Apple Apple airport extreme base station
25 reviews

Apple AirPort Extreme Base Station

Kompaktowa, prosta w obsłudze stacja bazowa AirPort Extreme z obsługą trybu dwupasmowego to nieprzeciętne rozwiązanie gwarantujące dostęp do sieci bezprzewodowej dla domu, szkoły i drobnej firmy. Proponuje ona prędki dostęp do sieci Wi-Fi działających w standardzie 802.11n dla komputerów Mac i PC i sprzętów Wi-Fi, takich jak iPhone i iPod touch.


Łatwy dostęp do sieci bezprzewodowej

Podłącz modem DSL lub modem kablowy do stacji bazowej AirPort Extreme, a następnie szybko skonfiguruj go nieskomplikowanego w użyciu Narzędzia AirPort przystępnego do pobrania w wersji dla systemów Mac OS X i Windows. W ciągu kilku minut do 50 użytkowników komputerów Mac lub PC może bezprzewodowo pomiędzy innymi oglądać strony internetowe, przesyłać strumieniowo pliki video i udostępniać zdjęcia1.


Tryb dwupasmowy Wi-Fi

W celu uzyskania maksymalnego zasięgu i maksymalnej zgodności stacja bazowa AirPort Extreme działa jednocześnie w paśmie 2,4 GHz i 5 GHz, dzięki temu wszystkie urządzenia w sieci mogą automatycznie przełączać się do najwydajniejszego pasma. Jest przy tym użytkowana najnowsza technika bezprzewodowa 802.11n, która zagwarantuje pięciokrotnie udoskonaloną sprawność i dwukrotnie obszerniejszy zasięg w sytuacji sieci bezprzewodowych 802.11g2.


Sieć użyczana

Skonfiguruj osobną sieć Wi-Fi z osobnym hasłem dla innych użytkowników. Starczy włączyć funkcję sieci użyczanej, żeby umożliwić innym użytkownikom korzystanie z Internetu bez udzielania dostępu do części sieci prywatnej, takich jak komputery, drukarki i dyski twarde.


Drukowanie bezprzewodowe

Czy w domu lub biurze jest użytkowanych dużo komputerów, lecz jest dostępna tylko jedna drukarka? Żaden problem. Wystarczy podłączyć zgodną drukarkę do portu USB stacji bazowej AirPort Extreme, żeby natychmiast udostępnić tę drukarkę wszystkim komputerom (Mac i PC) w sieci przewodowej i bezprzewodowej. Więcej informacji podano w oczekiwaniach systemowych.


Udostępnianie dysku twardego

Aby udostępnić zewnętrzny dysk twardy USB w sieci przewodowej i bezprzewodowej, wystarczy podłączyć go do portu USB stacji bazowej AirPort Extreme. Funkcja Dysk AirPort to perfekcyjne rozwiązanie służące do udostępniania plików i innych składników. Użytkownicy serwisu MobileMe korzystający z komputerów z systemem Mac OS X Leopard lub nowszym mogą choćby uzyskiwać dostęp do plików na dysku przez Internet3.


skuteczne zabezpieczenia i kontrola dostępu

Stacja bazowa AirPort Extreme sprawnie zapobiega nieautoryzowanemu dostępowi do sieci bezprzewodowej. Posiada ona zaimplementowaną zaporę, a także obsługuje charakterystyczne technologie szyfrowania, łącznie ze standardami WPA i WPA2 oraz 128-bitowym standardem WEP. Autoryzowani użytkownicy mogą prosto nawiązać połączenie ze stacją bazową przy użyciu prostego narzędzia konfiguracyjnego i nowoczesnych funkcji kontroli dostępu.


Współdziałanie z iPadem, telefonem iPhone, urządzeniem Apple TV i innymi urządzeniami

Stacja bazowa AirPort Extreme współdziała z komputerami Mac i PC, iPadem, telefonem iPhone, iPodem touch, urządzeniem Apple TV i niemal wszystkimi urządzeniami Wi-Fi pracującymi w standardzie 802.11a/b/g/n. Wszystkie te urządzenia mogą być obsługiwane jednocześnie.

679 PLN
Apple Apple Magic Mouse
25 reviews


progresywna technologia Multi-Touch

Nowa mysz Magic Mouse oferuje prawdziwie prekursorski sposób działania. Jej gładka powłoka pełni dwojaką funkcję: przycisków myszy i powierzchni Multi-Touch z obsługą gestów. Cała górna część myszy reaguje na dotyk — starczy musnąć palcami w dowolnym miejscu, aby przewijać wyświetlaną zawartość w pionie, w poziomie albo po skosie i obracać dookoła o 360 stopni. Obszerniejsza powierzchnia przewijania upraszcza poruszanie się po długiej linii czasu w programie iMovie, dużej stronie internetowej w programie Safari czy komplecie wielu fotografii w programie iPhoto. Wyjątkowo funkcjonalna jest także możliwość wertowania zawartości dwoma palcami, usprawniająca na przykład przechodzenie pomiędzy stronami w programie Safari i przeglądanie fotografii w programie iPhoto. Magic Mouse to, jak dotąd, bezdyskusyjnie najmocniej nowoczesna mysz firmy Apple.


Przycisk lub dwa, symetryczny zarys

jednorodna powierzchnia myszy Magic Mouse sprawia, że wygląda ona jak mysz jednoprzyciskowa, której można zacząć instynktownie używać od razu po rozpakowaniu. W prosty sposób można ją jednak przekształcić w mysz z dwoma przyciskami. jedynie zmienić konfigurację w Preferencjach systemowych. Co więcej, mysz Magic Mouse została skonstruowana tak, aby zapewnić jednolitą wygodę użytkowania zarówno osobom leworęcznym, jak i praworęcznym.


Laserowy układ śledzący

W myszy Magic Mouse zastosowano progresywny laserowy układ śledzący, widocznie czulszy konwencjonalne układy optyczne. A to znaczy, że myszy można używać na szerszej gamie powierzchni. Wysoka precyzja jest dostępna praktycznie niezależnie od miejsca stosowania — nawet bez podkładki.


Łączność Bluetooth

Mysz Magic Mouse łączy się bezprzewodowo z komputerem Mac wyekwipowanym w interfejs Bluetooth. Korzystając w dodatku z klawiatury bezprzewodowej Apple, można w pełni uwolnić się od kabli. Połączenie Bluetooth ma zasięg nawet 10 metrów, wystarczy więc zestawić mysz Magic Mouse w parę z komputerem Mac i cieszyć się swobodą.

339 PLN
Wenger Wenger pilotka Transfer czarna
25 reviews

Torba pilotka Wenger Transfer, czarna

- Ta rozszerzana biznesowa walizka na kółkach jest nieprzeciętna dla aktywnych osób podróżujących w ramach swej pracy, gdyż zezwala na przewożenie laptopa, tabletu, dokumentów itd.
- umocnione przegrody bronią notebooka o wymiarze do 16"/41 cm, iPada, tablet albo czytnik 10"/25 cm
- zwiększa się o 2"/5 cm, jeżeli niezbędna jest dodatkowa przestrzeń
- Organizator na konieczne akcesoria
- Kieszeń Quik Pocket nietrudny dostęp do koniecznych akcesoriów
- Rozdzielacz dokumentów oddziela i przechowuje kartki, foldery itd.
- Pasek Pass-Thru wsuwa się na system uchwytu bagażu na kółkach, ułatwiając dzięki temu podróżowanie
- wygodna teleskopowa rączka
- Kółka z przystępnym poślizgiem

rozmiar: 410 x 330 x 200 mm

Waga: 3,24 kg

Materiał: Poliester

Kolor: czarny

Dostarczona przez szanowanego szwajcarskiego producenta toreb i walizek, producenta Wenger, torba pilotka stanowi artykuł który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nawet najistotniej wymagających klientów.

Na pierwszy rzut oka widać, iż torba wenger została zaprojektowana w sposób wyjątkowo przemyślany i z obszernym wyczuciem estetycznym.

Model ten fantastycznie się demonstruje i równie fantastycznie sprawdza, nawet w trakcie dalekich podróży podczas których trzeba się nieraz przepakowywać.

Torba pilotka Wenger została zaopatrzona w szereg sprawdzonych i postępowych rozwiązań, jak chociażby bezawaryjne, gumowe kółka, teleskopowa rączka dzięki której bez problemu dopasujemy torbę do swych gabarytów i preferencji i możliwość powiększenia o dodatkowe 5 cm po rozpięciu jednego z zamek błyskawicznyów.

Model został wytwarzany z pierwszorzędnego poliestru, co zapewnia mu niezwykle dużą żywotność i oporność na awarię – decydując się na ten artykuł dokonujemy zakupu na lata.

Zakupu tym bardziej opłacalnego,wartość torby znajduje się na nad wyraz niebanalnym poziomie.

549 PLN
Hub UNITEK Y-9319 Premium (4 porty)
25 reviews

nowe Macbooki mają porty USB wariant-C, które służą jednocześnie do ładowania ultrabooka jak i do komunikacji z urządzeniami peryferyjnymi. Nowy Macbook dopiero z Unitek Premium C-HUB 3 ujawnia pełnię swych możliwości. Unitek Premium C-HUB 3 + SD PD to hub USB TypC z funkcją przeniesienia zasilania ponad magistralą danych - tak zwaną funkcją Power Delivery. Huba podłączamy do Macbooka, a jego oryginalny zasilacz podłączamy do portu TypC urządzenia C-HUB 3. W ten sposób nie tylko ładujemy naszego Maca, ale możemy podpiąć urządzenia peryferyjne USB takie jak: pendrive, drukarka, myszka, a także zsynchronizować iPhona. Hub zaopatrzono także w czytnik kart pamięci SD i microSD, tak by nie trzeba było kupować dopełniającego urządzenia. Unitek Premium C-HUB 3 to niewielkich wymiarów, uniwersalna stacja dokująca, dzięki której docenisz prostotę jednego portu w twoim Macbooku - portu, który: ładuje, sychronizuje, a także służy do przyłączania sprzętów peryferyjnych. Główne cechy: -Wielofunkcyjny HUB USB z czytnikiem kart pamięci SD i microSD w jednym. -świetnej jakości aluminiowa obudowa. -2 porty USB3.0 (SuperSpeed) do podpięcia sprzętów peryferyjnych. -czytnik kart pamięci SD oraz microSD. -Wsparcie dla funkcji ''USB Power Delivery'' możliwość ładowania Macbooka podczas korzystania z sprzętów peryferyjnych (kompatybilność z USB Power Delivery Revision 2.0 Version 1.1; Profil 4: max power output 20V/3A. -Nie wymaga sterowników....

148.52 PLN