Bosch Bosch WLG24261PL
25 reviews

W domach pokaźniejszych rodzin codziennie piętrzą się sterty ciuchów oczekujących na pranie. Najlepiej byłoby momentalnie uporać się z tym problemem, nie przepłacając za prąd. Jeśli chcesz prać według własnego uznania, należy wybrać urządzenie elastyczne i nietrudne w obsłudze.

Pralki Serie | 4 z funkcją VarioPerfect® są tworzone dla Twoich potrzeb: pracują według życzenia do 65% szybciej albo do 50% oszczędniej. Modele z silnikiem EcoSilnce Drive są nie tylko przychylne użytkownikowi,jednocześnie bezusterkowe, trwałe i wyjątkowo ciche.

oferują perfekcyjną efektywność prania przy wysokiej energooszczędności. Najważniejsze parametry urządzenia Pranie do 65% szybciej albo do 50% oszczędniej! Oszczędność wody i energii. Pranie o każdej porze. Funkcja dołożenia prania.

Ochrona przed zalaniem. Program Super niedługi - czyste pranie w 15 minut! Urządzenia z klasą produktywności energetycznej A+++ są najistotniej oszczędne. VarioPerfect® - oszczędzaj czas albo energię.

Dzięki tej funkcji każdy może wyprać ubrania tak, jak jest mu najwygodniej: stanowczo albo niezwykle oszczędnie. Jeśli zależy Ci na czasie, włącz opcję TimePerfect; jeśli chcesz oszczędzać energię i bronić środowisko naturalne, zastosuj opcję EcoPerfect.

VarioPerfect® pozwala aktywować jeden z typów w różnorodnych programach prania. Teraz nie musisz wybierać pomiędzy pralką szybką, a oszczędną – to pralka przypasuje się do Twojego rytmu! Jak to działa? Pralka zużywa najwięcej energii do podgrzania wody.

Jeśli chcemy skrócić czas, grzałka musi pracować z pokaźniejszą mocą. Jeśli wydłużymy pranie, pralka do podgrzania wody będzie potrzebowała mniej energii. To tak jak z jazdą samochodem. Jeśli chcesz dojechać gdzieś momentalnie – auto spala więcej paliwa.

A jeśli jedziesz ekonomicznie, to zajmie Ci to więcej czasu. VarioPerfect® - oszczędzaj czas albo energię. Dzięki tej funkcji każdy może wyprać ubrania tak, jak jest mu najwygodniej: nad wyraz lub nad wyraz oszczędnie.

Jeśli zależy Ci na czasie, włącz opcję TimePerfect; jeśli chcesz oszczędzać energię i chronić środowisko naturalne, zastosuj opcję EcoPerfect. VarioPerfect® pozwala aktywować jeden z wariantów w zróżnicowanych programach prania.

dzisiaj nie musisz wybierać między pralką szybką, a oszczędną – to pralka przypasuje się do Twojego rytmu! Jak to działa? Pralka zużywa najwięcej energii do podgrzania wody. Jeśli chcemy skrócić czas, grzałka musi pracować z pokaźniejszą mocą.

Jeśli wydłużymy pranie, pralka do podgrzania wody będzie potrzebowała mniej energii. To tak jak z jazdą samochodem. Jeśli chcesz dojechać gdzieś szybko – auto spala więcej paliwa. A jeśli jedziesz ekonomicznie, to zajmie Ci to więcej czasu.

ActiveWater™ – inteligentne zużycie wody technologia ActiveWater™ oszczędza wodę i zniża koszty dzięki dwustopniowemu czujnikowi, który rozpoznaje ilość prania w bębnie. Pralki firmy Bosch automatycznie oceniają wagę załadowanej odzieży i dopasowują do niej ilość wody i ani kropli więcej.

ActiveWater™ – inteligentne zużycie wody technologia ActiveWater™ oszczędza wodę i ogranicza koszty dzięki dwustopniowemu czujnikowi, który rozpoznaje ilość prania w bębnie. Pralki firmy Bosch automatycznie oceniają wagę załadowanej odzieży i dopasowują do niej liczba wody i ani kropli więcej.

Program Super niedługi 15/30 Jeśli chcesz przeprać lekko zabrudzone ubrania, np. Koszulkę noszoną poprzez jeden dzień, włącz program Super niedługi. Daj naszej pralce 15 minut ‒ w tym czasie wypierze, wypłucze i odwiruje Twoją odzież.

Program Super niedługi 15/30 Jeśli chcesz przeprać lekko zabrudzone ubrania, np. Koszulkę noszoną przez jeden dzień, włącz program Super krótki. Daj naszej pralce 15 minut ‒ w tym czasie wypierze, wypłucze i odwiruje Twoją odzież.

Start / Pauza z opcją dołożenia prania Zapomniałeś o koszulce, jeansach, a może skarpetce? Przycisk Start / Pauza zezwala na dokładanie rzeczy do bębna w każdym momencie, jeśli tylko cykl prania na to pozwala.

Klasa sprawności energetycznej A+++ Cenisz sobie oszczędność? Wszystkie nasze pralki posiadają najwyższą klasę produktywności energetycznej A+++. Z marką Bosch chronisz środowisko i oszczędzasz na rachunkach za prąd.

Dzięki automatyce wagowej nasze pralki kontrolują, a także ilość prania i pobierają wyłącznie tyle wody i energii, ile jest konieczne do danego procesu. Najlepszy efekt prania i płukania osiągamy zatem najniższym kosztem.

Programowanie czasu startu Dzięki elektronicznemu sterowaniu czas prania można nastawić tak, by pranie było gotowe na solidną godzinę np. Po Twoim powrocie do domu. Wielostopniowa ochrona przed zalaniem Urządzenia marki Bosch wyekwipowane są w wielostopniową ochronę przed zalaniem, także w czasie awarii zasilania.

w dodatku wybrane modele mają sysytem bezpieczeństwa AquaStop.

1189 PLN
LG LG F2J5QN4
25 reviews

F2J5QN4W Główne atrybuty A+++ -30% 6Motion DIRECT DRIVE Direct Drive 10 lat gwarancji Smart ThinQ™ Smart Diagnosis™ Włącz pauzę i dorzuć pranie Jeśli zapomnisz włożyć czegoś do prania, po prostu naciśnij przycisk „Dodaj odzież" i dodaj co chcesz, od skarpetek po kurtkę.

Drzwiczki można otworzyć podczas prania w każdym programie — bawełna, mieszany, dzianiny niewiele wymagające, Speed14* — prawie natychmiast (w ciągu około 3 sekund)**. MNIEJSZE DRGANIA I HAŁAS Silnik napędu bezpośredniego stosowany w naszych pralkach jest wyjątkowo niezawodny i cichy.

Wiemy, że jest to jeden z najkorzystniejszych silników do pralek spomiędzy dostępnych na rynku, w związku z czym objęliśmy wszystkie nasze pralki standardową 10-letnią gwarancją na silnik i części. Teraz to więcej standard, prawda? INTELIGENTNA WYGODA DZIĘKI FUNKCJI NFC Funkcja Tag On pozwala pobrać na smartfona świeże programy prania.

Następnie starczy dotknąć symbolu Tag On NFC, by zainstalować program w pralce. Pamięć zawiera 20 pozycji, z coroczną ich aktualizacją. Funkcja inteligentnej diagnostyki rozwiązuje niemal wszystkie drobne problemy, zanim staną się obszerniejsze.

Włącz pauzę i dorzuć pranie Jeśli zapomnisz włożyć czegoś do prania, po prostu naciśnij przycisk „Dodaj odzież" i dodaj co chcesz, od skarpetek po kurtkę. Drzwiczki można otworzyć w trakcie prania w każdym programie — bawełna, mieszany, tkaniny niewiele wymagające, Speed14* — prawie natychmiast (w ciągu około 3 sekund)**.

MNIEJSZE DRGANIA I HAŁAS Silnik napędu bezpośredniego użytkowany w naszych pralkach jest niezwykle niezawodny i cichy. Wiemy, że jest to jeden z najkorzystniejszych silników do pralek spośród dostępnych na rynku, w związku z czym objęliśmy wszystkie nasze pralki charakterystyczną 10-letnią gwarancją na silnik i części.

teraz to więcej kanon, prawda? INTELIGENTNA WYGODA DZIĘKI FUNKCJI NFC Funkcja Tag On pozwala pobrać na smartfona nowe programy prania. Następnie wystarczy dotknąć symbolu Tag On NFC, żeby zainstalować program w pralce.

Pamięć gromadzi 20 pozycji, z coroczną ich aktualizacją. Funkcja inteligentnej diagnostyki rozwiązuje niemal wszystkie nieduże problemy, zanim staną się pokaźniejsze....

1590 PLN
Samsung Samsung WW60J4263HW
25 reviews

video technologiedesign bezpieczeństwo PORÓWNAJ rzut technologiczny w opakowaniu warto wiedzieć wybrane właściwości Eco Bubble bezprecedensowa technologia energicznej piany, która powstaje w wyniku połączenia detergentu, wody i powietrza.

Bęben Diamond Opływowy kształt bębna Diamond, a także specjalnie wyprofilowane otwory gwarantują efektywność każdego prania. Ekoczyszczenie bębna Funkcja stosuje gorącą wodę, aby pomóc Ci zachować trafnyą higienę i czystość we wnętrzu pralki.

Grzałka ceramiczna Podwójna powłoka ceramiczna chroni grzałkę przed osadzającym się na niej kamieniem. Smart Check To system wykrywania i diagnostyki problemów, z podpowiedziami łatwych rozwiązań. Blokada rodzicielska Funkcja uniemożliwia przypadkową zmianę ustawień i programów podczas pracy pralki.

Wejdź do świata Eco Bubble Dowiedz się więcej o eco bubble Eco Bubble™. Chroń dzianiny, oszczędzaj energię Eco Bubble™* to rewolucyjna technologia, która jeszcze przed rozpoczęciem prania, łączy detergent z wodą i powietrzem stwarzając pianę Eco Bubble™*.

intensywne bąbelki wnikają w strukturę dzianin głębiej i choćby o 40 razy szybciej, żeby każde Twoje pranie było maksymalnie wydajne. *Dowiedz się więcej na www.ecobubble.samsung.pl różne ubrania idą w parze.

Skuteczne i energooszczędne pranie delikatna, jedwabna apaszka i solidnie zabrudzone skarpetki prane razem? teraz to osiągalne. Subtelne tkaniny pozostaną bezpieczne, a pralka zużyje znacznie mniej energii.

Oszczędzasz czas i pieniądze. A wszystko to dzięki możliwości prania w niskiej temperaturze. Genialne efekty. Pranie w niskiej temperaturze precyzyjne pranie choćby w niskiej temperaturze. Tyle starczy, by efektywnie wyeliminować najtrudniejsze zabrudzenia i plamy po kakao, winie, trawie czy makijażu.

Funkcja aktywna Piana. Sposób na choćby trudne zabrudzenia Specjalna funkcja dynamicznej Piany pomaga pozbyć się nawet najtrudniejszych plam na Twoich ubraniach. Przed rozpoczęciem wybranego programu prania, możesz włączyć dodatkowy cykl.

Pralka uruchamia specjalny tryb, który zmiękcza intensywne zabrudzenia (cykl namaczania przed praniem), by stały się łatwiejsze do usunięcia. Bąbelki dynamicznie wnikają we włókna tkanin i rozpuszczają nawet zaschnięty na nich brud.

starczy jedno kliknięcie, aby pozbyć się uporczywych zabrudzeń. EnergooszczędnośćDzięki zaimplementowaniu nowoczesnych technice, nawet częstsze użytkowanie pralki jest bardziej ekonomiczne. W trosce o zdrowiePozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka.Każde pranie to świetnie czyste i wypłukane z detergentów ubrania.

Bez alergenów i związków mogących wywoływać podrażnienia. Ochrona dzianinDzięki energicznej pianie, sprawnie eliminuje nawet skomplikowane zabrudzenia i nie niszczy finezyjnych tkanin takich, jak len, jedwab czy wełna.

Pranie w niskiej temperaturzePranie w niskiej temperaturze jest wydajne, jak w 40°C. Twoje tkaniny pozostają bezpieczne, a Ty żyjesz oszczędniej i bardziej ekologicznie. Technologie - przyjemność użytkowania Bęben Diamond.

Dba o delikatne dzianiny Pralka posiada specjalnie wyprofilowany bęben Diamond Drum, o zmniejszonych otworach. Dzięki czemu dzianiny są bardziej bronione przed uszkodzeniami. Wyśmienite warunki do prania choćby najdelikatniejszych tkanin.

Ekoczyszczenie bębna. Za każdym razem czyste wnętrze Funkcja ekoczyszczenia wykorzystuje gorącą wodę, a także tryb szybkiego wirowania, żeby pomóc Ci w utrzymaniu adekwatnej czystości i higieny bębna, membrany i szyby drzwi.

wspaniałe rozwiązanie wyjątkowo wtedy, gdy pranie pozostało w pralce zbyt długo. Smart Check. Inteligentne wsparcie dla Twojej wygody System Smart Check to funkcja, która pozwala rozpoznać i rozwiązać problemy związane z niepoprawną pracą pralki.

Diagnozuje usterki, po czym dostarcza szybkie i nieskomplikowane rozwiązania bez konieczności wzywania specjalisty. W dbałości o Twoje dziecko - program prania "Dziecięce" Program prania ubranek "Dziecięce" korzysta z wysokiej temperatury oraz specjalnego trybu dodatkowego płukania.

Ubrania są nie tylko wyśmienicie czyste po każdym praniu, lecz także starannie wypłukane z pozostałości detergentu. Opcja szybkiego prania Dzięki trybowi Quick Wash, choćby napięty plan dnia nie przeszkodzi Ci w zrobieniu prania.

starczy jedno kliknięcie, aby w 15 minut odświeżyć lekko zabrudzone ubrania, których Ci potrzeba. Dostępne opcje: 15, 20, 30, 40, 50 i 60 minut. Progresywny design i wygoda Crystal Gloss™. Nadzwyczajna linia, szykowny wygląd Dopracowana w każdym calu linia Crystal Gloss™ sprawia, że pralka staje się ozdobą każdego nowoczesnego wnętrza.

Zaokrąglony przedni panel uzupełnia wielki ekran z płaskimi przyciskami. Przyciski reagują choćby na niezwykle finezyjny dotyk. Drzwi produkowane zgodnie z technologią Samsung Touch of Color™ posiadają przezroczystą obwódkę, która stanowczo designersko demonstruje się w towarzystwie pozostałych komponentów urządzenia.

wyszukany wygląd i maksymalna funkcjonalność*. *Specyfikacje mogą różnić się w zależności od modelu. 11 programów pr..

1299 PLN
Bosch Bosch WAB2028SPL
25 reviews

Ta seria stanowi najkorzystniejszy wybór dla tych, którzy stawiają na oszczędne i długofalowe produkty markowe o dobrej proporcji jakości do ceny. Taka pralka będzie Ci służyć bezusterkowo poprzez dużo lat, bez generowania dodatkowych kosztów. Najważniejsze atrybuty urządzenia Pranie do 65% szybciej lub do 50% oszczędniej! Oszczędność wody i energii. Pranie o każdej porze. Funkcja dołożenia prania. Ochrona przed zalaniem. Program Super niedługi - czyste pranie w 15 minut! Urządzenia z klasą efektywności energetycznej A+++ są najistotniej oszczędne. VarioPerfect® - oszczędzaj czas albo energię. Dzięki tej funkcji każdy może wyprać ubrania tak, jak jest mu najwygodniej: stanowczo albo bardzo oszczędnie. Jeśli zależy Ci na czasie, włącz opcję TimePerfect; jeśli chcesz oszczędzać energię i bronić środowisko naturalne, zastosuj opcję EcoPerfect. VarioPerfect® pozwala aktywować jeden z typów w różnorodnych programach prania. Teraz nie musisz wybierać między pralką szybką, a oszczędną – to pralka dostosuje się do Twojego rytmu! Jak to działa? Pralka zużywa najwięcej energii do podgrzania wody. Jeśli chcemy skrócić czas, grzałka musi pracować z pokaźniejszą mocą. Jeśli wydłużymy pranie, pralka do podgrzania wody będzie potrzebowała mniej energii. To tak jak z jazdą samochodem. Jeśli chcesz dojechać gdzieś błyskawicznie – auto spala więcej paliwa. A jeśli jedziesz ekonomicznie, to zajmie Ci to więcej czasu. VarioPerfect® - oszczędzaj czas albo energię. Dzięki tej funkcji każdy może wyprać ubrania tak, jak jest mu najwygodniej: szczególnie albo szczególnie oszczędnie. Jeśli zależy Ci na czasie, włącz opcję TimePerfect; jeśli chcesz oszczędzać energię i chronić środowisko naturalne, zastosuj opcję EcoPerfect. VarioPerfect® pozwala aktywować jeden z typów w rozmaitych programach prania. Dzisiaj nie musisz wybierać pomiędzy pralką szybką, a oszczędną – to pralka dopasuje się do Twojego rytmu! Jak to działa? Pralka zużywa najwięcej energii do podgrzania wody. Jeśli chcemy skrócić czas, grzałka musi pracować z pokaźniejszą mocą. Jeśli wydłużymy pranie, pralka do podgrzania wody będzie potrzebowała mniej energii. To tak jak z jazdą samochodem. Jeśli chcesz dojechać gdzieś ekspresowo – auto spala więcej paliwa. A jeśli jedziesz ekonomicznie, to zajmie Ci to więcej czasu. ActiveWater™ – inteligentne zużycie wody technologia ActiveWater™ oszczędza wodę i ogranicza koszty dzięki dwustopniowemu czujnikowi, który rozpoznaje ilość prania w bębnie. Pralki firmy Bosch samoczynnie oceniają wagę załadowanej odzieży i dostosowują do niej ilość wody i ani kropli więcej. ActiveWater™ – inteligentne zużycie wody technologia ActiveWater™ oszczędza wodę i obniża koszty dzięki dwustopniowemu czujnikowi, który rozpoznaje ilość prania w bębnie. Pralki firmy Bosch automatycznie oceniają wagę załadowanej odzieży i dopasowują do niej ilość wody i ani kropli więcej. Program Super niedługi 15/30 Jeśli chcesz przeprać lekko zabrudzone ubrania, np. Koszulkę noszoną przez jeden dzień, włącz program Super niedługi. Daj naszej pralce 15 minut ‒ w tym czasie wypierze, wypłucze i odwiruje Twoją odzież. Program Super krótki 15/30 Jeśli chcesz przeprać lekko zabrudzone ubrania, np. Koszulkę noszoną przez jeden dzień, włącz program Super niedługi. Daj naszej pralce 15 minut ‒ w tym czasie wypierze, wypłucze i odwiruje Twoją odzież. Start / Pauza z opcją dołożenia prania Zapomniałeś o koszulce, jeansach, a może skarpetce? Przycisk Start / Pauza umożliwia dokładanie rzeczy do bębna w każdym momencie, jeśli wyłącznie proces prania na to pozwala. Klasa sprawności energetycznej A+++ Cenisz sobie oszczędność? Wszystkie nasze pralki posiadają najwyższą klasę skuteczności energetycznej A+++. Z marką Bosch chronisz środowisko i oszczędzasz na rachunkach za prąd. Dzięki automatyce wagowej nasze pralki kontrolują i liczba prania i pobierają tylko tyle wody i energii, ile jest konieczne do danego cyklu. Najlepszy efekt prania i płukania osiągamy zatem najniższym kosztem. Programowanie czasu startu Dzięki elektronicznemu sterowaniu czas prania można nastawić tak, żeby pranie było gotowe na solidną godzinę np. Po Twoim powrocie do domu. Wielostopniowa ochrona przed zalaniem Urządzenia marki Bosch wyposażone są w wielostopniową ochronę przed zalaniem, także w czasie awarii zasilania. Ponadto wybrane modele mają sysytem bezpieczeństwa AquaStop.

899 PLN
Whirlpool Whirlpool TDLR 60212
25 reviews

ergonomiczna i mocna Pralka WHIRLPOOL TDLR60212 ze względu na swoje śladowe rozmiary, jest genialnym rozwiązaniem w sytuacji niewielkich powierzchni. Wolnostojąca, ładowana od góry o szerokości 40 cm Model ten jednorazowo może pomieścić 6 kg odzieży. Whirlpool TDLR60212 to prawidłowy wybór dla wszystkich, poszukujących praktycznej i prostej w obsłudze pralki za rozsądną cenę. Trwała i cicha WHIRLPOOL TDLR60212 wyposażona jest w technologie 6-ty Zmysł, która dobiera ustawienia do wielkości i rodzaju wsadu, co pozwala oszczędzić do 50% energii, wody i czasu. W połączeniu z funkcją Kolorowe 15° pralka gwarantuje długookresową ochronę , a także włókien tkaniny, gwarantując wysoką skuteczność prania nawet w ultra-niskich temperaturach. WHIRLPOOL TDLR60212 nosi oznaczenie klasy energetycznej A+++ i znamionuje się nad wyraz niskim zużyciem energii – 153 kWh rocznie, a także niskim zużyciem wody – 8500 litrów rocznie. Komfortowa w stosowaniu Urządzenie oferuje mnóstwo różnych programów wspomagających pranie potężnych tkanin. Opcje Bawełna, Wełna, Syntetyki, finezyjny czy Eco, zezwalają na trafne ustawienie pralki do konkretnej partii odzieży. W dodatku funkcja FreshCare przez finezyjne wirowanie po zakończeniu programu sprawia, iż nasze pranie będzie świeże i suche. Pralka WHIRLPOOL TDLR60212 dba, nie tylko o wysoką jakość prania,dodatkowo o bezpieczeństwo w trakcie jej wykorzystywania - posiada zabezpieczenie przed zalaniem. Ładowanie bez wysiłku Urządzenie ma funkcję Drum Up, która automatycznie ustawia bęben, tak abyś bez problemu mógł rozładować pralkę. Finezyjnie otwierane drzwiczki zostały zaprojektowane tak, żeby wkładanie i wyjmowanie prania było jak najwygodniejsze. Sterowana elektronicznie, dodatkowe funkcje takie jak: kontrola wyważenia, kontrola ilości piany, wskaźnik czasu do końca program. Szybkość obrotów wirówki w tym modelu, można regulować maksymalnie do 1200 obrotów na minutę....

1249 PLN
Samsung Samsung WW60K42138W
25 reviews

TECHNOLOGIE WYGODA I DESIGN OBSŁUGA I KONTROLA OSZCZĘDNOŚĆ NA LATA BEZPIECZEŃSTWO PORÓWNANIE kolekcji CZĘSTE PYTANIA NAJWAŻNIEJSZE właściwości dopełniające drzwi AddWash Pralka rodzaju Slim technika Eco Bubble™ Bęben Diamond Digital Inverter Fuzzy Logic TECHNOLOGIE Samsung AddWash Dodawaj ubrania kiedy chcesz Samsung AddWash to pralka z postępowymi drzwiami, które pozwalają na dodawanie ciuchów na każdym etapie prania. Wystarczy zatrzymać pracę pralki, otworzyć drzwi AddWash*, dodać rzeczy i wznowić pracę pralki. To takie proste. Możesz także używać dodatkowych drzwi aby dodać płyn zmiękczający albo dodać ubranie tylko na etapie płukania bądź wirowania. * Jeśli temperatura wewnątrz bębna nie przekracza 50°C Zapomniane ubrania Dodawaj podczas prania zapomniane części gareroby, w każdym momencie procesu prania. Dodatkowy płyn zmiękczający Możesz dodać płyn zmiękczający wprost do bębna jeśli uznasz, iż było go zbyt niedużo. Rzeczy jedynie do odwirowania Dodawaj ubrania podczas cyklu płukania czy odwirowywania nie wymagające pełnego prania. Wygodne wietrzenie starczy lekko uchylić dodatkowe drzwi żeby bez przeszkód wentylować bęben. Technika Eco Bubble™ efektywne pranie nawet w niskiej temperaturze technika Samsung Eco Bubble pozwoli Ci przy niewielkim zużyciu energii prać wydajnie choćby delikatne dzianiny. Wyjątkowy generator bąbelków jeszcze przed rozpoczęciem cyklu prania łączy proszek, wodę i powietrze w dynamiczną pianę. Następnie trafia ona do bębna gdzie wnika w tkaniny 40 x szybciej niż w klasycznych pralkach, produktywniej wykorzystując czyszczące parametry detergentu. Dodatkowo Twoje ubrania nie posiadają bezpośrednio styczności z proszkiem, dlatego nie zdarza się żeby pozostał on na ubraniach. Ponieważ w generatorze bąbelków wszystko mieszane jest w zimnej wodzie oszczędzasz energię a intensywna piana usuwa zabrudzenia skutecznie równocześnie w zimnej jak i ciepłej wodzie. *Przetestowano zgodnie z IEC 60456-2010/wsad 4 kg/pranie zimne Super Eco (WF80F5E5U4W) w porównaniu z programem do prania bawełny w 40ºC (WF0702WKU) bez technologii Eco Bubble. Funkcja energicznej Piany eliminuje choćby uporczywe plamy energiczna Piana pomaga usunąć nawet najbardziej uporczywe plamy na Twoich ubraniach. Dodatkowa faza namaczania, przed rozpoczęciem prania, pozwala bąbelkom wniknąć we włókna dzianin i zmiękczyć zabrudzenia, czyniąc je łatwiejszymi do usunięcia*. Sprawnie usuwają choćby tak uporczywe zabarwienia, jak ślady po krwi, kakao, tłuszczu, owsiance, herbacie, winie, pomidorach, ołówku, błocie, makijażu, szmince i trawie. * Test w oparciu o IEC 60456 edycji 5. / wsad 8 kg / pranie Bubble Soak (WF80F5E5U4W) w porównaniu z programem do prania bawełny w 40ºC (WF0702WKU) bez technologii Bubble Soak. Fuzzy Logic parametry dopasowane do potrzeb Fuzzy Logic to system detektorów, które kontrolują temperaturę, czas prania, skuteczność płukania i inne. Samoczynnie dostosowuje ilość pobieranej wody lub zmienia obroty, jeśli pranie jest rozłożone nierównomiernie. Dzięki tej funkcji twoje rachunki za energię i wodę będą niższe. OSZCZĘDNOŚĆ NA LATA Silnik Digital Inverter™ 10 lat gwarancji Digital Inverter™ zużywa wyraźnie mniej energii niżeli silniki klasyczne. Jest przy tym szczególnie trwały, zyskujesz więc pewność, że będzie pracował długo i bezusterkowo, co potwierdza dokument stowarzyszenia VDE (Verband Deutscher Elektrotechniker) "nawet 20 Lat Działania". Jesteśmy pewni, że Digital Inverter™ będzie działał bez zarzutu, dlatego dajemy na niego aż 10 lat gwarancji. Redukcja wibracji i hałasu Oszczędność i komfort Pralka AddWash ma specjalne wytłoczenia po bokach skutecznie zniżające drgania powstające w trakcie odwirowania. Dodatkowo detektor drgań technologii VRT-Plus wyłapuje wibracje spowodowane poprzez wirowanie i w razie potrzeby dopasowuje obroty tak, żeby rozłożyć równomiernie wsad i zmniejszyć drgania. Zapewnia to cichą i stabilną pracę, więc możesz robić pranie nawet w nocy, wykorzystując niższą taryfę opłat za energię elektryczną. Grzałka ceramiczna chroni pralkę przed kamieniem Pralka Samsung AddWash posiada grzałkę pokrytą podwójną warstwą ceramiczną. Dzięki tej szczególnie gładziutkiej powłoce kamień na grzałce osadza się wolniej. To rozwiązanie broni grzałkę i znacząco wydłuża żywotność Twojej pralki. WYGODA I DESIGN Pralka z opcją suszenia Oszczędność miejsca i energii Pralko-suszarki Samsung to znakomite rozwiązanie, dla osób które dysponują ograniczonym miejscem. Nie Ci trzeba drugiego urządzenia, bo dzięki funkcji elektrycznego suszenia ubrania wyjmujesz suche i gotowe do prasowania. Powoduje to, że nie musisz również rozstawiać żadnych dodatkowych suszarek. Ponadto oszczędzasz pieniądze, bo zużywasz mniej energii, w sytuacji dwóch oddzielnych sprzętów.

1503.06 PLN
Samsung Samsung WF60F4EFW0W
25 reviews

Jak działa technologia EcoBubble™? bezprecedensowa technologia Samsung Eco Bubble™ przed rozpoczęciem cyklu generuje pianę z detergentu, powietrza i wody, produkując bąbelki czyszczące, które wnikają do dzianiny szybciej niżeli detergent o wysokim stężeniu.

dzięki czemu możesz prać ubrania w zimnej wodzie z tą samą skutecznością co w ciepłej, obniżając zużycie energii. Elegancja dla każdego domu części wykończenia Crystal Gloss™ powodują, iż pralka staje się ozdobą każdego wnętrza.

Zamiast sztampowych prostokątnych kształtów, przednia część pralki jest nieco zaokrąglona, co czyni jej wygląd bardziej atrakcyjnym. Elegancka, klarowna obwódka drzwi wyprodukowana jest zgodnie z technologią Samsung Touch of Color™.

duży ekran z płaskimi przyciskami reagującymi choćby na subtelny dotyk nieprzeciętnie nadaje się do ciekawych kształtów pralki. * Specyfikacje mogą różnić się w zależności od modelu. Smart Check rozpozna i rozwiąże problem za ciebie Wyobraź sobie,w przypadku problemu z pralką nie musisz dzwonić po mechanika, ponieważ urządzenie potrafi samodzielnie znaleźć rozwiązanie.

Nowa pralka Samsung wyekwipowana jest w progresywny system Smart Check. System Smart Check lokalizuje i przeprowadza diagnostykę błędów na wczesnym etapie, a także oferuje przystępne rozwiązania – wystarczy użyć smartfona z funkcją skanowania LED.

Nie trzeba nawet wertować instrukcji obsługi – problem można rozwiązać, zanim urośnie do poważnych rozmiarów. Usuń plamy, nie dodając sobie pracy Istnieje dużo sposobów na pobrudzenie sobie ubrań. Natomiast jest wyłącznie jeden zupełnie wyjątkowy sposób ich czyszczenia.

Funkcja usuwania plam wykorzystuje technikę Eco Bubble™, by dogłębnie, finezyjnie i sprawnie usuwać zabrudzenia z ciuchów. Dzięki niej możesz pozbyć się głównie pojawiających się plam – z wina, przecieru pomidorowego, krwi, czekolady i trawy – a także tych rzadziej spotykanych....

1199 PLN
Beko Beko AWTE6511BWW3
25 reviews

Pralka Beko awte6511bww3 Oszczędna i szybka AquaFusion w trakcie prania w charakterystycznych pralkach około 20% detergentu jest nieefektywnie wypłukiwane z wodą. Nowoczesna technologia AquaFusionTM polega na zablokowaniu odpływu co uniemożliwia stratom proszku, tak iż jest on użytkowany praktycznie w pełni.

dzięki czemu produktywność prania jest obszerniejsza, a Ty oszczędzasz detergent i pieniądze podczas każdego prania. Program Codzienne prędkie W Beko należycie znamy wartość Twojego czasu. Dlatego dokładamy wszystkich starań, by w ręce użytkowników trafiały jak najbardziej sprawne produkty.

Program Daily Xpress został opracowany z myślą o praniu lekko zabrudzonych, tkanin bawełnianych, zwłaszcza po jednokrotnym użyciu. Program pozwala na pranie maksymalnego wkładu w pełnym zakresie temperatur od 0°C do 90°C.

Program Self Clean Jest to specjalny program do czyszczenia bębna, rur i innych wewnętrznych części pralki. Warto go używać od czasu do czasu zwłaszcza jeśli z reguły pierzemy w niskich temperaturach – one to bowiem sprzyjają rozwojowi bakterii.

podczas tego programu woda podgrzewana jest do 70°C, co zapewnia odpowiednią higienę. AquaWave System AquaWave gwarantuje najmocniej finezyjne, a skuteczne pranie. Nowy wzór bębna zagwarantuje ochronę finezyjnych dzianin, a unikatowa kompozycja zabieraków w kształcie fali pozwala osiągnąć wspaniałe rezultaty prania.

dzięki czemu, możesz dłużej radować się swoimi ubraniami. Ściana „S” Specjalnie zaprojektowana ściana w zarysie litery „S” pomaga redukować wibracje występujące w trakcie prania. Dostępna jest we wszelkich modelach pralek Beko!

certyfikat Woolmark dokument Woolmark - atest Woolmark, który potwierdza najlepszą ochronę finezyjnych dzianin.

849 PLN
Electrolux Electrolux EWS11252NDU
25 reviews

Więcej swobody dzięki funkcji opóźnienia rozpoczęcia programu
Dzięki funkcji opóźnienia rozpoczęcia programu, można tak zaprogramować pralkę,cykl prania rozpoczął się po 3, 6 lub 9 godzinach.

Twoje ulubione ubrania mogą być czyste w ciągu 20 minut
Dzięki tej pralce nie zaskoczy Cię już konieczność prędkiej przepierki na ostatnią chwilę. Jej program Mini pozwala na wypranie lekko zabrudzonej odzieży w ciągu zaledwie 20 minut.

odporność na wahania napięcia
Pralka jest wytrzymała na wahania napięcia między 95 a 240 V i ma samoczynny mechanizm wyłączania/ponownego uruchamiania, broniący w sytuacji wystąpienia napięcia powyżej/poniżej tego zakresu.

Naprawdę efektywny cykl, dzięki trafnej ilości piany
Za obszerna ilość piany może zniżyć wydajność pralki. Dlatego właśnie ten model wyposażono w system, który likwiduje nadmiar plany powstający w czasie cyklu prania.


Pozostałe cechy

- Programy prania: delikatny, wełna plus, jedwab, kołdra, płukanie, bawełna, wł./wył., bawełna ekonomiczny, dzianiny plastikowe, lekkie ubrania sportowe, odprowadzanie wody, wirowanie, jeans, zasłony, 5 koszul 30
- Kontrola niezrównoważenia wsadu bębna
- technika Fuzzy Logic dostosowująca parametry do wsadu
- Funkcja opóźnionego startu
- System płukania uniemożliwiający powstawaniu piany
- Zabezpieczenie przed dziećmi
- Nóżki: 4 dostosowywane stopy
- Zabezpieczenie przed zalaniem

1029 PLN
Polar Polar PFLC61000
25 reviews

Pralka automatyczna PFL/C 61000 producenta Polar, sterowana elektronicznie, o głębokości 52 cm, z wyświetlaczem elektronicznym, w klasie energetycznej A+.
Maksymalny załadunek w tym modelu wynosi 6 kg suchej odzieży. Prędkość obrotów wirówki można regulować. Maksymalna szybkość z jaką można odwirować pranie to 1000 obr./min. U
Urządzenie posiada funkcję opóźnionego startu i 18 programów prania. Program prania syntetyków dedykowany jest do prania lekko przeciętnie zabrudzonej delikatnej odzieży plastikowej. Temperatura prania w tym programie nie przekracza 60 poziomów C.

Nieprzypisane

Pozostałe cechy

Funkcje
wyświetlacz elektroniczny TAK
Sterowanie Elektroniczne
Opóźniony start TAK
Inne Napisy w języku polskim

Programy

ilość 18
rodzajePranie wełny, Program prania syntetyków, Program prędki, Program codzienny 60 min., Program Sport, Program do bawełny
Czas trwania cyklu standardowego [min] 240

techniczne
Poziom hałasu [dB] 74
Inne Waga netto [kg]: 72

Poziom hałasu

59 dB

Kolor

biały

wariant

Wolnostojąca

Klasa energetyczna

A+

Ładowanie

front

Załadunek

6 kg

prędkość wirówki

1000 obr/min

Poziom hałasu wirowania

71 - 75 dB

Kierunek otwierania

lewo

Klasa produktywności prania

A

Klasa efektywności wirowania

C

ekran LCD

Nie

Programy i opcje prania

Wełna , Syntetyki , Sport , Bawełna/EcoBawełna , Pranie wstępne , codzienny , szybki/krótki

Zabezpieczenia

Przedwczesne otwarcie drzwi

Funkcje

Opóźniony start

wyświetlacz / Panel

Nie

Fizyczne

Głębokość

52 cm

Szerokość

59.5 cm

Wysokość

84.5 cm

Waga

72 kg

Pozostałe

Gwarancja

24

960 PLN
Bosch Bosch WOT20255PL
25 reviews

Bosch WOT20255PL W domach pokaźniejszych rodzin codziennie piętrzą się sterty ciuchów oczekujących na pranie. Najlepiej byłoby prędko uporać się z tym problemem, nie przepłacając za prąd. Jeśli chcesz prać według własnego uznania, należy wybrać urządzenie rozciągliwe i nietrudne w obsłudze. Pralki Serie | 4 z funkcją VarioPerfect® są wykonane dla Twoich potrzeb: pracują według życzenia do 65% szybciej albo do 50% oszczędniej. Modele z silnikiem EcoSilnce Drive są nie tylko przychylne użytkownikowi,jednocześnie niezawodne, trwałe i bardzo ciche. Proponują świetną produktywność prania przy wysokiej energooszczędności. Najważniejsze cechy urządzenia Oszczędność wody i energii. Pranie o każdej porze. Funkcja dołożenia prania. Ochrona przed zalaniem. Program Super niedługi - czyste pranie w 15 minut! Urządzenia z klasą efektywności energetycznej A+++ są najszczególniej oszczędne. ActiveWater™ – inteligentne zużycie wody technologia ActiveWater™ oszczędza wodę i ogranicza koszty dzięki dwustopniowemu czujnikowi, który rozpoznaje liczba prania w bębnie. Pralki producenta Bosch automatycznie oceniają wagę załadowanej odzieży i dopasowują do niej liczba wody i ani kropli więcej. ActiveWater™ – inteligentne zużycie wody technologia ActiveWater™ oszczędza wodę i zmniejsza koszty dzięki dwustopniowemu czujnikowi, który rozpoznaje ilość prania w bębnie. Pralki firmy Bosch automatycznie oceniają wagę załadowanej odzieży i dostosowują do niej ilość wody i ani kropli więcej. Program Super niedługi 15/30 Jeśli chcesz przeprać lekko zabrudzone ubrania, np. Koszulkę noszoną przez jeden dzień, włącz program Super niedługi. Daj naszej pralce 15 minut ‒ w tym czasie wypierze, wypłucze i odwiruje Twoją odzież. Program Super krótki 15/30 Jeśli chcesz przeprać lekko zabrudzone ubrania, np. Koszulkę noszoną przez jeden dzień, włącz program Super krótki. Daj naszej pralce 15 minut ‒ w tym czasie wypierze, wypłucze i odwiruje Twoją odzież. Start / Pauza z opcją dołożenia prania Zapomniałeś o koszulce, jeansach, a może skarpetce? Przycisk Start / Pauza umożliwia dokładanie rzeczy do bębna w każdym momencie, jeśli tylko proces prania na to pozwala. Klasa sprawności energetycznej A+++ Cenisz sobie oszczędność? Wszystkie nasze pralki posiadają najwyższą klasę efektywności energetycznej A+++. Z marką Bosch chronisz środowisko i oszczędzasz na rachunkach za prąd. Dzięki automatyce wagowej nasze pralki kontrolują, a także ilość prania i pobierają wyłącznie tyle wody i energii, ile jest konieczne do danego procesu. Najkorzystniejszy efekt prania i płukania osiągamy zatem najniższym kosztem. Programowanie czasu startu Dzięki elektronicznemu sterowaniu czas prania można nastawić tak, aby pranie było gotowe na potężną godzinę np. Po Twoim powrocie do domu. Wielostopniowa ochrona przed zalaniem Urządzenia producenta Bosch wyposażone są w wielostopniową ochronę przed zalaniem, także w czasie awarii zasilania. W dodatku wybrane modele posiadają sysytem bezpieczeństwa AquaStop.

1479 PLN
Electrolux Electrolux EWT1266EL
25 reviews

ELECTROLUX EWT1266ELW 1200 obr/min EWT1266ELW

Pralka wolnostojąca Electrolux EWT1266ELW, o szerokości 40 centymetrów i załadunku 6 kilogramów od góry, pierze w najwyższej klasie energetycznej A+++. Atest Woolmark, gwarantujacy najdelikatniejsze traktowanie wełnianych ubrań nawet tych, przeznaczonych do prania ręcznego. Technika Fuzzy Logic dostosowuje wszystkie właściwości do wielkości wsadu. Bezpieczeństwo wykorzystywania zapewnia zabezpieczenie przed dziećmi.

Oszczędzaj z klasą A+++
Klasa energetyczna A+++ pomoże Ci pokaźnie ograniczyć rachunki za energię elektryczną. Nie tylko zaoszczędzisz pieniądze, ale będziesz mieć także pozytywny wpływ na środowisko.
Skróć czas prania
Time Manager zezwala na skrócenie czasu prania zachowując równocześnie dotychczasową jakość. Pralka optymalizuje czas prania, dzięki temu zaoszczędzisz czas i zużycie energii.
Zaufaj wiedzy profesjonalistów
Woolmark to niezależny światowy autorytet w dziedzinie ochrony wełny. Pralki posiadające dokument zapewniają bezpieczne pranie ubrań wełnianych, które powinny być prane wyłącznie ręcznie.
Zabezpiecz przed dziećmi
Dzieci uwielbiają przyglądać się pracującym maszynom. A jeszcze bardziej je kontrolować. Dlatego panel sterowania pralki posiada blokadę rodzicielską, aby uniemożliwić dzieciom zmianę programu lub parametrów prania.
Oszczędzaj prąd i wodę
Fuzzy Logic to system kontrolujący pracę pralki. Na podstawie wielkości załadunku dopasowuje do niego zużycie prądu i wody, gwarantując Ci wspaniałe pranie przy mniejszych rachunkach.
przystosuj cechy do wagi prania
Automatyka wagowa mierzy załadunek i dostosowuje do niego optymalny czas prania. Dzięki czemu możesz zaoszczędzić wodę i prąd, a równocześnie skrócić czas prania
Nie szukaj drzwiczek
prędko wyjmiesz pranie, bez potrzeby obracania bębna dzięki samoczynnemu pozycjonowaniu bębna. Po skończonej pracy bęben zatrzyma się z drzwiczkami na górze ułatwiając Ci dostęp do nich.
Ułatw sobie prasowanie
Funkcja "mniej zagnieceń" zmienia atrybuty prania tak, żeby ubrania po wyjęciu z pralki były jak najmniej pogniecione. Dzięki temu dużo łatwiej się prasują.

Charakterystyka produktu


 • USZKODZENIA MECHANICZNE WIDOCZNE NA ZDJĘCIACH
 • Sposób załadunku od góry
 • wymiary bez składników wystających (GxSxW) 60 x 40 x 89 cm
 • Kolor biały
 • Kolor drzwiczek biały
 • Regulacja prędkości wirowania skokowa
 • wybór wody do wielkości załadunku samoczynny
 • Programator (sterowanie) elektromechaniczny
 • ekran elektroniczny LCD
 • Opóźnienie startu pracy skokowe
 • Regulacja temperatury ekran elektroniczny
 • Mniej zagnieceń (łatwe prasowanie) tak
 • Kółka ułatwiające wysunięcie pralki nie
 • Miękkie otwieranie drzwi nie
 • Pozycjonowanie bębna do otwarcia tak
 • pojemność 6 kg
 • Klasa energetyczna A+++
 • Roczne zużycie energii 150 kWh
 • Roczne zużycie wody 8990 litrów
 • Klasa wirowania B
 • Maksymalna prędkość wirowania 1200 obr/min
 • Poziom hałasu (pranie/wirowanie) 57 dB / 76 dB
 • Wilgotność resztkowa 53 %
 • Zużycie prądu 0,79 kWh
 • Zużycie wody 44,5 litra
 • Klasa prania A

1219 PLN