InSPORTline Insportline Ochronna siatka do trampoliny basic - 244 cm (8595153662271)
25 reviews

Ochronna siatka InSPORTline do trampoliny Basic - 244 cm jest odpowiednim dodatkiem w przypadkach, gdy występuje gwałtowne rozerwanie albo uszkodzenia oryginalnej siatki bezpieczeństwa. W tym przypadku nie trzeba kupować całości, lecz można nabyć tą siatkę i umieścić ją na oryginalnej konstrukcji, a tym samym w dalszym ciągu zapewnić maksymalne bezpieczeństwo w trakcie korzystania z trampoliny.

Ochronna siatka InSPORTline do trampoliny Basic - 244 cm średnicy jest specjalną umocnioną siatką zabezpieczającą przed upadkami poza obszar trampoliny i chroniącą użytkownika przed ewentualnymi obrażeniami. Dzięki specjalnemu projektowi technologicznemu i wysokiej jakości tworzyw, to zabezpieczenie spełnia normy EN -71
by TermBlazer"> niemiecki TÜV NORD i testroom ASTM International. Siatka jest odporna na promieniowanie UV i wilgoć, a zatem jest odpowiednia do użytkowania na zewnątrz. Otwór wejściowy jest zaopatrzony w zamek, który zezwala na całkowite zamknięcie obszaru działania trampoliny i zagwarantuje maksymalne bezpieczeństwo.

Opis technologiczny:
niezwykle wytrzymałe i trwałe zabezpieczenie

wytrzymałość na promieniowanie UV i wilgoć

Wysokość siatki: 200 cm

Średnica siatki: 244 cm

otwór wejściowy jest wyposażony w zamek do całkowitego zamknięcia obszaru działania

trampoliny przystępny i prędki montaż Wysoka jakość i długa żywotność

148 PLN