Bosch Bosch WLG24261PL
25 reviews

W domach obszerniejszych rodzin codziennie piętrzą się sterty ubrań oczekujących na pranie. Najlepiej byłoby momentalnie uporać się z tym problemem, nie przepłacając za prąd. Jeśli chcesz prać według własnego uznania, należy wybrać urządzenie elastyczne i łatwe w obsłudze.

Pralki Serie | 4 z funkcją VarioPerfect® są wytworzone dla Twoich potrzeb: pracują według życzenia do 65% szybciej lub do 50% oszczędniej. Modele z silnikiem EcoSilnce Drive są nie tylko przyjazne użytkownikowi,równocześnie bezawaryjne, trwałe i bardzo ciche.

proponują nadzwyczajną wydajność prania przy wysokiej energooszczędności. Najważniejsze atrybuty urządzenia Pranie do 65% szybciej lub do 50% oszczędniej! Oszczędność wody i energii. Pranie o każdej porze. Funkcja dołożenia prania.

Ochrona przed zalaniem. Program Super krótki - czyste pranie w 15 minut! Urządzenia z klasą wydajności energetycznej A+++ są najistotniej oszczędne. VarioPerfect® - oszczędzaj czas lub energię.

Dzięki tej funkcji każdy może wyprać ubrania tak, jak jest mu najwygodniej: stanowczo lub bardzo oszczędnie. Jeśli zależy Ci na czasie, włącz opcję TimePerfect; jeśli chcesz oszczędzać energię i chronić środowisko naturalne, zastosuj opcję EcoPerfect.

VarioPerfect® pozwala aktywować jeden z wariantów w zróżnicowanych programach prania. Teraz nie musisz wybierać między pralką szybką, a oszczędną – to pralka dopasuje się do Twojego rytmu! Jak to działa? Pralka zużywa najwięcej energii do podgrzania wody.

Jeśli chcemy skrócić czas, grzałka musi pracować z większą mocą. Jeśli wydłużymy pranie, pralka do podgrzania wody będzie potrzebowała mniej energii. To tak jak z jazdą samochodem. Jeśli chcesz dojechać gdzieś momentalnie – auto spala więcej paliwa.

A jeśli jedziesz ekonomicznie, to zajmie Ci to więcej czasu. VarioPerfect® - oszczędzaj czas lub energię. Dzięki tej funkcji każdy może wyprać ubrania tak, jak jest mu najwygodniej: niezwykle albo bardzo oszczędnie.

Jeśli zależy Ci na czasie, włącz opcję TimePerfect; jeśli chcesz oszczędzać energię i chronić środowisko naturalne, zastosuj opcję EcoPerfect. VarioPerfect® pozwala aktywować jeden z typów w najróżniejszych programach prania.

teraz nie musisz wybierać między pralką szybką, a oszczędną – to pralka przystosuje się do Twojego rytmu! Jak to działa? Pralka zużywa najwięcej energii do podgrzania wody. Jeśli chcemy skrócić czas, grzałka musi pracować z większą mocą.

Jeśli wydłużymy pranie, pralka do podgrzania wody będzie potrzebowała mniej energii. To tak jak z jazdą samochodem. Jeśli chcesz dojechać gdzieś ekspresowo – auto spala więcej paliwa. A jeśli jedziesz ekonomicznie, to zajmie Ci to więcej czasu.

ActiveWater™ – inteligentne zużycie wody technika ActiveWater™ oszczędza wodę i obniża koszty dzięki dwustopniowemu czujnikowi, który rozpoznaje liczba prania w bębnie. Pralki producenta Bosch samoczynnie oceniają wagę załadowanej odzieży i dopasowują do niej liczba wody i ani kropli więcej.

ActiveWater™ – inteligentne zużycie wody technologia ActiveWater™ oszczędza wodę i zniża koszty dzięki dwustopniowemu czujnikowi, który rozpoznaje liczba prania w bębnie. Pralki firmy Bosch samoczynnie oceniają wagę załadowanej odzieży i dostosowują do niej ilość wody i ani kropli więcej.

Program Super niedługi 15/30 Jeśli chcesz przeprać lekko zabrudzone ubrania, np. Koszulkę noszoną poprzez jeden dzień, włącz program Super niedługi. Daj naszej pralce 15 minut ‒ w tym czasie wypierze, wypłucze i odwiruje Twoją odzież.

Program Super krótki 15/30 Jeśli chcesz przeprać lekko zabrudzone ubrania, np. Koszulkę noszoną przez jeden dzień, włącz program Super niedługi. Daj naszej pralce 15 minut ‒ w tym czasie wypierze, wypłucze i odwiruje Twoją odzież.

Start / Pauza z opcją dołożenia prania Zapomniałeś o koszulce, jeansach, a może skarpetce? Przycisk Start / Pauza pozwala na dokładanie rzeczy do bębna w każdym momencie, jeśli tylko proces prania na to pozwala.

Klasa produktywności energetycznej A+++ Cenisz sobie oszczędność? Wszystkie nasze pralki posiadają najwyższą klasę sprawności energetycznej A+++. Z marką Bosch bronisz środowisko i oszczędzasz na rachunkach za prąd.

Dzięki automatyce wagowej nasze pralki kontrolują, a także liczba prania i pobierają wyłącznie tyle wody i energii, ile jest potrzebne do danego procesu. Najlepszy efekt prania i płukania osiągamy zatem najniższym kosztem.

Programowanie czasu startu Dzięki elektronicznemu sterowaniu czas prania można nastawić tak, aby pranie było gotowe na potężną godzinę np. Po Twoim powrocie do domu. Wielostopniowa ochrona przed zalaniem Urządzenia firmy Bosch zaopatrzone są w wielostopniową ochronę przed zalaniem, także w czasie awarii zasilania.

na dodatek wybrane modele posiadają sysytem bezpieczeństwa AquaStop.

1189 PLN
Berlinger Berlinger MAX-500-W
25 reviews

WYCISKARKA MAX-500-W
WYCISKARKA BERLINGER MAX JUICE SYSTEM TO genialnE URZĄDZENIE DO PRZYGOTOWYWANIA ŚWIEŻYCH, całkowicie NATURALNYCH I POZBAWIONYCH nienaturalnYCH DODATKÓW SOKÓW. JEST lepszA OD klasycznEJ SOKOWIRÓWKI. Nadaje się DO WARZYW LIŚCIASTYCH I ZIÓŁ, Z KTÓRYMI NIE RADZI SOBIE konwencjonalnA SOKOWIRÓWKA. NIE TNIE I NIE ŚCIERA artykułÓW za pomocą błyskawicznie OBRACAJĄCYCH SIĘ OSTRZY, powodujĄCYCH WZROST TEMPERATURY POWSTAJĄCEGO SOKU I UTRATĘ WITAMIN, ale POWOLI ZGNIATA I MIAŻDŻY OWOCE, WARZYWA I ZIOŁA, A NASTĘPNIE PRZECIERA MIAZGĘ przez SITO. DZIĘKI TAKIEMU PROCESOWI WSZYSTKIE ŻYCIODAJNE I WARTOŚCIOWE elementy POZOSTAJĄ W UZYSKANYM SOKU. WYCIŚNIĘTY SOK JEST BARDZIEJ GĘSTY I MNIEJ przejrzystY, BOGATSZY W ENZYMY, WITAMINY I MINERAŁY.

Film na You Tube https://www.youtube.com/watch?v=6mCL3kOodxI

 • towar JEST NOWY NIEUŻYWANY ORYGINALNIE ZAPAKOWANY BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA
 • GWARANCJA 36 MIESIĘCY!!! DOOR TO DOOR - I NIC SIĘ NIE MARTWISZ WYSYŁAMY KURIERA, KTÓRY ODBIERA PACZKE I DOSTARCZA DO SERWISU, A TY NIE PONOSISZ ŻADNYCH KOSZTÓW - najlepszY SERWIS W POLSCE
 • SILNIK INDUKCYJNY

 • duży OTWÓR NA OWOCE
 • technologia MAX JUICE SYSTEM TO WOLNOOBROTOWY 2X TURBO SILNIK, KTÓRY WPRAWIA W RUCH MECHANIZM ZGNIATAJĄCY OWOCE I WARZYWA, WYCISKAJĄC Z NICH TO CO najlepszE.
 • udoskonalonA O ZATYCZKĘ WYPŁYWU SOKU pozwalając REGULOWAĆ JEGO STRUMIEŃ i MIESZAĆ SOK Z zróżnicowanYCH minimalistycznCÓW podczas JEGO WYCISKANIA
 • WYBIERAJĄC MAX JUICE SYSTEM, WYBIERASZ NATURALNY SMAK, AKSAMITNĄ KONSYSTENCJĘ I dużo WITAMIN
 • większA sprawnOŚĆ I nieprzerwanA PRACA
 • W zestawie SITO DO SOKÓW, PRZYSTAWKA DO LODÓW I SORBETÓW, SITO NA POJEMNIK SOKU, SZCZOTECZKA, DWA POJEMNIKI
 • WYCISKARKA PRACUJE NA NISKICH OBROTACH, NIE stwarza HAŁASU - JEST NIEMAL BEZGŁOŚNA
 • NISKIE PREDKOŚCI NIE GENERUJĄ TEMPERATURY, dzięki temu SOK zawiera istotnIE WIĘCEJ WITAMIN niż KIEDYKOLWIEK.
 • SITO tworzonE ZE SPECJALNEJ STALI - rozszerzAJĄC liczba ZDROWEGO SOKU
 • DODATKOWA BLOKADA PRZED URUCHOMIENIEM NIEPRAWIDŁOWO ZŁOŻONEGO URZĄDZENIA
 • NOWY lepszY MODEL ZAPROJEKTOWANY NA POLSKI RYNEK
 • rozszerzONA solidność części tworzonE Z ULTEMU
 • POJEMNIKI NA MIĄŻSZ I SOK
 • STALOWA obudowa
 • 50% WIĘCEJ SOKU I WITAMIN
 • 2 KIERUNKI PRACY SILNIKA
 • jednostajnA PODSTAWA antypoślizgOWA
 • INSTRUKCJA W JEZYKU POLSKIM

WOLNOOBROTOWA WYCISKARKA BERLINGER MIAŻDŻY OWOCE, WARZYWA I ZIOŁA, A NASTĘPNIE PRZECIERA MIAZGĘ poprzez SITO. DZIĘKI TAKIEMU PROCESOWI I SPECJALNEMU, niepodatnEMU NA ZUŻYCIE MECHANIZMOWI WYCISKAJĄCEMU, WSZYSTKIE ŻYCIODAJNE I WARTOŚCIOWE komponenty POZOSTAJĄ W UZYSKANYM SOKU. W YCISKARKA – W PRZECIWIEŃSTWIE DO tradycyjnYCH SOKOWIRÓWEK PRACUJE NA NISKICH prędkośCIACH OBROTOWYCH OK. 45 OBROTÓW/MIN CO iż JEST NIEMAL BEZGŁOŚNA. SILNIK INDUKCYJNY pozwala na PŁYNNĄ I RÓWNOMIERNĄ PRACE 220-240V 50/60 Hz WYCISKARKA MOŻE PRACOWAĆ NON STOP, WYCISKAJĄC PRODUKTY I USUWAJĄC SYSTEMATYCZNIE WYCIŚNIĘTE RESZTKI. NIE MA KONIECZNOŚCI ZATRZYMYWANIA URZĄDZENIA W CELU OPRÓŻNIENIA POJEMNIKA Z POZOSTAŁOŚCI PO OWOCACH I WARZYWACH. NISKIE PREDKOŚCI NIE GENERUJĄ TEMPERATURY, dzięki czemu SOK zawiera pokaźnIE WIĘCEJ WITAMIN niż KIEDYKOLWIEK. DZIĘKI NISKIM OBROTOM SOK NIE JEST UTLENIANY JAK W INNYCH prędkiCH SOKOWIRÓWKACH. 2 KIERUNKI PRACY SILNIKA - JEŚLI OWOC lub WARZYWO SIĘ ZABLOKUJE, BEZ ROZBIERANIA URZĄDZENIA MOŻNA COFNĄĆ ŚLIMACZNICĘ

komplet mieści WSZYSTKIE komponenty POKAZANE NA ZDJĘCIACH.

PONIŻEJ MOŻNA ZAKUPIĆ CZĘŚCI W RAZIE potrzeby.

499 PLN
Samsung Samsung NZ64H37070
25 reviews

intuicyjne sterowanie temperaturą
wyjątkowo , a także instynktowny regulator temperatury reagujący na przesuwanie palcem w modelu płyty indukcyjnej Samsung NZ3000 umożliwia szybki i dokładny wybór temperatury. Wystarczy dotknąć i przesunąć palcem po diodowym potencjometrze, żeby natychmiast włączyć lub zmienić poziom grzania w każdej strefie gotowania – to wyłącznie jeden prosty ruch. Ze względu na fakt, że regulator ten jest niemal dwukrotnie szerszy standardowe, użytkownik może nad wyraz precyzyjnie wybrać moc grzewczą.

Wyłączanie jednym dotknięciem
Funkcja Quick Stop (prędkiego zatrzymywania), którą proponuje płyta Samsung NZ3000 pozwoli zapobiec niejednemu wypadkowi w trakcie gotowania. Jednym dotknięciem zezwala na natychmiastowe wyłączenie strefy gotowania, uniemożliwiając kipieniu zawartości garnka na płytę lub przypaleniu jedzenia. Jeśli trzeba nagle wyjść z kuchni, funkcja Quick Stop zapewnia, że można to zrobić ekspresowo i bezpiecznie.

samoczynne wykrywanie garnków
Płyta indukcyjna Samsung NZ3000 ma funkcję Auto Pan Detector (samoczynnego wykrywania garnków), gwarantując, iż w każdej strefie gotowania znajdują się stosowne naczynia. W momencie postawienia garnka lub patelni na środku strefy gotowania płyta natychmiast sprawdza, czy średnica naczynia i jego rozmiar są właściwe dla danej strefy. Jeśli naczynie pokrywa mniej niżeli 60% powierzchni strefy, płyta wygeneruje powiadomienie, o konieczności użycia innego naczynia.

Bezpieczniejsza dla dzieci
by zmaksymalizować bezpieczeństwo w kuchni, wprowadziliśmy blokadę przed dziećmi, która zapobiega choćby najmocniej pomysłowym maluchom uruchomienie płyty. Jednym ruchem można zablokować całą płytę, stąd nie ma możliwości włączenia jej przypadkowo albo omyłkowo. Funkcja ta obniża również ryzyko poparzenia się poprzez dzieci.

automatycznie bezpieczniejsza
Funkcja Safety Shutoff zagwarantuje pełny spokój ducha. Samoczynnie wyłącza wszystkie strefy gotowania, jeśli zostały pozostawione włączone zbyt długo lub jeśli użytkownik nie ingerował w pracę płyty przez określony czas. Stąd płyta ta ogranicza ewentualne straty albo zniża ryzyko dojścia do niebezpiecznego wypadku, jeśli podczas rozmowy z rodziną albo przyjaciółmi zapomnisz o gotującym się jedzeniu.

Nieprzypisane

Szerokość

59 cm

Wysokość

5.7 cm

Moc

7200 W

Głębokość

52 cm

Budowa

do zabudowy , indukcyjna

Sterowanie

dotykowe

liczba palników / pól grzejnych

4

Fizyczne

Kolor

czarny

Pozostałe

Gwarancja

24

1317.92 PLN
LG LG F2J5QN4
25 reviews

F2J5QN4W Główne atrybuty A+++ -30% 6Motion DIRECT DRIVE Direct Drive 10 lat gwarancji Smart ThinQ™ Smart Diagnosis™ Włącz pauzę i dorzuć pranie Jeśli zapomnisz włożyć czegoś do prania, po prostu naciśnij przycisk „Dodaj odzież" i dodaj co chcesz, od skarpetek po kurtkę.

Drzwiczki można otworzyć w trakcie prania w każdym programie — bawełna, mieszany, dzianiny niedużo wymagające, Speed14* — prawie natychmiast (w ciągu około 3 sekund)**. MNIEJSZE DRGANIA I HAŁAS Silnik napędu bezpośredniego używany w naszych pralkach jest niezwykle bezawaryjny i cichy.

Wiemy, iż jest to jeden z najlepszych silników do pralek spomiędzy przystępnych na rynku, w związku z czym objęliśmy wszystkie nasze pralki typową 10-letnią gwarancją na silnik i części. Dzisiaj to więcej standard, prawda? INTELIGENTNA WYGODA DZIĘKI FUNKCJI NFC Funkcja Tag On pozwala pobrać na smartfona świeże programy prania.

Następnie starczy dotknąć symbolu Tag On NFC, żeby zainstalować program w pralce. Pamięć zawiera 20 pozycji, z coroczną ich aktualizacją. Funkcja inteligentnej diagnostyki rozwiązuje niemal wszystkie niepokaźne problemy, zanim staną się obszerniejsze.

Włącz pauzę i dorzuć pranie Jeśli zapomnisz włożyć czegoś do prania, po prostu naciśnij przycisk „Dodaj odzież" i dodaj co chcesz, od skarpetek po kurtkę. Drzwiczki można otworzyć w trakcie prania w każdym programie — bawełna, mieszany, dzianiny mało wymagające, Speed14* — prawie natychmiast (w ciągu około 3 sekund)**.

MNIEJSZE DRGANIA I HAŁAS Silnik napędu bezpośredniego używany w naszych pralkach jest szczególnie bezusterkowy i cichy. Wiemy, że jest to jeden z najkorzystniejszych silników do pralek spomiędzy przystępnych na rynku, w związku z czym objęliśmy wszystkie nasze pralki typową 10-letnią gwarancją na silnik i części.

dzisiaj to więcej kanon, prawda? INTELIGENTNA WYGODA DZIĘKI FUNKCJI NFC Funkcja Tag On pozwala pobrać na smartfona świeże programy prania. Następnie starczy dotknąć symbolu Tag On NFC, aby zainstalować program w pralce.

Pamięć zawiera 20 pozycji, z coroczną ich aktualizacją. Funkcja inteligentnej diagnostyki rozwiązuje niemal wszystkie małe problemy, zanim staną się obszerniejsze....

1590 PLN
Philips Philips HP 8372
25 reviews

technologia czujnika pozwala utrzymać zrównoważone nawilżenie włosów. Czujnik diagnozuje włosy 30 razy na sekundę i dobiera do nich taką temperaturę, żeby zachowały naturalne nawilżenie. Do 63% zachowanego nawilżenia (po jednym użyciu, badanie z 2013 r.). Zachowaj naturalne nawilżenie włosów Zdrowe, lśniące włosy -technologia MoistureProtect -Pielęgnacja jonowa -Ruchome płytki ceramiczne wspaniała ochrona nawilżenia dzięki nowoczesnemu czujnikowi sensor diagnozuje włosy 30 razy na sekundę i dobiera do nich taką temperaturę, aby utrzymały naturalne nawilżenie. Uniemożliwia elektryzowaniu się — włosy pozostają gładkie, proste i lśniące Naładowane ujemnie jony zapobiegają elektryzowaniu się, ulepszają stan włosów i wygładzają łuski włosów, dodając fryzurze blasku. W efekcie włosy stają się gładkie, połyskujące i proste. Wykorzystanie lżejszego nacisku w celu minimalizacji ryzyka uszkodzenia włosów Ruchome płytki zmieniają położenie,dostosować nacisk na włosy. Broni to strukturę włosa przed uszkodzeniem i minimalizuje prawdopodobieństwo jego złamania. Wspaniała kontrola temperatury dzięki innowacyjnemu czujnikowi sensor MoistureProtect reguluje temperaturę płytek prostujących,dostosować ją do potrzeb włosów i chronić włosy przed przegrzaniem. Szybsza, łagodniejsza i bardziej wydajna grzałka Ta prostownica utrzymuje bardziej stałą temperaturę, poprzez co zagwarantuje jednostajne rezultaty. Jej grzałka o wysokiej mocy umożliwia prostowanie włosów w łagodniejszej temperaturze i układanie zamierzonej fryzury! Stylizacja jest szybsza, ponieważ do wyprostowania włosów wystarczy mniej pociągnięć. Momentalne nagrzewanie: 15 sekund Grzałka o wysokiej mocy zapewnia krótki, 15-sekundowy czas nagrzewania. 3 cyfrowe ustawienia temperatury 3 ustawienia temperatury (200/175/150°C) współpracujące z czujnikiem pozwalają na prostowanie w temperaturze najodpowiedniejszej dla Twojego rodzaju włosów. Eco passport – przegląd danych technicznych artykułu w odniesieniu do ochrony środowiska producent Philips troszczy się o środowisko naturalne i społeczeństwo, dlatego niestrudzenie wspiera ekologiczne procesy produkcji....

279 PLN
BaByliss BaByliss ST389E
25 reviews

PROSTOWNICE DIAMOND - tylko JEDNO POCIĄGNIĘCIE DZIELI CIĘ OD PROSTYCH WŁOSÓW połysk i moc diamentu dla istotnie gładkich włosów Dla pań, które pragną gładkich, błyszczących i zdrowych włosów, BaByliss wychodzi z propozycją linii prostownic, które eksponuje innowacyjna technologia Diamond Ceramic. Gładka ceramiczna powłoka szlifowana diamentem, której płytki wspaniale przewodzą ciepło – zezwala na dokładne prostowanie włosów. Płytki nagrzewają się do 235 stopni i powodują, iż już po pierwszym pociągnięciu włosy stają się gładkie i miękkie. To nadzwyczajne rozwiązanie dla posiadaczek włosów po koloryzacji i pań, które używają towarów do stylizacji. Nowa linia prostownic to kolejny dowód na wieloletnie i całkowite zaangażowanie producenta BaByliss w szukanie rozwiązań genialnych dla prostej i produktywnej kreacji włosów. Dlaczego prostownice Diamond Ceramic powodują, iż włosy są gładkie i połyskujące? technologia Diamond Ceramic warstwa płytek Diamond Ceramic to powłoka szlifowana diamentem, która cechuje się wysoką zawartością ceramiki: 60%, czyli trzykrotnie więcej konwencjonalne powłoki ceramiczne. Powłoka płytki jest o 22% gładsza i efektywniejszą ochronę włosów, jest także o 37% bardziej wytrzymała i dopasowana do długookresowego używania. Idealnie pasuje do włosów po koloryzacji i po użyciu artykułów do kreacji. Taka budowa płytek powoduje, iż prostownice z kolekcji Diamond nadają się ponadto do mistrzowskiego stosowania. Płytki są świetnie gładkie i zapewniają równomierne przewodzenia ciepła.. Trafna skuteczność wykorzystana w prostownicach technologia i-Temperature błyskawiczne nagrzewanie się płytek, a także utrzymanie stałej temperatury na całej powierzchni płytki. W wyniku czego można uzyskać genialnie wyprostowane włosy już po pierwszym przeciągnięciu. Zaokrąglony zarys Zaokrąglony zarys prostownic powoduje, że oprócz prostowania, w razie zapotrzebowania można nadawać włosom zarys naturalnych i miękkich loków, podkręcać końcówki do środka lub na zewnątrz czy wytwarzać pojemność u nasad. Wysoka sprawność Płytki nagrzewają się choćby do 235°C. Temperaturę można regulować i przypasowywać ją do kondycji włosów. Technika i-Temperature gwarantuje nagrzanie się prostownicy w krótkim czasie i utrzymywanie stałej temperatury na całej powierzchni płytek podczas całej kreacji włosów. Do włosów suchych i wilgotnych Prostownice z kolekcji Diamond można używać na suchych lub wilgotnych włosach. Sprawia to, iż stylizację można rozpocząć w dowolnym momencie – bez konieczności precyzyjnego wysuszenia włosów. Automatyczne wyłączanie PROSTOWNICA BABYLISS ST389E Dzięki płytkom w rozmiarze XL (35 x 120 mm) idealnie pasuje do stylizacji włosów długich i półdługich,jeszcze krótkich. Chowany grzebień powoduje, że prostownica nie tylko prostuje,w dodatku rozczesuje włosy i prowadzi kosmyk pomiędzy płytkami podczas stylizacji. Zastosowana w prostownicy funkcja jonizacji sprawia, że włosy są rewelacyjnie wystylizowane i nie elektryzują się. HISTORIA producenta BABYLISS „Nie ma chyba większego wysiłku niż usiłować atrakcyjnie wyglądać od ósmej rano do północy” powiedziała kiedyś Brigitte Bardot. To właśnie ona, nazywana w latach 60-tych „Baby”, stała się inspiracją do stworzenia marki Babyliss. Końcówka „Liss” pochodzi od francuskiego przymiotnika „lisse” oznaczającego gładkość i prostotę. Wszystko zaczęło się w Paryżu w dzielnicy Montmartre, w której M. Lelièvre w swoim autorskim salonie stworzył pierwszą elektryczną lokówkę na punkcie której oszalał cały Paryż. Później wszystko potoczyło się szczególnie szybko. Jego wspólnik i przyjaciel, N. Feldblum, postanowił wprowadzić ten rewolucyjny towar na wszystkie paryskie pokazy mody – Chanel, Givenchy czy Diora - a później do regularnej sprzedaży. Wystarczyło kilka lat, żeby Babyliss stał się synonimem spektakularnych zdrowych włosów, które można stylizować w fantazyjny sposób nie tylko z pomocą profesjonalistów. Cudowne bestsellery Wszystko zaczęło się od lokówki. Dziś producent mieszcząca się nadal pod Paryżem i niedawno świętująca swoje 50 urodziny, nieustannie wprowadza udoskonalenia i innowacje technologiczne, dzięki którym nasze włosy stają się jeszcze efektowniejsze. Obecnie największym bestsellerem jest lokówka samoczynna – stanowczo prosta i instynktowna w obsłudze. Oprócz tego w ofercie wyszukamy produkty do manicure, masażery, a nawet lustereczka, które zawsze mówią że to Ty jesteś najefektowniejsza na świecie. Jak paryski dandys producent w latach 90. Stała się także jedną z pierwszych, które postanowiły zająć się także pięknem mężczyzn. To dla nich wymyślono przecież trymery czy strzyżarki.

144.98 PLN
Zelmer Zelmer ZVC305ST
25 reviews

ZELMER ZVC305ST - TURBO SZCZOTKA
innowacyjny, uniwersalny i lekki odkurzacz, niezawodny w rutynowym sprzątaniu. Ergonomiczny schowek na akcesoria, szczególnie wytrzymały i sprężysty wąż Flexi, filtr EPA E11 zapewniający wysoką efektywność filtracji powietrza i pojemny worek Safbag. skuteczna turboszczotka z łatwością poradzi sobie z najistotniej uciążliwymi i głęboko osadzonymi zabrudzeniami dywanu.
Turboszczotka – nieprzeciętna do zbierania sierści i czyszczenia dywanów
Szczotka z naturalnym włosiem – bezpieczna dla delikatnych podłóg
System filtracji powietrza EPA E11 zatrzymuje aż 95% pyłków, bakterii, odchodów roztoczy itp.
pokaźna pojemność worka – aż 3,5 l
Kompaktowe rozmiary i niska waga
Schowek na akcesoria w obudowie – za każdym razem pod ręką
Miękkie koła – bezpieczne dla podłóg
Wytrzymały i elastyczny wąż Flexi – wzmocniony oplotem z jedwabnej nici
Klasa produktywności energetycznej C
skuteczność zbierania kurzu z dywanu D
skuteczność zbierania kurzu z twardej podłogi C
Klasa reemisji kurzu A
Poziom emisji hałasu [dB] 78
przeciętne roczne zużycie energii [kWh/rok] 36,8
Filtr powietrza EPA E11
Długość przewodu zasilającego [m] 6
Zasięg odkurzania [m] 9
objętość worka na kurz [l] 3,5
objętość pojemnika na kurz [l] -
Parkowanie pion/poziom +/+
Miękkie kółka +
Możliwość użycia turboszczotki +
Możliwość wykorzystania szczotki do parkietu i kamienia +
Możliwość zastosowania szczotki PET TURBO +
Możliwość użycia szczotki "Pies i kot" +
Możliwość użycia szczotki do materacy +
rodzaj wymiennego worka Safbag niebieski
Regulacja mocy elektroniczna
Bezprzewodowa regulacja mocy -
Szczotka podstawowa przełączalna cicha Silence Neo
Szczotka do parkietu i kamienia +
Turboszczotka +
Ssawka drobna +
Ssawka szczelinowa +
Szczotka drobna +
rodzaj węża Flexi
typ rury teleskopowa, metalowa z blokadą
Schowek na akcesoria +
Moc znamionowa [W] 950
Waga netto (bez wyposażenia) [kg] 4,3
rozmiary (SxDxW) [mm] 318 x 377 x 298

349 PLN
Bosch Bosch SMV46KX00
25 reviews

AquaStop System AquaStop składa się z 2 elektrozaworów na wężu doprowadzającym wodę oraz elementu zabezpieczającego wewnątrz urządzenia. W przypadku przecieku we wnętrzu urządzenia woda zawiera się na dnie zmywarki, a znajdujący się tam pływak zawiadamia awarię. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo Twojego mieszkania albo rekompensatę ewentualnych szkód. Program szkło 40° Nowy program szkło 40° finezyjnie czyści szklane naczynia, takie jak kryształowe kieliszki, równocześnie gwarantując stosowne warunki suszenia i olśniewający połysk. Efekt ten jest osiągany poprzez obniżenie temperatury i wydłużenie czasu suszenia. Rezultaty tak subtelnego czyszczenia są po prostu oszałamiające. Opóźnienie czasu startu Dzięki funkcji opóźnienia czasu startu możesz ustawić wybrany program ia następnie czasu jego rozpoczęcia. Funkcja ta sprawia, iż korzystanie z urządzenia jest komfortowojsze, umożliwiając rozpoczęcie programu w dowolnej chwili w ciągu dnia, gdy jesteś w pracy oraz w nocy. Po uruchomieniu programu na wyświetlaczu pojawia się czas pozostały do jego zakończenia. Detektor załadunku detektor załadunku dozuje wodę trafnie do ilości mytych naczyń. Zagwarantuje on słuszny wybór parametrów nawet w przypadku połowicznego albo częściowego zapełnienia zmywarki, oszczędzając wodę i prąd. Program TurboSpeed 20 min Oto nowy program TurboSpeed 20 min. Pasuje on genialnie do zmywania świeżo zabrudzonych talerzy i szklanek, które są pilnie konieczne w kuchni. Program zawdzięcza swą niezwykłą prędkość funkcji wstępnego podgrzewania wody w zbiorniku, co pozwala osiągnąć rekordowo krótki czas trwania zmywania wynoszący zaledwie 20 min. To doskonały dobór, gdy chcemy zmyć niemało szklanek w trakcie trwającego przyjęcia. W sytuacji tego programu zaleca się stosowanie detergentu w proszku. Programy automatyczne Zużycie wody, jej temperatura, a także czas płukania są precyzyjnie dobierane pod kątem stopnia zabrudzenia. Dzięki czemu można uzyskać najlepsze rezultaty, równocześnie oszczędzając wodę i energię. InfoLight energiczność zmywarki informuje czerwona wiązka światła emitowana na podłogę w trakcie pracy urządzenia. Po zakończeniu programu światło automatycznie gaśnie. Technologia ochrony szkła Ponieważ miękka woda niszczy szkło, zmywarki producenta Bosch z technologią ochrony szkła stale regulują stopień jej twardości. Dzięki czemu cenne kieliszki i delikatna porcelana są zawsze zmywane ze szczególną troską. EcoSilence Drive Ekonomiczny silnik EcoSilence Drive pozostał specjalnie opracowany pod kątem zwiększenia produktywności czyszczenia. Wykorzystanie tego wyjątkowo cichego i sprawnego silnika zapewnia mniejsze zużycie energii. Bezszczotkowy silnik EcoSilence jest bardzo cichy i samoczynnie zapewnia najkorzystniejsze rezultaty. Oszczędne zarządzanie wodą Funkcja inteligentnego, oszczędnego zarządzania wodą pozwala osiągnąć śladowe zużycie zasobów na każdy cykl zmywania. Przykładowo zmywarka ActiveWater Eco zużywa zaledwie 6 litrów wody w programie standardowym z opcją zoptymalizowanego, higienicznego czyszczenia. AquaSensor detektor AquaSensor reguluje zużycie wody w zależności od rodzaju i stopnia zabrudzenia, sterując płukaniem za pomocą wiązki światła. Cykl płukania podlega ocenie zależnie od ilości resztek, tłuszczu albo pozostałości detergentów w wodzie — na tej podstawie podejmowana jest decyzja o jego ewentualnym wydłużeniu. Wymiennik ciepła Zmywarki zaopatrzone w wymienniki ciepła istotnie delikatne zmywanie finezyjnych kieliszków i porcelany. Woda jest wstępnie podgrzewana w zbiorniku do płukania, co pozwala uniknąć nagłych zmian temperatury. Funkcja VarioSpeed Plus Możesz wykorzystać funkcji VarioSpeed Plus,nadzwyczajnie umyć i wysuszyć pełny załadunek naczyń w najkrótszym możliwym czasie. Za dotknięciem jednego przycisku, czas płukania ulega skróceniu nawet o 66%, z zachowaniem wysokiej efektywności czyszczenia. Wystarczy włączyć funkcję VarioSpeed Plus, gdy potrzebujesz czystych naczyń, np. W trakcie uroczystości rodzinnych czy imprez urodzinowych.

1571.99 PLN
Bosch Bosch WVH30542
25 reviews

parametry towaru

 • efektywność i zużycie
 • Klasa sprawności energetycznej: A
 • Zużycie energii pranie i suszenie 4.76 kWh, zużycie wody pranie i suszenie 57 L w programie bawełna 60
 • pojemność: 7 kg pranie /4 kg suszenie
 • objętość bębna 53 l
 • Pranie i suszenie w jednym procesu 4 kg ubrań
 • prędkość wirowania: 1500 - 400 obr./min.
 • Programy i funkcje
 • Programy specjalne: Odświeżanie, Super niedługi 15', Wełna, finezyjne
 • Program specjalny: czyszczenie bębna
 • Opcje
 • VarioPerfect daje dobór jednej z dwóch opcji prania: TimePerfect, która skraca czas prania lub EcoPerfect, która stanowczo obniża zużycie energii. Obu opcji można uzyć w dowolnym programie prania (poza SuperKrótkim 15 i Wełną).
 • Przyciski: Menu, Zmiana, Suszenie
 • Funkcja auto suszenie, Programy czasowe
 • Komfort i bezpieczeństwo
 • AquaStop
 • Silnik Silnik EcoSilence Drive
 • czujnik natężenia przepływu
 • W pełni elektroniczne sterowanie przy pomocy jednego pokrętła dla wszelkich programów
 • znaczny wyświetlacz sygnalizujący o temperaturze, ilości obrotów, czasie pozostałym do zakończenia prania, opóźnieniu startu (max. 24 h) oraz zabezpieczeniu przed odtwarciem urządzenia poprzez dzieci.
 • Bęben VarioSoft
 • technika Air Condensation
 • System 3D-AquaSpar
 • Instrukcje ładowania
 • Automatyka wagowa
 • Kontrola ilości piany
 • Kontrola wyważenia urządzenia
 • Sygnał akustyczny oznajmiający o zakończeniu programu
 • System samoczyszczenia kondesatora
 • Zabezpieczenie przed otwarciem przez dzieci
 • 32 cm-średnica drzwi,180° kąt otwarcia
 • Rama ze szklanym oknem
 • Drzwi otwierane w lewą stronę
 • Metalowy hak przy drzwiach
 • komfortowa blokada
 • informacje technologiczne
 • Poziom hałasu pranie dB: 46
 • Poziom hałasu wirowanie dB: 74
 • rozmiary (W x SZ x G): 84.5 x 60 x 59 cm
 • Blat urządzenia nie daje się zdemontować.

3048.58 PLN
Philips Philips HD 8650
25 reviews

W pełni automatyczny ekspres do kawy, Series 2000. Poczuj aromat ziaren ulubionej kawy. Niezależnie od tego, jaką mieszankę kawy lubisz, możesz zmielić ziarna „na świeżo", wydobywając pełnię aromatu dzięki ceramicznym młynkom, które ich nie przegrzewają.

Espresso ze świeżo zmielonych ziaren kawy za dotknięciem przycisku. Eśli naciśniesz jeden przycisk i poczekasz kilka sekund, otrzymasz filiżankę (lub dwie) rewelacyjnie zaparzonego espresso przygotowanego ze świeżo zmielonych ziaren kawy.

Łatwa obsługa urządzenia dzięki instynktownemu interfejsowi użytkownika. Prosty i intuicyjny interfejs użytkownika z pokaźnymi przyciskami ułatwia obsługę ekspresu i zastosowanie pełni jego możliwości. Spersonalizowany czas parzenia dzięki funkcji pamięci Dzięki funkcji pamięci, która zezwala na ustawienie i zapisanie adekwatnego czasu parzenia kawy, zawsze otrzymasz filiżankę nadzwyczajnej kawy zaparzonej zgodnie z Twoimi preferencjami.

Delektuj się doskonałą kawą w ulubionej filiżance — wszystko za jednym dotknięciem przycisku. Wyśmienity smak dzięki ceramicznym młynkom. Ceramiczne młynki eliminują problem smaku przypalonej kawy, ponieważ nie przegrzewają ziaren.

Młynki te gwarantują też trwałość i cichą pracę ekspresu. Regulowane ustawienia mielenia zapewniające ulubiony smak kawy. Można ustawić 5 stopni grubości mielenia. Najdrobniejsze ustawienie pozwala uzyskać prawdziwe espresso, a najgrubsze — łagodniejszą kawę, zależnie od preferencji użytkownika.

pasuje do każdej kuchni dzięki niewielkim rozmiarom i możliwości obsługi od przodu. Wielkość kuchni nieistotne — ten ekspres wymaga mało przestrzeni i jest stanowczo wygodny w obsłudze, ponieważ zbiornik wody i pojemnik na odpady są dostępne od przodu.

Urządzenie zostało opracowane z myślą o maksymalnym ułatwieniu obsługi. Proste czyszczenie dzięki w pełni wyjmowanemu blokowi zaparzającemu. Blok zaparzający, stanowiący kluczowy komponent każdego w pełni samoczynnego ekspresu, należy czyścić raz w tygodniu.

Blok zaparzający jestdostępny z boku urządzenia i można go wyjąć za pomocą jednego palca, a następnie bezproblemowo umyć pod bieżącą wodą. Samoczynny proces czyszczenia i program usuwania kamienia.

Ten ekspres zaprojektowano w taki sposób, aby obieg kawy był automatycznie czyszczony po włączeniu albo wyłączeniu urządzenia, co gwarantuje genialny, świeży smak każdej filiżanki kawy. Regularne usuwanie kamienia wydłuża żywotność urządzenia.

Ekspres nie tylko informuje konieczność usunięcia kamienia,też w razie potrzeby wyświetla na ekranie komunikaty pomagające w ukończeniu cyklu. Automatyczne płukanie obiegu kawy proces usuwania kamienia Dostęp do wszelkich funkcji od przodu urządzenia Wyjmowany blok zaparzający Wyjmowany zbiornik wody – objętość 1 l Długość przewodu - 80 cm Bojler wody - 1 - stal szlachetna (nierdzewna) Zgodność z filtrem Brita System wstępnego zaparzania pojemność pojemnika na ziarna kawy - 180 g objętość pojemnika na odpadki - 8 porcji Maksymalna wysokość filiżanki - 95 mm Jednoczesne parzenie 2 filiżanek

900 PLN
Moulinex Wypiekacz chleba Moulinex OW 611831 Bread of the world (3045385782053)
25 reviews

Moulinex OW 611831 Bread of the world MOULINEX OW 611831 Bread of the world to urządzenie, dzięki któremu mamy możliwość upieczenia właściwie dowolnego pieczywa, ze elementów poprzez nas wybranych. Profesjonalny wypiekacz do chleba, z aż 19-stoma programami, w tym ponadto ten, który umożliwi przygotowanie dżemów, marmolad czy konfitur.

Programy, które mamy do wyboru to: 1. Bagietka 2. Ciabatta 3. Gressin 4. Chleb płaski 5. Sandwich 6. Słodka bułeczka 7. Pieczenie niewielkich bułeczek 8. Chleb podstawowy 9. Chleb francuski 10. Chleb pełnoziarnisty 11.

Chleb słodki 12. Chleb szybki 13. Chleb bezglutenowy 14. Chleb bez soli 15. Pieczenie chleba 16-17-18. Ciasta (3 tryby) i 19. Konfitury. Ustawiać można także wagę, jaką ma mieć ostateczny wypiek. Tutaj do wyboru waga 700 gram, 1000 gram, a także 1500 gram.

3-stopniowa regulacja przyrumienienia skórki oraz funkcja utrzymania temperatury. Opóźniony start to możliwość dokładnego zaprogramowania, w zależności od tego, na jaką godzinę chcemy posiadać gotowe pieczywo.

wygodny wyświetlacz LCD. Urządzenie o mocy 1600 W przystępne w białym odcieniu. Na wyposażeniu odnajdziemy dwie płaskie foremki i dwie foremki do bagietek. Dodatkowo akcesoria dodatkowe takie jak ruszt, pędzelek, nożyk piekarski, miarka, łyżka i hak.

Pieczenie domowego chleba najróżniejszego typu, nigdy nie było tak proste. Domowe pieczywo lepiej smakuje i nie musi mieścić żadnych dodatkowych substancji, które pogarszają jego walory smakowe. Wystarczy zainwestować w wypiekacz do chleba.

680 PLN
Zelmer Zelmer ZVC425HT
25 reviews

ZELMER ZVC425HT - TURBO SZCZOTKA
Trwały, sprawny i bezawaryjny - prawdziwy odkurzacz na lata. Genialny filtr HEPA H13 o najwyższej wydajności filtracji powietrza, funkcjonalny schowek na akcesoria oraz szczotkę parkietową chroniącą wrażliwe podłogi. skuteczna turboszczotka prosto poradzi sobie z najmocniej uciążliwymi i głęboko osadzonymi zabrudzeniami dywanu. Rewelacyjny do odkurzania obfitych powierzchni, takich jak domy jednorodzinne oraz znaczne mieszkania.
Turboszczotka – wspaniała do zbierania sierści i czyszczenia dywanów
Szczotka z naturalnym włosiem – bezpieczna dla finezyjnych podłóg
progresywny system filtracji powietrza z filtrem HEPA H13 zatrzymujący 99,95% pyłków, bakterii, odchodów roztoczy itp.
znaczna pojemność worka – aż 4 l
Miękkie koła – bezpieczne dla podłóg
Schowek na akcesoria w obudowie – zawsze pod ręką
Obrotowy wąż 360° – wygodne manewrowanie
Wytrzymały i sprężysty wąż Flexi – wzmocniony oplotem z jedwabnej nici.

Jupiter ZVC425HT
Klasa wydajności energetycznej B
wydajność zbierania kurzu z dywanu C
produktywność zbierania kurzu z twardej podłogi A
Klasa reemisji kurzu A
Poziom emisji hałasu [dB] 78
przeciętne roczne zużycie energii [kWh/rok] 33,6
Filtr powietrza HEPA H13
Długość przewodu zasilającego [m] 6
Zasięg odkurzania [m] 9
pojemność worka na kurz [l] 4
Parkowanie pion/poziom +/+
Miękkie kółka +
Możliwość wykorzystania turboszczotki +
Możliwość użycia szczotki do parkietu i kamienia +
Możliwość wykorzystania szczotki PET TURBO +
Możliwość użycia szczotki "Pies i kot" +
Możliwość zastosowania szczotki do materacy +
wariant wymiennego worka Safbag czerwony
Regulacja mocy elektroniczna
Szczotka podstawowa przełączalna cicha Silence Neo
Szczotka do parkietu i kamienia +
Turboszczotka +
Ssawka niepokaźna +
Ssawka szczelinowa +
Szczotka mała +
rodzaj węża Flexi
typ rury teleskopowa, metalowa z blokadą
Schowek na akcesoria +
Wąż obracany o 360° +
odcień szampański
Moc znamionowa [W] 1000
Kod EAN 5900215024622
Waga netto (bez wyposażenia) [kg] 5,4
wymiary (SxDxW) [mm] 320 x 480 x 280
Okres gwarancji [mies.] 48

359 PLN
Samsung Samsung WW60J4263HW
25 reviews

video technologiedesign bezpieczeństwo PORÓWNAJ rzut techniczny w opakowaniu warto wiedzieć wybrane cechy Eco Bubble bezprecedensowa technika intensywnej piany, która powstaje w wyniku połączenia detergentu, wody i powietrza.

Bęben Diamond Opływowy zarys bębna Diamond oraz specjalnie wyprofilowane otwory gwarantują wydajność każdego prania. Ekoczyszczenie bębna Funkcja stosuje gorącą wodę, by pomóc Ci zachować trafnyą higienę i czystość we wnętrzu pralki.

Grzałka ceramiczna Podwójna powłoka ceramiczna chroni grzałkę przed osadzającym się na niej kamieniem. Smart Check To system wykrywania i diagnostyki problemów, z podpowiedziami nieskomplikowanych rozwiązań. Blokada rodzicielska Funkcja uniemożliwia przypadkową zmianę ustawień i programów podczas pracy pralki.

Wejdź do świata Eco Bubble Dowiedz się więcej o eco bubble Eco Bubble™. Chroń dzianiny, oszczędzaj energię Eco Bubble™* to rewolucyjna technologia, która jeszcze przed rozpoczęciem prania, łączy detergent z wodą i powietrzem stwarzając pianę Eco Bubble™*.

aktywne bąbelki wnikają w strukturę tkanin głębiej i nawet o 40 razy szybciej, aby każde Twoje pranie było maksymalnie sprawne. *Dowiedz się więcej na www.ecobubble.samsung.pl rozmaite ubrania idą w parze.

Skuteczne i energooszczędne pranie delikatna, jedwabna apaszka i solidnie zabrudzone skarpetki prane razem? teraz to możliwe. Finezyjne tkaniny pozostaną bezpieczne, a pralka zużyje wyraźnie mniej energii.

Oszczędzasz czas i pieniądze. A wszystko to dzięki możliwości prania w niskiej temperaturze. Rewelacyjne efekty. Pranie w niskiej temperaturze staranne pranie nawet w niskiej temperaturze. Tyle wystarczy, by sprawnie pousuwać najtrudniejsze zabrudzenia i plamy po kakao, winie, trawie czy makijażu.

Funkcja intensywna Piana. Sposób na nawet trudne zabrudzenia Specjalna funkcja energicznej Piany pomaga pozbyć się choćby najtrudniejszych plam na Twoich ubraniach. Przed rozpoczęciem wybranego programu prania, możesz włączyć dodatkowy proces.

Pralka uruchamia specjalny tryb, który zmiękcza dynamiczne zabrudzenia (cykl namaczania przed praniem), żeby stały się łatwiejsze do usunięcia. Bąbelki energicznie wnikają we włókna tkanin i rozpuszczają nawet zaschnięty na nich brud.

wystarczy jedno kliknięcie, żeby pozbyć się uporczywych zabrudzeń. EnergooszczędnośćDzięki zaimplementowaniu innowacyjnych technologii, nawet częstsze używanie pralki jest bardziej ekonomiczne. W dbałości o zdrowiePozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka.Każde pranie to wyśmienicie czyste i wypłukane z detergentów ubrania.

Bez alergenów i związków mogących powodować podrażnienia. Ochrona dzianinDzięki intensywnej pianie, wydajnie likwiduje choćby nieprzystępne zabrudzenia i nie niszczy subtelnych dzianin takich, jak len, jedwab czy wełna.

Pranie w niskiej temperaturzePranie w niskiej temperaturze jest wydajne, jak w 40°C. Twoje tkaniny pozostają bezpieczne, a Ty żyjesz oszczędniej i bardziej naturalnie. Technologie - przyjemność użytkowania Bęben Diamond.

Dba o subtelne tkaniny Pralka posiada specjalnie wyprofilowany bęben Diamond Drum, o zmniejszonych otworach. Dzięki temu tkaniny są bardziej bronione przed uszkodzeniami. Wspaniałe warunki do prania nawet najdelikatniejszych tkanin.

Ekoczyszczenie bębna. Za każdym razem czyste wnętrze Funkcja ekoczyszczenia wykorzystuje gorącą wodę oraz tryb prędkiego wirowania, aby pomóc Ci w utrzymaniu trafnej czystości i higieny bębna, membrany, a także szyby drzwi.

nieprzeciętne rozwiązanie szczególnie wtedy, gdy pranie pozostało w pralce zbyt długo. Smart Check. Inteligentne wsparcie dla Twojej wygody System Smart Check to funkcja, która pozwala rozpoznać i rozwiązać problemy związane z niepoprawną pracą pralki.

Diagnozuje usterki, po czym dostarcza prędkie i nieskomplikowane rozwiązania bez konieczności wzywania specjalisty. W dbałości o Twoje dziecko - program prania "Dziecięce" Program prania ubranek "Dziecięce" korzysta z wysokiej temperatury i specjalnego trybu uzupełniającego płukania.

Ubrania są nie tylko nadzwyczajnie czyste po każdym praniu, ale także starannie wypłukane z pozostałości detergentu. Opcja prędkiego prania Dzięki trybowi Quick Wash, nawet napięty plan dnia nie przeszkodzi Ci w zrobieniu prania.

starczy jedno kliknięcie, by w 15 minut odświeżyć lekko zabrudzone ubrania, których Ci potrzeba. Dostępne opcje: 15, 20, 30, 40, 50 i 60 minut. Innowacyjny design i wygoda Crystal Gloss™. Perfekcyjna linia, elegancki wygląd Dopracowana w każdym calu linia Crystal Gloss™ powoduje, iż pralka staje się ozdobą każdego postępowego wnętrza.

Zaokrąglony przedni panel uzupełnia wielki ekran z płaskimi przyciskami. Przyciski reagują nawet na niezwykle subtelny dotyk. Drzwi tworzone zgodnie z technologią Samsung Touch of Color™ posiadają krystaliczną obwódkę, która bardzo designersko pokazuje się w towarzystwie pozostałych składników urządzenia.

gustowny wygląd i maksymalna funkcjonalność*. *Specyfikacje mogą różnić się w zależności od modelu. 11 programów pr..

1299 PLN
Philips Philips HP 8361
25 reviews

Prostownica do włosów HP8361/00

Temperatura działania 230°C pozwala uzyskać wyśmienite efekty jak w salonie
Wysoka temperatura pozwala zmieniać zarys fryzury i uzyskać genialny wygląd, jak po wyjściu z salonu.

Ochronna powłoka ceramiczna z keratyną
Ochronna powłoka ceramiczna z keratyną zapewniająca lepszą pielęgnację włosów

delikatnie wibrujące płytki zapewniają zdrowo wyglądające włosy

delikatne i przyjemne wibracje równomiernie rozmieszczają włosy na płytkach.

Zdrowsza zmiana fryzury dzięki samoczynnemu ustawieniu finezyjniejszej temperatury
automatyczne ustawienie zezwala na zdrowszą zmianę fryzury — atrakcyjna fryzura poprzez cały dzień z dbałością o zdrowie włosów

Cyfrowe, regulowane ustawienia temperatury pozwalają uzyskać gładkie włosy
Cyfrowe, regulowane ustawienia temperatury pozwalają zawsze uzyskać gładkie włosy

niedługi czas nagrzewania, gotowość do wykorzystania po 30 sekundach

Prostownica zapewnia krótki czas nagrzewania i jest gotowa do pracy po 30 sekundach

samoczynne wyłączanie po godzinie

Niektóre prostownice do włosów i lokówki są wyekwipowane w funkcję automatycznego wyłączania, która zapewnia bezpieczeństwo i spokój. Włączona lokówka wyłączy się po 60 minutach działania.

Przewód o długości 2,5 m
Dłuższy przewód zapewnia pokaźniejszą sprężystość i łatwość obsługi, powodując, iż można korzystać z urządzenia w dowolnym miejscu.

Wskaźnik gotowości do pracy
Wskaźnik przedstawia, gdy płytki nagrzały się do właściwej temperatury – od razu wiesz, kiedy możesz zacząć układać fryzurę.


Obrotowe połączenie przewodu sieciowego zapobiega plątaniu przewodu
{pomocn|przydatn)a technologia obrotowego połączenia przewodu sieciowego pozwala obracać przewodem, dzięki czemu przewody nie plączą się.

Pielęgnacja jonowa zapewniająca proste, lśniące włosy
Łatwy system zamykania zapewnia wygodne przechowywanie



EAN: 8710103527220
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: HP8361/00
Powłoka: Ceramiczna
Jonizacja: Nie
Czas nagrzania: 30 s
Regulacja temperatury: Nie
Obrotowy przewód: Tak
Długość przewodu zasilającego: 2.5 m
Akcesoria w zestawie: Etui

234 PLN
Omega Omega EUJ707
25 reviews

kupując wyciskarkę Omega Sana EUJ-707, powyższą książkę uzyskujesz zupełnie gratis! ładnie ilustrowana, bogata w prawie 200 przepisów na sok oraz przykładowe dania i co najważniejsze, merytorycznie bogate opisy niemalże wszelkich dostępnych roślin przystępnych w Polsce i nie tylko, dzięki którym dowiesz się, co dane warzywo czy owoc w sobie posiada i jakie ma oddziaływanie na nasz organizm. To wszystko GRATIS!

Nowy model Omegi - Sana EUJ – 707 dostępny na europejskim rynku pod marką Sana, to wyciskarka znana w USA pod nazwą Omega NC800HD i NC900HD. Kolejne, wręcz nieprzeciętnie połączenie od lat znanej producenta Omega i znanego producenta wyciskarek z Korei Południowej, do nie dawna DongAh, teraz Hurom, który jest właścicielem marek i producentem takich wyciskarek jak Oscar i Hurom.

Wyciskarka Sana Omega EUJ 707

Wyciskarka Sana EUJ 707 to jednoslimakowa wyciskarka zaopatrzona w 200 W silnik, który precyzyjnie przetworzy surowiec, i pozyska maksymalną ilość witamin, enzymów, czy minerałów z owoców, warzyw, czy traw pszenicy. Ten model jest częścią modeli Sana wykonanych poprzez firmę Omega Juicer na rynek europejski, i stanowi uzupełnienie modelu EUJ – 606.

Model Sana EUJ 707 to manifest olśniewającego designu – magnetyzujący wygląd, i , a także zadziwiające wykończenie stanowią nieziemski efekt. Finezyjne chromowe przełączniki, a także kabel zasilający wychodzący z podstawy urządzenia, oznacza, iż już nigdy nie będziesz musiał podłączyć maszyny do gniazda z przewodem owiniętym wokół niej. Jakby tego było niewiele, urządzenie pozostało wyekwipowane w dzban ze stali szlachetnej do pulpy, i szklany dzban do soków. Oznacza to, ekstrakcja soków w pełni wolnego od Bisfenolu A.

Dwustopniowy system wyciskania soków, zagwarantuje maksymalną ilość uzyskanego soku. Wolne obroty ok 70 obr./min. To praktycznie zero piany, ponadto soki nie utleniają się jak przy sokowirówkach i nie zapychają się.

Inna zaletą jest możliwość pozyskania maksymalnej ilości soku, jeszcze bardziej suchej pulpy, a także pokaźniejszy otwór wsadowy, cztery stopki stabilizujące u podstawy urządzenia i ultra cicha praca maszyny.

Wyciskanie soków, to jedynie jedna z jej umiejętności- 707 ma wkład homogenizujący, co oznacza,osiągalne jest uzyskanie masła orzechowego, mieli kawę, i przyprawy, zioła i czosnek, przyrządza pyszne jedzenie dla dzieci, lody i ubija mleko sojowe w mgnieniu oka. Sana pomoże przygotować pyszne i zdrowe napoje,czy przekąski, które pokocha każdy.

obszerniejszy otwór wsadowy to jedna z największych zalet pionowych wyciskarek. Dzisiaj masz to wszystko, plus wszelkie zalety poziomych wyciskarek (wszechstronność zastosowania, zero problemów z kapaniem, przystępne czyszczenie, i zero kłopotliwych problemów z zatykaniem się maszyny podczas ekstrakcji zielonych warzyw liściastych).

Wyciskarka Sana model EUJ - 707 Omegi to jedyna pozioma wyciskarka jednoślimakowa zawierająca sito z grubszymi otworami do ekstrakcji soków z owoców miękkich. Większe otwory w sicie zapewnią gęstszy sok, aniżeli przy użyciu typowego sita. Łącznie z silikonowym tamperem, który popychają surowiec jednocześnie eliminując ciśnienie w środku komory, dzięki temu otrzymamy maksymalnie możliwą liczba soku z surowca. Wszystkie części wykonane są z tworzywa GE Ultem, i są wolne od Bisfenolu A, mocniejszego o osiem razy od normalnego plastiku ABS.

Ocena ogólna

z pewnością towar marki Omega EUJ -707 to najlepiej wyglądająca wyciskarka. Pokaźniejszy otwór wlotu to mniej czasu spędzonego na przygotowanie ascetycznca do odpowiednich wymiarów, a także praktycznie zero piany w sokach z zielonych warzyw liściastych. Nasze testy wskazują na to, iż ten model jest na samym szczycie w kategorii najlepszych wyciskarek jednoślimakowych, pod względem pozyskiwania maksymalnej liczba soku z minimalistycznca, i plus za sito do soków z owoców. Oznacza to,dzięki czemu modelowi uzyskamy sok praktycznie z każdego surowca.


SANA w skrócie:


5 kuchennych urządzeń w 1

Sana to nie tylko wyciskarka. Dzięki jej umiejętnościom przyrządzisz masła orzechowe, makarony i jedzenie dla najmłodszych. Ponadto, możemy dzięki niemu mielić przyprawy, kawę oraz przygotować mleko sojowe.

Łatwość w użyciu

Największą zaletą pionowych wyciskarek jest obszerny otwór wsadowy, z wyciskarką Sana nadal możesz radować się z tej dogodności, ponadto unikniesz kłopotliwych przygód z wyciskaniem zielonych warzyw liściastych, kapaniem, czy trudnościami w trakcie czyszczenia maszyny -wszystko to stanie się proste i bezproblemowe z wyciskarką Sana.

dopełniające sito z grubymi otworkami, czy inne dołączone akcesoria gwarantują najwyższą jakość i maksymalną ilość uzyskanego soku. Jeśli chcesz uzyskać domowy olej, koniecznie zaopatrz się w nakładkę wytwarzaną ze stali szlachetnej, dzięki której uzyskasz olej z wybranych przez siebie nasion towarów- siemię lniane, słonecznik, sezam itp.

Niesamowity design

Dzięki komfortowemu rozwiązaniu, gdzie przewód zasilający umieszczony jest na spodzie maszyny, sprawia,kabel nie plącze się w trakcie podłączania. Na dodatek, urządzenie jest lekkie i funkcjonalne.

Żywy sok z wolnoobrotowej wyciskarki

Uzyskany sok zachowuje wszelkie żywe enzymy, wartość odżywczą, smak i kolor do 48 godzin, kiedy przechowywany jest w lodówce. Co stanowi przeciwieństwo do innych klasycznych wyciskarek, gdzie wartość soku znika, co widoczne jest w trakcie cykl utleniania, nieatrakcyjny brązowy odcień i tworzenie się bąbelków/pęcherzyków.


Wyciskarka Sana to w 100% bezpieczny produkt dla zdrowia, nie zawierający związku BPA (Bisfenol A). Jej wszystkie części mają dokumenty niezależnych komórek certyfikujących, a także badania, świadczące o pochodzeniu, zawartości elementów chemicznych.


ponadto dokument FDA świadczy o tym, że przy produkcji są zachowane najwyższe standardy bezpieczeństwa.

1670 PLN
Philips Philips GC 4527
25 reviews

Philips Azur Performer Plus GC4527

Bardziej skuteczne odkamienianie dzięki pojemnikowi na kamień

Strumień pary 50 g/min, uderzenie 220 g
Stopa T-ionicGlide
Autom. Wyłączanie, system antywapienny
2600 W

Strumień pary do 50 g/min upraszcza rozprasowywanie zagnieceń
Ciągły strumień pary do 50 g/min gwarantuje trafną ilość pary zezwalającą wydajnie rozprasować wszystkie zagniecenia

automatyczny regulator pary zapewnia adekwatnyą ilość pary do każdego rodzaju tkanin
Dzięki samoczynnemu regulatorowi pary nie trzeba się już martwić o wybór stosownej ilości pary.
starczy ustawić temperaturę do prasowania określonego typu dzianiny i gotowe.

Końcówka Triple Precision usprawnia prasowanie trudno przystępnych miejsc
Końcówka stożka parowego żelazka Philips Azur Performer jest precyzyjna na 3 sposoby:
ma spiczastą końcówkę, rowek do prasowania wokół guzików oraz gładki zarys.
Końcówka Triple Precision pozwala dotrzeć nawet do najtrudniej przystępnych miejsc, m.in. Obszaru wokół guzików oraz między plisami.

adekwatna waga upraszcza przesuwanie żelazka po ubraniach
Żelazko ma słuszną wagę, poprzez co nieskomplikowane prasowanie wszelkich tkanin.
Prasowanie jest mniej kłopotliwe, a przekładanie żelazka na deskę do prasowania i z powrotem na podstawę jest proste.

zaimplementowany pojemnik na kamień zbiera jego cząsteczki w trakcie prasowania
Nasz specjalnie zaprojektowany zastosowany pojemnik na kamień zbiera jego cząsteczki podczas prasowania.
cykl Self Clean powoduje wypłukiwanie kamienia z żelazka w celu zachowania stałej sprawności prasowania każdego dnia.

Funkcja Self Clean efektywne eliminowanie kamienia
Poza zaimplementowanym pojemnikiem na kamień funkcja samoczyszczenia stopy żelazka eliminuje najmocniej wytrzymałe osady z kamienia.
Czysta stopa zwiększy skuteczność strumienia pary i poprawi efekty prasowania.

Silne uderzenie pary do 220 g — rozprasowywanie najmocniej opornych zagnieceń

T-ionicGlide: nasza najlepsza, 5-gwiazdkowa stopa
T-ionicGlide to 5-gwiazdkowa stopa żelazka ze zintegrowaną powłoką tlenku tytanu;
nasza stopa o najlepszym poślizgu, oporna na zarysowania.

Moc 2600 W — szybkie nagrzewanie żelazka

Dzięki mocy 2600 W żelazko parowe Azur Performer Plus niezwykle ekspresowo się nagrzewa i proponuje dużą produktywność,
aby zapewnić znakomite efekty prasowania.

usuwanie kamienia i czyszczenie
zastosowany pojemnik na kamień
Samoczyszczenie

pojemność zbiornika wody 300 ml
Długość przewodu zasilającego 2 m
automatyczne wyłączanie Tak
Gumowany uchwyt Tak

Kontrola kamienia

likwidowanie kamienia i czyszczenie
zastosowany pojemnik na kamień
Samoczyszczenie
prędkie i sprawne likwidowanie zagnieceń

265 PLN