Wskaźniki samochodowe

Philips WhiteVision Xenon-Effekt H4 żarówka samochodowa 12342WHVSM, 2 sztuki w zestawie (8711500788863)

Philips

Żarówki Philips® WhiteVision - aktywna biel światła, rewelacyjny kontrast i długi czas eksploatacji Żarówki Philips WhiteVision wzbogacają oświetlenie główne o energiczny efekt białego światła...

Cena:

Zobacz Liderlamp.pl  Tylko u nas wyprzedaże do -70%
Dostępność w sklepach
Żarówki Philips® WhiteVision - dynamiczna biel światła, genialny kontrast i długi czas eksploatacji

Żarówki Philips WhiteVision wzbogacają oświetlenie główne o dynamiczny efekt białego światła ksenonowego, co istotnie ułatwia prowadzenie pojazdu w nocy. Dzięki jaśniejszemu, o 60% bielszemu światłu WhiteVision stanowi nadzwyczajne połączenie stylu i bezpieczeństwa.

nadzwyczajne wrażenia w trakcie jazdy dzięki energicznemu efektowi białego światła ksenonowego

Żarówki Philips WhiteVision przewyższają jakością wszystkie niebieskie żarówki samochodowe przystępne na rynku — to właściwy dobór dla kierowców, którzy cenią sobie stylową, ale i bezpieczną jazdę. Dzięki wysokiej temperaturze barwowej i stylowej, białej koronie żarówki WhiteVision stanowią znaczące udoskonalenie oświetlenia głównego. Zastrzeżona technologia powlekania trzeciej generacji marki Philips to rewolucyjne rozwiązanie, które nadaje żarówce WhiteVision status pierwszej żarówki samochodowej emitującej naprawdę białe światło.

Najdłuższy okres eksploatacji w swej klasie oznacza dłuższą przyjemność z jazdy

Żarówki Philips WhiteVision (przystępne w wersjach H1, H3, H4, H7 i HB3) pozostały zaprojektowane z myślą o trwałości. Gwarantują one długi i bezusterkowy okres eksploatacji wynoszący do 450 godzin — istotnie dłuższy w sytuacji konkurencyjnych produktów. Rzadsza zamiana żarówek to z kolei pokaźniejsza oszczędność. (H4 i H7 testowane przy standardowym napięciu 13,2 V)

pokaźniejszy kontrast udoskonaloną widoczność i bezpieczniejszą jazdę

Maksymalnie białe światło o temperaturze barwowej 3700 kelwinów lepszą widoczność oznakowania drogowego. Bielsze światło wpływa na zwiększenie czujności kierowcy w nocy, gwarantując bardziej komfortową jazdę.

Do 60% większa widoczność — maksymalna jasność

O 60% pokaźniejsza moc strumienia świetlnego powoduje, iż pojazd jest bardziej widoczny dla innych użytkowników drogi. Polepsza to bezpieczeństwo, dając dłuższy czas reakcji na potencjalne zagrożenia.

W 100% legalne użytkowanie na drogach, w 100% energiczne białe światło

Żarówki WhiteVision uzyskały certyfikat ECE i są pierwszymi na rynku żarówkami kreującymi aktywne białe światło, które dopuszczono do legalnego użytkowania na drogach. Gwarantują one nie tylko najkorzystniejszą widoczność, lecz także bezpieczeństwo, ponieważ nie oślepiają kierowców jadących z naprzeciwka.

wyraźny strumień dynamicznie białego światła

Dzięki aktywne białemu światłu i temperaturze barwowej do 3700 kelwinów żarówki Philips WhiteVision oświetlają drogę jasnym strumieniem, który natychmiast rozprasza mrok. Perfekcyjne oświetlenie zapewniające świetne wrażenia w trakcie jazdy.

Żarówki samochodowe Philips są nad wyraz wytrzymałe

Szkło kwarcowe odporne na działanie promieni UV jest bardziej wytrzymałe aniżeli szkło twarde i charakteryzuje się wysoką niepodatnością na wysokie temperatury i drgania, co eliminuje ryzyko wczesnych awarii. Żarówki samochodowe firmy Philips wytworzone ze szkła kwarcowego odpornego na działanie promieni UV umożliwiają uzyskanie zwiększonego ciśnienia w żarówce, dzięki temu emitują mocniejsze światło i obszerniejszą odporność.

Efekt białego światła ksenonowego i przypasowanie kolorów zapewnia olśniewający wygląd

dołączone do żarówek WhiteVision dwa pozycyjne źródła światła W5W o dopasowanych kolorach nadają oświetleniu pojazdu wygląd standardowy dla luksusowych samochodów.

Specyfikacja

Jazda testowa nocą z żarówką Philips® WhiteVision


Źródło: Philips®

Porównanie żarówki Philips® WhiteVision i X-tremeVision


Źródło: YouTube