Panasonic TV LED Panasonic TX-50EX780 - BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW!
25 reviews

4K PRO HDR Najwyższej klasy telewizory 4K PRO HDR firmy Panasonic są projektowane od podstaw i konfigurowane w Hollywood w celu zagwarantowania, że zapewnią jakość obrazu zgodną z wizją twórców filmu. Wyposażone w nowatorski procesor Studio Colour HCX2* z mistrzowską technologią zarządzania kolorem przy użyciu trójwymiarowej tabeli wyszukiwania, a także nowej generacji panel OLED telewizory 4K PRO HDR odwzorowują każdy niuans i detal oryginalnego filmu. Najkorzystniejsze przetwarzanie obrazu 4K i strojenie przez kolorystę z Hollywood Nowy procesor 4K Studio Colour HCX2* reprezentuje najwyższą klasę przetworników obrazu marki Panasonic. Wykorzystujący zdobytą przy produkcji referencyjnych telewizorów plazmowych i profesjonalnego telewizyjnego sprzętu transmisyjnego wiedzę o kolorze, poziomie czerni i jasności system też dostrojony przez kolorystę z Hollywood, aby wiernie oddać oryginalną wizję filmowców. Ekran Cinema Display prezentuje dokładnie to, co zamierzyli filmowcy Nasze nowe ekrany Cinema Display zostały zaprojektowane, aby zagwarantować, iż zobaczysz starannie to, co zamierzali filmowcy. Łącza one szeroką gamę widowiskowych kolorów, lokalne przyciemnianie, by uzyskać atramentową czerń wraz z delikatnymi przejściami tonalnymi, i nieszablonowy poziom jasności. Obsługa wielu formatów HDR Telewizory firmy Panasonic obsługują teraz dużo formatów HDR, takich jak HDR10 — typowy format HDR dla filmów i dysków Blu-ray UHD, a teraz także Hybrid Log Gamma — opracowany przez BBC i japońską telewizję NHK format HDR dla telewizji. Konfigurowana budowa „Switch Design" Dzięki regulacji wysokości i nachylenia telewizor Panasonic EX780 ma za każdym razem wyśmienity kąt do oglądania. Tak więc, gdziekolwiek Ci komfortowo, dzięki konfigurowanemu wzornictwu „Switch Design" za każdym razem masz najkorzystniejsze miejsce w domu. Tuner Quattro Dzięki innowacyjnym wbudowanym tunerom możesz oglądać telewizję satelitarną, kablową, materiały TV>IP oraz cyfrową telewizję naziemną....

5199 PLN
Logitech Logitech G430
25 reviews


Głębokie brzmienie: idealna jakość dźwięku
Wysokiej jakości technologia Dolby słuchawek o dźwięku przestrzennym 7.1 zezwala na pełne zanurzenie się w autentycznym dźwięku o zakresie 360 poziomów. Usłyszysz każdy najmniejszy odgłos, niezależnie od tego, z którego kierunku pochodzi – dokładnie tak, jak zaprojektowali to twórcy gier. Nieprzyjacielski ostrzał. Syreny. Kroki wroga. Jeśli słyszysz to, czego nie możesz zobaczyć, to daje Ci to przewagę nad przeciwnikiem.

Usłysz swych przeciwników, zanim ich odkryjesz
– nad wyraz detalowy dźwięk przestrzenny 7.1
– 7 oddzielnych kanałów audio z efektami o niskiej rozdzielczości (LFE) dla głębokiego brzmienia
– Wysokiej jakości oprogramowanie słuchawek Dolby starannie i poprawnie odtwarza każdy kanał, aby dźwięk dotarł do odbiorcy w zasięgu 360 poziomów dokładnie tak, jak zaprojektowali to twórcy gier.
– sprawne 40-milimetrowe neodymowe cewki napędowe dla krystalicznie czystej jakości dźwięku

Wysokowydajne muszle słuchawkowe dla sportowców
– Miękkie muszle komfortowe noszenie słuchawek nawet w trakcie wielogodzinnego grania
– Oddychające, sportowe muszle słuchawkowe redukują tworzenie ciepła i wilgoci w trakcie długich sesji grania
– Zmywalne wkładki można w celu wyczyszczenia prosto zdjąć

Lekka konstrukcja
– Wąskie i lekkie dla maksymalnego komfortu w trakcie walki
– Lżejsze i bardzie wyważone rozmieszczenie gwarantuje naturalne i zrównoważone dobranie

Cyfrowy port USB Full Speed
– Cyfrowy, niczym nie zakłócony dźwięk zezwala na czyste i pokaźne słyszenie
– Z adapterem USB gniazdo Twojej karty dźwiękowej pozostaje wolne dla głośników i innych maszyn audio

Składany mikrofon z redukcją szumów
– Redukuje rozpraszające odgłosy w tle
– proste ustawienie w najlepszej pozycji do słuchania lub całkowite złożenie na bok

Regulacja głośności na kablu
– komfortowa regulacja głośności i wyciszanie
– komponenty sterujące znajdują się za każdym razem w zasięgu ręki i prędkie i staranne ustawienia dźwięku
– Z nad wyraz długim kablem masz dostęp do części sterujących skrupulatnie tam gdzie chcesz i za każdym razem szybko

rozciągliwe, obrotowe muszle słuchawkowe
– Obracane nawet o 90 poziomów w celu jednostkowego dostosowania, jednostajną pozycję na uszach
– Możliwość obrotu do pozycji płaskiej – dzięki temu muszle są zabezpieczone, jeśli nie korzystasz z zestawu słuchawkowego.

268.8 PLN
HyperX HyperX Cloud II
25 reviews

pakiet słuchawkowy HyperX Cloud II - komfortowa wyrazistość dźwięku
zestaw słuchawkowy HyperX® Cloud II wyposażono w zaprojektowany od nowa moduł sterowania audio z kartą dźwiękową USB, która wzmacnia dźwięki i głos gracza, zapewniając najwyższą jakość audio Hi-Fi podczas gry – usłyszysz to, czego nie słyszałeś do tej pory.

Eksploruj świat pełen detali, niedostępny innym graczom – usłysz szuranie buta biwakowicza, syk pary w znajdującym się gdzieś w oddali zaworze.
Niezależne sterowanie dźwiękiem i mikrofonem pozwala regulować głośność dźwięku i głosu rejestrowanego przez mikrofon i w prosty sposób włączać i wyłączać dźwięk 7.1 Surround lub pochodzący z mikrofonu. Ten postępowy pakiet słuchawkowy buduje dźwięk w standardzie 7.1 Virtual Surround, zezwalając uzyskać nieprzeciętną przestrzenność i głębię dźwięku, dzięki czemu gry, filmy i muzyka dostarczają zupełnie nowych doświadczeń. Zlokalizuj przeciwników podczas gry, nawet jeśli ich jeszcze nie widzisz, i zaatakuj jako pierwszy.

Działanie zestawu słuchawkowego bazuje w pełni na rozwiązaniach sprzętowych i technologii plug and play, bez konieczności wykorzystywania żadnych sterowników.

Mikrofon zestawu HyperX Cloud II posiada funkcję cyfrowej poprawy jakości dźwięku i redukcji szumów, z automatycznym sterowaniem wzmocnieniem i redukcją echa dostępnymi dzięki karcie dźwiękowej USB. Dzięki tym rozwiązaniom głos jest wyrazistszy, a szumy otoczenia zostają wytłumione. Głos jest samoczynnie wzmacniany, gdy dźwięki w grze stają się donośniejsze, co zapewnia stosowną komunikację pomiędzy członkami drużyny oraz wymianę danych podczas choćby najszczególniej dynamicznych walk. HyperX Cloud II certyfikat TeamSpeak i pozostał zoptymalizowany pod kątem współpracy z programem Skype i innymi lubianymi aplikacjami komunikacyjnymi.

zestaw słuchawkowy HyperX Cloud II reprodukuje dźwięk z jakością Hi-Fi za pomocą 53-milimetrowych przetworników gwarantujących najwyższą jakość i zasobność dźwięku w całym zakresie pasma, a także lepsze odtwarzanie basów za pośrednictwem karty dźwiękowej.
Powstały z myślą o fachowych graczach komplet HyperX Cloud II jest zasilany przez port USB w komputerach PC i Mac, a do podłączania do konsoli PS4 i Xbox One* służy wtyczka stereo 3,5 mm. Zamknięte nauszniki pozwalają lepiej redukować szumy w trakcie turniejów gamingowych i w innych hałaśliwych warunkach, dzięki czemu gracz może skoncentrować się na unicestwianiu przeciwników.
*Wymagany adapter do kontrolera

Główne funkcje:
- zaawansowany moduł USB sterowania audio z zaimplementowaną kartą dźwiękową DSP
- Dźwięk w jakości Hi-Fi dzięki sterownikom 53 mm gwarantującym najwyższą jakość dźwięku
- Sprzętowo reprodukowany dźwięk 7.1 Virtual Surround
- wygodny pałąk i podkładki uszne ze nienaturalnej skóry proponujące komfort pianki zapamiętującej kształt
- Optymalizacja do gry na fachowym poziomie z zamkniętymi nausznikami pasywnie redukującymi szumy
- Zgodność – złącze USB dla komputerów PC i Mac Złącze stereo dla konsoli PS4, Xbox One i urządzeń przenośnychEAN: 0740617235692
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: KHX-HSCP-RD
Przeznaczenie: Gaming
konstrukcja: Z muszlami nausznymi
Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 1 x USB 2.0
Dźwięk: Surround 7.1
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Impedancja: 60 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 15 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 25 kHz
Czułość: 98 dB
Mikrofon: Tak
Długość przewodu: 1 m
Pozostałe atrybuty: W pakiecie dodatkowy kabel - przedłużacz o długości 2 m.

349 PLN
Samsung TV LED Samsung UE32M5602
25 reviews

Oto telewizor, który potrafi zaimponować swoimi możliwościami i parametrami. Przyjrzyj mu się bliżej i poznaj jego zalety! Odkryj nową jakość obrazu technologi LED. Obraz ma wysoką jakość - jest jasny, oszczędny i znacznie mniej podatny na usterki, dzięki temu, że wspiera technologię LED. Technologia ta, to mocna, głęboka czerń, świetny poziom kontrastu i doskonałe barwy wyświetlanego obrazu.

Ekran

calowa przekątna telewizora firmy Samsung sprawia, że obraz jest większy, wyraźniejszy i bardziej szczegółowy. Możesz wybrać częstotliwość odświeżania zgodną z Twoimi preferencjami i oglądać telewizję tak, jak lubisz!

Dźwięk

, - to najważniejsze technologie, które wspiera model Samsung UE32M5602. Dzięki nim, dźwięk płynący z głośników jest czystszy, wyraźniejszy i ma znacznie wyższą jakość. Wyjście słuchawkowe, obecne w obudowie, ułatwi Ci zadanie podłączenia do telewizora własnego zestawu stereo lub słuchawek. Dzięki temu, możesz samemu rozbudować swoje małe, domowe centrum multimedialne.

Wejścia i wyjścia

Z łatwością podłączysz do telewizora każdy kompatybilny sprzęt dzięki licznym gniazdom. Pozwala to dodatkowo rozwinąć funkcjonalność TV. Telewizor wyposażony jest w tradycyjne wejście EURO, pozwalające na połączenie większości dostępnych na rynku urządzeń, video (takich jak odtwarzacze DVD, konsole gier i dekodery). Dodatkowo, w modelu Samsung UE32M5602 znajdziesz także wejścia .

Zasilanie

Dzięki zastosowaniu osiągnięć współczesnej technologii, koszty użytkowania tego modelu są stosunkowo niskie (zwłaszcza w porównaniu z urządzeniami starego typu). Według danych koncernu Samsung, model UE32M5602 rocznie pobiera średnio kWh.

Wygląd

Na uwagę zasługują nie tylko parametry, ale też piękny projekt obudowy, która przyciąga wzrok i powoduje, że urządzenie przez długie lata będzie modnie wyglądało w naszym salonie czy sypialni. Oprócz tego tradycyjne kolory powodują, że telewizor będzie harmonijnie komponował się z wystrojem pomieszczenia, w którym go ustawisz.

Eksploatacja

Telewizor LED Samsung UE32M5602, to przykład solidnej konstrukcji, która doskonale sprawdzi się w każdym domu. Dobra jakość obrazu i dźwięku, mnogość przydatnych i wygodnych funkcji, a także energooszczędność i praktyczność użytkowania, doskonałe parametry wyświetlanego koloru oraz adekwatna cena, czyni z UE32M5602 urządzenie warte Twojej uwagi.

1699 PLN
Samsung TV LED Samsung UE49K6300
25 reviews

Przekątna ekranu 49"
Częstotliwość odświeżania obrazu 800 Hz
Klasa energetyczna A
Samsung UE49K6300AWXXH jest 49-calowym telewizorem o częstotliwości odświeżania obrazu 800 Hz, który dzięki rozdzielczości Full HD (1920 x 1080), gwarantuje 2x bardziej znaczny, a także bogatszy w kolory i szczegóły obraz w sytuacji technice HD. Użyty w urządzeniu zakrzywiony ekran likwiduje efekt zniekształceń sprawiając, że oglądany obraz wyśmienitą jakość, bez względu na to z jakiej perspektywy na niego patrzysz. Dzięki funkcji Smart TV bez najmniejszego problemu można przełączać się pomiędzy kanałami telewizyjnymi i Internetem, a zastosowana w produkcie oglądarka internetowa, a także cały szereg aplikacji sprawią, iż wolny czas spędzisz oddając się wirtualnej rozrywce. Wide Color Enhancer Plus to funkcja która sprawia, iż wyświetlany obraz nad wyraz wysoką jakość, a jego detaly są niesamowicie podkreślone. Auto Depth Enhancer to funkcja polegająca na automatycznym dostosowaniu stopni wzmocnienia kontrastu do rozmaitych obszarów i obiektów na ekranie, dzięki temu uzyskujemy efekt podobny do 3D, a co z tego wynika pokaźniejsze poczucie głębi obrazu. Ultra Clean View to technika, która wykorzystuje innowacyjny algorytm w celu redukcji zniekształceń obrazu oraz różnego typu szumów. Micro Dimming Pro to nowoczesna technika przyciemniania ekranu, dbającą o najwyższy jakość prezentowanych detali, zapewniającą adekwatny poziom czerni i bieli oraz głębię odcieni. Smart Hub to funkcja składająca się z czterech interaktywnych ekranów, umożliwiająca przeglądanie różnego rodzaju treści multimediach, takich jak: zdjęcia, filmy, pliki muzyczne, aplikacje, serwisy społecznościowe, czy programy telewizyjne. Samsung Quick Connect to technika która pozwala na wyjątkowo szybką synchronizację ze smartfonem, dzięki czemu w prędki i prosty sposób możesz udostępniać treści z Twojego urządzenia przenośnego na dużym ekranie. Wbudowany moduł WiFi umożliwia połączenie telewizora z siecią internetową bez wykorzystania dodatkowych kabli. 4-rdzeniowy procesor w obszernym stopniu powiększy płynność i szybkość pracy urządzenia. Telewizor ma 3 złącza HDMI umożliwiające podłączenie konsol do gier oraz 2 wejścia USB, dzięki czemu bez najmniejszego problemu przeglądniesz w urządzenie ulubione zdjęcia albo filmy. W komplecie z danym modelem znajdują się: podstawa, pilot, baterie do pilota i przewód Slim Gender.
większa wydajność
Czterordzeniowy procesor przyspiesza działanie Samsung Smart TV. Telewizor szybciej reaguje na polecenia, a aplikacje działają pokaźnie płynniej.
nietrudne połączenie z Wi-Fi
za pomocą wbudowanego modemu sieci Wi-Fi możesz podłączyć swój Smart TV do internetu bez podłączania żadnych kabli. Brak plątaniny przewodów pozwoli Ci w pełni docenić wygląd telewizora.
Stwórz centrum domowej rozrywki
Telewizor Samsung ma wejścia HDMI, do których podłączysz różnego typu urządzenia, takie jak dekoder, odtwarzacz czy konsola do gier. Łatwo stworzysz swoje centrum najlepszej zabawy.
Odtwarzanie plików z USB
Dzięki ConnectShare możesz oglądać filmy i , a także odtwarzać muzykę bezpośrednio z zewnętrznych nośników USB.
Odkryj nowy poziom realizmu
Na telewizorze Samsung Full HD zobaczysz obraz realistyczny i dynamiczny jak nigdy dotąd. Na nowo odkryjesz swoje ulubione filmy, seriale i programy telewizyjne.
Wszystko pod ręką
Nowy Smart Hub zagwarantuje jeszcze szybszy dostęp do filmów na żądanie, aplikacji, gier, a dzisiaj także do wszystkich najważniejszych funkcji telewizora.
proste przesyłanie treści na wyświetlacz TV
Odtwarzaj na ekranie Smart TV filmy, zdjęcia i muzykę z innych urządzeń. Skorzystaj z aplikacji Samsung Smart View lub z funkcji QuickConnect, abyscalić z TV Twój smartfon czy tablet.
360 stopni elegancji i stylu
nowoczesna i minimalistyczna czarna ramka znakomicie wkomponuje się w każdy wystrój. Stylowa srebrna podstawa dodatkowo uwydatnia zniewalające wzornictwo telewizora.
większy kontrast i istotniejsze detale
technologia Samsung Micro Dimming Pro rozszerza kontrast wyświetlanego obrazu i staranność odwzorowania kolorów. Tym samym czerń staje się głębsza, a biel i jasne kolory zauważalnie czystsze. Każda scena obudzi w Tobie zupełnie nowe emocje
aktywniejsze kolory i lepszy obraz
przy pomocy zaawansowanego algorytmu, funkcja Samsung Wide Color Enhancer Plus podnosi jakość wyświetlanego obrazu i uwydatnia szczegóły. Zobaczysz dzięki niej kolory w taki sposób, w jaki miały być widziane.

1929 PLN
ART ART X1
25 reviews

Słuchawki ART X1 - daj się wciągnąć w grę!
Słuchawki ART X1 dedykowane do gier, zapewniają graczom niesamowite wrażenia dźwiękowe.

Zyskaj przewagę nad swymi przeciwnikami w ulubionej grze!


Nowy produkt z linii gamingowej ART'a dysponuje obrotowym mikrofonem. Podczas przerwy w rozgrywkach można przesunąć go i schować wzdłuż kapsuły słuchawki. Regulator kontroli głośności i wyłącznik mikrofonu umieszczone na przewodzie słuchawek pokaźnie usprawniają zarządzanie dźwiękiem i wyciszanie mikrofonu w czasie gry. Specjalnie wyprofilowane nauszniki i pałąk słuchawek pozostały wyściełane miękkim materiałem zapewniającym wygodę w trakcie długich sesji.Słuchawki ART X1 pozostały wyekwipowane w mikrofon z zastosowaną funkcją redukcji szumów otoczenia, dlatego polecenia wydawane poprzez graczy są wspaniale słyszane i zrozumiałe poprzez zawodników z drużyny.

Miłośnicy gier, którzy poświęcają mnóstwo czasu swojej pasji mogą dzisiaj w pełni zanurzyć się w genialnej jakości dźwięku stereo. W trakcie LAN party, albo wielogodzinnych nocnych rozgrywek mogą radować się niepowtarzalnej jakości dźwiękiem wypełniającym własną przestrzeń w grze. Komplet ART X1 umożliwia przezroczystą komunikację nie tylko w czasie gamingu, lecz także podczas komunikacji Voice over IP (VoIP) przy użyciu takich aplikacji jak Skype i Dolby Axon. Słuchawki jeszcze świetnie sprawdzają się w trakcie słuchania muzyki i oglądania filmów.

Dwuletnia gwarancja!


atrybuty ART X1:

• słuchawki asygnowane dla graczy poszukujących ekonomicznego rozwiązania.
• dostosowywany mikrofon - można wygodnie przechowywać go podczas przerwy w grze
• mikrofon posiada funkcję redukcji szumów otoczenia, żeby gracze z zespołu mogli pokaźnie usłyszeć twoje info / polecenia
• nieplączący kabel w tekstylnym oplocie (sterowanie na przewodzie)
• super wytrzymałe nauszniki i przewód
• wyjątkowo wygodne nauszniki i pałąk powodują,komplet jest genialny do gier, ale także do oglądania filmów, słuchania muzyki i prowadzenia rozmów przez PC
• pasmo przenoszenia głośników: 20Hz - 20kHz
• impedancja: 32 ohm
• czułość: 110 dB
• pasmo przenoszenia mikrofonu: 20Hz - 20KHz
• impedancja mikrofonu: 2,2 ohm
• długość kabla: 2,5 metra
• standardowe wtyczki 3,5 mm


38.75 PLN
Samsung TV LED Samsung UE49K5600
25 reviews

jakość obrazu funkcje smart tv wzornictwo sugerowane produkty porównanie linii zawartość opakowania częste pytania NAJWAŻNIEJSZE właściwości Full HD 1920 x 1080 Ultra Clean View Czysty obraz Micro Dimming Pro Obraz pełen szczegółów Filmy i seriale VOD JAKOŚĆ OBRAZU intensywniejsze barwy i ulepszony obraz Wide Color Enhancer Plus Funkcja Samsung Wide Color Enhancer Plus podwyższa jakość wyświetlanego obrazu i akcentuje szczegóły. Zobaczysz dzięki niej aktywne i naturalne odcienie. Odkryj nowy poziom realizmu Rozdzielczość Full HD Telewizor z rozdzielczością Full HD pozwoli Ci cieszyć się realistycznym obrazem i intensywnymi kolorami. Materiały na płytach DVD i Blu-ray możesz oglądać na nim w całej okazałości – na nowo odkryjesz swoje ulubione filmy, seriale i programy telewizyjne. Jakość jak najbliższa Full HD Ultra Clean View technika Ultra Clean View analizuje wyświetlane treści za pomocą nowoczesnego algorytmu, który usuwa szumy i inne zniekształcenia obrazu. W ten sposób materiały w jakości Full HD i niższej wyglądają zauważalnie lepiej. Micro Dimming Pro Obraz pełen szczegółów technologia Samsung Micro Dimming Pro powiększa kontrast wyświetlanego obrazu i dokładność odwzorowania kolorów. Sprawia tym samym, iż czerń staje się głębsza, a biel i jasne odcienie czystsze. FUNKCJE SMART TV * Obraz na ekranie jest jedynie symulacją. Faktyczny interfejs użytkownika może się różnić. Przedstawione treści, usługi TV i funkcje mogą nie być przystępne we wszelkich regionach i krajach. Smart Hub | Twoje centrum rozrywki Filmy i seriale W Smart TV najkorzystniejsze filmy i seriale masz za każdym razem pod ręką. Włącz „House of Cards” w aplikacji Netflix, najnowszy sezon „Gry o Tron” w HBO GO albo ułóż swoją ramówkę z aplikacjami VOD, TVP.PL czy ipla. Mając telewizor Samsung Full HD, możesz skorzystać ze specjalnej oferty w aplikacji player i Filmbox Live. Sport Jeśli jesteś fanem piłki nożnej, na pewno docenisz aplikację Goal+, która pozwoli Ci śledzić na bieżąco statystyki poszczególnych graczy i całej drużyny w trakcie trwania meczu. Nie ominie Cię żadna informacja o Twoim ulubionym zespole. Największe sportowe emocje znajdziesz w zestawie player SPORT, w aplikacji player! Oglądaj najkorzystniejsze europejskie ligi piłkarskie na żywo i mnóstwo innych dyscyplin sportowych – od lekkoatletyki po te najmocniej arcytrudne. Quick Connect i Smart View Łatwiejsze odtwarzanie multimediów Z pomocą funkcji Quick Connect i Smart View z łatwością udostępnisz filmy, zdjęcia i muzykę między telewizorem a urządzeniami przenośnymi. Możesz na przykład prędko pokazać rodzinie śmieszny filmik nakręcony smartfonem albo dokończyć na tablecie oglądanie serialu rozpoczętego na telewizorze. Nietrudne połączenie z internetem Karta Sieciowa Wi-Fi za pomocą zaimplementowanej karty sieciowej Wi-Fi możesz podłączyć swój Smart TV do internetu bez zastosowania kabli. Brak plątaniny przewodów pozwoli Ci w pełni docenić wygląd telewizora. Centrum domowej rozrywki Wejścia HDMI Telewizor Samsung posiada wejścia HDMI, do których podłączysz różnorodnego rodzaju urządzenia, takie jak dekoder, odtwarzacz czy konsola do gier. Prosto stworzysz swoje centrum najkorzystniejszej zabawy. Smart TV działa lepiej dzięki: Specjalny system Tizen Szybszy dostęp do ulubionych treści System Tizen skraca czas uruchamiania telewizora i upraszcza dostęp do filmów, gier i aplikacji. Zapamiętuje także ostatnio odtwarzane treści, byś w każdej chwili mógł do nich wrócić. W tym samym czasie możesz np. Oglądać internet i oglądać ulubione programy. Procesor Quad Core skuteczność bez kompromisów Czterordzeniowy procesor przyspiesza działanie telewizora. Samsung Smart TV szybciej reaguje na polecenia, a aplikacje Smart i wszystkie nowoczesne funkcje działają jeszcze płynniej. #iwieszjak #iwieszjak to cykliczny program, dzięki któremu poznasz tajniki najnowszych technice telewizorów. W każdym odcinku będą je testować: Karolina i Jędrzej, nasi spektakularni prowadzący. Do programu będą zapraszani ciekawi goście, którzy będą pomagać naszym prowadzącym. Ekran Curved - I wiesz, jak działa wykrzywiony ekran. (3:44) Karolina i Jędrzej przybliżają kwestie technologiczne telewizorów Samsung SUHD z odkształconym ekranem. Sprawdzą ich wciągającą moc, a także pokażą, iż dzięki krzywiźnie obrazu, bez względu na to, z jakiego miejsca oglądasz filmy, twoje oko odbiera nieprzekłamany obraz o idealnym kontraście. #iwieszjak UHD - I wiesz, jak odróżnić HD od Full HD i UHD. (4:05) Każdy chce oglądać filmy w jak najlepszej jakości, a wybór telewizorów jest ogromny. Zaczynamy od podstaw, czyli od rozdzielczości. Nasi prowadzący, Karolina i Jędrzej, wyjaśnią różnice pomiędzy najpopularniejszymi rozdzielczościami telewizorów, czyli HD, Full HD i UHD (4K).

1999 PLN
Marshall Marshall Major
25 reviews

wyekwipowane są w 40 milimetrowe przetworniki, dzięki temu dźwięk jest nad wyraz wysokiej jakości.
Słuchawki mają kabel z pilotem sterowania co powoduje,wykorzystywanie jest nad wyraz wygodne.
ponadto urządzenie posiada składaną konstrukcję, która usprawnia przechowywanie słuchawek.

Imponujące drugie wejście! Marshall Major II jako kontynuacja nieprzeciętnej linii Major,
zyskała w drodze ewolucji kilka kluczowych ulepszeń technicznych:

  • jeszcze lepsze brzmienie
  • zmodyfikowana estetyka
  • poprawiona wytrzymałość
  • poprawiona ergonomia
Dzięki nim użytkownik doświadcza zupełnie nowej jakości odsłuchu audio.
Rockowy charakter tego modelu potrafi należycie zaznaczyć swoją występowanie w każdych warunkach!

energiczne brzmienie to efekt wykorzystania nowych, customowych głośników, które dostarczają głęboki bas,
czytelne wysokie pasmo, a także finezyjny środek i są mniej podatne na zniekształcenia sygnału.

Odpinany, spiralny przewód z mikrofonem i sterowaniem smartphone'a z jednej strony zakończony złączem kątowym,
a z drugiej prostym, gwarantuje wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i wieloletnią bezawaryjność.
Można do niego też podpiąć dodatkową parę słuchawek, żeby podzielić sygnał audio z innym użytkownikiem.

Nowy design słuchawek Major II jest bardziej krągły, a także ma wytrzymałe, winylowe wykończenie. ulepszona budowa pałąka i zawiasów, iż Major II
dostosowują się do kształtu głowy lepiej niżeli kiedykolwiek wcześniej, gwarantując komfort w trakcie odsłuchu.

nad wyraz subtelne nauszniki Bez względu na to jak ciężkiej muzyki słuchasz, super wygodne i miękkie nauszniki będą spoczywać na Twoich uszach niezauważalnie.

Łączność przewód z dwiema końcówkami i sterowaniem smartphonem jest w pełni rozłączany,
więc możesz zdecydować to, którą stroną go podłączysz.
Możesz zastosować dopełniającego gniazda do podłączenia drugich słuchawek by udostępniać audio kolejnym osobom.

Mikrofon i zdalna kontrola zastosowany mikrofon pozwala na prowadzenie rozmów telefonicznych i nagrywanie wiadomości głosowych przez telefon.

Składana kompozycja Po złożeniu słuchawki mogą być łatwo transportowane

Specyfikacja: głośnik dynamiczny 40mm z ruchomą cewką
impedancja: 64 Ohm
skuteczność: 100mV@jkHz = 99dB SPL
pasmo przenoszenia: 10Hz - 20kHz

278 PLN
Samsung TV LED Samsung UE50MU6172
25 reviews

Telewizory wyposażono w procesor obrazu Samsung UHD, który wznosi jakość, niezależnie od źródła.
progresywne metody przetwarzania sygnału wzbogacają oglądanie programów telewizyjnych, filmów i treści na żądanie.
Oznacza to, iż nie tylko materiały UHD wyświetlane są w zniewalająco ostrej rozdzielczości 4K, lecz także te o niższej jakości osiągają poziom bliski typowi Ultra High Definition.

innowacyjna technologia przyciemniania ekranu Micro Dimming dba o to,ilość detali w rozdzielczość UHD pozostawała na jak najwyższym poziomie, gwarantujeła najoptymalniejsze poziomy czerni i bieli,, a także bezdyskusyjnie żywsze barwy.
dzięki czemu każda scena wyświetlana jest z perfekcyjnymi ustawieniami kontrastu i koloru.

parametry techniczne: Przekątna ekranu 50" 125 cm, 16:9
Zgodność z HD 4K UHD, 3840 x 2160
Up-zbratang UHD
Picture Quality Index 1300
Contrast Enhancer Tak
PurColor Tak

Moc RMS 20 W
Dolby Digital Plus Tak
Głośnik 2-kanałowy
Multiroom Link Tak
Blutooth Audio Tak

Samsung Smart TV Tak
Smart Hub Tak
Smart View Tak
Wi-Fi Direct Tak
Tuner DTV DVB-T2CS2
Tuner analogowy Tak
2 tunery Tak
CI: CI + (1,3)

HDMII: 3
USB 2
Ethernet (LAN) 1
Wyjście audio cyfrowe (optyczne) 1
Wejście RF (sygnał telewizji naziemnej/kablowej) 1 / 1 (w użyciu jako naziemne)
Wejście komponentowe (Y/Pb/Pr) 1
Wejście kompozytowe (AV) 1
Gniazdo CI 1
zaimplementowany moduł do bezprzewodowej sieci LAN tak
Złącze Anynet+ (HDMI-CEC) Tak

Cyfrowy Clean View Tak
samoczynne wyszukiwanie kanałów Tak
automatyczne wyłączanie Tak
Connect Share™ Tak
EPG Tak

zużycie mocy (max.) 190W
Zasilanie 220-240 V AC 50/60 Hz

wymiary z podstawą (szerokość x wysokość) 1128.9 x 723.7 x 310.5 mm
rozmiar bez podstawy 1128.9 x 654.4 x 63.2 mm

Waga z podstawą: 12,7 kg
Waga bez podstawy 11,5 kg

2749 PLN
JBL Jbl Głośnik flip 4 (6925281922411)
25 reviews

JBL Flip 4 to najnowszy, wielofunkcyjny głośnik bezprzewodowy szczególnie modnej i szanowanej kolekcji JBL Flip. Wielokrotnie nagradzany, stale poprawiany i niezmiennie pełen innowacji towarzysz na każdą pogodę!

JBL Flip 4 to przenośny głośnik Bluetooth, który zapewnia zaskakująco potężny dźwięk stereo. Jest zasilany akumulatorem litowo-jonowym 3000 mAh, który zagwarantuje do 12 godzin nieprzerwanego odtwarzania wysokiej jakości dźwięku. Wyprodukowano go z wytrzymałych, popularnych i wodoodpornych materiałów dostępnych w 6 żywych kolorach: czarnym, szarym, turkusowym, niebieskim, białym i czerwonym. Jako iż głośnik jest w pełni wodoodporny (poziom wodoszczelności IPX7), staje się doskonałym towarzyszem zabawy w dowolnym miejscu i w każdych warunkach atmosferycznych. Wyposażony dodatkowo w technikę tłumienia zakłóceń i echa zapewnia przejrzyście czyste rozmowy telefoniczne. Natomiast technologia JBL Connect+ pozwala na bezprzewodowe połączenie ze sobą ponad 100 głośników obsługujących tę technikę,dodatkowo poprawić jakość dźwięku.
JBL Flip 4 to głośnik bezprzewodowy wyposażony w Bluetooth 4.2, z którym połączyć można nawet 2 smartfony albo tablety, by na zmianę odtwarzać konkretny dźwięk stereo. Wodoodporność IPX7 oznacza, iż głośnik Flip 4 można bez obaw używać w deszczu i nie trzeba martwić się, gdy zostanie zachlapany. Można go choćby zanurzać w wodzie do 30 minut na głębokość do 1 metra. Jest to tzw. Pierwsza klasa wodoszczelności „podwodnej". Przedmioty tej klasy nadają się do użytku w czasie pływania w wodzie i snorkelingu, gdzie znaczne głębokości nie występują. Pokrywa może przesiąkać w czasie zanurzenia powyżej 1 metra, zanurzenia trwające powyżej 30 minut lub przy niezwykle wysokim ciśnieniu wody. Dzięki trwałemu materiałowi osłaniającemu i wytrzymałym gumowym elementom pokrywy głośnik spełni oczekiwania nawet w niełatwych warunkach.
JBL Flip 4 zintegrowany został z asystentem głosowym - wystarczy nacisnąć przycisk,zastosować głośnika JBL do obsługi Siri albo Google Now.
Głośnik odtwarza muzykę do 12 godzin, w zależności od ustawień głośności i treści audio. Ponadto dwie zewnętrzne membrany bierne zwiększają i naocznie ukazują moc drzemiącą w tym głośniku!

Specyfikacja technologiczna
Wersja Bluetooth: 4.2
Obsługiwane profile: A2DP V1.3, AVRCP V1.6, HFP V1.6, HSP V1.2
Przetwornik: 2 x 40 mm
Moc: 2 x 8 W
Pasmo przenoszenia: 70 Hz – 20 kHz
Stosunek sygnału do szumu: ≥ 80 dB
typ akumulatora: litowo-jonowo-polimerowy (3,7 V, 3000 mAh)
Czas ładowania akumulatora: 3,5 godz. Przy 5 V 1 A
Czas odtwarzania muzyki: do 12 godzin (różni się w zależności od ustawień głośności i treści audio)
Moc nadajnika Bluetooth: 0 – 9 dBm
Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth: 2,402 – 2,480 GHz
Modulacja nadajnika Bluetooth: GFSK, π/4-DQPSK, 8DPSK
wymiary (wys. X szer. X gł.): 68 x 175 x 70 (mm)
Masa: 515 g

497.5 PLN
LG TV LED LG 55UH605
25 reviews

HDR PRO

Funkcja HDR Pro ustawia jasność ekranu, żeby zapewnić znakomicie wyraźny obraz.
Dzięki regulacji jasności telewizor LG UHD wyświetla obraz o bogatszych kolorach
i genialnie odwzorowuje wszystkie detaly. HDR Pro to realistyczny i widoczny obraz.

Trójwymiarowe odwzorowanie kolorów
Algorytm trójwymiarowego odwzorowania palety odcieni gwarantuje realistyczne odcienie.
w dodatku minimalizuje zniekształcenia barw, umożliwiając uzyskanie barw zbliżonych do naturalnych.

Oszczędność energii Telewizor jest wyekwipowany w funkcje sterowania podświetleniem ekranu, która umożliwia dostosowywanie jasności po to, by oszczędzać energię.

ULTRA Slim UTLRA Slim to progresywna i szykowna linia projektowa.
Ultrasmukła pokrywa pozwala zaoszczędzić miejsce oraz świetnie wkomponowuje się w postępowy aranżacja wnętrz.

metaliczny styl wytworny, futurystyczny, metaliczny fason sprawi, że telewizor stanie się ozdobą Twojego mieszkania.

ULTRA Surround Funkcja ULTRA Surround zamienia zwykły głośnik dwukanałowy w wirtualny, siedmiokanałowy system przestrzenny.
technologia ULTRA Surround powoduje, że obraz 4K dostarcza jeszcze silniejszych wrażeń.

webOS 3.0 Najwyższą jakość rozrywki w telewizorach LG UHD zapewnia także prosty w obsłudze i użyteczny system operacyjny webOS 3.0.
A wszystko to ma wyłącznie jeden cel — dostarczyć jak najwięcej radości z oglądania Twoich ulubionych programów.

informacje technicznE SMART TV / CINEMA 3D Tak / Nie
Rozdzielczość 3840x2160
Przekątna 55" (139 cm)
Panel Edge
Wskażnik PMI / Hz 1000 /100Hz
Lokalne wygaszanie Nie
DVB-T2 / DVB-C / DVB-S2 Tak / Tak / Tak
HDR HDR Pro
ZŁĄCZA
Wi-Fi Tak
Bluetooth Nie
RF 2
element 1
Wyjście optyczne 1
HDMI 2
LAN 1
CI+ 1
USB 1 (2.0)
Wyjście słuchawkowe Nie
SMART SHARE
Pilot Magic Remote Control Nie
DLNA Tak
Miracast Tak
WiDi Tak
Nagrywanie USB Tak
Odtwarzanie z USB Tak
Time Shift via USB Tak
podłączanie klawiatury, myszy Tak
DŹWIĘK / WYPOSAŻENIE
Harman Kardon Nie
Moc dźwięku 20W
System dźwięku 2.0.
DTS Tak
Bezprzewodowe przesyłanie dźwięku Nle
Pilot Magic Nie
Okulary 3D Nie
cechy
Klasa energetyczna A+
zużycie mocy 78 W
Roczne zużycie energii kWh/rok 114
Vesa 300x300
rozmiary (szer. X wys. X głęb.) mm: Bez podstawy 1240x722x56.7
Z podstawą 1240x778x237
Brutto 1330x810x142
Waga (bez podst./ z podst./ brutto kg) 17,8 / 18,1 / 22,2

2478.45 PLN
Sony TV LED Sony KDL-43WE750
25 reviews

TRILUMINOS Display: Extra colours, extra brilliance More colours means more realism. A TRILUMINOS Display with its specially-developed backlight selectively maps colours across a wider gamut, ensuring subtle colours do not become oversaturated and unnatural. You’ll enjoy vivid, authentic images that evoke the emotion in every scene. Be online instantly with one button YouTube Go straight to YouTube and enjoy all your favourite videos. We have made YouTube faster than ever on this internet ready TV and included a YouTube button on the remote control for easy browsing. High Dynamic Range for lifelike pictures With High Dynamic Range (HDR), detail lost in the darkest and brightest areas of a picture are preserved, giving a much more dynamic look. See the textures in the shining metal wing of the airplane and the reflections of sunlight on the fuselage. Made to listen: ClearAudio+ Make your listening as lifelike as your viewing. ClearAudio+ fine tunes TV sound for an immersive experience that seems to surround you. Hear music, dialogue and surround effects with greater clarity and separation, whatever you're watching. More clarity, more detail with Full HD Experience the exquisite detail, contrast and texture of Full HD 1080p. With an image resolution of 1920 x 1080 pixels, Full HD provides five times more detail than a standard definition picture. Everything you watch is sharper, more defined and more real with minimal noise and maximum impact. Rediscover every detail with X-Reality PRO X-Reality PRO picture processing upscales every pixel for exceptional picture clarity. As frames are analysed, each scene is matched with our special image database to refine images and reduce noise – for a picture with incredible realism. The difference is clear with supremely lifelike detail, whatever you're watching. Narrow aluminium frame The narrow frame helps the TV look slim and attractive, focusing the eye on the screen for maximum entertainment. Cable management Keep wires out of sight. All of your cables can be neatly arranged across the back of the TV and channelled into the stand, so everything looks tidy. Cable-free front Hide all your cables from set-top boxes or Blu-ray players within the unique stand. Motionflow XR keeps the action smooth Enjoy smooth and sharp details even in fast-moving sequences with Motionflow XR. This innovative technology creates and inserts extra frames between the original ones. It compares key visual factors on successive frames, then calculates the split second of missing action in the sequences. Some models also include black-frame insertion for a blur-free and truly cinematic look. DSEE restores detail to your digital music Low-resolution Internet video, catch-up TV and other heavily compressed audio files don’t always sound so great. A large amount of information gets thrown away when digital audio is compressed. With Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) technology, lost frequency components (especially high frequencies) are restored for natural sound with a more spacious feel. Clear Phase for smooth, balanced frequencies BRAVIA uses a powerful computer model to analyse and compensate for inaccuracies in speaker response. It does this aby ‘sampling’ the speaker frequency with higher precision. This information is fed back to cancel out any peaks or dips in the speaker’s natural response – resulting in pure, natural audio with smooth, even reproduction of all frequencies. Cinematic S-Force Front Surround Enjoy an immersive soundstage that pulls you into the heart of the action. S-Force Front Surround mimics the way the brain correlates sound sources to create proper volume, time lag, and sound wave spectrum – using only left and right speaker channels. Aby naturally emulating three-dimensional sound fields, you’ll enjoy rich, high-fidelity audio across a wider listening area. Great entertainment wirelessly with built-in Wi-Fi Link up easily to your home network. With built-in Wi-Fi, you’re free to go online and browse movies, enjoy video channels like YouTube and access services such as on-demand TV. Best of all, you can stream entertainment from your wireless home network and the Internet without the clutter of cables. Your smartphone on the big screen Screen mirroring lets you enjoy content and apps from your smartphone on your Sony TV. Supersize all your memories and enjoy them on the big screen with family and friends. Turn your TV into a digital recorder: USB HDD REC Store your favourite TV shows on an external USB hard disk drive to enjoy whenever you want. USB HDD REC allows one-touch and timer recording of a digital broadcast onto any USB HDD device up to 2TB in capacity. While viewing the show, simply press REC to start recording, which will automatically stop at the end of the programme. Super multi-format USB play Enjoy your favourite digital content from any USB stick. Play music, video clips and view photo collections all through your TV with super multi-format USB play. Supporting a wide range of codecs, you can experience ultimate format versatility, simply plug in and you’re ready to go.

2598.99 PLN
Panasonic TV LED Panasonic TX-50EX700
25 reviews

skrupulatne odwzorowanie realistycznych barw dzięki zaawansowanemu przetwarzaniu obrazu technika 4K HDR producenta Panasonic korzysta z całości naszej wiedzy fachowej, by zapewnić spektakularny, realistyczny i wierny obraz. Absolutna precyzja odwzorowania szerokiego spektrum barw Dzięki specjalnej technologii Wide Colour Phosphor Technology zezwalającej wygenerować szersze spektrum odcieni specyfikacje standardu DCI są spełnione w ponad 90%. Telewizory z technologią Wide Colour Spectrum gwarantują bardziej subtelną, naturalnie stonowaną paletę barw, która w odróżnieniu od większości telewizorów LCD nadal wygląda autentycznie w każdej scenie. Zaawansowane przetwarzanie odcieni zagwarantuje unikatową jakość obrazu technika innowacyjnego przetwarzania odcieni wykorzystuje wiedzę techniczną firmy Panasonic w zakresie wiernego prezentowania obrazów na ekranie. W szczególności gwarantuje ona wierne odwzorowanie kolorów i pozwala uzyskać głęboką czerń bez utraty detalów w ciemnych scenach. Obsługa wielu formatów HDR Telewizory producenta Panasonic obsługują dzisiaj sporo formatow HDR, takich jak HDR10 - typowy format HDR dla filmów i dysków Blu-ray UHD, a teraz także Hybrid Log Gammma - opracowany poprzez BBC i japońską telewizję NHK format HDR dla telewizji. Dostosowywana podstawa nadaje się do każdego wnętrza szeroki lub wąski, subtelny albo odważny — cztery odmienne style konfigurowanej podstawy pozwalają zmieniać wygląd telewizora wraz ze zmianą aranżacji wnętrza. Prędki i instynktowny dostęp do treści, które Cię interesują Nowy ekran główny ułatwia dostęp do wybranych treści, zapewniając jednocześnie intuicyjną obsługę....

3569 PLN