Soundbary

Onkyo LS-T30 (4961330038742)

Onkyo

Gdy usłyszysz dźwięk z telewizora umocniony poprzez system Onkyo nie będziesz już miał odwrotu. Pozostanie Ci tylko znaleźć sprzęt o odpowiednim wyglądzie i prostocie używania. Jeśli zainteresowany...

Cena:

Zobacz ELECTRO.pl
Dostępność w sklepach

Gdy usłyszysz dźwięk z telewizora umocniony poprzez system Onkyo nie będziesz już miał odwrotu. Pozostanie Ci wyłącznie znaleźć sprzęt o odpowiednim wyglądzie i prostocie stosowania. Jeśli zainteresowany jesteś elegancją i chcesz jednocześnie zaoszczędzić miejsce mamy dla Ciebie coś perfekcyjnego. Nowy Onkyo LS-T30 skupia w sobie sprawdzone rozwiązania techniki Hi-Fi, łatwość obsługi i uniwersalność w stylowej obudowie. Polecamy go do używania z dużymi nawet 70 calowymi telewizorami które można do niego podłączyć jednym przewodem. Pokaźny 16 cm subwoofer świetnie łączy się z czterema pełnozakresowymi głośniki żeby produkować energiczny, głęboki i szczegółowy dźwięk.

Cztery zoptymalizowane tryby przestrzenne pochodzące od specjalisty w dziedzinie dźwięku wielokanałowego firmy DTS Sound Studio™, pozwolą Ci dokładnie zjednoczyć się wyświetlanej treści. LS-T30 jest wyposażony w dekoder Dolby Digital, możesz więc z wyśmienitą jakością odtwarzać dźwięk ze ścieżek z płyt DVD albo Blu-ray Disc, czy dekoderów telewizji kablowej HD. Najlepsze jest jednak to, że Twój LS-T30 może słwykorzystać jako mocny system stereo do którego można prosto dostarczyć dźwięk ze smartfona z zastosowaniem Bluetooth albo podłączyć odtwarzacz multimedialny przy pomocy analogowego wejścia stereo (minijack 3.5 mm).

LS-T30 jest wyjątkowo płaski i z łatwością daje się wkomponować w aranżacja pokoju, a do tego oferuje przestrzenny dźwięk bez konieczności budowania skomplikowanego sytemu wielogłośnikowego.