Wózki spacerowe

Lionelo wózek spacerowy lea grey - darmowa dostawa!!! (5902581652195)

Lionelo

Wózek spacerowy Lea szary- organiczny len- bardzo lekka kompozycja- Ocieplacz na nogi- Płynna regulacja oparcia- umocniona budowaLionelo Lea to wózek spacerowy wytwarzany z wysokiej jakości...

Dostępność w sklepach

Wózek spacerowy Lea szary
- naturalny len
- nad wyraz lekka kompozycja
- Ocieplacz na nogi
- Płynna regulacja oparcia
- wzmocniona konstrukcja

Lionelo Lea to wózek spacerowy wytworzony z wysokiej jakości tworzyw. Stalowa rama wózka zagwarantuje stabilność prowadzenia i niepodatność na uszkodzenia, choćby przy energicznym używaniu. Siedzisko, daszek i oparcie wózka stworzono z trwałej dzianiny Eko Len o właściwościach antybakteryjnych, odpornej na przetarcia i działanie warunków atmosferycznych. Koła z pianki EVA są wyjątkowo trwałe i wyśmienicie amortyzują wstrząsy – dzięki temu spacery będą jeszcze przyjemniejsze.

Tylko sprawdzone materiały • Eko Len - Jest nad wyraz wytrzymały na przetarcia i rozciąganie, znamionują go atrybuty antybakteryjne. Materiał ten jest przewiewny i ma działanie termoregulujące.

 • ComfortSeat - Specjalna miękka poduszka, podtrzymuje główkę i plecki maluszka zapewniając mu obszerniejszą wygodę i bezpieczeństwo w trakcie jazdy.

 • potężna budowa - Rama produkowana z wysokiej jakości metali, nie odkształci się w trakcie długofalowego użytkowania.


Pełen komfort jazdy • Pokrowiec na nogi - dopełniające zabezpieczenie sprawdzi się w wietrzne i chłodne dni. Zapewni maluszkowi ciepło i całkowitą ochronę przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi.

 • Regulowae oparcie - Wózek posiada płynną, bezstopniową regulację kąta nachylenia oprcia, co zapewni dziecku komfortową pozycję do snu.

 • Daszek z okienkiem - zapewnia ochronę przed promieniami słonecznymi, deszczem i wiatrem. Pozwala na obserwację maluszka w trakcie jazdy.


poręczne rozwiązania • wielki kosz - funkcjonalny kosz o ponadprzeciętnym wymiarze, stanie na wysokości zadania w każdej sytuacji. Torba pomieści 5 kilogramów obciążenia.

 • Easy Stop - Hamulec znajdujący się na tylnej osi, obsługiwany jedną nogą. Wygodny i prędki w użyciu. Niebędny w każdej sytuacji.

 • 5-punktowe pasy - większe bezpieczeństwo podczas jazdy. Dopełniające poduszki powiększają komfort podróży oraz uniemożliwiają otarciom wrażliwej skóry dziecka.


Dopracowany w każdym szczególe • DirectSteer - Dzięki funkcjonalnym rączką rodzic ma całkowitą kontrolę nad torem jazdy. Piankowe pokrycie sprawia, że prowadzenie pojazdu jest pewne i komfortowe.

 • Amortyzacja ShockResist - Zamontowane w przednich kołach amortyzatory zapewnianą maksymalny komfort i stabilizację jazdy, znacząco ograniczając wstrząsy w trakcie jazdy na nierównej nawierzchni.

 • wygodny podnóżek - posiada płynną regulację kąta nachylenia. Sprawdzi się wyjątkowo w trakcie drzemki dziecka.


dokument Intertek
Nasz artykuł jest homologowany poprzez najkorzystniejszą i uznaną instytucję badawczą w Europie - Intertek z pokaźnej Brytanii. Zajmuje się licencjonowaniem pojazdów i wszelkich części jego wyposażenia w szczególności wózków dziecięcych. Testowane produkty poddawane są wnikliwym testom pod względem bezpieczeństwa oraz wymogów jakościowych.


Funkcje specjalne

- Blokada przednich kół
- Regulacja kąta pochylenia oparcia
- Regulacja kąta pochylenia podnóżka


certyfikaty

- Intertek
- EN 1888:2012