Pozostałe dom i ogród

Szczotka do czyszczenia kostki brukowej Garland (5031670519351)

Garland

Dwie szczotki do czyszczenia kostki brukowej (z długą i krótką rączką) GarlandSzczotki do czyszczenia kostki brukowej Garland wytworzone są w obfitej Brytanii, znamionują się bardzo wysoką jakością...

Dostępność w sklepach

Dwie szczotki do czyszczenia kostki brukowej (z długą i krótką rączką) GarlandSzczotki do czyszczenia kostki brukowej Garland wykonane są w znacznej Brytanii, cechują się szczególnie wysoką jakością wykonania, a także dużą trwałością.

W skład zestawu wchodzą dwie szczotki, jedna z długim trzonkiem o długości 155 cm oraz druga z niedługim o długości.35 cm.Szczotka asygnowana jest do czyszczenia zabrudzeń z kostki brukowej takich jak trawa, mech, porostyw głównej mierze zanieczyszczeń z szczelin pomiędzy chodnikowych.Wychodzisz z domu i codziennie ten sam widok?!

Twój chodnik przed domem porasta brzydki, nieestetyczny mech, zielenieje i rozmazuje się na całej ścieżce. Na dodatek pojawiają się małe chwasty. Mimo bieżącej pielęgnacji problem nawraca?Mamy dla Ciebie doskonały towar, który w naturalny sposób, bez użycia środków chemicznych poradzi sobie z problemem na długi czas!Szczotka do czyszczenia kostki brukowej Garland wytwarzana jest z naturalnego materiału i trwałego, jakim jest drewno.

w dodatku elementy stalowe, które zezwalają na oczyszczenie kostki i usunięcie z przegród między chodnikiem mchu i resztek niewielkich roślin. Szczotka skutecznie wyeliminuje brud i doszoruje plamy z chodnika, natomiast stalowy trójkąt wykopie chwasty razem z korzeniami z trudno przystępnych miejsc pomiędzy kostkami.

Szczotka umieszczona jest na długim wygodnym i poręcznym kiju, który pozwala operować urządzeniem bez konieczności schylania się i zginania. Pozycja przy pracy jest komfortowa i swobodna, dzięki temu kręgosłup nie przeciąża się, jak jest w przypadku krótkich szczotek..parametry szczotek:- oprawa i trzonek z drewna - skrobak z grubej blachy stalowej, ocynkowanej- włosie z drutu stalowego - długość stalowego włosia: 4 cm- rozmiary szczotki wraz z metalowym włosiem: 8 cm- wymiary szczotki wraz z metalowym ostrzem/skrobakiem: 12 cm- długość pierwszej szczotki na długim kiju: 157cm- długość drugiej szczotki na krótkim kiju: 38 cmWięcej produktów do domu i ogrodu marki Garland wynajdziesz tu -->