Samsung LED Samsung LS22E391HS
25 reviews

eksponujący się wzornictwem
Linia monitorów Samsung Touch of Color akcentuje się unikatowym, przykuwającym wzrok designem. Zabarwione na niebiesko klarowne części pokrywy dodają monitorowi lekkości, a wąska ramka pomaga skupić się na obrazie. Całość uwydatniona jest poprzez elegancką podstawę w kształcie litery T.

znakomita jakość obrazu
Rozdzielczość Full HD (1920 x 1080) oznacza czysty, pełen detali obraz. Matryca w technice PLS to także szerokie kąty widzenia - 178° w pionie i poziomie.

Pozwól odpocząć oczom
Od dzisiaj praca i rozrywka staną się istotnie przyjemniejsze - nawet po wielu godzinach. Tryb Eye Saver redukuje emisję męczącego wzrok światła niebieskiego. Z kolei technika Flikcer Free chroni Twoje oczy eliminując migotanie ekranu obecne w tradycyjnych monitorach. Zadbaj o swój komfort i zdrowy wzrok.

przychylny dla środowiska
technologia Eco Saving Plus pozwala obniżyć zużycie energii poprzez obniżenie jasności ekranu o 25%, 50% lub, w nowym trybie samoczynnym, o około 10%*. Monitor wytworzono także z tworzyw nie zawierających PCW**, dzięki czemu jest on przyjazny dla środowiska naturalnego.
*Na podstawie testów wewnętrznych
**Część okablowania mieści OCW


Płynny obraz w intensywnych scenach
wyjątkowo niedługi czas reakcji (4 ms) oznacza płynny obraz choćby przy wartkiej akcji, eliminując rozmycia, smużenie i inne zniekształcenia.

Magic Upscale
technologia, która wznosi jakość materiałów o niższej rozdzielczości źródłowej, gwarantując trafnyą ostrość obrazu i dynamiczność kolorów.

509 PLN
Epson Epson XP-235
25 reviews

Ta niepokaźna drukarka do wykorzystywania domowego z możliwością używania pojedynczych wkładów atramentowych zezwala na podłączenie do sieci Wi-Fi i drukowanie mobilne i proponuje niemało innych, nieskomplikowanych w użyciu funkcji. Drukarka XP-235 to najnowszy model z kolekcji minimalnych maszyn wielofunkcyjnych producenta Epson, które idealnie nadają się do wydruków w domu. To stylowe i progresywne urządzenie łączy w sobie funkcje drukarki, skanera i kserokopiarki. Zastosowanie pojedynczych wkładów atramentowych zapewnia obniżenie kosztów — użytkownik wymienia jedynie zużyty kolor. Przystępne w użyciu funkcje drukarki XP-235 sprawiają, iż to wszechstronne urządzenie przyda się w każdym domu. Nieskomplikowane drukowanie w warunkach domowych Stylowa, kompaktowa drukarka XP-235 jest lekka i minimalna, dzięki temu zmieści się na każdym biurku, a jej postępowa stylistyka będzie pasować do każdego wnętrza. Ekonomiczne wkłady atramentowe W urządzeniu XP-235 użytkowany jest atrament Claria Home firmy Epson, który zapewnia ostre i widoczne wydruki tekstu, dokumentów oraz fotografii o jakości jak ze studia fotograficznego. Wykorzystanie pojedynczych wkładów atramentowych oznacza większą oszczędność pieniędzy, ponieważ jednorazowo wymienia się jedynie zużyty kolor. Drukowanie przenośne Użytkownicy smartfonów i tabletów mogą pobrać aplikację iPrint na dowolne urządzenie, żeby skorzystać z bezprzewodowego drukowania i skanowania. Dzięki funkcji Epson Email Print1 można drukować z dowolnego miejsca na świecie1, wysyłając przez e-mail dokumenty i fotografie bezpośrednio do drukarki. Pomysłowym użytkownikom spodoba się aplikacja Creative Print, która umożliwia dostęp do fotografii na Facebooku, tworzenie jednostkowych kartek okolicznościowych i papeterii i dodawanie fotografii do własnych szablonów. Wszechstronne wykorzystanie Dodani do sieci użytkownicy mogą drukować i skanować z dowolnego miejsca w zasięgu sieci bezprzewodowej....

183 PLN
HP HP LaserJet Pro P1102
25 reviews

Overview
Ta minimalna i niedroga drukarka HP LaserJet zezwala na podłączenie i drukowanie w dwie minuty — bez użycia płyty CD dzięki programowi HP Smart Install2. Technologia Instant-on pozwala obniżyć koszty dzięki zmniejszeniu zużycia energii. Technologia HP Auto-On/Auto-Off3 pozwala na jeszcze obszerniejszą oszczędność energii.

Features
Łatwe i niezawodne drukowanie za pomocą drukarki HP LaserJet.
\n• Podłącz i drukuj bez zastosowania płyty CD dzięki programowi HP Smart Install.2

\nNiedrogie drukowanie profesjonalnych dokumentów.
\n• Druk z prędkością do 19 str./min (format letter) i 18 str./min (formatA4) dzięki niedługiemu oczekiwaniu na wydruk pierwszej strony.

\nStosując jedną z najistotniej energooszczędnych drukarek na świecie1, można ograniczyć negatywny wpływ na środowisko.
\n• technika HP HP Auto-On/Auto-Off4 gwarantuje uzupełniające oszczędności przez samoczynne włączanie i wyłączanie drukarki zależnie od aktywności drukowania.

\n• Kiedy trzeba wymienić wkład z tonerem, narzędzie HP SureSupply5 pozwala błyskawicznie znaleźć i kupić oryginalny wkład producenta HP.

\n1 Program HP Smart Install pracuje tylko z systemem Windows.
\n
2Zużycie energii określane na podstawie testów HP z wykorzystaniem metody testowej TEC programu ENERGY STAR® dla towarów HP LaserJet z technologią Instant-on i najkorzystniejszych modeli konkurencyjnych w marcu 2009 r.
\n
3Funkcje HP Auto-On i Auto-Off zależą od drukarki i jej ustawień.
\n
5 dostępność i warunki programu mogą różnić się w zależności od kraju. Więcej danych można znaleźć na stronie www.hp.com/learn/suresupply.
\n

369 PLN
Samsung LCD Samsung MD46C
25 reviews

nieskomplikowane tworzenie zawartości i zarządzanie, przy pomocy monitorów typu „wszystko w jednym"

wbudowana platforma SSSP w monitorach z linii MDC usuwa konieczność podłączenia dodatkowych komputerów i odtwarzaczy multimediów w celu generowania i kontrolowania lokalnej zawartości. Możesz tworzyć i wyświetlać spersonalizowane komunikaty - wystarczy kilka kliknięć! technologia SSSP obejmuje dwurdzeniowy procesor z 1 GB pamięci, pamięć masową 4 GB, wysoko produktywny procesor oraz oprogramowanie Samsung MagicInfo™ Premium S. Prosty w obsłudze interfejs zezwala na tworzenie i zapisywanie komunikatów przygotowywanych za pomocą bezpłatnych szablonów i prostych narzędzi. Zastosowany odtwarzacz Samsung MagicInfo™ Premium S Player umożliwia wyświetlanie zawartości wideo na ścianach o wielkości do 4 x 4, a także tworzenie harmonogramów wyświetlania szerokiej gamy zawartości i formatów plików.

nowoczesne oprogramowanie do zarządzania treścią

Monitory z linii MDC obsługują odłączany moduł komputerowy SBB-C, w którym można zainstalować oprogramowanie MagicInfo™ Premium i. Dzięki modułowi SBB możesz korzystać z bardziej innowacyjnych funkcji zarządzania zawartością przy sprawnym wykorzystaniu przestrzeni wokół urządzenia. Oprogramowanie MagicInfo™ Premium i Player to jeden z najbardziej innowacyjnych artykułów w ramach rodziny MagicInfo™, który obsługuje zaawansowane funkcje wyświetlania zawartości. Oprogramowanie łączy się z serwerem Samsung MagicInfo™, tak by umożliwić wyświetlanie zawartości z kanałów RSS i efektów specjalnych i obsługuje nowoczesne funkcje, w tym zawartość interaktywną i integrację z informacjami pochodzącymi z bazy informacji.

2976.6 PLN
Rapoo Rapoo VPRO V900
25 reviews

ergonomicznie zaprojektowana laserowa mysz gamingowa V900. Dla osób praworęcznych. Sześć programowalnych przycisków. Chip gamingowy V-Power3. Szybka odpowiedź i płynna kontrola kursora. Wysokiej rozdzielczości mechanizm śledzenia powierzchni o dostosowywanej rozdzielczości 100 - 8200 DPI i małym, rejestrowanym ruchu 1 – 5 mm ustawiany przy pomocy oprogramowania, zapewniając staranne śledzenie zawsze i wszędzie. Szybkość przetwarzania obrazu pozwala zarejestrować ruch o szybkości do 381 cm/s. Inteligentne podświetlenie możliwe do zaprogramowania w załączonym oprogramowaniu (stałe, pulsacyjne, 16 milionów kolorów, funkcja reagowania na ruch). Wbudowana pamięć umożliwiająca zapisywanie i odczytywanie (makro, DPI, ustawienia i tryby podświetlenia). Możesz grać tak, jak chcesz, na dowolnym komputerze bez pomocy jakiegokolwiek oprogramowania. Aktualizacja oprogramowania online. Szybkość odpytywania USB 1000 Hz.
właściwości:
SimpleXMLElement Object ( [UDX.ELECTRO.PROMOTION_TEXT] => SimpleXMLElement Object ( ) [UDX.ELECTRO.TECH_DETAILS] => - Połączenie: Wtyczka USB typu A - Przyciski myszy: 5 przycisków wraz z rolką przewijania - technika: Laser - Rozdzielczość: 8200 dpi - Kolor: Czarny [UDX.ELECTRO.DELIVERY_SCOPE] => SimpleXMLElement Object ( ) [UDX.ELECTRO.USE_CASE] => SimpleXMLElement Object ( ) [UDX.ELECTRO.WARRANTY] => 24 [UDX.ELECTRO.LAST_MODIFICATION] => 17.05.16 [UDX.ELECTRO.BRAND_NAMEREF] => Rapoo [UDX.ELECTRO.STOCK_IDREF] => 16 [UDX.HAMA.ARTICLETYPEGROUP_NAMEREF] => Input Device [UDX.HAMA.ARTICLETYPE_NAMEREF] => Mysz gamingowa [UDX.HAMA.FEATURES] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.FEATURE_REF] => Array ( [0] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => kolor [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Czarny ) [1] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Połączenie [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Cable ) [2] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Połączenie [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Wtyczka USB rodzaju A ) [3] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Przyciski myszy [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 5 przycisków wraz z rolką przewijania ) [4] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => Rozdzielczość [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => 8200 dpi ) [5] => SimpleXMLElement Object ( [UDX.HAMA.ATTRIBUTE_NAMEREF] => technika [UDX.HAMA.VALUE_NAMEREF] => Laser ) ) ) )

249 PLN
Samsung Samsung Galaxy Tab A 7.0 T280
25 reviews

Wybrane cechy i funkcje Poznaj Galaxy Tab A (2016) Smukły i lekki. Najmniejszy tablet od SamsungNowy Galaxy Tab A (2016) wyróżnia się wyszukanym wyglądem i starannym wykończeniem. Smukły profil, przyjemna w dotyku tekstura i zaokrąglone krawędzie tworzą harmonijną całość. Antypoślizgowa pokrywa i kompaktowe rozmiary gwarantują komfort oraz pewne trzymanie w dłoni. Wszystko to sprawia, że jest to idealnie przedstawiający się tablet, wyśmienity do codziennego używania. Panoramiczny wyświetlacz 7.0” z matrycą TFT w formacie kinowym 16:10. Komfortowe oglądanie stron i oglądanie filmówKompaktowy rozmiar 7.0” i rozdzielczość 1280 x 800 pikseli sprawią, że Galaxy Tab A (2016) stanie się Twoim ulubionym narzędziem do pracy i rozrywki. Ekran TFT zagwarantuje nasycone odcienie, dobre kąty widzenia i jednolitą widoczność na całej powierzchni ekranu. Proporcje 16:10 genialnie nadają się do oglądania filmów. Obsługa kart microSD do 200 GB. Dużo miejsca na daneNa Galaxy Tab A (2016) wynajdzie się miejsce na Twoje ulubione filmy, fotografie czy dużą bibliotekę e-booków. Dzięki obsłudze zewnętrznych kart microSD aż do 200 GB*, możesz mieć je za każdym razem pod ręką. Zapomnij o ograniczeniach spowodowanych przez zbyt małą pamięć tabletów i korzystaj ze powiększonych możliwości! *Karta nie jest załączona do urządzenia. Produktywna bateria 4 000 mAh. Wydłużony czas pracy bez ładowaniaBateria o objętości 4 000 mAh gwarantuje długi czas pracy, bez konieczności częstego ładowania. Galaxy Tab A (2016) gwarantuje do 10 godzin oglądania filmów i 11 godzin oglądania Internetu. Możesz luźno korzystać z rozrywki lub pracować gdziekolwiek jesteś, bez obaw o prędkie rozładowanie urządzenia. 4-rdzeniowy procesor 1,3 GHz. Szybka łączność i skuteczność Dzięki czterordzeniowemu procesorowi 1,3 GHz i obsłudze WiFi czwartej generacji, Galaxy Tab A (2016) zapewni Ci wydajność i sprawną łączność. Korzystaj z dużo szybszego przeglądania stron www czy transferu plików za pomocą Wi-Fi Direct. System Android Lollipop 5.1 z nakładką TouchWiz zapewnia płynną pracę urządzenia. Interfejs użytkownika został uproszczony, a ekran główny zoptymalizowany, by udostępnianie plików było łatwiejsze aniżeli kiedykolwiek. Wykorzystaneczne funkcje Aparat 5 Mpix z Auto Focus. Widoczne i ostre i niebanalne funkcje dodatkoweZaawansowany aparat 5 Mpix z wbudowanym Auto Focusem pozwala robić ostrzejsze zdjęcia i nagrywać pokaźniejsze filmy. Możliwość tworzenia animowanych GIF-ów czy panoram gwarantuje nadzwyczajną zabawę i zwiększa możliwości urządzenia. Dzięki dodatkowej funkcjonalności możesz również skanować kody kreskowe i QR. Wszystko to łatwo odszukasz na instynktownym wyświetlaczu Twojego Tab A (2016). Radio FM. Słuchaj muzyki i wiadomości choćby poza zasięgiem 3GSłuchaj muzyki albo wiadomości w ulubionym radiu, choćby jeśli jesteś poza zasięgiem lub nie chcesz zużywać transferu. Starczy podłączyć słuchawki do tabletu. Wejście 3,5 mm obsługuje także głośniki przenośne i pozwala dzielić się muzyką w jeszcze lepszym brzmieniu. Na dodatek radio hybrydowe umożliwia nagrywanie, dzięki czemu zachowasz ciekawe audycje i ulubioną muzykę. Najnowsza edycja Trybu Dziecko. Edukacja i zabawa dla najmłodszych z Trybem Dziecko i aplikacjami LEGO®Galaxy Tab A (2016) zaopatrzono w najnowszą edycję modnego Trybu Dziecko. Specjalnie zaprojektowany interfejs przyciąga uwagę najmłodszych, a atrakcyjne aplikacje rozwijają kreatywność, uczą i bawią. Oprócz tego możemy zabezpieczyć nasze maluchy przed ryzykownymi treściami w internecie zakładając zabezpieczenie kodem PIN. LEGO® i LEGO®DUPLO® AplikacjeOd jazdy od stacji do stacji barwnym pociągiem LEGO® DUPLO® do tworzenia pojazdów i figurek w LEGO® Juniors Create & Cruise. Aplikacje LEGO® oferują zabawę i inspirują, rozwijając umiejętności budowniczych jutra. LEGO, logo LEGO i DUPLO są znakami handlowymi Grupy LEGO. © 2016 LEGO Group. Kolorowanka i dziecięcy aparat fotograficznyFunkcja rysowania rozwija pomysłowość i wyobraźnię przez idealną zabawę, a dziecięcy aparat fotograficzny pozwala na zabawne edytowanie zrobionych fotografii. Ubieranie postaci i zabawa naklejkamiIntuicyjna aplikacja namawia najmłodszych do zajmowania się wirtualnymi zwierzątkami i interakcji z nimi. Player KidsAplikacja posiada ponad 50 znanych i renomowanych tytułów, takich jak: „Świnka Peppa”, „My Little Pony”, „Lego Ninjago”, „Baranek Shaun”, „Power Rangers”, „Franklin i przyjaciele”, „Smerfy”, „Agi Bagi”, „Kosmoloty” itd. – łącznie ponad 1600 odcinków. Kids StoreTeraz dobór aplikacji dla twojego dziecka jest jeszcze łatwiejszy. Dopełniające gry i zabawy, posegregowane wg wieku i kategorii, są przystępne w specjalnym sklepie z przeznaczonymi dla dzieci aplikacjami. Kontrola rodzicielska i bezpieczeństwo danychW Trybie Dziecko możesz zarządzać czasem zabawy swej pociechy poprzez ustawienie limitu czasowego. W czasie zabawy Twoje ważne dane będą zabezpieczone przed edycją czy usunięciem. Samsung Smart Tutor. Przenośna pomoc gdziekolwiek jesteśGdybyś kiedykolwiek miał z czymś problem, możesz skorzystać z usługi Samsung Smart Tutor*. Konsultant zdalnie zespoi się z Twoim tabletem i pomoże polikwidować usterkę czy skonfigurować urządzenie. *Aplikacja Samsung Smart Tutor do pobrania z Galaxy Apps. Porównaj Tab 4 i Tab A (2016)

497 PLN
Be quiet! Obudowa silent base 800, 2xusb 3.0, srebrna (bg003) natychmiastowa wysyłka! darmowy odbiór w 19 miastach! marki Be quiet!
25 reviews

unikalne wykonanie i funkcjonalność be quiet! Silent Base 800 Black oferuje idealną redukcję hałasu, doskonałe cechy chłodzące, a także dużą użyteczność i rozległą przestrzeń dla nowoczesnych elementów.

Łącząc właściwości kontroli przepływu powietrza i izolacji dźwięku, Silent Base 800 jest rewelacyjną obudową, znakomitą dla systemów komputerowych dla graczy, a także innych systemów zaprojektowanych z myślą o ciszy.

postępowa , a także zaimplementowane wentylatory Pure Wings 2 wspaniałe osiągi chłodzenia i perfekcyjną cyrkulację powietrza. Dzięki elementom izolacji wyciszenia uzyskujemy świetną jakość i korzystnie znany standard cichej pracy od be quiet!.

Dzięki beznarzędziowemu montażowi i przystępnej pokaźnej przestrzeni na sprzęt, a także system okablowania, pokrywa zagwarantuje wygodną funkcjonalność. Dzięki regule, brzmiącej: “forma podąża za funkcjonalnością”, każdy detal Silent Base 800 ma swoją funkcję i cel, sprawiając, że jest to idealna sugestia dla systemów komputerowych dla graczy, a także innych systemów zaprojektowanych z myślą o ciszy.

atrybuty produktu: • postępowa konstrukcja bocznych, dolnej, a także górnej pokrywy optymalizuje przepływ powietrza w obudowie i gwarantuje genialną cyrkulację, redukując drgania i umożliwiając wyśmienite chłodzenie przy niższych szybkościach wentylatorów.

Wszystko to przy zachowaniu parametrów szczególnie cichej pracy • Materiał do izolacji dźwięku, antywibracyjne elementy montażowe oraz zaimplementowane wentylatory Pure Wings 2 przyczyniają się do zapewnienia cichej pracy • Beznarzędziowy montaż i dostępna obszerna przestrzeń na sprzęt i system okablowanie wygodną funkcjonalność • Niemiecka koncepcja produktu, projekt i kontrola jakości Misja zespołu projektowego opierała się na zasadzie “forma podąża za funkcjonalnością”, a więc każdy szczegół ma swoją funkcję, a także cel, ukazując i łącząc w sobie nieprzeciętną propozycję do systemów komputerowych dla graczy oraz innych systemów zaprojektowanych z myślą o ciszy.

468.5 PLN
HP HP LaserJet Pro M176n
25 reviews

Funkcje

 • Drukowanie, kopiowanie, skanowanie
Obsługiwana wielozadaniowość Tak parametry drukowania prędkość druku w czerni:
Tryb normalny:Do 16 str./min szybkość druku w kolorze:
Tryb normalny:Do 4 str./min Czas wydruku pierwszej strony (z trybu gotowości) Czerń: W ciągu zaledwie 16 s
Kolor: W ciągu zaledwie 27,5 s proces roboczy (miesięcznie, format A4) Up to 20000 pages
Zalecana miesięczna liczba wydruków 250–950
technika druku Druk laserowy Jakość druku w czerni (tryb best) Up to 600 x 600 dpi quality (2400 dpi effective output with ImageREt 2400) Jakość druku w kolorze (najwyższa) Up to 600 x 600 dpi quality (2400 dpi effective output with ImageREt 2400) Języki drukowania
 • PCLm/PCLmS
ekran
 • 2-line
 • 16-character monochrome LCD backlit display
szybkość procesora 600 MHz czujnik automatycznego wykrywania rodzaju papieru Brak Funkcje łączności Funkcja HP ePrint Tak Możliwość druku przenośnego
 • HP ePrint, Apple AirPrint™
(Może wymagać aktualizacji oprogramowania firmowego w celu zapewnienia kompatybilności — do pobrania na stronie hp.com/go/support) Możliwość pracy bezprzewodowej
 • Brak
Łączność, tryb standardowy
 • Port Hi-Speed USB 2.0
 • wbudowany port sieci Fast Ethernet 10/100Base-TX
dostosowany do pracy w sieci W standardzie (zaimplementowana karta Fast Ethernet) nieduże wymogi systemowe Windows 8 (32-bit/64-bit), Windows 7 (32-bit/64-bit), Windows Vista (32-bit/64-bit), Windows® XP (32-bit) (SP2 or higher); 200 MB minimum hard disk space required (CD and Web Package); 400 MB minimum hard disk space required (Box Spec for Smart Install); 512 MB minimum RAM installed; CD-ROM/DVD or Internet; USB or Network port;
Mac OS X v10.6; Procesor PowerPC G4, G5, lub Intel® Core™; 500 MB wolnego miejsca na dysku twardym; Napęd CD-ROM/DVD-ROM lub połączenie z Internetem; Port sieciowy lub USB Obsługiwane systemy operacyjne
 • Full software installs supported on: Windows 8 (32-bit/64-bit), Windows 7 (32-bit/64-bit), Windows Vista (32-bit/64-bit), Windows XP (32-bit) (SP2 or higher)
 • Driver only installs supported on: Windows Server 2012
 • Windows Server 2008 (32-bit/64-bit), Windows Server 2008 R2 (x64) (SP1), Windows Server 2008 (kanon Edition), Windows Server 2008 (Enterprise Edition), Windows Server 2003 (32-bit/64-bit) (SP1 or higher), Windows XP (64-bit) (SP2 or higher)
 • Mac OS X v10.6.8 or higher
 • Linux: Please check Linux on-line support: hplipopensource.com/hplip-web/install.html
dane dotyczące pamięci standardowa pojemność pamięci 128 MB Maks. Pojemność pamięci 128 MB Dysk twardy
 • Brak
Obsługa papieru standardowa objętość podajnika papieru podajnik na 150 arkuszy charakterystyczna objętość odbiornika papieru 50-sheet face-down output bin Drukowanie dwustronne
 • Ręczny (z obsługą przez sterownik)
Obsługiwane formaty nośników A4, A5, A6, B5, 10 x 15 cm, postcards (JIS single and double); envelopes (DL, C5, B5) wymiary nośników, do dobrania Od 76 x 127 do 216 x 356 mm Nośniki Paper (bond, brochure, colored, glossy, letterhead, photo, plain, preprinted, prepunched, recycled, rough), postcards, transparencies, labels, envelopes Obsługiwana gramatura nośników Tray 1: Paper: 60 to 120 g/m²; envelopes: 60 to 90 g/m²; postcards: 135 to 176 g/m²; HP glossy media: 130 to 220 g/m² Specyfikacje dotyczące skanerów wariant skanera Płaski Format pliku zawierającego zeskanowany obraz Windows Scan Software supports file format: JPG, RAW (BMP), PDF, TIFF, PNG; Mac Scan Software supports file format: TIFF, PNG, JPEG, JPEG-2000, PDF, PDF-Searchable, RTF, TXT Rozdzielczość skanowania, optyczna Do 1200 dpi Maks. Format skanowania (skaner płaski) 216 x 297 mm Dwustronne skanowanie z automatycznego podajnika dokumentów Brak objętość automatycznego podajnika dokumentów Brak typowe funkcje cyfrowej dystrybucji dokumentów
 • Scan to e-mail by HP Software; scan to application by HP Software; scan to file aby HP Software
Formaty plików, obsługiwane
 • PDF
 • TIF
 • BMP
 • PNG
 • JPG
Specyfikacje dotyczące kopiarek szybkość kopiowania (tryb normalny) Czerń:Do 16 kopii/min
Kolor:Do 4 kopii/min Rozdzielczość kopii (tekst w czerni) Do 300 x 300 dpi Rozdzielczość kopiowania (tekst i grafika w kolorze) Do 300 x 300 dpi Ograniczenie liczby kopii/poszerzenie ustawień 25 do 400% Kopie, maks. Do 99 kopii Specyfikacje dotyczące faksów Faksowanie Brak oczekiwania dotyczące zasilania i eksploatacji Zasilanie Napięcie wejściowe: 220-240 V, prąd zmienny (+/- 10%), 50/60 Hz (+/- 2 Hz) zużycie mocy 300 watts (Printing), 140 watts (Copying), 8.3 watts (Ready), 1.0 watt (Sleep/Auto-Off), 0.6 watts (Manual-Off)
(Wartości mogą ulegać zmianom. Przekazane wartości poboru mocy są największymi wartościami zmierzonymi przy wszystkich typowych wartościach napięcia. Aktualne informacje można znaleźć na stronie hp.com/support. Specyfikacje zasilania dotyczą kraju/regionu, w którym drukarka jest sprzedawana. Nie należy zmieniać napięcia eksploatacyjnego. Spowoduje to uszkodzenie drukarki i unieważnienie gwarancji.) skuteczność energetyczna
 • dokument ENERGY STAR®
Zakres temperatur podczas eksploatacji Od 15 do 30ºC Dopuszczalna wilgotność względna w trakcie eksploatacji wilgotność względna 30-70% rozmiary i waga niewiele znaczące rozmiary (szer. X głęb. X wys.) 423 x 425 x 280 mm wymiary maksymalne (szer. X głęb. X wys.) 423 x 484 x 280 mm Waga 15 kg Waga w opakowaniu (brutto) 18,2 kg W komplecie Zawartość opakowania
 • Urządzenie wielofunkcyjne HP Color LaserJet Pro M176n
 • Fabrycznie zainstalowane startowe wkłady HP LaserJet z czarnym, błękitnym, żółtym, purpurowym tonerem (produktywność ok. 500 stron)
 • Instrukcja instalacji, skrócona instrukcja obsługi, podręcznik użytkownika, ulotka dot. Pomocy technologicznej, karta gwarancyjna
 • Dokumentacja i oprogramowanie urządzenia na płycie CD
 • przewód zasilania
kabel w pakiecie Nie, przewód USB należy zakupić osobno dołączone oprogramowanie Windows: HP Installer/Uninstaller, HP PCLmS print driver, HP WIA Scan Driver, HP TWAIN Scan Driver, HP Scan, Status Alerts, HP Update, DXP; Mac: HP Installer/Uninstaller, HP PCLmS Print Driver, HP Scan, HP Setup Assistant, HP Utility, HP Alerts, HP Firmware Updater

898 PLN
Lenovo Lenovo Tab 4 8 Plus 64GB LTE
25 reviews

Smukły, lekki i pełny mocy Rodzinny tablet jeszcze nigdy nie wyglądał tak należycie. Ultra smukły o grubości zaledwie 7 mm i wadze 300 g, Tab 4 8 Plus zachwyca swym wzornictwem. Tablet pokryty pozostał z przodu i tyłu specjalnym szkłem ochronnym, które zabezpiecza go przed zadrapaniami i wgnieceniami.

Niesamowita rozdzielczość Zaprojektowany z myślą o telewizji przyszłości, Tab 4 8 Plus umożliwia oglądanie ulubionych programów i seriali przez aplikacje: Amazon, Hulu i Netflix. W dodatku jego wyraźny ekran o rozdzielczości FHD 1920x1200 pikseli proponuje obszerne kąty widzenia.

dzięki temu uzyskasz doskonałe wrażenia wizualne, którym nie będziesz mógł się oprzeć. Dźwięk, który Cię otula Dysponując bogatym, solidnym dźwiękiem wzmocnionym dzięki technice Dolby Atmos® z łatwością przekształcisz Tab 4 8 Plus w mobilne centrum rozrywki.

Od teraz ciesz się naprawdę wciągającym, przestrzennym brzmieniem tak jak uwielbiasz: ze słuchawkami lub bez. Obfita moc i niesamowita produktywność Pod wytwornym wyglądem Tab 4 8 Plus kryje się także konkretny 64-bitowy 8-rdzeniowy procesor Qualcomm® Snapdragon™.

Wspierany poprzez maksymalnie 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej sprosta wszystkim, nawet najcięższym wyzwaniom. Łatwy dostęp do wielu kont z czytnikiem linii papilarnych Spójrzmy prawdzie w oczy: większość rodzin dzieli się ze sobą swym tabletem.

Projektując Tab 4 8 Plus wzięliśmy to pod uwagę i stworzyliśmy urządzenie przeznaczone dla wielu użytkowników o zupełnie zróżnicowanych potrzebach. Na jednym tablecie, każda osoba z Twojej rodziny będzie mogła założyć swoje osobiste konto z hasłem, oddzielnymi ustawieniami, tapetą i dostępem do kont w social mediach.

Twój rewelacyjny tablet Tab 4 10 Plus to tablet dla rodzin, który potrafi więcej. To wykwintne, przenośne urządzenie może bratać się z siecią 4G, umożliwiając ultra prędkie przesyłanie i pobierania informacji.

Postaw na kolor Tab 4 8 Plus dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: Sparkling White i Aurora Black, a jego wykwintna, szklana warstwa daje efekt mieniącej się zorzy. Ten tablet przykuje uwagę największych koneserów.

znakomity dla najmłodszych zestaw Kids’ Package pozwoli Ci bez obaw dzielić się Twoim urządzeniem z dziećmi. Zawiera on oporną na wstrząsy obudowę, filtr ekranu broniący wrażliwe oczy dziecka, a także zabawne naklejki.

Pozwala ponadto na blokowanie treści nieodpowiednich dla nieletnich widzów i na ustawienie limitu czasowego korzystania z urządzenia. Co więcej, dzieci zyskają dostęp do specjalnej platformy KIDOZ, na której znajdą najkorzystniejsze gry, witryny internetowe i nagrania video zapewniające wartościową, bezpieczną i ekscytującą rozrywkę....

1325.85 PLN
KWMEDIA24 Komputer dla gracza amd 6x 3.3ghz 8gb gtx 1050 1tb marki Kwmedia24
25 reviews

Komputer stacjonarny asygnowany dla graczy i grafików został zbudowany z najkorzystniejszych części za najatrakcyjniejszą cenę. Zestaw nad wyraz efektywny sześciordzeniowy procesor AMD FX o taktowaniu 3.3 GHz na rdzeń, szybką pamięć Ram w super skutecznej technologii DDR3 i karta graficzna z najnowszej linii Ge Force GTX 1050 wyposażona w 2 GB pamięci GDDR5. Na dodatek komputer posiada pojemny dysk - 1000 GB, nagrywarkę DVD Dual layer, całość zmontowana jest w jedną z cichych, solidnych obudów renomowanego producenta MODECOM. Poniżej pełny opis i specyfikacja towaru. Każdy nasz komputer gromadzi wgraną testową wersję MS WINDOWS 10, która jest ważna przez 90 dni. Po tym czasie możesz dokupić u nas w promocyjnej cenie całkowitą wersję systemu. Otrzymasz w dodatku całkowitą wersję kompletu biurowego w skład którego wchodzą takie programy jak edytor tekstowy, arkusz kalkulacyjny w pełni kompatybilne z najpopularniejszym na świecie zestawem MS OFFICE. Jest to sprzęt dla każdego gracza!!!

W skład zestawu wchodzą:Każdy zasługuje,cieszyć się fantastycznym gamingiem. Dlatego właśnie stworzyliśmy szybką i mocną kartę graficzną GeForce® GTX 1050. Dzisiaj możesz zamienić swój komputer PC w prawdziwy gamingowy komplet oparty na architekturze NVIDIA Pascal™ - najbardziej zaawansowanej architekturze GPU, jaka kiedykolwiek powstała. Układ ten naszpikowany jest innowacyjnymi technologiami NVIDIA Game Ready, dzięki którym każdy gracz będzie mógł cieszyć się najnowszymi grami w ich pełnej okazałości. #GameReady.

DZIĘKI TEJ KARCIE ZAGRASZ W TAKIE GRY:

Całość zmontowana w jednej z obudów którą możesz sam wybrać
1799 PLN