Wkładki antykoncepcyjne

MULTILOAD CU 375 Wkładka domaciczna 1 szt.

ORGANON N.V.

SKUTECZNOŚĆ DZIAŁANIA:Roczny wskaźnik skuteczności antykoncepcyjnej wkładki Cu 375 to mniej niż jeden na 100, w zakresie zakładanych i wstrzykiwanych środków antykoncepcyjnych, a także...

Cena:

Zobacz Apteka Zdro-Vita
Dostępność w sklepach


SKUTECZNOŚĆ DZIAŁANIA:


Roczny wskaźnik produktywności antykoncepcyjnej wkładki Cu 375 to mniej niż jeden na 100, w zakresie zakładanych i wstrzykiwanych środków antykoncepcyjnych i chirurgicznej sterylizacji. Stosując wkładkę CU 375 ryzyko ciąży pozamacicznej jest najmniejsze i wynosi 0,25 - 0 na 1000 pań rocznie.


atuty:


nie wymaga codziennej uwagi
natychmiastowa sprawność
długa używalność
wygodna
98% - 99% efektywności
potwierdzone bezpieczeństwo wykorzystywania
możliwa do stosowania poprzez kobiety karmiące piersią
płodność powracająca natychmiast po wyjęciu wkładki we wnętrzumacicznej
nie zawiera hormonów
może być wykorzystywana poprzez kobiety, które nie mogą stosować pigułek antykoncepcyjnych zawierających estrogenyOKRES sprawnOŚCI:


Skuteczność antykoncepcyjna zwartego w wkładce w środkumacicznej Cu 375 ładunku miedzi wynosi 5 lat.


MOMENT ZAŁOŻENIA:


Wkładka wewnątrzmaciczna Cu 375 może być założona w jakimkolwiek czasie w ciągu procesu menstruacyjnego, pod warunkiem, iż kobieta nie jest w ciąży i stale stosowała sprawne środki antykoncepcyjne od ostatniej menstruacji. Wielu lekarzy preferuje zakładanie wkładki wewnątrzmacicznej w ciągu siedmiu dni od rozpoczęcia menstruacji ponieważ wówczas szyjka macicy jest trochę bardziej powiększona ułatwiając tym samym założenie wkładki a ciąża jest niezwykle niewiele prawdopodobna. Ponad to, zakładanie wkładki w tym czasie może wywoływać mniejszy dyskomfort, mniejsze skurcze, a także plamienie u pacjentki. Wkładka we wnętrzumaciczna Cu 375 może być założona już po pierwszym trymestrze od poronienia bez komplikacji lub wywołanej aborcji. Osoba zakładająca powinna przeprowadzić odpowiedni wywiad i badanie pod kątem obecności chorób przenoszonych drogą płciową.


POWSZECHNOŚĆ stosowanIA:


Na całym świecie wkładka we wnętrzumaciczna jest najszczególniej powszechnie używanym odwracalnym środkiem antykoncepcyjnym. Wykorzystywanie wkładki wewnątrzmacicznej jest różne w zależności od kraju odzwierciedlając różnice kulturowe, przystępność, dobór środków antykoncepcyjnych, stosunek i znajomość osób zakładających, a także cele kobiet. W Skandynawii, 20 do 40 % osób stosujących środki antykoncepcyjne używa wkładek we wnętrzumacicznych, a z kolei w Chinach wkładki we wnętrzumaciczne stosuje 60 milionów kobiet.


POWRÓT PŁODNOŚCI:


Efekt antykoncepcji oferowany poprzez wkładkę w środkumaciczną Cu 375 jest odwracalny po jej usunięciu. Wskaźnik zajścia w ciążę po usunięciu wkładki w celu planowanej ciąży jest normalny, a długość wykorzystywania wkładki nie wpływa na wskaźnik efektywnej zaplanowanej ciąży. Wkładki we wnętrzumaciczne pokryte miedzią mogą zmienić odcienię w sterylnym opakowaniu, lecz nie jest to powodem do niepokoju. Miedź matowieje, ponieważ powietrze przechodzi przez sterylne opakowanie wkładki wewnątrzmacicznej wywołując tworzenie się na powierzchni powłoki tlenkowej lub siarczkowej. Opakowanie wkładki w środkumacicznej musi być przepuszczalne, żeby móc sterylizować wkładkę. Jeżeli opakowanie nie jest uszkodzone a data ważności nie upłynęła, wówczas wkładka wewnątrzmaciczna pozostaje sterylna nawet jeśli miedź na wkładce pokryta jest nalotem. Badania laboratoryjne pokazują, że zmatowienie nie wpływa na bezpieczeństwo ani produktywność wkładki we wnętrzumacicznej.


parametry:


Boczne ramiona wkładki Cu375 są rozciągliwe i ukształtowane w taki sposób,starannie przylegać do dna macicy, równocześnie nie wywołując rozciągania jamy macicy lub nie dotykać.
Stosując wkładkę Cu 375 stopień ciąży pozamacicznej jest najmniejszy ze wszystkich innych stosowanych wkładek w środkumacicznych i wynosi 0.25-0 na 1000 kobiet rocznie.
Wkładka wewnątrzmaciczna Cu 375 jest nad wyraz wygodnym, w 98 -99% produktywnym, potwierdzonym jako bezpieczny i łatwo odwracalnym środkiem antykoncepcyjnym, który może być stosowany aż do 5 lat lub usuniętym w każdym momencie. Ponieważ powyższa wkładka maciczna nie posiada hormonów, nie występują żadne skutki uboczne wynikające ze używania hormonów.
Wkładka we wnętrzumaciczna Cu 375 jest zalecana dla pań, które mają co najmniej jedno dziecko (ciążą rozciąga macicę i tym samym zniża ryzyko wydalenia wkładki), żyją w monogamicznym związku i nie miały zapalenia macicy lub nie mogą stosować antykoncepcji hormonalnej.


wymiar: uniwersalny
rozmiary: szer. 18 mm, dł. 36 mm
Termin Ważności: 5 lat od daty produkcji
Okres antykoncepcji: 5 lat (okres polecany)


Multiload zbudowana jest z polietylenu z drutem miedzianym nawiniętym wokół trzonu. Giętkie ramiona boczne gwarantują wysokie położenie wkładki w dnie macicy.

Model Cu 375

modna wkładka w środkumaciczna,

szybka i nietrudna aplikacja,


Informacja dodatkowa:

Ten towar wysyłamy tylko za pośrednictwem kuriera GLS