wyświetlane na ekranie.

Zsynchronizuj urządzenia przy pomocy aplikacji Side Sync i bez żadnych przeszkód przenoś pomiędzy nimi pliki, wygodniej pisz wiadomości i powiększ swoją produktywność. InnowacyjnY APARAT Naturalniejsze zdjęcia technika HDR Wykorzystaj technikę HDR, żeby uzyskać jeszcze naturalniejsze fotografie.

Po włączeniu specjalnego trybu tablet wykona dwa fotografie jednocześnie, każde o przeróżnych wartościach ekspozycji, a następnie scali je w jedno. Uzyskasz w ten sposób niezwykle naturalne i istotne zdjęcia.

zdjęcia godne profesjonalistów Tryb Pro Wykorzystaj w pełni możliwości obu aparatów i poczuj się jak zawodowy fotograf. Włącz tryb Pro i samodzielnie ustaw atrybuty fotografie – wartości EV i ISO i balans bieli.

fotografie będą wyglądały precyzyjnie tak, jak tego chcesz. TRYB DZIECKO Rozrywka dla najmłodszych niebanalne aplikacje i skuteczna kontrola rodzicielska Galaxy Tab A to urządzenie nie tylko dla dorosłych. Dzięki specjalnym funkcjom mogą z niego bezpiecznie korzystać także dzieci.

Na przykład po uruchomieniu specjalnego Trybu Dziecko zmieni się interfejs – tablet od razu stanie się bardziej przychylny w obsłudze przez niewiele znaczące rączki. Dodatkowo dostatek aplikacji rozwijających kreatywność uczy najmłodszych, dostarczając przy tym idealną zabawę.

Bezpieczeństwo zapewniają liczne funkcje rodzicielskich ograniczeń oraz mocna, antypoślizgowa obudowa. *Aplikacja Tryb Dziecko do pobrania w Galaxy Apps. Rysowanie i dziecięcy aparat fotograficzny Funkcja rysowania zajmie dziecko na długi czas, a dziecięcy aparat fotograficzny umożliwi zabawne edytowanie zrobionych fotografii.

Muzyka dla dzieci niebanalne melodie i atrakcyjny interfejs namawiają do rozwijania muzycznych talentów dziecka Ubieranie postaci i zabawa naklejkami ciekawe i intuicyjne aplikacje stymulują najmłodszych do wymyślania kreatywnych rozwiązań.

Rozwijają pomysłowość i wyobraźnię przez świetną zabawę. Kontrola rodzicielska i bezpieczeństwo danych W trybie Kids Mode możesz zarządzać czasem zabawy dziecka poprzez ustawienie limitu czasowego. W czasie zabawy Twoje ważne informacje będą zabezpieczone przed edycją czy usunięciem.

TABLETY SAMSUNG Tablet włącza się nieporównywalnie szybciej od notebooka, dając Ci jednocześnie prędki i komfortowy dostęp do treści w Internecie. Funkcjonalny czytnik e-booków. Wysokiej jakości wyświetlacz i dopracowana kompozycja sprawiają, iż czytanie e-booka nigdy nie było wygodniejsze.

Alternatywa dla laptopa w podróży - jest lekki jak ultrabook, a jego bateria wytrzyma dłużej i naładuje się szybciej. Przenośne zakupy. Na pokaźnym wyświetlaczu wspaniale oddającym kolory możesz wybierać z tysięcy ofert i podejmować optymalniejsze decyzje.

Odpręż się grając - przy grach ak

783 PLN
Samsung Samsung Galaxy Tab A 10.1 T580
25 reviews

Galaxy Tab A SAMSUNG Galaxy Tab A 10.1 (2016) WiFi 16GB Biały (SM-T580NZWAXEO) wygodneoglądanie Łączność z innymiurządzeniami progresywnyaparat Trybdziecko sugerowane produkty porównanie linii zawartość opakowania częste pytania NAJWAŻNIEJSZE cechy ekran 10,1" Rozdzielczość WUXGA Aparat 8.0 Mpix i przedni 2.0 Mpix optymalne proporcje ekranu Wytrzymała bateria 7300 mAh Ośmiordzeniowy procesor 1,6 GHz przeznaczony tryb dla dzieci komfortowE OGLĄDANIE wyraźniejszy obraz Rozdzielczość WUXGA 1920 x 1200 wyświetlacz Galaxy Tab A wyświetla obraz w wysokiej rozdzielczości 1920 x 1200 – czyli wyższej niżeli Full HD.

Gęstość pikseli osiąga poziom aż 224 PPI, dzięki temu wyświetlacz eksponuje się ostrością i ilością detali. Dostrzeżesz każdy, choćby najmniejszy detal ukryty w obrazie. Słuszne wymiary ekranu Proporcje 16:9 Galaxy Tab A wyposażono w panoramiczny ekran o proporcjach 16:9, czyli najpopularniejszych wśród telewizorów i monitorów komputerowych.

Pozwala Ci to wygodnie oglądać filmy i seriale w pełnej okazałości – bez przycinania obrazu i czarnych ramek. © TVN S.A 2012 wyświetlacz przyjaźniejszy dla wzroku technologia Anti-Glare Włączanie wyświetlacza w ciemnym pomieszczeniu może razić w oczy.

technika Anti-Glare aktywuje się przy słabym oświetleniu, stopniowo powiększając jasność ekranu podczas jego włączania, aby Twoje oczy miały czas na dobranie się do nowych warunków. Rozrywka w komfortowych warunkach komfortowa obudowa i wytrzymała bateria pokrywa Galaxy Tab A przykuwa wzrok swoją bezkompromisową elegancją.

Jej tylna część pokryta jest miękką powłoką, dzięki której tablet wygodnie i pewnie leży w rąk. Z urządzenia możesz wygodnie korzystać, gdzie tylko chcesz i jak długo chcesz – bateria o obszerności aż 7300 mAh zapewni Ci długie godziny oglądania ulubionych filmów i seriali.

ŁĄCZNOŚĆ Z INNYMI URZĄDZENIAMI Oglądanie na znacznym ekranie Funkcja Quick Connect Wykorzystaj bezprzewodowe połączenie Bluetooth i Wi-Fi, żeby wyświetlać obraz z tabletu na telewizorze. Za pomocą funkcji Quick Connect możesz wyświetlić zdjęcia i filmy na obszernym ekranie, bez zapotrzebowania kopiowania ich.

W ten sposób prześlesz również obraz z telewizora na wyświetlacz Galaxy Tab A. Synchronizacja ze smartfonem Side Sync 4:4 Udostępniaj dowolne dane między tabletem a smartfonem – choćby to, co jest obecnie wyświetlane na ekranie.

Zsynchronizuj urządzenia za pomocą aplikacji Side Sync i bez żadnych przeszkód przenoś między nimi pliki, komfortowoj pisz wiadomości i rozszerz swoją wydajność. InnowacyjnY APARAT Naturalniejsze zdjęcia technologia HDR Wykorzystaj technikę HDR, by uzyskać jeszcze naturalniejsze zdjęcia.

Po włączeniu specjalnego trybu tablet wykona dwa zdjęcia jednocześnie, każde o zróżnicowanych wartościach ekspozycji, a następnie połączy je w jedno. Uzyskasz w ten sposób szczególnie naturalne i wyraźne fotografie.

fotografie godne profesjonalistów Tryb Pro Wykorzystaj w pełni możliwości obu aparatów i poczuj się jak zawodowy fotograf. Włącz tryb Pro i samodzielnie ustaw atrybuty fotografie – wartości EV i ISO, a także balans bieli.

zdjęcia będą wyglądały skrupulatnie tak, jak tego chcesz. TRYB DZIECKO Rozrywka dla najmłodszych atrakcyjne aplikacje i skuteczna kontrola rodzicielska Galaxy Tab A to urządzenie nie tylko dla dorosłych. Dzięki specjalnym funkcjom mogą z niego bezpiecznie korzystać także dzieci.

Na przykład po uruchomieniu specjalnego Trybu Dziecko zmieni się interfejs – tablet od razu stanie się bardziej przyjazny w obsłudze przez małe rączki. W dodatku różnorodność aplikacji rozwijających kreatywność uczy najmłodszych, dostarczając przy tym świetną zabawę.

Bezpieczeństwo zapewniają liczne funkcje rodzicielskich ograniczeń, a także solidna, przeciwpoślizgowa pokrywa. *Aplikacja Tryb Dziecko do pobrania w Galaxy Apps. Rysowanie i dziecięcy aparat fotograficzny Funkcja rysowania zajmie dziecko na długi czas, a dziecięcy aparat fotograficzny umożliwi zabawne edytowanie zrobionych fotografii.

Muzyka dla dzieci ciekawe melodie i interesujący interfejs nakłaniają do rozwijania muzycznych talentów dziecka Ubieranie postaci i zabawa naklejkami interesujące i intuicyjne aplikacje stymulują najmłodszych do wymyślania kreatywnych rozwiązań.

Rozwijają pomysłowość i wyobraźnię przez idealną zabawę. Kontrola rodzicielska i bezpieczeństwo informacji W trybie Kids Mode możesz zarządzać czasem zabawy dziecka poprzez ustawienie limitu czasowego. W czasie zabawy Twoje ważne dane będą zabezpieczone przed edycją czy usunięciem.

TABLETY SAMSUNG Tablet włącza się nieporównywalnie szybciej od laptopa, dając Ci równocześnie prędki i wygodny dostęp do treści w Internecie. Użyteczny czytnik e-booków. Wysokiej jakości ekran i dopracowana budowa powodują, iż czytanie e-booka nigdy nie było komfortowojsze.

Alternatywa dla notebooka w podróży - jest lekki jak ultrabook, a jego bateria wytrzyma dłużej i naładuje się szybciej. Przenośne zakupy. Na znacznym wyświetlaczu perfekcyjnie oddającym barwy możesz wybierać z tysięcy ofert i podejmować stosowniejsze decyzje.

Odpręż się grając - przy grach a

675 PLN
Lenovo Lenovo Tab 3 10 X103F 16GB
25 reviews

Smukła i lekka budowa Multimedialne narzędzie do pracy w każdych warunkach. LENOVO Tab 10 TB-X103F to wyszukany design i doskonałe wykonanie akcentujące ten tablet spośród innych. Do tego LENOVO Tab 10 TB-X103F jest szczególnie lekki – waży zaledwie 570 gramów oraz nad wyraz smukły – ma 0,96 cm grubości.

Niesamowity ekran LENOVO Tab 10 TB-X103F wyekwipowany pozostał w dotykowy 10-punktowy ekran Multi-Touch z matrycą IPS, o przekątnej 10,1-cala i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Takie właściwości gwarantują nam żywy i realistyczny obraz oraz komfortowe wyświetlanie treści.

Tab 10 TB-X103F posiada także dwa aparaty, przedni o rozdzielczości 2 Mpx i tylni o rozdzielczości 16 Mpx. Produktywny procesor Model LENOVO Tab 10 TB-X103F oferuje 1 GB pamięci RAM oraz pamięć wewnętrzną o objętości 16 GB.

prędkość i efektywność pracy zagwarantuje czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 212, o częstotliwości taktowania 4 x 1.30 GHz. Zastosowany system operacyjny to Android 6.0 Marshmallow. Dodatkowo ma moduł GPS, złącze USB, czytnik kart pamięci Micro SD, Micro SDHC, Micro SDXC, głośniki, mikrofon, a także wejście słuchawkowe Długa praca na baterii Szybką łączność bezprzewodową zapewni kanon 802.11 b/g/n, a także Bluetooth 4.0.

Użytkownik będzie w stanie dopasować się z internetem praktycznie z każdego miejsca. Długą pracę urządzenia gwarantuje zaimplementowana litowo-polimerowa bateria o obszerności 7000 mAh, która pozwoli przeglądać strony internetowe i oglądać materiały video przez blisko 10 godzin....

449 PLN
Samsung Samsung Galaxy Tab S3 9.7 T825 LTE
25 reviews

Samsung Galaxy Tab S3 9.7 T825 4G 32GB w całości świeże wzornictwo

Po raz pierwszy połączono smukłość smartfonu ze wszystkimi zaletami tabletu. Szklany tył obudowy Galaxy Tab S3 sprawia, iż tablet jest nie tylko wytrzymały, lecz także nadzwyczajnie się pokazuje.

Uczta dla oczu

Galaxy Tab S3 gwarantuje niezapomniane wrażenia wizualne. Dzięki video HDR każdy detal jest wyraźnie widoczny, a kolory realistyczne.

* Obraz na ekranie służy tylko do celów demonstracyjnych. Odtwarzanie video jakości HDR jest dostępne wyłącznie dla treści video pochodzących z aplikacji Amazon.

zobacz więcej

Od gier po filmy – z Galaxy Tab S3 doświadczysz obrazu niesamowitej jakości. Gwarantuje to procesor Snapdragon 820 wyznaczający nowe standardy produktywności CPU i GPU. Dzięki zaimplementowaniu grafiki Vulkan i technologii HDR* odcienie są bardziej nasycone, detale lepiej widoczne, a gracz dosłownie zanurza się w świecie wizualnych wrażeń.

* technologia HDR wspierana wyłącznie przez video z aplikacji Amazon Video.

Cztery głośniki,
znaczny dźwięk

System czterech głośników umieszczonych w rogach Galaxy Tab S3 samoczynnie dostosowuje się do kierunku, w którym jest zwrócony ekran. Widocznie usłyszysz więc każdy dźwięk, niezależnie od położenia tabletu.

Galaxy Tab S3 X AKG

We współpracy ze wyśmienitymi inżynierami dźwięku producenta AKG opracowaliśmy wyraźny, świeży i wielokierunkowy dźwięk, który pozwala zanurzyć się w doznaniach słuchowych.

Zabierz się do gry

Game Launcher przypasowany do ekranu Galaxy Tab S3 ułatwi Ci grę dzięki trybowi oszczędzania energii, wyciszenia gry i przychodzących połączeń czy funkcji Game Broadcasting. Każdy gamer doceni grafikę jakości Vulkan API i ogromny dobór tytułów dostępnych w Galaxy Game Pack.

*Aplikacje Galaxy Game Pack można pobrać z Exclusive Game Offers w menu For Galaxy w Galaxy Apps.

*Funkcja Game Broadcasting zostanie dodana wkrótce

Pisz naturalnie

Zaprojektowanym na nowo rysikiem S Pen pisze się tak jak ulubionym długopisem i nie trzeba go ładować. Rysik o średnicy 9,4 mm zagwarantuje pewny i komfortowy chwyt. Grubość końcówki piszącej obniżyliśmy do 0,7 mm, żeby pismo odręczne było jeszcze pokaźniejsze i jak najszczególniej naturalne.

Rysik S Pen

Rysik S Pen ma jeszcze większe możliwości dzięki specjalnie dla niego dedykowanym aplikacjom. Nieskomplikowane notowanie ważnych przypomnień, wydarzeń i sporo innych funkcji dzięki aplikacji Samsung Notes. Uwolnij swoją kreatywność i opublikuj swoje najnowsze arcydzieło na PEN.UP lub skomponuj melodię w Soundcamp.

W twoim typie

Zoptymalizowany układ klawiatury, specjalnie przeznaczonej do tego modelu, ułatwia pisanie z mniejszą liczbą literówek. Klawiaturę podłącza się bezpośrednio do Galaxy Tab S3 – to nie może być już prostsze.

*Klawiatura sprzedawana jest oddzielnie.

Szybsze ładowanie, dłuższe działanie

bardzo wytrzymała bateria pozwala choćby na 12 godzin odtwarzania filmów. Możesz więc zapomnieć o noszeniu ze sobą ładowarki, a jeśli musisz ponownie naładować tablet, starczy Ci na to 170 minut.

Synchronizacja i przechowywanie
  • Samsung Flow pozwala łatwo przenieść się z telefonu na tablet i z powrotem. Wyślij treści z telefonu Galaxy Tab S3, aby zobaczyć je na większym ekranie. Możesz także śledzić powiadomienia przenośne bez dotykania telefonu.

System operacyjny

Android 7.0

Procesor

Taktowanie procesora: 2.15GHz, 1.6GHz

rodzaj procesora: Czterordzeniowy

wyświetlacz

Wielkość wyświetlacza: 9.7" (245.8mm)

Rozdzielczość wyświetlacza: 2048 x 1536 (QXGA)

technika wyświetlacza: sAMOLED

Głębia barw wyświetlacza: 16M

Rysik Spen: Tak

Aparat

Rozdzielczość nagrywania video: UHD 4K (3840 x 2160), 30 klatek/sekundę

Rozdzielczość aparatu: CMOS 13.0 Mpix

Rozdzielczość przedniego aparatu: CMOS 5.0 Mpix

Lampa błyskowa aparatu: Tak

Auto Focus: Tak

Pamięć

Wielkość RAM (GB): 4 GB

Wielkość ROM (GB): 32 GB

przystępna pamięć (GB): *23.1 GB

Zewnętrzna pamięć: MicroSD (do 256GB)

Sieć

Multi-SIM: 1 karta SIM

wymiar Karty SIM:Nano-SIM (4FF)

Sieci: 2G GSM, 3G WCDMA, 4G LTE FDD, 4G LTE TDD

2G GSM: GSM850, GSM900, DCS1800, PCS1900

3G UMTS: B1(2100), B2(1900), B4(AWS), B5(850), B8(900)

4G FDD LTE: B1(2100), B2(1900), B3(1800), B4(AWS), B5(850), B7(2600), B8(900), B17(700), B20(800), B28(700)

4G TDD LTE: B40(2300)

Łączność

ANT+: Tak

Wersja USB: USB 3.1

technika określania lokalizacji: GPS, Glonass, Beidou, Galileo

Gniazdo słuchawkowe: 3.5mm Stereo

MHL: Nie

Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n/ac 2.4+5GHz

Wi-Fi Direct: Tak

Wersja Bluetooth: Bluetooth v4.2

NFC: Nie

Profile Bluetooth: A2DP, AVRCP, DI, HFP, HID, HOGP, HSP, MAP, OPP, PAN, PBAP

Synchronizacja z PC: Smart Switch (wersja PC)

informacje ogólne

Kolor: Czarny

Form Factor: Tablet

Czujniki

Akcelerometr, Czytnik linii papilarnych, detektor żyroskopowy, czujnik geometryczny, sensor pola magnetycznego, czujka koloru RGB

cechy fizyczne

wymiary (WxSxG, mm: )237.3 x 169.0 x 6.0

Waga (g): 429

Bateria

Czas pracy - transmisja (Wi-Fi) (Godz.): Do 8

Czas pracy - odtwarzanie video (Godz.): Do 12

pojemność baterii (mAh): 6000

Bateria wyjmowana: Nie

Czas pracy - słuchania muzyki (Godz.): Do 102

Audio i video

Format odtwarzania wideo: MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, ASF, AVI, FLV, MKV, WEBM

Rozdzielczość odtwarzania video: UHD 4K (3840 x 2160), 60 klatek/sekundę

Format odtwarzania audi: oMP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA

Usługi i Aplikacje

S-Voice: Nie

przenośna TV: Nie

1912.5 PLN
Samsung Samsung Galaxy Tab A 7.0 T280
25 reviews

Wybrane parametry i funkcje Poznaj Galaxy Tab A (2016) Smukły i lekki. Najmniejszy tablet od SamsungNowy Galaxy Tab A (2016) akcentuje się wykwintnym wyglądem i precyzyjnym wykończeniem. Smukły profil, przyjemna w dotyku tekstura i zaokrąglone krawędzie tworzą harmonijną całość. Antypoślizgowa pokrywa i kompaktowe rozmiary gwarantują komfort i pewne trzymanie w rąk. Wszystko to sprawia, iż jest to świetnie demonstrujący się tablet, świetny do codziennego używania. Panoramiczny wyświetlacz 7.0” z matrycą TFT w formacie kinowym 16:10. Wygodne oglądanie stron i oglądanie filmówKompaktowy rozmiar 7.0” i rozdzielczość 1280 x 800 pikseli sprawią, że Galaxy Tab A (2016) stanie się Twoim ulubionym narzędziem do pracy i rozrywki. Ekran TFT zapewnia nasycone barwy, korzystne kąty widzenia i jednolitą widoczność na całej powierzchni ekranu. Proporcje 16:10 nieprzeciętnie nadają się do oglądania filmów. Obsługa kart microSD do 200 GB. Dużo miejsca na daneNa Galaxy Tab A (2016) wynajdzie się miejsce na Twoje ulubione filmy, fotografie czy dużą bibliotekę e-booków. Dzięki obsłudze zewnętrznych kart microSD aż do 200 GB*, możesz posiadać je za każdym razem pod ręką. Zapomnij o ograniczeniach spowodowanych poprzez zbyt małą pamięć tabletów i korzystaj ze powiększonych możliwości! *Karta nie jest dołączona do urządzenia. Produktywna bateria 4 000 mAh. Wydłużony czas pracy bez ładowaniaBateria o obszerności 4 000 mAh gwarantuje długi czas pracy, bez konieczności częstego ładowania. Galaxy Tab A (2016) zagwarantuje do 10 godzin oglądania filmów i 11 godzin przeglądania Internetu. Możesz swobodnie korzystać z rozrywki lub pracować gdziekolwiek jesteś, bez obaw o szybkie rozładowanie urządzenia. 4-rdzeniowy procesor 1,3 GHz. Szybka łączność i wydajność Dzięki czterordzeniowemu procesorowi 1,3 GHz i obsłudze WiFi czwartej generacji, Galaxy Tab A (2016) zapewni Ci efektywność oraz wydajną łączność. Korzystaj z dużo szybszego przeglądania stron www czy transferu plików przy pomocy Wi-Fi Direct. System Android Lollipop 5.1 z nakładką TouchWiz gwarantuje płynną pracę urządzenia. Interfejs użytkownika został uproszczony, a ekran główny zoptymalizowany, żeby udostępnianie plików było łatwiejsze niż kiedykolwiek. Użyteczne funkcje Aparat 5 Mpix z Auto Focus. Pokaźne i ostre , a także niebanalne funkcje uzupełniająceZaawansowany aparat 5 Mpix z zaimplementowanym Auto Focusem pozwala robić ostrzejsze fotografie i nagrywać wyraźniejsze filmy. Możliwość tworzenia animowanych GIF-ów czy panoram gwarantuje rewelacyjną zabawę i powiększa możliwości urządzenia. Dzięki uzupełniającej funkcjonalności możesz również skanować kody kreskowe i QR. Wszystko to łatwo wynajdziesz na instynktownym wyświetlaczu Twojego Tab A (2016). Radio FM. Słuchaj muzyki i wiadomości nawet poza zasięgiem 3GSłuchaj muzyki lub wiadomości w ulubionym radiu, choćby jeśli jesteś poza zasięgiem lub nie chcesz zużywać transferu. Starczy podłączyć słuchawki do tabletu. Wejście 3,5 mm obsługuje także głośniki mobilne i pozwala dzielić się muzyką w jeszcze lepszym brzmieniu. Na dodatek radio hybrydowe pozwala na nagrywanie, dzięki temu zachowasz niebanalne audycje i ulubioną muzykę. Najnowsza edycja Trybu Dziecko. Edukacja i zabawa dla najmłodszych z Trybem Dziecko i aplikacjami LEGO®Galaxy Tab A (2016) wyposażono w najnowszą edycję lubianego Trybu Dziecko. Specjalnie zaprojektowany interfejs przyciąga uwagę najmłodszych, a atrakcyjne aplikacje rozwijają kreatywność, uczą i bawią. Oprócz tego możemy zabezpieczyć nasze maluchy przed ryzykownymi treściami w internecie zakładając zabezpieczenie kodem PIN. LEGO® i LEGO®DUPLO® AplikacjeOd jazdy od stacji do stacji barwnym pociągiem LEGO® DUPLO® do tworzenia pojazdów i figurek w LEGO® Juniors Create & Cruise. Aplikacje LEGO® proponują zabawę i inspirują, rozwijając umiejętności budowniczych jutra. LEGO, logo LEGO i DUPLO są znakami towarowymi Grupy LEGO. © 2016 LEGO Group. Kolorowanka i dziecięcy aparat fotograficznyFunkcja rysowania rozwija pomysłowość i wyobraźnię przez nadzwyczajną zabawę, a dziecięcy aparat fotograficzny zezwala na zabawne edytowanie zrobionych fotografii. Ubieranie postaci i zabawa naklejkamiIntuicyjna aplikacja zachęca najmłodszych do zajmowania się wirtualnymi zwierzątkami i interakcji z nimi. Player KidsAplikacja posiada ponad 50 znanych i lubianych tytułów, takich jak: „Świnka Peppa”, „My Little Pony”, „Lego Ninjago”, „Baranek Shaun”, „Power Rangers”, „Franklin i przyjaciele”, „Smerfy”, „Agi Bagi”, „Kosmoloty” itd. – łącznie ponad 1600 odcinków. Kids StoreTeraz wybór aplikacji dla twojego dziecka jest jeszcze łatwiejszy. Dodatkowe gry i zabawy, posegregowane wg wieku i kategorii, są przystępne w specjalnym sklepie z asygnowanymi dla dzieci aplikacjami. Kontrola rodzicielska i bezpieczeństwo informacjiW Trybie Dziecko możesz zarządzać czasem zabawy swojej pociechy przez ustawienie limitu czasowego. W czasie zabawy Twoje ważne informacje będą zabezpieczone przed edycją czy usunięciem. Samsung Smart Tutor. Przenośna pomoc gdziekolwiek jesteśGdybyś kiedykolwiek miał z czymś problem, możesz skorzystać z usługi Samsung Smart Tutor*. Konsultant zdalnie skonsoliduje się z Twoim tabletem i pomoże polikwidować usterkę czy skonfigurować urządzenie. *Aplikacja Samsung Smart Tutor do pobrania z Galaxy Apps. Porównaj Tab 4 i Tab A (2016)

396 PLN
Lenovo Lenovo Tab 4 10 Plus 16GB LTE
25 reviews

Wrażenia, które Cię przyciągną Zaprojektowany z myślą o telewizji przyszłości, gdzie nie musisz płacić stałych abonamentów, wyłącznie wybierasz to, na co masz ochotę, Tab 4 10 zezwala na oglądanie ulubionych programów i seriali poprzez aplikacje: Amazon, Hulu i Netflix.

dodatkowo jego wyraźny 10-calowy ekran HD o rozdzielczości 1280x800 pikseli proponuje wielkie kąty widzenia. Dzięki czemu uzyskasz genialne wrażenia wizualne, którym nie będziesz mógł się oprzeć.

Dźwięk, który Cię poruszy Dysponując bogatym, mocnym dźwiękiem usztywnionym dzięki technice Dolby Atmos® z łatwością przekształcisz Tab 4 10 w mobilne centrum rozrywki. Od dzisiaj ciesz się naprawdę wciągającym, przestrzennym dźwiękiem, tak jak lubisz: ze słuchawkami lub bez.

Smukły i lekki Rodzinny tablet Tab 4 10 o grubości zaledwie 8,4 mm i wadze 505 g jest prosty w obsłudze niezależnie od wieku. Sprawdzona sprawność Pod wysmakowanym wyglądem Tab 4 10 kryje się także skuteczny 64-bitowy 4-rdzeniowy procesor Qualcomm® Snapdragon™.

Wspierany poprzez maksymalnie 2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej sprosta wszystkim stawianym przed nim zadaniom. Jeden tablet dla całej rodziny Spójrzmy prawdzie w oczy, większość rodzin dzieli się ze sobą swoim tabletem.

Projektując Tab 4 10, wzięliśmy to pod uwagę i stworzyliśmy urządzenie dedykowane dla wielu użytkowników o zupełnie przeróżnych potrzebach. Na jednym tablecie, każda osoba z Twojej rodziny będzie mogła założyć swoje osobiste konto z hasłem, oddzielnymi ustawieniami oraz dostępem do kont w social mediach.

Korzystaj z łączności 4G Tab 4 10 to tablet dla rodzin, który potrafi więcej. To wykwintne, mobilne urządzenie może integrować się z siecią 4G, umożliwiając ultra szybkie przesyłanie i pobieranie informacji.

Dwa kolory do wyboru Tab 4 10 dostępny jest w dwóch, przyciągających wzrok, wersjach kolorystycznych: Slate Black i Polar White. Tablet przyjazny dzieciom komplet Kids’ Package pozwoli Ci bez obaw dzielić się Twoim urządzeniem z dziećmi.

zawiera on wytrzymałą na wstrząsy obudowę, filtr ekranu broniący wrażliwe oczy dziecka oraz zabawne naklejki. Pozwala dodatkowo na blokowanie treści nieodpowiednich dla nieletnich widzów, a także na ustawienie limitu czasowego korzystania z urządzenia.

Co więcej, dzieci zyskają dostęp do specjalnej platformy KIDOZ, na której znajdą najkorzystniejsze gry, witryny internetowe i nagrania video gwarantujące wartościową, bezpieczną i ekscytującą rozrywkę. Tytan sprawności z systemem Android Dzięki dopełniającemu pakietowi Productivity Pack możesz przekształcić interaktywny tablet w skuteczne urządzenie 2w1.

zestaw posiada klawiaturę Bluetooth, która równocześnie pełni rolę podstawki i etui i pasek narzędzi do prędkiego przełączania aplikacji, dzięki temu łatwo wykonasz sporo zadań równocześnie....

699 PLN
Huawei Huawei MediaPad M3 10.0 32GB
25 reviews

Opis
Opis artykułu

PEŁEN DŹWIĘKU I STYLU

HUAWEI MediaPad M3 Lite 10 to Twoje podręczne kino, konsola do gier i narzędzie do surfowania po Internecie w jednym. Zanurz się w czystych, głębokich dźwiękach i nad wyraz żywym obrazie z nowym, wyszukanym tabletem.

popularny I STYLOWY

Smukły, lekki i ergonomiczny z delikatnie zaokrągloną obudową. HUAWEI MediaPad M3 Lite 10 przystępny w wytwornej szarości albo eleganckiej bieli będzie wspaniałym uzupełnieniem Twojego stylu.

za każdym razem błyskawicznie I BEZPIECZNIE

Działaj momentalnie i intuicyjnie dzięki EMUI 5.1. Najnowsza technika utrzyma efekty Twojej pracy na najwyższym poziomie i zadba o bezpieczeństwo informacji.

TAK WSZECHSTRONNY, JAK TEGO potrzebujesz

HUAWEI MediaPad M3 Lite 10 ułatwia wykonywanie codziennych czynności. Funkcja Eyecare dba o Twój wzrok gdy używasz tabletu w nocy, a czytnik linii papilarnych i kontrola gestami zabezpiecza Twoje informacje. Funkcja dzielenia ekranu daje możliwość wykonywania dwóch rzeczy równocześnie, a przeróżne poziomy dostępów chronią Twoje dzieci przed nieodpowiednimi treściami.

PEŁEN DŹWIĘKU I STYLU

HUAWEI MediaPad M3 Lite 10 to Twoje podręczne kino, konsola do gier i narzędzie do surfowania po Internecie w jednym. Zanurz się w czystych, głębokich dźwiękach i bardzo żywym obrazie z nowym, gustownym tabletem.

modny I STYLOWY

Smukły, lekki i funkcjonalny z subtelnie zaokrągloną obudową. HUAWEI MediaPad M3 Lite 10 przystępny w wytwornej szarości lub gustownej bieli będzie nieprzeciętnym uzupełnieniem Twojego stylu.

zawsze ekspresowo I BEZPIECZNIE

Działaj błyskawicznie i instynktownie dzięki EMUI 5.1. Najnowsza technika utrzyma efekty Twojej pracy na najwyższym poziomie i zadba o bezpieczeństwo informacji.

TAK WSZECHSTRONNY, JAK TEGO Ci potrzeba

HUAWEI MediaPad M3 Lite 10 upraszcza wykonywanie rutynowych czynności. Funkcja Eyecare dba o Twój wzrok gdy używasz tabletu w nocy, a czytnik linii papilarnych i kontrola gestami zabezpiecza Twoje informacje. Funkcja dzielenia ekranu daje możliwość realizowania dwóch rzeczy jednocześnie, a najróżniejsze stopnie dostępów bronią Twoje dzieci przed nieodpowiednimi treściami.

Specyfikacja technologiczna artykuł
marka
Kod producenta
53018816
EAN
6901443179886
ekran dane Podstawowe
MediaPad
Szaro-czarny
wykorzystanie
Klasa premium
technologiczne
producent procesora
Qualcomm
Ośmiordzeniowy (Octa Core)
Brak danych
zastosowane technologie
Funkcje Złącza/łączność
Bluetooth
WiFi 802.11 a/b/g/n/ac
Brak
Słuchawkowe
1x Micro USB
Czytnik kart Micro SD
Czytnik kart micro SDHC
Czytnik kart micro SDXC
Fizyczne Bateria Wyposażenie
Instrukcja obsługi
kabel USB
Zasilacz
Błąd w opisie? Zgłoś!
Specyfikacja technologiczna artykuł
marka
Kod producenta
53018816
EAN
6901443179886
wyświetlacz dane Podstawowe
MediaPad
Szaro-czarny
wykorzystanie
Klasa premium
techniczne
producent procesora
Qualcomm
Ośmiordzeniowy (Octa Core)
Brak danych
użyte technologie
Funkcje Złącza/łączność
Bluetooth
WiFi 802.11 a/b/g/n/ac
Brak
Słuchawkowe
1x Micro USB
Czytnik kart Micro SD
Czytnik kart micro SDHC
Czytnik kart micro SDXC
Fizyczne Bateria Wyposażenie
Instrukcja obsługi
przewód USB
Zasilacz

991.5 PLN
Apple Apple iPad 9.7 128GB
25 reviews

iPad Pro 9,7 cala

Ultraprzenośny i megawszechstronny, proponuje moc bez precedensu.

wyświetlacz Retina. Widoczny postęp.

Kluczowym elementem decydującym o unikatowym komforcie korzystania z iPada jest jego ekran. Kluczowa jest tu intuicyjność interakcji, którą zapewnia technika Multi-Touch, i dostatek szczegółów wyświetlanych treści. I właśnie to gwarantuje najmocniej olśniewający wyświetlacz Retina, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy.


odcienie jak w kinie.

iPad Pro o przekątnej 9,7 cala korzysta z tej samej przestrzeni barw, co cyfrowy przemysł filmowy. A szersza gama zapewnia nawet o 25 procent obszerniejsze nasycenie kolorów niżeli w poprzednich modelach iPada. Kolory są więc żywsze, bliższe rzeczywistym i zwyczajnie ładniejsze.

Wszystko widać w najkorzystniejszym świetle. Niezależnie od oświetlenia.

Użytkownicy uwielbiają korzystać z iPadów za każdym razem i wszędzie. Dlatego wyposażyliśmy nowego iPada Pro 9,7 cala w wyświetlacz True Tone. Ma on progresywny czterokanałowy czujnik oświetlenia zewnętrznego samoczynnie dostosowujący kolor i aktywność obrazu do natężenia światła w otoczeniu. A to oznacza jeszcze bardziej naturalne i wygodne czytanie, porównywalne z patrzeniem na zadrukowany papier.


Audio na cztery głośniki. Z której strony nie patrzeć, świetnie słychać.

Wysokiej jakości głośniki umieszczone we wszelkich czterech narożnikach iPada Pro zapewniają szeroką gamę dźwięków o znakomitej głębi i bogactwie akustycznych szczegółów. Niezależnie od tego, jak trzymasz iPada, najwyższe częstotliwości są automatycznie kierowane do pary głośników znajdującej się aktualnie na górze. W wyniku czego, kiedy grasz w grę albo oglądasz film, dźwięki pochłaniają Cię bez reszty.

Procesor A9X. Przy nim notebooky dostają zadyszki.

Procesor A9X o 64-bitowej architekturze daje iPadowi Pro moc niezbędną,łatwo robić rzeczy zarezerwowane dotąd dla stacji roboczych i komputerów osobistych. Nie mówiąc już o zadaniach, których żaden pecet choćby nie próbowałby się podjąć. Co niezwykłe, mimo tak ogromnej, przełamującej techniczne bariery mocy, wydajność energetyczna procesora A9X pozwala nawet na 10 godzin pracy bez doładowywania baterii.

Aparaty iSight i FaceTime HD. Uchwycisz każdy szczegół. W najdrobniejszym szczególe.

iPad Pro ma dwa wyśmienite aparaty: przedni i tylny. IPad Pro 9,7 cala ma nasz najbardziej progresywny 12-megapikselowy aparat iSight, który pozwala rejestrować wideo w formacie 4K, wideo w zwolnionym tempie z częstością 240 kl./s i zdjęcia Live Photos. To także pierwszy iPad z lampą błyskową True Tone, dzięki której barwa skóry wygląda zawsze poprawnie, niezależnie od oświetlenia.

Dizajn. Mocny. I konkretnie poręczny.

Choć iPad Pro proponuje możliwości zarezerwowane dotąd dla pecetów, jest lżejszy niżeli jakikolwiek komputer. IPad Pro 9,7 cala to mocna sprawność ukryta w urządzeniu ważącym mniej niż pół kilo.

Wi-Fi i LTE. Szybka łączność bezprzewodowa.

iPad Pro może zespajać się z najszybszymi sieciami Wi-Fi i komórkowymi, pozwalając oglądać Internet, przesyłać strumieniowo filmy i udostępniać dokumenty praktycznie z dowolnego miejsca na świecie. Wersja Wi-Fi + Cellular proste nawiązywanie połączeń telefonicznych i rozmów FaceTime – a choćby tworzenie hotspota – bez konieczności powiększania posiadanego planu taryfowego.

Touch ID. Hasło to Ty.

Dzięki technice Touch ID iPad Pro zmienia Twój odcisk palca w hasło, którego nie musisz pamiętać. Odblokujesz swoje urządzenie jednym dotknięciem, lecz to nie wszystko: Touch ID możnawygodnie używać do bezpiecznych zakupów w iTunes, iBooks i App Store. A dzięki Apple Pay możesz robić zakupy z poziomu swych aplikacji – prosto i bez ryzyka.

iOS. Z każdym dotknięciem robi pokaźniejsze wrażenie.

iOS to najszczególniej progresywny i instynktowny i najlepiej zabezpieczony przenośny system operacyjny na świecie. Wszystko w iOS, od lepszej wielozadaniowości po Night Shift czy News, zaprojektowano tak, aby można było robić z iPadem jeszcze więcej niezwykłych rzeczy.

Apple Pencil dla iPada Pro. Coś przypomina. Niepodobny do niczego. (Sprzedawane oddzielnie)

Apple Pencil jest narzędziem znakomicie responsywnym. Poczujesz to, gdy wyłącznie weźmiesz go do ręki. Reaguje na pochylenie i nacisk, więc pozwala prowadzić się zgodnie z Twoim zamysłem i uzyskiwać całą gamę artystycznych efektów. A dzięki precyzji liczonej w pikselach otwiera przed Tobą świeże, niedostępne dotąd możliwości.

Smart Keyboard dla iPada Pro. Klawiatura nowego typu. Słowa nie opiszą, jak się na niej pisze. (Sprzedawane oddzielnie)

Do każdego iPada Pro, jakiego wybierzesz, wynajdziesz pasującą klawiaturę Smart Keyboard. Dzięki połączeniu nowych technice i materiałów stworzyliśmy niewiarygodnie smukłą przenośną klawiaturę, która pełni zarazem rolę lekkiej i trwałej nakładki na iPada. Z kolei interfejs Smart Connector sprawia, iż nie potrzeba przewodów, parowania ani wtyczek. Po prostu podłączasz i zaczynasz pisać.

informacje techniczne

Procesor

Procesor A9X z architekturą 64-bitową i koprocesorem ruchu M9

ekran

ekran Retina

ekran Multi-Touch o przekątnej 9,7 cala z podświetleniem LED

Rozdzielczość 2048 na 1536 pikseli przy 264 pikselach na cal (ppi)

wyświetlacz z szeroką gamą odcieni

wyświetlacz True Tone

powłoka oleofobowa wytrzymała na odciski palców

Pełna laminacja wyświetlacza

powłoka antyodblaskowa

Zasilanie i bateria

wbudowana bateria litowo-polimerowa o obszerności 27,5 Wh (do wielokrotnego ładowania)

Aż do 10 godzin przeglądania Internetu przez sieć Wi-Fi, oglądania filmów lub słuchania muzyki

Ładowanie przez zasilacz albo kabel USB podłączony do komputera

Wejścia/wyjścia

Początek/czytnik Touch ID

Złącze Lightning

Gniazdo słuchawkowe 3,5 mm

zaimplementowane głośniki stereo

Smart Connector

Dwa mikrofony

Wł./wył. Usypianie/budzenie

Tacka na kartę nano-SIM

Regulacja głośności

Rozmowy audio/wideo

Audio FaceTime z dowolnym urządzeniem z obsługą FaceTime poprzez sieć Wi-Fi lub komórkową

wideo FaceTime z dowolnym urządzeniem z obsługą FaceTime przez sieć Wi-Fi albo komórkową

Dźwięk

Audio na cztery głośniki

Dwa mikrofony do rozmów i rejestrowania dźwięku i materiałów video

Pasmo przenoszenia: od 20 Hz do 20 000 Hz

Obsługiwane formaty audio: AAC (od 8 do 320 Kb/s), Protected AAC (ze sklepu iTunes Store), HE-AAC, MP3 (od 8 do 320 Kb/s), MP3 VBR, Audible (formaty 2, 3, 4, Audible Enhanced Audio, AAX i AAX+), Apple Lossless, AIFF i WAV

Użytkownik może skonfigurować maksymalny poziom głośności

Czujniki

Czytnik Touch ID

Żyroskop trójosiowy

Przyspieszeniomierz

Barometr

czujnik światła otoczenia

Kamera FaceTime HD

zdjęcia o rozdzielczości 5 MP

Nagrywanie wideo w formacie HD 720p

Retina Flash

Światło przesłony f/2,2

Matryca BSI

Tryb Auto HDR dla fotografii i video

Wykrywanie twarzy

Tryb zdjęć seryjnych

Kontrola ekspozycji

Tryb samowyzwalacza

Kamera iSight

12-megapikselowy aparat iSight

Live Photos

Autofokus z funkcją Focus Pixels

Lampa błyskowa True Tone

Panorama (do 63 megapikseli)

Tryb Auto HDR dla zdjęć

Kontrola ekspozycji

Tryb fotografii seryjnych

Tryb samowyzwalacza

Światło przesłony ƒ/2,2

Pięcioelementowy obiektyw

Hybrydowy filtr IR

Matryca BSI

Osłona obiektywu ze szkła szafirowego

automatyczna stabilizacja obrazu

ulepszone lokalne mapowanie tonalne

udoskonalona redukcja szumu

Wykrywanie twarzy

Dodawanie geoznaczników do fotografii

Nagrywanie wideo

Nagrywanie video w jakości 4K (3840 na 2160) z częstością 30 kl./s

Nagrywanie wideo w jakości HD 1080p z częstością 30 kl./s lub 60 kl./s

Nagrywanie wideo w jakości HD 720p z częstością 30 kl./s

video w zwolnionym tempie w jakości 1080p z częstością 120 kl./s i w jakości 720p z częstością 240 kl./s

video poklatkowe ze stabilizacją obrazu

Filmowa stabilizacja obrazu wideo

Wykrywanie twarzy

3-krotne powiększenie wideo

Dodawanie geoznaczników do wideo

Czytnik Touch ID

Odblokowywanie iPada

Ochrona informacji osobowych w aplikacjach

Zakupy w iTunes Store, App Store i iBooks Store

Apple Pay

Płacenie za zakupy w aplikacjach przy pomocy czytnika Touch ID w iPadzie

Komunikacja bezprzewodowa

Wi‑Fi (802.11a/b/g/n/ac); dwa kanały (2,4 GHz i 5 GHz); HT80 z technologią MIMO

technologia Bluetooth 4.2

Telewizja i video

Klonowanie AirPlay i przesyłanie zdjęć, dźwięku i video do urządzenia Apple TV (2. Albo nowszej generacji)

Klonowanie wideo i wyjście video: maksymalnie 1080p przez przejściówkę ze złącza Lightning na cyfrowe AV lub przejściówkę ze złącza Lightning na VGA (przejściówki sprzedawane osobno)

Obsługiwane formaty wideo: wideo H.264 do 1080p przy 60 klatkach na sekundę, High Profile, poziom 5.0, z dźwiękiem AAC-LC do 160 Kb/s, dźwięk stereofoniczny 48 kHz w formatach.m4v,.mp4 i.mov; video MPEG-4 do 2,5 Mb/s, 640 na 480 pikseli, 30 klatek na sekundę, Simple Profile z dźwiękiem AAC-LC do 160 Kb/s na kanał, 48 kHz, dźwięk stereofoniczny w formatach.m4v,.mp4 i.mov; Motion JPEG (M-JPEG) do 35 Mb/s, 1280 na 720 pikseli, 30 klatek na sekundę, dźwięk w formacie ulaw, dźwięk stereo PCM w formacie.avi

Inteligentny asystent

Siri3 — wysyłanie wiadomości, ustawianie przypomnień i obsługa innych funkcji przy pomocy wypowiadanych na głos poleceń

Korzystanie z proaktywnych podpowiedzi

Bezdotykowa obsługa iPada

Odsłuchiwanie i identyfikowanie piosenek

Obsługiwane załączniki poczty e-mail

Możliwość przeglądania następujących typów dokumentów:.jpg,.tiff,.gif (obrazy);.doc i.docx (Microsoft Word);.htm i.html (strony WWW);.key (Keynote);.numbers (Numbers);.pages (Pages);.pdf (Podgląd i Adobe Acrobat);.ppt i.pptx (Microsoft PowerPoint);.txt (tekst);.rtf (tekst sformatowany);.vcf (informacje kontaktowe);.xls i.xlsx (Microsoft Excel);.zip;.ics

1469 PLN
Huawei Huawei MediaPad T3 8.0 16GB
25 reviews

zastosowana w nim technologia IPS powoduje,wyświetlacz jest widoczny choćby w ostrym świetle.
Oglądanie filmów, oglądanie treści internetowych i rozgrywka 3D pozostały wprowadzone na nowy poziom dzięki ekranowi o wysokiej rozdzielczości.
Jest on nie tylko wygodny, lecz też przyjazny Twoim oczom.
Filtr niebieskiego światła redukuje zmęczenie oczu wynikające z korzystania z wyświetlacza, a Ty możesz czytać ulubione książki na tablecie jeszcze dłużej.

Kompaktowy i konkretny
Szary Huawei MediaPad T3 8.0 WiFi udowadnia, iż moc może zmieścić się w nieznacznej obudowie.
Tablet zagwarantuje siłę działania czterordzeniowego procesora i płynne używanie aplikacji.
Wszystko to przy wymiarach zaledwie 7.95 mm grubości i wadze nieprzekraczającej 350 gram.
Mieszczący się w wykwintnej aluminiowej obudowie tablet zapewni Ci przyjemność korzystania z gier, a także multimediów.

Elegancja w potężnej oprawie Obudowe szarego Huawei MediaPad T3 8.0 WiFi wytworzono z pojedynczego bloku aluminium.
dzięki temu tablet eksponuje się wytrzymałą jednolitą konstrukcją i luksusowym wyglądem.
Anodowana powierzchnia pokrywy jest odporna na uszkodzenia i otarcia,
a Ty możesz radować się nieprzeciętnym wyglądem swojego tabletu jeszcze dłużej.

Radość, która trwa dłużej Szary Huawei MediaPad T3 8.0 WiFi pozwala cieszyć się
możliwościami tabletu poprzez długi czas, nawet przy intensywnym używaniu.
solidna bateria 4800mAh wydłuża możliwość niezakłóconego użytkowania.
Z MediaPad T3 8.0 WiFi grasz, oglądasz i surfujesz w sieci jeszcze dłużej.

Towarzysz całej rodziny Szary Huawei MediaPad T3 8.0 WiFi umożliwia konfiguracje wielu kont w jednym tablecie.
Kontroluj stopnie dostępów dla poszczególnych użytkowników i zarządzaj jakie funkcje będą dla nich dostępne.
Funkcja "Kącik dziecięcy" pozwoli Ci uchronić dzieci przed niepożądanymi treściami, jak również zachować prywatne pliki dla siebie.

319 PLN
Lenovo Lenovo Tab 3 10 Plus 32GB
25 reviews

Jeśli kochasz filmy i telewizję, tablet Yoga Tab 3 Plus jest właśnie dla Ciebie. Ważący zaledwie 638 gramów i wyposażony w 4 sposoby wykorzystywania, zapewni Ci najwyższy komfort oglądania. Dzięki transparentnemu, 10,1-calowemu wyświetlaczowi QHD, kinowym głośnikom JBL, ultrawytrzymałej baterii i zabezpieczeniu przed zachlapaniem, możesz się nim cieszyć dosłownie wszędzie.

Sprawdzaj przepisy podczas gotowania, przy jedzeniu czytaj wiadomości z mediów społecznościowych, a podczas ćwiczeń oglądaj film. Progresywna kompozycja tabletu Yoga Tab 3 Plus z cylindrem baterii i podstawką umieszczonymi z boku przesuwa środek ciężkości urządzenia, umożliwiając świeże sposoby korzystania z niego: można go postawić, położyć, trzymać w rąk i powiesić.

Dzięki 10,1-calowemu wyświetlaczowi QHD tablet Yoga Tab 3 Plus idealnie sprawdza się jako narzędzie do grania i oglądania filmów w wysokiej rozdzielczości. Jest zaopatrzony w szerokokątny ekran z matrycą rodzaju IPS (In-Plane Switching), gwarantujący wyraźny, jasny obraz, nieprzeciętnie widoczny pod każdym kątem i w każdym oświetleniu.

Jeśli chodzi o styl, tablet Yoga Tab 3 Plus nie ma sobie równych. Tablet jest koloru czarnego i doszlifowany imitacją skóry z fakturą i elementami pokrywy z wytrzymałego metalu oraz zaopatrzony w solidną podporę. Bezpieczeństwo nie ogranicza się jednak jedynie do wytrzymałych materiałów – Tab 3 Plus posiada także klasę zabezpieczenia przed zachlapaniem IP51, dlatego można z niego korzystać bez obawy o zamoczenie.

Dzięki nad wyraz długiemu czasowi działania baterii Yoga Tab 3 Plus może pracować poprzez długie godziny. Jedno ładowanie zapewnia aż do 18 godzin* działania, co starczy do obejrzenia za jednym razem dwóch sezonów ulubionego serialu. Bateria tego tabletu jest tak pojemna, iż do urządzenia dołączony jest kabel USB, pozwalający zastosować urządzenie jako power bank.

Yoga Tab 3 Plus zapewnia bogaty, przestrzenny dźwięk w jakości niesłychanej w innych tabletach. Cztery obszerne, zintegrowane głośniki JBL skierowane do przodu i progresywna technologia Dolby Atmos® dają głośny, czysty, energiczny dźwięk, dzięki któremu znajdziesz się w samym centrum wydarzeń – nawet bez słuchawek!

technologia AnyPen firmy Lenovo rozpoznaje każdy przewodzący prąd obiekt jako rysik. Jest to przydatne, gdy wykorzystujesz swój tablet do robienia notatek, szkicowania albo po prostu nie chcesz dotykać ekranu brudnymi rękami!

Tablet Yoga Tab 3 Plus jest wyposażony w „Lenovo Media Cast" – pierwszą aplikację Lenovo do strumieniowania video, zezwalającą użytkownikom dzielić się ulubionymi treściami przez przesyłanie ich bezprzewodowo z urządzenia Yoga na ekran telewizora. Technika ta pozwala na płynne strumieniowanie dzięki podwójnej częstotliwości Wi-Fi i zasięgowi transmisji informacji do 20 metrów. Lenovo Media Cast nie ogranicza się tylko do dzielenia się filmami video – zezwala na także korzystanie z głośników tabletu Yoga Tab i przesyłanie muzyki ze smartfona poprzez Bluetooth.

920 PLN
Samsung Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813
25 reviews

Opis
Opis towaru
wyjątkowo lekki i smukły
Galaxy Tab S2 to jeszcze pokaźniejsza wygoda stosowania. Nad wyraz cienki i lekki tablet nadzwyczajnie sprawdza się jako czytnik e-booków, pozwala komfortowo oglądać i filmy, a także pliki związane z pracą - wszędzie tam, gdzie będziesz tego potrzebował.
powiększ produktywność
ekran o proporcjach 4:3 spełni oczekiwania doskonale w pracy biurowej. Podłącz do Galaxy Tab S2 dedykowane etui z klawiaturą i pracuj na nim niemal tak wygodnie, jak na komputerze osobistym.

* dostępność programów MS Office różni się w poszczególnych regionach. * Etui z klawiaturą Galaxy Tab S2 Book Cover Keyboard sprzedawane jest oddzielnie.

Jeszcze lepsze fotografie
Aparat o rozdzielczości 8 Mpix i przysłonie f/1.9 ułatwia robienie jasnych i ostrych i filmów, także przy słabym oświetleniu. Obejrzysz je w całej okazałości na pokaźnym ekranem Super AMOLED.
Płynna wielozadaniowość
Wykorzystaj w pełni wielozadaniowość Galaxy Tab S2. Oglądaj filmy w jakości HD podczas oglądania cyfrowego czasopisma, czytania e-booka albo korzystania z internetu. Używaj kilku aplikacji równocześnie na podzielonym ekranie lub w przeciągalnych okienkach.

* Funkcja kompatybilna wyłącznie z wybranymi aplikacjami.

obszerniejsze bezpieczeństwo
wygodny i precyzyjny czytnik linii papilarnych ponadto zabezpiecza Twój tablet. Blokadę aktywujesz wciskając główny przycisk. Użyj odcisku palca, by zablokować/zezwolić na korzystanie z oglądarki internetowej, trybu blokady ekranu oraz uzyskać dostęp do konta Samsung.
wyjątkowo lekki i smukły
Galaxy Tab S2 to jeszcze większa wygoda użytkowania. Niezwykle cienki i lekki tablet genialnie sprawdza się jako czytnik e-booków, pozwala wygodnie oglądać , a także filmy oraz pliki związane z pracą - wszędzie tam, gdzie będziesz tego potrzebował.
rozszerz wydajność
wyświetlacz o proporcjach 4:3 stanie na wysokości zadania nadzwyczajnie w pracy biurowej. Podłącz do Galaxy Tab S2 asygnowane etui z klawiaturą i pracuj na nim niemal tak wygodnie, jak na komputerze osobistym.

* przystępność programów MS Office różni się w poszczególnych regionach. * Etui z klawiaturą Galaxy Tab S2 Book Cover Keyboard sprzedawane jest oddzielnie.

Jeszcze lepsze fotografie
Aparat o rozdzielczości 8 Mpix i przysłonie f/1.9 upraszcza robienie jasnych i ostrych , a także filmów, także przy słabym oświetleniu. Obejrzysz je w całej okazałości na sporym ekranem Super AMOLED.
Płynna wielozadaniowość
Wykorzystaj w pełni wielozadaniowość Galaxy Tab S2. Oglądaj filmy w jakości HD podczas oglądania cyfrowego czasopisma, czytania e-booka lub korzystania z internetu. Używaj kilku aplikacji równocześnie na podzielonym ekranie lub w przeciągalnych okienkach.

* Funkcja kompatybilna jedynie z wybranymi aplikacjami.

większe bezpieczeństwo
komfortowy i precyzyjny czytnik linii papilarnych na dodatek zabezpiecza Twój tablet. Blokadę aktywujesz wciskając główny przycisk. Użyj odcisku palca, żeby zablokować/zezwolić na korzystanie z oglądarki internetowej, trybu blokady ekranu, a także uzyskać dostęp do konta Samsung.
Specyfikacja techniczna artykuł
firma
Kod producenta
SM-T813NZDEXEO
EAN
8806088374840
ekran informacje Podstawowe
Galaxy
Złoty
zastosowanie
Klasa premium
techniczne
Exynos 5433
wykorzystane technologie
Akcelerometr
sensor światła
Czytnik lini papilarnych
Kompas
Żyroskop
Funkcje
Blokada ekranu
Hasło przy uruchamianiu
Hasło zabezpieczenia systemu
Złącza/łączność
GLONASS
GPS
Bluetooth 4.1
WiFi 802.11 b/g/n
Brak
Słuchawkowe
1x Micro USB
Czytnik kart Micro SD
Czytnik kart micro SDHC
Czytnik kart micro SDXC
Fizyczne Bateria Wyposażenie
Ładowarka
kabel USB
Błąd w opisie? Zgłoś!
Specyfikacja technologiczna produkt
producent
Kod producenta
SM-T813NZDEXEO
EAN
8806088374840
ekran informacje Podstawowe
Galaxy
Złoty
zastosowanie
Klasa premium
technologiczne
Exynos 5433
zastosowane technologie
Akcelerometr
detektor światła
Czytnik lini papilarnych
Kompas
Żyroskop
Funkcje
Blokada ekranu
Hasło przy uruchamianiu
Hasło zabezpieczenia systemu
Złącza/łączność
GLONASS
GPS
Bluetooth 4.1
WiFi 802.11 b/g/n
Brak
Słuchawkowe
1x Micro USB
Czytnik kart Micro SD
Czytnik kart micro SDHC
Czytnik kart micro SDXC
Fizyczne Bateria Wyposażenie
Ładowarka
przewód USB

1233 PLN
Lenovo Lenovo Yoga Tab 3 850F 16GB
25 reviews

Przygotuj się na rozrywkę bez ograniczeń 24 godziny na dobę z ultra przenośną Lenovo YOGA Tab 3. Mobilna i multimedialna - dzisiaj z najwyższej klasy obracającą się kamerą, pracująca do 20 godzin na baterii oraz wyposażona w technologię AnyPen, by można było robić jeszcze więcej.

Zanurz się w muzyce w jakości Dolby® ATMOS, graj ze swymi przyjaciółmi, a także oglądaj filmy w jakości HD na genialnym 8-calowym ekranie. PEŁNA SWOBODA 4 SPOSOBY Lenovo YOGA Tab 3 oferuje Ci aż 4 sposoby korzystania z urządzenia.

Trzymaj w dłoni dla jeszcze większego komfortu i wygody czytania w każdych warunkach. Połóż pozwala luźno pisać choćby na kolanach. Postaw czyni z tabletu monitor w jakości HD i ułatwia komunikację ze znajomymi.

Powieś pomoże Ci uwolnić ręce w czasie ćwiczeń albo gotowania lub umilić sobie kąpiel z najnowszymi przebojami. RewelacyjnY ekran HD 8-calowy wyświetlacz proponuje rozdzielczość HD (1280 x 800 pikseli). Matryca o wysokiej jasności 350 nitów pozostała wytworzona w technice IPS z szerokimi kątami widzenia oraz nadzwyczajnym odwzorowaniem barw.

Zanurz się w multimedialny świat pełen naturalnych i żywych , a także przejrzyj więcej i pokaźniej niezależnie pod jakim kątem spojrzysz na ekran. ANYPEN pozwala na WIĘCEJ I INACZEJ Urządzenie pozostało wyposażone w technologię AnyPen umożliwiającą naturalna interakcję z ekranem, a także jeszcze lepszą kontrolę na tym, co chcesz zrobić albo znaleźć.

Nie Ci trzeba specjalnego rysika, gdyż teraz możesz użyć dowolnego przedmiotu produkowanego z tworzyw przewodzących, który ekran rozpozna w chwili pierwszego dotknięcia. Prędkie robienie notatek, szkicowanie lub dotykanie ekranu innym przedmiotem, gdy nie chcesz go zabrudzić.

Klucz, długopis, a nawet widelec. Przekonaj się jakie to proste i komfortowe! wspaniałY DŹWIĘK Dolby® ATMOS Lenovo YOGA Tab 3 ma dwa przednie głośniki z technologią Dolby® ATMOS. Zanurz się w rozrywce: oglądaj filmy, słuchaj muzyki i graj z nad wyraz czystym i aktywnym i przestrzennym dźwiękiem 3D.

teraz usłyszysz wszystko głośniej i wyraźniej niże kiedykolwiek. NajlepszA KAMERA! Kamera w Lenovo YOGA 3 obraca się o 180 poziomów kamera! na dodatek wysoka rozdzielczość 8 megapikseli gwarantuje najkorzystniejsze fotografie pod każdym kątem i pozwala uwolnić wyobraźnię.

szybkie uruchomienie kamery jest realne za pomocą gestu otwarcia i zamknięcia rąk. Ten tablet nie potrzebuje dwóch kamer, bowiem daje Ci jedną – świetną i wyjątkowo kreatywną. Rób fotografie ze swoimi przyjaciółmi gdziekolwiek jesteś, a następnie obróć kamerę do wykonania najlepszych i najistotniej szalonych selfie na świecie.

potężnE atrybuty Za sprawność tabletu odpowiada efektywny czterordzeniowy procesor Qualcomm® APQ8009 takowany z częstotliwością 1.3 GHz, wspierany przez 1GB pamięci RAM. Na dane otrzymujesz 16 GB zastosowanej przestrzeni, a jeżeli Ci potrzeba więcej, możeszpowiększyć za pośrednictwem karty microSD...

368.99 PLN
Apple Apple iPad 9.7 32GB 4G
25 reviews

iPad Pro 9,7 cala

Ultraprzenośny i megawszechstronny, oferuje moc bez precedensu.

wyświetlacz Retina. Widoczny postęp.

Kluczowym elementem decydującym o nieszablonowym komforcie korzystania z iPada jest jego wyświetlacz. Kluczowa jest tu intuicyjność interakcji, którą gwarantuje technika Multi-Touch,, a także bogactwo szczegółów wyświetlanych treści. I właśnie to gwarantuje najszczególniej olśniewający wyświetlacz Retina, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy.


kolory jak w kinie.

iPad Pro o przekątnej 9,7 cala korzysta z tej samej przestrzeni kolorów, co cyfrowy przemysł filmowy. A szersza gama zapewnia choćby o 25 procent pokaźniejsze nasycenie odcieni niż w poprzednich modelach iPada. Barwy są więc żywsze, bliższe rzeczywistym i zwyczajnie piękniejsze.

Wszystko widać w najkorzystniejszym świetle. Niezależnie od oświetlenia.

Użytkownicy uwielbiają korzystać z iPadów za każdym razem i wszędzie. Dlatego wyposażyliśmy nowego iPada Pro 9,7 cala w wyświetlacz True Tone. Ma on progresywny czterokanałowy czujnik oświetlenia zewnętrznego samoczynnie dopasowujący kolor i aktywność obrazu do natężenia światła w otoczeniu. A to oznacza jeszcze bardziej naturalne i komfortowe czytanie, porównywalne z patrzeniem na zadrukowany papier.


Audio na cztery głośniki. Z której strony nie patrzeć, genialnie słychać.

Wysokiej jakości głośniki umieszczone we wszelkich czterech narożnikach iPada Pro gwarantują szeroką gamę dźwięków o doskonałej głębi i bogactwie akustycznych szczegółów. Niezależnie od tego, jak trzymasz iPada, najwyższe częstotliwości są samoczynnie kierowane do pary głośników znajdującej się obecnie na górze. W konsekwencji, kiedy grasz w grę albo oglądasz film, dźwięki pochłaniają Cię bez reszty.

Procesor A9X. Przy nim notebooky dostają zadyszki.

Procesor A9X o 64-bitowej architekturze daje iPadowi Pro moc konieczną,prosto robić rzeczy zarezerwowane dotąd dla stacji roboczych i komputerów osobistych. Nie mówiąc już o zadaniach, których żaden pecet choćby nie próbowałby się podjąć. Co niezwykłe, mimo tak ogromnej, przełamującej technologiczne bariery mocy, skuteczność energetyczna procesora A9X pozwala choćby na 10 godzin pracy bez doładowywania baterii.

Aparaty iSight i FaceTime HD. Uchwycisz każdy detal. W najdrobniejszym szczególe.

iPad Pro ma dwa perfekcyjne aparaty: przedni i tylny. IPad Pro 9,7 cala ma nasz najszczególniej innowacyjny 12-megapikselowy aparat iSight, który pozwala rejestrować video w formacie 4K, wideo w zwolnionym tempie z częstością 240 kl./s i zdjęcia Live Photos. To także pierwszy iPad z lampą błyskową True Tone, dzięki której odcień skóry wygląda za każdym razem należycie, niezależnie od oświetlenia.

Dizajn. Mocny. I potężnie ergonomiczny.

Choć iPad Pro proponuje możliwości zarezerwowane dotąd dla pecetów, jest lżejszy niż jakikolwiek komputer. IPad Pro 9,7 cala to mocna efektywność ukryta w urządzeniu ważącym mniej niżeli pół kilo.

Wi-Fi i LTE. Szybka łączność bezprzewodowa.

iPad Pro może zespalać się z najszybszymi sieciami Wi-Fi i komórkowymi, zezwalając oglądać Internet, przesyłać strumieniowo filmy i udostępniać dokumenty praktycznie z dowolnego miejsca na świecie. Wersja Wi-Fi + Cellular nieskomplikowane nawiązywanie połączeń telefonicznych i rozmów FaceTime – a choćby tworzenie hotspota – bez konieczności powiększania posiadanego planu taryfowego.

Touch ID. Hasło to Ty.

Dzięki technice Touch ID iPad Pro zmienia Twój odcisk palca w hasło, którego nie musisz pamiętać. Odblokujesz swoje urządzenie jednym dotknięciem, ale to nie wszystko: Touch ID możnawygodnie używać do bezpiecznych zakupów w iTunes, iBooks i App Store. A dzięki Apple Pay możesz robić zakupy z poziomu swych aplikacji – prosto i bez ryzyka.

iOS. Z każdym dotknięciem robi obszerniejsze wrażenie.

iOS to najmocniej innowacyjny i intuicyjny i najlepiej zabezpieczony przenośny system operacyjny na świecie. Wszystko w iOS, od ulepszonej wielozadaniowości po Night Shift czy News, zaprojektowano tak, by można było robić z iPadem jeszcze więcej niezwykłych rzeczy.

Apple Pencil dla iPada Pro. Coś przypomina. Niepodobny do niczego. (Sprzedawane oddzielnie)

Apple Pencil jest narzędziem nieprzeciętnie responsywnym. Poczujesz to, gdy jedynie weźmiesz go do ręki. Reaguje na pochylenie i nacisk, więc pozwala prowadzić się zgodnie z Twoim zamysłem i uzyskiwać całą gamę artystycznych efektów. A dzięki precyzji liczonej w pikselach otwiera przed Tobą świeże, niedostępne dotąd możliwości.

Smart Keyboard dla iPada Pro. Klawiatura nowego typu. Słowa nie opiszą, jak się na niej pisze. (Sprzedawane oddzielnie)

Do każdego iPada Pro, jakiego wybierzesz, znajdziesz pasującą klawiaturę Smart Keyboard. Dzięki połączeniu nowych technice i tworzyw stworzyliśmy niewiarygodnie smukłą mobilną klawiaturę, która pełni zarazem rolę lekkiej i trwałej nakładki na iPada. Z kolei interfejs Smart Connector powoduje, iż nie potrzeba przewodów, parowania ani wtyczek. Po prostu podłączasz i zaczynasz pisać.

dane technologiczne

Procesor

Procesor A9X z architekturą 64-bitową i koprocesorem ruchu M9

ekran

ekran Retina

ekran Multi-Touch o przekątnej 9,7 cala z podświetleniem LED

Rozdzielczość 2048 na 1536 pikseli przy 264 pikselach na cal (ppi)

wyświetlacz z szeroką gamą odcieni

ekran True Tone

powłoka oleofobowa niepodatna na odciski palców

Pełna laminacja wyświetlacza

warstwa antyodblaskowa

Zasilanie i bateria

zastosowana bateria litowo-polimerowa o objętości 27,5 Wh (do wielokrotnego ładowania)

Aż do 10 godzin oglądania Internetu przez sieć Wi-Fi, oglądania filmów albo słuchania muzyki

Ładowanie poprzez zasilacz lub przewód USB podłączony do komputera

Wejścia/wyjścia

Początek/czytnik Touch ID

Złącze Lightning

Gniazdo słuchawkowe 3,5 mm

zastosowane głośniki stereo

Smart Connector

Dwa mikrofony

Wł./wył. Usypianie/budzenie

Tacka na kartę nano-SIM

Regulacja głośności

Rozmowy audio/wideo

Audio FaceTime z dowolnym urządzeniem z obsługą FaceTime poprzez sieć Wi-Fi lub komórkową

video FaceTime z dowolnym urządzeniem z obsługą FaceTime poprzez sieć Wi-Fi albo komórkową

Dźwięk

Audio na cztery głośniki

Dwa mikrofony do rozmów i rejestrowania dźwięku i tworzyw video

Pasmo przenoszenia: od 20 Hz do 20 000 Hz

Obsługiwane formaty audio: AAC (od 8 do 320 Kb/s), Protected AAC (ze sklepu iTunes Store), HE-AAC, MP3 (od 8 do 320 Kb/s), MP3 VBR, Audible (formaty 2, 3, 4, Audible Enhanced Audio, AAX i AAX+), Apple Lossless, AIFF i WAV

Użytkownik może skonfigurować maksymalny poziom głośności

Czujniki

Czytnik Touch ID

Żyroskop trójosiowy

Przyspieszeniomierz

Barometr

czujnik światła otoczenia

Kamera FaceTime HD

zdjęcia o rozdzielczości 5 MP

Nagrywanie wideo w formacie HD 720p

Retina Flash

Światło przesłony f/2,2

Matryca BSI

Tryb Auto HDR dla fotografii i wideo

Wykrywanie twarzy

Tryb fotografii seryjnych

Kontrola ekspozycji

Tryb samowyzwalacza

Kamera iSight

12-megapikselowy aparat iSight

Live Photos

Autofokus z funkcją Focus Pixels

Lampa błyskowa True Tone

Panorama (do 63 megapikseli)

Tryb Auto HDR dla fotografii

Kontrola ekspozycji

Tryb zdjęć seryjnych

Tryb samowyzwalacza

Światło przesłony ƒ/2,2

Pięcioelementowy obiektyw

Hybrydowy filtr IR

Matryca BSI

Osłona obiektywu ze szkła szafirowego

automatyczna stabilizacja obrazu

udoskonalone lokalne mapowanie tonalne

lepsza redukcja szumu

Wykrywanie twarzy

Dodawanie geoznaczników do zdjęć

Nagrywanie video

Nagrywanie video w jakości 4K (3840 na 2160) z częstością 30 kl./s

Nagrywanie video w jakości HD 1080p z częstością 30 kl./s lub 60 kl./s

Nagrywanie video w jakości HD 720p z częstością 30 kl./s

video w zwolnionym tempie w jakości 1080p z częstością 120 kl./s i w jakości 720p z częstością 240 kl./s

video poklatkowe ze stabilizacją obrazu

Filmowa stabilizacja obrazu wideo

Wykrywanie twarzy

3-krotne rozszerzenie video

Dodawanie geoznaczników do wideo

Czytnik Touch ID

Odblokowywanie iPada

Ochrona informacji osobowych w aplikacjach

Zakupy w iTunes Store, App Store i iBooks Store

Apple Pay

Płacenie za zakupy w aplikacjach przy pomocy czytnika Touch ID w iPadzie

Komunikacja bezprzewodowa

Wi‑Fi (802.11a/b/g/n/ac); dwa kanały (2,4 GHz i 5 GHz); HT80 z technologią MIMO

technika Bluetooth 4.2

Telewizja i wideo

Klonowanie AirPlay i przesyłanie zdjęć, dźwięku i wideo do urządzenia Apple TV (2. Lub nowszej generacji)

Klonowanie wideo i wyjście wideo: maksymalnie 1080p przez przejściówkę ze złącza Lightning na cyfrowe AV lub przejściówkę ze złącza Lightning na VGA (przejściówki sprzedawane osobno)

Obsługiwane formaty wideo: video H.264 do 1080p przy 60 klatkach na sekundę, High Profile, poziom 5.0, z dźwiękiem AAC-LC do 160 Kb/s, dźwięk stereofoniczny 48 kHz w formatach.m4v,.mp4 i.mov; video MPEG-4 do 2,5 Mb/s, 640 na 480 pikseli, 30 klatek na sekundę, Simple Profile z dźwiękiem AAC-LC do 160 Kb/s na kanał, 48 kHz, dźwięk stereofoniczny w formatach.m4v,.mp4 i.mov; Motion JPEG (M-JPEG) do 35 Mb/s, 1280 na 720 pikseli, 30 klatek na sekundę, dźwięk w formacie ulaw, dźwięk stereo PCM w formacie.avi

Inteligentny asystent

Siri3 — wysyłanie wiadomości, ustawianie przypomnień i obsługa innych funkcji za pomocą wypowiadanych na głos poleceń

Korzystanie z proaktywnych podpowiedzi

Bezdotykowa obsługa iPada

Odsłuchiwanie i identyfikowanie piosenek

Obsługiwane załączniki poczty e-mail

Możliwość oglądania następujących typów dokumentów:.jpg,.tiff,.gif (obrazy);.doc i.docx (Microsoft Word);.htm i.html (strony WWW);.key (Keynote);.numbers (Numbers);.pages (Pages);.pdf (Podgląd i Adobe Acrobat);.ppt i.pptx (Microsoft PowerPoint);.txt (tekst);.rtf (tekst sformatowany);.vcf (informacje kontaktowe);.xls i.xlsx (Microsoft Excel);.zip;.ics

1732.74 PLN
Samsung Samsung Galaxy Tab S2 8.0 T719 LTE
25 reviews

Opis
Opis towaru
istotnie lekki i smukły
Galaxy Tab S2 to jeszcze większa wygoda wykorzystywania. Bardzo cienki i lekki tablet rewelacyjnie sprawdza się jako czytnik e-booków, pozwala komfortowo oglądać oraz filmy i pliki związane z pracą - wszędzie tam, gdzie będziesz tego potrzebował.
stosowne rozmiary ekranu
Tablet wyposażono w ekran o proporcjach 4:3 - nieprzeciętny do czytania czasopism i stron internetowych. Włącz tryb Reading Mode,dopasować jasność ekranu i zmienić tapetę, stwarzając tym samym doskonałe warunki do wygodnego czytania ebooków.
Jeszcze lepsze fotografie
Aparat o rozdzielczości 8 Mpix i przysłonie f/1.9 usprawnia robienie jasnych i ostrych i filmów, także przy słabym oświetleniu. Obejrzysz je w całej okazałości na obszernym ekrane Super AMOLED.
Płynna wielozadaniowość
Wykorzystaj w pełni wielozadaniowość Galaxy Tab S2. Oglądaj filmy w jakości HD podczas oglądania cyfrowego czasopisma, czytania e-booka lub korzystania z internetu. Używaj kilku aplikacji równocześnie na podzielonym ekranie albo w przeciągalnych okienkach.

* Funkcja kompatybilna wyłącznie z wybranymi aplikacjami.

większe bezpieczeństwo
komfortowy i skrupulatny czytnik linii papilarnych ponadto zabezpiecza Twój tablet. Blokadę aktywujesz wciskając główny przycisk. Użyj odcisku palca, żeby zablokować/zezwolić na korzystanie z oglądarki internetowej, trybu blokady ekranu, a także uzyskać dostęp do konta Samsung.
istotnie lekki i smukły
Galaxy Tab S2 to jeszcze pokaźniejsza wygoda wykorzystywania. Bardzo cienki i lekki tablet nieprzeciętnie sprawdza się jako czytnik e-booków, pozwala wygodnie oglądać oraz filmy oraz pliki związane z pracą - wszędzie tam, gdzie będziesz tego potrzebował.
stosowne rozmiary ekranu
Tablet zaopatrzono w wyświetlacz o proporcjach 4:3 - świetny do czytania czasopism i stron internetowych. Włącz tryb Reading Mode,dopasować jasność ekranu i zmienić tapetę, tworząc tym samym wspaniałe warunki do komfortowego czytania ebooków.
Jeszcze lepsze fotografie
Aparat o rozdzielczości 8 Mpix i przysłonie f/1.9 ułatwia robienie jasnych i ostrych oraz filmów, także przy słabym oświetleniu. Obejrzysz je w całej okazałości na wielkim ekrane Super AMOLED.
Płynna wielozadaniowość
Wykorzystaj w pełni wielozadaniowość Galaxy Tab S2. Oglądaj filmy w jakości HD podczas oglądania cyfrowego czasopisma, czytania e-booka albo korzystania z internetu. Używaj kilku aplikacji jednocześnie na podzielonym ekranie albo w przeciągalnych okienkach.

* Funkcja kompatybilna jedynie z wybranymi aplikacjami.

pokaźniejsze bezpieczeństwo
komfortowy i dokładny czytnik linii papilarnych dodatkowo zabezpiecza Twój tablet. Blokadę aktywujesz wciskając główny przycisk. Użyj odcisku palca, żeby zablokować/zezwolić na korzystanie z oglądarki internetowej, trybu blokady ekranu, a także uzyskać dostęp do konta Samsung.
Specyfikacja technologiczna produkt
firma
Kod producenta
SM-T719NZWEXEO
EAN
8806088345284
ekran informacje Podstawowe
Galaxy
Biały
zastosowanie
Klasa premium
techniczne
Qualcomm Snapdragon
Adreno 510
zastosowane technologie
Akcelerometr
czujnik RGB
detektor zbliżeniowy
Czytnik lini papilarnych
Żyroskop
Funkcje
Blokada ekranu
Hasło przy uruchamianiu
Hasło zabezpieczenia systemu
Złącza/łączność
GLONASS
GPS
Bluetooth 4.1
WiFi 802.11 a/b/g/n/ac
Słuchawkowe
1x Micro USB
Czytnik kart Micro SD
Czytnik kart micro SDHC
Czytnik kart micro SDXC
Fizyczne Bateria Wyposażenie
Ładowarka
kabel USB
Błąd w opisie? Zgłoś!
Specyfikacja techniczna produkt
firma
Kod producenta
SM-T719NZWEXEO
EAN
8806088345284
wyświetlacz informacje Podstawowe
Galaxy
Biały
użycie
Klasa premium
techniczne
Qualcomm Snapdragon
użyte technologie
Akcelerometr
czujka RGB
detektor zbliżeniowy
Czytnik lini papilarnych
Żyroskop
Funkcje
Blokada ekranu
Hasło przy uruchamianiu
Hasło zabezpieczenia systemu
Złącza/łączność
GLONASS
GPS
Bluetooth 4.1
WiFi 802.11 a/b/g/n/ac
Słuchawkowe
1x Micro USB
Czytnik kart Micro SD
Czytnik kart micro SDHC
Czytnik kart micro SDXC
Fizyczne Bateria Wyposażenie
Ładowarka
kabel USB

1098 PLN
Samsung Samsung Galaxy Tab E 9.6 T560
25 reviews

Opis
Opis produktu
Smukły i praktyczny | Wszystko dla Twojej wygody Galaxy Tab E pozostał produkowany z myślą o Twojej wygodzie. Smukła obudowa o grubości 8,5 mm i stylowy design sprawią, iż będzie Ci korzystnie służył w autobusie, kawiarni czy na plaży. Nieszablonowy rozmiar, mniejszy standardowych 10-calowych tabletów, pozostał starannie przemyślany, żeby urządzenie było bardziej praktyczne i praktyczne. Przeciwpoślizgowa pokrywa powoduje, że bezpiecznie i pewnie będziesz go trzymał w dłoni.
sprawność | Płynna praca na podzielonym ekrananie dzięki Multi-Window

Pracuj łatwiej, produktywniej i sprawniej. Zastosowane podzespoły gwarantują płynne działanie choćby wtedy, gdy korzystasz z funkcji Multi-Window, dzielącej ekran na dwie części. System Android KitKat z nakładką Touchwiz Essence, wsparty 1,5 GB pamięci RAM i czterordzeniowym procesorem, zapewniają zoptymalizowaną i jednostajną pracę urządzenia.

*Nie wszystkie aplikacje mogą działać w trybie Multi-Window.

9,6' panoramiczny wyświetlacz z matrycą TFT w formacie kinowym 16:10 | komfortowe oglądanie video i przeglądanie stron www

wyświetlacz TFT gwarantuje prawidłowe kąty widzenia, nasycone barwy i widoczność pełnej palety barw na całej powierzchni ekranu. Proporcje 16:10 wspaniale nadają się do oglądania filmów. Nietypowy rozmiar 9,6" i rozdzielczość 1280 x 800 pikseli sprawią, iż Galaxy Tab E stanie się Twoim ulubionym towarzyszem w wolnym czasie.

użyteczny aparat 5 Mpix | dzisiaj uchwycisz każdy moment

Aparat 5 Mpix z Auto Focus robi rewelacyjne fotografie i ciekawe funkcje, m.in. Continuous Shot umożliwiający prędkie robienie zdjęć seryjnych przez dłuższe przytrzymanie ikony migawki. Dzięki One Shot Mode możesz z łatwością przełączać się pomiędzy trybem fotografii, a trybem wideo. Przednia kamerka 2 Mpix wygodnie pozwoli Ci prowadzić rozmowy wideo.

ergonomiczne aplikacje | skuteczna praca

Urządzenie stanie na wysokości zadania także jako wydajne narzędzie pracy. Komplet Hancom Office* przystępne tworzenie i edycję dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych i prezentacji. Nawet jeśli Twoja praca wymaga precyzji, możesz liczyć na Galaxy Tab E.

*Program umożliwiający przeglądanie jest preinstalowany. Program do edycji można pobrać gratisowo z Galaxy Apps.

Smukły i użyteczny | Wszystko dla Twojej wygody Galaxy Tab E został wykonany z myślą o Twojej wygodzie. Smukła obudowa o grubości 8,5 mm i stylowy design sprawią, że będzie Ci poprawnie służył w autobusie, kawiarni czy na plaży. Wyjątkowy rozmiar, mniejszy standardowych 10-calowych tabletów, pozostał skrupulatnie przemyślany, aby urządzenie było bardziej ergonomiczne i praktyczne. Antypoślizgowa obudowa powoduje, iż bezpiecznie i pewnie będziesz go trzymał w rąk.
efektywność | Płynna praca na podzielonym ekrananie dzięki Multi-Window

Pracuj łatwiej, wydajniej i efektywniej. Zastosowane podzespoły zapewniają płynne działanie nawet wtedy, gdy korzystasz z funkcji Multi-Window, dzielącej wyświetlacz na dwie części. System Android KitKat z nakładką Touchwiz Essence, wsparty 1,5 GB pamięci RAM i czterordzeniowym procesorem, zapewniają zoptymalizowaną i jednostajną pracę urządzenia.

*Nie wszystkie aplikacje mogą działać w trybie Multi-Window.

9,6' panoramiczny wyświetlacz z matrycą TFT w formacie kinowym 16:10 | komfortowe oglądanie video i oglądanie stron www

ekran TFT gwarantuje prawidłowe kąty widzenia, nasycone kolory i widoczność pełnej palety kolorów na całej powierzchni ekranu. Proporcje 16:10 genialnie nadają się do oglądania filmów. Nietypowy wymiar 9,6" i rozdzielczość 1280 x 800 pikseli sprawią, że Galaxy Tab E stanie się Twoim ulubionym towarzyszem w wolnym czasie.

poręczny aparat 5 Mpix | teraz uchwycisz każdy moment

Aparat 5 Mpix z Auto Focus robi nieprzeciętne fotografie i niebanalne funkcje, m.in. Continuous Shot umożliwiający prędkie robienie zdjęć seryjnych poprzez dłuższe przytrzymanie ikony migawki. Dzięki One Shot Mode możesz z łatwością przełączać się między trybem zdjęć, a trybem video. Przednia kamerka 2 Mpix wygodnie pozwoli Ci prowadzić rozmowy wideo.

praktyczne aplikacje | wydajna praca

Urządzenie spełni oczekiwania także jako skuteczne narzędzie pracy. Zestaw Hancom Office* proste tworzenie i edycję dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych i prezentacji. Choćby jeśli Twoja praca wymaga precyzji, możesz liczyć na Galaxy Tab E.

*Program umożliwiający przeglądanie jest preinstalowany. Program do edycji można pobrać bezpłatnie z Galaxy Apps.

Specyfikacja techniczna produkt
marka
Kod producenta
SM-T561NZWAXEO
EAN
8806088051963
ekran informacje Podstawowe
Galaxy
Biały
użycie
Klasa premium
techniczne Funkcje
Blokada ekranu
Hasło użytkownika
Hasło zabezpieczenia systemu
Złącza/łączność
A-GPS
GLONASS
GPS
Bluetooth 4.0
EDGE
GPRS
HSPA
HSPA+
HSUPA
UMTS
WiFi 802.11 b/g/n
Mini jack
1x Micro USB
Czytnik kart Micro SD
Czytnik kart micro SDHC
Czytnik kart micro SDXC
Fizyczne Bateria Wyposażenie
Instrukcja obsługi
Karta gwarancyjna
Ładowarka
kabel USB
Błąd w opisie? Zgłoś!
Specyfikacja techniczna produkt
producent
Kod producenta
SM-T561NZWAXEO
EAN
8806088051963
ekran informacje Podstawowe
Galaxy
Biały
zastosowanie
Klasa premium
techniczne Funkcje
Blokada ekranu
Hasło użytkownika
Hasło zabezpieczenia systemu
Złącza/łączność
A-GPS
GLONASS
GPS
Bluetooth 4.0
EDGE
GPRS
HSPA
HSPA+
HSUPA
UMTS
WiFi 802.11 b/g/n
Mini jack
1x Micro USB
Czytnik kart Micro SD
Czytnik kart micro SDHC
Czytnik kart micro SDXC
Fizyczne Bateria Wyposażenie
Instrukcja obsługi
Karta gwarancyjna
Ładowarka
przewód USB

516.75 PLN
Huawei Huawei MediaPad M3 8.4 32GB 4G
25 reviews

Tablet Huawei MediaPad M3 8.4 cala 4G dystrybucja europejska

NIEZWYKŁA JAKOŚĆ I budowa

Stylowy, elegancki zarys nawiązuje do progresywnej stylistyki industrialnej. Obudowa z aluminium lotniczego – lekka, a zarazem wytrzymała – wytwarzana przy użyciu 5-osiowej obrabiarki CNC i odzwierciedla dziedzictwo technologiczne HUAWEI MediaPad M3. Cieniutki, a równocześnie pewnie leżący w dłoni HUAWEI MediaPad M3 to przykład przyjemności korzystania z funkcjonalnej doskonałości.

PRAWDZIWA UCZTA DLA ZMYSŁÓW

HUAWEI MediaPad M3 został zaopatrzony w technikę akustyczną od Harman Kardon i AKG, aby dostarczyć Ci zaskakujących doznań audiowizualnych.

bezkonkurencyjnA produktywnOŚĆ
PORYWAJĄCA MOC

Procesor Kirin 950 wzbija HUAWEI MediaPad M3 na wyżyny wydajności. Szczególnie wydajny Kirin 950 łatwo radzi sobie nawet z zadaniami wymagającymi dużych mocy obliczeniowych. Procesor 16 nm FinFET+, z częstotliwością taktowania 2,3 GHz. Nowa architektura na dodatek zwiększa pasmo pamięci i optymalizuje zastosowanie energii, co sprawia, iż HUAWEI MediaPad M3 może poszczycić się mocą, jakiej nie ma żaden inny model w tej klasie.

STRAŻNIK MAGICZNYCH CHWIL
UCHWYĆ KAŻDĄ Z NICH

Uchwyć najcenniejsze chwile. Niezależnie od tego, czy jest to zapierający dech w piersiach pejzaż, czy wyjątkowe selfie, Twoje wspomnienia zostaną wiernie zapisane. HUAWEI MediaPad M3 daje Ci fachową jakość obrazu i sprężystość z dwoma 8-megapikselowymi aparatami. Znacznie i genialne zdjęcia już są w Twoim zasięgu.

SPECYFIKACJA

wymiary

Szerokość:

124.2 mm

Wysokość:

215.5 mm

Grubość:

7.3 mm

Waga:

Ok. 310 g

ekran

wymiar: 8.4-calowy

rodzaj: IPS

Rozdzielczość: WQXGA (2560 x 1600 pikseli), 359 pikseli/cal (PPI)

Kąt widzenia: 80°/80°/80°/80°

kolory: 16 mln. Barw

Kontrast: 1500:1

Jasność: 400 nitów (rodzaj)

PROCESOR

Procesor: Huawei HiSilicon Kirin octa-core (4 x A72@2.3 GHz + 4 x A53@1.8 GHz)

SYSTEM OPERACYJNY

Android 6.0 (Marshmallow) z Emotion UI 4.1

PAMIĘĆ

ROM: Premium 64 GB/Standard32 GB

RAM: 4 GB LPDDR4

MicroSD: do 128 GB

SIEĆ

Nano-SIM gniazdo karty

BTV-DL09:

GSM: 850/900/1800/1900 MHz

UMTS: Band1/2/5/6/8/19

TD-SCDMA: Band 34/39

LTE-TDD: Band 38/39/40/41(100MHz)

LTE-FDD: Band 1/3/5/7/8/19/20/28

GPS

GPS, A-GPS, Glonass, Nawigacja satelitarna Beidou; Amap

ŁĄCZNOŚĆ

Wi-Fi: IEEE 802.11a/b/g/n/ac at 2.4 GHz & 5 GHz (Produkty dostarczane na rynek, które nakładają kryteria dokumentu FCC nie obsługują 802.11 a / AC w 5 GHz Wi-Fi)

Bluetooth: Bluetooth 4.1

kompatybilny z Bluetooth 4.0, Bluetooth 3.0, Bluetooth 2.1, oraz EDR

Port Mikro USB z PC sync, ładowanie i inne funkcje.

CZUJNIKI

detektor światła, Żyroskop, Akcelerometr, Kompas, czujnik Halla, Czytnik linii papilarnych

APARAT

Aparat z przodu: 8 Mpx

Aparat główny: 8 Mpx, autofokus

AUDIO

Efekt stereo SWS 3.0

Wspierane formaty: MP3/FLAC/APE/WAV/OGG/MIDI/3GP/AAC i inne lubiane formaty

Wejście słuchawkowe 3.5mm

Podwójne głośniki

wbudowany mikrofon

wideo

Formaty video: MP4/3GP/3G2/ASF/AVI/MKV/WEBM

EMOTION UI

EMUI 4.1

BATERIA

typ: lithium polymer

pojemność: 3.82 V, 5100 mAh

1375.4 PLN
Apple Apple iPad mini 4 128GB
25 reviews

iPad mini 4 Tak wielki. Tak nieduży.
Na oko mini. Naprawdę gigant. Nowy iPad mini 4 jest wściekle produktywny i ma praktycznie nieograniczone możliwości. Daje Ci więc, w mobilni i dosłownie, rękę. Stał się smuklejszy i lżejszy, a równocześnie zyskał moc konieczną, żeby zrealizować jeszcze więcej Twoich pomysłów.

Lekkość śmieszy. Smukłość tumani. Całość zaprasza.
iPad mini 4 oferuje wszystko za co kochasz iPada w niewiarygodnie smukłej i ergonomicznej konstrukcji. Możesz pracować, bawić się albo rozmawiać z przyjaciółmi poprzez FaceTime — kiedykolwiek i gdziekolwiek zechcesz.

szeroki mocą.

Sercem iPada mini 4 jest procesor A8 z drugą generacją 64-bitowej architektury klasy komputerowej, który radzi sobie z najszczególniej wymagającymi aplikacjami. Montujesz film czy oglądasz fotografie, albo jedno i drugie, a płynność pracy jest nieprzerwana.

Dwie znakomite kamery. W przebraniu iPada.
Kamera iSight w iPadzie mini 4 ma progresywny układ optyczny, ulepszoną matrycę, a także zaprojektowany poprzez Apple procesor ISP. A przy tym przydatne funkcje, takie jak panorama, wideo poklatkowe i w zwolnionym tempie, tryb zdjęć seryjnych i samowyzwalacz. Przednia kamera FaceTime HDpozostała przeprojektowana. Ma lepszą matrycę, pokaźniejsze piksele i działa jeszcze lepiej choćby przy słabym oświetleniu. Efekt? Wszystkie Twoje zdjęcia i filmy, w tym wideorozmowy i selfie, są perfekcyjnej jakości.

innowacyjne zabezpieczenia. W palcu.

Dzięki technice Touch ID iPad mini 4 zmienia Twój odcisk palca w hasło, którego nikt nie złamie, a Ty nie musisz pamiętać. Możesz odblokować urządzenie jednym dotknięciem, a Twoje informacje osobowe będą zawsze bezpieczne, nawet jeśli dzielisz się iPadem z kimś innym. Touch ID również bezpieczne zakupy w iTunes, iBooks i App Store.

Szybka łączność bezprzewodowa.

iPad mini potrafi scalać się z szybkimi sieciami Wi‑Fi i komórkowymi, pozwalając Ci pobierać treści, przeglądać Internet i udostępniać dokumenty praktycznie z dowolnego miejsca na świecie. A gdy w pobliżu nie ma hotspotu Wi‑Fi, lecz masz wersję Wi‑Fi + Cellular*, możesz korzystać z prędkich sieci komórkowych, i to w różnych zakątkach globu. Karta Apple SIM pozwala prędko i łatwo wybierać plany taryfowe u operatorów na terenie ponad 90 krajów i terytoriów.
* Plan taryfowy na transmisję danych jest sprzedawany oddzielnie. Sieć 4G LTE jest dostępna na wybranych rynkach i u wybranych operatorów. Podane prędkości opierają się na przepustowości teoretycznej i będą się różnić w zależności od warunków panujących w danym miejscu. Detalowe informacje o obsłudze technologii 4G LTE można uzyskać od operatora i na stronie
www.apple.com/ipad/LTE

Z każdym dotknięciem robi pokaźniejsze wrażenie.
iPad mini 4 działa pod kontrolą iOS 9 — najszczególniej instynktownego, nowoczesnego i bezpiecznego mobilnego systemu operacyjnego na świecie. IOS 9 działa jakby był wykonany dla iPada — bo tak właśnie jest. Lepsze zaimplementowane aplikacje i nowe funkcje iOS 9, takie jak Slide Over, Split View i Obraz w obrazie pozwalają zrobić więcej. Sprytnie i intuicyjnie. Nieważne, czy sprawdzasz pocztę odpowiadając na ważną wiadomość, czy budujesz prezentację oglądając mecz — system iOS 9 usprawnia działanie iPada jak nigdy dotąd.

Apki dla iPada. Do wszystkiego, co zechcesz z nim zrobić.

iPad mini 4 ma solidne zaimplementowane apki do załatwiania rutynowych spraw, takich jak surfowanie w sieci, sprawdzanie mejli, montowanie filmów, edycja zdjęć, sporządzanie raportów i czytanie książek. A w App Store odszukasz jeszcze więcej fantastycznych aplikacji zaprojektowanych specjalnie z myślą o wyświetlaczu Retina (a nie tylko rozciągnięte wersje aplikacji na iPhone'a). Fotografujesz, grasz w gry, podróżujesz, czy zarządzasz finansami — za każdym razem wyszukasz apkę, dzięki której będziesz robić to jeszcze lepiej.


Pozostałe atrybuty wyświetlacza

wyświetlacz Retina:
- wyświetlacz panoramiczny Multi-Touch o przekątnej 7,9 cala z podświetleniem LED
- Rozdzielczość 2048 na 1536 pikseli przy 326 pikselach na cal (ppi)
- powłoka oleofobowa wytrzymała na odciski palców
- Pełna laminacja wyświetlacza
- powłoka antyodblaskowa


Pozostałe dane o procesorze

- Procesor A8 o architekturze 64-bitowej
- Koprocesor ruchu M8


szczegółowe dane aparatu

Kamera iSight:
- Kamera iSight 8 MP
- Autofokus
- Światło przysłony ƒ/2,4
- Pięcioelementowy obiektyw
- Hybrydowy filtr IR
- Matryca BSI
- ulepszone wykrywanie twarzy
- Kontrola ekspozycji
- Panorama (do 43 MP)
- Tryb zdjęć seryjnych
- Ustawianie ostrości stuknięciem
- Dodawanie geoznaczników do fotografii
- Tryb samowyzwalacza

Kamera FaceTime HD:
- fotografie o rozdzielczości 1,2 MP
- Światło przysłony ƒ/2,2
- Nagrywanie wideo w formacie HD 720p
- Matryca BSI
- Tryb Auto HDR dla fotografii i video
- udoskonalone wykrywanie twarzy
- Tryb zdjęć seryjnych
- Kontrola ekspozycji
- Tryb samowyzwalacza


Akcesoria w pakiecie

- iPad mini 4
- przewód ze złącza Lightning na USB
- Zasilacz USB


Pozostałe parametry

Nagrywanie wideo:
- Nagrywanie w jakości HD 1080p (30 kl./s)
- video w zwolnionym tempie (120 kl./s)
- video poklatkowe ze stabilizacją obrazu
- Stabilizacja obrazu video
- ulepszone wykrywanie twarzy
- 3-krotne powiększenie video
- Dodawanie geoznaczników do wideo

Mikrofony:
- Dwa mikrofony do rozmów, a także rejestrowania dźwięku i tworzyw wideo

Lokalizacja:
- Kompas cyfrowy
- Wi‑Fi
- Mikrolokalizacja iBeacon
- Assisted GPS i GLONASS
- Sieć komórkowa

Czujniki:
- Touch ID
- Żyroskop trójosiowy
- Przyspieszeniomierz
- Barometr
- sensor oświetlenia zewnętrznego

Touch ID:

- Odblokowywanie iPada
- Ochrona informacji osobowych w aplikacjach
- Zakupy w iTunes Store, App Store i iBooks Store

wymogi systemowe:
- Apple ID (wymagany do obsługi niektórych funkcji)
- Dostęp do Internetu8
Oprogramowanie wymagane do synchronizacji z iTunes na komputerach Mac i PC:
- Mac: OS X 10.8.5 lub nowsza wersja
- PC: Windows 7 lub nowsza wersja
- iTunes 12.3 lub nowsza wersja (do pobrania darmowo ze strony www.itunes.com/pl/download)

1789 PLN
Acer Acer Iconia B1-790
25 reviews

wielki, pokaźny i kolorowy ekran, krótki czas reakcji i długi czas pracy na baterii zapewnią radość każdemu użytkownikowi.
Funkcja Kids Center pozwala wydzielić bezpieczną przestrzeń dla najmłodszych członków rodziny.

Pojemny ekran

Radość z wykorzystywania tabletu Iconia One 8 inicjuje się od znacznego, 7-calowego ekranu HD.
Opracowaliśmy jasny ekran o żywych kolorach z widocznością pod prawie każdym kątem, dzięki wykorzystaniu1 technice IPS.
Jest prosty w obsłudze, dzięki możliwości rozpoznawania gestów 10 palcami.

Płynne i prędkie działanie
Prawdziwą rozrywkę zagwarantuje szybki i płynnie działający tablet, dlatego oglądanie stron internetowych,
granie, a także odtwarzanie filmów przebiega produktywnie i nie wymaga długiego czasu reakcji.
Tablet Iconia One 7 jest zaopatrzony w wyjątkowo wydajny procesor o czterech rdzeniach i kartę graficzną.

Z myślą o dzieciach Tablet Iconia One 7 jest wyekwipowany w funkcję Kids Center, która zapewnia dostęp do prostego interfejsu
oraz treści przyjaznych dla dzieci. Funkcja kontroli rodzicielskiej chronionej hasłem pozwala ograniczyć dostęp
do zarządzania kontami, a także zawartości i określić dzienny limit użycia danych.

Coraz więcej pamięci Tablet Iconia One 7 jest fabrycznie wyposażony w sporo pamięci, ale czasami może przydać się więcej.
zaimplementowane gniazdo karty Micro SD pozwala na powiększenie pamięci o uzupełniające 128 GB
— wystarczy miejsca na wszystkie książki, filmy, a także muzykę oraz inne pliki.

419 PLN
Samsung Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T810
25 reviews

Lekki i wydajny Galaxy Tab S2 to urządzenie, które zaspokoi Twoje zapotrzebowaniaCzas jest cenny dla każdego. Niekiedy, by ze wszystkim zdążyć, musimy iść na kompromis. Prośba otrzymana pod sam koniec dnia pracy niejednokrotnie koliduje z osobistymi zobowiązaniami. Dlatego naszym celem jest pomóc Ci jak najskuteczniej użyć czas, którym dysponujesz – a do tego zrobić to w sposób skuteczny i miły. Najnowszy Galaxy Tab S2 to rozwiązanie tego problemu.przenośne, lekkie, wysokowydajne urządzenie, którego można używać w każdej chwili, czy to w podróży, w pomieszczeniach , czy na zewnątrz. Dzisiaj wszystko możesz robić szybciej i skuteczniej. Skuteczność PC Mobilność telefonu * Klawiatura Bluetooth dostępna opcjonalnie elegancki, stylowy i lekkiWytrzymała metalowa ramka i stylowe polerowane wykończenie sprawiają, że Galaxy Tab S2 sprawdzi się w każdej okazji. Doskonale przenośnySmukły - 5,6 mmLekki - 8.0” 265g / 9.7” 389g Piękno w dwóch rozmiarach Tab S2 9.7 (SM-T813 / T819) Tab S2 8.0 (SM-T713 / T719) nieprzeciętnie wpasowuje się w dłońgenialny do czytania rozszerzona sprawnośćsłuszna efektywność przenośna z opcjonalnym etui z klawiaturą(klawiatura z touchpadem) Najwyższa produktywność w smukłej i lekkiej obudowie energiczne wrażenia wizualne• ekran sAMOLED o wysokiej rozdzielczości• Zoptymalizowany pod kątem czytania wyświetlacz 4:3• Tryb czytania uniemożliwiający zmęczeniu wzroku• nieskomplikowane przenoszenie za sprawą smukłego i lekkiego korpusuUlepszona efektywność• Funkcje MS Office kompatybilne na wielu urządzeniach• Opcjonalna klawiatura do szybkiego i bezbłędnego pisania • Funkcja Multi-Window umożliwiająca dostęp do wielu aplikacji na jednym ekranie• wygodne zarządzanie plikami i rozszerzalna pamięć masowaWiększa wykorzystaneczność• indywidualne zabezpieczenie i bezpieczne uwierzytelnianie dzięki czytnikowi linii papilarnych• przystępne podłączenie do TV• Jaśniejsze fotografie za sprawą udoskonalonego obiektywu• intuicyjne zarządzanie urządzeniem na zasadzie „wszystko w jednym” prezentujemy aktywny ekran w najsmuklejszym i najlżejszym tablecie na rynku• sAMOLED wiernie odtwarza odcienie na ekranie• Tryb czytania łagodzi zmęczenie oczu i pomagazachować koncentrację• wyświetlacz 4:3 zoptymalizowano pod kątem czytania Przygotuj się na nowy poziom jakości obrazu Mobilność, która w każdej chwili spełnienia Twoje techniczne wymaganiaGalaxy Tab S2 jest lżejszy i smuklejszy aniżeli jakikolwiek inny tablet o podobnych wymiarach na rynku. Bez trudu zmieścisz go w torbie, nie będzie także ciążył w trakcie noszenia. Za każdym razem, bez względu na cel podróży, Galaxy Tab S2 jest gotowy, by wyruszyć w drogę wraz z Tobą. SAMOLED – nowe spojrzenie na światCzy kolor może być wiernie odtworzony na ekranie? technika sAMOLED pozwala odzwierciedlić na wyświetlaczu prawdziwą głębię barw. Detaly obrazu, zwłaszcza w ciemnych obszarach, są uwypuklone za pomocą wspaniałego współczynnika kontrastu. Komfort oglądania na ekranieJaśniejsze ekrany opracowano w celu ułatwienia oglądania albo czytania treści. Niestety patrzenie na jasny ekran przez dłuższy czas może powodować dyskomfort i zmęczenie oczu. Galaxy Tab S2 mieści tryb czytania – optymalizuje on wyświetlanie, aby użytkownik mógł skupić się na czytaniu bez nadwyrężania wzroku. Zasady działania trybu czytania:Ustawienia barw (6000 K, 10 MPCD) optymalne środowisko do czytania z ekranu tabletu. Ustawienia służą do tego, by ograniczyć zmęczenie oczu przez replikację normalnych poziomów kolorów, z jakimi mamy do czynienia w trakcie czytania książki. Zintegrowane podłączanie urządzeniaPodłącz bezprzewodowo Galaxy Tab S2 do telewizora, żeby móc oglądać materiały ze swojego tabletu na większym ekranie.przyłączanie urządzeń i udostępnianie treści nigdy nie było tak proste! Funkcje i sprawność MS OfficeDodaj do swojego harmonogramu sprężystość, korzystając z cech i funkcji Galaxy Tab S2. Popraw efektywność pracy, używając na tablecie aplikacji, które należycie znasz ze środowiska komputera PC. Korzystaj z dostępu do treści na wielu urządzeniach za sprawą darmowego magazynu plików (100 GB*) w usłudze chmurowej OneDrive. *gratisowo 100 GB poprzez dwa lata Organizowanie i utrzymywanie zapisanych plikówW rutynowym życiu mamy dużo do zapamiętania. Galaxy Tab S2 ułatwia nam to, usprawniając znajdowanie miejsc przechowywania plików. Tablet mieści system pamięci masowej, który zorganizowano intuicyjnie, aby ułatwić wyszukiwanie plików i zarządzanie nimi. Uzupełniającą pamięć masową można uzyskać dzięki karcie microSD o objętości 128 GB – oznacza to,teraz nie trzeba będzie stale likwidujeć plików, żeby zyskać miejsce na nowe. Pokaźniejsze fotografie z większą przesłonąŚwiatło jest jednym z najważniejszych aspektów w fotografii, nie mamy jednak wpływu na natężenie światła naturalnego. Galaxy Tab S2 wyposażono w nowy obiektyw, którego przesłona wpuszcza o 60% więcej światła. Pozwala to uzyskać jaśniejsze fotografie w słabych warunkach oświetleniowych. Lepszy obiektyw F1.9 zapewniający fotografie jaśniejsze o 60% NEXT IS NOW

1432.9 PLN