Zdrowa żywność

PIERZGA PSZCZELA BIO 100 g - SZNUROWSKI (5902605412781)

MIODY SZNUROWSKI

Wśród artykułów spożywczych o prozdrowotnym działaniu na szczególną uwagę zasługuje pierzga pszczela BIO 100g – Sznurowski. Jest to artykuł naturalnego pochodzenia, w którego składzie wyszukamy...

Cena:

Zobacz BioSklep sklep ekologiczny
Dostępność w sklepach

Wśród produktów spożywczych o prozdrowotnym działaniu na szczególną uwagę zasługuje pierzga pszczela BIO 100g – Sznurowski. Jest to towar naturalnego pochodzenia, w którego składzie odszukamy jedynie certyfikowany ekologiczny w formie pierzgi pszczelej, bez zbędnych dodatków.

Pierzga pszczela BIO 100g – Sznurowski stanowi naturalne źródło wielu witamin i minerałów, dlatego nieraz jest zalecana przez lekarzy. Regularne spożywanie ma zbawienny wpływ z zasady na układ trawienny.

Z pomocą pierzgi pszczelej można złagodzić dolegliwości związane z wątrobą lub jelitami. Towar jest godny polecenia także ze względu na silne atrybuty antybiotykowe. Jako źródło selenu okaże się on niezastąpiony pod kątem detoksykacji organizmu i wzmocnienia układu immunologicznego.

nawet wyjątkowo niewiele znaczące dawki okażą się wystarczające przy regularnym wykorzystywaniu – już pół łyżeczki dziennie zagwarantuje upragnione rezultaty. Pierzga pszczela powstaje na bazie miodu, pyłku i mleczka pszczelego.

Pierzga pszczela to mieszanka miodu, pyłku, a także mleczka pszczelego. Pszczoły ubijają swoistą masę z tych trzech składników i składają ją w komórkach pszczelich, zabezpieczając je miodem. Pierzga gromadzi dużo cennych, łatwoprzyswajalnych witamin, mikroelementów oraz makroelementów.

użytkowana jest przy dolegliwościach trawiennych, problemach z wątrobą czy jelitami. Pierzga jest substancją naturalną o silnym działaniu antybiotykowym. Jej bogata zawartość selenu wspomaga detoksykację organizmu i stymuluje układ odpornościowy.

wystarczy wyłącznie pół łyżeczki pierzgi dziennie! Skład: pierzga pszczela* 100% (*certyfikowany naturalny) Kraj pochodzenia: Polska