Brother Brother DS620 ### Negocjuj Cenę ### Raty ### Szybkie Płatności
25 reviews

Brother DS-620
Lekki, przenośny cyfrowy skaner dokumentów A4

DS-620 to mobilny skaner ważący zaledwie 400 gramów i mający wymiary 36 mm wysokości, 52 mm głębokości i 290 mm szerokości. Model ten jest zasilany przez przewód USB i nie wymaga podłączenia do gniazdka elektrycznego. Urządzenie skanuje z szybkością do 7,5 stron na minutę, w rozdzielczości 300 x 300dpi. Dzięki temu, w zaledwie kilka chwil użytkownicy dostają gotowe elektroniczne wersje faktur, dokumentów, paragonów, wizytówek, a nawet plastikowych kart. Tak produkowane skany można natychmiast wyświetlić na urządzeniu przenośnym, takim jak tablet czy smartfon. DS-620 pozwala także na skanowanie dokumentów do plików w formatach JPG, TIFF, OCR albo PDF, bezpośrednio do folderu albo drukarki, FTP, maila albo chmury. Ponadto w tak wytwarzanych plikach PDF dostępna jest opcja wyszukiwania, fraz i wyrazów w tekście.

Do modelu dołączono działające w systemie Windows oprogramowanie Nuance PaperPort 12 SE, które pozwala na tworzenie, edytowanie i udostępnianie plików w formacie PDF. Dla systemu Mac dedykowana jest aplikacja PageManager version 9, oferująca możliwość edycji i zapisywania plików w formatach PDF, HTML, RTF i TXT. Osiągalne jest również utworzenie jednego pliku PDF z wielu zeskanowanych dokumentów przy pomocy oprogramowania Presto! Page Manager. Dodatkowo do skanera załączony pozostał zestaw NewSoft Presto! BizCard, dzięki któremu dane z zeskanowanych wizytówek można dodać bezpośrednio do książki adresowej w programie Outlook i innych systemów do zarządzania kontaktami. Oprogramowanie NewSoft Presto! BizCard działa równocześnie z systemem Windows, jak i z Mac OS. W dodatku w skanerze DS-620, równocześnie dla systemu operacyjnego Windows, jak i Mac OS przystępny jest jeszcze pakiet DSmobileCapture, pozwalający w nieskomplikowany sposób zapisywać i wyświetlać dokumenty na urządzeniach mobilnych.

Urządzenie posiada 3-letnią gwarancję (po rejestracji na
www.brother.pl)

Funkcje i specyfikacje
Ogólne
rodzaj wykorzystania: przenośne
zastosowane zasilanie: Tak

Połączenie
Interfejs USB: Hi-Speed USB 2.0

wymiary i ciężar
Z opakowaniem kartonowym: 352 x 232 x 60 mm (szer. X gł. X wys.)
Bez kartonu: 290.5 x 52.5 x 36.7 mm (szer. X gł. X wys.)
Waga: 0.4 kg
Z opakowaniem kartonowym0.98 kg

Zużycie energii
Praca: 2.5 W
Tryb gotowości: 1 W
Ciśnienie akustyczne: 50 dBA

Środowisko
Warunki pracy: wilgotność: 15-85%
Warunki pracy: temperatura: 5-25°C

W opakowaniu
- Arkusz prowadzący
- Arkusz prowadzący paragonów
- Płyta z oprogramowaniem
Oprogramowanie dla Windows i Mac, DSmobileCapture, Button Manager v2, Nuance® PaperPort 12 SE, NewSoft® Presto! ® BizCard 6
- kabel USB
- Podręcznik użytkownika

Skanowanie
szybkość skanowania kolorowego A4: 7.5 str./min
Skala szarości: 16/8 bit
Interpolowana rozdzielczość skanowania: 1200 x 1200 dpi
prędkość skanowania monochromatycznego A4: 7.5 sekundy
Rozdzielczość skanowania z podajnika ADF: 600 x 600
Funkcja Skanuj do: Chmura, E-mail, Obraz, Sieć, OCR
Zgodność z TWAIN: Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP

Materiały eksploatacyjne i akcesoria
Arkusz prowadzący plastikowej karty: LD0658001 Arkusz prowadzący A4

434 PLN
Asus Asus UX360CA-C4150T
25 reviews

Zupełnie nowy ASUS Zenbook Flip UX360 ZenBook Flip łączy w sobie szykowne wykwintnie ZenBooka z wygodą i wszechstronnością obrotowego ekranu 360°. Ultra-smukły i ultra-lekki konwertowalny notebook jestporęcznym tabletem - może być z Tobą wszędzie i poprzez cały czas.

Procesor Intel® Core zezwala na realizowanie wszelkich rutynowych zadań z łatwością, a niezwykła bateria wystarcza na długi czas pracy! Smukły, stylowy i wymyślny ZenBook Flip to ponadczasowe eleganckie arcydzieło, drobiazgowo wytwarzane z litego aluminium.

pokrywa mająca zaledwie 13,9 mm w połączeniu z piórkową wagą 1,3 kg – sprawia, iż jest urządzeniem w 100% przenośnym. Metalowe wykończenie, z kultowym wzorem koncentrycznych kręgów. Niewiarygodnie szybki, w pełni wyciszony.

ZenBook Flip składa się tylko z najkorzystniejszych komponentów. Wyposażony w szybką pamięć RAM, superszybki dysk i najnowszy procesor Intel Core. Laptop ZenBook Flip może wykonać wszystkie zadania, jakie przed nim postawisz – a choćby więcej!

A jego przemyślana budowa bez wentylatora to mniej rozpraszania uwagi: ZenBook Flip posiada specjalną, ultra-smukły (0,5 mm średnicy) heatpipe wykonany ze stopu chromu i miedzi, który umożliwia wydajne wykonanie pracy w błogiej ciszy, choćby przy pełnej mocy.

Pisz wygodnie Pisanie na klawiaturze nie musi być męczące. Jednoczęściowa klawiatura notebooka ZenBook Flip to arcydzieło ergonomicznego wzornictwa, gwarantujące największą w swojej klasie przyjemność pisania.

Pełnowymiarowe klawisze mają zoptymalizowany skok 1,5 mm, co zagwarantuje komfort pisania jak na komputerze stacjonarnym. A gdy przełączysz się na funkcję tabletu, klawiatura i panel dotykowy automatycznie się blokują!

SonicMaster, dla niesamowitych wrażeń dźwiękowych Niesamowity dźwięk zawsze był cechą rodziny ZenBook. Opracowana we współpracy zespołu ASUS Golden Ear i ICEpower® technologia ASUS SonicMaster, wytwarza najbardziej niesamowity dźwięk w notebookie.

dostosowanie najkorzystniejszego sprzętu i sprytnie zaprojektowanego oprogramowania, zagwarantuje użytkownikom laptopa ZenBook Flip najlepsze wrażenia dźwiękowe. Produkowany dla wymagających ZenBook Flip UX360CA pozostał wytwarzany do stylu życia w podróży i wyposażony w energooszczędny procesor Intel Core, a także akumulator litowo-polimerowy o obfitej pojemności, który zapewnia zasilanie choćby do 12 godzin między kolejnymi ładowaniami.

Tak więc nawet długi lot międzykontynentalny nie stanowi dla ZenBook Flip dużego problemu.

2699 PLN
HP LED HP Omen 25
25 reviews

Monitor OMEN 25 Zdobądź czołowe miejsce w klasyfikacji liderów i zdominuj energiczne walki, korzystając z wyświetlacza gwarantującego bezprecedensową krystaliczność obrazu. Poczuj prędkość, jaką gwarantuje częstotliwość odświeżania na poziomie 144 Hz i technologia AMD FreeSync™ – odpowiedzialna za płynny i widoczny obraz.

teraz możesz rozkoszować się każdym zwycięstwem bez utraty żadnych szczegółów. Częstotliwość odświeżania 144 Hz Uzyskaj płynną grę, ostrzejszy wygląd obiektów i wyraźniejsze detale, korzystając z monitora do gier, który odświeża klatki 144 razy na sekundę – co stanowi wartość ponad dwukrotnie pokaźniejszą w stosunku do standardowych wyświetlaczy.

AMD FreeSync™ Ciesz się najnowszymi filmami akcji dynamicznymi grami video dzięki drobnym opóźnieniom wyświetlania pikseli i błyskawicznemu czasowi reakcji wyświetlacza. Ekran Full HD/1080p Ciesz się wyraźnym obrazem o wyśmienitej jakości zapewnianej poprzez ten niesamowity ekran FHD.

Panel TN Ciesz się najnowszymi filmami akcji energicznymi grami video dzięki szybkiej pracy każdego z pikseli i błyskawicznemu czasowi reakcji panelu TN. Rozbudowane porty Opcje połączeń HDMI i DisplayPort™ zapewniają najnowsze połączenia cyfrowe, a koncentrator USB 3.0 pozwala podłączyć ulubione akcesoria bezpośrednio do monitora.

dołączone gniazdo słuchawkowe komfortowo umieszczone w zasięgu ręki gniazdo słuchawkowe nietrudne podłączanie słuchawek, żeby zapewnić bardziej realistyczne wrażenia....

979 PLN
Samsung Samsung SL-M2026
25 reviews

Zaprojektowana z myślą o nietrudnej i intuicyjnej obsłudze drukarka M2026W oszczędza Twój cenny czas i siły. Szybsza drukarka oznacza szybsze wykonywanie kolejnych zadań. M2026, wyekwipowana w pamięć 8 MB, drukuje 20 stron na minutę. Drukarka M2026 drukuje tekst i obrazy w świetnej jakości. Rozdzielczość 1 200 x 1 200 dpi uzyskiwana jest przez zmianę rozmiaru punktów i ich rozmieszczenia. Oznacza to, iż Twoje wydruki będą akcentujeć się bogactwem detali i ostrością. Dzisiaj zaoszczędzisz choćby 20% tonera do drukarki dzięki zaimplementowaniu sterownika Samsung Easy Eco. To przydatne oprogramowanie redukuje także zużycie papieru i energii, umożliwiając użytkownikom usuwanie zbędnego tekstu i obrazu i konwersję z bitmapy do szkicu. Sterownik Easy Eco pozostał wskazany w 2012 roku nagrodą za unikatowe osiągnięcia przez Buyers Laboratory (BLI). Konfiguracja towaru Drukarka, która zwiększy możliwości twojego smartfona Drukuj i udostępniaj bez wysiłku za pomocą drukarki Samsung Xpress M2026. Drukuj z dowolnego miejsca dzięki Google Cloud Print Usługa druku bezprzewodowego Google Cloud Print współpracuje ze smartfonami, tabletami, Google Chromebook i komputerami stacjonarnymi i innymi urządzeniami z dostępem do internetu. Przystępna obsługa Zaprojektowana z myślą o prostej i instynktownej obsłudze drukarka M2026 oszczędza Twój cenny czas i siły. Drukowanie zawartości ekranu jednym przyciskiem Naciśnięcie jednego przycisku wysyła to, co widoczne na ekranie monitora, bezpośrednio do drukarki. Szybkie drukowanie Szybsza drukarka oznacza szybsze wykonywanie kolejnych zadań. M2026, zaopatrzona w procesor 400 MHZ, drukuje 20 stron na minutę. Dopracowana jakość tekstu i obrazu na wydrukach Drukarka M2026 drukuje tekst i obrazy w nadzwyczajnej jakości. Rozdzielczość 1 200 x 1 200 dpi jest uzyskiwana przez zmianę rozmiaru punktów i ich rozmieszczenia. Oznacza to, że Twoje wydruki będą podkreślać się bogactwem detali i ostrością. Wysokiej jakości wydruki oryginalna technologia ReCP (Rendering Engine for Clean Page) opracowana przez producenta Samsung ulepsza ogólną jakość wydruków. Sterownik Easy Eco teraz zaoszczędzisz choćby 20% tonera do drukarki dzięki zastosowaniu sterownika Samsung Easy Eco. To przydatne oprogramowanie redukuje także zużycie papieru i energii, umożliwiając użytkownikom usuwanie zbędnego tekstu i obrazu i konwersję z bitmapy do szkicu. Sterownik Easy Eco został wyszczególniony w 2012 roku nagrodą za unikatowe osiągnięcia przez Buyers Laboratory (BLI). Użyteczne wzornictwo Nie martw się, że drukarka „zagraci” przestrzeń wokół Ciebie. Jej kompaktowe i dopracowane wzornictwo powoduje, iż praca z nią należy do błogich. Minimalne wymiary Jej podstawa zajmuje 33,1 x 17,8 cm, co powoduje, iż jest to najmniejsza drukarka laserowa marki Samsung. Funkcjonalne wzornictwo Nastawiony na wygodę design łączy w sobie odcienie hebanowego brązu i chłodnego popielu, które wspaniale współgrają ze środowiskiem roboczym. Kompleksowe rozwiązania Drukarka została także zaopatrzona w oprogramowanie, dzięki któremu łatwiej uzyskasz wysokiej jakości wydruki. Easy Printer Manager Zdalnie kontroluj ustawienia drukarki i monitoruj jej status przy pomocy oprogramowania Easy Printer Manager.

236.53 PLN
SanDisk Dysk SANDISK Ultra II SSD 240 GB + DARMOWY TRANSPORT!
25 reviews

Popraw efektywność pracy Twojego komputera klasy PC 28 razy dzięki przystępnej i niedrogiej zamianie na dysk SSD SanDisk Ultra II. Ciesz się czasem uruchamiania komputera, ładowania aplikacji i szybkość transferu plików, o których można wyłącznie pomarzyć w trakcie pracy na zwykłym dysku twardym (na dodatek wydłużonym czasem pracy na baterii i cichszć pracą bez generowania ciepła).

Niezależnie od sposobu wykorzystania komputera, technologia SanDisk nCache ulepsza komfort pracy, proponuje większść szybkość i długoterminowe rezultaty, choćby kiedy jednocześnie łączysz się ze znajomymi, robisz zakupy i oglądasz mecz.

Potwierdzona w testach trwałość na wstrząsy i drgania oznacza, iż Twoje dane będą bezpieczne, nawet gdy uciszysz komputer. Modernizacja poprzez instalację dysku SSD SanDisk Ultra II powoduje, że stary sprzęt zaczyna zachowywać się jak z pod igły bez zapotrzebowania wydawania pieniędzy na nowy komputer.

Funkcje i lepsza ogólna efektywnść systemu powiększona wydajność, krótszy czas oczekiwania szybkie właczanie i wyłączanie komputera Zapisywanie i przenoszenie wielkich plików multimedialnych w kilka sekund produktywna praca z wieloma zadaniami i lepsze zarządzanie pracą Cicha praca bez wytwarzania ciepła Niski pobór mocy obfita pojemność Osiągi Do 28 razy ulepszone wyniki typowy dysk twardy istotnie lepsza ogólna skuteczność systemu, szybsze ładowanie aplikacji oraz szybki czas reakcji technologia nCache 2.0 zagwarantuje rozszerzon± szybkość i solidność szybkość odczytu: 550 MB/s szybkość zapisu: 500 MB/s Bez zbędnego czekania na uruchomienie i zamknięcie systemu prędkie ładowanie gier i lepsza skuteczność Sprawdzona bezawaryjność: niepodatny na wstrząsy i drgania.

Panel SSD sygnalizuje o stanie dysku i dostępnych aktualizacjach. Niepodatność na działanie wstrząsów sprawia, iż przechowywane dane są zawsze bezpieczne - choćby po upuszczeniu komputera. Komfort i wygoda: Brak ruchomych części sprawi, iż Twój komputer będzie pracował cicho i nie ulegnie przegrzaniu.

Dłuższa żywotność baterii choćby do 15%. Informacje technologiczne pojemności: 240GB Interfejs: SATA Revision 3.0 (6Gbit/s) Temperatura pracy: 0C do 70C niepodatność na wstrząsy: do 1500G @ 0,5 m/s niepodatność na drgania (podczas działania/przechowywania): 5 gRMS, 10-2000 Hz / 4,9 gRMS, 7-800 Hz solidność: średni czas między awariami (MTBF): 1,75 mln godzin wymiary: 69.85mm x 100.5mm x 7.0 mm Gwarancja: 3 lata Zaufaj SanDisk Produkty SanDisk pozostały wytwarzane w zgodzie z najwyższymi standardami i rygorystycznie przetestowane.

Możesz zaufać unikatowej jakości, wydajności i bezawaryjności każdego towaru SanDisk.

379 PLN