Oczyszczacze powietrza

Sharp FU-Y30EUW

Sharp

Oczyszczacze powietrza z funkcją nawilżania oraz bezprecedensową technologią Plasmacluster. Generator jonów Plasmacluster, a także filtry Hepa wspomagają oczyszczanie powierza i poprawiają jego...

Cena:

Zobacz ELECTRO.pl
Dostępność w sklepach

Oczyszczacze powietrza z funkcją nawilżania, a także bezprecedensową technologią Plasmacluster. Generator jonów Plasmacluster, a także filtry Hepa wspomagają oczyszczanie powierza i polepszają jego jakość w naszym otoczeniu.

Oferowane produkty bezproblemowo oczyszczą powietrze z roztoczy, dymu papierosowego, pyłków, zarodników grzybów pleśniowych oraz nieprzyjemnych aromatów. Nasze urządzenia mają liczne certyfikaty i wyróżnienia.

Oczyszczacze powietrza z funkcją nawilżania zaopatrzony w generator jonów PlasmaCluster zapewnia zdrowe i świeże powietrze w naszym domu. Jony Plasmacluster unieszkodliwiają wirusy, które każdego roku stanowią zagrożenie dla naszego zdrowia.

Jony Plasmacluster są szeroko doceniane na świecie jako potrzebne w systemach oczyszczania i klimatyzacji powietrza, a ich wkład w zdrowie człowieka jest bezsporny. Jony Plasmacluster prędko otaczają zarodniki grzybów pleśniowych znajdujące się w powietrzu i niszczą ich ścianę komórkową na drodze reakcji grup OH (rodników hydroksylowych), wysoce reaktywnych substancji chemicznych.

To unieszkodliwia zarodniki pleśni. Genialny do: salonu, sali konferencyjnej, poczekalni, palarni itp. Jony Plasmacluster są nieszkodliwe i bezpieczne Dodatnio i ujemnie naładowane jony, którymi są jony Plasmacluster, istnieją normalnie w przyrodzie i są absolutnie nieszkodliwe i bezpieczne.

Dym papierosowy gromadzi NO (tlenek azotu), styren i kwas octowy. Jony Plasmacluster otaczają te substancje i przekształcają się w rodniki hydroksylowe OH, wysoce reaktywne chemicznie. Rodniki te przyśpieszają reakcje chemiczne doprowadzając do rozpadu substancji toksycznych do nieszkodliwych cząsteczek.

I tak np. Z NO powstaje N2 (cząsteczka azotu) i H2O w postaci pary wodnej, które są nieszkodliwe Do niewielkich pomieszczeń Zapomnij o kurzu, roztoczach, bakteriach i wszystkich innych skażeniach.

Z oczyszczaczem powietrza producenta SHARP będziesz mógł cieszyć się czystym powietrzem w swym domu. Model SHARP FU-Y30EUW świetnie spełni oczekiwania w niewielkich pomieszczeniach. Bezproblemowo poradzi sobie z oczyszczeniem do 21 m2.

Oczyszczacz powietrza SHARP FU-Y30EUW to gwarancja perfekcyjnego powietrza w naszym domu. Genialne powietrze Oczyszczacz powietrza SHARP FU-Y30EUW pracuje w oparciu o inteligentny system Plasmacluster Ion, który usuwa z powietrza wszelkie zgubne drobnoustroje i alergeny, docierając nawet w trudno przystępne miejsca w danym pomieszczeniu.

Wysoka sprawność oczyszczacza powoduje, iż 99% zanieczyszczeń, bakterii i wirusów jest neutralizowana. Proste sterowanie Oczyszczacz powietrza SHARP FU-Y30EUW jest wyjątkowo prosty w obsłudze. Posiada czytelny panel dotykowy, który wymaga minimum czynności.

Natomiast trzy tryby prędkości(Max, Med., Silent) pozwolą przystosować oczyszczacz powietrza do własnych wymagań, a nad wyraz cicha praca, nie zakłóci nocnego odpoczynku....