Samsung Samsung Galaxy Tab E 9.6 T560
25 reviews

Lubisz multimedialne gadżety i korzystasz z nich przy każdej możliwej okazji? Jeśli tak, pomyśl nad zakupem tabletu, który skutecznie ułatwi i jeszcze bardziej uprzyjemni codzienną pracę i rozrywkę. Dokonaj najlepszego wyboru, wybierz urządzenie, z którego będziesz korzystał i czerpał radość z jego użytkowania przez długi czas. Poznaj Samsung Galaxy Tab E 9.6 T560.

Wygląd i ekran

Na wygodę korzystania z tabletu wpływa kilka czynników. Najważniejszym jednak jest jakość wykonania samego urządzenia i typ wykorzystanej w nim matrycy. Przy wyborze tabletu warto odpowiedzieć sobie na pytanie do czego głównie ma nam on służyć. Panel LCD IPS zagwarantuje lepsza jakość obrazu niż ekran typu TN. Najbardziej mobilne są te urządzenia, których ekrany mają 7 i 8 cali. Większe, sprawdzą się wyśmienicie do zabawy w domu lub jako multimedialne urządzenie, które będziemy przenosić tylko na małe odległości. Nie jest to oczywiście sztywna reguła. Zawsze wybierajmy to co się nam podoba i przede wszystkim - według swoich potrzeb. Wielkość tego zmyślnego urządzenia w pełni oddaje znaczenie słowa wygodny. Urządzenie z powodzeniem zmieści się do niemal każdej kieszeni kurtki czy spodni, a także przegródki w Twoim plecaku czy torbie podróżnej. Sprawę dodatkowo ułatwia pełna dostępność wielu różnorodnych pokrowców i etui, które nie tylko zabezpieczą sprzęt przed uszkodzeniem. Ułatwi to także przenoszenie i przechowywanie tabletu.

Specyfikacja techniczna

Mała waga wynosząca 0.5 g, pozwala bezproblemowo przenosić i korzystać z tabletu w różnych miejscach. Czyni to z Galaxy Tab E 9.6 T560 sprzęt poręczny i gotowy do pracy w praktycznie każdej chwili. W urządzenie wbudowane jest kilkadziesiąć gigabajtów pamięci flash na dane użytkownika. Dodatkowo Galaxy Tab E 9.6 T560 wyposażony jest również w gniazdo kart microSD obsługujący nośniki do 64 GB.

Użytkowanie

Wydajny akumulator, wespół z odpowiednimi komponentami, pozwala na wielogodzinne korzystanie z tabletu bez konieczności ciągłego podłączania. Dzięki temu, możemy cieszyć się bogactwem multimediów przez długi czas. W przypadku rozładowania Galaxy Tab E 9.6 T560 wystarczy podpiąć go do sieci za pomocą dołączonej ładowarki lub kabla komputerowego.

Podsumowanie

Tablet Samsung Galaxy Tab E 9.6 T560 to doskonały wybór dla każdego, kto ceni sobie multifunkcyjny sprzęt do codziennego użytku. To także doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą surfować w internecie, czy oglądać filmy leżąc na kanapie. Podsumowując, tablet Samsung Galaxy Tab E 9.6 T560, to wielofunkcyjne i uniwersalne urządzenie do pracy i rozrywki. W dodatku pozwalające się w pełni konfigurować pod konkretne wymogi użytkownika.

499 PLN
Brother Brother DCP-J152
25 reviews

Pracujesz i prowadzisz własne biuro? A może to właśnie dom jest przy okazji Twoim biurem? Czy pracujesz w biurze czy w domu, i tak najpewniej potrzebujesz urządzenia wielofunkcyjnego. Takim urządzeniem może być na przykład Brother DCP-J152.

Jedno czy wiele urządzeń?

Urządzenia biurowe do drukowania i skanowania, to podstawowe sprzętu, które muszą znaleźć się w każdym biurze. Mimo postępu techniki i wielu możliwości załatwiania formalności przez internet, papier nadal pozostaje niezastąpiony. Dlatego też w każdym biurze, czy nawet domu powinno znaleźć się urządzenie wielofunkcyjne, które ułatwia pracę i pozwala przenieść na papier dowolny dokument zapisany w formie elektronicznej. Aby nie zapełniać pomieszczenia, stworzono urządzenie wielofunkcyjne, które posiada wszystkie potrzebne w biurze funkcjonalności.

Drukowanie

Współczesne urządzenia, bazujące na atramencie, wykorzystują dwa rodzaje współpracy głowicy drukującej z kartridżem: ten z wbudowaną głowicą oraz kartridż, będący jedynie pojemnikiem dla oddzielnej głowicy drukującej. Kartridże bez głowicy są tańsze, a także dają możliwość tworzenia odrębnych sektorów dla oddzielnych kolorów. Co czyni dane urządzenie tańsze w eksploatacji, dzięki możliwości zaoszczędzenia poprzez wymianę jedynie brakującego koloru. Plusem takiego rozwiązania jest też to, że głowica drukująca, może być bardziej zaawansowana technologicznie i wykonana z lepszych materiałów. Nie trzeba jej wymieniać razem z tuszami. Minusem kartridży bezgłowicowych jest to, że przy długim przestoju drukarki, tusz zasycha, zapychając dysze głowicy. Powoduje to wymogiem rozebrania i przeczyszczenia dysz, a czasem nawet oddania całej drukarki do naprawy. Drukarka w ramach konserwacji korzysta z pewnych ilości tuszu. Jeśli nasze urządzenie się uszkodzi w takiej sytuacji, koszt nowej głowicy będzie wyższy niż koszt kartridża. Podstawowym parametrem każdej drukarki jest jej rozdzielczość (dpi). Jest to maksymalna ilość kropek na każdy cal kwadratowy, którą może nanieść drukarka. Przykładowo rozdzielczość 600×600 dpi oznacza, że na cal kwadratowy drukarka może zmieścić po 600 punktów zarówno w pionie jak i poziomie. W teorii im wyższą mamy rozdzielczość drukarki, tym bardziej wyraziste są wydruki. W praktyce okazuje się jednak, że nie można oceniać jakości wydruku, tylko na podstawie rozdzielczości. Często producenci drukarek podają przy tym parametrze bardzo wysokie wskaźniki, które w teorii jest w stanie osiągać drukarka, ale tylko za sprawą programów poprawiających jakość obrazu. Nie wiąże się to niestety z większą ilością tworzonych przez drukarkę punktów. Dla tekstów, dokumentów i prostej grafiki przyjmuje się zalecaną rozdzielczość 300 dpi. Jeśli natomiast chcemy wyższą jakość, możemy pokusić się o 600 dpi. Dla przykładu, drukarka Brother DCP-J152 oferuje prędkość druku w czerni 27 stron na minutę. Natomiast w kwestii drukowania kolorowego to 10 stron w ciągu minuty pracy. Maksymalna wielkość papieru, który urządzenie może zadrukowac to A4.

Skanowanie

Istnieje szereg parametrów skanera. Do najistotniejszych z nich zalicza się: dzienna wydajność skanowania, rozdzielczość (w dpi.) i kolor skanowania, prędkość, opcje duplex/simplex, funkcja ADF oraz Flatbet. Dzienna wydajność skanowania wyróżnia trzy grupy urządzeń oraz wyznacza maksymalne, bezpieczne obciążenie danego sprzętu. Aby poznać dokładną specyfikację danego modelu, warto zajrzeć na stronę producenta lub poszukać informacji na stronie sklepu oferującego konkretne urządzenie. Ogólnie jednak szacuje się, że skanery w urządzeniach wielofunkcyjnych, mogą skanować do 3000 stron dziennie. Ważną cechą jest też maksymalna rozdzielczość skanowania i kolor skanu. Te dwa czynniki są bardzo ważne dla jakości cyfrowych zdjęć uzyskiwanych w ten sposób. Skanować można w kolorze lub w odcieniach szarości. Prędkość pracy podawana przez producentów jest zawsze wyznaczana jako osiągi przy rozdzielczości 200 dpi w czerni i bieli. W przypadku kopiowania, rozdzielczość to 1200 x 2400 dpi.

Eksploatacja

Jeśli wybierając urządzenie priorytetem ma być tania eksploatacja, to większość kupujących jeszcze przed wyborem konkretnego modelu decyduje się na stosowanie alternatywnych tuszów. Stosowanie ich, wiąże się z możliwością pogorszenia jakości wydruków lub może doprowadzić do uszkodzenia całego urządzenia. W rzeczywistości pogorszenie jakości druku zdarza się rzadko. A jeśli już się przytrafi to tylko nieznacznie. Decydując się na zakup urządzenia z zamiarem stosowania do niej zamienników, musimy się liczyć z tym, że wyłączamy z niego zakup najnowszych modeli. Zamienniki są dostępne na rynku dopiero jakiś czas po pojawieniu się na rynku danej drukarki. Z tego powodu nie znajdziemy zamienników do niektórych modeli. Częściowo i temu można zapobiec. Jeśli zdecydujemy się na urządzenie, w której głowica jest oddzielona od kartridża, możemy szukać tuszów alternatywnych, do starszych modeli, kompatybilnych z naszym lub wybrać zestawy do uzupełnienia kolorów. Większość domowych drukarek atramentowych, używa standardowych kartek A4 o wymiarach 21,6 x 27,9 cm. Urządzenia mogą też drukować na kopertach oraz posiadają zasobniki na około 100 kartek. Teoretycznie druk na formatach A3 i mniejszych, drukowanie dwustronne czy inne dodatkowe, również są możliwe, jednak ich jakość może nie być zadowalająca. Urządzenie pobiera 16 W.

Podsumowanie

Przy zakupie urządzenia wielofunkcyjnego, oprócz kosztów eksploatacji, należy dokładnie zapoznać się z zawartością zestawu. Często, zwłaszcza te bardzo tanie urządzenia, nie posiadają w zestawie tuszów drukujących. Wówczas do kosztu zakupu musimy doliczyć koszt tuszów. Równie często spotkamy się z kartridżami startowymi, które są dużo mniejszej pojemności i nie starczą na długo. Warto o tym pamiętać. Propozycja jaką jest Brother DCP-J152, to przykład prostego urządzenia za rozsądne pieniądze, które znajdzie miejsce w wielu biurach i mieszkaniach prywatnych.

457.95 PLN
Western Digital Dysk twardy Western Digital WD10EZEX (0718037779911)
25 reviews

Dane techniczne

Oryginalna technologia.
Dyski WD Blue są projektowane i wytwarzane w uznanej technologii, którą można znaleźć w nagradzanych oryginalnych dyskach twardych do komputerów stacjonarnych i przenośnych.

Bezdotykowy system sterowania głowicami NoTouch.
Głowica zapisująca nigdy nie dotyka powierzchni nośnika magnetycznego, co przedłuża trwałość dysku i głowicy, a także zwiększa odporność na wstrząsy podczas transportu.

Jakość WD.
Bogaty zestaw funkcji i wysoka pojemność oraz najwyższe standardy jakości i niezawodności sprawiają, że dyski te to doskonałe rozwiązanie do codziennej pracy.

Zaliczone testy zgodności.
Laboratoria FIT Lab firmy WD testują dyski w setkach systemów na wielu platformach. Nasi klienci mają dzięki temu pewność, że zakupione dyski będą prawidłowo działać w ich komputerach.

Łatwa wymiana dysku.
Program WD Acronis True Image, dostępny bezpłatnie na stronie internetowej działu pomocy technicznej firmy WD, umożliwia skopiowanie wszystkich danych na nowy dysk. Pozwala to zainstalować nowy dysk bez konieczności instalowania na nowo systemu operacyjnego.

Zaleta marki WD.
Przed wprowadzeniem do sprzedaży produkty WD są poddawane wyczerpującym testom integralności funkcjonalnej (Functional Integrity Testing, F.I.T). Dzięki temu możemy zapewnić, że nasze produkty stale spełniają najwyższe normy jakości i niezawodności godne marki WD. Firma WD posiada również obszerną Bazę wiedzy zawierającą ponad pomocnych 1000 artykułów oraz pomocne oprogramowanie i narzędzia. Nasze linie pomocy technicznej pracują dłużej, aby zapewnić pomoc wtedy, gdy potrzebują jej nasi klienci. Nasze bezpłatne linie pomocy technicznej gotowe są do pomocy, można też uzyskać dodatkowe informacje w witrynie pomocy technicznej WD.

240.2 PLN
Huawei Huawei MediaPad T2 10.0 4G
25 reviews

Szukasz wielozadaniowego i wielofunkcyjnego urządzenia mobilnego? Idealnym rozwiązaniem będzie dla Ciebie tablet, który łączy w sobie użyteczność kilku sprzętów multimedialnych, w tym tych przydatnych w pracy. Przeczytaj opis tabletu Huawei MediaPad T2 10.0 4G i sprawdź czy właśnie takiego urządzenia szukasz.

Wygląd i ekran

Podstawą komunikacji użytkownika z sprzętem jest ekran. Przy wyborze tabletu dla siebie, warto szukać modeli opartych o matrycę LCD IPS, która sprawdzi się lepiej niż starsza - i tańsza - matryca TN. Ta pierwsza zapewnia wyższą jakość obrazu, lepsze kąty widzenia oraz większą głębię kolorów i czerni. Druga będzie dobra dla mniej wymagających bądź szukających przede wszystkim taniego sprzętu. Tablet z założenia ma być stosunkowo mały, lekki i poręczny. Dzięki temu, w połączeniu z dużą wydajnością może pomagać w pracy i rozrywce. tak samo jest z produktem Huawei. Model MediaPad T2 10.0 4G cechuje się poręczną wielkością umożliwiającą włożenie urządzenia do niemal każdej torby czy plecaka oraz większości kieszeni Twojej garderoby. Dodatkowo do tabletu można dokupić elegancki pokrowiec czy etui, które przedłuży dobry wygląd sprzętu.

Specyfikacja techniczna

Na dane użytkowników Huawei przeznaczył kilkudziesiąt gigabajtów pamięci, którą możemy dodatkowo rozbudować dzięki kartom SD.

Użytkowanie

Za sprawą wydajnej baterii, Twój tablet będzie Ci służył przez długi czas. Opcje oszczędzania energii pomogą wydłużyć ten czas o jeszcze kilka dodatkowych godzin. W przypadku rozładowania MediaPad T2 10.0 4G wystarczy podpiąć go do sieci za pomocą dołączonej ładowarki lub kabla komputerowego.

Podsumowanie

Tablet to w tej chwili już nie gadżet - dla wielu to narzędzie pracy i rozrywki. Dzięki niemu przygotujemy dokumenty, prezentację, wizualizację graficzną czy pokaz slajdów. Z jego pomocą sprawdzimy maila, obejrzymy film, czy pogramy w gry. To szybki i łatwy sposób nie tylko na poznanie konkretnej treści, ale i na czerpanie przyjemności z samego korzystania z urządzenia. Jeśli więc lubimy lub potrzebujemy multifunkcyjnej platformy multimedialnej, tablet Huawei MediaPad T2 10.0 4G to wybór dla nas.

1260.73 PLN
HTC HTC Google Nexus 9 32GB
25 reviews

Żyjesz w biegu, ciągle pracując z nowymi informacjami i treściami? Jeśli na to pytanie odpowiedziałeś "tak", to multifunkcyjny tablet będzie dla Ciebie wygodnym rozwiązaniem do pracy i rozrywki na co dzień. Tablet HTC Google Nexus 9 32GB, może spełnić Twoje wymagania. Przeczytaj opis i obejrzyj zdjęcia w galerii. Dokonaj właściwego wyboru.

Wygląd i ekran

Na wygodę korzystania z tabletu wpływa kilka czynników. Najważniejszym jednak jest jakość wykonania samego urządzenia i typ wykorzystanej w nim matrycy. Przy wyborze tabletu warto odpowiedzieć sobie na pytanie do czego głównie ma nam on służyć. Panel LCD IPS zagwarantuje lepsza jakość obrazu niż ekran typu TN. Najbardziej mobilne są te urządzenia, których ekrany mają 7 bądź 8 cali. Większe, sprawdzą się wyśmienicie do zabawy w domu lub jako multimedialne urządzenie, które będziemy przenosić tylko na małe odległości. Nie jest to oczywiście sztywna reguła. Zawsze wybierajmy to co się nam podoba i przede wszystkim - według swoich potrzeb. Wielkość tego zmyślnego urządzenia w pełni oddaje znaczenie słowa wygodny. Urządzenie z powodzeniem zmieści się do niemal każdej kieszeni kurtki czy spodni, a także przegródki w Twoim plecaku czy torbie podróżnej. Sprawę dodatkowo ułatwia pełna dostępność wielu różnorodnych pokrowców i etui, które nie tylko zabezpieczą urządzenie przed uszkodzeniem. Ułatwi to także przenoszenie i przechowywanie tabletu.

Specyfikacja techniczna

Mała waga wynosząca 0.5 g, pozwala bezproblemowo przenosić i korzystać z tabletu w różnych miejscach. Czyni to z Google Nexus 9 32GB sprzęt poręczny i gotowy do pracy w praktycznie każdej chwili. Do dyspozycji na pliki mamy kilkadziesią gigabajtów pamięci typu flash, którą w razie potrzeby, możemy powiększyć dzięki kartom SD.

Użytkowanie

Wydajna bateria daje Ci możliwość używania tabletu przez kilka, do nawet kilkunastu godzin bez konieczności ładowania. Dzięki temu możesz cieszyć się multifunkcyjnością i możliwościami Google Nexus 9 32GB. Jeśli zachodzi konieczność, wystarczy podłączyć urządzenie do prądu za pomocą dołączonej ładowarki sieciowej.

Podsumowanie

Tablet HTC Google Nexus 9 32GB, to świetne urządzenie dla wszystkich, którzy chcą połączyć w jednym zgrabnym przedmiocie: firmowy organizer z opcją przeglądania obrazów i plików, odtwarzacz filmów, dający równocześnie pełny i wygodny dostęp do internetu. Tablet bazuje na znanym i lubianym systemie operacyjnym, który możemy według własnych upodobań wzbogacić o nowe aplikacje. Tak powstała, przenośna platforma multimedialna, pozwala na pełną swobodę i radość z korzystania na co dzień.

1599 PLN
Samsung Samsung SCX-3405W
25 reviews

Jesteś właścicielem, bądź prowadzisz własne biuro? A może pracujesz tylko w domu? Nieważne, czy pracujesz w biurze czy w domu. Jeśli tworzysz dokumenty różnego rodzaju, potrzebna będzie Ci drukarka i skaner. A najlepiej by oba te urządzenia były zamknięte w jednym - uniwersalnym. Takim sprzętem może być na przykład Samsung SCX-3405W.

Jedno czy wiele urządzeń?

Sprzęty biurowe służące do drukowania i skanowania, to podstawowe narzędzia, które muszą być obecne w każdym biurze. Mimo rozwoju technologii cyfrowej i wielu możliwości załatwiania formalności przez internet, nośnik papierowy nadal pozostaje niezastąpiony. Dlatego w każdym biurze, czy domu powinno znaleźć się uniwersalne urządzenie wielofunkcyjne, które pozwala przenieść na papier dowolny dokument elektroniczny. Zaprojektowano je aby nie zajmować pomieszczenia, a także by miało wszystkie potrzebne w biurze funkcjonalności.

Drukowanie

Urządzenia bazujące na atramencie korzystają z dwóch sposobów współpracy głowicy drukującej z kartridżem. Pierwszym, za pomocą kartridża z wbudowaną głowicą. A drugim jest sam kartridż, bez głowicy, kompatybilny z głowicą zamontowaną w drukarce. Kartridże bezgłowicowe są ekonomiczniejsze, a także pozwalają na uzupełnianie poszczególnych oddzielnych kolorów. Dzięki temu drukarka obsługująca taki kartridż jest tańsza w eksploatacji. Mamy też możliwość oszczędzenia na tuszach, poprzez wymianę tylko brakującego koloru. Zaletą takiego rozwiązania jest także to, że głowica, może być lepszej jakości. A my nie musimy wymieniać jej wraz z tuszami. Wadą kartridży bezgłowicowych jest fakt zasychania tuszu przy długim przestoju drukarki. Powoduje on zapchanie głowicy. Skutkuje to potrzebą rozebrania i przeczyszczenia dysz, a czasem nawet naprawy całego urządzenia. W przypadku jakiejś usterki, koszt nowej głowicy będzie niestety wyższy niż kartridża. Istotną właściwością każdej drukarki jest jej rozdzielczość. Jest ona wyrażana w dpi. To maksymalna możliwa ilość kropek na każdy cal kwadratowy, którą nanosi drukarka. Na przykład rozdzielczość 300×300 dpi oznacza, że na każdym calu kwadratowym, urządzenie może zmieścić po 300 kropek w każdej płaszczyźnie. W teorii, jeśli mamy im większą rozdzielczość, tym lepszy powinien być efekt wydruku. W praktyce jednak nie jest tak dobrze, ponieważ nie można oceniać jakości wydruku, tylko na wskazaniu tego jednego parametru. Niestety producenci takich urządzeń często (choć nie zawsze) podają przy tym parametry, które jest w stanie osiągać drukarka. Jest to też nie do końca prawda, ponieważ działa to przy programowym polepszaniu obrazu. Dla nas, użytkowników nie jest to jednak miarodajne. W przypadku domowego drukowania, przyjmuje się zalecaną rozdzielczość 300 dpi dla zwykłych dokumentów i prostej grafiki. Jest też opcja z 600 dpi. dla wyższej jakości wydruku. Dla przykładu, drukarka Samsung SCX-3405W oferuje prędkość druku w czerni 21 stron na minutę. Drukarka SCX-3405W, może zadrukować papier o maksymalnym formacie A4.

Skanowanie

Istnieje szereg parametrów skanera. Do najważniejszych należą: dzienna wydajność skanowania, rozdzielczość (w dpi.) i kolor skanowania, prędkość, opcje duplex/simplex, funkcja ADF oraz Flatbet. Wydajność dziennego skanowania wyróżnia trzy grupy skanerów oraz określa maksymalne, dopuszczone obciążenie danego sprzętu. Aby poznać dokładną specyfikację danego modelu, warto zajrzeć na stronę producenta lub poszukać informacji na stronie sklepu oferującego konkretne urządzenie. Ogólnie jednak szacuje się, że skanery w urządzeniach wielofunkcyjnych, mogą skanować do 3 tys. stron dziennie. Ważną cechą jest też maksymalna rozdzielczość skanowania i kolor skanu. Te dwa parametry są istotne dla jakości cyfrowych zdjęć uzyskiwanych w ten sposób. Skanować można w kolorze lub w odcieniach szarości. Prędkość skanowania podawana przez producentów jest zawsze wyznaczana jako osiągi przy rozdzielczości 200 dpi w odcieniach szarości. Rozdzielczość kopiowania to 1200 x 1200 dpi. Urządzenie pozwala na 20 stron na minutę, w przypadku kopii w czerni.

Eksploatacja

Jeśli priorytetem dla Ciebie ma być oszczędność, to warto pomyśleć o stosowaniu zamienników tuszów. Stosowanie takich zamienników wiąże się z ryzykiem pogorszenia jakości wydruków, czasami może doprowadzić tez do uszkodzenia drukarki. Trzeba jednak powiedzieć, że pogorszenie jakości druku zdarza się sporadycznie. A jeśli już się zdarzy to nieznacznie. Decydując się na stosowanie zamienników, musimy zdawać sobie sprawę z tego, iż przy zakupie odpadają nam najnowsze modele urządzeń. Zamienniki pojawiają się dopiero po pewnymczasie od premiery danego urządzenia na rynku. Z tego powodu początkowo nie będziemy mieli zamienników do najnowszych modeli urządzeń wielofunkcyjnych. I tego można uniknąć, jeśli wybierzemy jedną z drukarek, w których głowica jest oddzielnie niż kartridż. W tym wypadku możemy poszukać takiego modelu urządzenia, w którym kartridże są kompatybilne z jednym z poprzednich modeli. Lub możemy pokusić się o zestaw do uzupełnienia tuszu. Większość domowych drukarek atramentowych, używa standardowych kartek A4 o wymiarach 21,6 x 27,9 cm. Urządzenia mogą też drukować na kopertach oraz posiadają zasobniki na około 100 kartek. Teoretycznie druk na formatach A3 i mniejszych, drukowanie dwustronne czy inne dodatkowe, również są możliwe, jednak ich jakość może nie być zadowalająca. Urządzenie pobiera 310 W. Urządzenie cechuje się wysokością rzędu 24.9 cm oraz 38.9 cm szrokości.

Podsumowanie

Przy zakupie urządzenia wielofunkcyjnego, zwróćmy uwagę na zawartość zestawu. Często te tanie modele, nie posiadają w zestawie tuszów drukujących. Wówczas musimy na własną rękę dokupić dane kartridże. Często, także w zestawach znaleźć możemy kartridże startowe, które są dużo mniejsze (najczęściej 3-5 ml), a to nie pozwala na pełną dłuższą pracę urządzenia. Warto mieć to na względzie. Przykładowe urządzenie, Samsung SCX-3405W, stanowi dobry wybór do niewielkiego biura czy domu. Jeśli jednak wolisz coś innego, przejrzyj nasze oferty i znajdź coś co Cię zainteresuje. Wybór dobrego urządzenia, pozwoli Ci eksploatować je bez większych obciążeń dla Twojej kieszeni.

505.83 PLN