A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /public_html/cenolap.pl/application/helpers/nokaut_helper.php:1)

Filename: core/Input.php

Line Number: 410

Backtrace:

File: /public_html/cenolap.pl/application/controllers/Product.php
Line: 52
Function: set_cookie

File: /public_html/cenolap.pl/index.php
Line: 315
Function: require_once

Samsung RB29FERNDSS w sklepach internetowych wg Cenołap

Lodówki

Samsung RB29FERNDSS

Samsung

Odkryj nową lodówkę Samsung RB29FERNDSS. Zachowaj dobry smak i wszystkie najważniejsze właściwości swoich produktów żywnościowych.

Cena:

Zobacz Sferis.pl
Dostępność w sklepach

Zobacz także

Liebherr T 1714
Liebherr T 1714
999 PLN
Haier HRFZ-302DAA
Haier HRFZ-302DAA
896.08 PLN
Liebherr TPesf 1710
Hotpoint XH8T2OXZH
Electrolux EN14000AO
Electrolux EN14000AO
1474.77 PLN

Z lodówką Samsung RB29FERNDSS Twoja żywność pozostanie przez długi czas świeża i apetyczna.

Parametry

Sprzęt, jak przystało na urządzenie domowe, cechuje się odpowiednimi do swojej klasy gabarytami. Oto one: 175 x 59 cm. Dzięki nim, łatwo ustawisz lodówkę w odpowiednim miejscu w swojej kuchni. Urządzenie możemy ustawić wśród mebli, na głębokość 66 cm. Waga pustego urządzenia to 56 kg. Stosunkowo duży ciężar daje pewność stabilności ustawionego sprzętu, a także odpowiednią sztywność całej - nawet wypełnionej po brzegi - lodówki. Chłodziarka zapewnia dużą i łatwą do zagospodarowania pojemność 192 l. Lodówka rocznie zużywa około 272 kWh. Cechuje się także wysoką energooszczędnością, co zostało potwierdzone przyznaniem jej klasy A+. Urządzenie dysponuje też zamrażalnikiem, którego pojemność wynosi 98 l.

Eksploatacja

Poziom hałasu tego urządzenia oscyluje w granicach 39 dB. Dzięki samodomykającym się drzwiom Twoja żywność pozostanie świeża przez długi czas. Wygodne sterowanie pozwala łatwo kontrolować pracę lodówki. Warto wspomnieć też o niskim poziomie hałasu. Ten tworzony przez lodówkę RB29FERNDSS plasuje się na niskim poziomie, dzięki czemu praca urządzenia nie powinna być bardzo uciążliwa, nawet przy aneksach i otwartych kuchniach. Urządzenie posiada wewnętrzny zamrażalnik zainstalowany w łatwo dostępnym miejscu lodówki. Dzięki temu możesz w każdej sytuacji szybko sięgnąć po każdy produkt. Dodatkowo w lodówce znajdziesz też pojemnik to tworzenia kostek lodu. Możesz łatwo przygotować lód do schłodzenia swoich napojów.

Podsumowanie

Lodówka RB29FERNDSS to dobry przykład wygodnego w aranżacji i utrzymaniu urządzenia. Technologia, prostota i solidność wykonania oraz przydatne dodatki takie jak np. pojemnik na jajka czy kostkownica do lodu przyczynią się do długiej żywotności i bezproblemowego użytkowania. Cena, ergonomia, oszczędności związane z energooszczędnością oraz pojemność powodują, że lodówka Samsung RB29FERNDSS to bardzo dobry wybór dla wielu konsumentów.