Nieznany Solarny Motyl - imitacja prawdziwego motylka
25 reviews

Solarny Motyl – ozdoba ogrodowa zasilana światłem słonecznym.

Motyl wygląda i zachowuje się jak prawdziwy!!!

Solarny motyl to wyjątkowy, zasilany energią słoneczną gadżet, który doskonale ozdobi Twój ogród, dodając mu charakteru. Motylek lata i przysiada na kwiatach, wprowadzając do otoczenia niezwykły, optymistyczny nastrój.

Koniecznie zobacz film!

Wybierz ulubiony kolor

Motylek dostępny jest w trzech kolorach:

  • czerwonym,
  • niebieskim,
  • żółtym.

Wybierz ten, który najbardziej Ci się podoba i najlepiej podkreśli piękno Twojego ogródka.

Doceń moc słońca

Solarny motyl to niebanalna ozdoba, która nie kosztuje Cię ani grosza – do działania wystarczą jedynie promienie słońca. Jeśli dbasz o ochronę środowiska i chętnie wykorzystujesz eko-rozwiązania lub szukasz niedrogich i ładnych dodatków – solarny motylek spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Zasada działania

Motylek zamocowany jest na druciku, doczepionym do zielonego pala, który wystarczy wbić w ziemię. Serce gadżetu stanowi panel solarny, wprawiający motylka w ruch.

Zmontuj zestaw zgodnie z instrukcją obsługi dołączoną do opakowania. Do uruchomienia i poprawnego działania gadżetu, należy poddać panel solarny działaniu promieni słonecznych. Motylek najlepiej i najdłużej działa na zewnątrz, przy ładnej, słonecznej pogodzie, ale jeśli chcesz użyć go na tarasie, balkonie czy w domowej doniczce z kwiatami lub ziołami, wystarczy tak ustawić panel, by docierało do niego jak najwięcej światła.

Uwaga! Zestaw nie będzie działał poprawnie przy świetle fluorescencyjnym, w pomieszczeniu ciemnym lub podczas pochmurnej pogody. W przypadku dużego zachmurzenia lub zaciemnienia, element solarny można także naładować przy użyciu lampy halogenowej o silnym świetle.

Wymiary:

12 PLN