Lodówki

Samsung RB29FERNDSS

Samsung

Uporządkuj produkty żywnościowe i zapewnij sobie wyższy poziom wygody dzięki lodówce, która sprawnie wykorzystuje przystępną przestrzeńLodówka Samsung 3050 z zamrażarką w dolnej części została...

Cena:

Zobacz RTV EURO AGD
Dostępność w sklepach

Zobacz także

LG GBB60PZDZS
LG GBB60PZDZS
2098 PLN
Samsung RB29FERNDSS
Bosch KGV36KL32
Bosch KGV36KL32
1399 PLN
Amica FK2635.3
Amica FK2635.3
998 PLN
Bosch KGN39KL35
Bosch KGN39KL35
1949 PLN

Uporządkuj produkty żywnościowe i zapewnij sobie wyższy poziom wygody dzięki lodówce, która skutecznie wykorzystuje przystępną przestrzeń

Lodówka Samsung 3050 z zamrażarką w dolnej części pozostała inteligentnie zaprojektowana, taksprawnie wykorzystać przestrzeń we wnętrzu urządzenia. Komponenty, takie jak z łatwością wysuwana półka, szuflada z pełnym wysuwem, a także koszyk Grab ‘n Go, pomagają z łatwością i momentalnie wkładać, porządkować i wyjmować artykuły spożywcze z lodówki. Strefa CoolSelect gwarantuje słuszne warunki do przechowywania towarów żywnościowych – a wszystkie funkcje urządzenia charakteryzują się rozciągliwością i zostały opracowane specjalnie z myślą o zapewnieniu wygody na lata. Energooszczędny kompresor Digital Inverter Compressor jest tak wytrzymały, że udzielamy na niego 10-letniej gwarancji.


wygodnie zmaksymalizuj dostępną przestrzeń
Wyjęcie opakowania jogurtu z tylnej części lodówki nierzadko oznacza konieczność pokonania całego toru przeszkód, na przykład w postaci 7-warstwowego tortu albo słoika ogórków. Jeden fałszywy ruch może oznaczać zniszczenie dekoracji albo zbicie słoika. Prosto wysuwana półka przymocowana na zawiasach z rolkami zezwala na produktywne porządkowanie i usprawnia dostęp do towarów – i pozwala prędko sprawdzić, co znajduje się w jej tylnej części.

Szuflada z pełnym wysuwem gwarantuje całkowitą wygodę.
Szuflada z pełnym wysuwem udoskonalony dostęp i ułatwia porządkowanie i wyjmowanie produktów z zamrażarki – choćby tych pokaźniejszych, jak rodzinne pudełko lodów. Szuflada wysuwa się całkowicie, gwarantując optymalne zastosowanie przestrzeni i, dzięki jej specjalnemu kształtowi można ją wysunąć, choćby jeśli drzwi zamrażarki otwarte są pod kątem zaledwie 90 poziomów.

Schłodź więcej napojów, aby zaspokoić pokaźniejsze pragnienie
komfortowa, duża półka na drzwiach jest głębsza aniżeli w typowych lodówkach – w sam raz dla spragnionych. Możesz przechowywać na drzwiach lodówki znaczne pojemniki mleka i soku, a do tego zmieszczą się tam dwa rzędy puszek i butelek z napojami. Urządzasz przyjęcie? Na obfitej półce z powodzeniem schłodzisz wysokie butelki z wodą i innymi napojami.

Oświetlenie Top LED
Bardziej energooszczędne w kontraście do klasycznych żarówek, oświetlenie Top LED jest jaśniejsze od charakterystycznych diod wykorzystywanych w chłodziarkach producenta Samsung. Top LED nad wyraz jasno oświetla całe wnętrze lodówki, ulepszając widoczność przechowywanych w niej artykułów. Dzięki temu możesz łatwiej odnaleźć szukany artykuł, skracając czas, w którym drzwi lodówki są otwarte – w ten sposób zaoszczędzisz i czas, i energię.

technika True No Frost
technika Samsung True No Frost gwarantuje równomierne rozprowadzanie chłodnego powietrza, takzlikwidować odkładanie się warstw lodu na ściankach maszyn. Dzisiaj wszystkie z łatwością psujące się produkty zachowają świeżość i walory odżywcze. Dodatkowo dzięki utrzymywaniu równomiernego rozkładu temperatury funkcja True No Frost zniża obciążenie agregatów, rozszerzając ich trwałość.


Pozostałe właściwości

atrybuty chłodziarki
1 szuflada
Szuflada z pełnym wysuwem przystępna
3 półki
Łatwo wysuwana półka przystępna
dostępna półka na wino
Półki z hartowanego szkła
4 półki na drzwiach
dostępna półka na nabiał
spore półki przystępne
przystępny pojemnik na jaja
Oświetlenie wewnętrzne górne LED

parametry zamrażarki
Pojemnik na jajka
Szuflady w zamrażarce: 3
Szuflada z pełnym wysuwem przystępna
4 gwiazdki w gwiazdkowym systemie oceny zamrażania
Funkcja Power Freeze dostępna

Inne
Czynnik chłodzący R-600a
dostępne uszczelnienie cyklopentanowe
Dwustronne drzwi dostępne
dostępny alarm w drzwiach
objętość zamrażania (kg/24 h): 12 kg
ilość godzin chłodzenia autonomicznego (do czasu wzrostu temperatury): 20 godz.
SN, N, ST