Philips Zestaw 2x żarówka samochodowa x-tremevision 12972xv+s2 h7 px26d/55w/12v marki Philips
25 reviews

Widzisz więcej, reagujesz szybciej i jeździsz bezpieczniej dzięki żarówkom Philips® X-tremeVision

Jedne z najjaśniejszych żarówek halogenowych przystępnych na rynku. Przewyższa swoimi osiągami większość innych. Gwarantuje większą o 130% jasność i bardzo długą wiązkę światła.

pokaźnie bielsze światło wpływa na udoskonalenie komfortu i bezpieczeństwa jazdy

Jasne, białe światło (3500 K) jest pokaźnie bielsze od światła emitowanego przez typowe żarówki samochodowe. Opatentowana technologia Gradient CoatingTM marki Philips pozwala uzyskać mocniejsze światło, dzięki temu można radować się jaśniejszym oświetleniem, a także pokaźniejszym komfortem w trakcie jazdy nocą.

Bezpieczeństwo przez cały okres eksploatacji — widzisz lepiej, a inni szybciej dostrzegają Ciebie

Każda potencjalna usterka części zamiennej stanowi zagrożenie dla Ciebie i Twojego pojazdu. Dotyczy to zwłaszcza oświetlenia głównego. Każda uszkodzona żarówka samochodowa obniża widoczność i bezpieczeństwo — równocześnie Twoje, jak i innych kierowców. Żarówki Philips X-tremeVision zoptymalizowano pod kątem długiego i niezawodnego działania. Oznacza to, że będziesz widzieć lepiej, a inni będą widzieć Ciebie poprzez dłuższy czas w sytuacji innych źródeł światła o wysokiej sprawności.

sprawność oznacza obszerniejszą ilość światła i dłuższy okres eksploatacji

Żarówki Philips X-tremeVision pozostały opracowane z myślą o rewelacyjnej sprawności; generują istotnie jaśniejsze światło bez skracania okresu eksploatacji, który wynosi do 450 godzin. To pokaźnie więcej w przypadku konkurencyjnych rozwiązań w kategorii oświetlenia gwarantującego rozszerzoną liczba światła. (H4 i H7 testowane przy typowym napięciu 13,2 V)

Patrz dalej i reaguj szybciej dzięki jasności pokaźniejszej choćby do 130%

genialne oświetlenie jest stanowczo ważne w przypadku większych odległości wynoszących 75–100 metrów od pojazdu. Żarówki samochodowe Philips X-tremeVision pozwalają widzieć o 45 metrów dalej, dając kierowcy 2 sekundy więcej na reakcję. Żarówki Philips X-tremeVision ulepszają widoczność choćby do 130% w stosunku do charakterystycznych żarówek samochodowych. Dzięki temu możesz rozpoznawać przeszkody i potencjalne zagrożenia szybciej w przypadku zastosowania jakichkolwiek innych żarówek halogenowych.

Jedno z najjaśniejszych źródeł światła zapewniające nadzwyczajną wydajność

Zoptymalizowana, dokładna konstrukcja żarnika, wypełnienie gazowe o wysokim ciśnieniu do 13 barów, dokładna powłoka i wysokiej jakości szkło kwarcowe wytrzymałe na działanie promieni UV - żarówki Philips X-tremeVision stanowią prawdziwą rewolucję w dziedzinie oświetlenia samochodowego. Zaprojektowano je z myślą o perfekcyjnej widoczności i maksymalnej skuteczności.

Najbezpieczniejsze oświetlenie samochodowe dopuszczone do ruchu drogowego

Żarówki Philips X-tremeVision to z całą pewnością najbezpieczniejszy, najłatwiejszy i najskuteczniejszy sposób modernizacji oświetlenia głównego pojazdu w granicach określonych przepisami. Żarówki mają pełny atest ECE.

unikatowa jakość i sprawność wiązki światła

Połączenie obszerniejszej ilości światła z wyższą temperaturą barwową powoduje, że żarówki Philips X-tremeVision gwarantują wiązkę światła o jednej z najwyższych efektywności w segmencie oświetlenia halogenowego.

genialny kontrast zagwarantuje wygodną jazdę

Wyższa temperatura barwowa żarówek samochodowych Philips X-tremeVision (przystępnych w wersjach H1, H4 i H7) udoskonaloną ostrość widzenia i pozwala zobaczyć kontrast z wielkiej odległości. Dzięki czemu jazda po zmroku jest bardziej wygodna i bezpieczniejsza.

Specyfikacja Test żarówki Philips® X-tremeVision


Źródło: YouTube

148.7 PLN
Philips Zestaw 2x żarówka samochodowa x-tremevision 12342xv+s2 h4 p43t-38/60w/55w/12v marki Philips
25 reviews

Widzisz więcej, reagujesz szybciej i jeździsz bezpieczniej dzięki żarówkom Philips® X-tremeVision

Jedne z najjaśniejszych żarówek halogenowych dostępnych na rynku. Przewyższa swoimi osiągami większość innych. Zapewnia obszerniejszą o 130% jasność, a także stanowczo długą wiązkę światła.

wyraźnie bielsze światło wpływa na poprawę komfortu i bezpieczeństwa jazdy

Jasne, białe światło (3500 K) jest pokaźnie bielsze od światła emitowanego przez charakterystyczne żarówki samochodowe. Zastrzeżona technologia Gradient CoatingTM producenta Philips pozwala uzyskać mocniejsze światło, dzięki czemu można radować się jaśniejszym oświetleniem i obszerniejszym komfortem podczas jazdy nocą.

Bezpieczeństwo przez cały okres eksploatacji — widzisz lepiej, a inni szybciej dostrzegają Ciebie

Każda potencjalna usterka części zamiennej stanowi zagrożenie dla Ciebie i Twojego pojazdu. Dotyczy to zwłaszcza oświetlenia głównego. Każda uszkodzona żarówka samochodowa zmniejsza widoczność i bezpieczeństwo — równocześnie Twoje, jak i innych kierowców. Żarówki Philips X-tremeVision zoptymalizowano pod kątem długiego i niezawodnego działania. Oznacza to, że będziesz widzieć lepiej, a inni będą widzieć Ciebie przez dłuższy czas w sytuacji innych źródeł światła o wysokiej wydajności.

produktywność oznacza pokaźniejszą liczba światła i dłuższy okres eksploatacji

Żarówki Philips X-tremeVision pozostały opracowane z myślą o nieprzeciętnej skuteczności; generują istotnie jaśniejsze światło bez skracania okresu eksploatacji, który wynosi do 450 godzin. To wyraźnie więcej w przypadku konkurencyjnych rozwiązań w kategorii oświetlenia zapewniającego zwiększoną liczba światła. (H4 i H7 testowane przy charakterystycznym napięciu 13,2 V)

Patrz dalej i reaguj szybciej dzięki jasności pokaźniejszej choćby do 130%

wyśmienite oświetlenie jest niezwykle ważne w sytuacji obszerniejszych odległości wynoszących 75–100 metrów od pojazdu. Żarówki samochodowe Philips X-tremeVision pozwalają widzieć o 45 metrów dalej, dając kierowcy 2 sekundy więcej na reakcję. Żarówki Philips X-tremeVision polepszają widoczność choćby do 130% w stosunku do typowych żarówek samochodowych. Dzięki temu możesz rozpoznawać przeszkody i potencjalne zagrożenia szybciej w przypadku zastosowania jakichkolwiek innych żarówek halogenowych.

Jedno z najjaśniejszych źródeł światła zapewniające wspaniałą efektywność

Zoptymalizowana, dokładna budowa żarnika, wypełnienie gazowe o wysokim ciśnieniu do 13 barów, dokładna powłoka i wysokiej jakości szkło kwarcowe oporne na działanie promieni UV — żarówki Philips X-tremeVision stanowią prawdziwą rewolucję w dziedzinie oświetlenia samochodowego. Zaprojektowano je z myślą o perfekcyjnej widoczności i maksymalnej efektywności.

Najbezpieczniejsze oświetlenie samochodowe dopuszczone do ruchu drogowego

Żarówki Philips X-tremeVision to bez wątpienia najbezpieczniejszy, najłatwiejszy i najskuteczniejszy sposób modernizacji oświetlenia głównego pojazdu w granicach określonych przepisami. Żarówki mają pełny dokument ECE.

wyjątkowa jakość i efektywność wiązki światła

Połączenie większej ilości światła z wyższą temperaturą barwową powoduje, że żarówki Philips X-tremeVision zapewniają wiązkę światła o jednej z najwyższych sprawności w segmencie oświetlenia halogenowego.

perfekcyjny kontrast zapewnia komfortową jazdę

Wyższa temperatura barwowa żarówek samochodowych Philips X-tremeVision (przystępnych w wersjach H1, H4 i H7) udoskonaloną ostrość widzenia i pozwala dostrzec kontrast z znacznej odległości. Dzięki czemu jazda po zmroku jest bardziej komfortowa i bezpieczniejsza.

Specyfikacja Test żarówki Philips® X-tremeVision


Źródło: YouTube

109.79 PLN
Philips Philips WhiteVision Xenon-Effekt H4 żarówka samochodowa 12342WHVSM, 2 sztuki w zestawie (8711500788863)
25 reviews

Żarówki Philips® WhiteVision - intensywna biel światła, znakomity kontrast i długi czas eksploatacji

Żarówki Philips WhiteVision wzbogacają oświetlenie główne o dynamiczny efekt białego światła ksenonowego, co istotnie upraszcza prowadzenie pojazdu w nocy. Dzięki jaśniejszemu, o 60% bielszemu światłu WhiteVision stanowi znakomite połączenie stylu i bezpieczeństwa.

doskonałe wrażenia w trakcie jazdy dzięki energicznemu efektowi białego światła ksenonowego

Żarówki Philips WhiteVision przewyższają jakością wszystkie niebieskie żarówki samochodowe przystępne na rynku — to właściwy wybór dla kierowców, którzy cenią sobie stylową, ale i bezpieczną jazdę. Dzięki wysokiej temperaturze barwowej i stylowej, białej koronie żarówki WhiteVision stanowią stanowcze poprawę oświetlenia głównego. Zastrzeżona technika powlekania trzeciej generacji marki Philips to rewolucyjne rozwiązanie, które nadaje żarówce WhiteVision status pierwszej żarówki samochodowej emitującej naprawdę białe światło.

Najdłuższy okres eksploatacji w swojej klasie oznacza dłuższą przyjemność z jazdy

Żarówki Philips WhiteVision (dostępne w wersjach H1, H3, H4, H7 i HB3) zostały zaprojektowane z myślą o trwałości. Gwarantują one długi i bezawaryjny okres eksploatacji wynoszący do 450 godzin — wyraźnie dłuższy w przypadku konkurencyjnych artykułów. Rzadsza zamiana żarówek to z kolei większa oszczędność. (H4 i H7 testowane przy typowym napięciu 13,2 V)

obszerniejszy kontrast udoskonaloną widoczność i bezpieczniejszą jazdę

Maksymalnie białe światło o temperaturze barwowej 3700 kelwinów lepszą widoczność oznakowania drogowego. Bielsze światło wpływa na rozszerzenie czujności kierowcy w nocy, gwarantując bardziej wygodną jazdę.

Do 60% większa widoczność — maksymalna jasność

O 60% pokaźniejsza moc strumienia świetlnego powoduje, że pojazd jest bardziej widoczny dla innych użytkowników drogi. Polepsza to bezpieczeństwo, dając dłuższy czas reakcji na potencjalne zagrożenia.

W 100% legalne użytkowanie na drogach, w 100% energiczne białe światło

Żarówki WhiteVision uzyskały dokument ECE i są pierwszymi na rynku żarówkami tworzącymi energiczne białe światło, które dopuszczono do legalnego stosowania na drogach. Zapewniają one nie tylko najlepszą widoczność, ale także bezpieczeństwo, ponieważ nie oślepiają kierowców jadących z naprzeciwka.

istotny strumień intensywnie białego światła

Dzięki energiczne białemu światłu i temperaturze barwowej do 3700 kelwinów żarówki Philips WhiteVision oświetlają drogę jasnym strumieniem, który natychmiast rozprasza mrok. Perfekcyjne oświetlenie gwarantujące rewelacyjne wrażenia podczas jazdy.

Żarówki samochodowe Philips są niezwykle wytrzymałe

Szkło kwarcowe wytrzymałe na działanie promieni UV jest bardziej wytrzymałe niż szkło twarde i znamionuje się wysoką wytrzymałością na wysokie temperatury i drgania, co eliminuje ryzyko wczesnych awarii. Żarówki samochodowe marki Philips wyprodukowane ze szkła kwarcowego opornego na działanie promieni UV umożliwiają uzyskanie zwiększonego ciśnienia w żarówce, dzięki czemu emitują mocniejsze światło i większą odporność.

Efekt białego światła ksenonowego i dopasowanie odcieni gwarantuje oszałamiający wygląd

załączone do żarówek WhiteVision dwa pozycyjne źródła światła W5W o dostosowanych kolorach nadają oświetleniu pojazdu wygląd standardowy dla elitarnych samochodów.

Specyfikacja

Jazda testowa nocą z żarówką Philips® WhiteVision


Źródło: Philips®

Porównanie żarówki Philips® WhiteVision i X-tremeVision


Źródło: YouTube

106.41 PLN