Vordon Vordon 7 EU
25 reviews

NAWIGACJA GPS SAMOCHODOWA 7''

EUROPA VORDON

-mapy całej europy

-obsługa muzyki

-obsługa filmów

-obsługa gier

-wejście USB / microSD

-transmiter FM

-szerokość ekranu 7"

-prędki i produktywny procesor

-wejście AV ( Kamera cofania )

Urządzenie nie może być łatwiejsze w obsłudze
- wystarczy je podłączyć i dotknąć ekranu.
Z intuicyjnym interfejsem szczególnie szybko wyruszysz w trasę.

Podłącz i jedź!


Nasze GPS posiadają wejście AV do którego z łatwością możesz podłączyć kamerę cofania.

usprawnia ona manewrowanie samochodem i parkowanie - istotnie w ciasnych miejscach - w ten sposób unikniesz kolizji.

Omijaj korki

Z naszym GPS wyszukasz najkrótsze i najszybsze trasy w taki sposób by ominąć miejskie korki. Nawigacja na bierząco zmienia drogę tak, by móc luźno poruszać się po zakorkowanym mieście


Pełne odblokowanie!Nasze urządzenie nie tylko wskaże ci drogę.

Dzięki odblokowaniu możesz słuchać muzyki, oglądać filmy - nawigacja stała się drobnym tabletem!

Nie jesteś ponadto w żaden sposób ograniczony domyślną fabryczną mapą

możesz dowolnie instalować systemy nawigacyjne takie jak:

AutoMapa - Igo - TomTom - MioMap

Urządzenie nie może być łatwiejsze w obsłudze - starczy je podłączyć i dotknąć ekranu. Z intuicyjnym interfejsem nad wyraz szybko wyruszysz w trasę.

skrupulatna mapa europy

Posiadamy jedna z najmocniej detalowych map Europy wykorzystaną w naszym urządzeniu Vordon. precyzyjne mapy 42-krajów !

Mapy te opierają się na serwisie OpenStreetMap. Nie wierzysz ? sprawdź staranność na stronie - www.openstreetmap.org.

Gwarantowana dożywotnia bezpłatna aktualizacja


Multimedia!


Graj w swoje ulubione gry, oglądaj filmy oraz fotografie i czytaj książki.

Multimedialna rozrywka będzie za każdym razem z Tobą w długich podróżach z rodziną.

Wszystko w jednym urządzeniu !

Koniec z płaceniem mandatów !


W urządzeniu zainstalowano fabrycznie usługę ostrzegania o stałych fotoradarach, abyś mógł podróżować jeszcze bezpieczniej i bardziej odpowiedzialnie, oszczędzając pieniądze na mandatach za przekroczenie szybkości.

Odtwarzaj swoją muzykę w głośnikach samochodu za pomocą zastosowanego transmitera FM w GPS Vordon. Łatwe podłączenie pozwoli Ci prędko cieczyć się Twoimi ulubionymi utworami.

Moduł GPS - MSTAR SEMICONDUCTOR:

dokładność: <8m
Czułość: 159dBm
Częstotliwość odbiornika: 1.57GHZ
liczba kanałów: 24
Czas nawiązania połączenia: po pierwszym uruchomieniu <3 min.,
po kolejnym uruchomieniach <40 s.

GPS Vordon
Rysik
Zasilacz samochodowy - ładowarka
Uchwyt na szybę
Plecki do uchwytu
kabel USB do transmisji z komputerem

Zbigniew Urbański testuje nasze nawigacje

274.82 PLN
Xblitz Xblitz GO
25 reviews

Rejestrator Xblitz GO Najważniejsze właściwości

  • nieznaczny wygląd
  • Full HD
Przeznaczenie

Rejestracja trasy

Opis przemiotu

Rejestrator trasy, kamera samochodowa (tzw. Czarna skrzynka) cenionej marki Xblitz pozwoli Ci na spokojną i bezpieczną podróż. Nie zaskoczą Cię już żadne niespodziane sytuacje na drodze. Potrzebna zarówno podczas długich wyjazdów wakacyjnych jak i w trakcie codziennych podróży do pracy, do bezpiecznego poruszania się po mieście.

Kilka powodów dlaczego warto posiadać video rejestrator

  • dowód w sytuacjach spornych przy wypadkach i kolizjach
  • prędkie ustalenie sprawcy zdarzenia drogowego
  • brak świadków nie jest już problemem
  • wielofunkcyjność: dyktafon, kamera i aparat fotograficzny
  • możliwość zgłaszania wykroczeń drogowych popełnianych przez innych kierowców możliwość nagrania nieoczekiwanych zdarzeń

Model Xblitz GO to nowość na rynku, wyjątkowo dobra jakość nagrania oraz fotografii, śladowe wymiary i wspaniała jakość wykonania powodują, iż nie ma ona konkurencji w swojej klasie cenowej! Materiały najwyższej jakości – szklana soczewka i wysmakowane aluminiowe wykończenia. Niezawodna i dopracowana, wyjątkowo prosta obsługa, a zarazem zaawansowane funkcje takie jak tryb monitorowania parkingu, szerokokątna soczewka 170 poziomów czy tryb rejestracji obrazu 720p 60fps

Opis funkcji rejestratora Xblitz GO

Wysoka rozdzielczość obrazu wideo – FULL HD 1920x1080p przy 30 klatkach/sek, zarejestrowany obraz można komfortowo odtwarzać nawet na telewizorach o wysokiej przekątnej obrazu

Tryb nagrywania 60 klatek/sekundę – szczególnie płynny obraz przy rejestracji w HD 720p w trybie 60fps, przydatny przy nagrywaniu szybkich, energicznych ujęć. W ciągu 1 sekundy rejestrowanych jest 60 klatek („ruchomych fotografii") zamiast charakterystycznych 30, dzięki temu taki film może być odtwarzany później w zwolnionym tempie zachowując płynność (brak efektu „szarpania" w trakcie odtwarzania w zwolnieniu filmów nagranych w 30 klatkach/sekundę).

Wysoka rozdzielczość zdjęć – zdjęcia można wykona w rozdzielczości nawet do 16Mpx, co pozwoli na dowolne ich użycie (wydruk, analiza zdarzenia, odczyt tablic rejestracyjnych, znaków drogowych itp.) Maksymalna rozdzielczość fotografie to 4608x3456p.

Funkcja HDR (High Dynamic Range Image) – umożliwia rejestrację obrazów o zakresie jasności (luminancji), porównywalnej do zakresu jasności widzianego przez człowieka.

Fotografowanie w trybie samowyzwalacza – opóźnienie 2s / 5s / 10s

Tryb fotografowania w linii - pojedyncze fotografie albo w linii po 3 zdjęcia w odstępach 1 sekundowych

Funkcja WDR (Wide Dynamic Range) – dzięki użyciu adekwatnych algorytmów do analizy naświetlenia obrazu, a także na dynamicznej zmianie wartości niedoświetlonych i prześwietlonych pikseli rejestrowanych scen w celu uwidocznienia na obrazie niedoświetlonych składników. Dzięki czemu mamy możliwość skrupulatnej rejestracji sceny mimo dużego kontrastu.

Format plików wideo MOV H264 – nowoczesny system kodowania wideo zachowujący wysoką jakość nagrań przy pokaźnej kompresji pliku

Soczewka szerokokątna – kąt widzenia to aż 170 poziomów pozwala na zarejestrowanie szerszej perspektywy przed maską pojazdu, szklana soczewka gwarantuje nieprzeciętną jakość obrazu

Tryb nocny diody IR – kamera posiada tryb do jazdy (rejestracji) w nocy albo przy niskim poziomie światła

Złącze zasilania zaimplementowane w uchwyt – kamera bardzo wygodny system mocowania do szyby pojazdu. Potężna przyssawka zezwala na pewny i trwały montaż kamery w aucie. Na dodatek uchwyt został wyposażony w złącze mini USB zasilające kamerę. Pozwala to na trwałe podłączenie zasilania do uchwyty zamiast bezpośrednio do kamery. Dlatego wysiadając z auta można szybko wypiąć rejestrator z uchwytu jedną ręką, bez konieczności odpinania wtyczki zasilania.

zastosowany mikrofon – nad wyraz czuły, rejestruje dźwięk w środku auta, można wyłączyć funkcję zapisu dźwięku zaimplementowany głośnik – sygnalizacja dźwiękowa wciskanych klawiszy, odtwarzanie zarejestrowanych filmów z dźwiękiem

Tryb kamery internetowej – rejestrator można użyć jako prostą kamerkę internetową podczas video-rozmów (np. Skype), po podłączeniu przewodem USB do komputera/laptopa

Nagrywanie cykliczne – jedna z głównych i najważniejszych cech rejestratorów samochodowych, włączenie tej funkcji pozwala ustawić długość nagrywanych pojedynczych materiałów wideo (1min, 3 min, 5 min, 10 min). Wyłączenie tej opcji spowoduje rejestrację ciągłą materiału video (nie zaleca się), jednak należy pamiętać, iż maksymalna długość filmu jest ograniczona wielkością pliku 2GB wynikającą z ograniczeń formatu plików.

typ obsługiwanych kart pamięci – Trans Flash czyli popularne karty micro SD użytkowane także w telefonach komórkowych. Zaleca się używanie kart klasy 10, maksymalna obsługiwana pojemność to aż 64GB. Karty o pokaźniejszej objętości, takie jak 64 GB są na ogół sformatowane w systemie plików exFAT. To sprawia, że część wideorejestratorów ma problem z „odczytem" tychże kart. Wystarczy jednak sformatować je do systemu FAT32.

Długi czas rejestracji – wymiar 3 minutowego filmu to około 300 MB przy maksymalnej rozdzielczości i nagrywaniu z dźwiękiem. Na karcie 64 GB można zapisać około 10 godzin filmu w najwyższej jakości. Czyli przy włączonym nagrywaniu w pętli (nadpisywanie najstarszych nagrań), użytkownik ma za każdym razem ostatnie 10 godzin jazdy.

Detekcja ruchu – kamera będąc w stanie czuwania analizuje obraz i jeśli wykryje nagłą zmianę obrazu (czyli ruch) to uruchamia nagrywanie, które trwa aż do ustania ruchu plus kilka sekund.

automatyczny start nagrywania – rejestrator uruchamia się samoczynnie i zaczyna nagrywać w momencie włączenia zapłonu auta,, a także automatycznie się wyłączy po wyłączeniu zapłonu (z kilkusekundowym opóźnieniem). Rejestrator musi być cały czas podłączony do zasilania z gniazda zapalniczki samochodowej,, a także gniazdo zapalniczki musi być pod napięciem w momencie włączonego zapłonu.

zastosowana bateria – użyta bateria wewnętrzna (niewymienna) posiada niewielką pojemność, służy ona do zapewnienia zasilania przez kilka minut po wyłączeniu zapłonu.

G-detektor – jest to czujnik grawitacyjny, służy on do wykrywania zderzenia albo gwałtownego hamowania. W takiej sytuacji rejestrator samoczynnie zabezpieczy nagrywany obecnie plik, żeby nie został on nadpisany albo przypadkowo usunięty.

Funkcja SOS – automatyczne zabezpieczanie obecnie nagrywanego pliku przed nadpisaniem albo przypadkowym usunięciem, uruchamiane przez naciśnięcie odpowiedniego klawisza.

Tryb monitorowania parkingu – rejestrator w stanie czuwania w zaparkowanym aucie, w momencie wykrycia uderzenia (dostosowywana czułość) kamera rozpoczyna nagrywać.

Zoom cyfrowy – 4-krotne cyfrowe zbliżenie obrazu podczas nagrywania. Materiały – wysokiej jakości, trwałe i oporne tworzywo sztuczne, metalowe wstawki, aluminiowe wykończenie.

Kamera nie ma trybu pamięci masowej i funkcji kamery internetowej. Gniazdo USB służy jedynie do ładowania urządzenia.Audio: TAK
Bluetooth: Nie
Detekcja ruchu: Tak
wyświetlacz dotykowy: Nie
G-czujnik: Tak
Kąt widzenia kamery w poziomie: 170 °
Kompresja audio: PCM
Max. Rozdzielczość fotografii: 4608x3456
Obrotowy ekran: Nie
Obsługa kart pamięci: Tak
Przekątna ekranu: 2 cali
Rozdzielczość zapisu video: 1920x1080
zastosowany głośnik: Tak
wbudowany mikrofon: Nie
zastosowany reflektor podczerwienii: Tak
Widoczność w nocy: 5 m
Wodoszczelność: Nie
Wyjścia video: HDMI

319 PLN
Philips ŻARNIK XENON PHILIPS D1S X-TREME VISION
25 reviews

Samochodowa lampa ksenonowa - Philips X-TremeVision D1S 85V 35W
odcień - 4800KProdukty producenta Philips są wybierane przez wszelkich najważniejszych producentów samochodów
Od 100 lat firma Philips jest liderem w branży oświetlenia samochodowego, wprowadzając innowacje technologiczne, które stają się standardami w innowacyjnych pojazdach. Obecnie w oświetlenie firmy Philips jest wyposażony co drugi samochód w Europie i co trzeci samochód na całym świecie.Żarówki samochodowe marki Philips mają wysoką wytrzymałość na działanie promieni UV
Opracowana przez producenta Philips specjalna powłoka broniąca przed promieniowaniem UV zabezpiecza przed destrukcyjnym działaniem promieni ultrafioletowych, dzięki temu szkło kwarcowe znakomicie sprawdza się w nieprzystępnych warunkach drogowych i staje się nad wyraz trwałe.producent Philips stworzyła technologię Xenon HID
Wysokoprężne lampy wyładowcze Xenon HID (High Intensity Discharge) gwarantują dwa razy więcej światła, co rozszerza bezpieczeństwo jazdy w każdych warunkach. Tak naprawdę aktywne białe światło wykonane poprzez lampy Xenon HID jest porównywalne ze światłem dziennym. Badania dowiodły, że ksenonowe oświetlenie samochodowe pomaga kierowcom skoncentrować się na drodze i ułatwia pokaźnie szybsze rozróżnianie przeszkód i znaków drogowych niż oświetlenie konwencjonalne.

Zgodność z wysokimi standardami jakościowymi homologacji ECE
firma Philips Automotive niezmiennie oferuje najkorzystniejsze w swej klasie produkty i usługi na rynku producentów oryginalnego wyposażenia i na rynku wtórnym. Nasze produkty są wytworzone z tworzyw o wysokiej jakości i testowane zgodnie z najmocniej rygorystycznymi specyfikacjami, by zmaksymalizować poziom bezpieczeństwa i wygodę naszych kupujących. Cała nasza produkcja jest dokładnie testowana, kontrolowana i certyfikowana (ISO 9001, ISO 14001 i QSO 9000) zgodnie z najwyższymi kryteriami norm ECE.

Lepsza widoczność w celu powiększenia bezpieczeństwa jazdy
Xenon X-treme Vision pozwala skrócić czas reakcji dzięki wcześniejszemu rozpoznawaniu przeszkód i znaków drogowych. Oświetlenie jest konieczne do bezpiecznego prowadzenia pojazdu, a zarazem stanowi podstawowy i jedyny komponent układu bezpieczeństwa, który naprawdę pomaga zapobiegać wypadkom. Producent Philips promuje aktywne bezpieczeństwo w celu uniemożliwiania wypadkom przez powiększenie ogólnej widoczności i oświetlenia drogi. Temperatura barwowa 4800 K ulepsza komfort wizualny.

Żarówki samochodowe marki Philips są tworzone z wysokiej jakości szkła kwarcowego
Szkło kwarcowe oporne na działanie promieni UV jest wytrzymalsze niż szkło twarde i cechuje się wysoką opornością na wysokie temperatury i drgania, co eliminuje ryzyko eksplozji. Żarówki marki Philips ze szkła kwarcowego są w stanie znieść szerokie skoki temperatury. Możliwość uzyskania powiększonego ciśnienia w żarówce powoduje, że szkło kwarcowe niepodatne na działanie promieni UV emituje mocniejsze światło.

Żarówki samochodowe marki Philips cechują się dużą opornością na wilgoć
wyłącznie żarówka wytwarzana ze szkła kwarcowego jest niepodatna na nagłe zmiany temperatury, które mogą wystąpić, jeśli kropla zimnej wody dotknie rozgrzanej żarówki, w momencie, gdy samochód z uszkodzonym reflektorem przejedzie poprzez kałużę.

Wybierz właściwą żarówkę do swego samochodu -
>> KONFIGURATOR <<

informacje technologiczne:
technologia: Ksenon
typ: D1S
seria: X-TremeVision
Podstawa: PK32d-2
Homologacja ECE: TAK
Napięcie: 85 V
Moc: 35 W
Temperatura barwowa: 4800 ą600 K
Lumeny: 3200 ą450 lm
trwałość: 2500 h

329 PLN