Bosch Bosch WLG24261PL
25 reviews

W domach pokaźniejszych rodzin codziennie piętrzą się sterty ciuchów oczekujących na pranie. Najlepiej byłoby momentalnie uporać się z tym problemem, nie przepłacając za prąd. Jeśli chcesz prać według własnego uznania, należy wybrać urządzenie elastyczne i nietrudne w obsłudze.

Pralki Serie | 4 z funkcją VarioPerfect® są tworzone dla Twoich potrzeb: pracują według życzenia do 65% szybciej albo do 50% oszczędniej. Modele z silnikiem EcoSilnce Drive są nie tylko przychylne użytkownikowi,jednocześnie bezusterkowe, trwałe i wyjątkowo ciche.

oferują perfekcyjną efektywność prania przy wysokiej energooszczędności. Najważniejsze parametry urządzenia Pranie do 65% szybciej albo do 50% oszczędniej! Oszczędność wody i energii. Pranie o każdej porze. Funkcja dołożenia prania.

Ochrona przed zalaniem. Program Super niedługi - czyste pranie w 15 minut! Urządzenia z klasą produktywności energetycznej A+++ są najistotniej oszczędne. VarioPerfect® - oszczędzaj czas albo energię.

Dzięki tej funkcji każdy może wyprać ubrania tak, jak jest mu najwygodniej: stanowczo albo niezwykle oszczędnie. Jeśli zależy Ci na czasie, włącz opcję TimePerfect; jeśli chcesz oszczędzać energię i bronić środowisko naturalne, zastosuj opcję EcoPerfect.

VarioPerfect® pozwala aktywować jeden z typów w różnorodnych programach prania. Teraz nie musisz wybierać pomiędzy pralką szybką, a oszczędną – to pralka przypasuje się do Twojego rytmu! Jak to działa? Pralka zużywa najwięcej energii do podgrzania wody.

Jeśli chcemy skrócić czas, grzałka musi pracować z pokaźniejszą mocą. Jeśli wydłużymy pranie, pralka do podgrzania wody będzie potrzebowała mniej energii. To tak jak z jazdą samochodem. Jeśli chcesz dojechać gdzieś momentalnie – auto spala więcej paliwa.

A jeśli jedziesz ekonomicznie, to zajmie Ci to więcej czasu. VarioPerfect® - oszczędzaj czas albo energię. Dzięki tej funkcji każdy może wyprać ubrania tak, jak jest mu najwygodniej: nad wyraz lub nad wyraz oszczędnie.

Jeśli zależy Ci na czasie, włącz opcję TimePerfect; jeśli chcesz oszczędzać energię i chronić środowisko naturalne, zastosuj opcję EcoPerfect. VarioPerfect® pozwala aktywować jeden z wariantów w zróżnicowanych programach prania.

dzisiaj nie musisz wybierać między pralką szybką, a oszczędną – to pralka przypasuje się do Twojego rytmu! Jak to działa? Pralka zużywa najwięcej energii do podgrzania wody. Jeśli chcemy skrócić czas, grzałka musi pracować z pokaźniejszą mocą.

Jeśli wydłużymy pranie, pralka do podgrzania wody będzie potrzebowała mniej energii. To tak jak z jazdą samochodem. Jeśli chcesz dojechać gdzieś szybko – auto spala więcej paliwa. A jeśli jedziesz ekonomicznie, to zajmie Ci to więcej czasu.

ActiveWater™ – inteligentne zużycie wody technologia ActiveWater™ oszczędza wodę i zniża koszty dzięki dwustopniowemu czujnikowi, który rozpoznaje ilość prania w bębnie. Pralki firmy Bosch automatycznie oceniają wagę załadowanej odzieży i dopasowują do niej ilość wody i ani kropli więcej.

ActiveWater™ – inteligentne zużycie wody technologia ActiveWater™ oszczędza wodę i ogranicza koszty dzięki dwustopniowemu czujnikowi, który rozpoznaje ilość prania w bębnie. Pralki firmy Bosch automatycznie oceniają wagę załadowanej odzieży i dopasowują do niej liczba wody i ani kropli więcej.

Program Super niedługi 15/30 Jeśli chcesz przeprać lekko zabrudzone ubrania, np. Koszulkę noszoną poprzez jeden dzień, włącz program Super niedługi. Daj naszej pralce 15 minut ‒ w tym czasie wypierze, wypłucze i odwiruje Twoją odzież.

Program Super niedługi 15/30 Jeśli chcesz przeprać lekko zabrudzone ubrania, np. Koszulkę noszoną przez jeden dzień, włącz program Super krótki. Daj naszej pralce 15 minut ‒ w tym czasie wypierze, wypłucze i odwiruje Twoją odzież.

Start / Pauza z opcją dołożenia prania Zapomniałeś o koszulce, jeansach, a może skarpetce? Przycisk Start / Pauza zezwala na dokładanie rzeczy do bębna w każdym momencie, jeśli tylko cykl prania na to pozwala.

Klasa sprawności energetycznej A+++ Cenisz sobie oszczędność? Wszystkie nasze pralki posiadają najwyższą klasę produktywności energetycznej A+++. Z marką Bosch chronisz środowisko i oszczędzasz na rachunkach za prąd.

Dzięki automatyce wagowej nasze pralki kontrolują, a także ilość prania i pobierają wyłącznie tyle wody i energii, ile jest konieczne do danego procesu. Najlepszy efekt prania i płukania osiągamy zatem najniższym kosztem.

Programowanie czasu startu Dzięki elektronicznemu sterowaniu czas prania można nastawić tak, by pranie było gotowe na solidną godzinę np. Po Twoim powrocie do domu. Wielostopniowa ochrona przed zalaniem Urządzenia marki Bosch wyekwipowane są w wielostopniową ochronę przed zalaniem, także w czasie awarii zasilania.

w dodatku wybrane modele mają sysytem bezpieczeństwa AquaStop.

1199 PLN
Beko Beko WRE5612
25 reviews

WRE5612BSW Pralka

AquaFusion

podczas prania w typowych pralkach około 20% detergentu jest nieefektywnie wypłukiwane z wodą. Postępowa technika AquaFusionTM polega na zablokowaniu odpływu co zapobiega stratom proszku, tak iż jest on wykorzystywany praktycznie w pełni. Dzięki czemu efektywność prania jest pokaźniejsza, a Ty oszczędzasz detergent i pieniądze w trakcie każdego prania.

Program BabyProtect

Program BabyProtect został specjalnie wytworzony do higienicznego prania ubranek niemowlęcych i odzieży osób cierpiących na alergie skórne. Poprzez wydłużone pranie w wyższej temperaturze i dodatkowe i aktywne płukanie program usuwa bakterie oraz gwarantuje nadzwyczajne rezultaty prania i całkowite wypłukanie środka piorącego, którego pozostałości są jedną z najczęstszych przyczyn alergii skórnych.

Funkcja Pupil

Beko znalazło nieprzeciętne rozwiązanie dla wszystkich wielbicieli zwierząt domowych a w szczególności włochatych pupili. Specjalna funkcja PUPIL w wybranych modelach pralek Beko świetnie eliminuje sierść Twojego czworonożnego przyjaciela. Dzięki innowacyjnym technologiom użytym w produktach marki Beko, nie musisz wyskubywać czy wygotowywać sierści z pokrytych nią ubrań. W pralkach mających funkcję PUPIL postawiliśmy na wielokrotne płukanie i odwirowywanie tak, by Wasze ubrania po skończonym praniu były świetnie czyste. Dodatkowo uzupełniające podgrzewanie wody ma na celu produktywnie rozluźniać włókna dzianin przed samym procesem płukania tak, aby jak największa liczba sierści mogła zostać sprawnie usunięta. Cykl prania, który został specjalnie zmieniony z myślą o Waszych Pupilach,
doskonale stanie na wysokości zadania nawet w sytuacji najistotniej włochatych przyjaciół.

Program Codzienne szybkie
W Beko poprawnie znamy wartość Twojego czasu. Dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby w ręce użytkowników trafiały jak najbardziej wydajne produkty. Program Daily Xpress pozostał opracowany z myślą o praniu lekko zabrudzonych, tkanin bawełnianych, zwłaszcza po jednokrotnym użyciu. Program zezwala na pranie maksymalnego wkładu w pełnym zakresie temperatur od 0°C do 90°C.

Program Xpress Super Short
Program jest asygnowany do prania lekko zabrudzonych dzianin takich jak bielizna czy koszulki oraz części garderoby po jednokrotnym użyciu. Funkcja Xpress Super Short pozwala na wypranie wkładu o wadze 2 kg w zakresie temperatur 0°C - 30°C w zaledwie 14 minut.

Program Self Clean
Jest to specjalny program do czyszczenia bębna, rur i innych wewnętrznych części pralki. Warto go używać od czasu do czasu zwłaszcza jeśli z zasady pierzemy w niskich temperaturach – one to bowiem sprzyjają rozwojowi bakterii. Podczas tego programu woda podgrzewana jest do 70°C, co gwarantuje odpowiednią higienę.

Ściana „S"
Specjalnie zaprojektowana ściana w zarysie litery „S" pomaga redukować wibracje występujące podczas prania. Przystępna jest we wszystkich modelach pralek Beko!

Program subtelne 20
Program delikatne 20 - program stworzony z myślą o subtelnych bawełnianych ubraniach, który broni je przed uszkodzeniem i przedłuża ich żywotność.

atest Woolmark
atest Woolmark - certyfikat Woolmark, który potwierdza najlepszą ochronę subtelnych dzianin.

ekran elektroniczny
Nowy obfity wyświetlacz w produktach Beko daje możliwość wyboru wielu funkcji i udoskonalone zarządzanie produktem. W dodatku ekran znakomicie wpisuje się w progresywną estetykę artykułu.

Blokada przed dziećmi:
Dzięki tej funkcji istnieje możliwość zablokowania przycisków czy pokrętła, na wypadek gdyby bawiło się nimi dziecko. Uniemożliwia to także dokonanie przypadkowych zmian w trakcie trwania pracy towaru.

Klasa energetyczna A++ (od A+++ do D)
Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii produkty z klasą wydajności energetycznej A++ to gwarancja bardzo niskiego zużycia energii, a produkty w tej klasie nie tylko pomogą podreperować budżet rodzinny,dodatkowo dbają o środowisko naturalne.

Elektroniczny system wyważania wsadu
System ten "waży" pranie i adekwatnie rozkłada je wewnątrz bębna,polikwidować wibracje i hałas i zapewnić maksymalną stabilność urządzenia podczas wirowania. System ten zapewnia maksymalną szybkość wirowania.

Grzałka Niklowana Hi-Tech
Grzałka Niklowana Hi-Tech pokryta jest powłoką niklu, która nieprzeciętnie zabezpiecza przed korozją, a jej solidność jest nawet do 100 razy wyższa w kontraście do grzałek charakterystycznych. Dzięki czemu nie ma już potrzeby użytkowania dodatkowych środków zabezpieczających przed jej zniszczeniem.

uzupełniające płukanie
Niektóre tkaniny wymagają pokaźniejszej ochrony, niż inne (np. Ubranka dla dzieci, odzież osób z alergicznymi problemami skóry). W pralkach Beko istnieje możliwość uruchomienia dodatkowego płukania, które zapewni dopełniającą ochronę i zagwarantuje, że na wypranych ubraniach nie będzie nawet najmniejszych śladów detergentu.

Program pranie ręczne

realne jest już pranie w pralce tak subtelnych materiałów jak jedwab, czy kaszmir! starczy włączyć opcję „Pranie ręczne", która polega na nad wyraz delikatnym praniu, zupełnie jakby prało się ubrania w rękach! Dzięki odpowiednim ustawieniom, ubrania nie kurczą się, nie rozciągają, ani nie ulegają zniekształceniu.

Funkcja Express
Dzięki tej funkcji czas prania może zostać skrócony o 30 do 50%, w zależności od typu tkaniny.

znaczne drzwi 30 cm
obfite 30cm drzwi w pralkach Beko upraszczają codzienne korzystanie z artykułu.

Ochrona przed skokami napięcia
Specjalny system chroni układ elektryczny pralek Beko przed nieprzewidzianymi skokami napięcia. Dzięki temu, układ elektryczny podlega mniejszemu zużyciu, a urządzenie automatycznie wznawia pracę po przerwie w dostawie prądu.

System automatycznej kontroli zużycia wody
Wkłady prania mogą różnić się pojemnością i typym dzianin. System samoczynnej kontroli zużycia wody dobiera jej dokładnie tyle, żeby w zależności od wagi i rodzaju dzianin zapewnić słuszną efektywność prania. Nawet najmniejsza oszczędność wody to mniejsze zużycie energii, a mniejsze zużycie wody i energii to czystsze środowisko naturalne i zasobniejszy budżet domowy.


Funkcje

- Opóźnienie startu: 0-19 h
- Wskaźnik czasu do końca programu
- Kontrolki przebiegu programu
- Regulacja prędkości wirowania
- System automatycznej kontroli zużycia wody
- Elektroniczny system wyważania wsadu
- AquaFusion

900 PLN
Samsung Samsung WW60K42138W
25 reviews

TECHNOLOGIE WYGODA I DESIGN OBSŁUGA I KONTROLA OSZCZĘDNOŚĆ NA LATA BEZPIECZEŃSTWO PORÓWNANIE kolekcji CZĘSTE PYTANIA NAJWAŻNIEJSZE właściwości dopełniające drzwi AddWash Pralka rodzaju Slim technika Eco Bubble™ Bęben Diamond Digital Inverter Fuzzy Logic TECHNOLOGIE Samsung AddWash Dodawaj ubrania kiedy chcesz Samsung AddWash to pralka z postępowymi drzwiami, które pozwalają na dodawanie ciuchów na każdym etapie prania. Wystarczy zatrzymać pracę pralki, otworzyć drzwi AddWash*, dodać rzeczy i wznowić pracę pralki. To takie proste. Możesz także używać dodatkowych drzwi aby dodać płyn zmiękczający albo dodać ubranie tylko na etapie płukania bądź wirowania. * Jeśli temperatura wewnątrz bębna nie przekracza 50°C Zapomniane ubrania Dodawaj podczas prania zapomniane części gareroby, w każdym momencie procesu prania. Dodatkowy płyn zmiękczający Możesz dodać płyn zmiękczający wprost do bębna jeśli uznasz, iż było go zbyt niedużo. Rzeczy jedynie do odwirowania Dodawaj ubrania podczas cyklu płukania czy odwirowywania nie wymagające pełnego prania. Wygodne wietrzenie starczy lekko uchylić dodatkowe drzwi żeby bez przeszkód wentylować bęben. Technika Eco Bubble™ efektywne pranie nawet w niskiej temperaturze technika Samsung Eco Bubble pozwoli Ci przy niewielkim zużyciu energii prać wydajnie choćby delikatne dzianiny. Wyjątkowy generator bąbelków jeszcze przed rozpoczęciem cyklu prania łączy proszek, wodę i powietrze w dynamiczną pianę. Następnie trafia ona do bębna gdzie wnika w tkaniny 40 x szybciej niż w klasycznych pralkach, produktywniej wykorzystując czyszczące parametry detergentu. Dodatkowo Twoje ubrania nie posiadają bezpośrednio styczności z proszkiem, dlatego nie zdarza się żeby pozostał on na ubraniach. Ponieważ w generatorze bąbelków wszystko mieszane jest w zimnej wodzie oszczędzasz energię a intensywna piana usuwa zabrudzenia skutecznie równocześnie w zimnej jak i ciepłej wodzie. *Przetestowano zgodnie z IEC 60456-2010/wsad 4 kg/pranie zimne Super Eco (WF80F5E5U4W) w porównaniu z programem do prania bawełny w 40ºC (WF0702WKU) bez technologii Eco Bubble. Funkcja energicznej Piany eliminuje choćby uporczywe plamy energiczna Piana pomaga usunąć nawet najbardziej uporczywe plamy na Twoich ubraniach. Dodatkowa faza namaczania, przed rozpoczęciem prania, pozwala bąbelkom wniknąć we włókna dzianin i zmiękczyć zabrudzenia, czyniąc je łatwiejszymi do usunięcia*. Sprawnie usuwają choćby tak uporczywe zabarwienia, jak ślady po krwi, kakao, tłuszczu, owsiance, herbacie, winie, pomidorach, ołówku, błocie, makijażu, szmince i trawie. * Test w oparciu o IEC 60456 edycji 5. / wsad 8 kg / pranie Bubble Soak (WF80F5E5U4W) w porównaniu z programem do prania bawełny w 40ºC (WF0702WKU) bez technologii Bubble Soak. Fuzzy Logic parametry dopasowane do potrzeb Fuzzy Logic to system detektorów, które kontrolują temperaturę, czas prania, skuteczność płukania i inne. Samoczynnie dostosowuje ilość pobieranej wody lub zmienia obroty, jeśli pranie jest rozłożone nierównomiernie. Dzięki tej funkcji twoje rachunki za energię i wodę będą niższe. OSZCZĘDNOŚĆ NA LATA Silnik Digital Inverter™ 10 lat gwarancji Digital Inverter™ zużywa wyraźnie mniej energii niżeli silniki klasyczne. Jest przy tym szczególnie trwały, zyskujesz więc pewność, że będzie pracował długo i bezusterkowo, co potwierdza dokument stowarzyszenia VDE (Verband Deutscher Elektrotechniker) "nawet 20 Lat Działania". Jesteśmy pewni, że Digital Inverter™ będzie działał bez zarzutu, dlatego dajemy na niego aż 10 lat gwarancji. Redukcja wibracji i hałasu Oszczędność i komfort Pralka AddWash ma specjalne wytłoczenia po bokach skutecznie zniżające drgania powstające w trakcie odwirowania. Dodatkowo detektor drgań technologii VRT-Plus wyłapuje wibracje spowodowane poprzez wirowanie i w razie potrzeby dopasowuje obroty tak, żeby rozłożyć równomiernie wsad i zmniejszyć drgania. Zapewnia to cichą i stabilną pracę, więc możesz robić pranie nawet w nocy, wykorzystując niższą taryfę opłat za energię elektryczną. Grzałka ceramiczna chroni pralkę przed kamieniem Pralka Samsung AddWash posiada grzałkę pokrytą podwójną warstwą ceramiczną. Dzięki tej szczególnie gładziutkiej powłoce kamień na grzałce osadza się wolniej. To rozwiązanie broni grzałkę i znacząco wydłuża żywotność Twojej pralki. WYGODA I DESIGN Pralka z opcją suszenia Oszczędność miejsca i energii Pralko-suszarki Samsung to znakomite rozwiązanie, dla osób które dysponują ograniczonym miejscem. Nie Ci trzeba drugiego urządzenia, bo dzięki funkcji elektrycznego suszenia ubrania wyjmujesz suche i gotowe do prasowania. Powoduje to, że nie musisz również rozstawiać żadnych dodatkowych suszarek. Ponadto oszczędzasz pieniądze, bo zużywasz mniej energii, w sytuacji dwóch oddzielnych sprzętów.

1511.3 PLN
Samsung Samsung WW80K5410UW
25 reviews

Poznaj cech pralki Samsung AddWash WW80K5410UW Kliknij albo najedź na cechę, by dowiedzieć się więcej. Uzupełniające drzwi AddWash W każdym momencie cyklu prania możesz otworzyć dopełniające drzwi i dodać ubrania albo detergent. Technika Eco Bubble™ EcoBubble to intensywne bąbelki, które dużo szybciej wnikają w tkaniny i sprawniej usuwają zabrudzenia – nawet w zimnej wodzie. Program Pranie Codzienne Godzinny cykl prania z niewiele znaczącym zużyciem energii, który wykorzystuje moc bąbelków do usuwania plam i zabrudzeń. Funkcja energicznej piany Opcja dodatkowej energicznej piany pozwoli Ci usunąć nawet najtrudniejsze zabrudzenia. Pralka zmiękczy najpierw zabrudzenia, czyniąc je łatwiejszymi do usunięcia. 13 programów prania, uzupełniające opcje i ustawienia Bogaty dobór programów prania: możesz wybierać spomiędzy programów z ustalonymi z góry parametrami albo ręcznie połączyć ustawienia prania, zgodnie ze swoimi preferencjami. Autodiagnoza problemów Smart Check Aplikacja Smart Check to diagnoza i rozwiązywanie problemów pralki na Twoim smartfonie. Bęben Diamond™ Opływowy kształt bębna Diamond skuteczność i delikatność prania. Specjalnie wyprofilowane otwory, przypominające kształtem diamenty, bronią tkaniny przed zniszczeniem. Obfite drzwi Crystal Gloss spore drzwi Crystal Gloss pozwalają łatwo wkładać i wyjmować nawet obfite rzeczy, w tym np. Koce czy kołdry, oraz śledzić postępy prania. Kontrola ilości piany Pralka rozpozna zbyt dużą ilość piany i włączy dopełniające płukanie. Samoczynny wybór parametrów prania Fuzzy Logic samoczynnie dopasowuje ilość wody i energii do ciężaru prania, obniżając koszt każdego cyklu prania. Ekoczyszczenie bębna Funkcja ekoczyszczenia za pomoca gorącej wody umożliwia zachowanie czystości i higieny bębna, membrany i szyby w drzwiach pralki. Silnik Digital Inverter™ - 10 lat gwarancji Silnik inwerterowy jest cichy, mało awaryjny i ma dłuższą żywotność i zużywa mniej energii, aniżeli uniwersalne silniki. 10-letnia gwarancja stanowi potwierdzenie jego jakości. Grzałka ceramiczna Podwójna warstwa ceramiczna broni grzałkę przed odkładającym się kamieniem. Przejrzyj jak działa Samsung AddWash Pralka Samsung AddWash - dopełniające drzwi technika Eco Bubble™ jak działa? technologia Eco Bubble™ w pralkach Samsung AddWash Silnik Digital Inverter™ Samsung AddWash - Pralka dobrana do potrzeb i stylu życia Samsung AddWash | wygodny dostęp do bębna w każdej chwili Nowa pralka Samsung AddWash to możliwość dodawania kolejnych ciuchów na każdym etapie prania, po włączeniu i rozpoczęciu cyklu. Czy zdarza Ci się znaleźć zagubioną skarpetę do pary już po włączeniu prania*? Nie ma problemu! dodatkowe drzwi pralki mogą być otwarte w każdym momencie procesu prania **. A może chcesz wyłącznie coś wypłukać albo odwirować? Specjalna aplikacja na smartfona powiadomi Cię o zbliżającym się płukaniu albo wirowaniu. *Dołożenie ubrań w ciągu pierwszych 15 minut gwarantuje 90% wypieralności. **Jeśli temperatura wewnątrz bębna nie przekracza 45℃. Dodatkowe drzwi AddWash | Bo żadna skarpetka nie zasługuje, aby być samotna z łatwością i bezpiecznie dodawaj pranie w każdym momencie, bez zagrożenia wylania wody czy piany na podłogę. Wystarczą 4 proste kroki: Naciśnij przycisk “Pauza”. Naciśnij dopełniające drzwi AddWash w celu ich otwarcia. Dołóż zapomniane pranie. Zamknij uzupełniające drzwi i naciśnij przycisk “Start”, by powrócić do przerwanego procesu prania. *Po naciśnięciu przycisku pauza trzeba poczekać 5 sekund, funkcja jest przystępna, jeśli temperatura prania nie przekracza 45℃. Zapomniane ubrania Dodawaj w trakcie prania zapomniane części garderoby, w każdym momencie cyklu prania. Dodatkowy płyn zmiękczający Możesz dodać detergent lub płyn zmiękczający wprost do bębna, jeśli uznasz, iż może ich być zbyt mało. Rzeczy wyłącznie do odwirowaniam Dodawaj w trakcie procesu płukania czy odwirowywania nie wymagające pełnego prania. Ochrona przed zafarbowaniem bez problemu dorzucisz chusteczki lokalizujące kolor, jeśli podczas prania któreś z ciuchów zaczęło farbować. Wygodne wietrzenie wystarczy lekko uchylić uzupełniające drzwiczki, aby bez przeszkód wentylować bęben. Najwyższa wydajność prania z technologiami Samsung technologia Eco Bubble™ | Bąbelki bronią Twoje ubrania, a Ty oszczędzasz energię! technika Samsung Eco Bubble™* to najwyższa sprawność delikatnego prania, z najmniejszym możliwym zużyciem energii. Nieszablonowy generator bąbelków łączy proszek, wodę i powietrze. Stworzona piana wnika w dzianiny 4 x szybciej niżeli w tradycyjnych pralkach, wykorzystując piorące atrybuty detergentu bardziej efektywnie. Dzięki temu nawet pranie w zimnej wodzie wystarczy **, żeby trwale wyeliminować zabrudzenia. Chroń zarówno swoje ubrania, jak i portfel! * przejrzyj więcej na www.ecobubble.samsung.

2149 PLN
Bosch Bosch WAN20140PL
25 reviews

Bosch WAN20140PL W domach pokaźniejszych rodzin codziennie piętrzą się sterty ciuchów oczekujących na pranie. Najlepiej byłoby prędko uporać się z tym problemem, nie przepłacając za prąd. Jeśli chcesz prać według własnego uznania, należy wybrać urządzenie rozciągliwe i łatwe w obsłudze. Pralki Serie | 4 z funkcją VarioPerfect® są wykonane dla Twoich potrzeb: pracują według życzenia do 65% szybciej lub do 50% oszczędniej. Modele z silnikiem EcoSilnce Drive są nie tylko przyjazne użytkownikowi,jednocześnie bezawaryjne, trwałe i niezwykle ciche. Oferują perfekcyjną sprawność prania przy wysokiej energooszczędności. Najważniejsze parametry urządzenia Pranie do 65% szybciej lub do 50% oszczędniej! Oszczędność wody i energii. Wyjątkowo cicha praca urządzenia. 10 lat gwarancji na silnik. Wydajnie eliminuje drgania. Pranie o każdej porze. Funkcja dołożenia prania. Dożywotnia ochrona przed zalaniem. Program Super niedługi - czyste pranie w 15 minut! Urządzenia z klasą sprawności energetycznej A+++ są najbardziej oszczędne. VarioPerfect® - oszczędzaj czas albo energię. Dzięki tej funkcji każdy może wyprać ubrania tak, jak jest mu najwygodniej: istotnie lub niezwykle oszczędnie. Jeśli zależy Ci na czasie, włącz opcję TimePerfect; jeśli chcesz oszczędzać energię i bronić środowisko naturalne, zastosuj opcję EcoPerfect. VarioPerfect® pozwala aktywować jeden z wariantów w różnych programach prania. Teraz nie musisz wybierać między pralką szybką, a oszczędną – to pralka przystosuje się do Twojego rytmu! Jak to działa? Pralka zużywa najwięcej energii do podgrzania wody. Jeśli chcemy skrócić czas, grzałka musi pracować z większą mocą. Jeśli wydłużymy pranie, pralka do podgrzania wody będzie potrzebowała mniej energii. To tak jak z jazdą samochodem. Jeśli chcesz dojechać gdzieś ekspresowo – auto spala więcej paliwa. A jeśli jedziesz ekonomicznie, to zajmie Ci to więcej czasu. VarioPerfect® - oszczędzaj czas lub energię. Dzięki tej funkcji każdy może wyprać ubrania tak, jak jest mu najwygodniej: niezwykle albo niezwykle oszczędnie. Jeśli zależy Ci na czasie, włącz opcję TimePerfect; jeśli chcesz oszczędzać energię i bronić środowisko naturalne, zastosuj opcję EcoPerfect. VarioPerfect® pozwala aktywować jeden z wariantów w przeróżnych programach prania. Teraz nie musisz wybierać między pralką szybką, a oszczędną – to pralka dopasuje się do Twojego rytmu! Jak to działa? Pralka zużywa najwięcej energii do podgrzania wody. Jeśli chcemy skrócić czas, grzałka musi pracować z pokaźniejszą mocą. Jeśli wydłużymy pranie, pralka do podgrzania wody będzie potrzebowała mniej energii. To tak jak z jazdą samochodem. Jeśli chcesz dojechać gdzieś błyskawicznie – auto spala więcej paliwa. A jeśli jedziesz ekonomicznie, to zajmie Ci to więcej czasu. 10 lat gwarancji na silnik EcoSilence Drive™ Rejestracja nowej pralki lub pralko-suszarki Bosch oraz aktywacja 10 – letniej gwarancji przez Internet jest gratisowa, prosta i zajmie Ci wyłącznie kilka minut. Możesz to zrobić do ośmiu tygodni od daty zakupu urządzenia. Po zakończeniu rejestracji pralki lub pralko-suszarki, na Twoim profilu w zakładce Moje produkty pojawi się atest Gwarancji. Założenie konta pozwala na korzystanie z bogatej gamy ofert oraz usług i dostęp do aktualnych promocji i nowości. 10 lat gwarancji na silnik EcoSilence Drive™ Rejestracja nowej pralki lub pralko-suszarki Bosch oraz aktywacja 10 – letniej gwarancji przez Internet jest gratisowa, prosta i zajmie Ci jedynie kilka minut. Możesz to zrobić do ośmiu tygodni od daty zakupu urządzenia. Po zakończeniu rejestracji pralki albo pralko-suszarki, na Twoim profilu w zakładce Moje produkty pojawi się atest Gwarancji. Założenie konta pozwala na korzystanie z bogatej gamy ofert i usług oraz dostęp do aktualnych promocji i nowości. ActiveWater™ – inteligentne zużycie wody technologia ActiveWater™ oszczędza wodę i zniża koszty dzięki dwustopniowemu czujnikowi, który rozpoznaje ilość prania w bębnie. Pralki firmy Bosch automatycznie oceniają wagę załadowanej odzieży i dostosowują do niej ilość wody i ani kropli więcej. ActiveWater™ – inteligentne zużycie wody technika ActiveWater™ oszczędza wodę i obniża koszty dzięki dwustopniowemu czujnikowi, który rozpoznaje liczba prania w bębnie. Pralki producenta Bosch automatycznie oceniają wagę załadowanej odzieży i dopasowują do niej liczba wody i ani kropli więcej. Program Super niedługi 15/30 Jeśli chcesz przeprać lekko zabrudzone ubrania, np. Koszulkę noszoną poprzez jeden dzień, włącz program Super krótki. Daj naszej pralce 15 minut ‒ w tym czasie wypierze, wypłucze i odwiruje Twoją odzież. Program Super niedługi 15/30 Jeśli chcesz przeprać lekko zabrudzone ubrania, np.

1618.8 PLN
Bosch Bosch WAB20064PL
25 reviews

Pralka wie czy bęben jest pełen, czy załadowany jedynie w połowie: dzięki czemu sama obniża zużycie wody dbając o Twoje rachunki i środowisko.

ActiveWater™: oszczędza wodę i tnie koszty dzięki dwustopniowemu czujnikowi, który rozpoznaje ilość prania w bębnie.

Klasa skuteczności energetycznej A+: dla prania wyjątkowo oszczędnego.

Nieprzypisane

Pozostałe właściwości

- pojemność bębna 42 l
- Wielostopniowa ochrona przed zalaniem
- W pełni elektroniczne sterowanie za pomocą jednego pokrętła dla wszystkich programów
- AquaSpar - system zraszania prania
- Automatyka wagowa
- Kontrola ilości piany
- Kontrola wyważenia urządzenia
- Wskaźniki LED przebiegu programu
- Średnica drzwi pralki: 30 cm odcień ramy okna: Białe kąt otwarcia drzwi: 140°

Poziom hałasu

59 dB

Kolor

biały

rodzaj

Wolnostojąca

Klasa energetyczna

A+

Ładowanie

front

Załadunek

5,5 kg

szybkość wirówki

1000 obr/min

Poziom hałasu wirowania

71 - 75 dB

Kierunek otwierania

lewo

Klasa efektywności prania

A

Klasa skuteczności wirowania

D

ekran LCD

Nie

Programy i opcje prania

Wełna , Ręczne , Bawełna/EcoBawełna , subtelny , Super niedługi

Zabezpieczenia

Przed wypływem piany/Kontrola piany , Przeciw zalaniu

Funkcje

- ActiveWater™: system automatyki wagowej
- Kontrola wyważenia urządzenia
- Wskaźniki LED przebiegu programu
- Przyciski: Start, Redukcja obrotów wirowania, Woda Plus

objętość bębna

42 l

ekran / Panel

Nie

Fizyczne

Głębokość

55 cm

Szerokość

60 cm

Wysokość

85 cm

Waga

65 kg

Pozostałe

Gwarancja

24

909 PLN
Electrolux Electrolux EWS11252NDU
25 reviews

Więcej swobody dzięki funkcji opóźnienia rozpoczęcia programu
Dzięki funkcji opóźnienia rozpoczęcia programu, można tak zaprogramować pralkę,cykl prania rozpoczął się po 3, 6 lub 9 godzinach.

Twoje ulubione ubrania mogą być czyste w ciągu 20 minut
Dzięki tej pralce nie zaskoczy Cię już konieczność prędkiej przepierki na ostatnią chwilę. Jej program Mini pozwala na wypranie lekko zabrudzonej odzieży w ciągu zaledwie 20 minut.

odporność na wahania napięcia
Pralka jest wytrzymała na wahania napięcia między 95 a 240 V i ma samoczynny mechanizm wyłączania/ponownego uruchamiania, broniący w sytuacji wystąpienia napięcia powyżej/poniżej tego zakresu.

Naprawdę efektywny cykl, dzięki trafnej ilości piany
Za obszerna ilość piany może zniżyć wydajność pralki. Dlatego właśnie ten model wyposażono w system, który likwiduje nadmiar plany powstający w czasie cyklu prania.


Pozostałe cechy

- Programy prania: delikatny, wełna plus, jedwab, kołdra, płukanie, bawełna, wł./wył., bawełna ekonomiczny, dzianiny plastikowe, lekkie ubrania sportowe, odprowadzanie wody, wirowanie, jeans, zasłony, 5 koszul 30
- Kontrola niezrównoważenia wsadu bębna
- technika Fuzzy Logic dostosowująca parametry do wsadu
- Funkcja opóźnionego startu
- System płukania uniemożliwiający powstawaniu piany
- Zabezpieczenie przed dziećmi
- Nóżki: 4 dostosowywane stopy
- Zabezpieczenie przed zalaniem

1056.68 PLN
Bosch Bosch WOT20255PL
25 reviews

Bosch WOT20255PL W domach pokaźniejszych rodzin codziennie piętrzą się sterty ciuchów oczekujących na pranie. Najlepiej byłoby prędko uporać się z tym problemem, nie przepłacając za prąd. Jeśli chcesz prać według własnego uznania, należy wybrać urządzenie rozciągliwe i nietrudne w obsłudze. Pralki Serie | 4 z funkcją VarioPerfect® są wykonane dla Twoich potrzeb: pracują według życzenia do 65% szybciej albo do 50% oszczędniej. Modele z silnikiem EcoSilnce Drive są nie tylko przychylne użytkownikowi,jednocześnie niezawodne, trwałe i bardzo ciche. Proponują świetną produktywność prania przy wysokiej energooszczędności. Najważniejsze cechy urządzenia Oszczędność wody i energii. Pranie o każdej porze. Funkcja dołożenia prania. Ochrona przed zalaniem. Program Super niedługi - czyste pranie w 15 minut! Urządzenia z klasą efektywności energetycznej A+++ są najszczególniej oszczędne. ActiveWater™ – inteligentne zużycie wody technologia ActiveWater™ oszczędza wodę i ogranicza koszty dzięki dwustopniowemu czujnikowi, który rozpoznaje liczba prania w bębnie. Pralki producenta Bosch automatycznie oceniają wagę załadowanej odzieży i dopasowują do niej liczba wody i ani kropli więcej. ActiveWater™ – inteligentne zużycie wody technologia ActiveWater™ oszczędza wodę i zmniejsza koszty dzięki dwustopniowemu czujnikowi, który rozpoznaje ilość prania w bębnie. Pralki firmy Bosch automatycznie oceniają wagę załadowanej odzieży i dostosowują do niej ilość wody i ani kropli więcej. Program Super niedługi 15/30 Jeśli chcesz przeprać lekko zabrudzone ubrania, np. Koszulkę noszoną przez jeden dzień, włącz program Super niedługi. Daj naszej pralce 15 minut ‒ w tym czasie wypierze, wypłucze i odwiruje Twoją odzież. Program Super krótki 15/30 Jeśli chcesz przeprać lekko zabrudzone ubrania, np. Koszulkę noszoną przez jeden dzień, włącz program Super krótki. Daj naszej pralce 15 minut ‒ w tym czasie wypierze, wypłucze i odwiruje Twoją odzież. Start / Pauza z opcją dołożenia prania Zapomniałeś o koszulce, jeansach, a może skarpetce? Przycisk Start / Pauza umożliwia dokładanie rzeczy do bębna w każdym momencie, jeśli tylko proces prania na to pozwala. Klasa sprawności energetycznej A+++ Cenisz sobie oszczędność? Wszystkie nasze pralki posiadają najwyższą klasę efektywności energetycznej A+++. Z marką Bosch chronisz środowisko i oszczędzasz na rachunkach za prąd. Dzięki automatyce wagowej nasze pralki kontrolują, a także ilość prania i pobierają wyłącznie tyle wody i energii, ile jest konieczne do danego procesu. Najkorzystniejszy efekt prania i płukania osiągamy zatem najniższym kosztem. Programowanie czasu startu Dzięki elektronicznemu sterowaniu czas prania można nastawić tak, aby pranie było gotowe na potężną godzinę np. Po Twoim powrocie do domu. Wielostopniowa ochrona przed zalaniem Urządzenia producenta Bosch wyposażone są w wielostopniową ochronę przed zalaniem, także w czasie awarii zasilania. W dodatku wybrane modele posiadają sysytem bezpieczeństwa AquaStop.

1499 PLN
LG LG F4J7TY1
25 reviews

Zwalczaj alergeny mocą pary
Program Allergy Care za pomocą gorącej wody kreuje dezynfekującą parę, która w delikatny sposób oczyszcza ubrania. W ten sposób udaje się zredukować aż o 99,9% ilość alergenów, takich jak roztocze powodujące problemy z oddychaniem. Popraw jakość swego życia, wytwarzając w swym otoczeniu zdrowe i wolne od alergenów środowisko.
stosowne pranie tkanin
Po wybraniu programu prania technika napędu bezpośredniego 6 Motion porusza bębnem pralki w wielu kierunkach, gwarantując właściwą pielęgnację tkaniny przy znakomitej czystości ciuchów.
MNIEJSZE DRGANIA I HAŁAS
Silnik napędu bezpośredniego wykorzystywany w naszych pralkach jest niezwykle niezawodny i cichy. Wiemy, że jest to jeden z najkorzystniejszych silników do pralek spośród przystępnych na rynku, w związku z czym objęliśmy wszystkie nasze pralki standardową 10-letnią gwarancją na silnik i części. Dzisiaj to więcej standard, prawda?
artykuł
Kod producenta
F4J7TY1W
EAN
8806084535726
dane podstawowe
Biały
wariant
standardowe
Klasa technologiczne Zużycie Wirowanie Funkcje
Elektroniczne
Mechaniczne
zastosowane technologie
NFC
Programy
warianty programów
Bawełna
Bawełna+
Ciche pranie
Ciemne kolory
delikatne
Mieszane
Pościel
Program AntyAlergia
Program do tkaniny plastikowych
Program Odplamiania
Program Sport
prędki
Ubranka dziecięce
rozmiary Drzwi
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
typ gwarancji
Producenta Door to Door

1942.9 PLN
Samsung Samsung WW70K5210VW
25 reviews

TECHNOLOGIE WYGODA I DESIGN OBSŁUGA I KONTROLA OSZCZĘDNOŚĆ NA LATA BEZPIECZEŃSTWO PORÓWNANIE linii CZĘSTE PYTANIA NAJWAŻNIEJSZE parametry dodatkowe drzwi AddWash Pralka rodzaju Slim technologia Eco Bubble™ Bęben Diamond Digital Inverter Fuzzy Logic TECHNOLOGIE Samsung AddWash Dodawaj ubrania kiedy chcesz Samsung AddWash to pralka z innowacyjnymi drzwiami, które pozwalają na dodawanie ciuchów na każdym etapie prania.

wystarczy zatrzymać pracę pralki, otworzyć drzwi AddWash*, dodać rzeczy i wznowić pracę pralki. To takie proste. Możesz także używać dodatkowych drzwi aby dodać płyn zmiękczający albo dodać ubranie tylko na etapie płukania bądź wirowania.

* Jeśli temperatura we wnętrzu bębna nie przekracza 50°C Zapomniane ubrania Dodawaj w trakcie prania zapomniane części gareroby, w każdym momencie procesu prania. Dodatkowy płyn zmiękczający Możesz dodać płyn zmiękczający wprost do bębna jeśli uznasz, że było go zbyt niewiele.

Rzeczy tylko do odwirowania Dodawaj ubrania podczas cyklu płukania czy odwirowywania nie wymagające pełnego prania. Wygodne wietrzenie starczy lekko uchylić dodatkowe drzwi aby bez przeszkód wentylować bęben.

technologia Eco Bubble™ sprawne pranie choćby w niskiej temperaturze technologia Samsung Eco Bubble pozwoli Ci przy niewielkim zużyciu energii prać sprawnie nawet delikatne dzianiny. Nieszablonowy generator bąbelków jeszcze przed rozpoczęciem procesu prania łączy proszek, wodę i powietrze w aktywną pianę.

Następnie trafia ona do bębna gdzie wnika w dzianiny 40 x szybciej niż w tradycyjnych pralkach, sprawniej wykorzystując czyszczące parametry detergentu. W dodatku Twoje ubrania nie posiadają bezpośrednio styczności z proszkiem, dlatego nie zdarza się aby pozostał on na ubraniach.

Ponieważ w generatorze bąbelków wszystko mieszane jest w zimnej wodzie oszczędzasz energię a energiczna piana eliminuje zabrudzenia efektywnie równocześnie w zimnej jak i ciepłej wodzie. *Przetestowano zgodnie z IEC 60456-2010/wsad 4 kg/pranie zimne Super Eco (WF80F5E5U4W) w porównaniu z programem do prania bawełny w 40ºC (WF0702WKU) bez technologii Eco Bubble.

Funkcja dynamicznej Piany usuwa choćby uporczywe plamy intensywna Piana pomaga usunąć choćby najistotniej uporczywe plamy na Twoich ubraniach. Dodatkowa faza namaczania, przed rozpoczęciem prania, pozwala bąbelkom wniknąć we włókna dzianin i zmiękczyć zabrudzenia, czyniąc je łatwiejszymi do usunięcia*.

Skutecznie usuwają choćby tak uporczywe zabarwienia, jak ślady po krwi, kakao, tłuszczu, owsiance, herbacie, winie, pomidorach, ołówku, błocie, makijażu, szmince i trawie. * Test w oparciu o IEC 60456 edycji 5.

/ wsad 8 kg / pranie Bubble Soak (WF80F5E5U4W) w porównaniu z programem do prania bawełny w 40ºC (WF0702WKU) bez technologii Bubble Soak. AirWash Odświeżanie tkanin przy pomocy suchego, gorącego powietrza Bez dodawania detergentów sprawnie i szybko* odświeżysz ubrania, które nie są jeszcze brudne, a tylko przesiąknięte zapachami, np.

z grilla czy papierosów. Funkcja ta idealnie się sprawdzi ponadto w sytuacji odświeżania poduszek, pościeli, pluszowych maskotek czy delikatnych ciuchów, które mogłyby być zniszczone w trakcie prania przy użyciu detergentów.

Ubrania odświeżone gorącym powietrzem są mniej pogniecione i łatwo je prasować. * Program AirWash trwa wyłącznie 29 min. Z kolei program Dezynfekcja asygnowany do odkażania trwa 59 min. Fuzzy Logic cechy przypasowane do potrzeb Fuzzy Logic to system czujkaów, które kontrolują temperaturę, czas prania, sprawność płukania i inne.

samoczynnie dostosowuje ilość pobieranej wody lub zmienia obroty, jeśli pranie jest rozłożone nierównomiernie. Dzięki tej funkcji twoje rachunki za energię i wodę będą niższe. OSZCZĘDNOŚĆ NA LATA Silnik Digital Inverter™ 10 lat gwarancji Digital Inverter™ zużywa znacznie mniej energii niż silniki tradycyjne.

Jest przy tym niezwykle trwały, zyskujesz więc pewność, że będzie pracował długo i bezusterkowo, co potwierdza certyfikat stowarzyszenia VDE (Verband Deutscher Elektrotechniker) "nawet 20 Lat Działania".

Jesteśmy pewni, że Digital Inverter™ będzie działał bez zarzutu, dlatego dajemy na niego aż 10 lat gwarancji. Redukcja wibracji i hałasu Oszczędność i komfort Pralka AddWash ma specjalne wytłoczenia po bokach skutecznie zniżające drgania powstające podczas odwirowania.

dodatkowo czujnik drgań technice VRT-Plus wyłapuje wibracje spowodowane poprzez wirowanie i w razie zapotrzebowania dostosowuje obroty tak, aby rozłożyć równomiernie wsad i zniżyć drgania. Zapewnia to cichą i stabilną pracę, więc możesz robić pranie nawet w nocy, wykorzystując niższą taryfę opłat za energię elektryczną.

Grzałka ceramiczna broni pralkę przed kamieniem Pralka Samsung AddWash posiada grzałkę pokrytą podwójną powłoką ceramiczną. Dzięki tej wyjątkowo gładkiej powłoce kamień na grzałce osadza się wolniej. To rozwiązanie chroni grzałkę i znacząco wydłuża żywotność Twojej pralki.

WYGODA I DESIGN Pralka z opcją suszenia Oszczędność mie..

1949 PLN
Electrolux Electrolux EWS1266CI
25 reviews

Film: minimalne rozmiary, znakomite efekty prania Dbanie o tkaniny nie wymaga wielkiej przestrzeni. Ta kompaktowa pralka potrzebuje o 37 % mniej miejsca charakterystyczne urządzenia, a można w niej uprać 6 kg ubrań równocześnie..

Funkcja TimeManager® – dopasuj program prania do swego rozkładu zajęć fachowe urządzenia pralnicze producenta Electrolux potrafią przypasować długość cyklu prania wymagań użytkownika. Dzięki funkcji TimeManager® Ty jeszcze możesz dokładnie określić, jak długo ma trwać cykl, aby móc ubrać to, co chcesz – kiedy chcesz.

dopasuj więc długość cyklu do ilości posiadanego czasu. W ten sposób pranie będzie gotowe skrupulatnie wtedy, kiedy chcesz. System OptiSense: automatyczne dostosowywanie ilości wody, czasu i energii do wielkości wsadu Inteligentny system OptiSense samoczynnie dopasowuje liczba energii i wody zużywanej przez urządzenie do wielkości załadunku.

dzięki temu gwarantujemy najlepszą ochronę dla Twoich ubrań w każdej sytuacji, niezależnie od tego, czy pralka jest pełna, czy pierzesz tylko kilka rzeczy. Certyfikat Woolmark Blue (dawniej nazywany Woolmark Gold) – gwarancja najdelikatniejszego traktowania prania Gdy oddajesz swoje wełniane rzeczy do fachowej pralni, oczekujesz, iż będą traktowane w najmocniej finezyjny sposób.

Możesz oczekiwać tego także od tej pralki – zagwarantuje to jej dokument Woolmark Blue (dawniej nazywany Woolmark Gold). To poddane niezależnym testom urządzenie proponuje specjalnie programy, które pozwalają najlepiej zadbać o wełnianą odzież.

Czyste pranie – cicho i produktywnie Silniki inwerterowe są powszechnie użytkowane w mistrzowskich urządzeniach firmy Electrolux.Ty również możesz skorzystać z tej technice. Dzięki niej urządzenie zagwarantuje perfekcyjne efekty prania przy niepokaźnym zużyciu energii i praktycznie bezgłośnej pracy.

w dodatku silnik jest objęty dziesięcioletnią gwarancją. Główne cechy: Maksymalny wsad: 6 kg Specjalny program do jedwabiu z łagodnym cyklem piorącym i odpowiednim cyklem wirowania Programy prania: wł./wył.

| bawełna | bawełna ekonomiczny | dzianiny plastikowe | subtelny | wełna plus | jeans | płukanie | wirowanie/odprowadzanie wody | bielizna | jedwab | zasłony | kołdra | lekkie ubrania sportowe | 5 koszul 30 Kontrola zrównoważenia wsadu Elektroniczny wyświetlacz LCD technika Fuzzy Logic dopasowująca cechy do wsadu Funkcja opóźnionego startu System płukania uniemożliwiający powstawaniu piany Zabezpieczenie przed dziećmi Nóżki: 4 regulowane stopy Zabezpieczenie przed zalaniem

1439 PLN
Whirlpool Whirlpool TDLR 60212
25 reviews

technologia 6-TY ZMYSŁ Odkryj wspaniałą ochronę.
Inteligentne czujniki 6-ty Zmysł dobierają ustawienia do wielkości i typu wsadu, co pozwala oszczędzić do 50%* energii, wody i czasu.
(* Porównanie pomiędzy maksymalnym wsadem i wsadem 1 kg w pralce z funkcją 6-ty Zmysł w programie Bawełna 60.) Poziom hałasu Poziom hałasu pralki, wyrażony w decybelach. Wirowanie ilość obrotów bębna na minutę (rpm). Im szybsze wirowanie, tym bardziej suche są ubrania po wyjęciu z pralki. 1200 RPM nieszablonowa prędkość.
Bęben obraca się z szybkością 1200 obrotów na minutę. Klasa energetyczna Klasa energetyczna pralki. Im wyższa klasa, tym pokaźniejsza sprawność energetyczna urządzenia. KLASA ENERGETYCZNA A+++ wyjątkowa klasa energetyczna.
Dzięki klasie energetycznej A ta pralka Whirlpool pozwala Ci cieszyć się jednocześnie świetnymi rezultatami i mniejszym zużyciem energii. pojemność objętość bębna pralki, wyrażona w kilogramach. pojemnośĆ 6 KG Bęben na Twoje pranie o obszerności 6 kg. Specyfikacje
cechy wolnostojącej pralki ładowanej od góry Whirlpool: kolor biały. Nasze wąskie urządzenie jest świetnym rozwiązaniem w sytuacji niewielkich powierzchni. Nieszablonowa technologia 6-ty Zmysł energicznie dostosowuje ustawienia do każdego prania, tak by zapewnić jak najkorzystniejszą pielęgnację dzianin. Prędkie pranie 30-minutowe. Szybkie i efektywne wirowanie z szybkością 1200 obrotów na minutę. sprawnOŚĆ Roczne zużycie wody (l/rok) 8500
skuteczność suszenia B
Klasa skuteczności energetycznej A+++
Klasa wydajności prania A
Roczne zużycie energii (kWh/rok) 153
właściwości specyficznE Oddzielne ustawienia temperatury Ustawienia płynne
Woda plus Brak
Zdejmowane przykrycie Brak
pobór gorącej i zimnej wody Brak
Regulacja obrotów wirowania Zmienny
pojemność 6
Sposób ładowania Na górze
Funkcja pranie w zimnej wodzie Brak
Maksymalna szybkość wirowania 1200
Opóźnienie czasu startu Płynne
Opóźnienie czasu startu max.(h) 0
Kółka Brak
Nóżki o regulowanej wysokości Brak
informacje technicznE Natężenie (A) 10
Waga netto (kg) 57
Kod EAN 8003437727290
Szerokość urządzenia (mm) 400
Waga brutto (kg) 58
Głębokość zapakowanego urządzenia (mm) 700
Moc przyłączeniowa (W) 2100
Poziom hałasu db(A) - pranie 59
Długość kabla przyłączeniowego (cm) 120
Szerokość zapakowanego urządzenia (mm) 450
Wysokość urządzenia (mm) 900
Poziom hałasu db(A) - wirowanie 76
typ URZĄDZENIA Wolnostojące
Głębokość urządzenia 600
Wysokość zapakowanego urządzenia (mm) 940

1248 PLN
Whirlpool Whirlpool TDLR 65230
25 reviews

technologia 6-TY ZMYSŁ Odkryj nadzwyczajną ochronę.
Inteligentne czujniki 6-ty Zmysł dobierają ustawienia do wielkości i rodzaju wsadu, co pozwala oszczędzić do 50%* energii, wody i czasu.
(* Porównanie między maksymalnym wsadem i wsadem 1 kg w pralce z funkcją 6-ty Zmysł w programie Bawełna 60.) technika ZEN Ciesz się ciszą.
W innowacyjnej technice Zen konwencjonalny napęd paskowy zastąpiono nowym napędem o wysokiej wydajności, który jest bezpośrednio zintegrowany z bębnem. Zmniejsza to wibracje, redukuje szybkość wirowania i zagwarantuje ciszę i spokój. PRECISIONCLEAN wspaniałe rezultaty prania.
PrecisionClean zezwala na skierowanie strumienia wody bezpośrednio na zabrudzenia, a nie włókna tkanin, dzięki temu ubrania są zawsze znakomicie wyprane. FRESHCARE Świeże, suche pranie.
Funkcja FreshCare pomaga zachować świeżość ubrań poprzez finezyjne wirowanie po zakończeniu programu, dzięki czemu ubrania są świeże, suche i gotowe do nałożenia. 6-TY ZMYSŁ barwy genialna ochrona odcieni.
Program 6-ty Zmysł kolory zapewnia doskonałą ochronę odcieni i najlepszą osiągalną ochronę dzianin. Każdy program 6-y Zmysł optymalizuje cechy prania, niezależnie od rodzaju tkanin, dopasowując je do odcieni ubrań: ciemne, jasne, mieszane i białe. KOLOROWE 15 Niska temperatura, nieprzeciętna ochrona.
Funkcja Kolorowe 15 zagwarantuje dzianinom zasłużoną ochronę i gwarantuje nadzwyczajne wyniki prania wszelkich barwnych ciuchów. IZOLACJA PRZECIW HAŁASOWI Ciesz się ciszą.
Dzięki progresywnej izolacji przed hałasem możesz cieszyć się zarówno rewelacyjnymi rezultatami, jak i ciszą i spokojem. 1200 RPM nieszablonowa szybkość.
Bęben obraca się z szybkością 1200 obrotów na minutę. SUPERKLASA ENERGETYCZNA A+++ -20% Jedyna w swoim typu klasa energetyczna.
Pralka Whirlpool podkreśla się klasą energetyczną A+++, co oznacza redukcję zużycia energii o 20%. PojemnośĆ 6,5 KG Bęben na Twoje pranie o pojemności 6,5 kg informacje podstawowe

1575 PLN
Samsung Samsung WW60K52109W
25 reviews

TECHNOLOGIE WYGODA I DESIGN OBSŁUGA I KONTROLA OSZCZĘDNOŚĆ NA LATA BEZPIECZEŃSTWO PORÓWNANIE kolekcji CZĘSTE PYTANIA NAJWAŻNIEJSZE atrybuty uzupełniające drzwi AddWash Pralka typu Slim technologia Eco Bubble™ Bęben Diamond Digital Inverter Fuzzy Logic TECHNOLOGIE Samsung AddWash Dodawaj ubrania kiedy chcesz Samsung AddWash to pralka z postępowymi drzwiami, które pozwalają na dodawanie ubrań na każdym etapie prania. Wystarczy zatrzymać pracę pralki, otworzyć drzwi AddWash*, dodać rzeczy i wznowić pracę pralki. To takie proste. Możesz też używać dodatkowych drzwi by dodać płyn zmiękczający lub dodać ubranie tylko na etapie płukania bądź wirowania. * Jeśli temperatura w środku bębna nie przekracza 50°C Zapomniane ubrania Dodawaj podczas prania zapomniane części gareroby, w każdym momencie procesu prania. Dodatkowy płyn zmiękczający Możesz dodać płyn zmiękczający wprost do bębna jeśli uznasz, iż było go zbyt mało. Rzeczy jedynie do odwirowania Dodawaj ubrania podczas cyklu płukania czy odwirowywania nie wymagające pełnego prania. Wygodne wietrzenie wystarczy lekko uchylić dopełniające drzwi by bez przeszkód wentylować bęben. Technika Eco Bubble™ sprawne pranie nawet w niskiej temperaturze technologia Samsung Eco Bubble pozwoli Ci przy niewielkim zużyciu energii prać produktywnie choćby subtelne tkaniny. Unikatowy generator bąbelków jeszcze przed rozpoczęciem cyklu prania łączy proszek, wodę i powietrze w intensywną pianę. Następnie trafia ona do bębna gdzie wnika w tkaniny 40 x szybciej niż w konwencjonalnych pralkach, wydajniej wykorzystując czyszczące właściwości detergentu. Na dodatek Twoje ubrania nie mają bezpośrednio styczności z proszkiem, dlatego nie zdarza się żeby pozostał on na ubraniach. Ponieważ w generatorze bąbelków wszystko mieszane jest w zimnej wodzie oszczędzasz energię a aktywna piana eliminuje zabrudzenia wydajnie jednocześnie w zimnej jak i ciepłej wodzie. *Przetestowano zgodnie z IEC 60456-2010/wsad 4 kg/pranie zimne Super Eco (WF80F5E5U4W) w porównaniu z programem do prania bawełny w 40ºC (WF0702WKU) bez technice Eco Bubble. Funkcja aktywnej Piany likwiduje nawet uporczywe plamy Urządzenia Samsung pomagają w rutynowym życiu i powodują, że staje się ono łatwiejsze. System No Frost wymusza nieustanny obieg zimnego powietrza w lodówce i likwiduje z niej wilgoć. Zawiera się ona na parowniku, za tylną ścianką lodówki, zmienia się w lód, który pod wpływem działania grzałki topnieje i zostaje odparowany na zewnątrz. Wszystko odbywa się automatycznie, bez Twojego udziału i sprawia, że nie musisz rozmrażać lodówki. * Test w oparciu o IEC 60456 edycji 5. / wsad 8 kg / pranie Bubble Soak (WF80F5E5U4W) w porównaniu z programem do prania bawełny w 40ºC (WF0702WKU) bez technice Bubble Soak. AirWash Odświeżanie tkanin za pomocą suchego, gorącego powietrza Bez dodawania detergentów efektywnie i szybko* odświeżysz ubrania, które nie są jeszcze brudne, a jedynie przesiąknięte aromatami, np. Z grilla czy papierosów. Funkcja ta znakomicie się sprawdzi ponadto w przypadku odświeżania poduszek, pościeli, pluszowych maskotek czy delikatnych ciuchów, które mogłyby być zniszczone podczas prania przy użyciu detergentów. Ubrania odświeżone gorącym powietrzem są mniej pogniecione i łatwo je prasować. * Program AirWash trwa jedynie 29 min. Z kolei program Dezynfekcja asygnowany do odkażania trwa 59 min. Fuzzy Logic właściwości przypasowane do potrzeb Fuzzy Logic to system czujników, które kontrolują temperaturę, czas prania, produktywność płukania i inne. Automatycznie dostosowuje liczba pobieranej wody albo zmienia obroty, jeśli pranie jest rozłożone nierównomiernie. Dzięki tej funkcji twoje rachunki za energię i wodę będą niższe. OSZCZĘDNOŚĆ NA LATA Silnik Digital Inverter™ 10 lat gwarancji Digital Inverter™ zużywa wyraźnie mniej energii niż silniki konwencjonalne. Jest przy tym stanowczo trwały, zyskujesz więc pewność, że będzie pracował długo i bezusterkowo, co potwierdza atest stowarzyszenia VDE (Verband Deutscher Elektrotechniker) "choćby 20 Lat Działania". Jesteśmy pewni, że Digital Inverter™ będzie działał bez zarzutu, dlatego dajemy na niego aż 10 lat gwarancji. Redukcja wibracji i hałasu Oszczędność i komfort Pralka AddWash ma specjalne wytłoczenia po bokach produktywnie zmniejszające drgania powstające w trakcie odwirowania. W dodatku czujka drgań technologii VRT-Plus wyłapuje wibracje spowodowane przez wirowanie i w razie potrzeby dostosowuje obroty tak, by rozłożyć równomiernie wsad i obniżyć drgania. Gwarantuje to cichą i stabilną pracę, więc możesz robić pranie choćby w nocy, wykorzystując niższą taryfę opłat za energię elektryczną. Grzałka ceramiczna chroni pralkę przed kamieniem Pralka Samsung AddWash posiada grzałkę pokrytą podwójną warstwą ceramiczną.

1799 PLN
Bosch Bosch WAB2021JPL
25 reviews

Ta linia stanowi najkorzystniejszy dobór dla tych, którzy stawiają na oszczędne i długookresowe produkty markowe o prawidłowej proporcji jakości do ceny. Taka pralka będzie Ci słzastosować bezawaryjnie poprzez sporo lat, bez generowania dodatkowych kosztów. Najważniejsze atrybuty urządzenia Pranie do 65% szybciej albo do 50% oszczędniej! Oszczędność wody i energii. Pranie o każdej porze. Funkcja dołożenia prania. Ochrona przed zalaniem. Program Super krótki - czyste pranie w 15 minut! Urządzenia z klasą sprawności energetycznej A+++ są najbardziej oszczędne. VarioPerfect® - oszczędzaj czas lub energię. Dzięki tej funkcji każdy może wyprać ubrania tak, jak jest mu najwygodniej: niezwykle albo szczególnie oszczędnie. Jeśli zależy Ci na czasie, włącz opcję TimePerfect; jeśli chcesz oszczędzać energię i bronić środowisko naturalne, zastosuj opcję EcoPerfect. VarioPerfect® pozwala aktywować jeden z typów w zróżnicowanych programach prania. Teraz nie musisz wybierać pomiędzy pralką szybką, a oszczędną – to pralka dostosuje się do Twojego rytmu! Jak to działa? Pralka zużywa najwięcej energii do podgrzania wody. Jeśli chcemy skrócić czas, grzałka musi pracować z większą mocą. Jeśli wydłużymy pranie, pralka do podgrzania wody będzie potrzebowała mniej energii. To tak jak z jazdą samochodem. Jeśli chcesz dojechać gdzieś momentalnie – auto spala więcej paliwa. A jeśli jedziesz ekonomicznie, to zajmie Ci to więcej czasu. VarioPerfect® - oszczędzaj czas albo energię. Dzięki tej funkcji każdy może wyprać ubrania tak, jak jest mu najwygodniej: nad wyraz lub wyjątkowo oszczędnie. Jeśli zależy Ci na czasie, włącz opcję TimePerfect; jeśli chcesz oszczędzać energię i chronić środowisko naturalne, zastosuj opcję EcoPerfect. VarioPerfect® pozwala aktywować jeden z rodzajów w różnych programach prania. Dzisiaj nie musisz wybierać pomiędzy pralką szybką, a oszczędną – to pralka dostosuje się do Twojego rytmu! Jak to działa? Pralka zużywa najwięcej energii do podgrzania wody. Jeśli chcemy skrócić czas, grzałka musi pracować z pokaźniejszą mocą. Jeśli wydłużymy pranie, pralka do podgrzania wody będzie potrzebowała mniej energii. To tak jak z jazdą samochodem. Jeśli chcesz dojechać gdzieś błyskawicznie – auto spala więcej paliwa. A jeśli jedziesz ekonomicznie, to zajmie Ci to więcej czasu. ActiveWater™ – inteligentne zużycie wody technologia ActiveWater™ oszczędza wodę i zniża koszty dzięki dwustopniowemu czujnikowi, który rozpoznaje liczba prania w bębnie. Pralki marki Bosch automatycznie oceniają wagę załadowanej odzieży i dostosowują do niej liczba wody i ani kropli więcej. ActiveWater™ – inteligentne zużycie wody technologia ActiveWater™ oszczędza wodę i zmniejsza koszty dzięki dwustopniowemu czujnikowi, który rozpoznaje ilość prania w bębnie. Pralki firmy Bosch samoczynnie oceniają wagę załadowanej odzieży i dopasowują do niej ilość wody i ani kropli więcej. Program Super niedługi 15/30 Jeśli chcesz przeprać lekko zabrudzone ubrania, np. Koszulkę noszoną przez jeden dzień, włącz program Super niedługi. Daj naszej pralce 15 minut ‒ w tym czasie wypierze, wypłucze i odwiruje Twoją odzież. Program Super krótki 15/30 Jeśli chcesz przeprać lekko zabrudzone ubrania, np. Koszulkę noszoną poprzez jeden dzień, włącz program Super krótki. Daj naszej pralce 15 minut ‒ w tym czasie wypierze, wypłucze i odwiruje Twoją odzież. Start / Pauza z opcją dołożenia prania Zapomniałeś o koszulce, jeansach, a może skarpetce? Przycisk Start / Pauza zezwala na dokładanie rzeczy do bębna w każdym momencie, jeśli tylko proces prania na to pozwala. Klasa efektywności energetycznej A+++ Cenisz sobie oszczędność? Wszystkie nasze pralki posiadają najwyższą klasę wydajności energetycznej A+++. Z marką Bosch bronisz środowisko i oszczędzasz na rachunkach za prąd. Dzięki automatyce wagowej nasze pralki kontrolują i liczba prania i pobierają jedynie tyle wody i energii, ile jest niezbędne do danego procesu. Najkorzystniejszy efekt prania i płukania osiągamy zatem najniższym kosztem. Programowanie czasu startu Dzięki elektronicznemu sterowaniu czas prania można nastawić tak, aby pranie było gotowe na potężną godzinę np. Po Twoim powrocie do domu. Wielostopniowa ochrona przed zalaniem Urządzenia firmy Bosch wyposażone są w wielostopniową ochronę przed zalaniem, także w czasie awarii zasilania. Ponadto wybrane modele posiadają sysytem bezpieczeństwa AquaStop.

1019 PLN
LG LG F2J5QN4
25 reviews

Włącz pauzę i dorzuć pranie

Jeśli zapomnisz włożyć czegoś do prania, po prostu naciśnij przycisk „Dodaj odzież" i dodaj co chcesz, od skarpetek po kurtkę. Drzwiczki można otworzyć podczas prania w każdym programie — bawełna, mieszany, tkaniny mało wymagające, Speed14* — prawie natychmiast (w ciągu około 3 sekund)**.

MNIEJSZE DRGANIA I HAŁAS

Silnik napędu bezpośredniego stosowany w naszych pralkach jest szczególnie bezusterkowy i cichy. Wiemy, że jest to jeden z najlepszych silników do pralek spomiędzy przystępnych na rynku, w związku z czym objęliśmy wszystkie nasze pralki standardową 10-letnią gwarancją na silnik i części. Teraz to więcej standard, prawda?

INTELIGENTNA WYGODA DZIĘKI FUNKCJI NFC

Funkcja Tag On pozwala pobrać na smartfona nowe programy prania. Następnie wystarczy dotknąć symbolu Tag On NFC, żeby zainstalować program w pralce. Pamięć posiada 20 pozycji, z coroczną ich aktualizacją. Funkcja inteligentnej diagnostyki rozwiązuje niemal wszystkie znikome problemy, zanim staną się większe.

  • Pobieranie cykli

    przy pomocy funkcji pobierania cykli można pobierać świeże programy prania, np. Wełna, Ubranka dziecięce lub Pranie na zimno.

  • Smart Diagnosis™
artykuł
Kod producenta
F2J5QN4W
EAN
8801031754120
informacje podstawowe
Biały
rodzaj
standardowe
Klasa techniczne Zużycie Wirowanie Funkcje
użyte technologie
6 MotionDD
Funkcja dołożenia prania/ pauza
Smart Diagnosis
Sygnał akustyczny sygnalizujący o zakończeniu programu
System redukcji zagnieceń
Zabezpieczenie przed dziećmi
Programy
rodzaje programów
Bawełna
Ciche pranie
Ciemne barwy
finezyjne
Mieszane
Oszczędność czasu
Pościel
Pranie wstępne
Program do dzianiny syntetycznych
Program Odplamiania
Program Sport
Ubranka dziecięce
rozmiary Drzwi
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
rodzaj gwarancji
Producenta Door to Door

1598 PLN
Whirlpool Whirlpool FWSL 61052
25 reviews

dane OGÓLNE
Grupa produktowa Pralka
wariant budowy Wolnostojące
Sposób instalacji Wolnostojące
Zdejmowane przykrycie Brak
typ załadunku od przodu
Dominującyartykułu White
Moc przyłączeniowa (W) 1850
Natężenie (A) 10
Napięcie (V) 220-240
Częstotliwość (Hz) 50
Długość przewodu zasilającego (cm) 120
Wysokość urządzenia 837
Szerokość urządzenia 595
Głębokość urządzenia 425
Waga netto (kg) 58.70
dane TECHNCZNE
Programy automatyczne Tak
Regulacja obrotów wirowania Zmienny
Opcja bez wirowania Tak
Wskaźnik wagi załadunku Brak
Rozpoznawanie typu materiału ciuchów Brak
Rozpoznanie stopnia zabrudzenia wody Brak
Kontrola ilości piany Tak
Kontrola wyważenia Tak
wariant systemu ochrony przed zalaniem Brak
Funkcja pranie w zimnej wodzie Brak
Wskaźnik przebiegu programu LED
Wskaźnik czasu do końca programu Brak
Opcje opóźnienia startu Ciągła
Opóźnienie czasu startu maks. (h) 0
Materiał, z którego został tworzony zbiornik bębna plastik
Wielkość wsadu (l) 40
pobór gorącej i zimnej wody Brak
produktywnOŚĆ
Klasa wydajności energetycznej - NOWA DYREKTYWA (2010/30/WE) A++
Roczne zużycie energii (kWh/rok) - NOWA DYREKTYWA (2010/30/WE) 173
Klasa efektywności prania - NOWA DYREKTYWA (2010/30/WE) A
Maksymalna prędkość wirowania (obr/min) - NOWA DYREKTYWA (2010/30/WE) 1000
pojemność dla bawełny (kg) - NOWA DYREKTYWA (2010/30/WE) 6
Roczne zużycie wody (l/rok) - NOWA DYREKTYWA (2010/30/WE) 8400
Zużycie energii przy pełnym załadunku w temp. 60 C 0.93
Zużycie energii w trybie spoczynku (left-on mode) - NOWA DYREKTYWA (2010/30/WE) 8
Zużycie energii w trybie wyłączonym - NOWA DYREKTYWA (2010/30/WE) 0.50
Poziom wilgotności resztkowej w % przy maksymalnych obrotach wirowania - NOWA DYREKTYWA (2010/30/WE) 62
Czas prania w programie bawełna 60ºC przy pełnym załadunku - NOWA DYREKTYWA (2010/30/WE) 240
Poziom hałasu pranie db(A) re 1 pW 62
Poziom hałasu wirowanie db(A) re 1 pW 83

935 PLN