Laptopy

HP Pavilion 2CU27EA

HP

Twórz i udostępniaj wszystko, co lubisz, dzięki notebookowi pełnemu mocnych funkcji. Nowy notebook Pavilion eksponuje się nowoczesnym, wyszukanym wyglądem i zachowuje wspaniałą równowagę między...

Cena:

Zobacz ELECTRO.pl
Dostępność w sklepach

Zobacz także

HP Pavilion  2CU27EA
HP Pavilion 2CU27EA
2926.86 PLN
Asus   UX305CA-UHM4T
Apple Macbook Air  MJVG2
Apple Macbook Air  MMGG2Z
Apple   MLH72Z
Apple MLH72Z
5499 PLN

Twórz i udostępniaj wszystko, co uwielbiasz, dzięki laptopowi pełnemu mocnych funkcji. Nowy laptop Pavilion wyróżnia się nowoczesnym, stylowym wyglądem i zachowuje perfekcyjną równowagę między produktywnością i stylową formą.

Pozytywne wibracje wyjątkowe zdobienia, tekstura i dwutonowa kolorystyka nadają temu notebookowi nowoczesny i gustowny wygląd, a każdy detal – od podnoszonej klawiatury po odważne wzornictwo – został zaprojektowany, aby zapewnić wygodę używania w błyskotliwym stylu.

sprawność przez cały dzień Maksymalny czas pracy na akumulatorze wynoszący 10 godzin i 25 minut, a także ładowanie do poziomu 90% w ciągu 90 minut zapewniają zasilanie jednocześnie w trakcie całodziennej pracy, jak i późniejszego relaksu.

Sprostaj wszystkim codziennym wyzwaniom i ciesz się chwilą zasłużonego relaksu po godzinach dzięki wydłużonej pracy akumulatora. Konkretny dźwięk doskonałej jakości Dzięki dwóm głośnikom HP, technice HP Audio Boost i tuningowi wykonanemu przez fachowców z B&O PLAY możesz radować się bogatym, naturalnym brzmieniem.

Niech dźwięk Cię poruszy....