Pozostałe kosmetyki do dłoni i stóp

Podopharm ONYGEN CREAM

Podopharm

Podopharm Onygen Cream to światowa innowacja w terapii onycholizy (odwarstwienia płytki paznokcia od łożyska) i regeneracji łożyska osłabionych paznokci dłoni i stóp. Progresywna receptura kremu...

Cena:

Zobacz MadRic.pl
Dostępność w sklepach

Podopharm Onygen Cream to światowa innowacja w terapii onycholizy (odwarstwienia płytki paznokcia od łożyska) i regeneracji łożyska osłabionych paznokci dłoni i stóp. Nowoczesna receptura kremu chroniona prawem patentowym posiada colostrum bovinum z 40% tłuszczem, czyli siarę bydlęcą bogatą w ponad 250 związków w wysokim stężeniu - nieprzeciętnym w żadnym innym produkcie pochodzenia naturalnego. Największą wartość w colostrum stanowią białka takie jak: immunoglobuliny, laktoferyna, lizozym, laktoperoksydaza. Substancje te wykazują silne cechy antybakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybicze. Na dodatek w siarze bydlęcej można znaleźć tłuszcze, węglowodany, czynniki wzrostu i pochodne kwasów nukleinowych. Colostrum tłuszczowe odznacza się także wysoką zawartością witamin z grupy B oraz A, D i E prosto przyswajalnego wapnia. Formuła Podopharm Onygen Cream jest oparta na emulsjach ciekłokrystalicznych, dzięki czemu przenikanie części energicznych jest efektywniejsze ze względu na ich lamelarną strukturę. Krem Podopharm Onygen Cream posiada skwalan oraz cenne oleje: rokitnikowy i awokado znane ze swoich dobroczynnych właściwości.

UWAGA!: sprawnOŚĆ PODOPHARM ONYGEN CREAM ZALEŻY OD dobrEGO PRZYGOTOWANIA PŁYTKI PAZNOKCIOWEJ, KTÓRE JEST realnE wyłącznie POD KONTROLĄ PODOLOGA, SPECJALISTY PIELĄGNACJI STÓP.

20 ml (wystarcza na 3 miesięczną terapię)