Telewizory LED

TV LED Samsung UE49K6300

Samsung

Przekątna ekranu 49" Częstotliwość odświeżania obrazu 800 Hz Klasa energetyczna A Samsung UE49K6300AWXXH jest 49-calowym telewizorem o częstotliwości odświeżania obrazu 800 Hz, który dzięki...

Dostępność w sklepach
Przekątna ekranu 49"
Częstotliwość odświeżania obrazu 800 Hz
Klasa energetyczna A
Samsung UE49K6300AWXXH jest 49-calowym telewizorem o częstotliwości odświeżania obrazu 800 Hz, który dzięki rozdzielczości Full HD (1920 x 1080), gwarantuje 2x bardziej widoczny, a także bogatszy w barwy i detaly obraz w sytuacji technologii HD. Użyty w urządzeniu odkształcony ekran likwiduje efekt zniekształceń powodując, że oglądany obraz idealną jakość, bez względu na to z jakiej perspektywy na niego patrzysz. Dzięki funkcji Smart TV bez najmniejszego problemu można przełączać się między kanałami telewizyjnymi i Internetem, a użyta w produkcie przeglądarka internetowa oraz cały szereg aplikacji sprawią, iż wolny czas spędzisz oddając się wirtualnej rozrywce. Wide Color Enhancer Plus to funkcja która powoduje, iż wyświetlany obraz bardzo wysoką jakość, a jego szczegóły są niesamowicie uwydatnione. Auto Depth Enhancer to funkcja polegająca na automatycznym dobraniu poziomów wzmocnienia kontrastu do różnorodnych obszarów i obiektów na ekranie, dzięki temu uzyskujemy efekt podobny do 3D, a co za tym idzie pokaźniejsze poczucie głębi obrazu. Ultra Clean View to technologia, która wykorzystuje innowacyjny algorytm w celu redukcji zniekształceń obrazu i różnego rodzaju szumów. Micro Dimming Pro to innowacyjna technologia przyciemniania ekranu, dbającą o najwyższy jakość prezentowanych detali, zapewniającą słuszny poziom czerni i bieli i głębię kolorów. Smart Hub to funkcja składająca się z czterech interaktywnych ekranów, umożliwiająca oglądanie różnorodnego typu treści multimediach, takich jak: fotografie, filmy, pliki muzyczne, aplikacje, serwisy społecznościowe, czy programy telewizyjne. Samsung Quick Connect to technologia która umożliwia szczególnie szybką synchronizację ze smartfonem, dzięki temu w szybki i prosty sposób możesz udostępniać treści z Twojego urządzenia mobilnego na pokaźnym ekranie. Wbudowany moduł WiFi pozwala na połączenie telewizora z siecią internetową bez zastosowania dodatkowych kabli. 4-rdzeniowy procesor w sporym stopniu rozszerzy płynność i prędkość pracy urządzenia. Telewizor ma 3 złącza HDMI umożliwiające podłączenie konsol do gier i 2 wejścia USB, dzięki temu bez najmniejszego problemu przeglądniesz w urządzenie ulubione zdjęcia lub filmy. W pakiecie z danym modelem znajdują się: podstawa, pilot, baterie do pilota i kabel Slim Gender.
pokaźniejsza produktywność
Czterordzeniowy procesor przyspiesza działanie Samsung Smart TV. Telewizor szybciej reaguje na polecenia, a aplikacje działają znacznie płynniej.
łatwe połączenie z Wi-Fi
za pomocą zaimplementowanego modemu sieci Wi-Fi możesz podłączyć swój Smart TV do internetu bez podłączania żadnych kabli. Brak plątaniny przewodów pozwoli Ci w pełni docenić wygląd telewizora.
Stwórz centrum domowej rozrywki
Telewizor Samsung posiada wejścia HDMI, do których podłączysz przeróżnego typu urządzenia, takie jak dekoder, odtwarzacz czy konsola do gier. Z łatwością stworzysz swoje centrum najlepszej zabawy.
Odtwarzanie plików z USB
Dzięki ConnectShare możesz oglądać filmy i , a także odtwarzać muzykę bezpośrednio z zewnętrznych nośników USB.
Odkryj nowy poziom realizmu
Na telewizorze Samsung Full HD zobaczysz obraz realistyczny i intensywny jak nigdy dotąd. Na nowo odkryjesz swoje ulubione filmy, seriale i programy telewizyjne.
Wszystko pod ręką
Nowy Smart Hub zapewnia jeszcze szybszy dostęp do filmów na żądanie, aplikacji, gier, a teraz także do wszelkich najważniejszych funkcji telewizora.
nietrudne przesyłanie treści na wyświetlacz TV
Odtwarzaj na ekranie Smart TV filmy, fotografie i muzykę z innych maszyn. Skorzystaj z aplikacji Samsung Smart View lub z funkcji QuickConnect, abyzwiązać z TV Twój smartfon czy tablet.
360 poziomów elegancji i stylu
nowoczesna i surowa czarna ramka nadzwyczajnie wkomponuje się w każdy wygląd. Stylowa srebrna podstawa w dodatku eksponuje zniewalające wzornictwo telewizora.
pokaźniejszy kontrast i znaczniejsze detale
technika Samsung Micro Dimming Pro powiększa kontrast wyświetlanego obrazu i precyzyjność odwzorowania barw. Tym samym czerń staje się głębsza, a biel i jasne kolory zauważalnie czystsze. Każda scena obudzi w Tobie zupełnie nowe emocje
dynamiczniejsze kolory i udoskonalony obraz
przy pomocy progresywnego algorytmu, funkcja Samsung Wide Color Enhancer Plus podciąga jakość wyświetlanego obrazu i uwydatnia detaly. Zobaczysz dzięki niej kolory w taki sposób, w jaki miały być widziane.