NAC NAC BP520-27T
25 reviews

Kosa spalinowa 2,7KM NAC BP520-27-T

Urządzenie znanej amerykańskiej marki NAC "New American Concept".
firma NAC należy do wiodących na świecie producentów elektronarzędzi i akcesoriów.
jednocześnie w U.S.A. Jak i na całym świecie zajmuje czołowe miejsce w sprzedaży towarów asygnowanych do wykorzystywania domowego do pracy w rzemiośle oraz w przemyśle.

Kosa o symbolu BP520-27-T to największe urządzenie o szczególnie obszernej mocy z gamy kos spalinowych produkowanych przez markę NAC.

Kosa ta jest wyekwipowana w wytrzymały silnik o nad wyraz szerokiej mocy 2,7 KM, co powoduje, iż jest istotnie wszechstronna i może być stosowana do prac przydomowych, a także poprzez najistotniej wymagających użytkowników przy mistrzowskim stosowaniu.

Kosa została zaopatrzona w regulowany uchwyt rodzaju V (tzw. Rowerowy) na którym znajdują się niezbędne komponenty do sterowania urządzeniem.

posiada regulację wysokości zatem każdy użytkownik może przypasować jej wysokość i pochylenie do swego wzrostu.

Kosa wyekwipowana jest w funkcję samoczynnego podawania żyłki a dołączona do zestawu tarcza tnąca pozwala w prędki i nietrudny sposób uporać się z krzakami i twardymi łodygami chwastów.

dane techniczne :

pojemność silnika : 51,2cm3
Maksymalna moc : 2,7KM
Uchwyt : rodzaj V (tzw. Rowerowy)
Paliwo : benzyna bezołowiowa 95 Pb
Mieszanka paliwowa : 25:1
pojemność zbiornika paliwa : 0,85l
Średnica robocza żyłki : 400mm (40cm)
Średnica robocza tarczy : 255mm (25,5cm)
Średnica otworu narzędzi tnących : 26mm
Gwarantowany poziom mocy akustycznej : 114 dB(A)
Waga : 7,8kg

Gwarancja :

24 miesiące przy sprzedaży konsumenckiej (paragon)
12 miesięcy przy sprzedaży komercyjnej (fakt. VAT)
Instrukcja w języku polskim.

419 PLN
Gardena Pompa zanurzeniowa do studni głębinowej GARDENA 1499-20, 950 W, 5 bar, 6000 l/h, 50 m (4078500149907)
25 reviews

Do automatycznego zasilania w wodę domu i ogrodu bezpośrednio ze studni albo cysterny. Stal szlachetna, wytrzymała pokrywa ze stali rdzoodpornej. Nieprzeciętnie nadaje się do studni od 100 mm Ø. Zrównoważona podstawa zapobiega wciąga brud i piasek. Elektroniczny wyłącznik ciśnieniowy i czujnik natężenia przepływu automatycznie włączają i wyłączają pompę podczas pobierania wody. Zabezpieczenie przed pracą na sucho uniemożliwia uszkodzeniu pompy w przypadku braku cieczy do pompowania. W przypadku instalacji stałych zaleca się używanie węża opornego na ciśnienie. Pompa może pozostać zanurzona w wodzie. Stanowczo cicha praca. Długa żywotność i niezawodność dzięki podwójnemu uszczelnieniu silnika, ceramicznej ochronie wału napędowego, a także dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości tworzyw, takich jak tworzywo nienaturalne wzmocnione włóknem szklanym i stal nierdzewna. Z wielostopniowym, solidnym napędem pompy. Gwint przyłączeniowy 33,3 mm (G 1"), pasuje do systemu wtykowego węża na wodę GARDENA. Z liną mocującą do zanurzania pompy w tłoczonym medium. Tłoczone medium: czysta słodka woda. Nie wolno pompować słonej wody, substancji zadziornych i łatwopalnych, a także środków spożywczych. Cichy, niewymagający przeglądów okresowych silnik kondensatorowy z wyłącznikiem cieplnym.

1982.91 PLN