Goodride Goodride SW608 205/55 R16 91 H
25 reviews

niezawodność, korzystne zachowanie na każdym typie nawierzchni i prawidłowa wartość to główne atuty opony Goodride SW608. Model jest wspaniałym rozwiązaniem dla wszystkich kierowców, którzy od opony oczekują nie tylko bezpieczeństwa w trudnych, zimowych warunkach, lecz także zrównoważonej i płynnej jazdy. Ogumienie powstało na bazie progresywnej mieszanki, która charakteryzuje się prawidłową rozciągliwością w niskich temperaturach. Powoduje,powiększa się powierzchnia styku opony z podłożem, a to prowadzi do ulepszonej przyczepności i spokój jazdy. Goodride SW608 została wyposażona w kierunkowy bieżnik, który jest nieraz preferowany w oponach zimowych ze względu na swoje właściwości na śniegu, błocie i lodzie. Wielkie rowki prędko i nieprzeciętnie odprowadzają wodę spod czoła opony, a także gwarantują efektywne osuszanie bieżnika. W wyniku czego maleje ryzyko aquaplaningu, a bezpieczeństwo jazdy zostaje zachowane choćby w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Konstruktorzy zoptymalizowali kierunek lameli bieżnika, co pomogło w uzyskaniu świetnej trakcji i kontroli nad pojazdem w zimowych warunkach drogowych. Goodride SW608 zagwarantuje dobrą stabilność jazdy i szybką dane między kierowca a oponą. Samochód zachowuje przyczepność podczas zakrętów i wykonywania gwałtownych manewrów jak np. Awaryjne hamowanie. Goodride SW608 stanie na wysokości zadania kierowców, dla których opony oprócz korzystnej ceny i trafnych parametrów powinno cechować się trwałością i bezusterkowością.

205.16 PLN
Dębica Dębica FRIGO 2 205/55 R16 91 T
25 reviews

parametry:

 • Indeks nośności i szybkości: 91T-190KMH
 • Rocznik: 2015
 • Opory toczenia: C
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni: E
 • Zewnętrzny hałas (dB): 71 dB
 • Zewnętrzny hałas (klasa): 2
 • Termin realizacji: 1
Opona zimowa łącząca parametry opon z kategorii i Komfort: innowacyjna technologicznie budowa zapewnia wysokie przebiegi i wygodną jazdę zimą.

Frigo 2 cechuje się składem mieszanki gumowej, proponującym nad wyraz korzystną elastyczność choćby podczas niskich temperatur występujących w Polsce. Specjalna mieszanka gumowa oraz obszerniejsza ilość lameli bieżnika wpływają na polepszenie przyczepności w trudnych warunkach zimowych. Oponę Dębica Frigo 2 cechuje na dodatek powiększona liczba rowków obwodowych i poprzecznych, dzięki temu woda i błoto pośniegowe są efektywnie odprowadzane spod opony. Rowki bieżnika minimalizują dodatkowo ryzyko wystąpienia aquaplaningu. Budowa opony zapewnia wysokie przebiegi i wygodną jazdę zimą. Opona dedykowana do aut miejskich, kompaktowych, a także samochodów średniej. . TC Dębica S.A. Jest największym polskim producentem opon do samochodów osobowych i dostawczych. Wiodącą pozycję zajmuje w dodatku na rynku opon całostalowych do samochodów ciężarowych, opon do samochodów terenowych, urządzeń i sprzętów rolniczych, a także innych artykułów z branży oponiarskiej. Produkty TC Dębica S.A. Odpowiadają wszelkim światowym standardom i wymogom.

Według danych Instytutu Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk, TC Dębica S.A. Jest największym inwestorem i zakładem pracy w Dębicy i na Podkarpaciu. Zatrudnia blisko 2800 pracowników, współpracując z ponad 300 firmami lokalnymi.

Od 1995 r. Spółka pozyskała inwestora strategicznego, amerykański koncern The Goodyear Tyre & Rubber Company, który aktualnie ma 66,052% akcji Spółki.firma produkuje opony takich marek, jak: Dębica, Goodyear, Dunlop, Fulda i Sava. Sprzedaje swoje produkty w 60 krajach na 6 kontynentach, m.in. W znacznej Brytanii, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Włoszech, USA i Brazylii. .

196.27 PLN
Goodride Goodride SW608 205/60 R16 92 H
25 reviews

bezawaryjność, dobre zachowanie na każdym typie nawierzchni i korzystna wartość to główne zalety opony Goodride SW608. Model jest wspaniałym rozwiązaniem dla wszystkich kierowców, którzy od opony oczekują nie tylko bezpieczeństwa w niełatwych, zimowych warunkach, lecz także jednostajnej i płynnej jazdy. Ogumienie powstało na bazie progresywnej mieszanki, która charakteryzuje się prawidłową sprężystością w niskich temperaturach. Powoduje,rozszerza się powierzchnia styku opony z podłożem, a to prowadzi do udoskonalonej przyczepności i spokój jazdy. Goodride SW608 została zaopatrzona w kierunkowy bieżnik, który jest często preferowany w oponach zimowych ze względu na swoje atrybuty na śniegu, błocie i lodzie. Duże rowki prędko i nieprzeciętnie odprowadzają wodę spod czoła opony oraz gwarantują produktywne osuszanie bieżnika. W efekcie maleje ryzyko aquaplaningu, a bezpieczeństwo jazdy zostaje zachowane choćby w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Konstruktorzy zoptymalizowali kierunek lameli bieżnika, co pomogło w uzyskaniu wyśmienitej trakcji i kontroli nad pojazdem w zimowych warunkach drogowych. Goodride SW608 zagwarantuje korzystną stabilność jazdy i szybką informacje pomiędzy kierowca a oponą. Samochód zachowuje przyczepność podczas zakrętów i realizowania gwałtownych manewrów jak np. Awaryjne hamowanie. Goodride SW608 stanie na wysokości zadania kierowców, dla których opony oprócz korzystnej ceny i optymalnych parametrów powinno charakteryzować się trwałością i niezawodnością.

176 PLN
Nokian Nokian WR SUV 3 235/55 R18 104 H
25 reviews

nieprzeciętne właściwości jezdne na śniegu i błocie pośniegowym

Opona Nokian WR SUV w zmiennych warunkach zimowych w Polsce czuje się jak u siebie i gwarantuje znakomitą przyczepność zimą i świetne parametry jezdne. Zimowa opona Nokian WR SUV 3 chroni przed aquaplaningiem i aquaplaningiem na błocie pośniegowym i pozwala uniknąć wszystkich nieprzewidzianek, jakie niesie ze sobą zima. Opona ta płynnie się toczy i zapewnia skrupulatne prowadzenie, jak jeszcze równowagę na śniegu, błocie pośniegowym i na suchych nawierzchniach.

Nowy symetryczny bieżnik kierunkowy opony Nokian WR SUV 3, liczne nacięcia lameli i zimowa mieszanka gumowa na bazie krzemionki do samochodów SUV o obszernej mocy niezwykle jednostajne właściwości jezdne i dobrą przyczepność nawet przy wysokich prędkościach. Z kolei innowacje takie jak system Snow Claws wspaniałą przyczepność na śniegu i lodzie – był to cel specjalny, który postawiono sobie przy projektowaniu tej opony. Unikatowy wzór bieżnika i polerowane rowki poprzeczne pomagają zlikwidować niebezpieczny aquaplaning oraz aquaplaning na błocie pośniegowym.

unikatowy wzór bieżnika – wspaniałe prowadzenie

Bieżnik opon SUV High Performance optymalizuje prowadzenie pojazdu i parametry zabezpieczające przed aquaplaningiem i aquaplaningiem na błocie pośniegowym. Wzdłużne żebro środkowe stabilizuje jazdę na wszystkich powierzchniach, zwłaszcza przy obfitych szybkościach. Poza logicznym i wyważonym prowadzeniem opona Nokian WR SUV 3 starannie się zatrzymuje i lekko toczy, dzięki czemu kierowca oszczędza paliwo i chroni środowisko.

Stabilizatory na blokach bieżnika obok żebra środkowego i żeber wzdłużnych dodatkową sztywność w trudnych i zmiennych warunkach, w jakich eksploatuje się samochody SUV. Trójwymiarowe lamele blokujące, rozciągające się od barku do barku, poprawiają prowadzenie opon zimowych Nokian na zakrętach i w trakcie wymijania. W przeciwieństwie do lameli prostej lamela blokująca 3D wspomaga blok bieżnika wtedy, gdy się otwiera, co zapewnia mechanizm blokujący, który jest w nią wbudowany.

postępowy system Snow Claws – trafna przyczepność na śniegu

Specjalne „pazurki" systemu Snow Claws są wycięte w rowkach wzdłużnych i poprzecznych bloków bieżnika, żeby zapewnić niezbędną przyczepność na drogach w warunkach zimowych. Solidnie wbijają się w powierzchnię na miękkim śniegu i na miękkim podłożu. Duża liczba lameli w blokach bieżnika gwarantuje rezerwę przyczepności na dni deszczowe. Opona Nokian WR SUV 3 ekspresowo reaguje na ruchy kierownicy, łatwo się ją prowadzi na suchych, a także mokrych nawierzchniach, jest także bezusterkowa w trakcie prędkiego skręcania lub zmiany pasa ruchu na oblodzonej drodze.

przypasowana mieszanka bieżnika maksymalizuje przyczepność i solidność

sztywna zimowa mieszanka na bazie krzemionki do samochodów SUV, przypasowana do zmiennych warunków i znacznych szybkości, zagwarantuje wspaniałą przyczepność zimą i odporność na ścieranie we wszelkich temperaturach. Przyczepność na mokrych nawierzchniach jest optymalizowana poprzez dużą zawartość krzemionki w mieszance, która niezawodnie reaguje na wzrost i spadek temperatury.

522.94 PLN
Hankook Hankook i*cept Evo 2 W320 215/55 R16 93 H
25 reviews

Hankook i*cept evo² (W320) Zoptymalizowany asymetryczny wzór bieżnika dedykowany do jazdy w każdych warunkach zimowych

Zoptymalizowany wzór bieżnika pomaga efektywnie „wgryźć się" oponom w śnieg i rozszerza ich przyczepność.

cechy Wzór bieżnika

Bieżnik polepszający przyczepność na śniegu
Ukośny wzór bieżnika zapewnia większe tarcie na śliskiej nawierzchni. Rewelacyjne zachowanie opony na śniegu dzięki optymalizacji kąta ukośnych rowków.

Zygzakowaty rowek trakcyjny
poprawia parametry trakcyjne na śniegu oraz jakość hamowania przez rozszerzenie punktu krzyżowania.

Zimowe lamele 3D
adekwatną pracę w zimowych warunkach, minimalizując ruch bloków na mokrych i ośnieżonych drogach.

Szczeliny chwytne
zapewnia nieprzeciętne pokonywanie zakrętów dzięki dolnym szczelinom.

obszerny bark
zapewnia najlepszą pracę opony oraz poprawia przyczepność dzięki szerszym blokom barku w porównaniu z klasycznymi oponami.

Zoptymalizowany blok sześcienny
poprzez podzielenie ukośnego bloku półrowkami uzyskano ulepszoną sprężystość oraz zoptymalizowany obszar kontaktu opony z podłożem podczas pokonywania zakrętów. Dzięki czemu poprawiło się także zachowanie opony na mokrej i ośnieżonej nawierzchni.

szerokie rowki wodne
udoskonalone zachowanie na mokrej nawierzchni dzięki 30% szerszym rowkom w porównaniu z wcześniejszymi produktami.

Pochylenie na wodę
gwarantuje doskonałą pracę opony na mokrej nawierzchni przez powiększenie pola przekroju poprzecznego.

Struktura opony

element krzemionkowy zapewniający genialną przyczepność
udoskonalone parametry trakcyjne na śniegu i w deszczu oraz mniejszy opór toczenia.

wzmocnione opasanie jednolitej pełnej warstwy pokrywającej
nieprzeciętna odporność bieżnika.

duża powłoka stalowego opasania
zagwarantuje adekwatną sztywność bieżnika udoskonaloną pracę całej opony.

Uwzględnienie niezwykle twardego wypełnienia stopki
poprawia kontrolę nad kołami i sterowność.

Ultra wytrzymałe drutówki
udoskonalają jednorodność, a także odporność stopki.

308.31 PLN
Fulda Fulda KRISTALL MONTERO 3 185/65 R15 88 T
25 reviews

parametry:

 • Indeks nośności i prędkości: 88T-190KMH
 • Rocznik: 2016
 • Opory toczenia: C
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni: C
 • Zewnętrzny hałas (dB): 68 DB
 • Zewnętrzny hałas (klasa): 1
 • Termin realizacji: 1

KRISTALL MONTERO 3

Opona zimowa, uzyskująca wysokie osiągi

Ciesz się niezwykle dobrymi własnościami trakcyjnymi w każdych zimowych warunkach. Opona Kristall Montero 3 bez problemu radzi sobie z chłodem, deszczem, śniegiem i lodem, a do tego jest dostępna cenowo.

 • nad wyraz dobra trakcja na śniegu
 • należycie spisuje się w każdych warunkach
 • nieprzeciętna przyczepność w niskich temperaturach
NAJWAŻNIEJSZE zalety
 • wyjątkowo dobra trakcja na śniegu

  Ciesz się wyjątkowo dobrymi własnościami trakcyjnymi w okresie zimowym dzięki technologii SnowCatcher firmy Fulda. Rowki w centralnej strefie bieżnika tworzą sieć wzajemnie blokujących się klocków chwytających śnieg, zwiększając przyczepność opony na zaśnieżonej drodze.

 • prawidłowo spisuje się w każdych warunkach

  W oponie Kristall Montero 3 zastosowano technikę Bubble Blade. Powiększona ilość trójwymiarowych lameli zapewnienia udoskonaloną przyczepności na śniegu i lodzie, zaś zimowy wzór bieżnika daje zrównoważone prowadzenie na śnieżnych drogach.

 • wyjątkowo dobra przyczepność w niskich temperaturach

  W oponie wykorzystano specjalną mieszankę gumową, która pozostaje elastyczna w niskich temperaturach. Dzięki czemu opona zachowuje rewelacyjne parametry użytkowe choćby w wyjątkowo niskich temperaturach.

152.31 PLN
Dębica Dębica FRIGO 2 185/65 R15 88 T
25 reviews

cechy:

 • Indeks nośności i szybkości: 88T-190KMH
 • Rocznik: 2014
 • Opory toczenia: E
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni: E
 • Zewnętrzny hałas (dB): 71 dB
 • Zewnętrzny hałas (klasa): 2
 • Termin realizacji: 1
Opona zimowa łącząca parametry opon z kategorii i Komfort: nowoczesna technologicznie budowa zagwarantuje wysokie przebiegi i komfortową jazdę zimą.

Frigo 2 charakteryzuje się składem mieszanki gumowej, proponującym szczególnie prawidłową sprężystość choćby podczas niskich temperatur występujących w Polsce. Specjalna mieszanka gumowa i większa liczba lameli bieżnika wpływają na polepszenie przyczepności w niełatwych warunkach zimowych. Oponę Dębica Frigo 2 znamionuje ponadto powiększona liczba rowków obwodowych i poprzecznych, dzięki czemu woda i błoto pośniegowe są sprawnie odprowadzane spod opony. Rowki bieżnika minimalizują jeszcze ryzyko wystąpienia aquaplaningu. Konstrukcja opony zagwarantuje wysokie przebiegi, a także komfortową jazdę zimą. Opona dedykowana do aut miejskich, kompaktowych i samochodów przeciętnej. . TC Dębica S.A. Jest największym polskim producentem opon do samochodów osobowych i dostawczych. Wiodącą pozycję zajmuje jeszcze na rynku opon całostalowych do samochodów ciężarowych, opon do samochodów terenowych, urządzeń i maszyn rolniczych, a także innych produktów z branży oponiarskiej. Produkty TC Dębica S.A. Odpowiadają wszelkim światowym standardom i wymogom.

Według danych Instytutu Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk, TC Dębica S.A. Jest największym inwestorem i zakładem pracy w Dębicy i na Podkarpaciu. Zatrudnia blisko 2800 pracowników, współpracując z ponad 300 firmami lokalnymi.

Od 1995 r. Spółka pozyskała inwestora strategicznego, amerykański koncern The Goodyear Tyre & Rubber Company, który aktualnie ma 66,052% akcji Spółki.marka produkuje opony takich marek, jak: Dębica, Goodyear, Dunlop, Fulda i Sava. Sprzedaje swoje produkty w 60 krajach na 6 kontynentach, m.in. W wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Włoszech, USA i Brazylii. .

157.97 PLN
Dębica Dębica FRIGO 2 195/65 R15 91 T
25 reviews

cechy:

 • Indeks nośności i prędkości: 91T
 • Rocznik: 2014
 • Opory toczenia: E
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni: F
 • Zewnętrzny hałas (dB): 71
 • Zewnętrzny hałas (klasa): 2
 • Termin realizacji: 1
Opona zimowa łącząca cechy opon z kategorii , a także Komfort: zaawansowana technicznie kompozycja zapewnia wysokie przebiegi i komfortową jazdę zimą.

Frigo 2 cechuje się składem mieszanki gumowej, proponującym bardzo dobrą elastyczność nawet w trakcie niskich temperatur występujących w Polsce. Specjalna mieszanka gumowa oraz większa liczba lameli bieżnika wpływają na polepszenie przyczepności w trudnych warunkach zimowych. Oponę Dębica Frigo 2 znamionuje ponadto rozszerzona liczba rowków obwodowych i poprzecznych, dzięki czemu woda i błoto pośniegowe są sprawnie odprowadzane spod opony. Rowki bieżnika minimalizują również ryzyko wystąpienia aquaplaningu. Konstrukcja opony gwarantuje wysokie przebiegi, a także wygodną jazdę zimą. Opona przeznaczona do aut miejskich, kompaktowych i samochodów przeciętnej. . TC Dębica S.A. Jest największym polskim producentem opon do samochodów osobowych i dostawczych. Wiodącą pozycję zajmuje na dodatek na rynku opon całostalowych do samochodów ciężarowych, opon do samochodów terenowych, maszyn i urządzeń rolniczych, a także innych artykułów z branży oponiarskiej. Produkty TC Dębica S.A. Odpowiadają wszelkim światowym standardom i wymogom.

Według danych Instytutu Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk, TC Dębica S.A. Jest największym inwestorem i zakładem pracy w Dębicy i na Podkarpaciu. Zatrudnia blisko 2800 pracowników, współpracując z ponad 300 firmami lokalnymi.

Od 1995 r. Spółka pozyskała inwestora strategicznego, amerykański koncern The Goodyear Tyre & Rubber Company, który aktualnie ma 66,052% akcji Spółki.marka produkuje opony takich marek, jak: Dębica, Goodyear, Dunlop, Fulda i Sava. Sprzedaje swoje produkty w 60 krajach na 6 kontynentach, m.in. W dużej Brytanii, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Włoszech, USA i Brazylii. .

168.37 PLN
Dębica Dębica FRIGO 2 175/65 R14 82 T
25 reviews

atrybuty:

 • Indeks nośności i prędkości: 82T-190KMH
 • Opory toczenia: E
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni: F
 • Zewnętrzny hałas (dB): 70 dB
 • Zewnętrzny hałas (klasa): 2
 • Termin realizacji: 2_3
Opona zimowa łącząca cechy opon z kategorii oraz Komfort: nowoczesna technicznie konstrukcja gwarantuje wysokie przebiegi i wygodną jazdę zimą.

Frigo 2 znamionuje się składem mieszanki gumowej, oferującym bardzo korzystną sprężystość nawet podczas niskich temperatur występujących w Polsce. Specjalna mieszanka gumowa i pokaźniejsza liczba lameli bieżnika wpływają na polepszenie przyczepności w nieprzystępnych warunkach zimowych. Oponę Dębica Frigo 2 znamionuje ponadto powiększona ilość rowków obwodowych i poprzecznych, dzięki czemu woda i błoto pośniegowe są sprawnie odprowadzane spod opony. Rowki bieżnika minimalizują też ryzyko wystąpienia aquaplaningu. Konstrukcja opony zagwarantuje wysokie przebiegi, a także komfortową jazdę zimą. Opona dedykowana do aut miejskich, kompaktowych i samochodów średniej. . TC Dębica S.A. Jest największym polskim producentem opon do samochodów osobowych i dostawczych. Wiodącą pozycję zajmuje również na rynku opon całostalowych do samochodów ciężarowych, opon do samochodów terenowych, maszyn i maszyn rolniczych, a także innych towarów z branży oponiarskiej. Produkty TC Dębica S.A. Odpowiadają wszelkim światowym standardom i wymogom.

Według informacji Instytutu Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk, TC Dębica S.A. Jest największym inwestorem i zakładem pracy w Dębicy i na Podkarpaciu. Zatrudnia blisko 2800 pracowników, współpracując z ponad 300 firmami lokalnymi.

Od 1995 r. Spółka pozyskała inwestora strategicznego, amerykański koncern The Goodyear Tyre & Rubber Company, który obecnie posiada 66,052% akcji Spółki.producent produkuje opony takich marek, jak: Dębica, Goodyear, Dunlop, Fulda i Sava. Sprzedaje swoje produkty w 60 krajach na 6 kontynentach, m.in. W obszernej Brytanii, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Włoszech, USA i Brazylii. .

139.37 PLN
Continental Continental ContiWinterContact TS 830P 205/55 R16 91 H
25 reviews

Nowa ContiWinterContact™ TS 830 P - bezpieczeństwo dla aut klasy premium.

Niezwykła siła hamowania na lodzie i śniegu.

Wysoka sztywność środkowych bloków bieżnika i wielka liczba lameli z krawędziami powiększającymi przyczepność to poprawiona siła hamowania na mokrych i oblodzonych drogach.

Lepsza trakcja na śniegu

obfita liczba bloków i lameli w częściach grzbietowych opony kreuje zbiór krawędzi powiększających przyczepność co w efekcie daje udoskonaloną trakcję na śniegu.

obfite przebiegi

Ze względu na równomierne rozłożenie sztywności bloków oraz nacisku na powierzchni styku, ContiWinterContact™ TS 830 P zużywają się wolniej i bardziej równomiernie, co skutkuje dłuższymi przebiegami.

Zasada działania systemu SSR:

W przeciwieństwie do standardowych opon, zasada działania systemu SSR jest oparta na umocnionych, samonośnych bocznych ściankach. Zapobiegają one sytuacji, w której środek opony zostaje przytrzaśnięty pomiędzy nawierzchnią drogi, a także felgą i zapobiegają zsunięcie się opony do wnętrza felgi, w sytuacji utraty ciśnienia. Wzmocnione ścianki boczne opon SSR umożliwiają kontynuowanie jazdy samochodem z dopuszczalną szybkością 80 km/h, przez maksymalnie 80 km, w zależności od stanu nawierzchni, a także wagi samochodu.

Opony SSR typu run-flat oferują kluczowe zalety:

Wraz z oponami SSR, kierowca pozostaje mobilny choćby w przypadku opony, z której uszło powietrze. Można dojechać do celu podróży również punktu wulkanizacyjnego, bez konieczności wymiany przebitej opony na koło zapasowe. Kompatybilne ze charakterystycznymi felgami prosty montaż pozwala na oszczędnosć miejsca w samochodzie i redukcję jego wagi. A tym samym na obniżenie zużycia paliwa.

190.92 PLN
Bridgestone Bridgestone BLIZZAK LM-32 205/55 R16 91 H
25 reviews

Bridgestone Blizzak LM32 235/55R17 103V opona osobowa zimowa

etykieta; ( E, C, 2)), 71dB )

Opony zimowe Bridgestone Blizzak LM-32 perfekcyjny poziom przyczepności w najróżniejszych warunkach. Dają pewność bezpieczeństwa na mokrej, suchej i zamarzniętej nawierzchni. Perfekcyjna przyczepność na śniegu, błocie pośniegowym i lodzie nieprzeciętne prowadzenie i kontrola na mokrej nawierzchni Pewne prowadzenie we wszystkich zimowych warunkach

 • Kierunkowy bieżnik i długie rowki poprzeczne znakomitą przyczepność na śniegu.
 • szerokie i niesprężyste klocki barkowe rewelacyjne prowadzenie na śliskich nawierzchniach.
 • nowoczesna rzeźba bieżnika zagwarantuje słuszne osiągi na mokrym podłożu.
 • Najnowocześniejsza mieszanka bieżnika gwarantuje genialną przyczepność i hamowanie w zimowych warunkach pogodowych.
  znakomitE OSIĄGI NA MOKREJ NAWIERZCHNI;
  Nowa najwyższej jakości mieszanka wzbogacona krzemionką zapewnia wysoką wytrzymałość na zużycie, udoskonala osiągi na mokrej nawierzchni, a także zniża opór toczenia.
  nieprzeciętnE cechy UŻYTKOWE;
  Ustawione pod rozmaitymi kątami klocki i konstrukcja lameli powiększają do maksimum liczbę krawędzi dla szybszej reakcji w trakcie pokonywania zakrętów i hamowania na nawierzchni mokrej lub przykrytej ubitą powłoką śniegu.

  PRZEDŁUŻONA odporność;
  lepsza konstrukcja z lekkim opasaniem i zoptymalizowanym profilem osnowy obniża wagę opony i jednocześnie powiększa jej trwałość.

  genialnA KONTROLA;
  Trójwymiarowe lamele na barkach minimalizują odkształcanie klocków, poprawiając prowadzenie i bezusterkowość choćby przy pokaźnym obciążeniu.

169.16 PLN