Kamery cofania

Kamera samochodowa M9S DUAL Opcja cofania, 559_M9S

SIV

NOWOŚĆ! Nowa wersja zestawu M9S z wodoszczelną kamerą tylną i funkcjonalnością kamery cofania! M9S DUAL to nowoczesny komplet dwukanałowy (przód+tył) wyposażony w stanowczo efektywny chipset...

Dostępność w sklepach

NOWOŚĆ!

Nowa wersja zestawu M9S z wodoszczelną kamerą tylną
i funkcjonalnością kamery cofania!

M9S DUAL to progresywny pakiet dwukanałowy (przód+tył) wyposażony w wyjątkowo skuteczny chipset Novatek NTK96663 i bardzo czułe sensory Sony IMX322 zapewniające rewelacyjną jakość Full HD 1080p30 z obudwu kamer jednocześnie.

NOWOŚĆ! oryginalna funkcja kamery cofania samoczynnie przełączy widok z tylnej kamery po wrzuceniu wstecznego biegu (wymagane trafne podłączenie do instalacji elektrycznej pojazdu).

Kamera samochodowa M9S DUAL w pigułce
 • Procesor Novatek NTK96663 z 2GB RAM DDR3
  Absolutnie topową skuteczność zestawu M9S DUAL gwarantuje jeden z najnowszych i najszczególniej efektywnych chipsetów Novateka, model NTK96663 wspomagany przez aż 2GB pamięci RAM DDR3.
 • Sensory Sony IMX322
  zestaw M9S proponuje fantastyczną jakość obrazu Full HD 1080p30 w niemal każdych warunkach z obydwu kamer równocześnie dzięki sensorom Sony IMX322 oraz trybowi WDR (Wide Dynamic Range) polepszającego jakość nagrań video w trakcie jazdy w nocy lub pod słońce.
 • Szerokokątne obiektywy
  Nic nie umknie uwadze Twojej kamery dzięki dwóm szerokokątnym obiektywom o kącie widzenia w płaszczyźnie poziomej 140 poziomów. Ponadto przedni obiektyw znamionuje się wysoką jasnością f/1.8, co ma pokaźne znaczenie podczas jazdy w nocy.
 • Funkcja kamery cofania
  Tylna kamera w komplecie jest niepodatna na działanie warunków atmosferycznych i może być zamontowana na zewnątrz pojazdu, a po podłączeniu specjalnych przewodów do instalacji elektrycznej samochodu, ekran kamery automatycznie pokaże obraz z tylnej kamery. Więcej detalów na temat funkcji kamery cofania znajdziesz poniżej.
 • zastosowany G-sensor
  Zintegrowany detektor przeciążeń dba o to, aby kluczowe nagrania które zarejestrowały kolizję bądź gwałtowny manewr zostały odpowiednio zabezpieczone przed skasowaniem.
 • Funkcja detekcji ruchu
  pilnuj otoczenie pojazdu w trakcie postoju dzięki funkcji detekcji ruchu. Nagrywanie filmu zostanie rozpoczęte tylko w sytuacji, gdy w polu widzenia kamery przedniej nastąpi ruch.
 • Tryb parkingowy z detekcją wstrząsów
  W tym trybie kamera czuwa choćby po wyłączeniu i w razie wykrycia wstrząsu (kolizji) uaktywnia się i inicjuje nagrywanie zabezpieczonego przed skasowaniem pliku.
 • obfity wyświetlacz z polskim menu
  Przedni moduł został zaopatrzony w 3-calowy czytelny ekran i obrazkowe menu z językiem polskim, które ułatwia obsługę i ustawianie parametrów urządzenia.
 • Funkcja fotograficzna w trakcie nagrywania video
  ekspresowo zarejestruj statyczne fotografie na karcie pamięci także podczas nagrywania filmu naciskając jeden przycisk ("strzałka w prawo").
 • Własny znacznik nagrań
  Dzięki opcji indywidualnego oznaczania nagrań wprowadzisz max 7 znaków alfanumerycznych (np. Imię albo numer rejestracyjny), które będą widoczne na nagraniu video z kamery przedniej i tylnej.
 • Wsparcie kart pamięci 128GB
  Nagrywaj nawet do 11 godzin materiału video w najkorzystniejszej jakości z obydwu kamer jednocześnie dzięki obsłudze kart pamięci o obszerności 128GB!

Jakość nagrań 2x Full HD

Kamera samochodowa M9S DUAL to jeden z najlepszych pod względem jakości nagrań video pakietów dwukanałowych na rynku. Za tę jakość odpowiadają z zasady wyjątkowo czułe sensory Sony IMX322 zamontowane równocześnie w module przednim jak i tylnym, lecz także jasny obiektyw F/1.8 i tryb WDR. Nie bez znaczenia jest także bardzo efektywny chipset Novatek NTK96663, dzięki któremu obydwa strumienie video są kompresowane kodekiem H.264 z przepływnością aż 13 Mbps na kanał co stanowi najkorzystniejszy wynik w tej klasie maszyn na rynku!

Przykładowe nagrania video

zobacz nasze nagrania z rejestratora jazdy M9S DUAL na asygnowanej playliście YouTube:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLWb1jIrvNpnbbWH8e3zB29DRwsykJYazu

surowe pliki z nagraniami z kamery M9S do pobrania:
m9s-dzien-przod.mp4 (175 MB)
m9s-dzien-tyl.mp4 (174 MB)
m9s-noc-przod.mp4 (113 MB)
m9s-noc-tyl.mp4 (113 MB)

Przykładowe kadry video

Pojedyncze klatki wycięte z bezkompromisowych plików video demonstrują rzeczywistą jakość obrazu rejestrowaną przez M9S DUAL. Kliknij by zobaczyć obraz w pełnej rozdzielczości.

Ważna informacja: w samochodzie, w którym nagrywane były przykładowe filmy, tylna szyba jest przyciemniona!

Funkcjonalność kamery cofania

W naszej ofercie znajduje się nowsza wersja kamery M9S z funkcjonalnością samoczynnej kamery cofania. Zasadę działania tej funkcji obrazuje poniższa grafika:

Zawartość zestawu

 • Kamera samochodowa M9S DUAL (moduł przedni + tylny)
 • przewód sygnałowy łączący moduły przedni i tylny (długość ok. 6m)
 • Uchwyt z przyssawką
 • Zasilacz do zapalniczki samochodowej w wyjściem mini-USB (długość ok. 3.5m)
 • przewód mini-USB do komunikacji z komputerem
 • Instrukcja obsługi w języku angielskim
 • Instrukcja obsługi w języku polskim

Polska dystrybucja i gwarancja

komplet M9S DUAL pochodzi z polskiej dystrybucji i jest objęty gwarancją wykonywaną poprzez polski serwis dystrybutora. W razie problemów z kamerą nie ponosisz dodatkowych kosztów wysyłki zestawu poza granice Polski. Okres udzielonej gwarancji wynosi 24 miesiące dla klientów indywidualnych i 12 miesięcy przy zakupie związanym z prowadzoną działalnością gospodarczą.