Słuchawki

HyperX Cloud II

HyperX

zestaw słuchawkowy HyperX Cloud II - wygodna wyrazistość dźwiękupakiet słuchawkowy HyperX® Cloud II wyposażono w zaprojektowany od nowa moduł sterowania audio z kartą dźwiękową USB, która wzmacnia...

Cena:

Zobacz Saturn
Dostępność w sklepach

zestaw słuchawkowy HyperX Cloud II - wygodna wyrazistość dźwięku
komplet słuchawkowy HyperX® Cloud II zaopatrzono w zaprojektowany od nowa moduł sterowania audio z kartą dźwiękową USB, która wzmacnia dźwięki i głos gracza, gwarantując najwyższą jakość audio Hi-Fi w trakcie gry – usłyszysz to, czego nie słyszałeś do tej pory.

Eksploruj świat pełen detali, niedostępny innym graczom – usłysz szuranie buta biwakowicza, syk pary w znajdującym się gdzieś w oddali zaworze.
Niezależne sterowanie dźwiękiem i mikrofonem pozwala regulować głośność dźwięku i głosu rejestrowanego przez mikrofon, a także w prosty sposób włączać i wyłączać dźwięk 7.1 Surround lub pochodzący z mikrofonu. Ten nowoczesny pakiet słuchawkowy stwarza dźwięk w standardzie 7.1 Virtual Surround, pozwalając uzyskać niesłychaną przestrzenność i głębię dźwięku, dzięki temu gry, filmy i muzyka dostarczają zupełnie nowych doświadczeń. Zlokalizuj przeciwników podczas gry, nawet jeśli ich jeszcze nie widzisz, i zaatakuj jako pierwszy.

Działanie zestawu słuchawkowego bazuje w pełni na rozwiązaniach sprzętowych i technologii plug and play, bez konieczności używania żadnych sterowników.

Mikrofon zestawu HyperX Cloud II ma funkcję cyfrowej poprawy jakości dźwięku i redukcji szumów, z automatycznym sterowaniem wzmocnieniem i redukcją echa dostępnymi dzięki karcie dźwiękowej USB. Dzięki tym rozwiązaniom głos jest wyrazistszy, a szumy otoczenia zostają wytłumione. Głos jest samoczynnie wzmacniany, gdy dźwięki w grze stają się donośniejsze, co gwarantuje słuszną komunikację między członkami drużyny, a także wymianę danych podczas choćby najmocniej dynamicznych walk. HyperX Cloud II atest TeamSpeak i pozostał zoptymalizowany pod kątem współpracy z programem Skype i innymi modnymi aplikacjami komunikacyjnymi.

komplet słuchawkowy HyperX Cloud II reprodukuje dźwięk z jakością Hi-Fi przy pomocy 53-milimetrowych przetworników zapewniających najwyższą jakość i mnogość dźwięku w całym zakresie pasma, a także lepsze odtwarzanie basów za pośrednictwem karty dźwiękowej.
Powstały z myślą o mistrzowskich graczach komplet HyperX Cloud II jest zasilany przez port USB w komputerach PC i Mac, a do przyłączania do konsoli PS4 i Xbox One* służy wtyczka stereo 3,5 mm. Zamknięte nauszniki pozwalają lepiej redukować szumy w trakcie turniejów gamingowych i w innych hałaśliwych warunkach, dzięki temu gracz może skupić się na unicestwianiu przeciwników.
*Wymagany adapter do kontrolera

Główne funkcje:
- zaawansowany moduł USB sterowania audio z zastosowaną kartą dźwiękową DSP
- Dźwięk w jakości Hi-Fi dzięki sterownikom 53 mm zapewniającym najwyższą jakość dźwięku
- Sprzętowo reprodukowany dźwięk 7.1 Virtual Surround
- wygodny pałąk i podkładki uszne ze nienaturalnej skóry proponujące komfort pianki zapamiętującej kształt
- Optymalizacja do gry na profesjonalnym poziomie z zamkniętymi nausznikami pasywnie redukującymi szumy
- Zgodność – złącze USB dla komputerów PC i Mac Złącze stereo dla konsoli PS4, Xbox One i maszyn przenośnychEAN: 0740617235692
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: KHX-HSCP-RD
Przeznaczenie: Gaming
konstrukcja: Z muszlami nausznymi
Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 1 x USB 2.0
Dźwięk: Surround 7.1
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
Impedancja: 60 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 15 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 25 kHz
Czułość: 98 dB
Mikrofon: Tak
Długość przewodu: 1 m
Pozostałe atrybuty: W komplecie dodatkowy przewód - przedłużacz o długości 2 m.