Onkyo Onkyo LS-T30 (4961330038742)
25 reviews

Gdy usłyszysz dźwięk z telewizora wzmocniony przez system Onkyo nie będziesz już miał odwrotu. Pozostanie Ci tylko znaleźć sprzęt o odpowiednim wyglądzie i prostocie użytkowania. Jeśli zainteresowany jesteś elegancją i chcesz jednocześnie zaoszczędzić miejsce mamy dla Ciebie coś perfekcyjnego. Nowy Onkyo LS-T30 skupia w sobie sprawdzone rozwiązania techniki Hi-Fi, łatwość obsługi i uniwersalność w stylowej obudowie. Polecamy go do użytkowania z obfitymi choćby 70 calowymi telewizorami które można do niego podłączyć jednym kablem. Spory 16 cm subwoofer doskonale łączy się z czterema pełnozakresowymi głośniki by produkować dynamiczny, głęboki i szczegółowy dźwięk.

Cztery zoptymalizowane tryby przestrzenne pochodzące od specjalisty w dziedzinie dźwięku wielokanałowego producenta DTS Sound Studio™, pozwolą Ci dokładnie zespolić się wyświetlanej treści. LS-T30 jest wyposażony w dekoder Dolby Digital, możesz więc z nadzwyczajną jakością odtwarzać dźwięk ze ścieżek z płyt DVD albo Blu-ray Disc, czy dekoderów telewizji kablowej HD. Najlepsze jest jednak to, że Twój LS-T30 może słwykorzystać jako potężny system stereo do którego można prosto dostarczyć dźwięk ze smartfona z użyciem Bluetooth lub podłączyć odtwarzacz multimedialny przy pomocy analogowego wejścia stereo (minijack 3.5 mm).

LS-T30 jest szczególnie płaski i prosto daje się wkomponować w aranżacja pokoju, a do tego oferuje przestrzenny dźwięk bez konieczności budowania niełatwego sytemu wielogłośnikowego.

1710.99 PLN
SAMSUNG Samsung HW-K450
25 reviews

udoskonalony efekt dźwięku przestrzennego Funkcja Surround Sound Expansion powoduje, iż dźwięk rozprzestrzenia się po pomieszczeniu, zapewniając bardziej realistyczne i wciągające wrażenia. Poczuj bas wyśmienity Dzięki wykorzystaniu technice bezprzewodowej, podłączenie i ustawienie subwoofera jest stanowczo proste. Uzyskanie konkretnego basu i wysokiej jakości dźwięku nie wymaga żadnego wysiłku. Połącz urządzenia przy pomocy TV SoundConnect Funkcja TV SoundConnect ułatwi Ci stworzenie domowego centrum rozrywki. Połącz telewizor z systemem audio bez wykorzystywania kabli i ciesz się czystym i mocnym dźwiękiem. Dźwięk mobilny przy pomocy Bluetooth Soundbar może zespalać się z innymi urządzeniami przy pomocy technice Bluetooth. Słuchaj swojej ulubionej muzyki z telefonu lub komputera w wysokiej jakości dźwięku – bez żadnych kabli. Sterowanie za pomocą jednej aplikacji Kontroluj Soundbar za pomocą aplikacji przenośnej Samsung Audio Remote. Połącz urządzenia za pomocą Bluetooth i uzyskaj dostęp do wszelkich kluczowych funkcji Soundbara, a także z łatwością odtwarzaj ulubione piosenki. Zbuduj bezprzewodowy system surround za pomocą zestawu bezprzewodowych głośników Samsung łatwo stworzysz system dźwięku przestrzennego i to bez przeciągania kabli po całym pokoju. Po podłączeniu ich do Soundbara powstanie system 4.1, który zaskoczy Cię trójwymiarowym dźwiękiem. Bluetooth® Power On dzisiaj możesz włączyć swój system audio i sterować nim smartfonem z technologią Bluetooth. jedynie wstępne sparowanie urządzeń, byś mógł momentalnie włączać i odtwarzać muzykę na Soundbarze za pomocą telefonu....

819 PLN
JBL JBL E40
25 reviews

Następna generacja nausznych słuchawek stereo znamionujących się legendarnym dźwiękiem JBL, łącznością Bluetooth® z funkcją dzielenia się muzyką ShareMe™ w stylowym i progresywnym wykonaniu.

Rozmiłuj swoje uszy bogatym dźwiękiem JBL: wielkie głośniki o średnicy 40 mm z funkcją PureBass otaczają uszy i dostarczają dużych doznań estradowych połączonych z przejrzystością i precyzją. Technika Bluetooth® zezwala na bezprzewodowe łączenie z urządzeniami inteligentnymi, natomiast dostępna pod jednym przyciskiem technika JBL zagwarantuje krystaliczne połączenie z urządzeniem bezprzewodowym w celu uzyskania wyraźnego połączenia głosowego. Wbudowana funkcja ShareMe™ zezwala na dzielenie się muzyką z innymi przez bezprzewodowe przesyłanie strumienia muzyki do innych słuchawek z funkcją ShareMe™ Natomiast zaimplementowany akumulator litowo-jonowy wielokrotnego ładowania pozwala rozkoszować się 16 godzinami nieprzerwanego słuchania muzyki. Funkcjonalny pałąk oraz zawiasy 3D zapewniają komfort przy długofalowym użytkowaniu. Miękkie nausznice pokryte nienaturalną skórą ukołyszą Twoje uszy gwarantując komfort przez cały dzień oraz podwyższony poziom pasywnej redukcji szumów. Wytworne wzornictwo słuchawek E40BT, a także cztery oryginalnych wersji kolorystycznych sprawiają wrażenie wizualne ładne jak znakomita jakość dźwięku.

technika Bluetooth® umożliwiająca bezprzewodowe rozmowy i strumieniowe odtwarzanie muzyki. Zaimplementowana technika ShareMe™ pozwala na jednoczesne bezprzewodowe słuchanie muzyki na dwóch parach słuchawek z funkcją ShareMe™.

E40BT to stylowe słuchawki bezprzewodowe stanowiące genialne uzupełnienie urządzenia mobilnego lub tabletu. Stanowią one ponadto ośrodek towarzyski: dotknij nausznicy, by włączyć funkcję ShareMe i przesyłaj muzykę strumieniowo do innych słuchawek z funkcją ShareMe™. Słuchawki E40 to "koncert dla dwojga"

zaimplementowany litowo-jonowy akumulator ładowany przez USB gwarantuje 16 godzin nieustannego słuchania muzyki. Po wyczerpaniu akumulatora załączony przewód audio pozwala na słuchanie w trybie pasywnym.

Słuchaj cały dzień, ładuj w nocy. Zaimplementowany akumulator litowo-jonowy wielokrotnego ładowania gwarantuje zasilanie słuchawek E40 oferując 16 godzin najlepszej w klasie jakości słuchania. W przypadku rozładowania akumulatora dołączony kabel audio z wtykiem 3,5 mm pozwala słuchać dźwięku w trybie pasywnym. Załączony jest też kabel do ładowania ze złączem mikro-USB.

Umieszczony w nausznicy mikrofon z funkcją eliminacji odbić umożliwiający prowadzenie istotnych rozmów głosowych bez użycia rąk.

Słuchawki E40BT łączą Cię z innymi bez zbędnych utrudnień. Przystępne i proste przejście od słuchania muzyki do prowadzenia rozmów poprzez jedno naciśnięcie przycisku. Prowadzenie rozmów głosowych przy pomocy zaimplementowanego mikrofonu z znacznym i klarownym połączeniem dzięki technologii eliminacji odbić.

Rozpoznawalna jakość dźwięku JBL z charakterystyką PureBass i zwiększonymi głośnikami 40 mm oznaczają pełne pasmo dźwięku z niczym nieograniczoną krystalicznością i solidnymi basami.

Słuchawki E40BT oferują bezkompromisową jakość tonów wysokich i bogate tony niskie. Wysoka jakość dźwięku przejawia się szerokim pasmem przenoszenia od 20 Hz do 22 kHz. Głośniki o wielkiej średnicy w połączeniu z charakterystyką PureBass są gwarancją aktywnych i niezakłóconych doznań akustycznych zgodnie z hasłem "Hear the Truth".

użyteczny pałąk i nausznice z teksturą ze skóry nienaturalnej gwarantują ultrakomfortowe przypasowanie i efektywną izolację od hałasów otoczenia.

Lekki i funkcjonalnie zaprojektowany pałąk oraz miękkie nausznice wykładane nienaturalną skórą ukołyszą Twoje uszy zapewniając komfort użytkowania przez cały dzień i odseparowanie hałasów ze świata zewnętrznego. Trójwymiarowe zawiasy obrotowe usprawniają doskonałe dostosowanie każdej z nausznic i niesłychany komfort noszenia.

Asertywna, postępowa stylistyka w czterech zestawieniach kolorystycznych.

Przyciągające spojrzenia progresywne wzornictwo słuchawek E40BT i cztery ciekawych opcji kolorystycznych powodują niesamowite wrażenie.


informacje technologiczne:

Głośnik: 40mm

Pasmo przenoszenia: 20 - 22kHz

SPL max: 114dB @ 30mW

Impedancja: 32 ohms

Złącze: 3.5mm jack

Pasmo BT: 2.402 - 2.480GHz

Moc transmitera BT: <4dBm

Modulacja transmitera BT:GFSK n/4 DQPSK 8-DPSK

Wsparcie BT 3.0, A2DP v1.3, AVRCP v1.5, HFP v1.6, HSP v1.2

SPL max: 115dB @ 30mW

Nominalna moc wejściowa: 30mW

Czułość mikrofonu: -42dBV/Pa @ 1kHz

typ baterii: Lithium polymer (3.7V, 610mAh)

Czas pracy (odtwarzanie muzyki): 16h

Czas pracy (rozmowy): 24h

Waga: 0,205kg

349 PLN
Sony TV LED Sony KD-65XE8505
25 reviews

KD-65XE8505 przejrzyj realistyczne obrazy 4K HDR pełne intensywnej rozdzielczości i koloru, jasne i idealnie oprawione przepięknym aluminium. Telewizor 4K HDR TV z procesorem obrazu 4K HDR Processor X1™, wyświetlaczem TRILUMINOS™ Display i technologią 4K X-Reality™ PRO. Niezwykły realizm dzięki procesorowi obrazu 4K HDR Processor X1 technika TRILUMINOS Display: pełna gama odcieni Platforma Android TV do obsługi filmów, gier i połączeń Procesor obrazu 4K HDR Processor X1™: więcej detalów, więcej naturalności, wierniejsze odtworzenie rzeczywistości Procesor obrazu 4K HDR Processor X1™ z funkcją Object-based HDR remaster i technologią Super Bit Mapping™ 4K HDR oddaje czyste barwy z większą jasnością, dając naprawdę bardziej realistyczny obraz. Przejrzyj, jak wszystko co oglądasz ożywa dzięki pokaźniejszej głębi, odwzorowaniu detali i faktury przedmiotów. Wyświetlacz TRILUMINOS™ Display: lepsze odcienie, lepsza jasność Więcej kolorów to pokaźniejszy realizm. Ekran TRILUMINOS Display™, z jego specjalnie opracowanym podświetleniem, wybiórczo odwzorowuje barwy z szerokiej gamy barw, sprawiając, że pastelowe barwy nie staną się nadmiernie nasycone i nienaturalne. Żywy, autentyczny obraz wiernie oddaje emocje każdej sceny. Odkryj szczegóły z 4K HDR Telewizor zgodny z technologią High Dynamic Range (HDR) odmieni twój sposób myślenia o telewizorach. W połączeniu z rozdzielczością 4K Ultra HD materiał video HDR charakteryzuje unikatowa szczegółowość, kolorystyka i kontrast, a także szerszy zakres jasności niż przy innych formatach video. W efekcie otrzymujemy najszczególniej realistyczny obraz, jaki można uzyskać na ekranach naszych telewizorów, z jasnym podświetleniem i istotnymi detalami. Dostrzeż najdrobniejsze detaly obrazu dzięki technice 4K X-Reality™ PRO prezentujemy świat obrazu o niezwykłej czystości, w którym każdy piksel jest nieprzeciętnie dopracowany. Poszczególne fragmenty sceny są poddawane analizie i przetwarzane z wykorzystaniem specjalnej bazy informacji o obrazach, która pozwala na niezależną optymalizację faktur, barw i krawędzi. Różnica jest znaczna i przejawia się w naturalnym wyglądzie detalów. Odkrywaj świeże światy dzięki telewizorom z platformą Android TV™ Oto telewizor typu Smart w doskonalszej wersji. Rozkoszuj się ulubionymi treściami z twojego smartfonu i tabletu na sporym, błyskotliwym ekranie BRAVIA™. Telewizor z platformą Android TV™ i nowoczesną funkcją sterowania głosem pozwala zespalać się i uzyskiwać dostęp do najróżniejszych treści, od filmów i programów telewizyjnych po tysiące aplikacji, przy pomocy komunikatów głosowych. Wąska aluminiowa rama Wąska aluminiowa rama powoduje, że telewizor jest smukły i wygląda szczególnie interesująco, zezwalając skupić wzrok na ekranie i cieszyć się wspaniałą rozrywką. Zarządzanie kablami Wyrzuć przewody z widoku. Wszystkie przewody można precyzyjnie ukryć z tyłu telewizora i schować w stojaku, żeby utrzymać ład i porządek. Przód bez przewodów Ukryj wszystkie przewody z dekoderów lub odtwarzaczy Blu-ray w wyjątkowej podstawie. Motionflow™ XR: płynna akcja na ekranie postępowa technika Motionflow™ XR zagwarantuje płynność i ostrość obrazu przy wyświetlaniu szybkich akcji. Jej działanie polega na generowaniu i wstawianiu dodatkowych obrazów pomiędzy klatki oryginalnego materiału, z uwzględnieniem kluczowych elementów wizualnych na dostępnych klatkach. Niektóre modele są wyposażone w funkcję wstawiania ciemnych klatek, która uniemożliwia rozmyciau obrazu i nadaje mu prawdziwie kinowy wygląd. Object-based HDR remaster Analizując poszczególne obiekty indywidualnie w każdej scenie, funkcja Object-based HDR remaster optymalizuje i kolor oraz kontrast. Technologia powoduje, że oglądany obraz jest bliski jakości HDR. Czarne komponenty są jeszcze czarniejsze, jasne elementy są jeszcze jaśniejsze, a komponenty pośrednie są dokładniej oświetlone, dzięki czemu widzowie mogą w każdej scenie rozkoszować się realizmem, jakiego wcześniej nie dało się uzyskać na ekranie telewizora. Super Bit Mapping™ 4K HDR technika Super Bit Mapping™ 4K HDR formuje płynniejszy, bardziej naturalny obraz, minimalizując podział koloru na przedziały. Progresywne, 14-bitowe przetwarzanie sygnału rozbija stałe pasma kolorów 8- lub 10-bitowego źródła, konwertując dane do 14-bitowego ekwiwalentu przejść tonalnych, wyświetlając choćby 64 razy więcej stopni odcieni. Technika gwarantuje subtelne odwzorowanie twarzy, zachodów słońca i innych obszarów o subtelnych przejściach tonalnych koloru. Wyszukiwanie głosowe: po prostu powiedz, co chcesz obejrzeć Po co tracić czas na oglądanie długich list? Wyszukiwanie głosowe na platformie Android TV™ umożliwia korzystanie z wyszukiwarki Google, dzięki temu można szukać tworzyw w rozmaitych serwisach, nie tracąc czasu na wpisywanie tekstu. Można ponadto skorzystać z propozycji: na przykład zapytaj o „komedie romantyczne", a pojawi się lista tytułów z tego gatunku. Pasek zawartości: szybkie wyszukiwanie dowolnych treści Dyskretny pasek zawartości pozwala na znalezienie wyszukiwanego filmu, programu albo video. Wywołaj go i oglądaj kanały telewizyjne, filmy na życzenie, pobrane programy i inne treści, nie przerywając oglądania. Pasek możesz dopasować do swych potrzeb, żeby w pierwszej kolejności były wyświetlane materiały, z których głównie korzystasz. Zaimplementowany Chromecast: perfekcyjna współpraca z innymi urządzeniami Telewizory BRAVIA™ mają wbudowane urządzenie Chromecast, co pozwoli bezproblemowo wyświetlać ulubione serwisy rozrywkowe, takie jak YouTube™ czy Netflix, bezpośrednio z urządzenia mobilnego na zapierającym dech ekranie BRAVIA™. Możesz wysyłać obraz z maszyn z systemem Android™, iOS™ lub notebooka. Google Play™: Niewyczerpany zasób treści i aplikacji Sklep Google Play™ to prawdziwa skarbnica filmów, programów telewizyjnych gier i wielu innych materiałów. Dzięki niemu masz dostęp do mnóstwa aplikacji i możesz używać telewizora w zupełnie nowy sposób. Produkowany do słuchania: tryb ClearAudio+ Naturalnie wyglądający obraz zasługuje na adekwatnyą oprawę dźwiękową. Dzięki trybowi ClearAudio+ dźwięk z telewizora zdaje się dobiegać ze wszystkich stron. Muzyka, dialogi i efekty przestrzenne stają się czystsze i dokładniejsze, niezależnie od źródła nagrania. Technologia DSEE przywraca detalowość muzyki cyfrowej wideo z Internetu o niskiej rozdzielczości, programy z internetowych serwisów telewizyjnych, pliki audio poddane silnej kompresji... Są materiały, po których trudno spodziewać się prawidłowej jakości dźwięku. To efekt cyfrowej kompresji, z którą na ogół jednoczy się utrata obfitej ilości danych. Technika Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) zezwala na jednak zrekonstruowanie utraconych częstotliwości (zwłaszcza wysokich) i zapewnia naturalne, bardziej przestrzenne brzmienie. Zrównoważone brzmienie dzięki technologii Clear Phase Telewizory BRAVIA™ korzystają z solidnego modelu komputerowego do analizy i niwelowania niedokładności w pracy głośników. Jest to osiągalne dzięki bardziej skrupulatnemu „próbkowaniu" częstotliwości głośników. Uzyskane informacje są stosowane do wyrównania charakterystyki częstotliwościowej głośnika i zapewnienia czystego, naturalnego, przyjemnego w słuchaniu dźwięku. Technologia S-Force Front Surround: dźwięk jak w kinie Przenikający dźwięk przeniesie Cię w sam środek akcji. Technologia S-Force Front Surround naśladuje sposób, w jaki mózg koreluje źródła dźwięku, i trafnie modyfikuje stopnie głośności, opóźnienia oraz widma fal w dwukanałowym dźwięku stereo. Emulacja trójwymiarowego pola dźwiękowego zapewnia bogate, wierne brzmienie w rozległej strefie. Najlepsza jakość obrazu 4K Ultra HD Telewizory z serii 4K Ultra HD firmy Sony gwarantują niesamowitą jakość obrazu i są zgodne ze standardami Ultra HD określonymi poprzez organizację Digital Europe. Nagrywanie na dysk twardy USB: telewizor zmienia się w nagrywarkę cyfrową Zapisuj swoje ulubione programy telewizyjne na zewnętrznym twardym dysku USB,radować się nimi, kiedy masz na to ochotę. Do rozpoczęcia zapisu można użyć przycisku lub programatora czasowego. Funkcja ta pozwala nagrywać programy telewizji cyfrowej na dowolny dysk twardy USB o pojemności do 2 TB. By rozpocząć nagrywanie oglądanego programu, wystarczy nacisnąć przycisk REC. Nagrywanie zatrzyma się samoczynnie po zakończeniu programu. Aplikacja TV SideView: obejrzysz więcej Aplikacja TV SideView umożliwia obsługę telewizora, wyszukiwanie i nagrywanie programów telewizyjnych, a także dyskutowanie o nich ze znajomymi. Używając tabletu albo smartfona z systemem Android lub iOS, można także wyświetlić program telewizyjny i rankingi popularności. Aplikacja pozwala nastawiać przypomnienia o ulubionych programach. Można tweetować o swych wrażeniach i śledzić głosy innych widzów. Parametry techniczne: Rok modelowy - Rok modelowy - 2017 rozmiary i waga - Przekątna ekranu (w calach) - 65" (64,5") - Przekątna ekranu (w cm) - 163,9 cm - rozmiary telewizora bez podstawy (szer. X wys. X gł.) - Ok. 145,4 × 84,0 × 4,4 cm - wymiary telewizora z podstawą (szer. X wys. X gł.) - Ok. 145,4 × 90,5 × 26,6 cm - rozmiary telewizora ze stojakiem podłogowym (szer. X wys. X gł.) - – - wymiary kartonu (szer. X wys. X gł.) - Ok. 157,0 × 95,1 × 19,6 cm - Szerokość podstawy - Około 50,9 cm - Rozmieszczenie otworów zgodne ze standardem VESA (szer. X wys.) - 30 × 30 cm - Waga telewizora bez podstawy - Ok. 21,0 kg - Waga telewizora z podstawą - Ok. 22,1 kg - Waga telewizora ze stojakiem podłogowym - – - Waga kartonu (brutto) - Ok. 31 kg Łączność - standard Wi-Fi® - certyfikat Wi-Fi® 802.11a/b/g/n/ac - Wejścia Ethernet - 1 (z boku) - Zgodność z profilami Bluetooth - HID w wersji 4.1 (przyłączanie myszy/klawiatury)/HOGP (przyłączanie urządzeń o niskim zużyciu energii)/SPP(profil portu szeregowego)/A2DP (dźwięk stereo) /AVRCP (pilot AV) - Łączenie ze smartfonami - Kopiowanie zawartości ekranu (Miracast™), Google Cast™ - Video & TV SideView (iOS/Android), Photo Sharing Plus - Wejścia antenowe (telewizja naziemna/kablowa) - 1 (z boku) - Wejścia IF (telewizja satelitarna) - 2 (z boku) - Komponentowe wejścia wideo (Y/Pb/Pr) - 1 (z tyłu, hybrydowe z sygnałem kompozytowym) - Kompozytowe wejścia wideo - 2 (1 z boku, konwersja analogowa/1 z boku, hybrydowe z sygnałem komponentowym) - Wejścia sygnału RS-232C - NIE - Razem wejścia HDMI - 4 (3 z boku / 1 z tyłu) - HDCP - HDCP2.2 (do HDMI™1/2/3/4) - HDMI-CEC - TAK - MHL - NIE - Zwrotny kanał audio HDMI (ARC) - TAK - Cyfrowe wyjścia audio - 1 (z tyłu) - Wyjścia audio/słuchawkowe - 1 (z boku / hybrydowe z wyjściem słuchawkowym i na subwoofer) - Porty USB - 3 (z boku) - Nagrywanie na twardy dysk USB - TAK - Obsługiwane formaty dysków USB - FAT16/FAT32/exFAT/NTFS - Kodeki do odtwarzania z USB - MPEG1: MPEG1 / MPEG2PS: MPEG2 / MPEG2TS (HDV, AVCHD): MPEG2, AVC / MP4 (XAVC S): AVC, MPEG4, HEVC / AVI: Xvid, Motion JPEG / ASF (WMV): VC1 / MOV: AVC, MPEG4, Motion JPEG / MKV: Xvid, AVC, MPEG4, VP8.HEVC / WEBM: VP8 / 3GPP: MPEG4, AVC / MP3 / ASF (WMA) / WAV / MP4AAC / FLAC / JPEG Obraz (panel) - rodzaj wyświetlacza - LCD - Rozdzielczość wyświetlacza (pion x poziom, w pikselach) - 3840×2160 - Zgodność z 3D - NIE - rodzaj podświetlenia - Edge LED - rodzaj ściemniania podświetlenia - Wygaszanie klatek Zdjęcie (przetwarzanie) - Zgodność z HDR (High Dynamic Range) - TAK - Procesor obrazu - Procesor obrazu 4K HDR Processor X1™ - Optymalizacja czystości - 4K X-Reality™ PRO - Optymalizacja koloru - TRILUMINOS™ Display, Super Bit Mapping™ 4K HDR, technika Live Colour™ - Optymalizacja kontrastu - Object-based HDR remaster, dynamiczne zwiększanie kontrastu, - Optymalizacja ruchu (częstotliwość własna) - Motionflow™ XR 800 Hz (sprzętowe 100 Hz) - Obsługiwane sygnały video - 1080p (50, 60 Hz), 1080i (50, 60 Hz), 720p (50, 60 Hz), 576p, 576i, 480p, 480i 4096 × 2160p (24, 50, 60 Hz), 3840 × 2160p (24, 25, 30, 50, 60 Hz), 1080p (30, 50, 60 Hz), 1080/24p, 1080i (50, 60 Hz), 720p (30, 50, 60 Hz), 720/24p, 576p, 576i, 480p, 480i - Tryby obrazu - Żywy, charakterystyczny, własny, kino „Pro", kino domowe, sport, animacja, zdjęcie (żywy), zdjęcie (typowy), zdjęcie (własny), gra, grafika - Obsługa HEVC - Tak (do 3840 × 2160/60p, 10 bitów) Dźwięk (głośniki i wzmacniacz) - Moc wyjściowa dźwięku - 10 W + 10 W - wariant głośnika - Głośnik Bass Reflex Przetwarzanie dźwięku - Obsługa formatu audio Dolby - Dolby® Digital, Dolby® Digital Plus, Dolby® Pulse - Obsługa formatu audio DTS - Cyfrowy dźwięk przestrzenny DTS® - Radio FM - NIE - Przetwarzanie dźwięku - ClearAudio+ - Symulowany dźwięk przestrzenny - technologia S-Force Front Surround - Tryby dźwięku - typowy, kino, futbol na żywo, muzyka Oprogramowanie - System operacyjny - Android - Pamięć zaimplementowana (GB) - 16 GB - Język wyświetlacza - BUŁGARSKI / KATALOŃSKI / CZESKI / DUŃSKI / NIEMIECKI / GRECKI / ANGIELSKI / HISZPAŃSKI / ESTOŃSKI / FIŃSKI / FRANCUSKI / HEBRAJSKI / CHORWACJI / WĘGIERSKI / WŁOSKI / KAZACHSKI / LITEWSKI / ŁOTEWSKI / HOLENDERSKI / NORWESKI / POLSKI / PORTUGALSKI / RUMUŃSKI / ROSYJSKI / SŁOWACKI / SŁOWEŃSKI / SERBSKI / SZWEDZKI / TURECKI / UKRAIŃSKI / BOŚNIACKI / MACEDOŃSKI - Język wprowadzania tekstu - BUŁGARSKI / KATALOŃSKI / CHORWACKI / CZESKI / DUŃSKI / HOLENDERSKI / ANGIELSKI / ESTOŃSKI / FIŃSKI / FRANCUSKI / NIEMIECKI / GRECKI / WĘGIERSKI / WŁOSKI / ŁOTEWSKI / LITEWSKI / NORWESKI / POLSKI / PORTUGALSKI / RUMUŃSKI / ROSYJSKI / SŁOWACKI / SŁOWEŃSKI / HISZPAŃSKI / SZWEDZKI / TURECKI / UKRAIŃSKI / TAJSKI / WIETNAMSKI / ARABSKI / PERSKI / JAPOŃSKI - Pasek zawartości - TAK - Wyszukiwanie głosowe - TAK - Elektroniczny przewodnik po programach (EPG) - TAK - przeglądarka internetowa - Opera - Serwis z aplikacjami - Tak (sklep Google Play™) - Włącznik / wyłącznik czasowy - TAK - Wyłącznik czasowy - TAK - Telegazeta - TAK - Dwa obrazy - NIE - Napisy (analogowe/cyfrowe) - (Analogowe) — (cyfrowe) napisy Zasilanie i oszczędzanie energii - pobór mocy (w trakcie pracy) - Moc znamionowa: 195 W / standardowa 114 W - ROCZNY pobór MOCY* - 158 kWh rocznie - zużycie mocy (w trybie czuwania) - 0,50 W - zużycie mocy (w trybie czuwania sieci) — Złącza - 3,00 W (Wi-Fi®) / 3,00 W (LAN) / 0,50 W (Bluetooth®), - Wartość szczytowa luminancji dla UE - 80% - występowanie ołowiu - TAK - Zawartość rtęci (mg) - 0,0 - oczekiwania dotyczące zasilania (napięcie/częstotliwość) - 50 Hz, Napięcie przemienne 220 — 240 V - Tryb oszczędzania energii / bez podświetlenia - TAK - dynamiczne sterowanie podświetleniem - TAK - sensor światła - TAK konstrukcja i wygląd - kolor ramki - Czarny - kompozycja podstawy - Ciemnosrebrny płaski wyświetlacz zastosowany tuner - ilość tunerów (naziemnych/kablowych) - 2 (cyfrowe) / 1 (analogowy) - ilość tunerów (satelitarnych) - 2 - System telewizji analogowej - B/G, D/K, I - Pokrycie kanałów przez tuner (analogowych) - 45,25–863,25 MHz (zależnie od wybranego ustawienia kraju) - System cyfrowej telewizji naziemnej - DVB-T/T2 - Pokrycie kanałów przez tuner (cyfrowej telewizji naziemnej) - VHF/UHF (zależnie od wybranego ustawienia kraju) - System cyfrowej telewizji kablowej - DVB-C - Pokrycie kanałów poprzez tuner (cyfrowej telewizji kablowej) - VHF/UHF/kablowe (zależnie od wybranego ustawienia kraju) - System cyfrowej telewizji satelitarnej - DVB-S/S2 - Pokrycie kanałów przez tuner (cyfrowej telewizji satelitarnej) - Częstotliwość IF 950 – 2150 MHz - CI+ - TAK Akcesoria - Wyposażenie sprzedawane oddzielnie - Uchwyt ścienny: SU-WL450 (ograniczony dostęp do złącza), zależnie od wybranego ustawienia kraju

6359.05 PLN
SONY soundbar htm-t500 marki Sony
25 reviews

Kompaktowy Soundbar 2.1 z obsug Wi-Fi/BluetoothDziki ascetycznej konstrukcji ta kompaktowa listwa gonikowa bdzie pasowa w kadym miejscu i wypeni dom realistycznym dwikiem. Z tym gonikiem moesz rozkoszowa si dwikiem o wysokiej rozdzielczoci w filmach i muzyce i wirtualnym dwikiem przestrzennym technologii S-Force PRO Front Surround i doskonaymi basami w trybie Sofa.- Zgodno z dwikiem o wysokiej rozdzielczoci
- technika DSEE HX do poprawy jakoci dwiku z plikw muzycznych poddanych kompresji
- minimalne rozmiary, wska pokrywa
- Kinowy dwik dziki technice S-Force PRO Front Surround
- Bezprzewodowe odtwarzanie w wielu pomieszczeniachTak, jak chcieli artyci
Suchajc dwiku o wysokiej rozdzielczoci w jakoci ulepszonej ni na pycie CD, mona poczu si jak w studiu. Pasja do muzyki czy wszystkie elementy od sygnau po goniki powodujc wraenie, e artysta wystpuje przed Tob.Oszczdny fason i pikne wykonanie
Dziki neutralnemu brzmieniu 1 i mikkim ksztatom model HT-MT500 nadzwyczajnie wtopi si w kady wystrj wntrza, aby otoczy Ci dwikiem ze wszelkich stron.Pene brzmienie dwiku w caym pomieszczeniu
Pozwl, żeby dziki technice S-Force PRO Front Surround Twj salon wypeni si dwikiem o kinowej jakoci i stosownymi basami w trybie Sofa.atwy do ustawienia i dobrania
Supercienki i atwy do skonfigurowania model HT-MT500 jest na tyle kompaktowy, e z atwoci ustawisz go w kadym pomieszczeniu bez zasaniania telewizora.Poznaj HT-MT500
Przekonaj si, jak poczenie zwartej, stylowej konstrukcji z starannym wykonaniem pozwala wypeni dom kinowym dwikiem przestrzennym i korzysta z inteligentnych funkcji odtwarzania muzyki.Szczegowa reprodukcja kadego dwiku
Obsuga dwiku o wysokiej rozdzielczoci sprawia, e oryginalna tonacja jest w peni zachowana. Technika LDAC gwarantuje perfekcyjn jako dwiku dla urzdze bezprzewodowych Bluetooth, a rozwizanie DSEE HX optymalizuje dwik ze skompresowanych formatw audio.Lepszy dwik przez Bluetooth
technologia LDAC umoliwia przesyanie trzy razy wikszej iloci danych (przy maks. Szybkoci transmisji 990 kb/s) ni Bluetooth Audio, dziki czemu mona si cieszy dwikiem o jakoci zblionej do High Resolution Audio.udoskonalony dwik
Oprogramowanie Sony DSEE HX podciąga jako dwiku z istniejcych rde (np. Plikw MP3 albo AAC ze stratn kompresj) do poziomu bliskiego wysokiej rozdzielczoci. Interpolacja skompresowanych plikw pozwala tchn w muzyk wicej ycia.Inteligentne przesyanie strumieniowe bez wysiku
asygnowany przycisk usugi muzycznej pozwoli Ci wrci do suchania w serwisie Spotify od dokadnie tego samego miejsca, w ktrym zostao ono przerwane na innym urzdzeniu.atwy dostp do muzyki
atwy dostp do wiata muzyki i innych zasobw dziki technologiom Chromecast (wczeniej Google Cast) i Spotify Connect.
zastosowany Chromecast
Moesz przesya strumieniowo muzyk, radio internetowe i podcasty ze swego smartfona, tabletu lub notebooka do urzdzenia audio. Wystarczy nacisn przycisk Cast.Spotify Connect
dzisiaj, korzystajc z urzdzenia audio, moesz sucha muzyki z serwisu Spotify z aplikacj w roli pilota.5Transmisja strumieniowa dziki zaimplementowanemu Chromecastowi
Moesz przesya muzyk, podcasty i radio z ponad 100 aplikacji audio, w tym z Muzyki Google Play i nie tylko.5Dwik, ktry nigdy Ci nie opuszcza
Strumieniowe przesyanie muzyki w caym domu dziki Sony | Music Center
Funkcja odtwarzania w wielu pomieszczeniach, obsugiwana przez aplikacj Sony | Music Center (wczeniej SongPal), pozwala sucha ulubionych utworw w caym domu. Sony | Music Center umoliwia czenie wybranych gonikw i listew gonikowych Sony w grupy i przesyanie muzyki strumieniowo do wielu pomieszcze.Bezproblemowe czenie, maksymalna kontrola
Aplikacja Sony | Music Center pozwala sterowa odtwarzaniem ze smartfona. Czc si przez Bluetooth lub NFC, moesz przesya utwory z biblioteki w urzdzeniu mobilnym i sieci domowej, a take bez ogranicze korzysta z transmisji online.Wyjcie HDMI
ilość przewodw jest ograniczona do minimum. Ze zgodnymi urzdzeniami poczysz si za pomoc jednego przewodu i zcza HDMI Audio Return Channel (ARC).Odtwarzanie poprzez USB
Boczny port USB uatwia odtwarzanie dziki moliwoci czenia z szerok gam urzdze USB.Bezprzewodowe przesyanie
zaimplementowane moduy Wi-Fi, Bluetooth i NFC pozwalaj czy si z Internetem w celu uzyskania natychmiastowego dostpu do usug takich jak Spotify, a take przesya strumieniowo muzyk z urzdze w sieci domowej.
EAN: 4548736041363
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: Sony HT-MT500
rodzaj: Soundbary
System: 2.1
Przeznaczenie: Muzyka
Stacja dokująca: Nie
Regulatory: Pilot
Moc głośników (sumaryczna): 20 W
Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
Złącza: 1 x USB 2.0
Zasilanie: Sieciowe
Akcesoria w zestawie: - Zasilacz sieciowy- przewód zasilający- Nóżka- przewód optyczny- Baterie
Kolor: Czarny
wymiary: - Jednostka centralna (sama jednostka): 500 × 64 × 110 mm- Subwoofer: 95 × 383 × 380 mm
Waga: 8.6 kg
Pozostałe parametry: - Formaty audio: PCM, DTS, Dolby Digital, Dolby Dual Mono- Uwydatnianie głosu (funkcja Voice Up)- Funkcja A/V SYNC: 0-300 ms, 25 m / krok- technologia S-FORCE PRO FRONT SURROUND
Dźwięk: Tryb dźwięku:- ClearAudio+- Digital Game Studio- Film- Muzyka- SPORTS- kanon

2299 PLN
ONKYO Soundbar ONKYO SBT-200
25 reviews

olśniewający dźwięk i prosta obsługa … to dwa komponenty, które powodują, iż soundbar SBT-200 jest dla Ciebie najlepszą opcją aby poddać rewitalizacji jakość brzmienia Twojego telewizora. Solidny dwukanałowy wzmacniacz, sześć genialnie skrupulatnych przetworników i nowa znaczna kompozycja pokrywy (by współgrała widocznie z dużymi ekranami) wypełnią Twój salon czystym i intensywnym dźwiękiem.radować się zmianą jakości reprodukcji dźwięku starczy już jedynie wybrać jeden z trybów: News, Cinema, Music, Direct, tak żeby pasował do oglądanej audycji i uruchomić wytwarzający dźwięk przestrzenny DSP.starczy „sparować” momentalnie SBT-200 za pomocą NFC z telefonemcieszyć się nadzwyczajną muzyką którą skolekcjonowaną masz w telefonie. Na dodatek technologia Bluetooth zapewni bezprzewodowy kontakt z soundbarem wykorzystując smartfon, tablet, notebook czy stacjonarny PC.Nowy Onkyo rewelacyjnie wygląda na ścianie, jest płaski i płytki, a do tego banalnie prosty w zawieszeniu i stosowaniu. Podłącz do niego Swój telewizor zaledwie jednym przewodem optycznym. Nie ma bałaganu, nie ma zagmatwanego menu nawigacji, jest za to mniej przycisków i jest dźwięk zapierający dech w piersiach, który wypełnia swym blaskiem całe wnętrze. Filmy, programy telewizyjne czy gry komputerowe wkroczą na całkiem inny poziom realizmu i emocji. Dzięki przystępnym efektom surround, dźwięki oderwą się od ekranu i będą swobodnie latać dookoła Twojej głowy.Prosty i wyszukany, silny i detaliczny – SBT-200 – nieprzeciętny dźwięk i możliwości przy niedoścignionej cenie.

1299 PLN
JBL JBL T450 Niebieskie
25 reviews

mocny, sceniczny bas, a wszystko to bez kabli.

Oto bezprzewodowe słuchawki nauszne JBL T450BT Są lekkie, komfortowe, kompaktowe, i składają się „na płasko". Pod obudową, znajduje się para 32 mm głośników, które mocny bas, odtwarzając tym samym dźwięk JBL Pure Bas, którego można doświadczyć na znacznie większych wydarzeniach koncertowych. Przyciski sterowania odtwarzaniem muzyki i rozmowami głosowymi i mikrofon umieszczone są na muszli słuchawki. Twoja muzyka powinna być tam, gdzie ty i dlatego masz nawet 11 godzin odtwarzania muzyki bez przerw, a to wszystko na jednym ładowaniu.

Dźwięk JBL Pure Bass

przez ponad 60 lat marka JBL była odpowiedzialna za precyzyjny, imponujący dźwięk na sporych wydarzeniach na całym świecie. Te słuchawki odtwarzają ten sam dźwięk JBL, ten wybijający się bas, który jest głęboki i potężny.

11 godzin działania na akumulatorze

Dzięki możliwości odtwarzania muzyki poprzez jedenaście godzin na jednym ładowaniu, wystarczy energii na cały dzień.

Sterowanie odtwarzaniem muzyki i połączeniami głosowymi na obudowie słuchawki

Steruj odtwarzaniem muzyki i odbieraj połączenia w locie, dzięki przyciskom i mikrofonowi umieszczonym na obudowie słuchawki.


JBL T450BT to bezprzewodowe słuchawki nauszne, które składają się na płasko. Słuchawki odtwarzają dźwięk JBL Pure Bas. Mają na obudowie przycisk za pomocą, którego można odtwarzać muzykę i mikrofon umożliwiający prowadzenie rozmów. Na jednym ładowaniu słuchawki odtwarzają muzykę poprzez 11 godzin.

artykuł dostępny w odcieniu niebieskim.

107.99 PLN
SAMSUNG hw-n550 marki Samsung
25 reviews

Soundbar HW-N550 dźwięk połączenie używanie rekomendo­wane w opakowaniu porównaj Warto wiedzieć Charakterystyka krystaliczne dialogi Dźwięk w wysokiej jakości. Tak naturalny i czysty, iż usłyszysz znacznie każdy dialog.

mocny bas Bezprzewodowy subwoofer wzbogaca dźwięk o mocne i czyste tony basu. Bluetooth Odtwarzaj na soundbarze muzykę zapisaną na Twoim smartfonie i tablecie. Bezprzewodowe połączenie prędko idopasujesz soundbar z telewizorem lub innym urządzeniem.

Jeden pilot One Remote Soundbarem możesz sterować przy pomocy pilota od telewizora Samsung Smart TV. Elegancki design Stylowa czerń i minimalistyczny wygląd. Nieprzeciętne połączenie, które nadaje się do każdego wnętrza.

Zanurz się w BOGATYM dźwięku Wzmocnij brzmienie telewizora. Głośnik centralny Wzmocnij brzmienie swego telewizora i usłysz perfekcyjny dźwięk, który rozchodzi się po pomieszczeniu. Głośnik centralny wypełni Twój salon widocznymi dialogami, a bezprzewodowy subwoofer zapewni konkretny bas.

Usłysz każde słowo. Krystalicznie czyste dialogi wbudowany głośnik centralny dostarcza czystych, wyraziście brzmiących dialogów. Dzięki niemu możesz liczyć na najwyższą jakość dźwięku, a oglądając ulubiony film, program telewizyjny czy wydarzenie sportowe, nie umknie Ci już ani jedno słowo.

genialny dźwięk. 6 oddzielnych głośników Soundbar kryje w sobie aż 6 oddzielnych głośników, każdy wyposażony w jednostkowy wzmacniacz. Aby zapewnić istotnie wyraźne i precyzyjne brzmienie, głośniki pozostały skonfigurowane i dostrojone przez nowoczesne laboratorium Samsung Audio Lab w Kalifornii.

Bezprzewodowa wygoda. Potężny bas Korzystaj z głębokiego i potężnego basu, jaki zapewni Ci bezprzewodowy subwoofer. Ponadto ustaw go tam, gdzie chcesz, bez narażania się na plątaninę niepotrzebnych kabli.

wykonane dla siebie Podłącz soundbar do swojego telewizora Samsung*, wykorzystując bezprzewodowe połączenie Bluetooth. Możesz także skorzystać z zestawu bezprzewodowych głośników Samsung**, dzięki czemu w prosty sposób stworzysz domowy system dźwięku przestrzennego.

A wszystko to bez plątaniny zbędnych kabli.*** * Soundbar jest kompatybilny z wybranymi telewizorami Samsung. Więcej dowiesz się w naszym sklepie. ** komplet bezprzewodowych głośników Samsung przystępny jest oddzielnie (model akcesoriów: SWA-8500S).

*** Moduł bezprzewodowy wymaga przewodu zasilającego. Tylne głośniki są podłączone do modułu przy pomocy kabla. Zarządzanie muzyką. Music Streaming Service Słuchanie muzyki nigdy nie było takie proste. By odtwarzać muzykę ze swego smartfona lub tabletu, starczy zespoić urządzenie z soundbarem przez Bluetooth.

Wszystko pod kontrolą. Aplikacja Samsung Audio Remote Aplikacja umożliwi Ci kontrolę swojego soundbara przy pomocy smartfona albo tabletu. Połącz urządzenia przez Bluetooth, aby sterować wszystkimi funkcjami i odtwarzać ulubioną muzykę.

Jeden pilot do wszystkiego. One Remote Nie potrzebuje...

1099 PLN
SAMSUNG Samsung hw-m550 (8806088692142)
25 reviews

Imponująca moc dźwięku.
widoczne dialogi

przeznaczony, środkowy głośnik Soundbara powoduje, że dialogi w filmach brzmią krystalicznie czysto. Idealnie zrównoważony dźwięk w połączeniu z prawidłowej jakości obrazem to gwarancja nieprzeciętnych wrażeń audio-wizualnych.

Moc niskich tonów

Postaw bezprzewodowy głośnik niskotonowy tam, gdzie zapewni Ci najlepsze wrażenia dźwiękowe i ciesz się głębokim, bogatym basem, bez żadnych kabli.

Efekt dźwięku przestrzennego

Funkcja Surround Sound Expansion powoduje, że dźwięk rozprzestrzenia się po pomieszczeniu, zapewniając bardziej realistyczne i wciągające wrażenia.

Nauka w służbie dźwięku

Inżynierowie z Samsung Audio Lab w Kalifornii przetestowali i dopracowali Soundbary, aby zapewnić znakomicie zbalansowany dźwięk, który wypełni całą przestrzeń.

Nauka w służbie dźwięku

Inżynierowie z Samsung Audio Lab w Kalifornii przetestowali i dopracowali Soundbary, żeby zapewnić wspaniale zbalansowany dźwięk, który wypełni całą przestrzeń.

Jeden pilot

Nie Ci trzeba kilku pilotów. Żeby włączyć/wyłączyć soundbar, zmienić głośność, a choćby kontrolować efekty dźwiękowe, wystarczy Ci jeden pilot - Smart Control od telewizora Samsung Smart TV.

Streaming muzyki

Soundbar może zespajać się z innymi urządzeniami za pomocą technice Bluetooth. Słuchaj swej ulubionej muzyki z telefonu lub komputera w wysokiej jakości dźwięku – bez żadnych kabli.

Aplikacja Samsung Audio Remote

Steruj Soundbarem przy pomocy aplikacji Samsung Audio Remote zainstalowanej na smartfonie lub tablecie z systemem operacyjnym Android™. Po prostu połącz urządzenia za pomocą Bluetooth™ i odtwarzaj ulubione piosenki korzystając z jednej aplikacji.

Bezprzewodowy dźwięk przestrzenny

pakiet głośników bezprzewodowych Samsung* pozwoli Ci z łatwością rozbudować domowy system audio bez plątaniny kabli **. Stwórz wielokanałowy system dźwięku przestrzennego podłączając głośniki do Soundbara.

dane technologiczne

1099 PLN
Samsung TV LED Samsung UE55NU7172
25 reviews

HDR, zobacz więcej szczegółów

Oglądaj bardziej istotne treści HDR ze szczegółową ekspresją odcieni. W telewizorze Samsung UHD zobaczysz dokładniej detale jasnych i ciemnych scen.

Prawdziwa rozdzielczość UHD 4K

Ciesz się ostrymi i pokaźnymi obrazami w telewizorze UHD 4K, który ma czterokrotnie więcej pikseli aniżeli telewizor FHD. Teraz możesz dojrzeć najdrobniejsze detale każdej sceny.

PurColour

Oglądaj ulubione treści w naturalnych kolorch, które sprawiają,detale będą wyglądać jak w rzeczywistości. Pokoloruj swoje wrażenia!

UHD Dimming

Ciesz się kolorami, ostrością i kontrastami słusznymi dla oglądania. Funkcja UHD Dimming dzieli wyświetlacz na małe bloki, które są przetwarzane indywidualnie, dzięki temu możesz zobaczyć bardziej precyzyjne szczegóły.

przejrzyj jeszcze więcej na znacznym ekranie

Dzięki obszernemu ekranowi doświadczysz rozrywki na wyraźnie obszerniejszą skalę.Poczuj się jak w kinie albo znajdź się w samym środku akcji ze swymi ulubionymi grami.

Smukły i stylowy w Twoim wnętrzu

Smukły design

nowoczesny i wysmakowany. Wykwintny design naturalnie wypełnia Twoją przestrzeń.

Aplikacja SmartThings, jedna do wszelkiego

Aplikacja SmartThings może zastąpić pilot od telewizora, jak i umożliwić wyświetlanie fotografii czy filmów ze smartfona na obfitym ekranie.

Steam Link

Ciesz się wysoką jakością grafiki i prędkością gier PC wyświetlanymi na telewizorze za pośrednictwem aplikacji Steam Link. Graj w swoje ulubione gry na obfitym ekranie, bez mrużenia oczu i pochylania się nad niedużym monitorem.

 • Tryb hotelowy: Tak
 • Tryb rodzicielski: Tak
 • Teletext: Tak
 • technologia wyświetlania: LED.
 • wymiar ekranu: 123 cm (49").
 • Rozdzielczość: Ultra HD (4K).
 • technologia przetwarzania pikseli: Pur Color.
 • Indeks przetwarzania obrazu: 1300 PQI.
 • HDR: Tak.
 • typ podświetlenia: Edge LED.
 • odkształcony wyświetlacz: Nie.
 • Lokalna kontrola jasności (Micro Dimming): Tak.
 • Odbicie lustrzane obrazu (Miracast, WiDi...): Tak.
 • Obraz w obrazie (PIP): Nie.
 • technologia TV.
 • Smart TV: Tak.
 • HbbTV: Tak.
 • TV tuner: DVB-T, DVB-T2 (H.265), DVB-S2.
 • Twin Tuner: Nie.
 • 3D: Nie.
 • Konwersja 2D do 3D: Nie.
 • System operacyjny TV: Tizen.
 • Wi-fi: Zintegrowany.
 • przeglądarka Internetowa: Tak.
 • Aplikacje internetowe: Tak.
 • YouTube: Tak.
 • Stream: Tak.
 • Topfun: Tak.
 • Voyo: Tak.
 • HBO GO: Tak.
 • Netflix: Tak.
 • IP TV: Tak.
 • Odtwarzanie multimediów z USB/ HDD: Tak.

Fast scan - automatyczne dostrajanie Skylink: Tak.

zastosowany odtwarzacz DVD: Nie.

Sterowanie głosem: Tak.

Dźwięk

 • dźwięk: Dolby Digital Plus;
 • produktywność muzyczna: 20 W;
 • idealny dźwięk: Nie.

Wejścia

 • komponent: Tak;
 • ilość HDMI: 3;
 • HDMI 2.0: 3;
 • HDMI ARC: Tak;
 • liczba USB: 2;
 • USB 2.0: 2;
 • CI interfejs: Tak;
 • LAN (Ethernet): Tak;
 • scart: Nie;
 • wejście PC (VGA): Nie.

1999 PLN
Samsung TV LED Samsung UE65MU6172
25 reviews

PurColor

Doświadczenie naturalnych barw z technologią PurColor.

Zanurz się w rozrywce na ekranie telewizora i przejrzyj wszystkie kolory natury z starannymi detalami.

HDR

Obrazy wierne w każdym szczególe. Prawdziwe doświadczenie HDR dzięki pokaźniejszej jasności.

Rozdzielczość UHD (4K)

sprawdź każdy szczegół dzięki rozdzielczości 4x pokaźniejszej niż w telewizorach FullHD.
Wszystko, co oglądasz będzie wyglądać lepiej dzięki wiernym kolorom i adekwatnej jasności.

UHD Dimming
technika UHD Dimming dzieli wyświetlacz na bloki w celu optymalizacji koloru, ostrości,
stopni czerni i bieli, żeby finalnie zapewnić nieprzeciętny kontrast.

Smart Hub Wszystko w jednym miejscu. W panelu Smart Hub masz dostęp do wszelkich funkcji i zasobów telewizora,
takich jak aplikacje, kanały TV czy lista podłączonych maszyn zewnętrznych.

Smart View

Podłącz swój smartfon do telewizora i zachwyć się na nowo swoimi zdjęciami na sporym ekranie.
w dodatku, aplikacja Smart View umożliwi Ci sterowanie telewizorem za pomocą telefonu.

Jeden pilot - Smart Control

Pełna kontrola w Twojej rąk. Smart Control pozwala sterować telewizorem i większością podłączonych do niego urządzeń.

Auto detection

teraz możesz ekspresowo skorzystać z urządzeń podłączonych do telewizora.
Samsung Smart TV samoczynnie wyświetla nazwy urządzeń i sprawia,dobór źródła sygnału jest dziecinnie prosty.

Smukła kompozycja
połyskujący i wymyślny - wprowadza estetykę do każdego wnętrza.

video

Procesor obrazu UHD Up-zespoling
PQI (Picture Quality Index) 1300
HDR (High Dynamic Range) HDR

aktywny współczynnik kontrastu Mega Contrast
Micro Dimming UHD Dimming

PurColor Tak
Contrast Enhancer Tak
Auto Motion Plus Tak
Tryb filmowy Tak
Peak Illuminator Nie

Dźwięk

Dolby Digital Plus Tak
Kodek DTS Tak
Moc RMS 20 W
wariant głośników 2-kanałowe (Down Firing w/Bass Reflex)

Kompatybilność z Systemami Multiroom Tak

Smart TV Aplikacje Tak
Gry Tak
Cloud Game Nie
Billing Nie
oglądarka internetowa Tak

Konwergencja TV to Mobile - Mirroring Tak
360 Video Player Tak
Mobile to TV - Mirroring, DLNA Tak
Bluetooth Low Energy Tak
WiFi Direct Tak

Łączność

HDMI 3
USB 2
Wejście komponentowe (Y/Pb/Pr) 1
Wejście kompozytowe (AV) 1 (w użyciu jako komponentowe Y)
Ethernet (LAN) 1
Słuchawki Nie
Wyjście audio (minijack) Nie
Wyjście audio cyfrowe (optyczne) 1
Wejście RF (sygnał telewizji naziemnej/kablowej) 1 / 1 (w użyciu jako naziemne)
Wyjście zewn. (RS-232C) Nie
Gniazdo CI 1

HDMI A / Return Ch. Support Tak
HDMI Quick Switch Tak
Obsługa adaptera WLAN Nie
wbudowany WLAN Tak
Złącze Anynet+ (HDMI-CEC) Tak

Wzornictwo

Wzornictwo Deco Mold
Ramka nad wyraz wąska ramka
wariant obudowy Slim
pokrywy Czarny
Efekt świetlny (dekoracja) Nie
wariant podstawy W kształcie litery V (metaliczna)
Możliwość obracania (prawo/lewo) Nie

Funkcje dopełniające

za każdym razem włączony Tak
Procesor Czterordzeniowy
Ułatwienia dostępu powiększenie / Wysoki kontrast / Learn TV Remote / Multi-output Audio
Digital Clean View Tak
technika One Connect (jack) Nie
automatyczne wyszukiwanie kanałów Tak
samoczynne wyłączanie zasilania Tak
BD Wise Plus Nie
Obsługa napisów Tak
Lista kanałów USB-Clone Nie
Connect Share™ (dysk twardy) Tak
ConnectShare™ (USB 2.0) Tak

Obsługa USB HID Tak
MBR Support Tak

4022.99 PLN