Gry komputerowe

Microsoft Flight Simulator X (PC)

Microsoft

FLIGHT SIMULATOR – XPLANE 11 to najnowsza odsłona jednego z najmocniej innowacyjnych i realistycznych symulatorów lotniczych. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Leminar Research, a wydawcą...

Cena:

Zobacz MediaMarkt.pl
Dostępność w sklepach

FLIGHT SIMULATOR – XPLANE 11 to najnowsza odsłona jednego z najistotniej nowoczesnych i realistycznych symulatorów lotniczych. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Leminar Research, a wydawcą jest Aerosoft.

parametry gry: pokaźna GAMA SAMOLOTÓW: Gracze będą mogli zasiąść za sterami wielu najróżniejszych sprzętów, od niewielkich awionetek, poprzez helikoptery, po duże samoloty pasażerskie. SZEREG ZMIAN: Usprawniona awionika, w pełni poręczne kokpity 3D, świeże budynki i drogi, przemodelowany interfejs użytkownika.

DBAŁOŚĆ O szczegóły: Wszystkie obecne w grze modele samolotów pozostały odwzorowane w najdrobniejszych szczegółach, od części wizualnych po dane techniczne. BOGATA OPRAWA: Ciągle rozwijany silnik graficzny czyniąc użytek z mocy współczesnych kart graficznych powoduje, że gra pokazuje się nader okazale.

powłoka audio także stoi na nad wyraz wysokim poziomie i dźwięki samego samolotu, jak i otoczenia zostały znakomicie oddane. Dopełniające NARZĘDZIA: Grze towarzyszą edytory, które zezwalają na modyfikację map i tworzenie własnych samolotów....