Kurkumina - odpowiedź natury na raka i inne przewlekłe choroby - Dostawa 0 zł, Goel Ajay
25 reviews

Pierwsze na polskim rynku tak duże opracowanie na temat prozdrowotnych atrybuty kurkuminy!Kurkumina, lubianej przyprawy, okazuje się być istotnie pomocnym sprzymierzeńcem w wielu problemach zdrowotnych i chorobach przewlekłych. Jej lecznicze działanie wykazano w sytuacji wszystkiego rodzaju stanów zapalnych, które jak odkrywa medycyna są odpowiedzialne za większość schorzeń, z którymi boryka się współczesny człowiek. Jak dowodzi Autor książki, kurkumina wykazuje pozytywne oddziaływanie w leczeniu praktycznie każdej choroby, dla której była badana, a więc pomiędzy innymi – nowotworów, cukrzycy, depresji, chorób serca i naczyń, artretyzmu, otyłości, nadwrażliwości jelit, zaparć, chorobie Crohna, biegunek nieznanego pochodzenia, chorób degeneracyjnych mózgu i wielu innych.Problematyczne zawiłości w naszym zdrowotnym systemie regulacji prawnych w końcu zostaną naprawione – jednak nie na czas dla większości osób z nowotworami. Na szczęście, ludzie nie muszą czekać w nieskończoność i mogą znaleźć potrzebne, mogące uratować im życie, badania naukowe. Te podstawowe „wyniki badań" - informacje zawarte są tutaj, w tej książce. Ich prowadzącym jest dr Ajay Goel, najbardziej stosowny człowiek na świecie do napisania książki o kurkuminie, raku i innych bronicznych chorobach. Ta książka może uratować ci życie. Nie przegap jej! (Jacob Teitelbaum, M.D., autor The Fatigue and Fibromyalgia Solution)Dr Ajay Goel, jest profesorem i szefem Center for Gastrointestinal Research, a także Center for Epigenetics, Cancer Prevention and Cancer Genomics w instytucie badań Baylor Research Institute, Baylor University Medical Center w Dallas w stanie Teksas, USA.Od ponad 20 lat prowadzi badania nad nowotworami i jest samodzielnym autorem albo współtwórcą ponad 200 artykułów naukowych publikowanych w wiodących międzynarodowych czasopismach naukowych. Aktualnie prowadzi badania dotyczące podstawowych i translacyjnych (zw. Z genetyką) aspektów zapobiegania nowotworom przewodu pokarmowego poprzez zróżnicowane podejścia, łącznie z komplementarnym oraz integracyjnym wykorzystaniem towarów roślinnych. W swojej pracy niezwykle skupia się nad badaniem dwóch części roślinnych – kurkuminy i boswellii.

26.05 PLN
K.E.Liber ZNISZCZ TEN DZIENNIK KREATYWNA DESTRUKCJA (9788364853005)
25 reviews

"ZNISZCZ TEN DZIENNIK (WRECK THIS JOURNAL) - światowy beststeller, którego nakład przekroczył już ponad 2 mln egzemplarzy! To książka inna niż wszystkie, które dotąd widzieliście. To dziennik który pozwala przekształcić destrukcję w kreację, uruchomić wyobraźnię i wyrazić swoje emocje! Wykorzystując pomysłowo, lecz osobliwie zilustrowane szablony, lubiana artystka Keri Smith namawia do dokonywania aktów destrukcji i eksperymentów w dzienniku, żeby rozbudzić prawdziwy proces tworzenia. Ideą dziennika jest jego kreatywne "zniszczenie", "pobrudzenie", "postarzenie" poprzez dowolną, nad wyraz osobistą, czasem abstrakcyjną,za każdym razem twórczą interpretację zadań zaproponowanych na jego stronach. Polecenia te mogą wydawać się niekonwencjonalne: dziurawienie stron, malowanie dłońmi, zalewanie kawą, zgniatanie kartek czy zabranie dziennika pod prysznic - nie należy jednak rozumieć ich zbyt dosłowniewyłącznie jako podpowiedzi mające na celu wykorzystanie własnej wyobraźni do zróżnicowanych form artystycznego wyżycia się i utrwalenia swoich stanów ducha, wrażeń i obserwacji z otaczającego świata. Każdy dziennik jest niepowtarzalnym dziełem jego twórcy oddając jego osobowość i postrzeganie rzeczywistości. W trakcie TWORZENIA DZIENNIKA UBRUDZISZ SIĘ. TWOJE odzież POKRYJE SIĘ FARBĄ ALBO INNYMI DZIWNYMI SUBSTANCJAMI. ZAMOCZYSZ SIĘ. BĘDZIESZ PROSZONY O ZROBIENIE RZECZY, KTÓRE BĘDZIESZ PODDAWAĆ W WĄTPLIWOŚĆ. BĘDZIESZ UBOLEWAĆ, że KSIĄŻKA ZNAJDUJE SIĘ W OPŁAKANYM STANIE. ZAMIENISZ DESTRUKCJĘ, KTÓRA CIĘ OTACZA, W KREACJĘ I ZACZNIESZ ŻYĆ TWÓRCZO! "

16.96 PLN
Wydawnictwo Lekarskie PZWL English for physioterapy. Podręcznik. Angielski dla fizjoterapeutów (9788320045703)
25 reviews

Jest to podręcznik do nauki specjalistycznego języka angielskiego przeznaczony dla studentów kierunku fizjoterapia na uczelniach medycznych, akademiach wychowania fizycznego i wyższych szkołach zawodowych. W podręczniku uwzględniono słownictwo ogólne z zakresu anatomii i fizjoterapii i słownictwo specjalistyczne związane z zapracowani fizjoterapeutycznymi wykorzystywanymi w wybranych schorzeniach. Szczególny nacisk położono na umiejętne posługiwanie się nazwami specjalistycznymi i ich potocznymi odpowiednikami. Ważną częścią każdej z jednostek są ćwiczenia komunikacyjne, które uczą m.in. Umiejętności zbierania wywiadu, wydawania poleceń w trakcie badania i ćwiczeń terapeutycznych i objaśniania progresywnania pacjentowi. Podręcznik jest bogato ilustrowany, co usprawnia kojarzenie terminologii z odpowiednimi strukturami anatomicznymi i pomaga w jej zapamiętywaniu. Załączona do podręcznika płyta CD umożliwia przećwiczenie i opanowanie prawidłowej wymowy zawartej w nim terminologii; pozwala także na doskonalenie rozumienia ze słuchu i ćwiczenie umiejętności komunikacyjnych. Na płycie umieszczone są także nagrania relacji pacjentów mówiących o swych dolegliwościach i fragmenty prezentacji albo wywiadów o charakterze popularnonaukowym. Zamieszczone na marginesach słowniczki i słownik z fonetyczną transkrypcją wymowy i klucz do ćwiczeń ułatwiają samodzielną naukę.

50.33 PLN