Maszyny do szycia

Łucznik Everyday

Łucznik

MASZYNA DO SZYCIA ŁUCZNIK EVERYDAY Łucznik EVERYDAY Łucznik Everyday to maszyna wytworzona z myślą o osobach początkujących i wszystkich tych, którzy poszukują miniaturowej maszyny, którąwziąć ze...

Cena:

Zobacz ELECTRO.pl
Dostępność w sklepach

Zobacz także

Brother BQ17
Brother BQ17
539.99 PLN
Singer 8280
Singer 8280
399 PLN
Husqvarna E10
Husqvarna E10
499 PLN
Łucznik Ewa II 2014
Łucznik Mini
Łucznik Mini
200.75 PLN
MASZYNA DO SZYCIA ŁUCZNIK EVERYDAY
Łucznik EVERYDAY

Łucznik Everyday to maszyna stworzona z myślą o osobach początkujących i wszystkich tych, którzy poszukują miniaturowej maszyny, którąwziąć ze sobą wszędzie. Maszyna Everyday jest bowiem pomniejszona względem pełnowymiarowych, tradycyjnych urządzeń, dzięki czemu jest lżejsza i łatwiejsza w przechowywaniu, zachowuje jednak całkowitą podstawową funkcjonalność maszyny do szycia. Prostota obsługi czyni ją łatwą do opanowania w dodatku przez dzieci. Maszyna ta zastosowane 16 programów szycia, które dostosowywane są pojedynczym pokrętłem. Nie sposób się pogubić! Funkcjonalność rozszerza opcja szycia wstecznego oraz regulacja szybkości szycia, dzięki którejprzystosujemy pracę maszyny do naszego poziomu umiejętności operowania materiałem. Naturalnie maszyna wyekwipowana jest we wbudowaną szufladkę na akcesoria, obcinacz nici i komfortową rączkę do przenoszenia, co widocznie upraszcza transport maszyny.

Maszyna Łucznik Everyday posiada chwytacz rotacyjny, dotąd dostępny wyłącznie w maszynach wyższej klasy. Dzięki temu pracuje cicho - ale pewnie i skrupulatnie. Ma oświetlenie pola pracy w formie diody LED. Maszyna Everyday pomimo kompaktowych rozmiarów, jest w pełni poręczna - doskonale nadaje się do niewiele znaczących poprawek krawieckich, a także rozwijania hobby. Co więcej, dzięki swym gabarytom, maszyna znakomicie nadaje się do zabrania jej ze sobą na weekend czy na wakacje, gdzie przyda się nie tylko do znikomych reperacji podartych ubrań, ale też będzie doskonałym sposobem na spędzenie deszczowego wieczoru - kreatywna zabawa dla Ciebie i Twojej pociechy!

Maszyna Everyday będzie też doskonałym dodatkiem do pokoju każdego kreatywnego dziecka. Maszyną do szycia nie tylko dostarczy długich godzin genialnej rozrywki, ale także wspomoże rozwój koordynacji wizualnie-ruchowej, zmysłu estetyki oraz wyobraźni. Maszyna poradzi sobie z przeszyciem bawełny, satyny oraz innych cienkich materiałów. Pamiętaj jednak, że jest to maszyna pomniejszona, o zredukowanej wadze, a co z tego wynika - silniku małej mocy. Nie należy więc szyć na niej ciężkich i grubych dzianin, gdyż może to doprowadzić do przeciążenia silnika i jego uszkodzenia. Maszyna dostarczana jest z kompletem wyposażenia dopełniającego, w którym znajdują się między innymi igły, ręczny nawlekacz, a także szpulki. Maszyna Everyday ma 24-miesięczną gwarancję i instrukcję w języku polskim, z którą należy się zapoznać przed przystąpieniem do wykorzystywania sprzętu.

Funkcje
informacje technologiczne