Laptopy

Lenovo ThinkPad 20DK002EPB

Lenovo

OpisPrezentacja 3D Opis produktu Intel Core i7 Procesor dla najbardziej wymagających użytkowników, którzy poszukują bardzo sprawnych jednostek do najnowszych gier oraz progresywnych i mistrzowskich...

Cena:

Zobacz Media Expert
Dostępność w sklepach

Zobacz także

Lenovo ThinkPad 20DK002EPB
Apple MMGL2Z
Apple MMGL2Z
5990 PLN
Apple MLHC2Z
Apple MLHC2Z
7340 PLN
Apple MacBook Pro MF839
Apple MLHE2Z
Apple MLHE2Z
5990 PLN
Opis
Prezentacja 3D
Opis produktu
Intel Core i7

Procesor dla najmocniej wymagających użytkowników, którzy poszukują bardzo skutecznych jednostek do najnowszych gier, a także nowoczesnych i fachowych programów. Wersje dwu i czterordzeniowe mają tryb Turbo boost rozszerzający taktowanie procesora, oraz zaimplementowany układ graficzny HD Graphics, który pracuje gdy przeznaczony układ graficzny nie jest wymagany, co przekłada się na dłuższy czas pracy na baterii. Intel Core i7 poradzi sobie z każdym zadaniem: z obróbką zdjęć i grafiki, z wyświetlaniem filmów, stron internetowych oraz z pracą w kilku aplikacjach równocześnie.

- Procesor dla osób, które poszukują wyjątkowo produktywnych jednostek do najnowszych gier i nowoczesnych i fachowych programów.

- To także najdroższe jednostki z całej rodziny Intel Core, mają tryb Turbo boost.

Pamięć RAM DDR3

prędkie i bezawaryjne działanie w grach, programach i aplikacjach jest możliwe dzięki pamięci RAM DDR3. To absolutny kanon, który znakomicie sprawdza się w laptopach biznesowych, multimedialnych i dla graczy.

Dysk SSD

innowacyjny, szybki i bezawaryjny dysk SSD doda Twojemu urządzeniu kolejny atut. Jeśli cenisz momentalne działanie, wymagające gry komputerowe, pracę na wielu plikach i programach – dysk SSD stanie na wysokości zadania bezawaryjnie. Notebooky z dyskiem SSD pracują ciszej, a Twoje dane są jeszcze lepiej bronione – nośnik jest wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne i energooszczędny, co przekłada się na długość pracy Twojego laptopa na baterii.

Szybsza praca komputera
Bezgłośna praca
Dłuższy czas pracy na baterii
oporność na uszkodzenia mechaniczne
Intel HD Graphics

Układ graficzny Intel HD Graphics to gwarancja najkorzystniejszych wrażeń wizualnych w trakcie przeglądania fotografii, oglądania filmów i grania w gry. Zintegrowana grafika to rozwiązanie energooszczędne więc laptop będzie mógł dłużej pracować na baterii. Intel HD Graphics zapewnia efekty wizualne, jak w kinie domowym – dzięki czemu codzienna praca i rozrywka stają się wyraźnie bardziej emocjonujące.

wyświetlacz dotykowy

nadzwyczajne odzwierciedlenie barw i detali wraz z dotykową obsługą to rozwiązanie, które spełni oczekiwania w każdej sytuacji. Dotykowy wyświetlacz upraszcza codzienne korzystanie z notebooka i sprawia,mnóstwo czynności można wykonać istotnie szybciej i wygodniej bez konieczności posługiwania się myszką.

powłoka lśniąca

połyskująca powłoka ekranu zapewnia wyraźne odwzorowanie barw, soczyste odcienie i znakomity kontrast. Ten wariant powłoki sprawdza się świetnie podczas oglądania filmów, a także przy korzystaniu z multimediów. Wyświetlacz z połyskiem nadaje urządzeniu elegancki i błyskotliwy wygląd i powoduje, iż oglądanie fotografii, filmów i granie w gry staje się jeszcze bardziej emocjonujące.

TFT

Energooszczędna matryca, która zapewni Ci równocześnie prawidłowe odwzorowanie odcieni, jak na dodatek stosowne kąty widzenia. Szybka reakcja, wyrazista jasność, a także perfekcyjna biel to kolejne mocne strony ekranów korzystających z tej technologii. TFT sprawdza się w laptopach biznesowych i multimedialnych.

Rozdzielczość FullHD 1920x1080

Ciesz się multimediami w wysokiej rozdzielczości! ekran Full HD zapewni rozrywkę na najwyższym poziomie. Oglądanie filmów na notebookie, granie w gry i oglądanie fotografii staną się jeszcze przyjemniejsze. Soczyste odcienie i niesamowicie realistyczne detale będą istotnie lepiej widoczne w tej rozdzielczości.

USB 3.0

prędki i bezawaryjny interfejs USB 3.0 gwarantuje choćby dziesięciokrotnie szybsze kopiowanie informacji w przypadku zwykłego gniazda USB. Kopiowanie znacznych plików, zdjęć, filmów i dokumentów będzie odbywało się ekspresowo. USB 3.0 zagwarantuje również bezawaryjną komunikację z urządzeniami peryferyjnymi i wskazującymi.

Bluetooth

progresywny i bezusterkowy interfejs Bluetooth to gwarancja płynnej łączności bezprzewodowej i komfortowego przesyłania informacji. Dzięki czemu rozwiązaniu zwiążesz swoje urządzenia mobilne, skopiujesz pliki, prześlesz informacje, a wszystko to przy niskim zużyciu energii i bez zbędnego obciążenia akumulatora.

WiFi 802.11ac

Karta sieciowa Wi-Fi zezwala na bezprzewodowe połączenie z Internetem. Możesz skorzystać z sieci udostępnianej poprzez Twój domowy router lub z darmowych hot spotów Wi-Fi.
W wielu miejscach publicznych jak dworce, lotniska, galerie handlowe czy kawiarnie udostępniane są darmowe sieci Wi-Fi.
kanon ten obecnie funkcjonuje w kilku wersjach. Poniżej przedstawiono możliwe do uzyskania maksymalne prędkości.
standard g - do 54 Mb/s
kanon n - do 300 Mb/s
kanon ac - do 1200 Mb/s

Klawiatura wyspowa

wyśmienita funkcjonalność i świetny design. Klawiatura wyspowa to szczególnie wysmakowane rozwiązanie, które usprawnia pisanie i korzystanie z notebooka oraz powoduje, że czyszczenie przestrzeni między klawiszami jest dziecinnie proste. Poszczególne klawisze są od siebie odsunięte, a przestrzeń pomiędzy nimi wypełnia ergonomicznie zaprojektowana obwódka.

Podświetlana klawiatura

komfortowa praca bez względu na dostęp do oświetlenia. Podświetlana klawiatura sprawia,choćby w ciemnym pokoju nie musisz sięgać po dopełniające źródło światła – poszczególne klawisze są wyśmienicie widoczne. Dzięki czemu praca do późna albo przedłużająca się rozgrywka będą wyraźnie bardziej wygodne.

Windows 7

W urządzeniu znajdziesz prędki, wydajny i bezusterkowy system operacyjny Windows 7. Jeśli męczy Cię przestarzały Windows XP, a także Vista, Windows 7 będzie perfekcyjnym rozwiązaniem. To system tworzony z myślą o wymagających użytkownikach, którzy cenią wielozadaniowość, płynne działanie i oszczędność energii. Dzięki funkcji szybkiego usypiania i szybkiego wybudzania praca na laptopie z Windowsem 7 będzie o dużo przyjemniejsza.

Windows 8.1

komfortowy system operacyjny Windows 8.1 oferuje użytkownikom innowacyjny interfejs Modern UI. Dostęp do wielu aplikacji oraz możliwość podziału ekranu to uzupełniające udogodnienia, które upraszczają codzienne korzystanie z komputera. Prędki dostęp do nowych aplikacji i programów jest możliwy dzięki Windows Store. System operacyjny Windows 8.1 uruchamia się szybko, a typowe aplikacje wyróżniają się rozbudowaną funkcjonalnością. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata, portali społecznościowych albo giełdy, starczy zadbać o połączenie internetowe – wszystkie programy i aplikacje widoczne na ekranie startowym na bieżąco aktualizują swe informacje.

Intel Core i7

Procesor dla najmocniej wymagających użytkowników, którzy poszukują niezwykle wydajnych jednostek do najnowszych gier, a także progresywnych i fachowych programów. Wersje dwu i czterordzeniowe posiadają tryb Turbo boost zwiększający taktowanie procesora, oraz zastosowany układ graficzny HD Graphics, który pracuje gdy asygnowany układ graficzny nie jest wymagany, co przekłada się na dłuższy czas pracy na baterii. Intel Core i7 poradzi sobie z każdym zadaniem: z obróbką fotografii i grafiki, z wyświetlaniem filmów, stron internetowych, a także z pracą w kilku aplikacjach równocześnie.

- Procesor dla osób, które poszukują niezwykle skutecznych jednostek do najnowszych gier, a także nowoczesnych i fachowych programów.

- To też najdroższe jednostki z całej rodziny Intel Core, mają tryb Turbo boost.

Pamięć RAM DDR3

prędkie i bezawaryjne działanie w grach, programach i aplikacjach jest realne dzięki pamięci RAM DDR3. To absolutny kanon, który rewelacyjnie sprawdza się w notebookach biznesowych, multimedialnych i dla graczy.

Dysk SSD

postępowy, szybki i niezawodny dysk SSD doda Twojemu urządzeniu kolejny atut. Jeśli cenisz bezzwłoczne działanie, wymagające gry komputerowe, pracę na wielu plikach i programach – dysk SSD spełni oczekiwania bezawaryjnie. Notebooky z dyskiem SSD pracują ciszej, a Twoje informacje są jeszcze lepiej chronione – nośnik jest wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne i energooszczędny, co przekłada się na długość pracy Twojego laptopa na baterii.

Szybsza praca komputera
Bezgłośna praca
Dłuższy czas pracy na baterii
wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne
Intel HD Graphics

Układ graficzny Intel HD Graphics to gwarancja najkorzystniejszych wrażeń wizualnych podczas przeglądania zdjęć, oglądania filmów i grania w gry. Zintegrowana grafika to rozwiązanie energooszczędne więc laptop będzie mógł dłużej pracować na baterii. Intel HD Graphics zapewnia efekty wizualne, jak w kinie domowym – dzięki czemu codzienna praca i rozrywka stają się istotnie bardziej emocjonujące.

ekran dotykowy

rewelacyjne odzwierciedlenie kolorów i detali wraz z dotykową obsługą to rozwiązanie, które sprawdzi się w każdej sytuacji. Dotykowy wyświetlacz usprawnia codzienne korzystanie z notebooka i powoduje,mnóstwo czynności można wykonać wyraźnie szybciej i wygodniej bez konieczności posługiwania się myszką.

warstwa lśniąca

lśniąca powłoka ekranu zagwarantuje wyraźne odwzorowanie barw, soczyste kolory i perfekcyjny kontrast. Ten wariant powłoki sprawdza się genialnie w trakcie oglądania filmów oraz przy korzystaniu z multimediów. Ekran z połyskiem nadaje urządzeniu elegancki i efektowny wygląd i sprawia, że oglądanie fotografii, filmów i granie w gry staje się jeszcze bardziej emocjonujące.

TFT

Energooszczędna matryca, która zapewni Ci równocześnie korzystne odwzorowanie barw, jak także trafne kąty widzenia. Szybka reakcja, wyrazista jasność oraz nieprzeciętna biel to kolejne zalety ekranów korzystających z tej technice. TFT sprawdza się w laptopach biznesowych i multimedialnych.

Rozdzielczość FullHD 1920x1080

Ciesz się multimediami w wysokiej rozdzielczości! wyświetlacz Full HD zapewni rozrywkę na najwyższym poziomie. Oglądanie filmów na laptopie, granie w gry i oglądanie fotografii staną się jeszcze przyjemniejsze. Soczyste odcienie i niesamowicie realistyczne detale będą pokaźnie lepiej widoczne w tej rozdzielczości.

USB 3.0

szybki i bezawaryjny interfejs USB 3.0 gwarantuje choćby dziesięciokrotnie szybsze kopiowanie informacji w sytuacji zwykłego gniazda USB. Kopiowanie pokaźnych plików, zdjęć, filmów i dokumentów będzie odbywało się szybko. USB 3.0 zapewnia także bezusterkową komunikację z urządzeniami peryferyjnymi i wskazującymi.

Bluetooth

nowoczesny i bezusterkowy interfejs Bluetooth to gwarancja płynnej łączności bezprzewodowej i wygodnego przesyłania informacji. Dzięki temu rozwiązaniu scalisz swoje urządzenia mobilne, skopiujesz pliki, prześlesz dane, a wszystko to przy niskim zużyciu energii i bez zbędnego obciążenia akumulatora.

WiFi 802.11ac

Karta sieciowa Wi-Fi pozwala na bezprzewodowe połączenie z Internetem. Możesz skorzystać z sieci udostępnianej poprzez Twój domowy router albo z gratisowych hot spotów Wi-Fi.
W wielu miejscach publicznych jak dworce, lotniska, galerie handlowe czy kawiarnie udostępniane są bezpłatne sieci Wi-Fi.
standard ten obecnie funkcjonuje w kilku wersjach. Poniżej przedstawiono realne do uzyskania maksymalne szybkości.
standard g - do 54 Mb/s
kanon n - do 300 Mb/s
standard ac - do 1200 Mb/s

Klawiatura wyspowa

nadzwyczajna funkcjonalność i wyśmienity design. Klawiatura wyspowa to wyjątkowo wysmakowane rozwiązanie, które ułatwia pisanie i korzystanie z notebooka i powoduje, że czyszczenie przestrzeni między klawiszami jest dziecinnie proste. Poszczególne klawisze są od siebie odsunięte, a przestrzeń między nimi wypełnia użytecznie zaprojektowana obwódka.

Podświetlana klawiatura

komfortowa praca bez względu na dostęp do oświetlenia. Podświetlana klawiatura sprawia,nawet w ciemnym pokoju nie musisz sięgać po uzupełniające źródło światła – poszczególne klawisze są rewelacyjnie widoczne. Dzięki czemu praca do późna lub przedłużająca się rozgrywka będą pokaźnie bardziej wygodne.

Windows 7

W urządzeniu wyszukasz prędki, wydajny i niezawodny system operacyjny Windows 7. Jeśli męczy Cię przestarzały Windows XP, a także Vista, Windows 7 będzie nieprzeciętnym rozwiązaniem. To system tworzony z myślą o wymagających użytkownikach, którzy cenią wielozadaniowość, płynne działanie i oszczędność energii. Dzięki funkcji szybkiego usypiania i szybkiego wybudzania praca na laptopie z Windowsem 7 będzie o dużo przyjemniejsza.

Windows 8.1

wygodny system operacyjny Windows 8.1 oferuje użytkownikom innowacyjny interfejs Modern UI. Dostęp do wielu aplikacji oraz możliwość podziału ekranu to dopełniające udogodnienia, które upraszczają codzienne korzystanie z komputera. Szybki dostęp do nowych aplikacji i programów jest możliwy dzięki Windows Store. System operacyjny Windows 8.1 uruchamia się szybko, a standardowe aplikacje wyróżniają się rozbudowaną funkcjonalnością. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata, portali społecznościowych albo giełdy, starczy zadbać o połączenie internetowe – wszystkie programy i aplikacje widoczne na ekranie startowym na bieżąco aktualizują swe informacje.

Specyfikacja technologiczna produkt
producent
Kod producenta
20DK002EPB
EAN
889233363607
dane podstawowe
ThinkPad
Yoga
12.5'' FHD touch LED/i7/8GB/256GB_SSD/HD5500/USB3/mHDMI/BT/8hPRACY/Windows 7 Professional/Windows 8.1 Pro 64-bit
Czarny
2w1 (laptop i tablet)
Biznesowe
Ultramobilne
Procesor Pamięć Dysk Twardy
256 GB
Karta Graficzna ekran Napęd optyczny Porty
Wyjście Mini HDMI
Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe
Czytnik kart pamięci
Port OneLink
Złącze dokowania
Łączność Bateria Oprogramowanie
Windows 7 Professional PL
Windows 8.1 Pro PL
Multimedia
Touchpad
Trackpoint
Klawiatura wytrzymała na zalanie
Klawiatura wyspowa
Zintegrowana
Dolby Home Theater v4
Głośniki stereo
HD Audio
zastosowany mikrofon
720p
Gabaryty <