Dębica Dębica FRIGO 2 205/55 R16 91 T
25 reviews

parametry:

 • Indeks nośności i szybkości: 91T-190KMH
 • Rocznik: 2015
 • Opory toczenia: C
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni: E
 • Zewnętrzny hałas (dB): 71 dB
 • Zewnętrzny hałas (klasa): 2
 • Termin realizacji: 1
Opona zimowa łącząca parametry opon z kategorii i Komfort: innowacyjna technologicznie budowa zapewnia wysokie przebiegi i wygodną jazdę zimą.

Frigo 2 cechuje się składem mieszanki gumowej, proponującym nad wyraz korzystną elastyczność choćby podczas niskich temperatur występujących w Polsce. Specjalna mieszanka gumowa oraz obszerniejsza ilość lameli bieżnika wpływają na polepszenie przyczepności w trudnych warunkach zimowych. Oponę Dębica Frigo 2 cechuje na dodatek powiększona liczba rowków obwodowych i poprzecznych, dzięki temu woda i błoto pośniegowe są efektywnie odprowadzane spod opony. Rowki bieżnika minimalizują dodatkowo ryzyko wystąpienia aquaplaningu. Budowa opony zapewnia wysokie przebiegi i wygodną jazdę zimą. Opona dedykowana do aut miejskich, kompaktowych, a także samochodów średniej. . TC Dębica S.A. Jest największym polskim producentem opon do samochodów osobowych i dostawczych. Wiodącą pozycję zajmuje w dodatku na rynku opon całostalowych do samochodów ciężarowych, opon do samochodów terenowych, urządzeń i sprzętów rolniczych, a także innych artykułów z branży oponiarskiej. Produkty TC Dębica S.A. Odpowiadają wszelkim światowym standardom i wymogom.

Według danych Instytutu Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk, TC Dębica S.A. Jest największym inwestorem i zakładem pracy w Dębicy i na Podkarpaciu. Zatrudnia blisko 2800 pracowników, współpracując z ponad 300 firmami lokalnymi.

Od 1995 r. Spółka pozyskała inwestora strategicznego, amerykański koncern The Goodyear Tyre & Rubber Company, który aktualnie ma 66,052% akcji Spółki.firma produkuje opony takich marek, jak: Dębica, Goodyear, Dunlop, Fulda i Sava. Sprzedaje swoje produkty w 60 krajach na 6 kontynentach, m.in. W znacznej Brytanii, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Włoszech, USA i Brazylii. .

179 PLN
Kormoran Kormoran Snow 205/55 R16 94 H
25 reviews

Opory toczenia: Opory toczenia to inaczej straty energii, które powstają gdy opona odkształca się podczas jazdy na skutek kontaktu z nawierzchnią. Im mniejszy opór toczenia, tym opona zużywa się wolniej, samochód spala mniej paliwa w trakcie jazdy a użytkowanie pojazdu jest bardziej naturalne i ekonomiczne.

Opory toczenia na etykiecie oznaczone są logiem opony i dystrybutora paliwa a jego skala określona jest literami A-G, gdzie A to najniższe opory toczenia a G to najwyższe. Przyczepność na mokrej nawierzchni: Hamowanie auta na mokrej nawierzchni mierzone jest w metrach i mierzone jest od momentu rozpoczęcia hamowania do pełnego zatrzymania auta.

Jest to kluczowy parametr dotyczący bezpieczeństwa jazdy. Przyczepność na mokrej nawierzchni na etykiecie oznaczona jest logiem opony, a także kropli deszczu. Jej skala określona jest literami A-G, gdzie A oznacza najlepszą przyczepność a G najgorszą.

Zewnętrzny hałas opony: Hałas, który powstaje w trakcie jazdy, mierzony w decybelach, cichość opony ma pokaźny wpływ na ochronę środowiska a im cichsza opona tym bardziej ekologiczna. Oferowana opona jest nowa nigdy nie wykorzystywana, oferowane opony są produkcji 2017/2018, oferowana wartość jest za każdym razem ceną BRUTTO.

Wszystkie opony zakupione w dzień roboczy do godziny 14:00 dostarczamy następnego dnia kurierem pod wyznaczony adres. Jesteśmy legalnie działającą firmą więc zgodnie z Państwa życzeniem na każdą sprzedaną oponę wystawiamy paragon fiskalny lub fakturę Vat.

Wszystkie zakupione w naszym sklepie opony objęte są gwarancją 24miesiące od daty zakupu poświadczonego paragonem albo fakturą. Zdjęcia zamieszczonych opon są poglądowe i mogą sporadycznie odbiegać od rzeczywistości, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt bezpośredni.

Przeznaczenie: Opona OSOBOWA. Parametry: Sezon: ZIMOWA Producent: KORMORAN Klasa: BUDGET Szerokość opony: 205 Profil opony: 55 Indeks szybkości: H-210KMH Opory toczenia: E Przyczepność na mokrej nawierzchni: C Średnica obręczy [cal]: R16 Poziom hałasu: 72 dB

175.89 PLN
Yokohama Yokohama W.drive V905 195/65 R15 91 T
25 reviews

Yokohama W.drive V905 195/65R15 91T opona osobowa zimowa

Opony charakteryzuje doskonała sterowalność i rewelacyjne hamowanie w zimowych warunkach.

użycie opon:

* Samochody osobowe o podwyższonych osiągach

* SUV

* przeciętnej klasy samochody osobowe

Główne atuty opon Yokohama;

* lepsze odprowadzanie śniegu i wody

* świetna przyczepność na mokrej nawierzchni

* pokaźniejsza oszczędność paliwa

* nadzwyczajny drenaż na mokrej i ośnieżonej nawierzchni

* Pewność prowadzenia choćby przy pokaźnych szybkościach

* Niskie opory toczenia nad wyraz długi przebieg

Charakterystyka opon Yokohama;

* Rowki o rozmaitej szerokości i różnych kątach

* udoskonalona mieszanka z mikrokrzemionką i olejkiem pomarańczowym

* Opona wspomagająca oszczędność paliwa, zaprojektowana w koncepcji BluEarth

* Olejek pomarańczowy

* Mieszanka obudowana krzemionką

* Rowki obwodowe Nowy profil

ROWKI WZDŁÓŻNE I POPRZECZNE O przeróżnYCH KĄTACH;

Poprawa stabilności pojazdu podczas takich manewrów jak skręcanie i wychodzenie z poślizgu.

duże ROWKI SKOŚNE;

genialny drenaż na śniegu, błocie i mokrej nawierzchni. Ochrona przed aquaplanningiem dzięki rozwiązaniu See-Through – rowków biegnących poprzez całą szerokość opony.

optymalnY POZIOM SZTYWNOŚCI;

Poprawa osiągów na sniegu i lodzie dzięki maksymalizacji powierzchni styku. Zmaksymalizowany efekt krawędziowania bez utraty sztywności bloków bieżnika. Dwa warianty lamelek optymalny poziom sztywności.

MIKROLAMELKI;

adekwatne osiągi na śniegu i lodzie już od samego początku stosowania opony.

MAKSYMALNA liczba KRAWĘDZI I optymalnY STOSUNEK ROWKÓW I WYPUSTEK BIEŻNIKA;

Poprawa przyczepności i trakcji na nawierzchniach pokrytych śniegiem i lodem, dzięki zmaksymalizowanemu efektowi krawędziowania. W zależności od wymiaru, liczba krawędzi wzrosła przeciętnie o 26% w porównaniu do V902. Stosowny stosunek rowków i wypustek bieżnika pozostał osiągnięty dzięki nowej, 72-stopniowej konstrukcji, poprawiającej pewność prowadzenia równocześnie na suchym śniegu, jak i na błocie pośniegowym.

NOWY PROFIL;

Zmaksymalizowana powierzchnia styku polepsza przyczepność na śniegu i lodzie. Długa i wąska strefa styku udoskonala trakcję na ośnieżonej nawierzchni i zapewnia poprawne zachowanie opony w kontakcie z wodą.

MIESZANKA OBUDOWANA KRZEMIONKĄ;

Obudowana krzemionką mieszanka zapewnia wyśmienite osiągi w szerszym zakresie temperatur, a także mniejsze zużycie paliwa dzięki niskim oporom toczenia.

OLEJEK POMARAŃCZOWY;

udoskonala miękkość opony, powiększając jej powierzchnię kontaktu z nawierzchnią. Polepsza osiągu jednocześnie na suchej, jak i mokrej nawierzchni.

173.23 PLN
Dębica Dębica Frigo HP2 205/60 R16 96 H
25 reviews

Opory toczenia: Opory toczenia to inaczej straty energii, które powstają gdy opona odkształca się w trakcie jazdy na skutek kontaktu z nawierzchnią. Im mniejszy opór toczenia, tym opona zużywa się wolniej, samochód spala mniej paliwa podczas jazdy a wykorzystywanie pojazdu jest bardziej organiczne i ekonomiczne.

Opory toczenia na etykiecie oznaczone są logiem opony i dystrybutora paliwa a jego skala określona jest literami A-G, gdzie A to najniższe opory toczenia a G to najwyższe. Przyczepność na mokrej nawierzchni: Hamowanie auta na mokrej nawierzchni mierzone jest w metrach i mierzone jest od momentu rozpoczęcia hamowania do pełnego zatrzymania auta.

Jest to kluczowy parametr dotyczący bezpieczeństwa jazdy. Przyczepność na mokrej nawierzchni na etykiecie oznaczona jest logiem opony, a także kropli deszczu. Jej skala określona jest literami A-G, gdzie A oznacza najlepszą przyczepność a G najgorszą.

Zewnętrzny hałas opony: Hałas, który powstaje podczas jazdy, mierzony w decybelach, cichość opony ma pokaźny wpływ na ochronę środowiska a im cichsza opona tym bardziej naturalna. Oferowana opona jest nowa nigdy nie wykorzystywana, oferowane opony są produkcji 2017/2018, oferowana cena jest za każdym razem ceną BRUTTO.

Wszystkie opony zakupione w dzień roboczy do godziny 14:00 dostarczamy następnego dnia kurierem pod wyszczególniony adres. Jesteśmy legalnie działającą firmą więc zgodnie z Państwa życzeniem na każdą sprzedaną oponę wystawiamy paragon fiskalny lub fakturę Vat.

Wszystkie zakupione w naszym sklepie opony objęte są gwarancją 24miesiące od daty zakupu poświadczonego paragonem albo fakturą. Fotografie zamieszczonych opon są poglądowe i mogą sporadycznie odbiegać od rzeczywistości, w sytuacji wątpliwości prosimy o kontakt bezpośredni.

Przeznaczenie: Opona OSOBOWA. Atrybuty: Sezon: ZIMOWA Producent: DĘBICA Klasa: BUDGET Szerokość opony: 205 Profil opony: 60 Indeks szybkości: H-210KMH Opory toczenia: B Przyczepność na mokrej nawierzchni: C Średnica obręczy [cal]: R16 Poziom hałasu: 72 dB

243 PLN
Nokian Nokian WR D4 195/65 R15 91 T
25 reviews

niesłychana przyczepność

Pierwsza zimowa opona z wyższej półki do samochodów osobowych z notą A w kategorii przyczepności na mokrej nawierzchni, która oznacza o niemało krótszą drogę hamowania.

Dzięki licznym innowacjom Nokian WR D4 jest mistrzem przyczepności i zagwarantuje bezpieczną, stabilną jazdę.

 • najlepsza przyczepność zimą
 • Stabilność i komfort jazdy
 • Samochody klasy średniej

większa przyczepność zimą, lepsze wyczucie prowadzenia
Każdy blok i lamela w szykownym wzorze bieżnika ma dokładny kształt i precyzyjnie zdefiniowaną rolę, co przekłada się na wspaniałą przyczepność i prowadzenie.

Kontrolowane prowadzenie
Obszar centralny jest zdominowany przez mocne i masywne żebro centralne. Lamele solidnego żebra centralnego nie biegną przez całą jego szerokość, co zwiększa precyzję i kontrolę prowadzenia.

precyzyjna przyczepność, genialna odporność na ścieranie, niskie zużycie paliwa
unikatowe rozłożenie cząsteczek mieszanki kauczukowej Nokian Twin Trac Silica, zawierającej naturalny kauczuk, krzemionkę i olej rzepakowy, zagwarantuje świetne wyniki na śniegu i mokrej nawierzchni.

technika cichych ścian bocznych

Specjalnie dobrana mieszanka gumy między ścianami bocznymi a bieżnikiem efektywnie tłumi hałas i wibracje, które są przenoszone z nawierzchni do wewnątrz pojazdu poprzez ściany boczne.

Wskaźnik bezpieczeństwa opon zimowych z płatkiem śniegu podwyższa poziom bezpieczeństwa oraz komfortu jazdy.

Wskaźnik bezpieczeństwa opon zimowych z płatkiem śniegu w modelu Nokian WR D4 zagwarantuje Ci bezpieczne prowadzenie w zimowych warunkach. Głębokość bieżnika podawana jest w liczbach od 8 do 4 mm. Liczby znikają jedna po drugiej wraz z stoponiowym zużywaniem się opony i zmniejszaniem się głębokości bieżnika. Płatek śniegu pozostaje widoczny do momentu osiągnięcia 4mm głębokości. Gdy przestanie być dostrzegalny, oznacza to, że czas na podmianę opon. Rowki muszą posiadać conajmniej 4 mm głebokości, by zapewnić odpowiednią przyczepność na śniegu i zapobiegać zjawisku aquaplaningu. Marka Nokian Tyres opracowała i opantentowała wskaźnik bezpieczeństwa opon zimowych. Takiej innowacji nie wprowadził żaden inny producent.

190.49 PLN
Dębica Dębica Frigo HP2 205/55 R16 91 H
25 reviews

Producent:

DĘBICA (GRUPA GOODYEAR)

Model:

FRIGO HP2 -NOWOŚĆ

wymiar:

205/55R16

Indeksy:

91H (210km/h)

Rok produkcji: Kraj Produkcji:

2018 Germany

Sezon:

ZIMA

Opony znajdują się fizycznie w magazynie naszej marki.

Frigo HP2 Nowość w segmencie opon klasy średniej i UHP

Frigo HP2 to pierwsza w historii Dębicy opona zimowa asygnowana do samochodów o wysokich osiągach. Wyekwipowana w szereg zaawansowanych rozwiązań technologicznych Dębca Frigo HP2 została zaprojektowana z myślą o kierowcach szanujących intensywną jazdę. Na dodatek opona charakteryzuje się długimi przebiegami i przystępną ceną.

 1. Krótsza droga hamowania na mokrej nawierzchni, a także drogach pokrytych śniegiem
 2. wyjątkowo prawidłowe prowadzenie na śniegu
 3. Dłuższe przebiegi
Opona nie ma rantu ochronnego na felgę.

wybór nowej opony Dębica Frigo HP 2 to pewny spokój przez dużo lat. Dodatkowym atutem jest genialny stosunek jakości do ceny opon.kup zimowe opony Dębica i ciesz się komfortem prowadzenia auta nawet w najtrudniejszych zimowych warunkach!

Co podkreśla firmę DĘBICA?

Pewność prowadzenia

W firmie DĘBICA wiemy, czym jest zamiłowanie do jazdy. Nasze opony projektujemy w taki sposób,podczas każdej jazdy można się było cieszyć pełnią możliwości samochodu.

Liczy się tylko jazda

Nasza filozofia jest prosta: im lepiej czujesz drogę, tym bardziej jazda staje się emocjonująca. Właśnie dlatego kontakt z nawierzchnią jest najważniejszym punktem naszych działań rozwojowych. Ulepszony kontakt oznacza przyjemniejsze wrażenia z jazdy. Większą skrupulatność na łukach. Szybszą reakcję na każdy skręt kierownicy. I więcej czasu na reakcję w krytycznym momencie.

Gdy jedziesz na oponach DĘBICA, czujesz różnicę.

213 PLN
Goodyear Goodyear UltraGrip Performance Gen-1 235/55 R19 105 V
25 reviews

Wielosezonowa opona do SUVów, która nieprzeciętnie dostosowuje się do zmiennych warunków drogowych przez cały rok • genialne zachowanie na drodze przez cały rok

 • pokaźniejsza wytrzymałość

 • Lepsze panowanie nad pojazdem w każdych warunkach pogodowych

 • prawidłowe zachowanie w terenie

genialne zachowanie na drodze przez cały rok

Ciesz się najlepszymi parametrami eksploatacyjnymi przez cały rok dzięki oponie, która dopasowuje się do każdych warunków pogodowych. Dzięki technologii SmartTRED (należącej do grupy rozwiązań Weather Reactive opracowanych przez Goodyear) opona Vector 4Seasons SUV przypasowuje się do zmian pór roku i warunków drogowych poprzez optymalne działanie określonych stref bieżnika. Opona oznaczona symbolem płatka śniegu potwierdzającym przynależność do klasy opon zimowych.

Lepsze panowanie nad pojazdem w każdych warunkach pogodowych

Opona Vector 4Seasons SUV oferuje rewelacyjną przyczepność na zaśnieżonych i oblodzonych drogach. Zawdzięcza to specjalnej mieszance, z której wytwarzano bieżnik, oraz lamelom waflowym. Głębokie rowki wycięte w bieżniku prędko odprowadzają wodę i błoto pośniegowe, zmniejszając ryzyko zjawiska aquaplaningu.większa wytrzymałość

Korzystaj dłużej z tego samego zestawu opon. W oponie Vector 4Seasons SUV użyto mieszankę zoptymalizowaną pod kątem pracy we wszelkich warunkach pogodowych i bardziej płaski profil zapewniający równomierne rozłożenie nacisku. Rozwiązania te znacznie powiększają trwałość opony.dobre zachowanie w terenie


Ciesz się pewnym prowadzeniem poza utwardzonymi drogami dzięki przyczepności na krawędziach bieżnika opony utrzymującym korzystne własności trakcyjne.


źródło: https://www.goodyear.eu


810.12 PLN
Dębica Dębica FRIGO 2 195/65 R15 91 T
25 reviews

cechy:

 • Indeks nośności i prędkości: 91T
 • Rocznik: 2014
 • Opory toczenia: E
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni: F
 • Zewnętrzny hałas (dB): 71
 • Zewnętrzny hałas (klasa): 2
 • Termin realizacji: 1
Opona zimowa łącząca cechy opon z kategorii , a także Komfort: zaawansowana technicznie kompozycja zapewnia wysokie przebiegi i komfortową jazdę zimą.

Frigo 2 cechuje się składem mieszanki gumowej, proponującym bardzo dobrą elastyczność nawet w trakcie niskich temperatur występujących w Polsce. Specjalna mieszanka gumowa oraz większa liczba lameli bieżnika wpływają na polepszenie przyczepności w trudnych warunkach zimowych. Oponę Dębica Frigo 2 znamionuje ponadto rozszerzona liczba rowków obwodowych i poprzecznych, dzięki czemu woda i błoto pośniegowe są sprawnie odprowadzane spod opony. Rowki bieżnika minimalizują również ryzyko wystąpienia aquaplaningu. Konstrukcja opony gwarantuje wysokie przebiegi, a także wygodną jazdę zimą. Opona przeznaczona do aut miejskich, kompaktowych i samochodów przeciętnej. . TC Dębica S.A. Jest największym polskim producentem opon do samochodów osobowych i dostawczych. Wiodącą pozycję zajmuje na dodatek na rynku opon całostalowych do samochodów ciężarowych, opon do samochodów terenowych, maszyn i urządzeń rolniczych, a także innych artykułów z branży oponiarskiej. Produkty TC Dębica S.A. Odpowiadają wszelkim światowym standardom i wymogom.

Według danych Instytutu Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk, TC Dębica S.A. Jest największym inwestorem i zakładem pracy w Dębicy i na Podkarpaciu. Zatrudnia blisko 2800 pracowników, współpracując z ponad 300 firmami lokalnymi.

Od 1995 r. Spółka pozyskała inwestora strategicznego, amerykański koncern The Goodyear Tyre & Rubber Company, który aktualnie ma 66,052% akcji Spółki.marka produkuje opony takich marek, jak: Dębica, Goodyear, Dunlop, Fulda i Sava. Sprzedaje swoje produkty w 60 krajach na 6 kontynentach, m.in. W dużej Brytanii, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Włoszech, USA i Brazylii. .

165.8 PLN
Yokohama Yokohama W.drive V905 215/55 R18 95 V
25 reviews

Yokohama W.drive V905 215/55R18 95V opona osobowa zimowa

Opony charakteryzuje świetna sterowalność i nieprzeciętne hamowanie w zimowych warunkach.

Nowa opona zimowa dla aut osobowych i SUV. Gwarantuje nadzwyczajną sterowalność i świetne parametry hamowania na każdym rodzaju nawierzchni. Zezwala na szybką i bezpieczną jazdę w zimowych warunkach.

ROWKI WZDŁUŻNE I POPRZECZNE O przeróżnYCH KĄTACH;

Poprawa stabilności pojazdu w trakcie takich manewrów jak skręcanie i wychodzenie z poślizgu.

wielkie ROWKI SKOŚNE;

genialny drenaż na śniegu, błocie i mokrej nawierzchni. Ochrona przed aquaplanningiem dzięki rozwiązaniu See-Through – rowków biegnących poprzez całą szerokość opony.

OPTYMALNY POZIOM SZTYWNOŚCI;

Poprawa osiągów na sniegu i lodzie dzięki maksymalizacji powierzchni styku. Zmaksymalizowany efekt krawędziowania bez utraty sztywności bloków bieżnika. Dwa warianty lamelek optymalny poziom sztywności.

MIKROLAMELKI;

stosowne osiągi na śniegu i lodzie już od samego początku używania opony.

MAKSYMALNA liczba KRAWĘDZI I adekwatnY STOSUNEK ROWKÓW I WYPUSTEK BIEŻNIKA;

Poprawa przyczepności i trakcji na nawierzchniach pokrytych śniegiem i lodem, dzięki zmaksymalizowanemu efektowi krawędziowania. W zależności od wymiaru, liczba krawędzi wzrosła średnio o 26% w kontraście do V902. Słuszny stosunek rowków i wypustek bieżnika został osiągnięty dzięki nowej, 72-stopniowej konstrukcji, ulepszającej pewność prowadzenia równocześnie na suchym śniegu, jak i na błocie pośniegowym.

NOWY PROFIL;

Zmaksymalizowana powierzchnia styku udoskonala przyczepność na śniegu i lodzie. Długa i wąska strefa styku poprawia trakcję na ośnieżonej nawierzchni i zapewnia korzystne zachowanie opony w kontakcie z wodą.

MIESZANKA OBUDOWANA KRZEMIONKĄ;

Obudowana krzemionką mieszanka gwarantuje perfekcyjne osiągi w szerszym zakresie temperatur oraz mniejsze zużycie paliwa dzięki niskim oporom toczenia.

OLEJEK POMARAŃCZOWY;

polepsza miękkość opony, rozszerzając jej powierzchnię kontaktu z nawierzchnią. Ulepsza osiągu równocześnie na suchej, jak i mokrej nawierzchni.

401.1 PLN
Vredestein Vredestein Wintrac Xtreme S 245/35 R20 95 Y
25 reviews

Vredestein Wintrac Xtreme S parametry

 • innowacyjna technika lamelek
 • Lamelki wytworzone w technologii ISLT (Internal Sipe Locking Technology)
 • Dwa stanowczo szerokie rowki wzdłużne
 • Rzeźba bieżnika i ściana boczna opracowane poprzez Giugiaro
 • Indeksy prędkości H, V i Y
 • Opony z podwójną osnową i wytrzymałym opasaniem
Korzyści
 • Proste lamelki: trafna trakcja i krótka droga hamowania
 • Zygzakowate lamelki: dodatkowa przyczepność na zakrętach
 • znakomita trakcja i precyzja prowadzenia bez względu na warunki
 • świetne odprowadzanie wody, choćby przy szczególnie obfitej szerokości opony
 • Niski poziom hałasu
 • Sportowy wygląd i intensywne, zdecydowane linie
 • Opona dostosowana do szybkości jazdy do 300 km/h
 • dedykowane w dodatku do samochodów rodzaju SUV

Opona zimowa Wintrac xtreme S klasy Ultra High Performance została zaprojektowana z myślą o sprostaniu nieprzewidywalnym warunkom pogodowym najzimniejszej pory roku. W przypadku opon Wintrac xtreme S maksimum bezpieczeństwa przy jeździe po śniegu i lodzie jest czymś równie oczywistym, jak zapewnienie dobrej przyczepności i precyzji prowadzenia. Dotyczy to także niezaśnieżonych, zamarzniętych nawierzchni, które są najczęściej spotykanymi warunkami drogowymi zimą. Dzięki zastosowaniu technologii ISLT (Internal Sipe Locking Technology) model Wintrac xtreme S na nowo definiuje charakterystykę opony zimowej najwyższej klasy. Technika ta pozwala na ograniczenie deformacji lamelek bieżnika do minimum. Konsekwencją tego jest znakomita stabilność kierunkowa i pokaźniejsza precyzja prowadzenia. Daje to kierowcy idealne poczucie bezpieczeństwa przy pokaźnych prędkościach. Opony Wintrac xtreme S z indeksem prędkości Y powstały we współpracy z Giugiaro i są dostępne w bogatej gamie rozmiarów, co czyni z nich dobry wybór dla najszybszych i najbardziej wytwornych samochodów.

1042.21 PLN
Pirelli Pirelli SottoZero 3 245/45 R18 100 V
25 reviews

Opory toczenia: Opory toczenia to inaczej straty energii, które powstają gdy opona odkształca się w trakcie jazdy na skutek kontaktu z nawierzchnią. Im mniejszy opór toczenia, tym opona zużywa się wolniej, samochód spala mniej paliwa podczas jazdy a użytkowanie pojazdu jest bardziej naturalne i ekonomiczne.

Opory toczenia na etykiecie oznaczone są logiem opony oraz dystrybutora paliwa a jego skala określona jest literami A-G, gdzie A to najniższe opory toczenia a G to najwyższe. Przyczepność na mokrej nawierzchni: Hamowanie auta na mokrej nawierzchni mierzone jest w metrach i mierzone jest od momentu rozpoczęcia hamowania do pełnego zatrzymania auta.

Jest to kluczowy parametr dotyczący bezpieczeństwa jazdy. Przyczepność na mokrej nawierzchni na etykiecie oznaczona jest logiem opony oraz kropli deszczu. Jej skala określona jest literami A-G, gdzie A oznacza najkorzystniejszą przyczepność a G najgorszą.

Zewnętrzny hałas opony: Hałas, który powstaje w trakcie jazdy, mierzony w decybelach, cichość opony ma znaczny wpływ na ochronę środowiska a im cichsza opona tym bardziej naturalna. Oferowana opona jest nowa nigdy nie wykorzystywana, oferowane opony są produkcji 2017/2018, oferowana wartość jest za każdym razem ceną BRUTTO.

Wszystkie opony zakupione w dzień roboczy do godziny 14:00 dostarczamy następnego dnia kurierem pod wskazany adres. Jesteśmy legalnie działającą firmą więc zgodnie z Państwa życzeniem na każdą sprzedaną oponę wystawiamy paragon fiskalny albo fakturę Vat.

Wszystkie zakupione w naszym sklepie opony objęte są gwarancją 24miesiące od daty zakupu poświadczonego paragonem lub fakturą. Fotografie zamieszczonych opon są poglądowe i mogą sporadycznie odbiegać od rzeczywistości, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt bezpośredni.

Przeznaczenie: Opona OSOBOWA. Właściwości: Sezon: ZIMOWA Producent: PIRELLI Klasa: PREMIUM Szerokość opony: 245 Profil opony: 45 Indeks szybkości: V-240KMH Opory toczenia: E Przyczepność na mokrej nawierzchni: B Średnica obręczy [cal]: R18 Poziom hałasu: 72 dB

550.06 PLN