Gry komputerowe

LEGO Przygoda (PC)

Warner Brothers Entertainment

Połącz przygod, akcj i budowanie z LEGO w jedną i jedyną w swoim typu gr! W LEGO® Przygoda gra video, bdziemy posługiwa si fantastyczną mocą architektw,tworzy niezwykłe, unikatowe konstrukcje LEGO....

Cena:

Zobacz Quicksave
Dostępność w sklepach

Zobacz także

Watch Dogs 2 (PC)
Fallout 4 (PC)
Fallout 4 (PC)
22.41 PLN
Dishonored (PC)
Dishonored (PC)
26.91 PLN
Dead Island Riptide (PC)
LEGO Przygoda (PC)
Połącz przygod, akcj i budowanie z LEGO w jedną i jedyną w swoim rodzaju gr!

W LEGO® Przygoda gra wideo, bdziemy posługiwa si fantastyczną mocą architektw,formuje niezwykłe, unikatowe konstrukcje LEGO. Mając do dyspozycji ponad 90 postaci natchnionych filmem i 15 fenomenalnych poziomw, gracze otrzymają szans przeżycia niesłychanej dotąd przygody.


Oparta na scenariuszu filmu LEGO® Przygoda gra video umożliwi fanom wcielenie si w posta Emmeta, zwyczajnej, przestrzegającej zasad, perfekcyjnie przecitnej minifigurki LEGO, ktra zostaje mylnie wzita za najistotniej niezwykłą osob na świecie i jest kluczem do jego ocalenia. Gracz pokieruje kieruje Emmetem, ktry trafia w nietypowe towarzystwo superhohaterw, stara si powstrzyma złego tyrana podczas długiej podrży, do ktrej jest solidnie i przezabawnie nieprzygotowany.


Byliśmy niesamowicie podekscytowani, mogąc da dzieciom możliwoś bezpośredniego uczestnictwa w przygdach Emmeta i zostania architektem w LEGO® Przygoda mwi Tom Stone, dyrektor TT Games Publishing. Gracze staną przed ostatecznym wyzwaniem muszą ocali świat LEGO i wykorzysta umiejtności wirtualnego budowania do kreowania niesamowitych dzieł.