Pozostałe zabawki ogrodowe

Insportline Ochronna siatka do trampoliny basic - 244 cm (8595153662271)

InSPORTline

Ochronna siatka InSPORTline do trampoliny Basic - 244 cm jest odpowiednim dodatkiem w przypadkach, gdy występuje gwałtowne rozerwanie lub uszkodzenia oryginalnej siatki bezpieczeństwa. W tym...

Cena:

Zobacz inSPORTline Polska
Dostępność w sklepach

Ochronna siatka InSPORTline do trampoliny Basic - 244 cm jest odpowiednim dodatkiem w przypadkach, gdy występuje gwałtowne rozerwanie albo uszkodzenia oryginalnej siatki bezpieczeństwa. W tym przypadku nie trzeba kupować całości, ale można kupić tą siatkę i umieścić ją na oryginalnej konstrukcji, a tym samym w dalszym ciągu zapewnić maksymalne bezpieczeństwo podczas korzystania z trampoliny.

Ochronna siatka InSPORTline do trampoliny Basic - 244 cm średnicy jest specjalną wzmocnioną siatką zabezpieczającą przed upadkami poza obszar trampoliny i chroniącą użytkownika przed ewentualnymi obrażeniami. Dzięki specjalnemu projektowi technicznemu i wysokiej jakości materiałów, to zabezpieczenie spełnia normy EN -71by TermBlazer"> niemiecki TÜV NORD i testroom ASTM International. Siatka jest odporna na promieniowanie UV i wilgoć, a zatem jest stosowna do użytkowania na zewnątrz. Otwór wejściowy jest zaopatrzony w zamek, który zezwala na całkowite zamknięcie obszaru działania trampoliny i zapewnia maksymalne bezpieczeństwo.

Opis technologiczny:
nad wyraz wytrzymałe i trwałe zabezpieczenie

oporność na promieniowanie UV i wilgoć

Wysokość siatki: 200 cm

Średnica siatki: 244 cm

otwór wejściowy jest zaopatrzony w zamek do całkowitego zamknięcia obszaru działania

trampoliny nietrudny i prędki montaż Wysoka jakość i długa żywotność