Laptopy

HP Pavilion 2CU27EA

HP

Domowy komputer przenośny HP Pavilion - 15-cc502nw. Twórz i udostępniaj wszystko, co uwielbiasz, dzięki laptopowi pełnemu konkretnych funkcji. Nowy laptop Pavilion podkreśla się postępowym,...

Cena:

Zobacz SWIAT-LAPTOPOW.PL
Dostępność w sklepach

Domowy komputer mobilny HP Pavilion - 15-cc502nw. Twórz i udostępniaj wszystko, co lubisz, dzięki laptopowi pełnemu mocnych funkcji. Nowy laptop Pavilion podkreśla się progresywnym, wykwintnym wyglądem i zachowuje doskonałą równowagę pomiędzy produktywnością i stylową formą.

Pozytywne wibracje. Wyjątkowe zdobienia, tekstura i dwutonowa kolorystyka nadają temu laptopowi innowacyjny i wykwintny wygląd, a każdy szczegół – od podnoszonej klawiatury po odważne wzornictwo – pozostał zaprojektowany, by zapewnić wygodę wykorzystywania w błyskotliwym stylu.

konkretny dźwięk nieprzeciętnej jakości Dzięki dwóm głośnikom HP, technice HP Audio Boost i tuningowi wykonanemu przez fachowców z B&O PLAY możesz cieszyć się bogatym, naturalnym brzmieniem. Niech dźwięk Cię poruszy.

ekran Full HD Usiądź komfortowo i ciesz się krystalicznie czystym obrazem dzięki rewelacyjnej jakości żywym kolorom i 2 mln pikseli. Rozdzielczość 1920 × 1080 przenosi treści cyfrowe do nowego wymiaru. Procesor Intel Core i5 wyraźne filmy, szybsza praca i więcej możliwości w grach.

To wszystko dzięki procesorom Intel Core i5, które wznoszą produktywność komputerów na niespotykany poziom. Zastosowana technika Intel Turbo Boost automatycznie powiększa moc w razie zapotrzebowania. Zaimplementowana technologia Intel RealSense zezwala na sterowanie urządzeniami przy pomocy prostych gestów oraz bezpieczne logowanie poprzez skanowanie twarzy.

Dzięki zastosowanej grafice możesz oglądać filmy na wielu ekranach w rozdzielczości 4K, kreować niezwykłe prace graficzne o sporo szybciej oraz płynnie grać w najnowsze gry z górnej półki. Ekran nabiera prawdziwego życia, jak w realnym świecie.

System Windows 10 Windows 10 to przystępny w użyciu system, który pod wieloma względami jest podobny do Windows 7. Działa niezwykle błyskawicznie i zrównoważenie, ma więcej zaimplementowanych zabezpieczeń zapewniających Twoje bezpieczeństwo.

System jest zaprojektowany do działania ze sprzętem i oprogramowaniem, które już posiadasz. Możesz przypiąć jednocześnie choćby cztery aplikacje na ekranie i utworzyć wirtualne pulpity, jeżeli Ci potrzeba więcej miejsca albo gdy chcesz pogrupować zawartość według wykorzystania, na przykład aplikacje lub gry.

Windows 10 to również, Microsoft Edge- umożliwia efektywne surfowanie po Internecie i sprawną pracę. Dzięki systemowi Windows 10 aplikacje idealnie wyglądają i działają we wszystkich trybach i na wszelkich komputerach i tabletach dotykowych.

Złącze HDMI Oglądaj filmy i zdjęcia w rozdzielczości Full HD na ekranie wielkoformatowego telewizora LCD albo na pokaźnym ekranie przy wykorzystaniu projektora. Cyfrowy przekaz zapewnia najwyższą jakość obrazu.

Kamera internetowa z mikrofonem zastosowana kamera internetowa z mikrofonem otwiera nowe możliwości komunikacji. Pozwala organizować wideo chaty z rodziną lub przyjaciółmi, wideo konferencje ze współpracownikami albo kontrahentami, a dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu może słzastosować również do ochrony informacji, udostępniając tajne treści po rozpoznaniu twarzy użytkownika.

Bluetooth Dzięki Bluetooth możliwe jest bezprzewodowe przesyłanie danych między urządzeniami. Charakteryzuje się niskim poborem energii, zasięgiem choćby do 100 metrów oraz łatwą obsługą, nie wymagającą dodatkowego oprogramowania.

użytkowany m.in. W telefonach komórkowych, notebookach, tabletach, modemach, kompletach słuchawkowych, drukarkach pozwala związać urządzenia i przesłać między nimi dokumenty, dzwonki, utwory mp3, a choćby małe filmy.

Bluetooth wykorzystywany jest też do podłączania kontrolerów (m.in. Myszy, klawiatury, gamepady),