Panasonic TV LED Panasonic TX-50EX780
25 reviews

4K PRO HDR Najwyższej klasy telewizory 4K PRO HDR firmy Panasonic są projektowane od podstaw i konfigurowane w Hollywood w celu zagwarantowania, że zapewnią jakość obrazu zgodną z wizją twórców filmu. Wyposażone w nowatorski procesor Studio Colour HCX2* z mistrzowską technologią zarządzania kolorem przy użyciu trójwymiarowej tabeli wyszukiwania, a także nowej generacji panel OLED telewizory 4K PRO HDR odwzorowują każdy niuans i detal oryginalnego filmu. Najkorzystniejsze przetwarzanie obrazu 4K i strojenie przez kolorystę z Hollywood Nowy procesor 4K Studio Colour HCX2* reprezentuje najwyższą klasę przetworników obrazu marki Panasonic. Wykorzystujący zdobytą przy produkcji referencyjnych telewizorów plazmowych i profesjonalnego telewizyjnego sprzętu transmisyjnego wiedzę o kolorze, poziomie czerni i jasności system też dostrojony przez kolorystę z Hollywood, aby wiernie oddać oryginalną wizję filmowców. Ekran Cinema Display prezentuje dokładnie to, co zamierzyli filmowcy Nasze nowe ekrany Cinema Display zostały zaprojektowane, aby zagwarantować, iż zobaczysz starannie to, co zamierzali filmowcy. Łącza one szeroką gamę widowiskowych kolorów, lokalne przyciemnianie, by uzyskać atramentową czerń wraz z delikatnymi przejściami tonalnymi, i nieszablonowy poziom jasności. Obsługa wielu formatów HDR Telewizory firmy Panasonic obsługują teraz dużo formatów HDR, takich jak HDR10 — typowy format HDR dla filmów i dysków Blu-ray UHD, a teraz także Hybrid Log Gamma — opracowany przez BBC i japońską telewizję NHK format HDR dla telewizji. Konfigurowana budowa „Switch Design" Dzięki regulacji wysokości i nachylenia telewizor Panasonic EX780 ma za każdym razem wyśmienity kąt do oglądania. Tak więc, gdziekolwiek Ci komfortowo, dzięki konfigurowanemu wzornictwu „Switch Design" za każdym razem masz najkorzystniejsze miejsce w domu. Tuner Quattro Dzięki innowacyjnym wbudowanym tunerom możesz oglądać telewizję satelitarną, kablową, materiały TV>IP oraz cyfrową telewizję naziemną....

4699.99 PLN
Marshall Marshall Major
25 reviews

wyekwipowane są w 40 milimetrowe przetworniki, dzięki temu dźwięk jest nad wyraz wysokiej jakości.
Słuchawki mają kabel z pilotem sterowania co powoduje,wykorzystywanie jest nad wyraz wygodne.
ponadto urządzenie posiada składaną konstrukcję, która usprawnia przechowywanie słuchawek.

Imponujące drugie wejście! Marshall Major II jako kontynuacja nieprzeciętnej linii Major,
zyskała w drodze ewolucji kilka kluczowych ulepszeń technicznych:

 • jeszcze lepsze brzmienie
 • zmodyfikowana estetyka
 • poprawiona wytrzymałość
 • poprawiona ergonomia
Dzięki nim użytkownik doświadcza zupełnie nowej jakości odsłuchu audio.
Rockowy charakter tego modelu potrafi należycie zaznaczyć swoją występowanie w każdych warunkach!

energiczne brzmienie to efekt wykorzystania nowych, customowych głośników, które dostarczają głęboki bas,
czytelne wysokie pasmo, a także finezyjny środek i są mniej podatne na zniekształcenia sygnału.

Odpinany, spiralny przewód z mikrofonem i sterowaniem smartphone'a z jednej strony zakończony złączem kątowym,
a z drugiej prostym, gwarantuje wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i wieloletnią bezawaryjność.
Można do niego też podpiąć dodatkową parę słuchawek, żeby podzielić sygnał audio z innym użytkownikiem.

Nowy design słuchawek Major II jest bardziej krągły, a także ma wytrzymałe, winylowe wykończenie. ulepszona budowa pałąka i zawiasów, iż Major II
dostosowują się do kształtu głowy lepiej niżeli kiedykolwiek wcześniej, gwarantując komfort w trakcie odsłuchu.

nad wyraz subtelne nauszniki Bez względu na to jak ciężkiej muzyki słuchasz, super wygodne i miękkie nauszniki będą spoczywać na Twoich uszach niezauważalnie.

Łączność przewód z dwiema końcówkami i sterowaniem smartphonem jest w pełni rozłączany,
więc możesz zdecydować to, którą stroną go podłączysz.
Możesz zastosować dopełniającego gniazda do podłączenia drugich słuchawek by udostępniać audio kolejnym osobom.

Mikrofon i zdalna kontrola zastosowany mikrofon pozwala na prowadzenie rozmów telefonicznych i nagrywanie wiadomości głosowych przez telefon.

Składana kompozycja Po złożeniu słuchawki mogą być łatwo transportowane

Specyfikacja: głośnik dynamiczny 40mm z ruchomą cewką
impedancja: 64 Ohm
skuteczność: 100mV@jkHz = 99dB SPL
pasmo przenoszenia: 10Hz - 20kHz

246.69 PLN
Samsung TV LED Samsung UE55MU7042 Darmowy transport od 99 zł | Ponad 200 sklepów stacjonarnych | Okazje dnia!
25 reviews

Oto telewizor, który potrafi zaimponować swoimi możliwościami i parametrami. Przyjrzyj mu się bliżej i poznaj jego zalety! Odkryj nową jakość obrazu technologi LED. Obraz ma wysoką jakość - jest jasny, oszczędny i znacznie mniej podatny na usterki, dzięki temu, że wspiera technologię LED. Technologia ta, to mocna, głęboka czerń, świetny poziom kontrastu i doskonałe barwy wyświetlanego obrazu.

Ekran

calowa przekątna odbiornika od firmy Samsung sprawia, że obraz jest większy, wyraźniejszy i bardziej szczegółowy. Możesz wybrać częstotliwość odświeżania zgodną z Twoimi preferencjami i oglądać telewizję tak, jak lubisz!

Dźwięk

, - to najważniejsze technologie, które wspiera model Samsung UE55MU7042. Dzięki nim, dźwięk płynący z głośników jest czystszy, wyraźniejszy i ma znacznie wyższą jakość. Wyjście słuchawkowe, obecne w obudowie, ułatwi Ci zadanie podłączenia do telewizora własnego zestawu stereo lub słuchawek. Dzięki temu, możesz samemu rozbudować swoje małe, domowe centrum multimedialne.

Wejścia i wyjścia

Z łatwością podłączysz do telewizora każdy kompatybilny sprzęt dzięki licznym gniazdom. Pozwala to dodatkowo rozwinąć funkcjonalność TV. Urządzenie wyposażony jest w klasyczne wejście SCART, umożliwiające przyłączenie większości dostępnych na rynku urządzeń, video (takich jak odtwarzacze DVD, konsole gier i dekodery). Dodatkowo, w modelu Samsung UE55MU7042 znajdziesz też wejścia .

Zasilanie

Dzięki zastosowaniu osiągnięć współczesnej technologii, koszty eksploatacji tego modelu są stosunkowo niskie (zwłaszcza w porównaniu z telewizorami starego typu). Według danych koncernu Samsung, model UE55MU7042 rocznie pobiera średnio kWh.

Wygląd

Na uwagę zasługują nie tylko parametry, ale też piękny projekt obudowy, która przyciąga wzrok i powoduje, że urządzenie przez długie lata będzie modnie wyglądało w naszym salonie czy sypialni. Oprócz tego tradycyjne kolory powodują, że telewizor będzie harmonijnie komponował się z wystrojem pomieszczenia, w którym go ustawisz.

Eksploatacja

Telewizor LED Samsung UE55MU7042, to przykład solidnej konstrukcji, która doskonale sprawdzi się w każdym domu. Dobra jakość obrazu i dźwięku, mnogość przydatnych i wygodnych funkcji, a także energooszczędność i praktyczność użytkowania, doskonałe parametry wyświetlanego koloru oraz adekwatna cena, czyni z UE55MU7042 urządzenie warte Twojej uwagi.

4999 PLN
Panasonic TV LED Panasonic TX-58EX780
25 reviews

4K PRO HDR Najwyższej klasy telewizory 4K PRO HDR firmy Panasonic są projektowane od podstaw i konfigurowane w Hollywood w celu zagwarantowania, iż zapewnią jakość obrazu zgodną z wizją twórców filmu. Wyposażone w prekursorski procesor Studio Colour HCX2* z mistrzowską technologią zarządzania kolorem przy użyciu trójwymiarowej tabeli wyszukiwania oraz nowej generacji panel OLED telewizory 4K PRO HDR odwzorowują każdy niuans i detal oryginalnego filmu. Najkorzystniejsze przetwarzanie obrazu 4K i strojenie poprzez kolorystę z Hollywood Nowy procesor 4K Studio Colour HCX2* reprezentuje najwyższą klasę przetworników obrazu marki Panasonic. Wykorzystujący zdobytą przy produkcji referencyjnych telewizorów plazmowych, a także mistrzowskiego telewizyjnego sprzętu transmisyjnego wiedzę o odcieniu, poziomie czerni i jasności system też dostrojony przez kolorystę z Hollywood, by wiernie oddać oryginalną wizję filmowców. Ekran Cinema Display prezentuje precyzyjnie to, co zamierzyli filmowcy Nasze świeże ekrany Cinema Display zostały zaprojektowane, by zagwarantować, że zobaczysz skrupulatnie to, co zamierzali filmowcy. Łącza one szeroką gamę widowiskowych barw, lokalne przyciemnianie, by uzyskać atramentową czerń wraz z subtelnymi przejściami tonalnymi, oraz wyjątkowy poziom jasności. Obsługa wielu formatów HDR Telewizory firmy Panasonic obsługują teraz niemało formatów HDR, takich jak HDR10 — charakterystyczny format HDR dla filmów i dysków Blu-ray UHD, a dzisiaj także Hybrid Log Gamma — opracowany poprzez BBC i japońską telewizję NHK format HDR dla telewizji. Konfigurowana budowa „Switch Design" Dzięki regulacji wysokości i nachylenia telewizor Panasonic EX780 ma za każdym razem idealny kąt do oglądania. Tak więc, gdziekolwiek Ci wygodnie, dzięki konfigurowanemu wzornictwu „Switch Design" zawsze masz najlepsze miejsce w domu. Tuner Quattro Dzięki nowoczesnym wbudowanym tunerom możesz oglądać telewizję satelitarną, kablową, materiały TV>IP i cyfrową telewizję naziemną....

5999.99 PLN
HyperX HyperX Cloud II
25 reviews

wygodna wyrazistość dźwięku. Komplet słuchawkowy HyperX™ Cloud II wyekwipowano w zaprojektowany od nowa moduł sterowania audio z kartą dźwiękową USB, która wzmacnia dźwięki i głos gracza, zapewniając tak wyśmienitą jakość audio Hi-Fi podczas gry, że od razu usłyszysz diametralną różnicę. Eksploruj świat pełen detali, niedostępny dotąd żadnym graczom – usłysz szuranie buta biwakowicza, syk pary w znajdującym się gdzieś w oddali zaworze... Niezależne sterowanie dźwiękiem i mikrofonem pozwala regulować głośność dźwięku i głosu rejestrowanego poprzez mikrofon, a także w prosty sposób włączać i wyłączać dźwięk 7.1 Surround lub pochodzący z mikrofonu. Ten innowacyjny komplet słuchawkowy kreuje dźwięk w standardzie 7.1 Virtual Surround1, zezwalając uzyskać niezrównaną przestrzenność i głębię dźwięku, dzięki czemu gry, filmy i muzyka dostarczają zupełnie nowych doświadczeń. Zlokalizuj przeciwników podczas gry, choćby jeśli ich jeszcze nie widzisz, i zaatakuj jako pierwszy. Działanie zestawu słuchawkowego bazuje w pełni na rozwiązaniach sprzętowych i technologii plug and play, bez konieczności stosowania żadnych sterowników. Wyśmienity do gier Mikrofon zestawu HyperX Cloud II posiada funkcję cyfrowej poprawy jakości dźwięku i redukcji szumów, z automatycznym sterowaniem wzmocnieniem i redukcją echa dostępnymi dzięki karcie dźwiękowej USB. Rozwiązania te powodują, iż głos jest istotnie bardziej wyraźny, a szumy otoczenia zostają wytłumione. Głos jest samoczynnie wzmacniany, gdy dźwięki w grze stają się donośniejsze, co zapewnia stosowną komunikację między członkami drużyny oraz podmianę informacji podczas choćby najszczególniej intensywnych walk. Pakiet HyperX Cloud II atest TeamSpeak i pozostał zoptymalizowany pod kątem współpracy z programem Skype i innymi wiodącymi aplikacjami komunikacyjnymi. Innowacyjny moduł sterujący audio Do włączania i wyłączania dźwięku 7.1 Surround służy specjalny przycisk. Wygodę obsługi unosi w dodatku oddzielne sterowanie głośnością dźwięku w słuchawkach i rejestrowanego poprzez mikrofon. Zastosowana karta dźwiękowa DSP wzmacnia dźwięki i głos gracza, zapewniając najwyższą jakość audio Hi-Fi podczas gry. Standard dźwięku 7.1 Virtual Surround Wirtualny dźwięk otaczający pozwala uzyskać niespotykaną przestrzenność i głębię, dzięki temu gry, filmy i muzyka dostarczają zupełnie nowych wrażeń. Funkcja plug and play oznacza, że nie jest wymagana instalacja żadnych sterowników. Genialna jakość dźwięku komplet słuchawkowy HyperX Cloud II jest zgodny ze standardem Hi-Fi i pozostał wyekwipowany w 53-milimetrowe sterowniki, gwarantujące najwyższą jakość dźwięku w trakcie gry i w wykorzystaniach mistrzowskich. Wyraźny dźwięk w zakresie niskich, przeciętnych i wysokich tonów, a także wzmocnienie basów wytwarza niezapomniane wrażenia podczas gry. Mikrofon z funkcją cyfrowej poprawy jakości dźwięku użycie modułu sterującego USB udostępnia funkcję redukcji szumów, samoczynne sterowanie wzmocnieniem i redukcję echa. Głos gracza jest bardziej wyrazisty, a szumy tła zredukowane, co udoskonala ogólną jakość dźwięku rejestrowanego przez mikrofon. Odłączany mikrofon z łatwością podłączyć przed rozpoczęciem gry lub odłączyć, by słuchać muzyki. Dokument Teamspeak marka Teamspeak potwierdza wyraźność, czystość i znakomitą jakość głosu użytkownika i reprodukowanego dźwięku. W trakcie badań nie wykryto żadnego słyszalnego echa, szumów tła ani zniekształceń głosu. Inne kompatybilne programy komunikacyjne to pomiędzy innymi Skype, Mumble i Ventrilo. Podwyższony komfort komplet słuchawkowy HyperX Cloud II jest zaopatrzony w poduszki z pianki zapamiętującej zarys i wymienne nauszniki, przypasowane do zmiennych profili dźwiękowych i wyprodukowane z przeróżnych tworzyw. Optymalizacja dla fachowych graczy HyperX Cloud II jest oficjalnym zestawem słuchawkowym organizacji Intel Extreme Masters i udostępnia niezrównany komfort grania i jakość doświadczeń dźwiękowych podczas pracy z komputerami PC i Mac i konsolami. Zamknięte nauszniki pasywnie redukują szumy, więc gracz może się kompletnie skoncentrować na rozgrywce. Specyficzny design z udoskonalonymi akcesoriami komplet słuchawkowy HyperX Cloud II jest sprzedawany ze wszystkimi potrzebnymi akcesoriami: adapterem samolotowym, nausznikami skórzanymi i welurowymi oraz torbą {pomocn|przydatn)ą w każdej podróży.

349 PLN
LG TV LED LG 43UH6507
25 reviews

HDR Pro
Funkcja HDR Pro dostosowuje jasność ekranu, tak żeby zapewnić realistyczny, znaczny obraz.
Dzięki regulacji jasności telewizor LG UHD wyświetla obraz o bogatszych kolorach, a także starannie odwzorowanych szczegółach.
Dzięki funkcji HDR Pro można radować się żywymi kolorami i bogactwem detali.

ColorPrime Pro
technologia ColorPrime Pro pozwala na uzyskanie żywego obrazu o szerokiej palecie odcieni.
Dzięki bogatszym kolorom, telewizor LG UHD zapewnia ekscytujące wrażenia wzrokowe.

pokaźny kąt widzenia
Ze względu na budowę tego wyświetlacza, jakość obrazu nie ulega pogorszeniu nawet wtedy, gdy patrzymy pod kątem.
dzięki temu obraz o błyskotliwych i żywych barwach można oglądać z każdego miejsca w pokoju.

ULTRA jasność
Funkcja ULTRA Luminance (ultra jasność) zwiększa kontrast dzięki przeniesieniu mocy niewykorzystywanej przez ciemne obszary ekranu i wykorzystaniu jej do zwiększenia luminancji jasnych obszarów.
Telewizor pozwala na odwzorowanie głębokiej czerni, a gdy różnica między ciemnością a jasnością staje się znaczniejsza, na ekranie telewizora można podziwiać ostrzejszy i znaczniejszy obraz.

3-rozmiarowe odwzorowanie kolorów
Algorytm 3-rozmiarowego odwzorowania palety barw pozwala na wyświetlanie realistycznych kolorów.
Funkcja ta minimalizuje zniekształcenia kolorów i pozwala na uzyskanie odcieni bliskich naturze.

Lokalne przyciemnianie podświetlenia LED
W celu wydajniejszego regulowania jasności, funkcja przyciemniania lokalnego dzieli ekran telewizora na bloki.
aktywność podświetlenia każdego z bloków jest dostosowywana oddzielnie, co zezwala na znaczniejsze odwzorowanie detalów w poszczególnych obszarach ekranu.
dzięki temu uzyskuje się głębszą czerń, a także widoczniejszy i ostrzejszy obraz.

Oszczędność energii
Telewizor jest zaopatrzony w funkcje sterowania podświetleniem ekranu, która pozwala na regulowanie jasności w celu oszczędzania energii.

ULTRA Slim
UTLRA Slim oznacza postępową elegancką linię projektową. Ultracienka obudowa pozwala zaoszczędzić miejsce i rewelacyjnie wkomponowuje się w innowacyjny wygląd wnętrz.

Metalowa budowa
elegancka, futurystyczna kompozycja z metalowymi elementami powoduje, że telewizor staje się ozdobą wnętrza.

Dźwięk przestrzenny ULTRA Surround
Dzięki funkcji ULTRA Surround klasyczny dwukanałowy system głośników może odtwarzać wirtualny, siedmiokanałowy dźwięk przestrzenny. Realistyczne efekty dźwięku przestrzennego, zapewniane przez funkcję ULTRA Surround, sprawiają, iż obraz 4K dostarcza jeszcze silniejszych wrażeń.

webOS 3.0
System webOS 3.0 zaprojektowano tak, żeby umożliwić proste i interesujące korzystanie z funkcji dostępnych w telewizorach LG Smart TV. Teraz naprawdę można odprężyć się, ponieważ dzięki systemowi webOS 3.0 obsługiwanie telewizora stało się łatwiejsze i wygodniejsze niżeli kiedykolwiek wcześniej.

dane technicznE
SMART TV / CINEMA 3D Tak / Nie
Rozdzielczość 3840x2160
Przekątna 43" (108 cm)
Wskażnik PMI / Hz 1200/100Hz
DVB - T2 / DVB - C / DVB - S2 Tak / Tak / Tak

ZŁĄCZA
Bluetooth Tak
RF 2
komponent 1
Wyjście optyczne 1
HDMI 3
LAN 1
USB 2(2.0)
Wyjście słuchawkowe Tak

SMART SHARE
WiDi Tak
Nagrywanie USB Tak
Odtwarzanie z USB Tak
Time Shift via USB Tak
przyłączanie klawiatury, myszy Tak

DŹWIĘK / WYPOSAŻENIE
Harman Kardon Nie
Moc dźwięku 20W
System dźwięku 2.0
DTS Tak
Bezprzewodowe przesyłanie dźwięku Tak
Pilot Magic Nie
Okulary 3D Nie

cechy
Klasa energetyczna A+
pobór mocy 52 W
Vesa 200x200

rozmiary (szer. X wys. X głęb.) mm Bez podstawy 973x572x 77,2
Z podstawą 973x22x 199
Waga 9,7 kg

1999 PLN
ART ART X1
25 reviews

Słuchawki ART X1 - daj się wciągnąć w grę!
Słuchawki ART X1 dedykowane do gier, zapewniają graczom niesamowite wrażenia dźwiękowe.

Zyskaj przewagę nad swymi przeciwnikami w ulubionej grze!


Nowy produkt z linii gamingowej ART'a dysponuje obrotowym mikrofonem. Podczas przerwy w rozgrywkach można przesunąć go i schować wzdłuż kapsuły słuchawki. Regulator kontroli głośności i wyłącznik mikrofonu umieszczone na przewodzie słuchawek pokaźnie usprawniają zarządzanie dźwiękiem i wyciszanie mikrofonu w czasie gry. Specjalnie wyprofilowane nauszniki i pałąk słuchawek pozostały wyściełane miękkim materiałem zapewniającym wygodę w trakcie długich sesji.Słuchawki ART X1 pozostały wyekwipowane w mikrofon z zastosowaną funkcją redukcji szumów otoczenia, dlatego polecenia wydawane poprzez graczy są wspaniale słyszane i zrozumiałe poprzez zawodników z drużyny.

Miłośnicy gier, którzy poświęcają mnóstwo czasu swojej pasji mogą dzisiaj w pełni zanurzyć się w genialnej jakości dźwięku stereo. W trakcie LAN party, albo wielogodzinnych nocnych rozgrywek mogą radować się niepowtarzalnej jakości dźwiękiem wypełniającym własną przestrzeń w grze. Komplet ART X1 umożliwia przezroczystą komunikację nie tylko w czasie gamingu, lecz także podczas komunikacji Voice over IP (VoIP) przy użyciu takich aplikacji jak Skype i Dolby Axon. Słuchawki jeszcze świetnie sprawdzają się w trakcie słuchania muzyki i oglądania filmów.

Dwuletnia gwarancja!


atrybuty ART X1:

• słuchawki asygnowane dla graczy poszukujących ekonomicznego rozwiązania.
• dostosowywany mikrofon - można wygodnie przechowywać go podczas przerwy w grze
• mikrofon posiada funkcję redukcji szumów otoczenia, żeby gracze z zespołu mogli pokaźnie usłyszeć twoje info / polecenia
• nieplączący kabel w tekstylnym oplocie (sterowanie na przewodzie)
• super wytrzymałe nauszniki i przewód
• wyjątkowo wygodne nauszniki i pałąk powodują,komplet jest genialny do gier, ale także do oglądania filmów, słuchania muzyki i prowadzenia rozmów przez PC
• pasmo przenoszenia głośników: 20Hz - 20kHz
• impedancja: 32 ohm
• czułość: 110 dB
• pasmo przenoszenia mikrofonu: 20Hz - 20KHz
• impedancja mikrofonu: 2,2 ohm
• długość kabla: 2,5 metra
• standardowe wtyczki 3,5 mm


38.75 PLN
Samsung TV LED Samsung UE49K5600
25 reviews

Telewizor SAMSUNG LED UE49K5600 jakość obrazu funkcje smart tv wzornictwo sugerowane produkty porównanie linii zawartość opakowania częste pytania NAJWAŻNIEJSZE właściwości Full HD 1920 x 1080 Ultra Clean View Czysty obraz Micro Dimming Pro Obraz pełen szczegółów Filmy i seriale VOD JAKOŚĆ OBRAZU intensywniejsze barwy i ulepszony obraz Wide Color Enhancer Plus Funkcja Samsung Wide Color Enhancer Plus podwyższa jakość wyświetlanego obrazu i akcentuje szczegóły. Zobaczysz dzięki niej aktywne i naturalne odcienie. Odkryj nowy poziom realizmu Rozdzielczość Full HD Telewizor z rozdzielczością Full HD pozwoli Ci cieszyć się realistycznym obrazem i intensywnymi kolorami. Materiały na płytach DVD i Blu-ray możesz oglądać na nim w całej okazałości – na nowo odkryjesz swoje ulubione filmy, seriale i programy telewizyjne. Jakość jak najbliższa Full HD Ultra Clean View technika Ultra Clean View analizuje wyświetlane treści za pomocą nowoczesnego algorytmu, który usuwa szumy i inne zniekształcenia obrazu. W ten sposób materiały w jakości Full HD i niższej wyglądają zauważalnie lepiej. Micro Dimming Pro Obraz pełen szczegółów technologia Samsung Micro Dimming Pro powiększa kontrast wyświetlanego obrazu i dokładność odwzorowania kolorów. Sprawia tym samym, iż czerń staje się głębsza, a biel i jasne odcienie czystsze. FUNKCJE SMART TV * Obraz na ekranie jest jedynie symulacją. Faktyczny interfejs użytkownika może się różnić. Przedstawione treści, usługi TV i funkcje mogą nie być przystępne we wszelkich regionach i krajach. Smart Hub | Twoje centrum rozrywki Filmy i seriale W Smart TV najkorzystniejsze filmy i seriale masz za każdym razem pod ręką. Włącz „House of Cards” w aplikacji Netflix, najnowszy sezon „Gry o Tron” w HBO GO albo ułóż swoją ramówkę z aplikacjami VOD, TVP.PL czy ipla. Mając telewizor Samsung Full HD, możesz skorzystać ze specjalnej oferty w aplikacji player i Filmbox Live. Sport Jeśli jesteś fanem piłki nożnej, na pewno docenisz aplikację Goal+, która pozwoli Ci śledzić na bieżąco statystyki poszczególnych graczy i całej drużyny w trakcie trwania meczu. Nie ominie Cię żadna informacja o Twoim ulubionym zespole. Największe sportowe emocje znajdziesz w zestawie player SPORT, w aplikacji player! Oglądaj najkorzystniejsze europejskie ligi piłkarskie na żywo i mnóstwo innych dyscyplin sportowych – od lekkoatletyki po te najmocniej arcytrudne. Quick Connect i Smart View Łatwiejsze odtwarzanie multimediów Z pomocą funkcji Quick Connect i Smart View z łatwością udostępnisz filmy, zdjęcia i muzykę między telewizorem a urządzeniami przenośnymi. Możesz na przykład prędko pokazać rodzinie śmieszny filmik nakręcony smartfonem albo dokończyć na tablecie oglądanie serialu rozpoczętego na telewizorze. Nietrudne połączenie z internetem Karta Sieciowa Wi-Fi za pomocą zaimplementowanej karty sieciowej Wi-Fi możesz podłączyć swój Smart TV do internetu bez zastosowania kabli. Brak plątaniny przewodów pozwoli Ci w pełni docenić wygląd telewizora. Centrum domowej rozrywki Wejścia HDMI Telewizor Samsung posiada wejścia HDMI, do których podłączysz różnorodnego rodzaju urządzenia, takie jak dekoder, odtwarzacz czy konsola do gier. Prosto stworzysz swoje centrum najkorzystniejszej zabawy. Smart TV działa lepiej dzięki: Specjalny system Tizen Szybszy dostęp do ulubionych treści System Tizen skraca czas uruchamiania telewizora i upraszcza dostęp do filmów, gier i aplikacji. Zapamiętuje także ostatnio odtwarzane treści, byś w każdej chwili mógł do nich wrócić. W tym samym czasie możesz np. Oglądać internet i oglądać ulubione programy. Procesor Quad Core skuteczność bez kompromisów Czterordzeniowy procesor przyspiesza działanie telewizora. Samsung Smart TV szybciej reaguje na polecenia, a aplikacje Smart i wszystkie nowoczesne funkcje działają jeszcze płynniej. #iwieszjak #iwieszjak to cykliczny program, dzięki któremu poznasz tajniki najnowszych technice telewizorów. W każdym odcinku będą je testować: Karolina i Jędrzej, nasi spektakularni prowadzący. Do programu będą zapraszani ciekawi goście, którzy będą pomagać naszym prowadzącym. Ekran Curved - I wiesz, jak działa wykrzywiony ekran. (3:44) Karolina i Jędrzej przybliżają kwestie technologiczne telewizorów Samsung SUHD z odkształconym ekranem. Sprawdzą ich wciągającą moc, a także pokażą, iż dzięki krzywiźnie obrazu, bez względu na to, z jakiego miejsca oglądasz filmy, twoje oko odbiera nieprzekłamany obraz o idealnym kontraście. #iwieszjak UHD - I wiesz, jak odróżnić HD od Full HD i UHD. (4:05) Każdy chce oglądać filmy w jak najlepszej jakości, a wybór telewizorów jest ogromny. Zaczynamy od podstaw, czyli od rozdzielczości. Nasi prowadzący, Karolina i Jędrzej, wyjaśnią różnice pomiędzy najpopularniejszymi rozdzielczościami telewizorów, czyli HD, Full HD i UHD (4K).

1999 PLN
LG TV LED LG 55UH6507
25 reviews

 • Cyfrowe optyczne: 1
 • dekoratywny efekt świetlny: false
 • Długość przekątnej: 55 "
 • DVB Common Interface (CI): 1 szt.
 • Funkcje i systemy audio: DTSULTRA Surround
 • Funkcje i systemy audio: ULTRA SurroundDTS
 • Funkcje użytkowe: DLNATime ShiftWiDiPodłączanie klawiatury, myszyMiracast
 • Funkcje użytkowe: DLNAMiracastWiDiTime ShiftPodłączanie klawiatury, myszy
 • Funkcje użytkowe: MiracastTime ShiftWiDiDLNAPodłączanie klawiatury, myszy
 • Funkcje użytkowe: DLNAWiDiMiracastTime ShiftPodłączanie klawiatury, myszy
 • Funkcje użytkowe: DLNAMiracastTime ShiftWiDiPodłączanie klawiatury, myszy
 • Funkcje użytkowe: MiracastPodłączanie klawiatury, myszyTime ShiftWiDiDLNA
 • Funkcje użytkowe: DLNATime ShiftMiracastPodłączanie klawiatury, myszyWiDi
 • Funkcje użytkowe: WiDiTime ShiftMiracastPodłączanie klawiatury, myszyDLNA
 • Funkcje użytkowe: DLNAMiracastWiDiPodłączanie klawiatury, myszyTime Shift
 • Funkcje użytkowe: DLNAMiracastTime ShiftPodłączanie klawiatury, myszyWiDi
 • Funkcje użytkowe: MiracastDLNAPodłączanie klawiatury, myszyTime ShiftWiDi
 • Funkcje użytkowe: DLNAWiDiTime ShiftPodłączanie klawiatury, myszyMiracast
 • Funkcje użytkowe: WiDiTime ShiftDLNAMiracastPodłączanie klawiatury, myszy
 • Funkcje użytkowe: podłączanie klawiatury, myszyMiracastWiDiDLNATime Shift
 • HDMI: 3 szt.
 • liczba głosników (bez subwoofera): 2 szt.
 • liczba w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie: 1 szt.
 • Instrukcja obsługi: true
 • Język instrukcji obsługi: polski
 • Język menu: polski
 • Karta gwarancyjna: true
 • Klasa energetyczna: A+
 • Kod producenta: 55UH6507
 • Kod Producenta: 55UH6507
 • Konwersja 2D-3D: false
 • Kraje objęte gwarancją: Polska
 • Moc wyjściowa (bez subwoofera): 20 W
 • Moc wyjściowa (bez subwoofera): 20 W
 • Moduły komunikacyjne: LANWiFiBluetooth
 • Moduły komunikacyjne: LANBluetoothWiFi
 • Moduły komunikacyjne: WiFiLANBluetooth
 • Moduły komunikacyjne: BluetoothWiFiLAN
 • Moduły komunikacyjne: WiFiBluetoothLAN
 • Nagrywanie na zew. Nośnikach pamięci: true
 • Obsługiwane aplikacje: WebOSPrzeglądarka internetowa
 • Obsługiwane aplikacje: przeglądarka internetowaWebOS
 • Obsługiwane systemy odbioru: DVB-T2DVB-CDVB-S2
 • Obsługiwane systemy odbioru: DVB-S2DVB-T2DVB-C
 • Obsługiwane systemy odbioru: DVB-CDVB-T2DVB-S2
 • Obsługiwane systemy odbioru: DVB-CDVB-S2DVB-T2
 • Obsługiwane systemy odbioru: DVB-S2DVB-CDVB-T2
 • Obsługiwane systemy odbioru: DVB-T2DVB-S2DVB-C
 • Odświeżanie produktywne: 100 Hz
 • Odświeżanie sprawne: 1200 Hz
 • Odświeżanie w trybie optymalizacji: 1200 Hz
 • Odświeżanie w trybie optymalizacji: 100 Hz
 • Odtwarzanie z zew. Nośników pamięci: true
 • Okres gwarancji: 24 mies.
 • Opłata transportowa za LARGE: 80,00
 • Orientacyjna waga brutto: 19000 g
 • Orientacyjna waga brutto opak. Zbior.: 19000 g
 • Pilot: true
 • objętość wewnętrznej pamięci: Nie dotyczy
 • produkt: TV
 • Proporcje ekranu: 16:9
 • RJ-45: 1 szt.
 • Roczne zużycie energii: 111 kWh/rok
 • Rozdzielczość: 3840x2160
 • Smart TV: true
 • standard HD: 4K
 • standard mocowania: VESA 300x300
 • Strona www artykułu: http://www.lg.com/pl/telewizory/lg-55UH6507
 • Średni zużycie mocy w czasie pracy: 76 W
 • Technologie: ULTRA LuminanceHDR ProColorPrime Pro
 • Technologie: HDR ProULTRA LuminanceColorPrime Pro
 • Technologie: HDR ProColorPrime ProULTRA Luminance
 • Technologie: ColorPrime ProULTRA LuminanceHDR Pro
 • Tryb 3D: false
 • Tuner Analogowy: true
 • Tuner Cyfrowy: true
 • rodzaj panelu: IPS LED
 • USB: 2 szt.
 • Waga bez podstawy: 16,5 kg
 • Waga z opakowaniem: 20,9 kg
 • Waga z podstawą: 16,8 kg
 • zaimplementowana kamera: false
 • zaimplementowany odtwarzacz DVD: false
 • Wejście antenowe RF (naziemne): 1 szt.
 • Wejście antenowe RF (satelitarne): 1 szt.
 • Wewnętrzny dysk twardy lub pamięć: false
 • Wyjście słuchawkowe (mini-jack): 1 szt.
 • wymiary bez podstawy (Szer/Wys/Gł): 1240x721x60,9 mm
 • rozmiary bez podstawy (Szer/Wys/Gł): 1240x721x60,9 mm
 • rozmiary opakowania (Szer/Wys/Gł): 1360x835x152 mm
 • rozmiary opakowania (Szer/Wys/Gł): 1360x835x152 mm
 • wymiary z podstawą (Szer/Wys/Gł): 1240x776x216 mm
 • rozmiary z podstawą (Szer/Wys/Gł): 1240x776x216 mm
 • Złącze komponentowe (Pr/Pb/Y): 1 szt.

2999 PLN
Samsung TV LED Samsung UE40MU6472
25 reviews

Oto telewizor, który potrafi zaimponować swoimi możliwościami i parametrami. Przyjrzyj mu się bliżej i poznaj jego zalety! Odkryj nową jakość obrazu technologi LED. Obraz ma wysoką jakość - jest jasny, oszczędny i znacznie mniej podatny na usterki, dzięki temu, że wspiera technologię LED. Technologia ta, to mocna, głęboka czerń, świetny poziom kontrastu i doskonałe barwy wyświetlanego obrazu.

Ekran

Dodatkowo, telewizor marki Samsung, wyposażony jest w matrycę o przekątnej cali. Możesz wybrać częstotliwość odświeżania zgodną z Twoimi upodobaniami i oglądać telewizję tak, jak lubisz!

Dźwięk

, - to najważniejsze technologie, które wspiera model Samsung UE40MU6472. Dzięki nim, dźwięk płynący z głośników jest czystszy, wyraźniejszy i ma znacznie wyższą jakość. Wyjście słuchawkowe, obecne w obudowie, ułatwi Ci zadanie podłączenia do telewizora własnego zestawu stereo lub słuchawek. Dzięki temu, możesz samemu rozbudować swoje małe, domowe centrum multimedialne.

Wejścia i wyjścia

Z łatwością podłączysz do telewizora każdy kompatybilny sprzęt dzięki licznym złączom. Pozwala to dodatkowo rozbudować funkcjonalność TV. Odbiornik wyposażony jest w klasyczne złącze EURO, umożliwiające połączenie większości dostępnych na rynku urządzeń, video (takich jak odtwarzacze DVD, konsole gier i dekodery). Dodatkowo, w modelu Samsung UE40MU6472 znajdziesz także wejścia .

Zasilanie

Dzięki zastosowaniu osiągnięć współczesnej technologii, koszty eksploatacji tego modelu są stosunkowo niskie (zwłaszcza w porównaniu z odbiornikami starego typu). Według danych firmy Samsung, model UE40MU6472 rocznie pobiera mniej więcej kWh.

Wygląd

Na uwagę zasługują nie tylko parametry, ale też piękny projekt obudowy, która przyciąga wzrok i powoduje, że urządzenie przez długie lata będzie modnie wyglądało w naszym salonie czy sypialni. Oprócz tego tradycyjne kolory powodują, że sprzęt będzie harmonijnie komponował się z wystrojem pomieszczenia, w którym go ustawisz.

Eksploatacja

Telewizor LED Samsung UE40MU6472, to przykład solidnej konstrukcji, która doskonale sprawdzi się w każdym domu. Dobra jakość obrazu i dźwięku, mnogość przydatnych i wygodnych funkcji, a także energooszczędność i praktyczność użytkowania, doskonałe parametry wyświetlanego koloru oraz adekwatna cena, czyni z UE40MU6472 urządzenie warte Twojej uwagi.

2699 PLN
LG TV LED LG 55UH605
25 reviews

HDR PRO

Funkcja HDR Pro ustawia jasność ekranu, żeby zapewnić znakomicie wyraźny obraz.
Dzięki regulacji jasności telewizor LG UHD wyświetla obraz o bogatszych kolorach
i genialnie odwzorowuje wszystkie detaly. HDR Pro to realistyczny i widoczny obraz.

Trójwymiarowe odwzorowanie kolorów
Algorytm trójwymiarowego odwzorowania palety odcieni gwarantuje realistyczne odcienie.
w dodatku minimalizuje zniekształcenia barw, umożliwiając uzyskanie barw zbliżonych do naturalnych.

Oszczędność energii Telewizor jest wyekwipowany w funkcje sterowania podświetleniem ekranu, która umożliwia dostosowywanie jasności po to, by oszczędzać energię.

ULTRA Slim UTLRA Slim to progresywna i szykowna linia projektowa.
Ultrasmukła pokrywa pozwala zaoszczędzić miejsce oraz świetnie wkomponowuje się w postępowy aranżacja wnętrz.

metaliczny styl wytworny, futurystyczny, metaliczny fason sprawi, że telewizor stanie się ozdobą Twojego mieszkania.

ULTRA Surround Funkcja ULTRA Surround zamienia zwykły głośnik dwukanałowy w wirtualny, siedmiokanałowy system przestrzenny.
technologia ULTRA Surround powoduje, że obraz 4K dostarcza jeszcze silniejszych wrażeń.

webOS 3.0 Najwyższą jakość rozrywki w telewizorach LG UHD zapewnia także prosty w obsłudze i użyteczny system operacyjny webOS 3.0.
A wszystko to ma wyłącznie jeden cel — dostarczyć jak najwięcej radości z oglądania Twoich ulubionych programów.

informacje technicznE SMART TV / CINEMA 3D Tak / Nie
Rozdzielczość 3840x2160
Przekątna 55" (139 cm)
Panel Edge
Wskażnik PMI / Hz 1000 /100Hz
Lokalne wygaszanie Nie
DVB-T2 / DVB-C / DVB-S2 Tak / Tak / Tak
HDR HDR Pro
ZŁĄCZA
Wi-Fi Tak
Bluetooth Nie
RF 2
element 1
Wyjście optyczne 1
HDMI 2
LAN 1
CI+ 1
USB 1 (2.0)
Wyjście słuchawkowe Nie
SMART SHARE
Pilot Magic Remote Control Nie
DLNA Tak
Miracast Tak
WiDi Tak
Nagrywanie USB Tak
Odtwarzanie z USB Tak
Time Shift via USB Tak
podłączanie klawiatury, myszy Tak
DŹWIĘK / WYPOSAŻENIE
Harman Kardon Nie
Moc dźwięku 20W
System dźwięku 2.0.
DTS Tak
Bezprzewodowe przesyłanie dźwięku Nle
Pilot Magic Nie
Okulary 3D Nie
cechy
Klasa energetyczna A+
zużycie mocy 78 W
Roczne zużycie energii kWh/rok 114
Vesa 300x300
rozmiary (szer. X wys. X głęb.) mm: Bez podstawy 1240x722x56.7
Z podstawą 1240x778x237
Brutto 1330x810x142
Waga (bez podst./ z podst./ brutto kg) 17,8 / 18,1 / 22,2

2599.99 PLN
Sony TV LED Sony KDL-40WE665
25 reviews

Pozostań online dzięki dostępowi do portalu YouTube™ za naciśnięciem jednego przycisku Przejdź prosto do serwisu YouTube™ i ciesz się ulubionymi filmami. Na tym telewizorze z obsługą Internetu serwis YouTube™ działa szybciej niżeli kiedykolwiek, a w celu łatwego oglądania umieściliśmy przycisk YouTube™ na pilocie. Technologia High Dynamic Range dla rzeczywistego obrazu Dzięki technologii High Dynamic Range (HDR) detaly normalnie utracone w najciemniejszych i najjaśniejszych obszarach zostają zachowane, co daje o mnóstwo bardziej intensywny obraz. Sprawdź fakturę połyskującej metalowej powierzchni skrzydła samolotu i światło słoneczne odbijające się od kadłuba. Zgodny z PS4, PS4Pro, i telewizją strumieniową obszerniejsza krystaliczność, więcej szczegółów w rozdzielczości Full HD Doświadcz najdrobniejszych detali, kontrastu i tekstury w rozdzielczości Full HD 1080p. Przy rozdzielczości obrazu 1920 x 1080 pikseli telewizory Full HD odtwarzają pięciokrotnie więcej szczegółów niżeli telewizory o standardowej rozdzielczości. Wszystko co oglądasz jest bardziej ostre, ma istotniejsze kontury i jest bardziej realne, przy znikomych szumach i maksimum wyrazu. Dostrzeż najdrobniejsze szczegóły obrazu dzięki technice X-Reality™ PRO technika przetwarzania obrazu X-Reality™ PRO interpoluje wszystkie piksele, dając perfekcyjną transparentność obrazu. Ponieważ analizowane są pojedyncze kadry, każda scena zostaje porównana z naszą specjalną bazą danych, w celu udoskonalenia wyświetlanego obrazu, a także zmniejszenia szumów, dając w konsekwencji niebywale realistyczny obraz. Różnica jest pokaźna i przejawia się w naturalnym wyglądzie szczegółów. Wytwarzany do słuchania: ClearAudio+ Naturalnie wyglądający obraz zasługuje na trafnyą oprawę dźwiękową. Dzięki trybowi ClearAudio+ dźwięk z telewizora zdaje się dobiegać ze wszelkich stron. Muzyka, dialogi i efekty przestrzenne stają się czystsze i skrupulatniejsze, niezależnie od źródła nagrania. Przód bez przewodów Ukryj wszystkie przewody z dekoderów albo odtwarzaczy Blu-ray w unikatowej podstawie. Motionflow™ XR: płynna akcja na ekranie postępowa technika Motionflow™ XR zagwarantuje płynność i ostrość obrazu przy wyświetlaniu szybkich akcji. Jej działanie polega na generowaniu i wstawianiu dodatkowych obrazów pomiędzy klatki oryginalnego materiału, z uwzględnieniem kluczowych komponentów wizualnych na dostępnych klatkach. Niektóre modele są zaopatrzone w funkcję wstawiania ciemnych klatek, która zapobiega rozmyciu obrazu i nadaje mu prawdziwie kinowy wygląd. Wbudowana łączność Wi-Fi — wyśmienita rozrywka bez przewodów proste połączenie z siecią domową. Zaimplementowane łącze Wi-Fi® pozwala oglądać filmy, oglądać materiały video z serwisów, takich jak YouTube™, i korzystać z oferty programów telewizyjnych dostępnych na życzenie. Co ważne, do transmisji tworzyw rozrywkowych z domowej sieci i Internetu nie są konieczne żadne kable...

1999 PLN
Samsung TV LED Samsung UE55MU8002
25 reviews

Samsung MU8002T to telewizor z rozdzielczością UHD (4K). Zachwyć się wiernie odwzorowanymi kolorami i ostrością, która wydobędzie choćby najdrobniejsze szczegóły obrazu. Wszystko to dzięki rozdzielczości proponującej 4 razy więcej detali niż Full HD. Korzyści: - HDR 1000: poznaj obraz o zachwycającym poziomie kontrastu, nieporównanej aktywności kolorów i niezwykłej głębi. - Dynamic Crystal Colour: przeżywaj spektakl pełen nasyconych kolorów i intensywnych ujęć w rozdzielczości UHD (4K). Technologia Dynamic Crystal Color i 10-bitowy panel powodują, iż telewizor wyświetla ponad miliard odcieni odcieni. Bogata paleta czerwieni, zieleni i błękitu zezwala na czyste i zrównoważone odwzorowanie realnych kolorów. - technologia Precision Black rozszerza kontrast przez optymalizację podświetlenia ekranu, także diod LED znajdujących się na krawędziach. Każda scena nabierze więcej dramatyzmu. - UHD Remastering: zwiększa jakość tworzyw o niższej rozdzielczości do poziomu jak najbliższego UHD. Wykorzystuje do tego innowacyjny 4-stopniowy proces, który analizuje poszczególne cechy, by obraz był jak najszczególniej zbliżony do najwyższego standardu. - Smart Control: To dedykowany pilot zezwalający zarządzać większością przystępnych sprzętów: od dekodera, poprzez odtwarzacz Blu-ray, aż po konsolę do gier. - Smart Hub: przystępny dostęp do aplikacji, filmów i seriali.- Możliwość ukrycia kabli w podstawie.

5698 PLN
Samsung TV LED Samsung UE50KU6072
25 reviews

barwy bliższe naturze

technologia PurColour została wykonana z myślą o telewizorach Samsung UHD. Wiernie odwzorowuje szerszy zakres odcieni co powoduje, iż obraz staje się widocznie bardziej naturalny. Dzięki siedmiokrotnie obszerniejszej liczbie punktów regulacji koloru, aniżeli w telewizorach UHD bez technice PurColour, otrzymujesz barwy zachwycające intensywnością i obraz pełen pokaźnych detali.Zdumiewająca jasność

Dzięki technice HDR dostrzeżesz detale ukryte do tej pory w jasnych obszarach obrazu. Zwiększone stopnie jasności i nowa jakość filmów w standardzie HDR pozwolą Ci odczuć prawdziwie kinowego obrazu we własnym salonie.

detale w zachwycającej rozdzielczości

Zachwyć się wiernie odwzorowanymi kolorami i ostrością, która wydobędzie nawet najdrobniejsze szczegóły obrazu. Wszystko to dzięki rozdzielczości UHD (4K), oferującej 4 razy więcej detali aniżeli FullHD.

innowacyjny upscaling

Upscaling rozszerza jakość materiałów o niższej rozdzielczości do poziomu jak najbliższego UHD. Wykorzystuje do tego progresywny 4-stopniowy cykl, dzięki któremu wszystkie treści zniewalają najwyższą jakością.

Jakość zawsze jak najbliższa UHD

technologia Ultra Clean View analizuje wyświetlane treści za pomocą zaawansowanego algorytmu, który eliminuje szumy i inne zniekształcenia obrazu. W ten sposób materiały w jakości Full HD i niższej wyglądają niemal jak te wyprodukowane w standardzie UHD.


Łatwe przesyłanie treści na ekran TV

Odtwarzaj na ekranie Smart TV filmy, fotografie i muzykę z innych maszyn. Skorzystaj z aplikacji Samsung Smart View albo z funkcji QuickConnect, abyzintegrować z TV Twój smartfon czy tablet.produkt fabrycznie nowy, oryginalnie zapakowany, 2 lata gwarancji.

dane technologiczne:*Informacja na temat produktu może być nieszczegółowa. Pełna i precyzyjna specyfikacja towaru na stronie producenta. Dołączone zdjęcia są zdjęciami poglądowymi.

2306.25 PLN
Philips Philips MCM1350
25 reviews

Ta mikrowieża Philips umożliwia słuchanie wszystkich ulubionych utworów z mobilnego odtwarzacza muzycznego z wykorzystaniem złącza USB Direct i wejścia audio. Produkt pozwala w dodatku słuchać muzyki z płyt MP3-CD i CD-R/RW. Maksymalna moc wyjściowa 30 W RMS i głośniki z systemem Bass Reflex mocny dźwięk i solidne brzmienie basów.

pakiet głośników z systemem Bass Reflex zagwarantuje głębokie i konkretne brzmienie basów
pakiet głośnikowy z systemem Bass Reflex emituje niskie tony o większej głębi niż kompaktowy system głośnikowy. Zestaw ten różni się od systemu kompaktowego tubą basową akustycznie zharmonizowaną z głośnikiem niskotonowym, co pozwala uniknąć obcinania niskich dźwięków. Efekt to głębszy regulowany bas i mniejsze zniekształcenia. System działa w ten sposób, iż wprowadza w rezonans masę powietrza znajdującą się w tubie basowej, aby wibrowała jak zwykły głośnik niskotonowym. W połączeniu z reakcją głośnika niskotonowego oznacza to ogólne wzmocnienie basów i pokaźniejszą ich głębię.

Cyfrowe strojenie z pamięcią stacji zagwarantuje dodatkową wygodę
wystarczy,odnajdziesz żądaną stację radiową i naciśniesz i przytrzymasz przycisk programowania, żeby zapisać częstotliwość. Dzięki możliwości zapisania ustawień stacji radiowych można do nich uzyskać prędki dostęp bez konieczności ręcznego strojenia.

Wejście audio zezwala na odtwarzanie muzyki z maszyn przenośnych
Wejście audio pozwala na bezpośrednie odtwarzanie zawartości audio z przenośnych odtwarzaczy multimedialnych. Słuchanie muzyki w świetnej jakości zapewnionej przez komplet audio to zaledwie jedna z jego zalet. Wejście audio jest nad wyraz wygodne — starczy podłączyć przenośny odtwarzacz MP3 do zestawu audio.

Cyfrowa korekcja dźwięku dostosowuje ustawienia do stylu muzyki
Funkcja cyfrowej korekcji dźwięku proponuje dobór wstępnie zaprogramowanych ustawień korektora — jednostajne, wyraziste, potężne, ciepłe, czyste — pozwalających na zoptymalizowanie zakresów częstotliwości dla zróżnicowanych fasonów muzycznych. Każdy tryb wykorzystuje technikę korekcji graficznej w celu samoczynnego dostrojenia balansu dźwięku i uwydatnienia jego częstotliwości mających największe znaczenie w danym stylu. Dzięki skrupulatnemu dobraniu balansu dźwięku do gatunku muzycznego funkcja korekcji dźwięku pozwala czerpać maksymalną przyjemność ze słuchania muzyki.

Odtwarzanie płyt MP3-CD, CD i CD-R/RW
MP3 to skrót od „MPEG 1 Audio layer-3". MP3 to przełomowa technologia kompresji, dzięki której spore pliki muzyczne można 10-krotnie pomniejszyć, nie tracąc prawie nic na jakości dźwięku. Dzięki możliwości prędkiego i nieskomplikowanego przesyłania dźwięku, format MP3 stał się typowym sposobem kompresji dźwięku w Internecie.

łatwe odtwarzanie muzyki w formacie MP3 przez złącze USB Direct
Dzięki funkcji przenoszenia plików można luźno cieszyć się wygodą dostępu do obszerniejszej ilości muzyki za pośrednictwem zaimplementowanego złącza USB Direct.

Napędzana szuflada na CD upraszcza dostęp
Zmechanizowane, wysuwane drzwiczki przednie sprawiają, że ten stylowy komplet wygląda jeszcze lepiej. Stylowe, praktyczne drzwiczki na płytę przesuwają się pionowo w górę lub w dół za dotknięciem przycisku. Dzisiaj możesz spokojnie usiąść i cieszyć się energicznym dźwiękiem, obserwując odtwarzaną płytę przez przejrzyste okienko.

Dźwięk
Korekcja dźwięku cyfrowa korekcja dźwięku
Maksymalna moc wyjściowa (RMS) 30 W

Odtwarzanie dźwięku
Tryby odtwarzania płyt
szybkie odtwarzanie do przodu/do tyłu
wyszukiwanie następnej/poprzedniej ścieżki
odtwarzanie wielokrotne/losowe/zaprogramowane

Odtwarzane nośniki
CD
CD-R/RW
MP3-CD
Pamięć flash USB

Tryby odtwarzania poprzez bezpośrednie połączenie USB
szybkie przewijanie do tyłu/do przodu
odtwarzanie/wstrzymywanie
poprzedni/następny
odtwarzanie wielokrotne
losowa kolejność odtwarzania
zatrzymywanie

Pilot zdalnego sterowania Pilot z 21 przyciskami

Głośniki
Przetworniki głośn.
Głośnik niskotonowy 3,5"
Typy głośników
pakiet głośnikowy z systemem Bass Reflex

Tuner/Odbiór/Transmisja
Pasma tunera UKF stereo
Pamięć stacji 20
Antena Stała antena zakresu UKF
Funkcje i parametry dotyczące tunera
samoczynne dostrajanie cyfrowe
samoczynne skanowanie

Możliwości połączeń
Wejście audio (3,5 mm) TAK
USB Host USB

Udogodnienia
Budzenie
Budzenie nagraniem z płyty CD
Budzenie radiem
budzenie z urządzenia USB

Zegar
Na wyświetlaczu głównym
wyłącznik czasowy

rodzaj wyświetlacza
ekran LED
Sposób ładowania
szuflada

Źródło zasilania
220–240 V
50 Hz

wymiary
Waga brutto
4,3 kg
Głębokość głównego głośnika
143 mm
Wysokość głośnika głównego
195 mm
Szerokość głośnika głównego
120 mm
Głębokość jednostki centralnej
227 mm
Wysokość jednostki centralnej
121 mm
Szerokość jednostki centralnej
180 mm
Waga netto
3,16 kg
Głębokość opakowania
171 mm
Wysokość opakowania
295 mm
Szerokość opakowania
543 mm

444 PLN