Laptopy

HP M6R04EA

HP

HP 15-ac to grupa notebooków asygnowanych do użytkowników domowych. Nieprzeciętna równowaga pomiędzy wzornictwem, skutecznością, mobilnością i wydajnością. Żywe oraz teksturowana, uniemożliwiająca...

Cena:

Zobacz SWIAT-LAPTOPOW.PL
Dostępność w sklepach


HP 15-ac to grupa laptopów przeznaczonych do użytkowników domowych. Rewelacyjna równowaga pomiędzy wzornictwem, efektywnością, mobilnością i efektywnością. Żywe i teksturowana, uniemożliwiająca powstawaniu odcisków palców powierzchnia zapewnią Ci stanowczo stylowy wygląd. Laptop powstał z myślą o ludziach młodych, choć wynajdzie zapewne swych wielbicieli wśród starszego grona odbiorców.Wybierz jeden odcień z bogatej palety kolorów i przekonaj się, jak zmieni się Twoje życie. Producent przewidział cztery odcienie obudów, metaliczny, niebieski, czerwony i fioletowy. Notebooki z linii HP 15-ac to grupa laptopów z matrycą 15,6" i rozdzielczością 1366 x 768. Wyświetlacz ma przekątną 39,6cm i jest wyprodukowany w technice BrightView polepszającą jasność i zapewniającą większą głębię odcieni.

świeże materiały i nie spora matryca wywołująlaptop jest pokaźnie lżejszy od swych poprzedników i waży zaledwie 2,19 kg. Dla tej wielkości odnajdziemy w dodatku pełną gamę toreb i pokrowców, 15.6" to najszczególniej popularna wielkość matrycy zapraszamy do działu akcesoria by dobrać kolorystycznie pasujące akcesoria.

Wszystkie laptopy tej serii mają zainstalowane najnowsze procesory marki Intel. Podstawowa konfiguracja stanowią procesory Intel Pentium 3825U, są to procesory dwurdzeniowe z bazowym taktowaniem procesora 1.9 GHz i zintegrowaną kartą graficzną Intel HD Graphics. Najszczególniejszą konfigurację tworzą zaś laptopy wyekwipowane w procesory szóstej generacji Intel i7, są to dodatkowo procesory dwu rdzeniowe z taktowaniem od 2.5 GHz do 3.1 GHz.

Wszystkie procesory używane w tym modelu są zaliczane do grupy procesorów ultramobilnych, ich główna zaletą jest niski pobór mocy a co za tym idzie wydają mniej ciepła. Procesory takie można spotkać na dodatek w ultrabookach które nie wymagają niełatwego chłodzenia układu graficznego jak i procesora.

laptop HP 15-ac ma pełnowymiarową klawiaturę wyspową, z odizolowaną klawiaturą numeryczną. Na zaimplementowanej klawiaturze pisze się niezwykle komfortowo. Klawiatura numeryczna niezwykle pomaga w pracach biurowych, usprawnia pisanie jak i wypełnianie niełatwych arkuszy kalkulacyjnych. W laptopie znajduje się w dodatku touchpad z obsługą gestów i stuknięć.

W najnowszych systemach operacyjnych windows 8 / 10 gestami które typowo wykorzystujemy to przewijanie, zwiększanie czy obracanie które wykonujemy dwoma palcami, jeden palec pozostaje w rogu touchpada a drugim wykonujemy ruch okręgu po touchpadzie to naprawdę proste i wydajne rozwiązanie umożliwia odczuwanie pokaźniejszego komfortu przy pracach z laptopami HP wyekwipowanymi w powyższą funkcjonalność.

Porty w które HP 15-ac jest wyposażony to trzy USB gdzie dwa porty to USB 2.0 i jeden port USB 3.0. Port USB 3.0 zezwala na szybką transmisję między dwoma urządzeniami.

Port USB 3.0 także obszerniejsze natężenie prądu w stosunku do gniazda USB 2.0 co sprawi, że w przyszłości nie będzie konieczne wyposażanie niektórych sprzętów, np. Twardych dysków USB 3.0, w zewnętrzne zasilacze ani w specjalne kable USB z dwoma wtyczkami, które zajmują aż dwa porty USB w komputerze, aby zapewnić wystarczające zasilanie potężnego urządzenia.

Port HDMI za pomocą którego możemy podłączyć notebook do telewizora lub rzutnika i radować się swoją prezentacją na wielkim ekranie.

laptop HP 15-ac posiada jedno gniazdo mini-Jack które w zależności od potrzeb zmienia się z słuchawek na mikrofon, gniazdo sieciowe RJ45, oraz czytnik kart pamięci z obsługą podstawowych formatów SD, SDHC, SDXc.

Za dźwięk w notebookie odpowiedzialne są dwa zastosowane głośniki stereo z systemem DTS Studio Sound. W zależności od konfiguracji modelu HP 15-ac posiada już zastosowaną technologie bezprzewodowego przesyłania plików medialnych za pomocą modułu Bluetooth. Technologia ta pozwala na podmianę plików z innymi urządzeniami bezprzewodowo do odległości 10m. Technologia powyższa korzysta z fal radiowych w paśmie ISM 2,4 GHz, zaś prędkość przesyłania danych zależy od typu nadajnika i tak moduły Bluetooth w wersji 4.0 mogą przesyłać pliki z szybkością do 1 Mb/s.

pokrywa laptopa HP 15-ac łączy w sobie dwa warianty powierzchni. Powierzchnia pulpitu roboczego jest gładka co niezwykle usprawnia w utrzymaniu czystości. Jest w kolorze obudowy zewnętrznej,niepokaźny wzór białej kraty również na touchpadzie który jest nierozłączną częścią pulpitu. Pokrywa zewnętrzna jest karbowana co polepsza trzymanie w chwili przenoszenia. Laptop godny polecenia prawidłowy stosunek ceny do oferowanych możliwości, niezwykle dla użytkowników domowych i uczniów.