Karcher Karcher K3 Full Control
25 reviews

krótki czas przygotowania do pracy, komfortowa mobilność i minimalny ciężar znamionują urządzenie z linii standard klasy K 3.


Urządzenie wysokociśnieniowe w klasie K 3 znamionuje się kompaktowymi rozmiarami i niewielkim ciężarem. Jego zaletą jest użyteczność, łatwość obsługi i przechowywania. Urządzenie idealnie spełni oczekiwania w czyszczeniu mebli, narzędzi ogrodowych, tarasów, rowerów czy samochodów kompaktowych. W wyposażeniu 6 m wąż wysokociśnieniowy, lanca Vario Power i dysza rotacyjna. Lanca Vario Power zagwarantuje łatwą regulację ciśnienia poprzez obracanie. Pozwala to przypasować cechy strumienia do solidnych zastosowań. Wyjmowany zbiornik na środek czyszczący jest nietrudny do opróżnienia i wyczyszczenia. Na urządzeniu zamontowano hak na kabel zasilający lub wąż wysokociśnieniowy. Obfite koła i praktyczny uchwyt prowadzący ułatwiają transport i wygodne manewrowanie urządzeniem.

parametry i mocne strony

  • Quick Connec. TUmożliwia łatwe podłączanie węża wysokociśnieniowego do pistoletu i do urządzenia i odłączanie poprzez proste naciśnięcie przycisku na pistolecie.
  • Wyjmowany zbiornik na środek czyszczący. Proste korzystanie ze środków czyszczących.
  • pokaźny hak na obudowie zapewnia wygodne przechowywanie zwiniętego węża ciśnieniowego
  • Pistolet spryskujący Full Control - Trzy stopnie ciśnienia spryskującego pozwalajązjednoczyć je do czyszczonej powierzchni. Lanca Vario Power zezwala na płynną regulację ciśnienia od wysokiego do niskiego. Wskaźnik poziomu ciśnienia wody Full Control Power Gun umożliwia dobór stosownego ustawienia.

    Wyposażenie charakterystyczne.

529 PLN
MeasureMe® Anemometr skrzydełkowy MT881
25 reviews

Termoanemometr skrzydełkowy MT881 europejskiej firmy MeasureMe®, która znana jest z wysokiej jakości towarów i dokładnego pomiaru.

Anemometr MT881 jest wysokiej klasy miernikiem, służący do precyzyjnego pomiaru szybkości i strumienia przepływu powietrza, a także starannego pomiaru temperatury.

Anemometr mierzy prędkość wiatru od 1 metra na sekundę.

użycie anemometru:

- klimatyzacja - przyrząd ten sprawdza się doskonale do przeglądów i kontroli ciągów kominkowych, wentylacyjnych, nawiewowych itp. ( od 1 metra na sekundę )

- motoryzacja
- kontrola układów chłodzenia i klimatyzacji
- lotnictwo – warunki dla prowadzenia lotów szybowców, lotni, balonów
- przemysł – BPH, kontrola warunków pracy, kontrola przepływu powietrza w procesach technologicznych

atuty anemometru:

- czytelny duży ekran LCD
- możliwość wyboru dowolnej jednostki odczytu temperatury i prędkości powietrza
- wyjątkowo dokładny pomiar temperatury jak i prędkości i strumienia powietrza
- możliwość równoczesnego pomiaru temperatury i przepływu powietrza
- możliwość pomiaru efektywności przepływu
- prosty i intuicyjny sposób obsługi oraz drobna waga i rozmiary urządzenia
- funkcja pamięci przeciętnej, min. I max. Prędkości mierzonych
- funkcja HOLD – zatrzymanie wyniku pomiarów
- możliwość zapisu pomiarów do pamięci (save)
- możliwość ustawienia samoczynnego odcięcia od zasilania

parametry technologiczne termoanemometru

- ekran LCD 4-digit, 0.3"
- zakres temperatury pracy: od 0°C do 50°C
- temperatury przechowywania: -10°C do +60°C
- waga: ok 200g (łącznie z bateriami )
- wymiary: 156x67x28 mm
- średnica wiatraczka: 400mm
- zakres wilgotność pracy: 0-80% Rh (bez kondensacji)
- bateria – 9V

Pomiar temperatury:

- zakres pomiaru -0 ºC ~ +50ºC, 32 ~ 122ºF-
- rozdzielczość +/- 0,1º dla całego zakresu
- staranność +/- 2ºC dla 0ºC ~ +50 ºC
- czas odczytu pomiaru – 1 sekunda

Pomiar prędkości przepływu powietrza:

- 1 to 25 m/s - rozdzielczość 0,1
-3.6 to 90 km/ h - rozdzielczość 0,1
- 2.24 to 56 mph - rozdzielczość 0,1
- 196 to 4900 ft/ min - rozdzielczość 10
- 1.94 to 48.5 knots (mile morskie na godzinę) - rozdzielczość 0,1

precyzyjność: +/-3% dla wszelkich zakresów

Anemometr ma oznaczenie CE, co oznacza, iż wyrób jest zgodny z znaczącymi wymogami zdrowia i bezpieczeństwa określone w dyrektywach europejskich.


pakiet gromadzi:

- anemometr wiatrakowy - termoanemometr
- instrukcja obsługi w j. Polskim
- opakowanie
- bateria 9v
- gwarancja 24 miesiące (na podstawie paragonu albo faktury)
- przystępny kolor anemometru - żółto - czarny

119.99 PLN
Oleo-Mac Oleo-Mac GS350C promocja (--59%)
25 reviews

Pilarka spalinowa Oleo Mac GS 350 C 2.2 KMZaprojektowana do prac wokół domu (przycinanie gałęzi, okrzesywanie, cięcie pni o drobnych średnicach, a także przygotowanie drewna na opał). Pilarka ta jest nad wyraz użyteczna i nieskomplikowana w obsłudze, dzięki kilku postępowym rozwiązaniom technicznym nietrudna w rozruchu, pracy, a także w czynnościach konserwacyjnych.

Przedstawiona w formie graficznej kolejność realizowanych czynności potrzebnych do dobrego rozruchu pozwala na szybkie i bezpieczne uruchomienie urządzenia też mało doświadczonym użytkownikom.Pompka rozruchowa "Primer" znajduje się w poprawnie widocznym miejscu na osłonie silnika: upraszcza rozruch na zimno po każdorazowym uzupełnieniu paliwa albo długim okresie nieużytkowania.Wyłącznik zapłonu i ssanie umieszczone są na jednej dźwigni wielofunkcyjnej: jest to gwarancja funkcjonalności i nietrudnej obsługi.przezroczyste zbiorniki: zezwalają na natychmiastową kontrolę wzrokową poziomu oleju i mieszanki.System antywibracyjny składający się z 3 amortyzatorów sprężynowych i 3 gumowych: zapewnia ochronę użytkownika przed drganiami, rozszerzając tym samym komfort używania.Nowy zarys uchwytu mechanicznego zapłonu: powiększa komfort w fazie zapłonu urządzenia.Pokrywa filtra zastosowana w pokrywę silnika: umożliwia kontrolę wzrokową i konserwację - starczy w tym celu wykręcić 3 śruby mocujące.Filtr powietrza z gąbki: ułatwia i skraca czyszczenia filtra, gwarantując dużą autonomię pracy.Wspornik gaźnika z 4 amortyzorami: zagwarantuje stabilność zapłonu we wszystkich warunkach pracy i dłuższą żywotność gaźnika.Maszyna zaopatrzona jest w sprzęgło "on-board" z obudową i taśmą hamulca zastosowanymi w podstawę: zapobiega to przedostawaniu się ciał obcych do mas wirujących, gwarantując za każdym razem doskonałe działanie i ułatwiając fazy demontażu osłony łańcucha.automatyczna pompa olejowa o stałym natężeniu przepływu: uruchamia się jedynie wtedy, gdy łańcuch się porusza.

W ten sposób unika się uciążliwych wycieków oleju, gdy maszyna nie pracuje.informacje technologiczne:objętość silnika38,9 cm³Moc silnika2,2 KM - 1,6 kWMoc wykorzystaneczna urządzenia2,0 KM - 1,5 kWŁańcuch (podziałka x szerokośći)3,8"x0.50"objętość zbiornika oleju / paliwa0,26l / 0,36lDługość prowadnicy35 cm / 14"Pompa olejowaautomatyczna; nie podaje oleju na biegu jałowymWaga4,4 kgPilarka w 100% wykonana we Włoszech i objęta 3 letnią gwarancją producenta...

699 PLN