Karcher Karcher K3 Full Control
25 reviews

krótki czas przygotowania do pracy, komfortowa mobilność i minimalny ciężar znamionują urządzenie z linii standard klasy K 3.


Urządzenie wysokociśnieniowe w klasie K 3 znamionuje się kompaktowymi rozmiarami i niewielkim ciężarem. Jego zaletą jest użyteczność, łatwość obsługi i przechowywania. Urządzenie idealnie spełni oczekiwania w czyszczeniu mebli, narzędzi ogrodowych, tarasów, rowerów czy samochodów kompaktowych. W wyposażeniu 6 m wąż wysokociśnieniowy, lanca Vario Power i dysza rotacyjna. Lanca Vario Power zagwarantuje łatwą regulację ciśnienia poprzez obracanie. Pozwala to przypasować cechy strumienia do solidnych zastosowań. Wyjmowany zbiornik na środek czyszczący jest nietrudny do opróżnienia i wyczyszczenia. Na urządzeniu zamontowano hak na kabel zasilający lub wąż wysokociśnieniowy. Obfite koła i praktyczny uchwyt prowadzący ułatwiają transport i wygodne manewrowanie urządzeniem.

parametry i mocne strony

 • Quick Connec. TUmożliwia łatwe podłączanie węża wysokociśnieniowego do pistoletu i do urządzenia i odłączanie poprzez proste naciśnięcie przycisku na pistolecie.
 • Wyjmowany zbiornik na środek czyszczący. Proste korzystanie ze środków czyszczących.
 • pokaźny hak na obudowie zapewnia wygodne przechowywanie zwiniętego węża ciśnieniowego
 • Pistolet spryskujący Full Control - Trzy stopnie ciśnienia spryskującego pozwalajązjednoczyć je do czyszczonej powierzchni. Lanca Vario Power zezwala na płynną regulację ciśnienia od wysokiego do niskiego. Wskaźnik poziomu ciśnienia wody Full Control Power Gun umożliwia dobór stosownego ustawienia.

  Wyposażenie charakterystyczne.

535.2 PLN
Honda Honda HRG 466SKEP
25 reviews


NOWY MODEL! Kosiarka HRG466SKEP jest następcą najpopularniejszego w ostatnich latach modelu HRG466SKEX. Wyposażona w czterosuwowy silnik Honda GCV160 i funkcję mielenia (mulczowania). Kosiarki HRG 466 SKEP mają wbudowaną dźwignię umożliwiającą szybką i łatwą zmianę funkcji mielenia trawy na funkcję zbieranie do kosza albo wyrzut pokosu z tyłu (NOWOŚĆ 2017: Mulching On-Off).

Kosiarka samobieżna o szerokości koszenia 46 cm. Rekomendowana do trawników o powierzchni do 1000 m2. Duży 55 litrowy kosz. Nowy pokaźniejszy silnik HONDA GCV 160 z układem samoczynnego ssania, skokową 6 stopniową regulację wysokości cięcia, HONDA BLADE-BRAKE® - specjalna blokada bezpieczeństwa, zatrzymująca nóż tnący już po 1/2 obrotu.

stanowczo cicha. Bezawaryjna, bezpieczna gwarantująca zadowolenie na lata.

Mulczowanie (z ang. Mulching) jest to zabieg agrotechniczny, który polega na rozdrobnieniu ściętej trawy. Stopień rozdrobnienia trawy pozwala pozostawić ją na trawniku, w konsekwencji szybko ulega rozkładowi, dostarczając substancji pokarmowych. Mocne strony:

- Mniej odpadów - nie trzeba usuwać ściętej trawy.

- Oszczędność czasu - nie trzeba przerywać koszenia, żeby opróżnić kosz kosiarki.

- wyśmienity trawnik - trawnik jest starannie skoszony i zabezpieczony przed nadmiernym wysuszeniem w lecie.

Gwarancja:

Konsument (osoba prywatna): std. 2 lata, max. 5 lat

Przedsiębiorca: 1 rok

Warunkiem przedłużenia okresu gwarancji jest coroczny przegląd urządzenia w APS.

właściwości technologicznE:

Serwisy:

przystępne na terenie całej Polski, rozbudowana sieć serwisów gwarancyjnych i pogwarancyjnych.

dostawa zawiera:

1. Zamówione produkty

2. Olej HONDA 10w30

3. Paragon lub faktura

4. Instrukcja obsługi w języku polskim

5. Oryginalna karta gwarancyjna producenta w postaci księżeczki

Na zestaw składa się: kosiarka HRG466SKEA+pakiet mulczujący.

dostawa gratis wg warunków w zakładce: dostawa

*UWAGA! Moc mierzona wg normy SAE J1995.

Honda (w odróżnieniu od innych producentów) od 2007 roku podaje moc silników netto, która jest mierzona zgodnie z najnowszą normą SAE J1349 (4,4KM). Moc silników nie zmieniła się, zmianie uległa tylko metoda pomiaru.


Wybrane zalety zróżnicowanych modeli kosiarek Honda:

1995 PLN
Karcher Karcher K5 Full Control Home
25 reviews


MYJKA CIŚNIENIOWA K 5 FULL CONTROL HOME W WYPOSAŻENIU typowYM, a także ponadto

Przedłużka węża wysokociśnieniowego
gwarantująca wiekszą sprężystość pracy z urządzeniem wysokociśnieniowym. Przystępne podłączenie pomiędzy pistoletem z systemem szybkozłącza i wężem wysokociśnieniowym. Średnica wewnętrzna 8 mm. Długość 10 metrów
Uniwersalne złącze
użyteczna budowa usprawniająca obsługę. Uniwersalne - do wszystkich charakterystycznych węży ogrodowych.
Filtr wody
Filtr wody chroni pompę urządzenia wysokociśnieniowego przed zanieczyszczeniami obecnymi w wodzie.
Pianownica FJ 10
asygnowana jest do wytwarzania i aplikowania silnej piany do czyszczenia i pielęgnacji pojazdów, kamienia, fasad czy drewna. Dzięki temu detergent nie jest transportowany przez pompę urządzenia wysokociśnieniowego. Możliwość regulacji ilości środka czyszczącego.
Uchwyt ścienny na wyposażenie
Do komfortowego przechowywania wyposażenia urządzeń wysokociśnieniowych Kärcher. Składa się z dwóch modułów. Wspaniale broni szczotki myjące przed odkształcaniem.
Środek do czyszczenia plastiku 3 w 1
Nowy preparat do czyszczenia materiałów sztucznych o specyficznej formule 3 w 1 likwiduje brud, broni tworzywo sztuczne i jego kolor. Zabezpiecza plastik przed skutkami promieniowania UV.
Środek do czyszczenia drewna 3 w 1
Nowy preparat do czyszczenia drewna o unikalnej formule 3 w 1 niezawodnie eliminuje brud, pielęgnuje i broni powierzchnie drewniane. Środek zabezpiecza drewno przed skutkami promieniowania UV. Objętość 1 litr
Szampon samochodowy 3 w 1
Nowy preparat do czyszczenia wszelkiego rodzaju pojazdów o specyficznej formule 3 w 1 skutecznie usuwa choćby najmocniej uporczywe zabrudzenia. Na dodatek istotnie przyspiesza cykl schnięcia. Objętość 1 litr
Uniwersalny środek czyszczący
Nowy preparat o udoskonalonej formule aktywnie rozpuszczający brud (w tym tłuste i oleiste zanieczyszczenia). Znakomicie sprawdza się w myciu pojazdów, a także wodoodpornych powierzchni wokół domu. Objętość 1 litr
Lanca kątowa
Długa lanca kątowa (około 1 m) do łatwego czyszczenia trudnodostępnych miejsc, np. Do czyszczenia rynien dachowych albo podwozi samochodów.
Szczotka obrotowa WB 100
Obrotowa szczotka z miękką szczeciną do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni (lakierowanych, szklanych, metalowych, z tworzywa sztucznego).

OPIS

Urządzenie klasy K 5 to szczególnie solidna i bezawaryjna maszyna zaopatrzona w chłodzony wodą, trwały silnik. Sprawność powierzchniowa tego urządzenia sięga 40 m²/h. Pistolet wysokociśnieniowy Full Control pozwala zapobiec uszkodzeniu wrażliwych powierzchni, a także zoptymalizować efekty czyszczenia, takzawsze rezultat prac był osiągalnie najlepszy.

W zestawie do czyszczenia domu nieprzeciętnie nadającym się do czyszczenia pokaźnych, płaskich powierzchni jak elewacja czy podjazd. Zestaw składa się ze środka do czyszczenia kamienia i elewacji 3 w 1 (1 l) oraz przystawki T-Racer T 350, która pozwala na czyszczenie większych, płaskich powierzchni w czasie znacznie krótszym za pomocą lancy.

K 5 Full Control Home świetnie pasuje do mycia:
 • samochodu
 • elewacji
 • podjazdu
 • bram garażowych
 • i wielu innych miejsc

SPECYFIKACJA K 5 FULL CONTROL HOME

Pistolet spryskujący Full Control
Trzy poziomy ciśnienia spryskującego pozwalajązłączyć je do czyszczonej powierzchni. Lanca Vario Power zezwala na płynną regulację ciśnienia od wysokiego do niskiego. Wyświetlacz LED pozwala sprawdzić wybrane ustawienie.
Pozycja parking
Pistolet spryskujący Full Control i lanca wysokociśnieniowa mogą być komfortowo przechowywane na urządzeniu w trakcie przerw w pracy. Pistolet spryskujący Full Control jest zawsze pod ręką iprzystępny. Po zakończeniu pracy pistolet Full Control i lancę można przechowywać na urządzeniu co oszczędza miejsce.
Plug 'n' Clean
Szybka i komfortowa aplikacja środka czyszczącego. System Plug ’n’ Clean pozwala na podawanie chemii bezpośrednio z opakowania, a także łatwą wymianę środków podczas pracy. Środki czyszczące Kärcher unikatowe rezultaty czyszczenia, a także bezpieczeństwo samych sprzętów.

właściwości i atuty K 5 Full Control Home

 • Silnik chłodzony wodą
 • Podawanie środka czyszczącego przez system Plug 'n' Clean
 • System szybkozłącza Quick Connect
 • Bogate wyposażenie charakterystyczne

WYPOSAŻENIE standardowE

Pistolet G 145 Q FC
Lanca z dyszą Vario
Lanca z dyszą rotacyjną
Wąż - 8 metrów
Środek do czyszczenia kamienia 3 w 1 - 1 litr
Przystawka T-Racer T 350 z dyszami

O PRZYSTAWCE T-RACER T 350

T-Racer T 350 to przystawka do szybkiego i sprawnego czyszczenia powierzchni płaskich. Dwie płaskie dysze zamontowane na obracającym się śmigle rozszerzają efektywność czyszczenia nawet 10-krotnie, a sprawnie broni przed rozpryskami wody. Wygodne uchwyty pozwalają na czyszczenie powierzchni pionowych takich jak brama garażowa, mur czy ogrodzenie. Płynna regulacja strumienia wody pozwala przypasować jej ciśnienie do typu czyszczonej powierzchni. T-Racer T 350 nadaje się do wszystkich domowych maszyn wysokociśnieniowych K2 – K7.

Wszystkie prezentowane zdjęcia są poglądowymi, w szczególności wyświetlane przez dany ekran/matrycę oraz komponenty prezentujące możliwości oferowanego produktu. Zawartość danego zestawu jest precyzyjnie opisana w określonych miejscach. Jeśli po zapoznaniu się z ofertą powstaną pytania z ochotą na nie odpowiemy telefonicznie lub poprzez korespondencje e-mail. Serdecznie zapraszamy!

1275.2 PLN
AL-KO AL-KO Classic 4.66 SP-A
25 reviews

ładna zieleń wokół domu jest marzeniem każdego z nas. Nie tylko będzie stanowić ozdobę naszego otoczenia, lecz także pozwoli na relaks w zaciszu własnego ogrodu. Żeby trawa była gęsta, miała wyrazistą kolorówę i była żywotna musimy ją systematycznie kosić. Kosiarka spalinowa Classic 4.66 SP-A jest wytrwałym narzędziem asygnowanym do pracy i pielęgnacji każdego, choćby wymagającego ogrodu. Ma wytrzymały silnik o mocy 2 kW, dzięki czemu odznacza się długą żywotnością, efektywnością i solidnością. Znosi długookresową pracę i różne warunki atmosferyczne. Dodatkowym atutem jest specjalny kształt noża zapewniający adekwatne parametry cięcia, siedmiostopniowa regulacja wysokości koszenia, a także użyteczny uchwyt. Pokrywa kosiarki pozostała produkowana z wytrzymałego materiału, dzięki czemu jest trwała i świetnie broni silnik. Zaopatrzono ją również w pojemny kosz na pokos oraz łożyskowane koła usprawniające prowadzenie oraz manewrowanie. Mała waga, a także fakt, iż jest urządzeniem organicznym także przemawiają na jej korzyść. Produkt marki Al-ko wytwarzano z wysokiej jakości i przy użyciu innowacyjnych rozwiązań technologicznych, dlatego charakteryzuje się żywotnością, bezusterkowością i wytrzymałością.

 • Kosiarka spalinowa Classic 4.66 SP-A z wytrzymałym silnikiem o mocy 2 kW
 • obudowa tworzona z trwałego materiału świetnie chroni silnik
 • Specjalny kształt noża gwarantujący stosowne parametry cięcia, 7 poziomów regulacji wysokości koszenia, poręczny uchwyt, spory kosz to dopełniające mocne strony urządzenia
 • spore, łożyskowane koła ułatwią pchanie i manewrowanie w trakcie pracy
 • Odznacza się niewielką wagą oraz cichą pracą
 • ekologiczna i przyjazna dla środowiska
 • podczas pracy masz możliwość koszenia, rozdrabniania i wychwytywania pokosu


użycie:

 • Trawnik do 1100 m2


dane techniczne:

 • Silnik: spalinowy, 123 cm3
 • Moc silnika: 2 kW
 • Obroty: 2850 /min
 • objętość kosza: 65 l
 • Powierzchnia trawnika: 1100 m2
 • Szerokość robocza: 46 cm
 • Wysokość koszenia: 25 - 75 mm
 • Regulacja wysokości koszenia: centralna, 7-stopniowa
 • Napęd: tak
 • obudowa: blacha stalowa
 • Średnica kół przód / tył: 180 / 205 mm
 • Łożyskowane koła: tak
 • Waga: 31.1 kg

949 PLN
Hecht Hecht 1233
25 reviews

HECHT 1233 to minimalna kosiarka elektryczna 230 V / 50 Hz bez napędu przypasowana do koszenia powierzchni około 400 m². Podstawą kosiarki jest lekka, ale wytrzymała pokrywa z tworzywa sztucznego.

Silnik o mocy 1200 W napędza nóż o szerokości 33 cm. Trawa zbierana jest do 30 l kosza zbudowanego z połączenia materiałów sztucznych, a także wytrzymałego materiału. Taka kompozycja ulepszony przepływ powietrza i stosowne wykorzystanie jego pojemności. Kosz wyposażono w komfortowy uchwyt dla przystępnego przenoszenia i opróżniania. Dla jeszcze lepszego wykorzystania powierzchni kosza, specjalnie zaprojektowane noże optymalny przepływ powietrza, a także szybki transport trawy do pojemnika.

pokrywa kosiarki pozostała wytwarzana z wytrzymałego i potężnego tworzywa nienaturalnego. Umożliwiło to osiągnąć wagę zaledwie 7,1 kg. dzięki temu manewrowanie kosiarką jest nad wyraz proste, wyjątkowo w małych ogrodach z dużą ilością przeszkód tj. Drzewa, krzewy czy kwiaty. Małe i niskie podwozie pozwala na koszenie pod niskimi przeszkodami tj. Ławki, wystające krzewy itp. Przednia część pokrywy pozostała zaokrąglona, dzięki czemu kosiarka nie jest narażona na zniszczenie poprzez niskie przeszkody np. Krawędzie chodników, niskie krawężniki czy inne niskie obiekty. W dodatku kosiarka widocznie lepiej porusza się podczas koszenia trawnika, umożliwiając trawie łatwiejsze przedostawanie się pod nóż tnący. W górnej części obudowy znajduje się ergonomiczny i wygodny uchwyt do przenoszenia i przechowywania urządzenia.

Wysokość koszenia reguluje się w trzech ustawieniach w zakresie 20 – 60 mm. Ustawienie wysokości odbywa się momentalnie i łatwo, przesuwając wyłącznie dźwignię w rowki prowadzące.

Uchwyt kosiarki możemy w każdej chwili złożyć w prosty sposób dzięki zaimplementowaniu motylkowych zacisków oszczędzając przy tym sporo miejsca w trakcie przechowywania. Główny włącznik kosiarki wyposażony pozostał w dodatkowy przycisk zabezpieczający przed niepożądanym uruchomieniem urządzenia. Specjalny organizer na kable pozwoli nam uporać się ze zbyt długim kablem w trakcie pracy z urządzeniem.

podczas używania, należy progresywnać zgodnie z instrukcją obsługi, którą dołączono do artykułu.

229 PLN
Bosch Bosch GSR 18-2 LI Plus
25 reviews

Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 18V Li-Ion uchwyt 1,5-13mm GSR 18-2-LI Plus Professional 06019E6120 BOSCH

Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 18V Li-Ion uchwyt 1,5-13mm GSR 18-2-LI Plus Professional 06019E6120 BOSCH - profesjonalna wiertarko-wkrętarka producenta BOSCH znamionuje się przystępną ceną i bardzo długą żywotnością silnika. Elektronarzędzie wyjątkowy system elektronicznej ochrony ogniw Bosch ECP (Electronic Cell Protection) broniący akumulator litowo-jonowy przed przeciążeniem, przegrzaniem i całkowitym wyładowaniu co gwarantuje jego długą żywotność. Wiertarko-wkrętarka także system BOSCH EMP (Electronic Motor Protection) chronący silnik przed przeciążeniem, zapewniając urządzeniu długą żywotność.

W komplecie znajduje się:

 • 1 x wiertarko-wkrętarka GSR 18-2-LI Plus Professional 06019E6120 BOSCH*
 • 1 x wkład na urządzenie do L-BOXX 1/2

* komplet nie mieści akumulatora i ładowarki!

właściwości technologiczne:

 • zasilanie: akumulator Li-Ion 18V
 • maksymalny moment obrotowy (wkr. Twarde/miękkie): 63 / 24 Nm
 • prędkość obrotowa bez obciążenia (1. / 2. Bieg): 0 – 500 / 0 – 1900 min-1
 • zakres mocowania uchwytu wiertarskiego min./maks.: 1,5 - 13 mm
 • gwint wrzeciona wiertarki: 1/2"
 • napięcie akumulatora: 18 V ( współpracuje z akumulatorem o objętości 2 Ah)
 • ciężar bez akumulatora: 1,1 kg
 • ilość zakresów momentu obrotowego: 20+1
 • długość: 191 mm
 • wysokość: 230 mm
 • wariant ogniw: Litowo-jonowe (Li-Ion)

Kluczowe atrybuty:

 • system elektronicznej ochrony ogniw ECP (Electronic Cell Protection): chroni akumulator przed przeciążeniem, przegrzaniem i całkowitym rozładowaniem ogniw
 • system elektronicznej ochrony silnika EMP (Electronic Motor Protection) chroni silnik przed przeciążeniem, gwarantując urządzeniu długą żywotność
 • zaimplementowana lampka LED z funkcją oświetlenia asekuracyjnego w trakcie pracy w ciemnych zakamarkach
 • zdejmowany uchwyt na końcówki wkręcające umożliwiający łatwy transport i przechowywanie końcówek przy narzędziu
 • ergonomiczny zaczep pozwala komfortowo zawiesić narzędzie na pasku lub na drabinie
 • hamulec silnika zapewnia precyzję pracy przy seryjnym wkręcaniu wkrętów
 • ciekawe rozwiązanie dla podstawowego segmentu zastosowań fachowych
 • szybkozaciskowy uchwyt wiertarski 13 mm pozwala na użytkowanie lubianego osprzętu
 • nowa ergonomia: wygodniejsza obsługa dzięki zwartej konstrukcji

producent BOSCH jest jednym z liderów elektronarzędzi dla majsterkowiczów i profesjonalistów na rynku polskim. Narzędzia BOSCH charakteryzuje trwałość, precyzja wykonania i bogaty asortyment CZĘŚCI ZAMIENNYCH. Wszystkie produkty firmy BOSCH mają dokument zgodności z normami europejskimi CE.

831 PLN