KINDERKRAFT Kinderkraft Rowerek biegowy moov niebieski + darmowy transport!
25 reviews

ergonomiczny i wyjątkowo komfortowy rowerek biegowy dla dzieci, które uwielbiają przebywać na świeżym powietrzu. Dzięki swej funkcjonalnej konstrukcji genialnie nadaje się jako podarunek dla wszystkich maluchów, które dopiero rozpoczynają przygodę ze swoim pierwszym pojazdem. Unikatowa konstrukcja i najwyższej jakości materiały zapewniają bezpieczeństwo i komfort jazdy.

MOOV to artykuł jedyny w swoim typu, dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu z obracaną ramą, które pozwala rosnąć razem z dzieckiem. W szybki i prosty sposób ramę o rozmiarze 10’’ możemy przekształcić w ramę o wymiarze 12’’. Rowerek zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki konkretnej i optymalnie wyprofilowanej konstrukcji, spełniając niezbędne atesty bezpieczeństwa wymagane w Unii Europejskiej. Skrupulatne wykonanie wszelkich elementów powoduje, że jazda na nim rozwija umiejętność utrzymywania równowagi oraz koordynacji ruchowej i nakłania dziecko do dynamiczności fizycznej. MOOV to absolutny hit w samodzielnej nauce jazdy na rowerze bez konieczności montowania dodatkowych bocznych kółek. To nadzwyczajny podarunek dla wszelkich rodziców, którzy chcieliby zadbać o to, aby ich pociecha rozwijała się w zdrowy sposób, czerpiąc z tego dużo radości.

właściwości:

  • mocne opony 12",
  • Siodełko i kierownica z regulacją wysokości,
  • Manetki z zabezpieczeniem zsunięcia rączki dziecka,
  • niepodatne na uderzenia lakierowanie,
  • Obracana rama z rozmiaru 10’’ na 12’’,
  • Bezpieczne piankowe opony EVA, które amortyzują wstrząsy,
  • wygodne gumowe rączki, idealne dla dziecięcych rąk,
  • Lekka stalowa budowa, dzięki której jazda sprawia prawdziwą przyjemność,
  • postępowy, aerodynamiczny kształt,
  • certyfikat CE.

129.99 PLN
Kettler Rowerek biegowy speedy pablo 12,5 cali marki Kettler
25 reviews

Pierwsze jazdy na rowerku biegowym Kettler Speedy Pablo! Rowerek biegowy Kettler Speedy Pablo 12,5 cali to rewelacyjny rowerek dla dzieci między 2 a 5 rokiem życia, które pragną rozpocząć pierwsze jazdy na rowerze. Na rowerku biegowym dzieci trenują w trakcie zabawy motorykę i zmysł równowagi i mogą poznawać świeże otoczenie. Letnie odcienie lakieru, tj. Fiolet i biel oraz motyw z konikiem na ramie powoduje, iż jazda na rowerku dostarcza dużo radości. Oprócz idealnego dziecięcego designu, rowerek biegowy Speedy Pablo ma wysokie standardy bezpieczeństwa, na które wypływają bezpieczne uchwyty, hamulec ręczny, adekwatny dla dzieci oraz ochronne pokrycie na kierownicę. Jednostajne ramy i przyjemne, wyściełane siedzonko z możliwością regulacji powodują, że dziecko może na długo radować się rowerkiem. Rowerek jest dopasowywany do wysokości dziecka, co sprawia, że może towarzyszyć dziecku aż do około 5 roku życia. Rowerki biegowe marki Kettler Państwa dziecko wyrosło z jeździka Kettler, ale jest nadal zbyt aby korzystać z klasycznego roweru? Rowerki biegowe firmy Kettler to genialne rozwiązanie w takim okresie, które pomagają stosownie szkolić zdolności motoryczne dzieci od 2 roku życia. Rowerki biegowe pomagają w rozwoju samodzielności dziecka i uczą zmysłu równowagi, koordynacji oraz wyczucia szybkości - te czynniki pomagają w późniejszym przestawieniu się na pierwszy prawdziwy rower. Sprawdzona jakość Kettler powoduje,jednostajne rowerki biegowe zapewniają maluchom konieczne bezpieczeństwo podczas pierwszych prób jazdy. > Rowerek biegowy Kettler Speedy 12,5 cali: świetna zabawka dla dzieci od około 2 lat > Nowy design > Stalowe ramy z pokryciem poliestrowym niepodatnym na zabrudzenia > Koła 12,5" z łożyskami kulkowymi i oponami z tworzywa nienaturalnego, które nie wymagają częstej konserwacji > Wyściełane siodełko z regulacją wysokości 35-44 cm > Bezpieczne uchwyty, przypasowany dla dzieci hamulec ręczny, ochraniacz na kierownicę > Brak ograniczenia skrętu kierownicy > łatwy montaż > Wiek: ok. 2-5 lat

199 PLN
Lionelo Lionelo rowerek biegowy dan plus yellow
25 reviews

Rowerek biegowy DAN PLUS- technologia EVA- Rozwój motoryczny- oporny na uderzenia- Bezpieczny dla dzieci- poręczne dodatkiIdealny jako pierwszy rowerek dla dziecka. Jazda na dwóch kołach pomaga dziecku zdobyć niezbędną równowagę i upraszcza przejście do jazdy na klasycznym rowerze.

Model wyprodukowany z aluminium - wyjątkowo lekki. Rowerek ma regulację wysokości kierownicy i siodełka, tak,dopasować go do wzrostu dziecka. Dan Plus jest bardzo lekki - jego waga to jedyne 3,1kg.Bezpieczna nauka jazdy Odblaski - Odblaski rozszerzą widoczność dziecka.

Hamulec ręczny -Bezpieczny hamulec w tylnym kole pozwala dziecku na pokaźniejszą kontrolę jazdy. Osłona na kierownicy ponadto zabezpiecza dziecko podczas upadku Uchwyty rączek - Pewny chwyt w trakcie jazdy rowerkiem jest najważniejszy.

Rączki naszego rowerka są antypoślizgowe i zaprojektowane tak,chronić dłonie dziecka w trakcie upadku. Dopracowane szczegóły technika EVA - Droga do nauki jazdy malucha bywa kręta. Kółek naszego rowerka nie da się przebić.

Nie martw się o opony i ciesz się frajdą Twojego malucha. Wytrzymała kompozycja - Rama rowerka produkowana z wysokiej jakości stopów aluminium, nie odkształca się w trakcie długofalowego użytkowania i jest wyjątkowo lekka.

Nóżka i błotniki - Dzięki wygodnej nóżce rowek możesz zaparkować w dowolnym miejscu. Błotniki zezwalają na jazdę choćby kiedy nie sprzyja pogoda. Mądry podarek dla dziecka Nauka balansu - Dziecko może samodzielnie trenować utrzymanie równowagi, koordynację ruchową i kierowanie i hamowanie.

technika GrowUp - Rowerek rośnie razem z dzieckiem. Regulacja wysokości siodełka i kierownicy, daje możliwość dobrania Lionelo Dan do wzrostu dziecka. Już od 2 roku życia - Model jest asygnowany dla najmłodszych użytkowników i certyfikaty oraz atesty bezpieczeństwa.

certyfikat STCStowarzyszenie na rzecz Kontroli technologicznej jest światowym liderem w dziedzinie kontroli, weryfikacji, testowania i certyfikacji. Główna siedziba producent posiada się w USA. STC prowadzi sieć laboratoriów na całym świecie.

Specjalizwuje się sczególnie w testowaniu produktów dziecięcych poddając je wnikliwym analizą pod względem wymogów jakościowych oraz bezpieczeństwa....

119.99 PLN
Kettler Kettler Rowerek biegowy speedy 10 cali princess (4001397561477)
25 reviews

Fajny design rowerku biegowego Kettler Speedy 10 cali Prinzess zdobędzie serce każdej minimalnej księżniczki. Na rowerku biegowym Kettler Speedy 10 cali Princess dziecko szkoli równowagę i uczy się nowych wariantów ruchu. Ograniczenie kąta skrętu kierownicy broni Państwa małą księżniczkę przed niespodzianymi upadkami. Dzięki czemu rowerek biegowy doskonale nadaje się dla dzieci od 2 lat, początkujących swoją przygodę z rowerkiem biegowym. Poza tym, uchwyty bezpieczeństwa uniemożliwiają bocznym poślizgom. Wyściełane siodełko z regulacją wysokości od 33 do 43 cm gwarantuje dzieciom siedzenie w bezpiecznej, wygodnej pozycji. Stabilna rama ze stalowych rur z mocną akrylową powłoką dba o długą solidność, tak że nowy rowerek Państwa księżniczki na pewno będzie służył kolejnen generacji dzieci. Dodatkowo, rowerek biegowy posiada10 calowe koła na łożyskach kulkowych z niewymagającym częstej konserwacji ogumieniem z tworzywa sztucznego. > wyśmienity dla dzieci od 2 lat, względnie od 92 cm wzrostu > Rama ze stalowych rur z potężną akrylową powłoką > 10 calowe koła na łożyskach kulkowych z niewymagającym częstej konserwacji ogumieniem z tworzywa sztucznego > Wyściełane siodełko z regulacją wysokości pomiędzy 33 a 34 cm > Uchwyty bezpieczeństwa i wyściółka kierownicy > Ograniczony promień skrętu kierownicy znakomity dla początkujących > nieskomplikowany montaż

174 PLN