Nami Szampon na bazie serwatki mlecznej z ekstraktem z pokrzywy marki Nami
25 reviews

Szampony na bazie serwatki mlecznej:

 • wspaniale myją i odświeżają włosy i skórę głowy
 • działają prawidłowo przy łupieżu, podrażnieniach i swędzeniu skóry głowy, zapewniają jej zdrowy wygląd
 • odżywiają i regenerują słabą strukturę włosów, bardzo po ondulacjach chemicznych i farbowaniu
 • bronią włosy przed łamliwością i rozdwojeniem
 • nadają włosom rozciągliwości, prężności i mocy


EKSTRAKT Z POKRZYWY:
Ekstrakt z pokrzywy ponadto odżywia i wzmacnia włosy, zapewnia profilaktykę łupieżu i przedwczesnego siwienia, wpływa dobrze na skórę głowy.

DZIAŁANIE:
Substancje, wchodzące w skład serwatki mlecznej, są zdolne do rozwiązania praktycznie wszelkich problemów włosów i skóry: proteiny mleczne odżywiają i regenerują strukturę jak wewnętrznych tkanek włosów, tak i ich warstwy powierzchownej, czyniąc ją gładką, zdrową i połyskującą; lipidy i witaminy chronią i dają energię, a kwas mleczny i jego związki regulują wydzielanie tłuszczu i nieprzeciętnie usuwają obumarłe komórki, wzmacniając skórę głowy i gwarantując jej zdrowy wygląd.

Podstawowe związki czynne: laktoza, monosacharoza, olisacharoza, substancje białkowe, aminokwasy, proteiny, lipidy, pakiet witamin A, B, B2, B6, B12, C, E, potas, mangan, sole wapnia, fosforu, sodu.
Głównym komponentem szamponów jest serwatka mleczna, która posiada ponad 200 życiowo ważnych biologicznie aktywnych składników: proteiny, lipidy, witaminy, aminokwasy, mikroelementy i inne związki czynne.

26 PLN
solgar vitamin and herb SOLGAR WHEY TO GO - BIAŁKO SERWATKI 454 G
25 reviewsSOLGAR WHEY TO GO - BIAŁKO SERWATKI

spośród różnych postaci białka Solgar zdecydował się na białko serwatkowe, ponieważ maono najwyższą wartość biologiczną (BV) – najpowszechniej użytkowana metoda pomiaru jakości białka – spomiędzy wszystkich białek występujących w naturze. Serwatka jest lepsza aniżeli białka jajek, soja, kazeina i laktoalbumina. Jest jednym z najbogatszych, naturalnych źródeł
aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach (BCAA). Jest także mocnym źródłem laktoalbuminy i jedynym źródłem białka zawierającym immunoglobuliny. Jest powszechnie wiadomo, iż oba te związki są widoczne dla właściwego działania układu immunologicznego.

też ważny jest stosunkowo wysoki poziom wapnia w serwatce – około dwukrotnie pokaźniejszy niżeli kazeinie. Co więcej, białko serwatkowe jest w pełni naturalnym źródłem białka pochodzącego z mleka, które nie posiada laktozy i jest niskotłuszczowe i niskokaloryczne.


Whey to go Solgara są wysoce skutecznymi i innowacyjnymi naukowo suplementami białek. Stworzone są z mieszaniny trzech, w nieszablonowy sposób wytworzonych koncentratów białka. Każdy z procesów produkcji – wymiana jonowa, mikrofiltracja i hydroliza, dodają suplementowi zawartości aminokwasów, lepszych możliwości wchłaniania, a także użycia białka przez organizm.

Whey to go Solgara jest na dodatek wzbogacone o dwa cenne elementy:

L-Glutaminę w wolnej postaci oraz dopełniające BCAA, też w postaci wolnej. L-Glutamina jest aminokwasem najpowszechniej występującym w organizmie, odgrywającym kluczową rolę w metabolizmie i utrzymaniu mięśni.
w dodatku, L-Glutamina pomaga chronić i uniemożliwiać utracie masy mięśniowej w przypadkach urazów lub wielkich obciążeń.

BCAA, a w szczególności izoleucyna, leucyna i walina są podstawowymi aminokwasami zaangażowanymi w dostarczanie alternatywnego paliwa zezwalającego na zachowanie tkanki mięśniowej w warunkach stresu oraz metabolizmu mięśni. Jestpotężnym źródłem energii dla organizmu w przypadkach urazów, zabiegów chirurgicznych, zaburzeń funkcji wątroby, infekcji i gorączki.


Sposób wykorzystania:


1 płaską miarkę dziennie.dane alergiczne:

mieści mleko i soję.

trafny dla wegetarian.

Nie zawiera sztucznych substancji słodzących.elementy:


Składnki porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia 34 gramów (1 płaska miarka):

Izolat białka serwatki poddanej mikrofiltracji w przepływie krzyżowym* (z mleka) 16,97 g

Fruktoza (z buraków)

Koncentrat białka serwatki poddanej mikrofiltracji w przepływie krzyżowym (z mleka) 4,28 g

Kakao holenderskie, czekolada, wanilia i aromat masła Butter Buds L- glutamina 1216 mg

Aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach w wolnej postaci (leucyna, walina, izoleucyna) 364 mg (około 121 mg każdego aminokwasu w jednej porcji)

Trójglicerydy o średniej długości łańcucha 68 mg


posiada beta-laktoglobulinę, alfa-laktoalbuminę, glikomakropeptydy kazeinowe, immunoglobulinę, albuminę surowicy wołowej, pozostałe kazeiny, peptydy serwatkowe i laktoferynę.Naturalne substancje pomocnicze:

Substancja wypełniająca: lecytyny (sojowe)

Substancja zagęszczająca: guma celulozowa

Producent:
Solgar Vitamin and Herb, Inc.
500 Willow Tree Road
Leonia, NJ 07605
USA

136 PLN
Diet-food Whey protein - białko z serwatki z zielonymi superfoodsami bio 500g marki Diet-food
25 reviews

Bio Whey Protein - Białko z serwatki z zielonymi superfoodsami 500g Diet-Food - organiczna odżywka zawierająca białko serwatkowe, z mieszanką zielonych superfoodów w tym spiruliną, chlorellą, trawą pszenicy, pędami jęczmienia i moringą. Jej surowce pochodzą z certyfikowanych upraw i hodowli ekologicznych. Bez obecności GMO, bez antybiotyków, hormonów wzrostu ani żadnej chemii. Białko z serwatki z zielonymi superfoodsami Diet-Food pomaga w utrzymania zdrowych kości, zawiera dużą ilość glutaminy i aminokwasów bcaa. Natomiast mix dodatków roślinnych dostarcza do organizmu witaminy, mikroelementy i antyoksydanty. Ilość ich jest zazwyczaj kilkakrotnie wyższa niż w zwykłych produktach.

Białko z serwatki z zielonymi superfoodsami Diet-Food zawiera bogactwo składników odżywczych, ale to przede wszystkim:

 • 100% organiczna proteina z ekologicznego mleka,
 • 63% koncentratu białka serwatki,
 • bogate źródło białka podstawowego budulca mięśni,
 • mix organicznych superfoodów: spiruliny, chlorelli, trawy pszenicy, pędów jęczmienia oraz moringi,
 • cenne dla zdrowia aminokwasy,
 • dodatek bezkalorycznej, naturalnej słodkiej stewi,
 • niska zawartość cukrów i tłuszczy,
 • produkt wolny od GMO,
 • bez żadnych dodatków: barwników, wypełniaczy, regulatorów, konserwantów.

Superfood to żywność pochodzenia naturalnego, która nie jest przetworzona, dlatego najlepiej jest spożywać ją na surowo. Włączając białko z serwatki z zielonymi superfoodsami Diet-Food do codziennej diety wzrasta odporność organizmu, energia, a także zmniejsza się ryzyko chorób. Doskonała jako zdrowa przekąska w ciągu dnia lub po intensywnym wysiłku fizycznym.

Sposób przygotowania: Porcję 40 gramów produktu rozpuścić w 250 ml wody. Można spożywać 1-3 razy dziennie w zależności od zapotrzebowania organizmu.

Składniki: ekologiczna proteina z serwatki ( koncentrat proteiny 77%) z ekologicznego mleka, organiczne: spirulina, chlorella, moringa, młody jęczmień, młoda pszenica; stevia.

Przybliżone wartości odżywcze w 100 g produtku:

kcal - 370

białko - 63,7 g

tłuszcz - 4,1g, w tym nasycone - 2,5 g

węglowodany - 16,1 g

cukier - 3 g

sól - 0,5 g

Aminokwasy w 100 g czystej serwatki:

kwas asparaginowy - 7,9 g

seryna - 4 g

treonina - 5,3g

kwas glutaminowy - 12,2g

prolina - 4,5g

glicyna - 1,4 g

alanina - 3,7g

walina - 4,4g

metionina - 1,7 g

izoleucyna - 4,7 g

leucyna - 7,7g

tyrozyna - 2,3g

fenyloalanina - 2,5g

histydyna - 1,5g

lizyna - 7 g

arginina - 1,9 g

cystyna - 2 g

tryptofan - 1,6 g

98 PLN
Diet-food Whey protein - białko z serwatki z kakao bio 500g marki Diet-food
25 reviews

Bio Whey Protein - Białko z serwatki z kakao 500g Diet-Foodn- źródło białka, które jest podstawowym budulcem mięśni. Zawiera aminokwasy i antyoksydanty, pomaga w utrzymaniu zdrowych kości. Białko z serwatki z kakao stanowi przekąskę w ciągu dnia lub po wysiłku fizycznym. Bez węglowodanów, cukru i tłuszczu. Słodki smak zapewnia naturalna i bezkaloryczna stevia. Dodatek surowego kakao wzbogaca produkt w składniki mineralne i witaminy.

Ze względu na zawartość teobrominy i nieznacznych ilości kofeiny posiada właściwości pobudzające, ale również regenerujące zarówno po wysiłku fizycznym jak i psychicznym. Dlatego poleca się je osobom, które są aktywne fizycznie, chcą mieć szczupłą sylwetkę i wysportowane ciało.

Białko z serwatki pochodzi z mleka krów wolno wypasanych na ekologicznych łąkach. Są karmione paszami bez GMO, bez antybiotyków, bez hormonów wzrostu i bez szkodliwej chemii. To produkt organiczny, w 100 % naturalny. Nie ma w nim dodatków w postaci barwników, regulatorów, wypełniaczy, konserwantów czy innych niezdrowych substancji.

Charakterystyka:

 • 100% organiczna proteina z ekologicznego mleka,
 • zawiera 62% koncentratu białka serwatki,
 • źródło białka - podstawowego budulca mięśni,
 • pomaga w utrzymaniu zdrowych kości,
 • zawiera aminokwasy,
 • wzbogacona organicznym surowym kakao,
 • słodzona bezkaloryczną i naturalną stewią,
 • znikoma zawartość cukrów i tłuszczy,
 • bez wypełniaczy i sztucznych dodatków,
 • doskonała zdrowa przekąska,
 • białko wolne od GMO.

Sposób użycia: Białko z serwatki w ilości około 40 gramów rozpuścić w 250 ml wody. Spożywać od 1-3 razy dziennie, w zależności od zapotrzebowania.

Składniki: ekologiczna proteina z serwatki ( koncentrat proteiny 77%) z ekologicznego mleka, organiczne surowe kakao, stevia

Przybliżone wartości odżywcze w 100 g produtku:

kcal - 382

białko - 62 g

tłuszcz - 7,6g, w tym nasycone - 4,3 g

węglowodany - 19,8 g

cukier - 3 g

sól - 0,4 g

Aminokwasy w 100 g czystej serwatki:

kwas asparaginowy - 7,9 g

seryna - 4 g

treonina - 5,3g

kwas glutaminowy - 12,2g

prolina - 4,5g

glicyna - 1,4 g

alanina - 3,7g

walina - 4,4g

metionina - 1,7 g

izoleucyna - 4,7 g

leucyna - 7,7g

tyrozyna - 2,3g

fenyloalanina - 2,5g

histydyna - 1,5g

lizyna - 7 g

arginina - 1,9 g

cystyna - 2 g

tryptofan - 1,6 g

105.5 PLN