KinderKraft Kinderkraft Rowerek biegowy evo green - czarny
25 reviews

Rowerek biegowy EVO gwarantuje rozwój dziecka już od najmłodszy lat. Jazda na rowerku biegowym umożliwia szybką naukę równowagi. Rowerek biegowy to najkorzystniejsza alternatywa dla rowerów z bocznymi kółkami, dzięki którym jazda na klasycznym rowerze stanie się przyjemna łatwa w opanowaniu. Nauka jazdy na tym rowerku jest wyjątkowo prosta i przyjemna.

Dziecko w sposób naturalny i szybki rozwija umiejętność równowagi. Rowerek ma amortyzator, który wraz z kołami z pianki EVA i miękkimi piankowymi uchwytami na kierownicy ma za zadanie działać antywstrząsowo co powiększa komfort i bezpieczeństwo stosowania rowerka. W dodatku rower wygląda szczególnie interesująco i nabiera sportowego charakteru.

 • Amortyzator działa antywstrząsowo jak też nadaje sportowy charakter
 • regulowana wysokość siedziska 39-46 cm
 • szerokie i wielkie 12-calowe opony
 • Bezpieczne, piankowe opony z tworzywa EVA absorbującego wstrząsy
 • Szerokość kierownicy: 34 cm
 • Skrętna kierownica z zabezpieczeniem przed upadkiem w wyniku niekontrolowanego i zbyt potężnego skrętu kierownicy
 • Miękkie, antypoślizgowe i amortyzujące uchwyty kierownicy
 • ergonomiczna, konkretna i jednocześnie lekka stalowa budowa
 • Rozwija u dzieci umiejętność utrzymywania równowagi
 • Materiały: Metalowa rama i kierownica, koła z pianki EVA, części z materiałów sztucznych
 • Rowerek spełnia normę EN 71-1
 • Dla wieku: 2+ lata
 • Waga użytkownika: do 50 kg

139 PLN
ENERO Enero Rowerek biegowy malwina 2w1 + darmowy transport!
25 reviews

ROWEREK BIEGOWY METALOWY 2W1 MALWINA 12" AIR Jedyny w swoim rodzaju rower biegowy, znany też pod nazwą "rowerka bez pedałów". Jest on całkowitym hitem w nauce jazdy na rowerze Zaprojektowany po to, żeby dziecko samodzielnie mogło trenować utrzymanie równowagi, koordynację, ruchową, a także kierowanie i hamowanie.

Rowerek ten pozwoli jeszcze dziecku nauczyć się właściwie oszacować szybkość i odległość. Ten fantastyczny jeździk świetnie przygotuje dziecko do samodzielnej jazdy na rowerze bez konieczności instalowania bocznych kółek.

Rowerek ma obracaną ramę, dzięki czemu rośnie razem z dzieckiem. W szybki i przystępny sposób z ramy o rozmiarze 10" możemy zmienić na 12". Rowerek pozostał zaprojektowany specjalnie z myślą o najmłodszych dzieciach.

Jego specyficzne atuty zapewnią chłopcom i dziewczynkom mnóstwo przyjemności i radości, a dzięki nieszablonowej konstrukcji i najwyższej, jakości materiałom przypasowanym do wieku jeżdżących, można być spokojnym o bezpieczeństwo swoje pociechy.

Rower biegowy to propozycja dedykowana dla dzieci pomiędzy 2 a 6 rokiem życia. Rama: Stalowa stworzony z wysokiej jakości tworzyw Rowerek: praktyczny i komfortowy konkretne koła 12"x2,125", Felga: Stalowa, oparta na szprychach, Kołka pompowane, wentyl AV (samochodowy), Koła absorbujące wstrząsy, Długość całkowita 89 cm, komfortowe gumowe rączki, z zabezpieczeniem przed sunięciem się rąk odporne na uderzenia lakierowanie.

Grafika IMIENNA w formie naklejki można ja w nietrudny sposób ją usunąć dokumenty CE. Maksymalna waga użytkownika: 25kg Regulacje w rowerku 10": Regulacja siodełka 34,5-41cm Regulacja kierownicy: 55-62cm Regulacja w rowerku 12": Regulacja siodełka 39-41cm Regulacja kierownicy: 53,5-59,5cm

118.45 PLN
Lionelo Rowerek biegowy 12" 3Y32FH, 1_594652
25 reviews

Rowerek biegowy DEX PLUS
- Pompowane koła
- Rozwój motoryczny
- wytrzymały na uderzenia
- Bezpieczny dla dzieci
- Bogate dodatki

rewelacyjny jako pierwszy rowerek dla dziecka. Jazda na dwóch kołach pomaga dziecku zdobyć niezbędną równowagę i upraszcza przejście do jazdy na tradycyjnym rowerze. Model stworzony z aluminium - bardzo lekki. Rowerek ma regulację wysokości kierownicy i siodełka, tak,dostosować go do wzrostu dziecka. Dex Plus jest nad wyraz lekki - jego waga to jedyne 3,6 kg. Rowerek w dwóch żywych kolorach w technologii Cameleon Design.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

- Hamulec ręczny - Bezpieczny, samoczynny hamulec w tylnym kole pozwala dziecku na pokaźniejszą kontrolę jazdy oraz uczy właściwego oszacowania szybkości.
- Uchwyty rączek - Pewny chwyt w trakcie jazdy rowerkiem jest najważniejszy. Rączki naszego rowerka są antypoślizgowe i zaprojektowane tak,bronić dłonie dziecka podczas upadku.

Dopracowane detale

- Pompowane koła - doskonale amortyzują wszelkie nierówności. Dają większy komfort z jazdy dla dziecka. Wyśmienicie sprawdzą na wyboistej drodze.
- Wytrzymała budowa - Rama rowerka stworzona z wysokiej jakości stopów aluminium, nie odkształca się w trakcie długookresowego użytkowania i jest bardzo lekka.
- funkcjonalne siodełko - pozostało zaprojektowane tak, żeby zminimalizować ryzyko występowania otarć. Gwarantuje komfort dziecka.

Mądry prezent dla dziecka

- Nauka balansu - Dziecko może samodzielnie trenować utrzymanie równowagi, koordynację ruchową i kierowanie i hamowanie.
- Rośnie razem z dzieckiem - regulowana wysokość siodełka i kierownicy, daje możliwość przypasowania rowerka do wzrostu dziecka.
- Już od 2 roku życia - Lionelo Dex jest dedykowany dla najmłodszych użytkowników i atesty oraz atesty bezpieczeństwa.

dokument STC

Stowarzyszenie na rzecz Kontroli technicznej jest światowym liderem w dziedzinie kontroli, weryfikacji, testowania i certyfikacji. Główna siedziba marka mieści się w USA. STC prowadzi sieć laboratoriów na całym świecie. Specjalizwuje się sczególnie w testowaniu artykułów dziecięcych poddając je wnikliwym analizą pod względem wymogów jakościowych, a także bezpieczeństwa.


dokumenty

- STC
- EN71-1:2014
- EN71-2:2011+A1:2014
- EN71-3:2013+A1:2014

199 PLN
ENERO Rowerek biegowy ENERO Trans Zielony + DARMOWY TRANSPORT!
25 reviews

ROWEREK BIEGOWY TRANS Z PODESTEM ZIELONY 12" ENERO Jedyny w swym typu rower biegowy, znany również pod nazwą "rowerka bez pedałów". Jest on całkowitym hitem w nauce jazdy na rowerze Zaprojektowany po to, żeby dziecko samodzielnie mogło trenować utrzymanie równowagi, koordynację, ruchową i kierowanie i hamowanie. Rowerek ten pozwoli również dziecku nauczyć się właściwie oszacować prędkość i odległość. Ten fantastyczny jeździk doskonale przygotuje dziecko do samodzielnej jazdy na rowerze bez konieczności instalowania bocznych kółek. Rowerek pozostał zaprojektowany specjalnie z myślą o najmłodszych dzieciach. Jego specyficzne atuty zapewnią chłopcom i dziewczynkom niemało przyjemności i radości, a dzięki unikatowej konstrukcji i najwyższej, jakości materiałom dobranym do wieku jeżdżących, można być spokojnym o bezpieczeństwo swoje pociechy. Rower biegowy to sugestia asygnowana dla dzieci pomiędzy 2 a 6 rokiem życia. Rama: stalowa + podest na nogi + nóżka; tworzony z wysokiej jakości tworzyw Rowerek: funkcjonalny i komfortowy; potężne koła: 285mm pianka EVA, absorbujące wstrząsy; Felga: Kompozytowa wytrzymała o niskiej wadze; oporne na uderzenia lakierowanie; WYSOKOŚĆ KIEROWNICY OD PODŁOŻA: regulacja 48-55cm; SZEROKOŚĆ KIEROWNICY: 42,5cm; wygodne gumowe rączki, z zabezpieczeniem przed sunięciem się dłoni, maksymalna szerokość rąk 8cm; PODEST: 16,5X10,5cm z powierzchnią antypoślizgową; SIODEŁKO: możliwości regulacji wysokości 32-43,5cm, uchwyt do przenoszenia; HAMULCE: brak; NÓŻKA: tak z regulacją, wymiary produktu: 88x42,5x55cm; dokumenty CE; Maksymalna waga użytkownika: 25kg.

169.99 PLN
ENERO Rowerek biegowy tomek 2w1 + darmowy transport! marki Enero
25 reviews

ROWEREK BIEGOWY METALOWY 2W1 TOMEK 12" AIR Jedyny w swoim rodzaju rower biegowy, znany także pod nazwą "rowerka bez pedałów". Jest on całkowitym hitem w nauce jazdy na rowerze Zaprojektowany po to, żeby dziecko samodzielnie mogło trenować utrzymanie równowagi, koordynację, ruchową, a także kierowanie i hamowanie.

Rowerek ten pozwoli też dziecku nauczyć się właściwie oszacować prędkość i odległość. Ten fantastyczny jeździk znakomicie przygotuje dziecko do samodzielnej jazdy na rowerze bez konieczności instalowania bocznych kółek.

Rowerek posiada obracaną ramę, dzięki temu rośnie razem z dzieckiem. W prędki i przystępny sposób z ramy o rozmiarze 10" możemy zmienić na 12". Rowerek został zaprojektowany specjalnie z myślą o najmłodszych dzieciach.

Jego niepowtarzalne atuty zapewnią chłopcom i dziewczynkom sporo przyjemności i radości, a dzięki nieszablonowej konstrukcji i najwyższej, jakości materiałom dostosowanym do wieku jeżdżących, można być spokojnym o bezpieczeństwo swoje pociechy.

Rower biegowy to sugestia przeznaczona dla dzieci między 2 a 6 rokiem życia. Rama: Stalowa wytworzony z wysokiej jakości tworzyw Rowerek: użyteczny i wygodny solidne koła 12"x2,125", Felga: Stalowa, oparta na szprychach, Kołka pompowane, wentyl AV (samochodowy), Koła absorbujące wstrząsy, Długość kompletna 89 cm, komfortowe gumowe rączki, z zabezpieczeniem przed sunięciem się rąk niepodatne na uderzenia lakierowanie.

Grafika IMIENNA w formie naklejki można ja w przystępny sposób ją zlikwidować certyfikaty CE. Maksymalna waga użytkownika: 25kg Regulacje w rowerku 10": Regulacja siodełka 34,5-41cm Regulacja kierownicy: 55-62cm Regulacja w rowerku 12": Regulacja siodełka 39-41cm Regulacja kierownicy: 53,5-59,5cm

118.45 PLN