K.E.Liber ZNISZCZ TEN DZIENNIK KREATYWNA DESTRUKCJA (9788364853005)
25 reviews

"ZNISZCZ TEN DZIENNIK (WRECK THIS JOURNAL) - światowy beststeller, którego nakład przekroczył już ponad 2 mln egzemplarzy! To książka inna niż wszystkie, które dotąd widzieliście. To dziennik który pozwala przekształcić destrukcję w kreację, uruchomić wyobraźnię i wyrazić swoje emocje! Wykorzystując pomysłowo, lecz osobliwie zilustrowane szablony, lubiana artystka Keri Smith namawia do dokonywania aktów destrukcji i eksperymentów w dzienniku, żeby rozbudzić prawdziwy proces tworzenia. Ideą dziennika jest jego kreatywne "zniszczenie", "pobrudzenie", "postarzenie" poprzez dowolną, nad wyraz osobistą, czasem abstrakcyjną,za każdym razem twórczą interpretację zadań zaproponowanych na jego stronach. Polecenia te mogą wydawać się niekonwencjonalne: dziurawienie stron, malowanie dłońmi, zalewanie kawą, zgniatanie kartek czy zabranie dziennika pod prysznic - nie należy jednak rozumieć ich zbyt dosłowniewyłącznie jako podpowiedzi mające na celu wykorzystanie własnej wyobraźni do zróżnicowanych form artystycznego wyżycia się i utrwalenia swoich stanów ducha, wrażeń i obserwacji z otaczającego świata. Każdy dziennik jest niepowtarzalnym dziełem jego twórcy oddając jego osobowość i postrzeganie rzeczywistości. W trakcie TWORZENIA DZIENNIKA UBRUDZISZ SIĘ. TWOJE odzież POKRYJE SIĘ FARBĄ ALBO INNYMI DZIWNYMI SUBSTANCJAMI. ZAMOCZYSZ SIĘ. BĘDZIESZ PROSZONY O ZROBIENIE RZECZY, KTÓRE BĘDZIESZ PODDAWAĆ W WĄTPLIWOŚĆ. BĘDZIESZ UBOLEWAĆ, że KSIĄŻKA ZNAJDUJE SIĘ W OPŁAKANYM STANIE. ZAMIENISZ DESTRUKCJĘ, KTÓRA CIĘ OTACZA, W KREACJĘ I ZACZNIESZ ŻYĆ TWÓRCZO! "

16.93 PLN
PLANOWAKI.PL Planer - kalendarz 2018, format 84x119cm (a0) marki Planowaki.pl
25 reviews

Planer ścienny na rok 2018, format A0 - 84 cm x 119 cm - kliknij zdjęcie żeby je rozszerzyć.
OPIS:
  • Przy każdym dniu pole na notatki wielkości 9cm x 2,55cm
  • Zaznaczone dni wolne od pracy, święta państwowe i kościelne oraz zwyczajowe święta m.in. Dzień Babci i Dziadka, Dzień pań, Dzień Matki, Dzień Dziecka.
  • Numerowane tygodnie.
  • W pakiecie paski samoprzylepnej taśmy dwustronnej do mocowania.
wykorzystania:

Surowiec: Papier 180g + folia suchościeralna.

Jeśli chcesz zamówić planer bez laminatu lub z inną grafiką - prześlij zapytanie na biuro@maximat.pl

Zapanuj nad swoim czasem.

34 PLN
Bądź piękna. Sztuka ekscentrycznego glamour (9788324037094)
25 reviews

Przyhamuj z makijażem oczu, jeśli uwydatniasz usta czerwoną szminką.
Zasady?
Chcesz mi powiedzieć, że Marilyn Monroe, Hedy Lamarr i Rita Hayworth się myliły?

Ikona glamour, muza projektantów, inspiracja dla milionów kobiet na świecie. Dita von Teese.
W prawdziwie wielkim stylu przeistoczyła się z piegowatej dziewczyny o włosach koloru truskawkowego blond, w pańę z okładek Vogue’a i Vanity Fair. Sama nauczyła malować się kocie oko, szminkować usta na czerwono i robić pieprzyk, który przypomina znak interpunkcyjny. Jej znak rozpoznawczy.
Jest ucieleśnieniem kobiecości.

Poznaj jedną z najszczególniej enigmatycznych gwiazd Hollywood intymnie, prywatnie, a nawet bez makijażu. Artystka zdradza kulisy swojej drogi na szczyt oraz tajniki urody - alabastrowej cery, szczupłej talii, dzieli się radami i trikami, które stosuje w swoim codziennym życiu. Wprowadza w kolorowy świat Hollywood i za kulisy scen kabaretów, a także światowych wybiegów mody.

To prawdziwa księga ekscentrycznego glamour według Dity von Teese.
Odważ się być piękną.

Dita jest dla mnie ideałem Paryżanki – i to nieistotne, iż wychowała się na Środkowym Zachodzie. Kiedy gości na moich wybiegach, wolę, aby sama przygotowywała sobie makijaż i fryzurę. Uwielbiam silne osobowości, nieszablonowe charaktery, a Dita właśnie jest niczym bohaterka powieści czy hollywoodzkiego filmu.
Jean Paul Gaultier

Kiedy stajesz obok Dity, nie możesz przestać się zastanawiać, jak to osiągalne, że istnieje coś tak subtelnie spektakularnego, a jednocześnie tak głębokiego i świeżego – jak wiosenna róża w pełnym rozkwicie. Możemy czuć się szczęściarzami, że mamy wreszcie dostęp do sekretów jej blasku.
Sharon Stone

Dita jest wyjątkowa, bo ciągle chce się doskonalić. Przez doskonalenie rozumiem tutaj, w jaki sposób ta urocza dziewczyna z maleńkiego amerykańskiego miasteczka odkryła swoje prawdziwe "ja". Ona nigdy nie nudzi, ani nie jest znudzona, a to dlatego, że ciągle poszukuje, ciągle chce coś poprawiać, tak, przez swoje piękno, ale co najważniejsze, za sprawą swej inteligencji.
Christian Louboutin

29.7 PLN