Bosch Bosch MUM58364
25 reviews

Niezastąpiony w kuchni niezwykle funkcjonalny robot kuchenny producenta BOSCH, który z całą pewnością sprawdzi się w każdej kuchni. Może wyręczyć cię w miksowaniu przeróżnych składników, przygotowywaniu ciast czy kremów.

Jego uniwersalny design wkomponuje się w każdą kuchnię. Takie urządzenie powinno znaleźć się w każdym domu. Solidnie wytwarzany potężna i trwała obudowa pozwoli radować się nim poprzez długie lata. Urządzenie wytworzone jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i stali szlachetnej.

Wszystkie elementy bez problemu umyjemy w zmywarce. Stabilność urządzenia w trakcie pracy zagwarantują nóżki z przyssawkami, które idealnie trzymają się podłoża. Wielozadaniowy Robot kuchenny BOSCH MUM 58364 o mocy 1000 W potrafi zrobić niemal wszystko - począwszy od wyciskania soku z cytrusów, mieszania, mielenia mięsa, miksowania, rozdrabniania – siekania, przez tarcie na wiórki, tarcie ziemniaków, krojenie na plastry i na ubijaniu piany kończąc.

Robot kuchenny BOSCH MUM 58364 bezproblemowo poradzi sobie nawet z najbardziej wytrzymałymi produktami, dzięki 7 poziomowej skali obrotów i pracy pulsacyjnej. Bogaty pakiet akcesoriów Na wyposażeniu robota BOSCH MUM 58364 znajduje się misa ze stali szlachetnej o obszerności 3,9-litra i misa blendera o obszerności 1,25-litra.

W komplecie wynajdziemy również rozdrabniacz, hak do zagniatania ciasta, mieszadła: do ucierania i do ubijania, maszynkę do mielenia mięsa wraz z sitkami, wyciskarkę do owoców i warzyw, a także komplet tarcz: do tarcia dwustronną, do tarcia ziemniaków.

W opakowaniu znajduje się jednakowo z płyta DVD z przepisami i etui do przechowywania wyposażenia....

1445 PLN
Berlinger Berlinger MAX-500-W
25 reviews

WYCISKARKA MAX-500-W
WYCISKARKA BERLINGER MAX JUICE SYSTEM TO genialnE URZĄDZENIE DO PRZYGOTOWYWANIA ŚWIEŻYCH, całkowicie NATURALNYCH I POZBAWIONYCH nienaturalnYCH DODATKÓW SOKÓW. JEST lepszA OD klasycznEJ SOKOWIRÓWKI. Nadaje się DO WARZYW LIŚCIASTYCH I ZIÓŁ, Z KTÓRYMI NIE RADZI SOBIE konwencjonalnA SOKOWIRÓWKA. NIE TNIE I NIE ŚCIERA artykułÓW za pomocą błyskawicznie OBRACAJĄCYCH SIĘ OSTRZY, powodujĄCYCH WZROST TEMPERATURY POWSTAJĄCEGO SOKU I UTRATĘ WITAMIN, ale POWOLI ZGNIATA I MIAŻDŻY OWOCE, WARZYWA I ZIOŁA, A NASTĘPNIE PRZECIERA MIAZGĘ przez SITO. DZIĘKI TAKIEMU PROCESOWI WSZYSTKIE ŻYCIODAJNE I WARTOŚCIOWE elementy POZOSTAJĄ W UZYSKANYM SOKU. WYCIŚNIĘTY SOK JEST BARDZIEJ GĘSTY I MNIEJ przejrzystY, BOGATSZY W ENZYMY, WITAMINY I MINERAŁY.

Film na You Tube https://www.youtube.com/watch?v=6mCL3kOodxI

 • towar JEST NOWY NIEUŻYWANY ORYGINALNIE ZAPAKOWANY BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA
 • GWARANCJA 36 MIESIĘCY!!! DOOR TO DOOR - I NIC SIĘ NIE MARTWISZ WYSYŁAMY KURIERA, KTÓRY ODBIERA PACZKE I DOSTARCZA DO SERWISU, A TY NIE PONOSISZ ŻADNYCH KOSZTÓW - najlepszY SERWIS W POLSCE
 • SILNIK INDUKCYJNY

 • duży OTWÓR NA OWOCE
 • technologia MAX JUICE SYSTEM TO WOLNOOBROTOWY 2X TURBO SILNIK, KTÓRY WPRAWIA W RUCH MECHANIZM ZGNIATAJĄCY OWOCE I WARZYWA, WYCISKAJĄC Z NICH TO CO najlepszE.
 • udoskonalonA O ZATYCZKĘ WYPŁYWU SOKU pozwalając REGULOWAĆ JEGO STRUMIEŃ i MIESZAĆ SOK Z zróżnicowanYCH minimalistycznCÓW podczas JEGO WYCISKANIA
 • WYBIERAJĄC MAX JUICE SYSTEM, WYBIERASZ NATURALNY SMAK, AKSAMITNĄ KONSYSTENCJĘ I dużo WITAMIN
 • większA sprawnOŚĆ I nieprzerwanA PRACA
 • W zestawie SITO DO SOKÓW, PRZYSTAWKA DO LODÓW I SORBETÓW, SITO NA POJEMNIK SOKU, SZCZOTECZKA, DWA POJEMNIKI
 • WYCISKARKA PRACUJE NA NISKICH OBROTACH, NIE stwarza HAŁASU - JEST NIEMAL BEZGŁOŚNA
 • NISKIE PREDKOŚCI NIE GENERUJĄ TEMPERATURY, dzięki temu SOK zawiera istotnIE WIĘCEJ WITAMIN niż KIEDYKOLWIEK.
 • SITO tworzonE ZE SPECJALNEJ STALI - rozszerzAJĄC liczba ZDROWEGO SOKU
 • DODATKOWA BLOKADA PRZED URUCHOMIENIEM NIEPRAWIDŁOWO ZŁOŻONEGO URZĄDZENIA
 • NOWY lepszY MODEL ZAPROJEKTOWANY NA POLSKI RYNEK
 • rozszerzONA solidność części tworzonE Z ULTEMU
 • POJEMNIKI NA MIĄŻSZ I SOK
 • STALOWA obudowa
 • 50% WIĘCEJ SOKU I WITAMIN
 • 2 KIERUNKI PRACY SILNIKA
 • jednostajnA PODSTAWA antypoślizgOWA
 • INSTRUKCJA W JEZYKU POLSKIM

WOLNOOBROTOWA WYCISKARKA BERLINGER MIAŻDŻY OWOCE, WARZYWA I ZIOŁA, A NASTĘPNIE PRZECIERA MIAZGĘ poprzez SITO. DZIĘKI TAKIEMU PROCESOWI I SPECJALNEMU, niepodatnEMU NA ZUŻYCIE MECHANIZMOWI WYCISKAJĄCEMU, WSZYSTKIE ŻYCIODAJNE I WARTOŚCIOWE komponenty POZOSTAJĄ W UZYSKANYM SOKU. W YCISKARKA – W PRZECIWIEŃSTWIE DO tradycyjnYCH SOKOWIRÓWEK PRACUJE NA NISKICH prędkośCIACH OBROTOWYCH OK. 45 OBROTÓW/MIN CO iż JEST NIEMAL BEZGŁOŚNA. SILNIK INDUKCYJNY pozwala na PŁYNNĄ I RÓWNOMIERNĄ PRACE 220-240V 50/60 Hz WYCISKARKA MOŻE PRACOWAĆ NON STOP, WYCISKAJĄC PRODUKTY I USUWAJĄC SYSTEMATYCZNIE WYCIŚNIĘTE RESZTKI. NIE MA KONIECZNOŚCI ZATRZYMYWANIA URZĄDZENIA W CELU OPRÓŻNIENIA POJEMNIKA Z POZOSTAŁOŚCI PO OWOCACH I WARZYWACH. NISKIE PREDKOŚCI NIE GENERUJĄ TEMPERATURY, dzięki czemu SOK zawiera pokaźnIE WIĘCEJ WITAMIN niż KIEDYKOLWIEK. DZIĘKI NISKIM OBROTOM SOK NIE JEST UTLENIANY JAK W INNYCH prędkiCH SOKOWIRÓWKACH. 2 KIERUNKI PRACY SILNIKA - JEŚLI OWOC lub WARZYWO SIĘ ZABLOKUJE, BEZ ROZBIERANIA URZĄDZENIA MOŻNA COFNĄĆ ŚLIMACZNICĘ

komplet mieści WSZYSTKIE komponenty POKAZANE NA ZDJĘCIACH.

PONIŻEJ MOŻNA ZAKUPIĆ CZĘŚCI W RAZIE potrzeby.

499 PLN
Electrolux Electrolux EWS1266CI
25 reviews

Film: niewielkie wymiary, świetne efekty prania Dbanie o tkaniny nie wymaga obszernej przestrzeni. Ta kompaktowa pralka potrzebuje o 37 % mniej miejsca charakterystyczne urządzenia, a można w niej uprać 6 kg ciuchów jednocześnie..

Funkcja TimeManager® – dopasuj program prania do swojego rozkładu zajęć mistrzowskie urządzenia pralnicze marki Electrolux potrafią przystosować długość procesu prania wymagań użytkownika. Dzięki funkcji TimeManager® Ty też możesz starannie określić, jak długo ma trwać cykl, żeby móc ubrać to, co chcesz – kiedy chcesz.

dopasuj więc długość procesu do ilości posiadanego czasu. W ten sposób pranie będzie gotowe precyzyjnie wtedy, kiedy chcesz. System OptiSense: automatyczne dostosowywanie ilości wody, czasu i energii do wielkości wsadu Inteligentny system OptiSense samoczynnie dostosowuje ilość energii i wody zużywanej przez urządzenie do wielkości załadunku.

dzięki czemu gwarantujemy najlepszą ochronę dla Twoich ubrań w każdej sytuacji, niezależnie od tego, czy pralka jest pełna, czy pierzesz tylko kilka rzeczy. Certyfikat Woolmark Blue (dawniej nazywany Woolmark Gold) – gwarancja najdelikatniejszego traktowania prania Gdy oddajesz swoje wełniane rzeczy do profesjonalnej pralni, oczekujesz, że będą traktowane w najistotniej subtelny sposób.

Możesz oczekiwać tego jeszcze od tej pralki – gwarantuje to jej dokument Woolmark Blue (dawniej nazywany Woolmark Gold). To poddane niezależnym testom urządzenie proponuje specjalnie programy, które pozwalają najlepiej zadbać o wełnianą odzież.

Czyste pranie – cicho i produktywnie Silniki inwerterowe są powszechnie wykorzystywane w profesjonalnych urządzeniach marki Electrolux.Ty również możesz skorzystać z tej technologii. Dzięki niej urządzenie zagwarantuje idealne efekty prania przy minimalnym zużyciu energii i praktycznie bezgłośnej pracy.

w dodatku silnik jest objęty dziesięcioletnią gwarancją. Główne cechy: Maksymalny wsad: 6 kg Specjalny program do jedwabiu z łagodnym cyklem piorącym i odpowiednim cyklem wirowania Programy prania: wł./wył.

| bawełna | bawełna ekonomiczny | tkaniny plastikowe | subtelny | wełna plus | jeans | płukanie | wirowanie/odprowadzanie wody | bielizna | jedwab | zasłony | kołdra | lekkie ubrania sportowe | 5 koszul 30 Kontrola zrównoważenia wsadu Elektroniczny wyświetlacz LCD technologia Fuzzy Logic dopasowująca parametry do wsadu Funkcja opóźnionego startu System płukania uniemożliwiający powstawaniu piany Zabezpieczenie przed dziećmi Nóżki: 4 regulowane stopy Zabezpieczenie przed zalaniem

1379 PLN
Samsung Samsung RB29FERNDSS
25 reviews

Uporządkuj produkty żywnościowe i zapewnij sobie wyższy poziom wygody dzięki lodówce, która skutecznie wykorzystuje dostępną przestrzeń

Lodówka Samsung 3050 z zamrażarką w dolnej części pozostała inteligentnie zaprojektowana, takproduktywnie wykorzystać przestrzeń w środku urządzenia. Elementy, takie jak z łatwością wysuwana półka, szuflada z pełnym wysuwem, a także koszyk Grab ‘n Go, pomagają prosto i szybko wkładać, porządkować i wyjmować artykuły spożywcze z lodówki. Strefa CoolSelect zapewnia trafne warunki do przechowywania produktów żywnościowych – a wszystkie funkcje urządzenia znamionują się rozciągliwością i pozostały opracowane specjalnie z myślą o zapewnieniu wygody na lata. Energooszczędny kompresor Digital Inverter Compressor jest tak wytrzymały, iż udzielamy na niego 10-letniej gwarancji.


wygodnie zmaksymalizuj przystępną przestrzeń
Wyjęcie opakowania jogurtu z tylnej części lodówki nierzadko oznacza konieczność pokonania całego toru przeszkód, na przykład w postaci 7-warstwowego tortu lub słoika ogórków. Jeden fałszywy ruch może oznaczać uszkodzenie dekoracji lub zbicie słoika. Łatwo wysuwana półka przymocowana na zawiasach z rolkami pozwala na wydajne porządkowanie i ułatwia dostęp do artykułów –, a także pozwala momentalnie sprawdzić, co znajduje się w jej tylnej części.

Szuflada z pełnym wysuwem gwarantuje całkowitą wygodę.
Szuflada z pełnym wysuwem udoskonalony dostęp i upraszcza porządkowanie i wyjmowanie artykułów z zamrażarki – nawet tych obszerniejszych, jak rodzinne pudełko lodów. Szuflada wysuwa się kompletnie, gwarantując słuszne użycie przestrzeni i, dzięki jej specjalnemu kształtowi można ją wysunąć, nawet jeśli drzwi zamrażarki otwarte są pod kątem zaledwie 90 stopni.

Schłodź więcej napojów, żeby zaspokoić pokaźniejsze pragnienie
wygodna, wielka półka na drzwiach jest głębsza aniżeli w typowych lodówkach – w sam raz dla spragnionych. Możesz przechowywać na drzwiach lodówki wielkie pojemniki mleka i soku, a do tego zmieszczą się tam dwa rzędy puszek i butelek z napojami. Urządzasz przyjęcie? Na obszernej półce z powodzeniem schłodzisz wysokie butelki z wodą i innymi napojami.

Oświetlenie Top LED
Bardziej energooszczędne w porównaniu do konwencjonalnych żarówek, oświetlenie Top LED jest jaśniejsze od charakterystycznych diod wykorzystywanych w chłodziarkach firmy Samsung. Top LED stanowczo jasno oświetla całe wnętrze lodówki, polepszając widoczność przechowywanych w niej towarów. Dzięki temu możesz łatwiej odnaleźć szukany towar, skracając czas, w którym drzwi lodówki są otwarte – w ten sposób zaoszczędzisz i czas, i energię.

technologia True No Frost
technologia Samsung True No Frost zapewnia równomierne rozprowadzanie chłodnego powietrza, takusunąć odkładanie się warstw lodu na ściankach maszyn. Teraz wszystkie łatwo psujące się produkty zachowają świeżość i walory odżywcze. Ponadto dzięki utrzymywaniu równomiernego rozkładu temperatury funkcja True No Frost zmniejsza obciążenie agregatów, rozszerzając ich wytrzymałość.


Pozostałe parametry

parametry chłodziarki
1 szuflada
Szuflada z pełnym wysuwem przystępna
3 półki
Łatwo wysuwana półka dostępna
przystępna półka na wino
Półki z hartowanego szkła
4 półki na drzwiach
przystępna półka na nabiał
wielkie półki dostępne
dostępny pojemnik na jaja
Oświetlenie wewnętrzne górne LED

atrybuty zamrażarki
Pojemnik na jajka
Szuflady w zamrażarce: 3
Szuflada z pełnym wysuwem przystępna
4 gwiazdki w gwiazdkowym systemie oceny zamrażania
Funkcja Power Freeze dostępna

Inne
Czynnik chłodzący R-600a
dostępne uszczelnienie cyklopentanowe
Dwustronne drzwi dostępne
przystępny alarm w drzwiach
pojemność zamrażania (kg/24 h): 12 kg
liczba godzin chłodzenia autonomicznego (do czasu wzrostu temperatury): 20 godz.
SN, N, ST

1599 PLN
Bosch Bosch KGN39KL35
25 reviews

Oświetlenie LED zastosowanie diod LED to zupełnie nowa koncepcja oświetlenia wnętrza chłodziarki gwarantująca równomierne rozłożenie światła w jej wnętrzu, bez oślepiania. Oświetlenie LED zużywa mniej prądu od zwykłych żarówek i pozostaje sprawne przez cały okres eksploatacji urządzenia. FreshSense Dzięki słusznym warunkom przechowywania żywność zachowuje rewelacyjną konsystencję — na przykład lody nie będą już zbyt twarde ani zbyt miękkie. Stała temperatura w środku chłodziarki ma decydujące znaczenie dla zachowania świeżości i smaku artykułów. Czujniki FreshSense stale nadzorują albo regulują temperaturę na zewnątrz i wewnątrz chłodziarki i zamrażarki. W rezultacie temperatura w środku chłodziarki jest utrzymywana na stałym poziomie, niezależnie od temperatury zewnętrznej. MultiAirflow System MultiAirflow ze wspomaganiem wentylatorów powoduje delikatny, równomierny ruch zimnego powietrza na wszystkich poziomach w obszarze schładzania i zamrażania. Minimalizuje to wahania temperatury i skraca czas chłodzenia — dzięki temu Twoja żywność zachowa świeżość na dłużej. SuperFreezing Funkcja SuperFreezing broni zamrożone produkty przed rozmrożeniem po włożeniu nowych towarów do zamrażarki; sprawia też,świeże produkty są zamrażane szybciej. Urządzenia z funkcją samoczynnego zamrażania przywracają normalny tryb pracy po osiągnięciu adekwatnej temperatury. Uniemożliwia to marnowaniu energii. SuperCooling w przypadku aktywacji funkcji SuperCooling świeżo zakupione produkty są schładzane znacznie szybciej. Równocześnie uniemożliwia ona unosiniu temperatury żywności, która pozostała już schłodzona. Temperaturę można zmniejszyć maksymalnie do 2°C — a wszystko to za dotknięciem jednego przycisku. Aby zapobiec nadmiernemu zużyciu energii, funkcja ta wyłącza się automatycznie po upływie około 6 godzin. AirfreshFilter Rozwiązanie airfreshFilter z technologią antiBacteria energicznie neutralizuje zapachy w środku lodówki i wychwytuje bakterie. Nieprzyjemne substancje pochodzące z żywności o dynamicznym zapachu są absorbowane, a powietrze pozostaje czyste i świeże — bez konieczności zamiany filtra przez cały okres eksploatacji urządzenia....

1899.99 PLN
Samsung Samsung WW60J4263HW
25 reviews

video technologiedesign bezpieczeństwo PORÓWNAJ rzut techniczny w opakowaniu warto wiedzieć wybrane cechy Eco Bubble bezprecedensowa technika intensywnej piany, która powstaje w wyniku połączenia detergentu, wody i powietrza.

Bęben Diamond Opływowy zarys bębna Diamond oraz specjalnie wyprofilowane otwory gwarantują wydajność każdego prania. Ekoczyszczenie bębna Funkcja stosuje gorącą wodę, by pomóc Ci zachować trafnyą higienę i czystość we wnętrzu pralki.

Grzałka ceramiczna Podwójna powłoka ceramiczna chroni grzałkę przed osadzającym się na niej kamieniem. Smart Check To system wykrywania i diagnostyki problemów, z podpowiedziami nieskomplikowanych rozwiązań. Blokada rodzicielska Funkcja uniemożliwia przypadkową zmianę ustawień i programów podczas pracy pralki.

Wejdź do świata Eco Bubble Dowiedz się więcej o eco bubble Eco Bubble™. Chroń dzianiny, oszczędzaj energię Eco Bubble™* to rewolucyjna technologia, która jeszcze przed rozpoczęciem prania, łączy detergent z wodą i powietrzem stwarzając pianę Eco Bubble™*.

aktywne bąbelki wnikają w strukturę tkanin głębiej i nawet o 40 razy szybciej, aby każde Twoje pranie było maksymalnie sprawne. *Dowiedz się więcej na www.ecobubble.samsung.pl rozmaite ubrania idą w parze.

Skuteczne i energooszczędne pranie delikatna, jedwabna apaszka i solidnie zabrudzone skarpetki prane razem? teraz to możliwe. Finezyjne tkaniny pozostaną bezpieczne, a pralka zużyje wyraźnie mniej energii.

Oszczędzasz czas i pieniądze. A wszystko to dzięki możliwości prania w niskiej temperaturze. Rewelacyjne efekty. Pranie w niskiej temperaturze staranne pranie nawet w niskiej temperaturze. Tyle wystarczy, by sprawnie pousuwać najtrudniejsze zabrudzenia i plamy po kakao, winie, trawie czy makijażu.

Funkcja intensywna Piana. Sposób na nawet trudne zabrudzenia Specjalna funkcja energicznej Piany pomaga pozbyć się choćby najtrudniejszych plam na Twoich ubraniach. Przed rozpoczęciem wybranego programu prania, możesz włączyć dodatkowy proces.

Pralka uruchamia specjalny tryb, który zmiękcza dynamiczne zabrudzenia (cykl namaczania przed praniem), żeby stały się łatwiejsze do usunięcia. Bąbelki energicznie wnikają we włókna tkanin i rozpuszczają nawet zaschnięty na nich brud.

wystarczy jedno kliknięcie, żeby pozbyć się uporczywych zabrudzeń. EnergooszczędnośćDzięki zaimplementowaniu innowacyjnych technologii, nawet częstsze używanie pralki jest bardziej ekonomiczne. W dbałości o zdrowiePozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka.Każde pranie to wyśmienicie czyste i wypłukane z detergentów ubrania.

Bez alergenów i związków mogących powodować podrażnienia. Ochrona dzianinDzięki intensywnej pianie, wydajnie likwiduje choćby nieprzystępne zabrudzenia i nie niszczy subtelnych dzianin takich, jak len, jedwab czy wełna.

Pranie w niskiej temperaturzePranie w niskiej temperaturze jest wydajne, jak w 40°C. Twoje tkaniny pozostają bezpieczne, a Ty żyjesz oszczędniej i bardziej naturalnie. Technologie - przyjemność użytkowania Bęben Diamond.

Dba o subtelne tkaniny Pralka posiada specjalnie wyprofilowany bęben Diamond Drum, o zmniejszonych otworach. Dzięki temu tkaniny są bardziej bronione przed uszkodzeniami. Wspaniałe warunki do prania nawet najdelikatniejszych tkanin.

Ekoczyszczenie bębna. Za każdym razem czyste wnętrze Funkcja ekoczyszczenia wykorzystuje gorącą wodę oraz tryb prędkiego wirowania, aby pomóc Ci w utrzymaniu trafnej czystości i higieny bębna, membrany, a także szyby drzwi.

nieprzeciętne rozwiązanie szczególnie wtedy, gdy pranie pozostało w pralce zbyt długo. Smart Check. Inteligentne wsparcie dla Twojej wygody System Smart Check to funkcja, która pozwala rozpoznać i rozwiązać problemy związane z niepoprawną pracą pralki.

Diagnozuje usterki, po czym dostarcza prędkie i nieskomplikowane rozwiązania bez konieczności wzywania specjalisty. W dbałości o Twoje dziecko - program prania "Dziecięce" Program prania ubranek "Dziecięce" korzysta z wysokiej temperatury i specjalnego trybu uzupełniającego płukania.

Ubrania są nie tylko nadzwyczajnie czyste po każdym praniu, ale także starannie wypłukane z pozostałości detergentu. Opcja prędkiego prania Dzięki trybowi Quick Wash, nawet napięty plan dnia nie przeszkodzi Ci w zrobieniu prania.

starczy jedno kliknięcie, by w 15 minut odświeżyć lekko zabrudzone ubrania, których Ci potrzeba. Dostępne opcje: 15, 20, 30, 40, 50 i 60 minut. Innowacyjny design i wygoda Crystal Gloss™. Perfekcyjna linia, elegancki wygląd Dopracowana w każdym calu linia Crystal Gloss™ powoduje, iż pralka staje się ozdobą każdego postępowego wnętrza.

Zaokrąglony przedni panel uzupełnia wielki ekran z płaskimi przyciskami. Przyciski reagują nawet na niezwykle subtelny dotyk. Drzwi tworzone zgodnie z technologią Samsung Touch of Color™ posiadają krystaliczną obwódkę, która bardzo designersko pokazuje się w towarzystwie pozostałych składników urządzenia.

gustowny wygląd i maksymalna funkcjonalność*. *Specyfikacje mogą różnić się w zależności od modelu. 11 programów pr..

1398 PLN
Bosch Bosch SMV46KX00
25 reviews

AquaStop System AquaStop składa się z 2 elektrozaworów na wężu doprowadzającym wodę oraz elementu zabezpieczającego wewnątrz urządzenia. W przypadku przecieku we wnętrzu urządzenia woda zawiera się na dnie zmywarki, a znajdujący się tam pływak zawiadamia awarię. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo Twojego mieszkania albo rekompensatę ewentualnych szkód. Program szkło 40° Nowy program szkło 40° finezyjnie czyści szklane naczynia, takie jak kryształowe kieliszki, równocześnie gwarantując stosowne warunki suszenia i olśniewający połysk. Efekt ten jest osiągany poprzez obniżenie temperatury i wydłużenie czasu suszenia. Rezultaty tak subtelnego czyszczenia są po prostu oszałamiające. Opóźnienie czasu startu Dzięki funkcji opóźnienia czasu startu możesz ustawić wybrany program ia następnie czasu jego rozpoczęcia. Funkcja ta sprawia, iż korzystanie z urządzenia jest komfortowojsze, umożliwiając rozpoczęcie programu w dowolnej chwili w ciągu dnia, gdy jesteś w pracy oraz w nocy. Po uruchomieniu programu na wyświetlaczu pojawia się czas pozostały do jego zakończenia. Detektor załadunku detektor załadunku dozuje wodę trafnie do ilości mytych naczyń. Zagwarantuje on słuszny wybór parametrów nawet w przypadku połowicznego albo częściowego zapełnienia zmywarki, oszczędzając wodę i prąd. Program TurboSpeed 20 min Oto nowy program TurboSpeed 20 min. Pasuje on genialnie do zmywania świeżo zabrudzonych talerzy i szklanek, które są pilnie konieczne w kuchni. Program zawdzięcza swą niezwykłą prędkość funkcji wstępnego podgrzewania wody w zbiorniku, co pozwala osiągnąć rekordowo krótki czas trwania zmywania wynoszący zaledwie 20 min. To doskonały dobór, gdy chcemy zmyć niemało szklanek w trakcie trwającego przyjęcia. W sytuacji tego programu zaleca się stosowanie detergentu w proszku. Programy automatyczne Zużycie wody, jej temperatura, a także czas płukania są precyzyjnie dobierane pod kątem stopnia zabrudzenia. Dzięki czemu można uzyskać najlepsze rezultaty, równocześnie oszczędzając wodę i energię. InfoLight energiczność zmywarki informuje czerwona wiązka światła emitowana na podłogę w trakcie pracy urządzenia. Po zakończeniu programu światło automatycznie gaśnie. Technologia ochrony szkła Ponieważ miękka woda niszczy szkło, zmywarki producenta Bosch z technologią ochrony szkła stale regulują stopień jej twardości. Dzięki czemu cenne kieliszki i delikatna porcelana są zawsze zmywane ze szczególną troską. EcoSilence Drive Ekonomiczny silnik EcoSilence Drive pozostał specjalnie opracowany pod kątem zwiększenia produktywności czyszczenia. Wykorzystanie tego wyjątkowo cichego i sprawnego silnika zapewnia mniejsze zużycie energii. Bezszczotkowy silnik EcoSilence jest bardzo cichy i samoczynnie zapewnia najkorzystniejsze rezultaty. Oszczędne zarządzanie wodą Funkcja inteligentnego, oszczędnego zarządzania wodą pozwala osiągnąć śladowe zużycie zasobów na każdy cykl zmywania. Przykładowo zmywarka ActiveWater Eco zużywa zaledwie 6 litrów wody w programie standardowym z opcją zoptymalizowanego, higienicznego czyszczenia. AquaSensor detektor AquaSensor reguluje zużycie wody w zależności od rodzaju i stopnia zabrudzenia, sterując płukaniem za pomocą wiązki światła. Cykl płukania podlega ocenie zależnie od ilości resztek, tłuszczu albo pozostałości detergentów w wodzie — na tej podstawie podejmowana jest decyzja o jego ewentualnym wydłużeniu. Wymiennik ciepła Zmywarki zaopatrzone w wymienniki ciepła istotnie delikatne zmywanie finezyjnych kieliszków i porcelany. Woda jest wstępnie podgrzewana w zbiorniku do płukania, co pozwala uniknąć nagłych zmian temperatury. Funkcja VarioSpeed Plus Możesz wykorzystać funkcji VarioSpeed Plus,nadzwyczajnie umyć i wysuszyć pełny załadunek naczyń w najkrótszym możliwym czasie. Za dotknięciem jednego przycisku, czas płukania ulega skróceniu nawet o 66%, z zachowaniem wysokiej efektywności czyszczenia. Wystarczy włączyć funkcję VarioSpeed Plus, gdy potrzebujesz czystych naczyń, np. W trakcie uroczystości rodzinnych czy imprez urodzinowych.

1604 PLN
Samsung Samsung WW60K42138W
25 reviews

TECHNOLOGIE WYGODA I DESIGN OBSŁUGA I KONTROLA OSZCZĘDNOŚĆ NA LATA BEZPIECZEŃSTWO PORÓWNANIE serii CZĘSTE PYTANIA NAJWAŻNIEJSZE atrybuty dodatkowe drzwi AddWash Pralka typu Slim technologia Eco Bubble™ Bęben Diamond Digital Inverter Fuzzy Logic TECHNOLOGIE Samsung AddWash Dodawaj ubrania kiedy chcesz Samsung AddWash to pralka z progresywnymi drzwiami, które umożliwiają dodawanie ubrań na każdym etapie prania. Wystarczy zatrzymać pracę pralki, otworzyć drzwi AddWash*, dodać rzeczy i wznowić pracę pralki. To takie proste. Możesz także używać dodatkowych drzwi by dodać płyn zmiękczający albo dodać odzież tylko na etapie płukania bądź wirowania. * Jeśli temperatura we wnętrzu bębna nie przekracza 50°C Zapomniane ubrania Dodawaj podczas prania zapomniane części gareroby, w każdym momencie procesu prania. Dodatkowy płyn zmiękczający Możesz dodać płyn zmiękczający wprost do bębna jeśli uznasz, że było go zbyt niewiele. Rzeczy tylko do odwirowania Dodawaj ubrania w trakcie procesu płukania czy odwirowywania nie wymagające pełnego prania. Komfortowe wietrzenie starczy lekko uchylić dodatkowe drzwi by bez przeszkód wentylować bęben. Technika Eco Bubble™ produktywne pranie nawet w niskiej temperaturze technika Samsung Eco Bubble pozwoli Ci przy niewielkim zużyciu energii prać sprawnie choćby delikatne dzianiny. Unikatowy generator bąbelków jeszcze przed rozpoczęciem procesu prania łączy proszek, wodę i powietrze w energiczną pianę. Następnie trafia ona do bębna gdzie wnika w dzianiny 40 x szybciej aniżeli w tradycyjnych pralkach, efektywniej wykorzystując czyszczące atrybuty detergentu. Ponadto Twoje ubrania nie mają bezpośrednio styczności z proszkiem, dlatego nie zdarza się aby pozostał on na ubraniach. Ponieważ w generatorze bąbelków wszystko mieszane jest w zimnej wodzie oszczędzasz energię a intensywna piana likwiduje zabrudzenia skutecznie równocześnie w zimnej jak i ciepłej wodzie. *Przetestowano zgodnie z IEC 60456-2010/wsad 4 kg/pranie zimne Super Eco (WF80F5E5U4W) w porównaniu z programem do prania bawełny w 40ºC (WF0702WKU) bez technice Eco Bubble. Funkcja aktywnej Piany usuwa nawet uporczywe plamy energiczna Piana pomaga wyeliminować nawet najistotniej uporczywe plamy na Twoich ubraniach. Dodatkowa faza namaczania, przed rozpoczęciem prania, pozwala bąbelkom wniknąć we włókna dzianin i zmiękczyć zabrudzenia, czyniąc je łatwiejszymi do usunięcia*. Produktywnie usuwają choćby tak uporczywe zabarwienia, jak ślady po krwi, kakao, tłuszczu, owsiance, herbacie, winie, pomidorach, ołówku, błocie, makijażu, szmince i trawie. * Test w oparciu o IEC 60456 edycji 5. / wsad 8 kg / pranie Bubble Soak (WF80F5E5U4W) w porównaniu z programem do prania bawełny w 40ºC (WF0702WKU) bez technice Bubble Soak. Fuzzy Logic cechy dostosowane do potrzeb Fuzzy Logic to system czujników, które kontrolują temperaturę, czas prania, produktywność płukania i inne. Samoczynnie dostosowuje liczba pobieranej wody lub zmienia obroty, jeśli pranie jest rozłożone nierównomiernie. Dzięki tej funkcji twoje rachunki za energię i wodę będą niższe. OSZCZĘDNOŚĆ NA LATA Silnik Digital Inverter™ 10 lat gwarancji Digital Inverter™ zużywa znacznie mniej energii aniżeli silniki klasyczne. Jest przy tym niezwykle trwały, zyskujesz więc pewność, iż będzie pracował długo i niezawodnie, co potwierdza dokument stowarzyszenia VDE (Verband Deutscher Elektrotechniker) "nawet 20 Lat Działania". Jesteśmy pewni, iż Digital Inverter™ będzie działał bez zarzutu, dlatego dajemy na niego aż 10 lat gwarancji. Redukcja wibracji i hałasu Oszczędność i komfort Pralka AddWash ma specjalne wytłoczenia po bokach sprawnie obniżające drgania powstające podczas odwirowania. Ponadto czujnik drgań technice VRT-Plus wykrywa wibracje spowodowane przez wirowanie i w razie zapotrzebowania dopasowuje obroty tak, żeby rozłożyć równomiernie wsad i obniżyć drgania. Gwarantuje to cichą i jednostajną pracę, więc możesz robić pranie nawet w nocy, wykorzystując niższą taryfę opłat za energię elektryczną. Grzałka ceramiczna chroni pralkę przed kamieniem Pralka Samsung AddWash ma grzałkę pokrytą podwójną warstwą ceramiczną. Dzięki tej stanowczo gładkiej powłoce kamień na grzałce osadza się wolniej. To rozwiązanie chroni grzałkę i zasadniczo wydłuża żywotność Twojej pralki. WYGODA I DESIGN Pralka z opcją suszenia Oszczędność miejsca i energii Pralko-suszarki Samsung to perfekcyjne rozwiązanie, dla osób które dysponują ograniczonym miejscem. Nie Ci trzeba drugiego urządzenia, bo dzięki funkcji elektrycznego suszenia ubrania wyjmujesz suche i gotowe do prasowania. Powoduje to, iż nie musisz też rozstawiać żadnych dodatkowych suszarek. Dodatkowo oszczędzasz pieniądze, bo zużywasz mniej energii, w sytuacji dwóch oddzielnych maszyn.

1619 PLN
Samsung Samsung BRB260030WW
25 reviews

Koniec z gromadzeniem się lodu

wyśmienicie świeże jedzenie i zero szronu – oto atuty lodówek Samsung z technologią No Frost. Przechowywane produkty na długo zachowują świeżość i walory odżywcze, pyszny smak i swój naturalny kolor, a brak osadzającego się szronu zapewnia więcej przestrzeni. Technika No Frost to nie tylko smak i zdrowie,także wygoda, gdyż pozwala raz na za każdym razem pożegnać się z nieprzyjemnym obowiązkiem rozmrażania lodówki!

Chłód w każdym zakamarku – All Around Cooling

System All-Around Cooling gwarantuje równomierne chłodzenie w każdym zakamarku chłodziarki. Dwa czujniki ciepła w chłodziarce i zamrażarce monitorują wszelkie wahania temperatury. Na dodatek chłodne powietrze nawiewane jest poprzez otwory na każdym poziomie, dzięki czemu temperatura jest stała, a żywność pozostaje dłużej świeża.

nieskomplikowany dostęp do towarów – półka Easy Slide (zamrażarka)

Sięganie do zamrażarki często oznacza przebijanie się poprzez istny tor przeszkód złożony z różnych artykułów, ale półka Easy Slide po prostu wysuwa się i wsuwa z powrotem. Dzięki temu można skutecznie przechowywać, układać i wyjmować zamrożone produkty – ekspresowo iwynajdując i wyciągając te, które umieszczone pozostały z tyłu i w rogach, przy wyeliminowaniu „niedostępnych przestrzeni".

Inteligentniejszy i trwały – Kompresor Digital Inverter

Kompresor Digital Inverter automatycznie dopasowuje swoją prędkość pracy do zapotrzebowania na chłodzenie w oparciu o 7 stopni. Urządzenie wykorzystuje w ten sposób mniej energii, pracuje ciszej oraz wolniej się zużywa, co przekłada się na jego dłuższą wytrzymałość. Całkowity spokój umysłu zapewnia w dodatku fakt, że działanie kompresora zabezpieczone jest gwarancją na 10 lat*.

* Gwarancja na 10 lat dotyczy jedynie kompresora.

 • efektywność
  • Klasa produktywności energetycznej A+
 • Linia
  • Nazwa linii BRB6000M
  • typ lodówki Do zabudowy
 • Technologie
  • No Frost Tak
  • Space Max™ Tak
  • Strefa CoolSelect+ Nie
  • All-Around Cooling / Multi Flow Tak
  • Twin Cooling Plus™ / Twin Cooling Nie
  • Metal Cooling Nie
  • Precise Cooling Nie
  • Kompresor Digital Inverter - 10 lat gwarancji Tak
 • pojemność (netto)
  • Całość (l) 267
  • Zamrażalnik (l) 72
  • Chłodziarka (l) 195
 • atrybuty fizyczne
  • Szerokość (mm) 540
  • Wysokość z zawiasem (mm) 1775
  • Głębokość z rączkami (mm) 550
  • Głębokość bez drzwi (mm) 512
  • rozmiary opakowania (szer x wys x głęb) (mm) 581 x 1864 x 629
  • Waga (kg) 59,5
  • Waga transportowa (kg) 62
 • właściwości chłodziarki
  • Oświetlenie LED Tak (górne)
  • Funkcja Power Cool Tak
  • ilość półek 3
  • Półka na wino Tak
  • Składana półka Nie
  • Metalowe wykończenie półek Tak
  • Półki uniemożliwiające rozlewaniu się płynów Tak
  • Szuflada Fresh Zone™ Nie
  • Szuflada na warzywa i owoce 2
  • Metalowe wykończenie szuflad Tak
  • Wyjmowalny pojemnik Take-Out Tray Nie
  • ilość pojemników na drzwiach 5
  • Pojemnik na nabiał Tak
  • Pojemnik na jajka Tak
 • parametry zamrażalnika
  • Kostkarka Taca na lód
  • Szuflady 2
  • Wysuwana półka Easy Slide Tak
  • Funkcja Power Freeze Tak
  • Metalowe wykończenie szuflad Nie
  • Klasa zamrażalnika 4 gwiazdki
  • Zdolność zamrażania (kg / 24h) 13
 • atrybuty zewnętrzne
  • ekran LED
  • Kolor Biały
  • Zawiasy Suwakowe
 • wymiary szafki do zabudowy
  • Szerokość (min.) 560 mm
  • Szerokość (zalecana) 562 mm
  • Wysokość (min.) 1778 mm
  • Wysokość (zalecana) 1780 mm
  • Wysokość (maks.) 1782 mm
  • Głębokość (min.) 560 mm
  • Głębokość (zalecana) 580 mm
  • detaly instalacji Patrz. Instrukcja obsługi
 • Inne
  • Alarm otwartych drzwi Tak
  • Funkcja wakacje Tak
  • Uszczelnienie cyklopentanowe Tak
  • Możliwość przekładania drzwi Tak
  • Autonomia temperaturowa (h) 14
  • Czynnik chłodzący R-600a
 • Euroetykieta
  • Konsumpcja energii (kWh/Rok) 291
  • Poziom głośności dB(A) 37

2298 PLN
Berlinger Berlinger Cyklon 3000
25 reviews

ODKURZACZ BEZWORKOWY MULTI CYKLON MAX 3000 Z REGULACJĄ MOCY SSANIA

Odkurzacz MAX 3000 jest bardzo stylowy, zaprojektowany z dbałością o najdrobniejsze detale. Technologia cyklonów zwalczy każdy brud, kurz czy sierść w mgnieniu oka. Kurz nie ma do pokonania oporu tradycyjnego worka dla optymalizacji skuteczności. W dodatku stanowczo proste jest opróżnianie zbiornika. Z odkurzacza wylatuje oczyszczone powietrze. Patogeny takie jak bakterie, wirusy, roztocza, kurz nie posiadają szans z filtrem HEPA. Doskonały odkurzacz dla alergików.

Odkurzacz wyposażony w rewolucyjną technikę cyklonową. W czasie zapełniania się pojemnika na kurz system ten rozdziela powietrze i kurz we wnętrzu odkurzacza. Dzięki czemu siła ssąca, a także skuteczność urządzenia nie zmniejsza się.
Wyjmowany filtr wylotowy można zmywać, co zapobiega powstawaniu brzydkich aromatów. Filtr HEPA zapewnia filtrację powietrza, zatrzymując skażenia, co jest rewelacyjne dla alergików.

Odkurzacz otrzymał kategorię A w skali energooszczędności, z mocy zaledwie 800W Zyklon ma efektywność odkurzaczy o mocy ssania choćby 3000W.

Odkurzacz bezworkowy doskonale sprawdza się w sytuacji takich powierzchni jak dywany, parkiet, glazura, laminat, panele podłogowe. Pasuje do wszelkich rodajów podłóg. Pakiet posiada 4 końcówki:

-Szczotka do parkietu, marmuru i kamienia.
- Dysza do podłóg nadaje się do dywanów i gładkich powierzchni podłogowych.
-Wąska dysza nieprzeciętna do obić, czyszczenia wnętrz samochodów oraz trudno przystępnych zakamarków.
-Dysza ze szczotką nadzwyczajna do nierównych powierzchni, mebli, lamp, listw przypodłogowych, parapetów itp.

 • towar JEST NOWY NIEUŻYWANY ORYGINALNIE ZAPAKOWANY BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA
 • GWARANCJA 3 LATA!!! DOOR TO DOOR - I NIC SIĘ NIE MARTWISZ WYSYŁAMY KURIERA, KTÓRY ODBIERA PACZKE I DOSTARCZA DO SERWISU, A TY NIE PONOSISZ ŻADNYCH KOSZTÓW - najkorzystniejszY SERWIS W POLSCE
 • ZBIORNIK - 2 LITROWY
 • GŁOŚNOŚĆ 78 dB
 • DŁUGOŚĆ KABLA 5m - samoczynnE ZWIJANIE
 • KLASA ENERGETYCZNA A
 • FILTR SILNIKA
 • FILTR HEPA - ANTYALERGICZNY
 • REGULACJA MOCY SSANIA
 • METALOWA RURA TELESKOPOWA
 • 4 KOŃCÓWKI
 • CICHA PRACA I OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII PRZY obfiteJ SILE SSĄCEJ
 • NOWY udoskonalonY MODEL ZAPROJEKTOWANY NA POLSKI RYNEK
 • KOMPAKTOWY I LEKKI
 • INSTRUKCJA W JEZYKU POLSKIM

225 PLN
Łucznik Łucznik LAURA 555
25 reviews

proponujemy domową maszynę do szycia znanej i uwielbianej marki Łucznik, model 555 Laura mającą aż 35 programów szycia. Na maszynę zapewniona jest gratisowa, 24-miesięczna gwarancja typu door-to-door, ponadto marka Łucznik zagwarantuje obsługę serwisową w wielu punktach na terenie całej Polski. Maszyna jest fabrycznie nowa, w oryginalnym opakowaniu.


W zestawie regulator obrotów (tzw. Pedał) i pokrowiec.


w dodatku DO KAŻDEJ MASZYNY 555 LAURA GRATIS:
- 10 stopek z wyposażenia dopełniającego
- 5 szt. Dodatkowych szpulek do bębenka
- 5 szt. Zapasowych igieł półpłaskich uniwersalnych


Najważniejsze funkcje:

- 35 programów
- 4-stopniowe obszywanie dziurek
- regulacja długości ściegu do 4 mm
- regulacja szerokości ściegu do 5 mm
- 3 ustawienia pozycji igły: lewe, środkowe, prawe
- regulacja docisku stopki
- szycie wsteczne
- wysięg
- nawijanie nici na szpulki
- stopki na zatrzask
- rączka do przenoszenia


Pozostałe funkcje:

- Stebnowanie ściegiem prostym,
- Wykańczanie brzegów - ściegiem krytym, ściegami owerlokowymi,
- Niewidoczne podszywanie brzegów - ściegiem krytym,
- Wszywanie zamków momentalnych
- Wszywanie gumy, reperacje, wzmocnienia tkaniny, szycie bielizny
- Szycie tworzyw rozciągliwych
- Obrębianie i zszywanie dzianiny - ściegiem owerlokowym,
- Ścieg trykotowy
- Ścieg satynowy (zagęszczony zyg zag) - szycie ozdobne,
- Ścieg półksiężycowy - dekoracyjny, do wykańczania serwet, obrusów,
- Szycie materiałów - od delikatnych (tiul, szyfon koronka, żorżeta)", " średnio ciężkie (cienki sztruks, tweed, płótno), po ciężkie (tkaniny płaszczowe) - przy odpowiednim doborze igieł i nici",
- Wysięg ułatwia szycie mankietów, nogawek,
- Możliwość pikowania, haftowania, przyszywania aplikacji itp.,
- Zakrywanie ząbków transportera
- Funkcja przyszywania guzików,
- Możliwość wykorzystania podwójnej igły - szycie dekoracyjne,
- Nawijanie nici na dolną szpuleczkę
- Chwytacz wahadłowy
- oświetlenie: żarówka LED
- silnik: 70W

typowe wyposażenie:

- Stopka ogólnego zastosowania - uniwersalna
- Stopka do zameków
- Stopka do obrzucania dziurek
- Płytka wyłączająca transporter
- Prujka
- Igły
- 3 zapasowe szpulki
- Olej
- Śrubokręt
- Regulator obrotów
- Osłona z PVCWyposażenie uzupełniające (stopki GRATIS z sprzętówą!, igła podwójna - 6 zł):

- Stopka do ściegu satynowego
- Stopka do ściegu owerlokowego
- Stopka do obrębiania
- Stopka do ściegu krytego
- Stopka do marszczenia
- Stopka do wszywania żyłki, sznurka
- Stopka do cerowania
- Stopka do pikowania
- Stopka do wszywania zamków krytych
- Igła podwójna

Na sprzętówę obowiązuje 2-letnia, gratisowa gwarancja!

Maszyna jest fabrycznie nowa, oryginalnie zapakowana i posiada instrukcję w j. Polskim.

468 PLN
Berlinger Berlinger MAX-1300-W
25 reviews

MASZYNKA DO MIELENIA 3w1 MAX-1300-W

MASZYNKA BEZ TRUDU OSIĄGA ZAWROTNĄ MOC I BEZ TRUDU RADZI SOBIE Z KAŻDYM ZADANIEM KTÓRE PRZED NIĄ POSTAWISZ. DZIĘKI JEJ rewelacyjnie PRZEMYŚLANEJ KONSTRUKCJI PO ODŁĄCZENIU charakterystycznEJ KOMORY MIELENIA MOŻEMY, poprzez DOŁĄCZENIE trafneGO MODUŁU PRZEOBRAZIĆ JĄ NA WYCISKARKĘ albo SZTKOWNICĘ. DZIĘKI MASZYNCE NIE TYLKO ZMIELISZ MIĘSO I ZROBISZ KIEŁBASE ale RÓWNIERZ WYCIŚNIESZ PYSZNY SOK, PRZYGOTUJESZ SAŁATKI lub PLACKI ZIEMNIACZANE.

Film na Youtube https://www.youtube.com/watch?v=iF3t7Ndt4eQ

 • GWARANCJA 36 MIESIĘCY!!! DOOR TO DOOR - I NIC SIĘ NIE MARTWISZ WYSYŁAMY KURIERA, KTÓRY ODBIERA PACZKE I DOSTARCZA DO SERWISU, A TY NIE PONOSISZ ŻADNYCH KOSZTÓW -najlepszY SERWIS W POLSCE
 • mocnY NÓŻ ZE STALI rdzoodpornej Z 4 OSTRZAMI.
 • 4 zróżnicowanE SITA O różnorodnYCH OCZKACH 3mm 5mm 7mm + grube nerka
 • NASADKA MASARSKA DO WYROBU KIEŁBAS I NASADKA DO KUCHNI ORIENTALNEJ
 • WYCISKARKA DO OWOCÓW I WARZYW
 • SZATKOWNICA wyekwipowanA W 4 TARKI NA PLASTRY, WIÓRKA GRÓBE, WIÓRKA , a także DO TARCIA np. ZIEMNIAKÓW NA PLACKI
 • POJEMNA MISA ZASYPOWA ZE STALI nierdzewnej
 • SYSTEM CLIK READY zezwala na ŁATWĄ I SZYBKĄ wymianE MODUŁÓW
 • NOWY ulepszonY MODEL ZAPROJEKTOWANY NA POLSKI RYNEK
 • powiększONA trwałość części ROBOCZE produkowanE ZE STALI SZLACHETNEJ
 • 2 KIERUNKI PRACY - ZABEZPIECZENIE PRZED uszkodzenieM SILNIKA
 • stabilnA PODSTAWA przeciwpoślizgOWA
 • INSTRUKCJA W JEZYKU POLSKIMM

220 PLN
Candy Candy AQUA1041D1
25 reviews

 • Automatyka wagowa: true
 • Funkcje dopełniające: uzupełniające płukanieMożliwość wyłączenia wirówkiPrzerwanie i wznowienie prania
 • Funkcje dodatkowe: dodatkowe płukaniemożliwość wyłączenia wirówkiprzerwanie i wznowienie prania
 • Funkcje uzupełniające: możliwość wyłączenia wirówkiprzerwanie i wznowienie praniadodatkowe płukanie
 • Funkcje dopełniające: dodatkowe płukanieprzerwanie i wznowienie praniamożliwość wyłączenia wirówki
 • Funkcje dodatkowe: możliwość wyłączenia wirówkidodatkowe płukanieprzerwanie i wznowienie prania
 • Funkcje dodatkowe: przerwanie i wznowienie praniamożliwość wyłączenia wirówkidodatkowe płukanie
 • Funkcje dodatkowe: przerwanie i wznowienie praniadodatkowe płukaniemożliwość wyłączenia wirówki
 • Głębokość: 46,3 cm
 • ilość programów: 16
 • liczba w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie: 1 szt.
 • Instalacja: Wolnostojąca
 • Kierunek otwierania drzwi: W prawo
 • Klasa energetyczna: A+
 • Klasa sprawności odwirowania: C
 • Klasa produktywności prania: A
 • Kod Producenta: AQUA1041D1
 • Kod producenta: AQUA1041D1
 • Kolor obudowy: Biały
 • Maks. Napięcie zasilania: 240 V
 • Maksymalna szybkość wirowania: 1000 obr/min
 • Maksymalna wielkość wsadu: 4 kg
 • Maksymalna wielkość wsadu: 4 g
 • Maksymalna wielkość wsadu w procesu suszenie: Nie dotyczy
 • Maksymalny czas opóźnienia: 9 h
 • Min. Napięcie zasilania: 220 V
 • Opis marketingowy: AQUAMATIC Tempo. Drobne gabaryty znakomite do ciasnych, skomplikowanych do zagospodarowania wnętrz. Zaledwie 70cm wyskokości, dzisiaj większy załadunek 4kg. Znakomita pralka do kawalerki, pensjonatu, na kemping czy ciasnej łazienki.
 • Opłata transportowa za LARGE: 80,00
 • Opóźnienie startu: true
 • Orientacyjna waga brutto: 51000 g
 • Orientacyjna waga brutto opak. Zbior.: 51000 g
 • Poziom głośności (pranie): 56 B
 • Poziom głośności (pranie): 56 dB
 • Poziom głośności (wirowanie): 78 dB
 • Poziom głośności (wirowanie): 78 B
 • Przykładowe programy prania: wełnaszybkipranie w zimnej wodziemix
 • Przykładowe programy prania: wełnapranie w zimnej wodzieszybkimix
 • Przykładowe programy prania: wełnapranie w zimnej wodziemixszybki
 • Przykładowe programy prania: pranie w zimnej wodziewełnaszybkimix
 • Przykładowe programy prania: pranie w zimnej wodziewełnamixszybki
 • Przykładowe programy prania: Pranie w zimnej wodzieProgram prania wełnyMixProgram prędki
 • Przykładowe programy prania: pranie w zimnej wodzieszybkiwełnamix
 • Przykładowe programy prania: prędkipranie w zimnej wodziewełnamix
 • Przykładowe programy prania: szybkimixpranie w zimnej wodziewełna
 • Przykładowe programy prania: szybkimixwełnapranie w zimnej wodzie
 • Regulacja szybkości wirowania: true
 • Regulacja temperatury prania: true
 • Regulacja temperatury suszenia: Nie dotyczy
 • Roczne zużycie energii: 162 kWh/rok
 • Roczne zużycie wody: 6400 l/rok
 • Sposób załadunku: Front
 • Strona www produktu: http://www.candy.pl/towar/1893-aqua_1041d1
 • Suszarka: false
 • Szerokość: 51 cm
 • Szerokość otworu załadunkowego: 30 cm
 • wariant: samoczynna
 • typ programatora: Elektroniczny
 • Waga urządzenia: 47 kg
 • Waga urządzenia: 47 g
 • Waga z opakowaniem: 49 g
 • Waga z opakowaniem: 49 kg
 • Wilgotność po max. Wirowaniu: 62 %
 • Wskaźnik czasu pozostałego do końca cyklu: false
 • Wysokość: 70 cm
 • Wysokość: 70 mm
 • wyświetlacz: false
 • Zabezpieczenia: Blokada przedwczesnego otwarcia drzwi
 • Zabezpieczenia: blokada przedwczesnego otwarcia drzwi
 • Zużycie energii, program standardowy,40, częściow: 0,54 kWh
 • Zużycie energii, program typowy,40, częściowy wsad: 0,54 kWh
 • Zużycie energii, program charakterystyczny,60, częściow: 0,64 kWh
 • Zużycie energii, program standardowy,60, częściowy wsad: 0,64 kWh
 • Zużycie energii, program typowy,60, pełny ws: 0,85 kWh
 • Zużycie energii, program charakterystyczny,60, pełny wsad: 0,85 kWh

1139 PLN