Bosch Bosch WLG24261PL
25 reviews

W domach pokaźniejszych rodzin codziennie piętrzą się sterty ciuchów oczekujących na pranie. Najlepiej byłoby momentalnie uporać się z tym problemem, nie przepłacając za prąd. Jeśli chcesz prać według własnego uznania, należy wybrać urządzenie elastyczne i nietrudne w obsłudze.

Pralki Serie | 4 z funkcją VarioPerfect® są tworzone dla Twoich potrzeb: pracują według życzenia do 65% szybciej albo do 50% oszczędniej. Modele z silnikiem EcoSilnce Drive są nie tylko przychylne użytkownikowi,jednocześnie bezusterkowe, trwałe i wyjątkowo ciche.

oferują perfekcyjną efektywność prania przy wysokiej energooszczędności. Najważniejsze parametry urządzenia Pranie do 65% szybciej albo do 50% oszczędniej! Oszczędność wody i energii. Pranie o każdej porze. Funkcja dołożenia prania.

Ochrona przed zalaniem. Program Super niedługi - czyste pranie w 15 minut! Urządzenia z klasą produktywności energetycznej A+++ są najistotniej oszczędne. VarioPerfect® - oszczędzaj czas albo energię.

Dzięki tej funkcji każdy może wyprać ubrania tak, jak jest mu najwygodniej: stanowczo albo niezwykle oszczędnie. Jeśli zależy Ci na czasie, włącz opcję TimePerfect; jeśli chcesz oszczędzać energię i bronić środowisko naturalne, zastosuj opcję EcoPerfect.

VarioPerfect® pozwala aktywować jeden z typów w różnorodnych programach prania. Teraz nie musisz wybierać pomiędzy pralką szybką, a oszczędną – to pralka przypasuje się do Twojego rytmu! Jak to działa? Pralka zużywa najwięcej energii do podgrzania wody.

Jeśli chcemy skrócić czas, grzałka musi pracować z pokaźniejszą mocą. Jeśli wydłużymy pranie, pralka do podgrzania wody będzie potrzebowała mniej energii. To tak jak z jazdą samochodem. Jeśli chcesz dojechać gdzieś momentalnie – auto spala więcej paliwa.

A jeśli jedziesz ekonomicznie, to zajmie Ci to więcej czasu. VarioPerfect® - oszczędzaj czas albo energię. Dzięki tej funkcji każdy może wyprać ubrania tak, jak jest mu najwygodniej: nad wyraz lub nad wyraz oszczędnie.

Jeśli zależy Ci na czasie, włącz opcję TimePerfect; jeśli chcesz oszczędzać energię i chronić środowisko naturalne, zastosuj opcję EcoPerfect. VarioPerfect® pozwala aktywować jeden z wariantów w zróżnicowanych programach prania.

dzisiaj nie musisz wybierać między pralką szybką, a oszczędną – to pralka przypasuje się do Twojego rytmu! Jak to działa? Pralka zużywa najwięcej energii do podgrzania wody. Jeśli chcemy skrócić czas, grzałka musi pracować z pokaźniejszą mocą.

Jeśli wydłużymy pranie, pralka do podgrzania wody będzie potrzebowała mniej energii. To tak jak z jazdą samochodem. Jeśli chcesz dojechać gdzieś szybko – auto spala więcej paliwa. A jeśli jedziesz ekonomicznie, to zajmie Ci to więcej czasu.

ActiveWater™ – inteligentne zużycie wody technologia ActiveWater™ oszczędza wodę i zniża koszty dzięki dwustopniowemu czujnikowi, który rozpoznaje ilość prania w bębnie. Pralki firmy Bosch automatycznie oceniają wagę załadowanej odzieży i dopasowują do niej ilość wody i ani kropli więcej.

ActiveWater™ – inteligentne zużycie wody technologia ActiveWater™ oszczędza wodę i ogranicza koszty dzięki dwustopniowemu czujnikowi, który rozpoznaje ilość prania w bębnie. Pralki firmy Bosch automatycznie oceniają wagę załadowanej odzieży i dopasowują do niej liczba wody i ani kropli więcej.

Program Super niedługi 15/30 Jeśli chcesz przeprać lekko zabrudzone ubrania, np. Koszulkę noszoną poprzez jeden dzień, włącz program Super niedługi. Daj naszej pralce 15 minut ‒ w tym czasie wypierze, wypłucze i odwiruje Twoją odzież.

Program Super niedługi 15/30 Jeśli chcesz przeprać lekko zabrudzone ubrania, np. Koszulkę noszoną przez jeden dzień, włącz program Super krótki. Daj naszej pralce 15 minut ‒ w tym czasie wypierze, wypłucze i odwiruje Twoją odzież.

Start / Pauza z opcją dołożenia prania Zapomniałeś o koszulce, jeansach, a może skarpetce? Przycisk Start / Pauza zezwala na dokładanie rzeczy do bębna w każdym momencie, jeśli tylko cykl prania na to pozwala.

Klasa sprawności energetycznej A+++ Cenisz sobie oszczędność? Wszystkie nasze pralki posiadają najwyższą klasę produktywności energetycznej A+++. Z marką Bosch chronisz środowisko i oszczędzasz na rachunkach za prąd.

Dzięki automatyce wagowej nasze pralki kontrolują, a także ilość prania i pobierają wyłącznie tyle wody i energii, ile jest konieczne do danego procesu. Najlepszy efekt prania i płukania osiągamy zatem najniższym kosztem.

Programowanie czasu startu Dzięki elektronicznemu sterowaniu czas prania można nastawić tak, by pranie było gotowe na solidną godzinę np. Po Twoim powrocie do domu. Wielostopniowa ochrona przed zalaniem Urządzenia marki Bosch wyekwipowane są w wielostopniową ochronę przed zalaniem, także w czasie awarii zasilania.

w dodatku wybrane modele mają sysytem bezpieczeństwa AquaStop.

1218 PLN
LG LG F2J5QN4
25 reviews

F2J5QN4W Główne atrybuty A+++ -30% 6Motion DIRECT DRIVE Direct Drive 10 lat gwarancji Smart ThinQ™ Smart Diagnosis™ Włącz pauzę i dorzuć pranie Jeśli zapomnisz włożyć czegoś do prania, po prostu naciśnij przycisk „Dodaj odzież" i dodaj co chcesz, od skarpetek po kurtkę.

Drzwiczki można otworzyć podczas prania w każdym programie — bawełna, mieszany, dzianiny niewiele wymagające, Speed14* — prawie natychmiast (w ciągu około 3 sekund)**. MNIEJSZE DRGANIA I HAŁAS Silnik napędu bezpośredniego stosowany w naszych pralkach jest wyjątkowo niezawodny i cichy.

Wiemy, że jest to jeden z najkorzystniejszych silników do pralek spomiędzy dostępnych na rynku, w związku z czym objęliśmy wszystkie nasze pralki standardową 10-letnią gwarancją na silnik i części. Teraz to więcej standard, prawda? INTELIGENTNA WYGODA DZIĘKI FUNKCJI NFC Funkcja Tag On pozwala pobrać na smartfona świeże programy prania.

Następnie starczy dotknąć symbolu Tag On NFC, by zainstalować program w pralce. Pamięć zawiera 20 pozycji, z coroczną ich aktualizacją. Funkcja inteligentnej diagnostyki rozwiązuje niemal wszystkie drobne problemy, zanim staną się obszerniejsze.

Włącz pauzę i dorzuć pranie Jeśli zapomnisz włożyć czegoś do prania, po prostu naciśnij przycisk „Dodaj odzież" i dodaj co chcesz, od skarpetek po kurtkę. Drzwiczki można otworzyć w trakcie prania w każdym programie — bawełna, mieszany, tkaniny niewiele wymagające, Speed14* — prawie natychmiast (w ciągu około 3 sekund)**.

MNIEJSZE DRGANIA I HAŁAS Silnik napędu bezpośredniego użytkowany w naszych pralkach jest niezwykle niezawodny i cichy. Wiemy, że jest to jeden z najkorzystniejszych silników do pralek spośród dostępnych na rynku, w związku z czym objęliśmy wszystkie nasze pralki charakterystyczną 10-letnią gwarancją na silnik i części.

teraz to więcej kanon, prawda? INTELIGENTNA WYGODA DZIĘKI FUNKCJI NFC Funkcja Tag On pozwala pobrać na smartfona nowe programy prania. Następnie wystarczy dotknąć symbolu Tag On NFC, żeby zainstalować program w pralce.

Pamięć gromadzi 20 pozycji, z coroczną ich aktualizacją. Funkcja inteligentnej diagnostyki rozwiązuje niemal wszystkie nieduże problemy, zanim staną się pokaźniejsze....

1590 PLN
Samsung Samsung WW60K42138W
25 reviews

TECHNOLOGIE WYGODA I DESIGN OBSŁUGA I KONTROLA OSZCZĘDNOŚĆ NA LATA BEZPIECZEŃSTWO PORÓWNANIE kolekcji CZĘSTE PYTANIA NAJWAŻNIEJSZE właściwości dopełniające drzwi AddWash Pralka rodzaju Slim technika Eco Bubble™ Bęben Diamond Digital Inverter Fuzzy Logic TECHNOLOGIE Samsung AddWash Dodawaj ubrania kiedy chcesz Samsung AddWash to pralka z postępowymi drzwiami, które pozwalają na dodawanie ciuchów na każdym etapie prania. Wystarczy zatrzymać pracę pralki, otworzyć drzwi AddWash*, dodać rzeczy i wznowić pracę pralki. To takie proste. Możesz także używać dodatkowych drzwi aby dodać płyn zmiękczający albo dodać ubranie tylko na etapie płukania bądź wirowania. * Jeśli temperatura wewnątrz bębna nie przekracza 50°C Zapomniane ubrania Dodawaj podczas prania zapomniane części gareroby, w każdym momencie procesu prania. Dodatkowy płyn zmiękczający Możesz dodać płyn zmiękczający wprost do bębna jeśli uznasz, iż było go zbyt niedużo. Rzeczy jedynie do odwirowania Dodawaj ubrania podczas cyklu płukania czy odwirowywania nie wymagające pełnego prania. Wygodne wietrzenie starczy lekko uchylić dodatkowe drzwi żeby bez przeszkód wentylować bęben. Technika Eco Bubble™ efektywne pranie nawet w niskiej temperaturze technika Samsung Eco Bubble pozwoli Ci przy niewielkim zużyciu energii prać wydajnie choćby delikatne dzianiny. Wyjątkowy generator bąbelków jeszcze przed rozpoczęciem cyklu prania łączy proszek, wodę i powietrze w dynamiczną pianę. Następnie trafia ona do bębna gdzie wnika w tkaniny 40 x szybciej niż w klasycznych pralkach, produktywniej wykorzystując czyszczące parametry detergentu. Dodatkowo Twoje ubrania nie posiadają bezpośrednio styczności z proszkiem, dlatego nie zdarza się żeby pozostał on na ubraniach. Ponieważ w generatorze bąbelków wszystko mieszane jest w zimnej wodzie oszczędzasz energię a intensywna piana usuwa zabrudzenia skutecznie równocześnie w zimnej jak i ciepłej wodzie. *Przetestowano zgodnie z IEC 60456-2010/wsad 4 kg/pranie zimne Super Eco (WF80F5E5U4W) w porównaniu z programem do prania bawełny w 40ºC (WF0702WKU) bez technologii Eco Bubble. Funkcja energicznej Piany eliminuje choćby uporczywe plamy energiczna Piana pomaga usunąć nawet najbardziej uporczywe plamy na Twoich ubraniach. Dodatkowa faza namaczania, przed rozpoczęciem prania, pozwala bąbelkom wniknąć we włókna dzianin i zmiękczyć zabrudzenia, czyniąc je łatwiejszymi do usunięcia*. Sprawnie usuwają choćby tak uporczywe zabarwienia, jak ślady po krwi, kakao, tłuszczu, owsiance, herbacie, winie, pomidorach, ołówku, błocie, makijażu, szmince i trawie. * Test w oparciu o IEC 60456 edycji 5. / wsad 8 kg / pranie Bubble Soak (WF80F5E5U4W) w porównaniu z programem do prania bawełny w 40ºC (WF0702WKU) bez technologii Bubble Soak. Fuzzy Logic parametry dopasowane do potrzeb Fuzzy Logic to system detektorów, które kontrolują temperaturę, czas prania, skuteczność płukania i inne. Samoczynnie dostosowuje ilość pobieranej wody lub zmienia obroty, jeśli pranie jest rozłożone nierównomiernie. Dzięki tej funkcji twoje rachunki za energię i wodę będą niższe. OSZCZĘDNOŚĆ NA LATA Silnik Digital Inverter™ 10 lat gwarancji Digital Inverter™ zużywa wyraźnie mniej energii niżeli silniki klasyczne. Jest przy tym szczególnie trwały, zyskujesz więc pewność, że będzie pracował długo i bezusterkowo, co potwierdza dokument stowarzyszenia VDE (Verband Deutscher Elektrotechniker) "nawet 20 Lat Działania". Jesteśmy pewni, że Digital Inverter™ będzie działał bez zarzutu, dlatego dajemy na niego aż 10 lat gwarancji. Redukcja wibracji i hałasu Oszczędność i komfort Pralka AddWash ma specjalne wytłoczenia po bokach skutecznie zniżające drgania powstające w trakcie odwirowania. Dodatkowo detektor drgań technologii VRT-Plus wyłapuje wibracje spowodowane poprzez wirowanie i w razie potrzeby dopasowuje obroty tak, żeby rozłożyć równomiernie wsad i zmniejszyć drgania. Zapewnia to cichą i stabilną pracę, więc możesz robić pranie nawet w nocy, wykorzystując niższą taryfę opłat za energię elektryczną. Grzałka ceramiczna chroni pralkę przed kamieniem Pralka Samsung AddWash posiada grzałkę pokrytą podwójną warstwą ceramiczną. Dzięki tej szczególnie gładziutkiej powłoce kamień na grzałce osadza się wolniej. To rozwiązanie broni grzałkę i znacząco wydłuża żywotność Twojej pralki. WYGODA I DESIGN Pralka z opcją suszenia Oszczędność miejsca i energii Pralko-suszarki Samsung to znakomite rozwiązanie, dla osób które dysponują ograniczonym miejscem. Nie Ci trzeba drugiego urządzenia, bo dzięki funkcji elektrycznego suszenia ubrania wyjmujesz suche i gotowe do prasowania. Powoduje to, że nie musisz również rozstawiać żadnych dodatkowych suszarek. Ponadto oszczędzasz pieniądze, bo zużywasz mniej energii, w sytuacji dwóch oddzielnych sprzętów.

1559 PLN
Samsung Samsung WW70J5346FW
25 reviews

WW70J5346FW Pralka

Skuteczne pranie
technika Eco Bubble skuteczne pranie nawet w niskich temperaturach*. Detergent zamienia się w pianę, poprzez co prędko wnika w tkaninę ieliminuje brud, chroniąc odzież i oszczędzając energię.**
*Testy przeprowadzone zgodnie z normąIEC60456-2010 dlaw sadu4 kg,porównujące program SuperEcoWash dla niskiej temperatury(WF80F5E5U4W)i program do prania bawełny w 40 bez EcoBubble(WF0702WKU).Poszczególne wyniki mogą się różnić.
**Na podstawie raportu z testu PerformanceLab przeprowadzonego przez Springboard Engineering z użyciem pasków EMPA badającego różnice między roztworem zwykłego detergentu a technologią bąbelków bez działania mechanicznego.

Gwarancja wytrzymałości

Silnik Digital Inverter zapewnia niebywałą energooszczędność, cichą pracę i nad wyraz długi czas działania potwierdzony certyfikatem.
* dodatkowo uzyskujesz aż 10 lat gwarancji.
*Nagrodzony certyfikatem choćby 20 lat działania poprzez stowarzyszenie VDE (Verband Deutscher Elektrotechniker).

aktywne eliminowanie plam
Opcja dodatkowej aktywnej piany Bubble Soak pozwoli Ci zlikwidować choćby najtrudniejsze zabrudzenia. Zanim pralka uruchomi wybrany program, zmiękczy zabrudzenia, aby łatwiej było je zlikwidować.* starczy, że przyciśniesz jeden przycisk na panelu sterowania pralki.
*Testy przeprowadzone zgodniez 5. Edycją normy IEC60456 dla wsadu 8 kg,porównujące program BubbleSoakWash(WF80F5E5U4)z programem do bawełny Cotton40/60,do tkanin plastikowych Synthetic60, a także do dżinsu Denim40 bez BubbleSoak(WF0702WKU).

Szuflada StayClean
Za sprawą specjalnie zaprojektowanego systemu przepłukiwania szuflada StayClean zagwarantuje wymycie pokaźniejszej ilości detergentu. Pozostaje więc mniej osadu, a sama szuflada jest czystsza i bardziej higieniczna.

Stylowe wzornictwo
klarowne drzwiczki Crystal Gloss wykwintne i estetyczne wykończenie, które idealnie wpasuje się w aranżacja Twojego domu.

Łatwe rozwiązywanie problemów
System Smart Check, w który zaopatrzono pralkę, pomaga pilnować wszelkie usterki urządzenia. Wyłapuje problemy, po czym dostarcza szybkie i przystępne rozwiązania za pomocą aplikacji mobilnej*. Oszczędza czas i pieniądze, które musiałbyś przeznaczyć na wizyty fachowców**.
*przystępna dla urządzeń iPhone i Android.Wymagane połączenie z siecią.
**Niekiedy potrzebne mogą być wizyty serwisantów,co generować może dopełniające koszty naprawy.

1329 PLN
Whirlpool Whirlpool TDLR 60212
25 reviews

ergonomiczna i mocna Pralka WHIRLPOOL TDLR60212 ze względu na swoje śladowe rozmiary, jest genialnym rozwiązaniem w sytuacji niewielkich powierzchni. Wolnostojąca, ładowana od góry o szerokości 40 cm Model ten jednorazowo może pomieścić 6 kg odzieży. Whirlpool TDLR60212 to prawidłowy wybór dla wszystkich, poszukujących praktycznej i prostej w obsłudze pralki za rozsądną cenę. Trwała i cicha WHIRLPOOL TDLR60212 wyposażona jest w technologie 6-ty Zmysł, która dobiera ustawienia do wielkości i rodzaju wsadu, co pozwala oszczędzić do 50% energii, wody i czasu. W połączeniu z funkcją Kolorowe 15° pralka gwarantuje długookresową ochronę , a także włókien tkaniny, gwarantując wysoką skuteczność prania nawet w ultra-niskich temperaturach. WHIRLPOOL TDLR60212 nosi oznaczenie klasy energetycznej A+++ i znamionuje się nad wyraz niskim zużyciem energii – 153 kWh rocznie, a także niskim zużyciem wody – 8500 litrów rocznie. Komfortowa w stosowaniu Urządzenie oferuje mnóstwo różnych programów wspomagających pranie potężnych tkanin. Opcje Bawełna, Wełna, Syntetyki, finezyjny czy Eco, zezwalają na trafne ustawienie pralki do konkretnej partii odzieży. W dodatku funkcja FreshCare przez finezyjne wirowanie po zakończeniu programu sprawia, iż nasze pranie będzie świeże i suche. Pralka WHIRLPOOL TDLR60212 dba, nie tylko o wysoką jakość prania,dodatkowo o bezpieczeństwo w trakcie jej wykorzystywania - posiada zabezpieczenie przed zalaniem. Ładowanie bez wysiłku Urządzenie ma funkcję Drum Up, która automatycznie ustawia bęben, tak abyś bez problemu mógł rozładować pralkę. Finezyjnie otwierane drzwiczki zostały zaprojektowane tak, żeby wkładanie i wyjmowanie prania było jak najwygodniejsze. Sterowana elektronicznie, dodatkowe funkcje takie jak: kontrola wyważenia, kontrola ilości piany, wskaźnik czasu do końca program. Szybkość obrotów wirówki w tym modelu, można regulować maksymalnie do 1200 obrotów na minutę....

1248 PLN
Bosch Bosch WAB2028SPL
25 reviews

Ta seria stanowi najkorzystniejszy wybór dla tych, którzy stawiają na oszczędne i długofalowe produkty markowe o dobrej proporcji jakości do ceny. Taka pralka będzie Ci służyć bezusterkowo poprzez dużo lat, bez generowania dodatkowych kosztów. Najważniejsze atrybuty urządzenia Pranie do 65% szybciej lub do 50% oszczędniej! Oszczędność wody i energii. Pranie o każdej porze. Funkcja dołożenia prania. Ochrona przed zalaniem. Program Super niedługi - czyste pranie w 15 minut! Urządzenia z klasą efektywności energetycznej A+++ są najistotniej oszczędne. VarioPerfect® - oszczędzaj czas albo energię. Dzięki tej funkcji każdy może wyprać ubrania tak, jak jest mu najwygodniej: stanowczo albo bardzo oszczędnie. Jeśli zależy Ci na czasie, włącz opcję TimePerfect; jeśli chcesz oszczędzać energię i bronić środowisko naturalne, zastosuj opcję EcoPerfect. VarioPerfect® pozwala aktywować jeden z typów w różnorodnych programach prania. Teraz nie musisz wybierać między pralką szybką, a oszczędną – to pralka dostosuje się do Twojego rytmu! Jak to działa? Pralka zużywa najwięcej energii do podgrzania wody. Jeśli chcemy skrócić czas, grzałka musi pracować z pokaźniejszą mocą. Jeśli wydłużymy pranie, pralka do podgrzania wody będzie potrzebowała mniej energii. To tak jak z jazdą samochodem. Jeśli chcesz dojechać gdzieś błyskawicznie – auto spala więcej paliwa. A jeśli jedziesz ekonomicznie, to zajmie Ci to więcej czasu. VarioPerfect® - oszczędzaj czas albo energię. Dzięki tej funkcji każdy może wyprać ubrania tak, jak jest mu najwygodniej: szczególnie albo szczególnie oszczędnie. Jeśli zależy Ci na czasie, włącz opcję TimePerfect; jeśli chcesz oszczędzać energię i chronić środowisko naturalne, zastosuj opcję EcoPerfect. VarioPerfect® pozwala aktywować jeden z typów w rozmaitych programach prania. Dzisiaj nie musisz wybierać pomiędzy pralką szybką, a oszczędną – to pralka dopasuje się do Twojego rytmu! Jak to działa? Pralka zużywa najwięcej energii do podgrzania wody. Jeśli chcemy skrócić czas, grzałka musi pracować z pokaźniejszą mocą. Jeśli wydłużymy pranie, pralka do podgrzania wody będzie potrzebowała mniej energii. To tak jak z jazdą samochodem. Jeśli chcesz dojechać gdzieś ekspresowo – auto spala więcej paliwa. A jeśli jedziesz ekonomicznie, to zajmie Ci to więcej czasu. ActiveWater™ – inteligentne zużycie wody technologia ActiveWater™ oszczędza wodę i ogranicza koszty dzięki dwustopniowemu czujnikowi, który rozpoznaje ilość prania w bębnie. Pralki firmy Bosch samoczynnie oceniają wagę załadowanej odzieży i dostosowują do niej ilość wody i ani kropli więcej. ActiveWater™ – inteligentne zużycie wody technologia ActiveWater™ oszczędza wodę i obniża koszty dzięki dwustopniowemu czujnikowi, który rozpoznaje ilość prania w bębnie. Pralki firmy Bosch automatycznie oceniają wagę załadowanej odzieży i dopasowują do niej ilość wody i ani kropli więcej. Program Super niedługi 15/30 Jeśli chcesz przeprać lekko zabrudzone ubrania, np. Koszulkę noszoną przez jeden dzień, włącz program Super niedługi. Daj naszej pralce 15 minut ‒ w tym czasie wypierze, wypłucze i odwiruje Twoją odzież. Program Super krótki 15/30 Jeśli chcesz przeprać lekko zabrudzone ubrania, np. Koszulkę noszoną przez jeden dzień, włącz program Super niedługi. Daj naszej pralce 15 minut ‒ w tym czasie wypierze, wypłucze i odwiruje Twoją odzież. Start / Pauza z opcją dołożenia prania Zapomniałeś o koszulce, jeansach, a może skarpetce? Przycisk Start / Pauza umożliwia dokładanie rzeczy do bębna w każdym momencie, jeśli wyłącznie proces prania na to pozwala. Klasa sprawności energetycznej A+++ Cenisz sobie oszczędność? Wszystkie nasze pralki posiadają najwyższą klasę skuteczności energetycznej A+++. Z marką Bosch chronisz środowisko i oszczędzasz na rachunkach za prąd. Dzięki automatyce wagowej nasze pralki kontrolują i liczba prania i pobierają tylko tyle wody i energii, ile jest konieczne do danego cyklu. Najlepszy efekt prania i płukania osiągamy zatem najniższym kosztem. Programowanie czasu startu Dzięki elektronicznemu sterowaniu czas prania można nastawić tak, żeby pranie było gotowe na solidną godzinę np. Po Twoim powrocie do domu. Wielostopniowa ochrona przed zalaniem Urządzenia marki Bosch wyposażone są w wielostopniową ochronę przed zalaniem, także w czasie awarii zasilania. Ponadto wybrane modele mają sysytem bezpieczeństwa AquaStop.

1099.99 PLN
Bosch Bosch WOT20255PL
25 reviews

Bosch WOT20255PL W domach pokaźniejszych rodzin codziennie piętrzą się sterty ciuchów oczekujących na pranie. Najlepiej byłoby prędko uporać się z tym problemem, nie przepłacając za prąd. Jeśli chcesz prać według własnego uznania, należy wybrać urządzenie rozciągliwe i nietrudne w obsłudze. Pralki Serie | 4 z funkcją VarioPerfect® są wykonane dla Twoich potrzeb: pracują według życzenia do 65% szybciej albo do 50% oszczędniej. Modele z silnikiem EcoSilnce Drive są nie tylko przychylne użytkownikowi,jednocześnie niezawodne, trwałe i bardzo ciche. Proponują świetną produktywność prania przy wysokiej energooszczędności. Najważniejsze cechy urządzenia Oszczędność wody i energii. Pranie o każdej porze. Funkcja dołożenia prania. Ochrona przed zalaniem. Program Super niedługi - czyste pranie w 15 minut! Urządzenia z klasą efektywności energetycznej A+++ są najszczególniej oszczędne. ActiveWater™ – inteligentne zużycie wody technologia ActiveWater™ oszczędza wodę i ogranicza koszty dzięki dwustopniowemu czujnikowi, który rozpoznaje liczba prania w bębnie. Pralki producenta Bosch automatycznie oceniają wagę załadowanej odzieży i dopasowują do niej liczba wody i ani kropli więcej. ActiveWater™ – inteligentne zużycie wody technologia ActiveWater™ oszczędza wodę i zmniejsza koszty dzięki dwustopniowemu czujnikowi, który rozpoznaje ilość prania w bębnie. Pralki firmy Bosch automatycznie oceniają wagę załadowanej odzieży i dostosowują do niej ilość wody i ani kropli więcej. Program Super niedługi 15/30 Jeśli chcesz przeprać lekko zabrudzone ubrania, np. Koszulkę noszoną przez jeden dzień, włącz program Super niedługi. Daj naszej pralce 15 minut ‒ w tym czasie wypierze, wypłucze i odwiruje Twoją odzież. Program Super krótki 15/30 Jeśli chcesz przeprać lekko zabrudzone ubrania, np. Koszulkę noszoną przez jeden dzień, włącz program Super krótki. Daj naszej pralce 15 minut ‒ w tym czasie wypierze, wypłucze i odwiruje Twoją odzież. Start / Pauza z opcją dołożenia prania Zapomniałeś o koszulce, jeansach, a może skarpetce? Przycisk Start / Pauza umożliwia dokładanie rzeczy do bębna w każdym momencie, jeśli tylko proces prania na to pozwala. Klasa sprawności energetycznej A+++ Cenisz sobie oszczędność? Wszystkie nasze pralki posiadają najwyższą klasę efektywności energetycznej A+++. Z marką Bosch chronisz środowisko i oszczędzasz na rachunkach za prąd. Dzięki automatyce wagowej nasze pralki kontrolują, a także ilość prania i pobierają wyłącznie tyle wody i energii, ile jest konieczne do danego procesu. Najkorzystniejszy efekt prania i płukania osiągamy zatem najniższym kosztem. Programowanie czasu startu Dzięki elektronicznemu sterowaniu czas prania można nastawić tak, aby pranie było gotowe na potężną godzinę np. Po Twoim powrocie do domu. Wielostopniowa ochrona przed zalaniem Urządzenia producenta Bosch wyposażone są w wielostopniową ochronę przed zalaniem, także w czasie awarii zasilania. W dodatku wybrane modele posiadają sysytem bezpieczeństwa AquaStop.

1539 PLN
Amica Amica DAW7123DCiBT
25 reviews

Pralka Amica ładowana od frontu z funkcją Steam Touch DAW 7123 DCiBT Ekologia Klasa energetyczna A+++ Oszczędność nawet 21% energii elektrycznej w porównaniu do klasy energetycznej A+! Auto czujka samoczynny dobór wody do rodzaju i ilości pranej odzieży!

Funkcjonalności delikatny Zastępujący pranie ręczne program znakomity do tkanin subtelnych, eliminujący zagniecenia. Wewnętrzne światło LED Oświetlenie w środku bębna, uruchamiające się na 3 minuty, po wciśnięciu przycisku.

Komfort Child Lock Ochrona przed przypadkową zmianą ustawień programów prania poprzez dzieci. Add+ umożliwia otworzenie całych drzwi pralki - nawet w trakcie procesu prania. Technologia Soft Drum Ochrona jakości Twoich ciuchów.

Silnik Logic Drive 2.0 Jeszcze dłuższa żywotność silnika pralki i cichsza praca. Przejrzyj wszystkie mocne strony pralek » System Navigator intuicyjne sterowanie urządzeniem. Technologiczne ułatwienie dla wszelkich, którzy korzystają z pralek Amica.

teraz realne jest skorzystanie z Systemu Navigator, który w poręczny sposób prowadzi Cię przez wszystkie funkcjonalności i może ułatwić wykorzystanie kolejnych parametrów. Instynktowne sterowanie pomoże jeszcze lepiej je wykorzystać!

Wysoka klasa energetyczna Najwyższa jakość, najmniejsze koszty! Gospodarstwo domowe nad wyraz często stoi przed wyborem inwestycji w jakość albo inwestycji w obniżenie kosztów. Wszyscy poprawnie wiemy, iż trudno jest osiągnąć takie połączenie, które pozwoli nam zachować wysoką jakość prania i oszczędzić na środkach piorących, wodzie czy energii.

dzisiaj pralki Amica oferują to perfekcyjne połączenie, dzięki podwyższonym klasom energetycznym. Pralka podczas procesu prania zaoszczędza energię, a dzięki innowacyjnej technologii, mimo wszystko wykonuje wysokojakościową pracę.

Silnik LogicDrive 2.0 Jeszcze cichsza praca i dłuższa żywotność urządzenia! Zależy Ci na pralce, która cicho pracuje? Wobec tego wypróbuj urządzenie Amica z zaimplementowanym silnikiem Logic Drive 2.0. Ten składnik nie tylko wpływa na zredukowanie hałasu tworzonego przez pralkę, lecz też wpływa na obniżenie ilości zużywanego poprzez nią prądu.

Co więcej, wydłuża żywotność urządzenia! Tym samym możesz korzystać z pralki Amica poprzez długi czas! SteamTouch Prasowanie nigdy nie było tak proste! Zyskaj prawdziwą wygodę z pralkami Amica! Urządzenia zostały wyposażone w progresywną funkcję Steam Touch, z powodu której do bębna wtłoczona zostaje para wodna.

Za jej sprawą włókna rozluźniają się, a dzianiny stają się przyjemnie miękkie oraz wyraźnie mniej pogniecione. Po skorzystaniu z tej funkcji odzież jestperfekcyjnie odkażona, a także pachnąca! Skorzystaj z maszyn Amica i na własnej skórze zobacz, jak wygodne stanie się noszenie wypranych w ten sposób ciuchów!

zdjęcia i filmy w sekcji ''Opis towaru'' posiadają charakter poglądowy i mogą nie ukazujeć starannego modelu towaru. Poznaj uzupełniające atrybuty pralek 01 Funkcja skróconego czasu Dzięk...

1499 PLN
Beko Beko SWRE6511
25 reviews

SWRE6511BWW2 Pralka

AquaFusion

podczas prania w charakterystycznych pralkach około 20% detergentu jest nieefektywnie wypłukiwane z wodą. Innowacyjna technika AquaFusionTM polega na zablokowaniu odpływu co uniemożliwia stratom proszku, tak iż jest on użytkowany praktycznie w całości. Dzięki temu wydajność prania jest obszerniejsza, a Ty oszczędzasz detergent i pieniądze podczas każdego prania.

Program Codzienne szybkie
W Beko dobrze znamy wartość Twojego czasu. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby w ręce użytkowników trafiały jak najmocniej sprawne produkty. Program Daily Xpress pozostał opracowany z myślą o praniu lekko zabrudzonych, dzianin bawełnianych, zwłaszcza po jednokrotnym użyciu. Program zezwala na pranie maksymalnego wkładu w pełnym zakresie temperatur od 0°C do 90°C.

Program Self Clean
Jest to specjalny program do czyszczenia bębna, rur i innych wewnętrznych części pralki. Warto go używać od czasu do czasu zwłaszcza jeśli z reguły pierzemy w niskich temperaturach – one to bowiem sprzyjają rozwojowi bakterii. Podczas tego programu woda podgrzewana jest do 70°C, co gwarantuje odpowiednią higienę.

AquaWave
System AquaWave zagwarantuje najszczególniej subtelne, a skuteczne pranie. Nowy wzór bębna zapewnia ochronę finezyjnych tkanin, a unikatowa konstrukcja zabieraków w zarysie fali pozwala osiągnąć znakomite rezultaty prania. Dzięki temu, możesz dłużej radować się swoimi ubraniami.

Ściana „S"
Specjalnie zaprojektowana ściana w profilu litery „S" pomaga redukować wibracje występujące podczas prania. Dostępna jest we wszelkich modelach pralek Beko!

atest Woolmark

certyfikat Woolmark - certyfikat Woolmark, który potwierdza najkorzystniejszą ochronę delikatnych tkanin.

ekran elektroniczny
Nowy obfity wyświetlacz w produktach Beko daje możliwość wyboru wielu funkcji i ulepszone zarządzanie produktem. Na dodatek wyświetlacz wyśmienicie wpisuje się w nowoczesną estetykę towaru.

Blokada przed dziećmi:
Dzięki tej funkcji istnieje możliwość zablokowania przycisków czy pokrętła, na wypadek gdyby bawiło się nimi dziecko. Uniemożliwia to także dokonanie przypadkowych zmian w trakcie trwania pracy artykułu.

Klasa energetyczna A+++ (od A+++ do D)
Produkty Beko w klasie sprawności energetycznej A+++ gwarantują najniższe zużycie energii i są potwierdzeniem wykorzystania najnowszych technologii w tych modelach. Produkty w tej klasie nie tylko pomogą podreperować budżet rodzinny,dodatkowo dbają o środowisko naturalne.

Klasa prania A
Klasa prania A jest najlepszą klasą w swej kategorii wg standardów europejskich.

Elektroniczny system wyważania wsadu
System ten "waży" pranie i adekwatnie rozkłada je we wnętrzu bębna,wyeliminować wibracje i hałas i zapewnić maksymalną stabilność urządzenia w trakcie wirowania. System ten zagwarantuje maksymalną szybkość wirowania.

Program pranie ręczne
możliwe jest już pranie w pralce tak delikatnych materiałów jak jedwab, czy kaszmir! starczy włączyć opcję „Pranie ręczne", która polega na bardzo finezyjnym praniu, zupełnie jakby prało się ubrania w rękach! Dzięki odpowiednim ustawieniom, ubrania nie kurczą się, nie rozciągają, ani nie ulegają zniekształceniu.

Program Mini 30
Program ten dedykowany jest do prania ubrań lekko zabrudzonych, wymagających wyłącznie odświeżenia. Po jednym dniu noszenia odzieży można ją odświeżyć w ciągu 30 minut w temperaturze 30°C, oszczędzając czas i energię!

wielkie drzwi 30 cm
szerokie 30cm drzwi w pralkach Beko upraszczają codzienne korzystanie z produktu.

System samoczynnej kontroli zużycia wody
Wkłady prania mogą różnić się pojemnością i typym tkanin. System automatycznej kontroli zużycia wody dobiera jej starannie tyle, aby w zależności od wagi i rodzaju dzianin zapewnić słuszną skuteczność prania. Choćby najmniejsza oszczędność wody to mniejsze zużycie energii, a mniejsze zużycie wody i energii to czystsze środowisko naturalne i zasobniejszy budżet domowy.


Funkcje

- Opóźnienie startu: 3h-6h-9h
- Kontrolki przebiegu programu
- Regulacja szybkości wirowania
- System samoczynnej kontroli zużycia wody
- Elektroniczny system wyważania wsadu
- AquaFusion

861 PLN
Siemens Siemens WM12N06BPL
25 reviews

Pralka Siemens WM12N06BPL Pranie efektywniejsze niż kiedykolwiek WaterPerfect - Inteligentny system zarządzania wodą Sprytny system czujników 3-D powoduje, iż bęben zawsze zawiera adekwatną ilość wody zależnie od ilości prania i typu materiału — na przykład dla bawełny lub syntetyków.

efektywny, trwały i cichy silnik iQdrive Przyjemna cisza niezależnie od ustawień: czy to niższe zużycie energii z zachowaniem identycznej skuteczności, niedługi czas trwania programów z stosownymi wynikami, czy nawet maksymalne ustawienia wirowania — to wszystko nie stanowi problemu dla bezszczotkowego silnika iQdrive.

A poza tymi wszystkimi zaletami — praktycznie nie ulega zużyciu. Intuicyjna obsługa i komfortowe funkcje dodatkowe Duży wyświetlacz gwarantuje maksymalną wygodę i sprężystość w czasie prania, podając wszystkie znaczne dane o programie — np.

sekwencję programu, temperaturę i szybkość — już na pierwszy rzut oka, a także udostępniając {pomocn|przydatn)e funkcje dodatkowe, takie jak opóźnienie czasu zakończenia cyklu do 24 godzin i wiele innych. Wypierz więcej za jednym razem Pojemna pralka to konieczność w przypadku dużej rodziny.

Dzięki niej możesz wyprać jednorazowo większą ilość ubrań. Duży bęben przydaje się także przy praniu pościeli lub grubych koców. Trzymaj pianę pod kontrolą System kontrolujący ilość piany uruchamia dodatkowe płukanie w przypadku przedozowania środka piorącego.

Dzięki temu ubrania zostaną dokładnie wypłukane. Dopasuj parametry do wagi prania Automatyka wagowa mierzy załadunek i dostosowuje do niego odpowiedni czas prania. Dzięki temu możesz zaoszczędzić wodę i prąd, a jednocześnie skrócić czas prania.

Wybierz - szybko czy oszczędnie? Pralka varioExpert pozwala Ci wybrać jedną z dwóch funkcji - speedExpert z możliwością skrócenia czasu prania lub ecoExpert oszczędzającą zużycie energii. Od Ciebie zależy, którą z nich wykorzystasz.

1348 PLN
Electrolux Electrolux EWS1266CI
25 reviews

Film: minimalne rozmiary, znakomite efekty prania Dbanie o tkaniny nie wymaga wielkiej przestrzeni. Ta kompaktowa pralka potrzebuje o 37 % mniej miejsca charakterystyczne urządzenia, a można w niej uprać 6 kg ubrań równocześnie..

Funkcja TimeManager® – dopasuj program prania do swego rozkładu zajęć fachowe urządzenia pralnicze producenta Electrolux potrafią przypasować długość cyklu prania wymagań użytkownika. Dzięki funkcji TimeManager® Ty jeszcze możesz dokładnie określić, jak długo ma trwać cykl, aby móc ubrać to, co chcesz – kiedy chcesz.

dopasuj więc długość cyklu do ilości posiadanego czasu. W ten sposób pranie będzie gotowe skrupulatnie wtedy, kiedy chcesz. System OptiSense: automatyczne dostosowywanie ilości wody, czasu i energii do wielkości wsadu Inteligentny system OptiSense samoczynnie dopasowuje liczba energii i wody zużywanej przez urządzenie do wielkości załadunku.

dzięki temu gwarantujemy najlepszą ochronę dla Twoich ubrań w każdej sytuacji, niezależnie od tego, czy pralka jest pełna, czy pierzesz tylko kilka rzeczy. Certyfikat Woolmark Blue (dawniej nazywany Woolmark Gold) – gwarancja najdelikatniejszego traktowania prania Gdy oddajesz swoje wełniane rzeczy do fachowej pralni, oczekujesz, iż będą traktowane w najmocniej finezyjny sposób.

Możesz oczekiwać tego także od tej pralki – zagwarantuje to jej dokument Woolmark Blue (dawniej nazywany Woolmark Gold). To poddane niezależnym testom urządzenie proponuje specjalnie programy, które pozwalają najlepiej zadbać o wełnianą odzież.

Czyste pranie – cicho i produktywnie Silniki inwerterowe są powszechnie użytkowane w mistrzowskich urządzeniach firmy Electrolux.Ty również możesz skorzystać z tej technice. Dzięki niej urządzenie zagwarantuje perfekcyjne efekty prania przy niepokaźnym zużyciu energii i praktycznie bezgłośnej pracy.

w dodatku silnik jest objęty dziesięcioletnią gwarancją. Główne cechy: Maksymalny wsad: 6 kg Specjalny program do jedwabiu z łagodnym cyklem piorącym i odpowiednim cyklem wirowania Programy prania: wł./wył.

| bawełna | bawełna ekonomiczny | dzianiny plastikowe | subtelny | wełna plus | jeans | płukanie | wirowanie/odprowadzanie wody | bielizna | jedwab | zasłony | kołdra | lekkie ubrania sportowe | 5 koszul 30 Kontrola zrównoważenia wsadu Elektroniczny wyświetlacz LCD technika Fuzzy Logic dopasowująca cechy do wsadu Funkcja opóźnionego startu System płukania uniemożliwiający powstawaniu piany Zabezpieczenie przed dziećmi Nóżki: 4 regulowane stopy Zabezpieczenie przed zalaniem

1439 PLN
Samsung Samsung WW70K5210VW
25 reviews

TECHNOLOGIE WYGODA I DESIGN OBSŁUGA I KONTROLA OSZCZĘDNOŚĆ NA LATA BEZPIECZEŃSTWO PORÓWNANIE linii CZĘSTE PYTANIA NAJWAŻNIEJSZE parametry dodatkowe drzwi AddWash Pralka rodzaju Slim technologia Eco Bubble™ Bęben Diamond Digital Inverter Fuzzy Logic TECHNOLOGIE Samsung AddWash Dodawaj ubrania kiedy chcesz Samsung AddWash to pralka z innowacyjnymi drzwiami, które pozwalają na dodawanie ciuchów na każdym etapie prania.

wystarczy zatrzymać pracę pralki, otworzyć drzwi AddWash*, dodać rzeczy i wznowić pracę pralki. To takie proste. Możesz także używać dodatkowych drzwi aby dodać płyn zmiękczający albo dodać ubranie tylko na etapie płukania bądź wirowania.

* Jeśli temperatura we wnętrzu bębna nie przekracza 50°C Zapomniane ubrania Dodawaj w trakcie prania zapomniane części gareroby, w każdym momencie procesu prania. Dodatkowy płyn zmiękczający Możesz dodać płyn zmiękczający wprost do bębna jeśli uznasz, że było go zbyt niewiele.

Rzeczy tylko do odwirowania Dodawaj ubrania podczas cyklu płukania czy odwirowywania nie wymagające pełnego prania. Wygodne wietrzenie starczy lekko uchylić dodatkowe drzwi aby bez przeszkód wentylować bęben.

technologia Eco Bubble™ sprawne pranie choćby w niskiej temperaturze technologia Samsung Eco Bubble pozwoli Ci przy niewielkim zużyciu energii prać sprawnie nawet delikatne dzianiny. Nieszablonowy generator bąbelków jeszcze przed rozpoczęciem procesu prania łączy proszek, wodę i powietrze w aktywną pianę.

Następnie trafia ona do bębna gdzie wnika w dzianiny 40 x szybciej niż w tradycyjnych pralkach, sprawniej wykorzystując czyszczące parametry detergentu. W dodatku Twoje ubrania nie posiadają bezpośrednio styczności z proszkiem, dlatego nie zdarza się aby pozostał on na ubraniach.

Ponieważ w generatorze bąbelków wszystko mieszane jest w zimnej wodzie oszczędzasz energię a energiczna piana eliminuje zabrudzenia efektywnie równocześnie w zimnej jak i ciepłej wodzie. *Przetestowano zgodnie z IEC 60456-2010/wsad 4 kg/pranie zimne Super Eco (WF80F5E5U4W) w porównaniu z programem do prania bawełny w 40ºC (WF0702WKU) bez technologii Eco Bubble.

Funkcja dynamicznej Piany usuwa choćby uporczywe plamy intensywna Piana pomaga usunąć choćby najistotniej uporczywe plamy na Twoich ubraniach. Dodatkowa faza namaczania, przed rozpoczęciem prania, pozwala bąbelkom wniknąć we włókna dzianin i zmiękczyć zabrudzenia, czyniąc je łatwiejszymi do usunięcia*.

Skutecznie usuwają choćby tak uporczywe zabarwienia, jak ślady po krwi, kakao, tłuszczu, owsiance, herbacie, winie, pomidorach, ołówku, błocie, makijażu, szmince i trawie. * Test w oparciu o IEC 60456 edycji 5.

/ wsad 8 kg / pranie Bubble Soak (WF80F5E5U4W) w porównaniu z programem do prania bawełny w 40ºC (WF0702WKU) bez technologii Bubble Soak. AirWash Odświeżanie tkanin przy pomocy suchego, gorącego powietrza Bez dodawania detergentów sprawnie i szybko* odświeżysz ubrania, które nie są jeszcze brudne, a tylko przesiąknięte zapachami, np.

z grilla czy papierosów. Funkcja ta idealnie się sprawdzi ponadto w sytuacji odświeżania poduszek, pościeli, pluszowych maskotek czy delikatnych ciuchów, które mogłyby być zniszczone w trakcie prania przy użyciu detergentów.

Ubrania odświeżone gorącym powietrzem są mniej pogniecione i łatwo je prasować. * Program AirWash trwa wyłącznie 29 min. Z kolei program Dezynfekcja asygnowany do odkażania trwa 59 min. Fuzzy Logic cechy przypasowane do potrzeb Fuzzy Logic to system czujkaów, które kontrolują temperaturę, czas prania, sprawność płukania i inne.

samoczynnie dostosowuje ilość pobieranej wody lub zmienia obroty, jeśli pranie jest rozłożone nierównomiernie. Dzięki tej funkcji twoje rachunki za energię i wodę będą niższe. OSZCZĘDNOŚĆ NA LATA Silnik Digital Inverter™ 10 lat gwarancji Digital Inverter™ zużywa znacznie mniej energii niż silniki tradycyjne.

Jest przy tym niezwykle trwały, zyskujesz więc pewność, że będzie pracował długo i bezusterkowo, co potwierdza certyfikat stowarzyszenia VDE (Verband Deutscher Elektrotechniker) "nawet 20 Lat Działania".

Jesteśmy pewni, że Digital Inverter™ będzie działał bez zarzutu, dlatego dajemy na niego aż 10 lat gwarancji. Redukcja wibracji i hałasu Oszczędność i komfort Pralka AddWash ma specjalne wytłoczenia po bokach skutecznie zniżające drgania powstające podczas odwirowania.

dodatkowo czujnik drgań technice VRT-Plus wyłapuje wibracje spowodowane poprzez wirowanie i w razie zapotrzebowania dostosowuje obroty tak, aby rozłożyć równomiernie wsad i zniżyć drgania. Zapewnia to cichą i stabilną pracę, więc możesz robić pranie nawet w nocy, wykorzystując niższą taryfę opłat za energię elektryczną.

Grzałka ceramiczna broni pralkę przed kamieniem Pralka Samsung AddWash posiada grzałkę pokrytą podwójną powłoką ceramiczną. Dzięki tej wyjątkowo gładkiej powłoce kamień na grzałce osadza się wolniej. To rozwiązanie chroni grzałkę i znacząco wydłuża żywotność Twojej pralki.

WYGODA I DESIGN Pralka z opcją suszenia Oszczędność mie..

1899 PLN
Whirlpool Whirlpool AWSX 63213P
25 reviews

Prosta i praktyczna To praktyczna i mocna pralka wolnostojąca, ładowana od frontu o szerokości 59,5 cm. Model ten jednorazowo może pomieścić 6 kg odzieży. Whirlpool AWSX63213P to korzystny dobór dla wszelkich, poszukujących użytecznej i prostej w obsłudze pralki za rozsądną cenę.

6-ty Zmysł barwy Pralka WHIRLPOOL AWSX63213P wyposażona jest w technikę 6-ty Zmysł odcienie, która dobiera ustawienia do wielkości i typu wsadu, co pozwala oszczędzić do 50% energii, wody i czasu.

W połączeniu z funkcją Kolorowe 15° urządzenie zapewnia długofalową ochronę oraz włókien tkaniny, gwarantując wysoką skuteczność prania choćby w ultra-niskich temperaturach. Energooszczędna Pralka nosi oznaczenie klasy energetycznej A+++ i charakteryzuje się niezwykle niskim zużyciem energii – 147 kWh rocznie oraz niskim zużyciem wody – 8500 litrów rocznie.

Tak niskie zużycie gwarantuje między innymi Eco Monitor – specjalny algorytm, który na bieżąco sygnalizuje o zużyciu energii, przy danych parametrach prania. Szybkość obrotów wirówki w tym modelu, można regulować maksymalnie do 1200 obrotów na minutę.

wygodna w wykorzystywaniu Urządzenie proponuje niemało różnych programów wspomagających pranie konkretnych dzianin. Opcje Bawełna, Wełna, Program super szybki, Syntetyki, Bawełna ekonomiczny zezwalają na słuszne ustawienie pralki do mocnej partii odzieży.

Pralka dba, nie tylko o wysoką jakość prania,dodatkowo o bezpieczeństwo w trakcie jej wykorzystywania, posiada bowiem zabezpieczenie przed zalaniem....

1299 PLN
Samsung Samsung WW70J5346MW
25 reviews

video technologie design bezpieczeństwo rzut techniczny w opakowaniu warto wiedzieć wybrane właściwości Eco Bubble przełomowa technika dynamicznej piany, która powstaje w wyniku połączenia detergentu, wody i powietrza. Grzałka ceramiczna Podwójna powłoka ceramiczna broni grzałkę przed osadzającym się na niej kamieniem. Bęben Diamond Opływowy zarys bębna Diamond, a także specjalnie wyprofilowane otwory gwarantują produktywność każdego prania. Szuflada Stay Clean Specjalnie zaprojektowany system wypłukania całego detergentu z szuflady zapewnia jej nieskazitelną czystość. Smart Check To system wykrywania i diagnostyki problemów, z podpowiedziami nieskomplikowanych rozwiązań. Blokada rodzicielska Funkcja uniemożliwia przypadkową zmianę ustawień i programów w trakcie pracy pralki. Wejdź do świata Eco Bubble Dowiedz się więcej o eco bubble Eco Bubble™. Chroń tkaniny, oszczędzaj energię Eco Bubble™* to bezprecedensowa technika, która jeszcze przed rozpoczęciem prania, łączy detergent z wodą i powietrzem stwarzając pianę Eco Bubble™*. Intensywne bąbelki wnikają w strukturę dzianin głębiej i nawet o 40 razy szybciej, by każde Twoje pranie było maksymalnie wydajne. *Dowiedz się więcej na www.ecobubble.samsung.pl doskonałe efekty. Pranie w niskiej temperaturze precyzyjne pranie choćby w niskiej temperaturze. Tyle wystarczy, by skutecznie polikwidować najtrudniejsze zabrudzenia i plamy po kakao, winie, trawie czy makijażu. Funkcja energiczna Piana. Sposób na choćby niełatwe zabrudzenia Specjalna funkcja energicznej Piany pomaga pozbyć się nawet najtrudniejszych plam na Twoich ubraniach. Przed rozpoczęciem wybranego programu prania, możesz włączyć dodatkowy cykl. Pralka uruchamia specjalny tryb, który zmiękcza energiczne zabrudzenia (proces namaczania przed praniem), by stały się łatwiejsze do usunięcia. Bąbelki energicznie wnikają we włókna dzianin i rozpuszczają nawet zaschnięty na nich brud. Starczy jedno kliknięcie, żeby pozbyć się uporczywych zabrudzeń. Energooszczędność Dzięki zaimplementowaniu innowacyjnych technologii, choćby częstsze użytkowanie pralki jest bardziej ekonomiczne. W dbałości o zdrowie Pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka. Każde pranie to świetnie czyste i wypłukane z detergentów ubrania. Bez alergenów i związków mogących wywoływać podrażnienia. Ochrona tkanin Dzięki intensywnej pianie, skutecznie eliminuje nawet niełatwe zabrudzenia i nie niszczy subtelnych tkanin takich, jak len, jedwab czy wełna. Pranie w niskiej temperaturze Pranie w niskiej temperaturze jest wydajne, jak w 40°C. Twoje tkaniny pozostają bezpieczne, a Ty żyjesz oszczędniej i bardziej naturalnie. Technologie - przyjemność użytkowania Szuflada Stay Clean. Czyści się sama W charakterystycznych pralkach, wyjątkowo nieraz można spotkać problem pozostałości po detergentach w podajnikach, które wraz z upływem czasu trudno pousuwać. Prócz nieestetycznego wyglądu, mogą być jeszcze siedliskiem zróżnicowanego typu bakterii oraz pleśni. Pralka Samsung posiada szufladę Stay Clean, w której specjalnie zaprojektowany system zagwarantuje dokładne wypłukanie całego detergentu. Szuflada pozostaje czysta, a korzystanie z urządzenia jest jeszcze bardziej higieniczne. Bęben Diamond. Dba o subtelne dzianiny Pralka ma specjalnie wyprofilowany bęben Diamond, o zmniejszonych otworach. Dzięki temu tkaniny są bardziej chronione przed uszkodzeniami. Znakomite warunki do prania choćby najdelikatniejszych tkanin. Ekoczyszczenie bębna. Za każdym razem czyste wnętrze Funkcja ekoczyszczenia wykorzystuje gorącą wodę oraz tryb prędkiego wirowania. Pomaga w utrzymaniu trafnej czystości i higieny bębna, membrany i szyby drzwi. Nadzwyczajne rozwiązanie szczególnie wtedy, gdy pranie pozostało w pralce zbyt długo. Smart Check. Inteligentne wsparcie dla Twojej wygody System Smart Check to funkcja, która pozwala rozpoznać i rozwiązać problemy związane z niepoprawną pracą pralki. Diagnozuje usterki, po czym dostarcza prędkie i proste rozwiązania bez konieczności wzywania specjalisty. W trosce o Twoje dziecko - program prania "Dziecięce" Program prania ubranek "Dziecięce" korzysta z wysokiej temperatury i specjalnego trybu uzupełniającego płukania. Ubrania są nie tylko nadzwyczajnie czyste po każdym praniu, ale także skrupulatnie wypłukane z pozostałości detergentu. Opcja prędkiego prania Dzięki trybowi Quick Wash, choćby napięty plan dnia nie przeszkodzi Ci w zrobieniu prania. Wystarczy jedno kliknięcie, by w 15 minut odświeżyć lekko zabrudzone ubrania, których potrzebujesz. Nowoczesny design i wygoda Crystal Gloss™. Perfekcyjna linia, stylowy wygląd Dopracowana w każdym calu linia Crystal Gloss™ powoduje, iż pralka staje się ozdobą każdego progresywnego wnętrza. Zaokrąglony przedni panel uzupełnia wielki wyświetlacz z płaskimi przyciskami. Przyciski reagują choćby na nad wyraz finezyjny dotyk.

1199 PLN
Amica Amica AWB510D
25 reviews

wyświetlacz LCD
innowacyjny panel sterowania z wielofunkcyjnym wyświetlaczem LCD istotnie usprawnia obsługę pralki. Pozwala on na prędkie ustawienie parametrów i monitorowanie czasu pracy pozostałego do końca prania.

Program Sport
Program tworzony z myślą o osobach intensywnych, w którym cykl prania został skrócony do 40 minut. Pełny proces zagwarantuje sprawne pranie w rekordowym tempie.

Program Bawełna

najszczególniej lubiany program do prania dzianin białych i kolorowych. Dzięki niemu można wyprać np. Bieliznę pościelową, ręczniki i inne dzianiny bawełniane

Program Wełna
Specjalne kryteria swetrów nie będą już więcej problemem. Delikatne ruchy bębna i automatycznie zredukowana prędkość wirowania zapobiegają niszczeniu wełnianej odzieży.

Program Mix
Wszystko w jednym wsadzie. Ten specjalny program przeznaczany jest do jednoczesnego prania najróżniejszych dzianin. Już nie trzeba czekać, aż uzbiera się stosowna ilość odzieży tego samego rodzaju. Dzisiaj, bez zbędnej selekcji, wszystkie ubrania mogą trafić do jednego bębna.

Pranie Syntetyków

duża ilość lekko zabrudzonej odzieży z tkanin plastikowych to już nie problem. Stworzyliśmy specjalny program do syntetyków, w którym maksymalna temperatura wynosi 60°C.

Pranie finezyjne

Pranie ręczne nie jest już niezbędne. W programie opracowanym dla tkanin delikatnych temperatura nie przekracza 30°C, a po zakończeniu procesu pralka nie odpompowuje wody. Finezyjne rzeczy pozostają w wodzie bez narażenia na zagniecenia.

Wyłączenie wirowania
szybkość odwirowania prania zależy od preferencji użytkownika: można obniżyć szybkość wirowania do 400 obr./min niezależnie od tego, co oferuje program. Można także wyłączyć cykl wirowania.

Pauza


Auto detektor
AutoSensor samoczynnie dobiera właściwą liczba niezbędnej wody i energii. Właśnie dlatego pralki zużywają precyzyjnie tyle wody i energii, ile potrzeba do sprawnego cyklu prania.

Pranie deszczowe

Pralki Amica zostały zaopatrzone w specjalny zespół zbieraków, które intensywne pranie deszczowe. Dzięki nim woda i środki piorące są równomierne rozprowadzane we wnętrzu bębna. System ten zagwarantuje nie tylko znakomite efekty prania,w dodatku płukania.

Ochrona przed wypływem piany

Kontrola przeciwwypływowa


duże okno 30 cm

Slim 5 kg

Magnetyczna blokada okna

Child Lock

Ta funkcja jest istotnie przydatna dla rodzin z dziećmi. Zapobiega przypadkową zmianę nastaw przez dzieci, na przykład przejście w tryb Pauzy. Wystarczy wcisnąć jednocześnie dwa przyciski, aby uruchomić blokadę.

Niezależna regulacja temperatury

Po wyborze programu pralka ustawia temperaturę domyślną dla danej tkaniny. Użytkownik może zmodyfikować temperaturę prania, dostosowując ją do swych potrzeb, w granicach bezpiecznych dla wybranego typu tkaniny.

Pranie wstępne

Przy załączeniu tej funkcji pralka wykonuje dopełniające pranie przed praniem głównym. Dzięki tej funkcji uzyskujemy szczególnie korzystne efekty prania bez wcześniejszego namaczania odzieży. Funkcja pranie wstępne może być dołączona przy większości programów prania.

szybki dostęp

Funkcja umożliwia natychmiastowe otwarcie drzwi podczas prania. Można dodać rzeczy do pralki w dowolnym momencie trwania procesu. Funkcja zagwarantuje bezpieczeństwo – pralka nie odblokuje drzwi przy wysokim poziomie wody lub wysokiej temperaturze w środku bębna.

Łatwe prasowanie
Włączenie tej funkcji że po zakończeniu prania pralka pozostawi pranie w wodzie, zniżając w ten sposób ilość nieprzystępnych do wyprasowania zagnieceń. Starczy włączyć program odpompowania wody i precyzyjnie rozwiesić odzież, a prasowanie może okazać się zbędne.

Program Koszule

Program Ręczniki

Kąt otwarcia drzwi 120˚

Program Pranie ręczne
Nie musisz więcej prać ręcznie! Wyręczy Cię nasza pralka, która ma specjalny program do prania ręcznego, zalecany przede wszytskim do dzianin lnianych i wiskozowych.

Regulacja wirowania

Funkcja ta umożliwia regulację szybkości wirowania. Stworzyliśmy ją z myślą o delikatnych i nieskomplikowanych do uszkodzenia dzianinach. Przy pomocy tej funkcji możemy zredukować lub w całości wyłączyć wirowanie.

Navigator System

Pranie Codzienne
Pranie Codzienne to unikalny program który w ciągu zaledwie 60 minut wypierze do czysta nawet potężnie zabrudzoną ubranie w temperaturze 60°.

Super niedługie
Program Super krótkie to najkrótszy z programów prania przystępny w pralkach Amica i jeden z najkrótszych na rynku. Pralka w krótkim czasie wypierze lekko zabrudzoną odzież, zapewniając jej odświeżenie i komfort w noszeniu jak po pełnowymiarowym cyklu prania.

Program Baby Comfort
Program antyalergiczny Baby comfort jest bardzo rekomendowany do prania odzieży dziecięcej oraz dla osób o wrażliwej skórze. Uzupełniające płukanie precyzyjnie eliminuje resztki detergentu.

Tryb prędki
Funkcja skraca całkowity czas prania jednocześnie obniżając zużycie energii i wody. Włączenie tej funkcji jest bardzo zalecane przy praniu słabo zabrudzonej odzieży.

Opóźnienie startu (23 h)
Funkcja programowania czasu rozpoczęcia prania pozwala na jego start w dowolnie wybranym momencie dnia. Pranie można rozpocząć nawet z 23-godzinnym opóźnieniem. Atuty funkcji docenią zwłaszcza osoby, które starannie planują swój dzień i korzystają z nocnych taryf energetycznych.

Nieprzypisane

Poziom hałasu

58 dB

Specyfikacja techniczna

 • objętość: 5 kg
 • szybkość wirowania: 1000 obr/min
 • Wysokość: 845 mm
 • Szerokość: 597 mm
 • Głębokość: 416 mm
 • Klasa energetyczna: A plus
 • Klasa wydajności prania: A
 • Kolor: Biały
 • ilość programów prania: 15 programów
 • Masa netto: 60.5 kg
 • Poziom hałasu podczas prania: 58 dB
 • Poziom hałasu podczas wirowania: 77 dB
 • Roczne zużycie wody: 9007 l
 • Roczne zużycie energii: 167 kWh

Kolor

biały

wariant

Wolnostojąca

Klasa energetyczna

A+

Ładowanie

front

Załadunek

5 kg

prędkość wirówki

1000 obr/min

Poziom hałasu wirowania

76 - 80 dB

Kierunek otwierania

lewo

Klasa efektywności prania

A

Klasa sprawności wirowania

C

ekran LCD

Tak

Programy i opcje prania

Wełna , Syntetyki , Sport , Ręczne , Bawełna/EcoBawełna , delikatny , Koszule/Bluzki , Mix , Płukanie , Pranie wstępne , Ręczniki , codzienny , Dziecięcy , szybki/niedługi , Pranie deszczowe

Zabezpieczenia

Przed dziećmi , Przed wypływem piany/Kontrola piany

Funkcje

- przystępne prasowanie
- Pauza
- Opóźnienie startu (23 h)
- przychylny System Navigator
- Zakres regulacji temperatury prania: --/30/40/50/60/70/80/90/95
- Płynna regulacja obrotów wirowania: -/400/600/800/1000

liczba programów prania

14

wyświetlacz / Panel

Tak

Fizyczne

Głębokość

41.6 cm

Szerokość

59.7 cm

Wysokość

84.5 cm

Waga

60.5 kg

Pozostałe

Gwarancja

24

872.09 PLN