LG System audio LG OK55
25 reviews

Czyste i konkretne beaty podgrzeją atmosferę na każdej imprezie. LG LOUDR OK55 potrafi obsłużyć każdą, choćby największą imprezę. Stwórz nastrojową atmosferę przy pomocy kolorowych wooferów, które zmieniają się w rytm odtwarzanej muzyki.

Zostań DJ-em dzięki fachowym funkcjom Stań za konsolą do scratchowania i dodawaj różnorodne efekty dźwiękowe i powtarzaj wybrane fragmenty utworów, po prostu naciskając adekwatny przycisk. Podkręć atmosferę na imprezie za pomocą kontrolera Party Accelerator.

Po prostu przesuń suwak, żeby pozwolić imprezie rozkręcać się dzięki solidnym dźwiękom i szalonym światłom. Odtwarzaj i miksuj utwory z dwóch różnych pamięci USB Dzięki funkcji DJ Sharing z łatwością wyślesz zmiksowane kawałki do swego telefonu.

starczy nacisnąć jeden przycisk, by wyciszyć ścieżkę wokalną w prawie każdym utworze i źródle. Zmień tonację ścieżki,aby lepiej scalić ją do swego głosu. Śpiewaj do swojej ulubionej muzyki bez kupowania specjalnych podkładów muzycznych.

Przejmij kontrolę nad swoim głosem przy pomocy 18 efektów wokalnych nawet w trakcie śpiewania,posiadać jeszcze lepszą zabawę. Ciesz się swymi ulubionymi serialami, wydarzeniami sportowymi i filmami z mocnym i jednostajnym dźwiękiem.

Do podłączenia tego głośnika ze zgodnym telewizorem LG nie Ci potrzeba żadnych kabli. Poziom głośności możeszkomfortowo ustawiać za pomocą pilota od telewizora. Wireless Party Link pozwala na połączenie dwóch systemów LG Party w celu uzyskania jeszcze bardziej wciągającego pola dźwięku.

A najkorzystniejsze jest to, iż do współpracy możesz podłączyć każdy zgodny system LG Party. Za pośrednictwem Bluetooth z systemem można złączyć do trzech sprzętów,kreować listy odtwarzania na bieżąco bez przerywania imprezy choćby na chwilę.

Wybierz dostępny utwór i po prostu dodaj go do kolejki.

1149 PLN