FujiFilm FujiFilm FinePix XT20
25 reviews

Uchwyć z życia to, co najlepsze z aparatem cyfrowym Fujifilm FinePix XT20. Ten kompaktowy aparat fotograficzny, to przykład sprzętu, który zadowoli każdego entuzjastę robienia zdjęć, przy najróżniejszych okazjach. Niewielkie rozmiary, zwarta obudowa oraz przyjemna waga, powodują, że urządzenie sprawdzi się, zarówno w podróży, jak i na codzień.

Możliwości aparatu

Wbudowany autofokus zapewnia zdjęcia o najwyższej ostrości i jakości w każdej sytuacji. Aparat wyposażono w lampę błyskową, która okaże się pomocna przy szczególnie słabym świetle. Sprzęt za sprawą opcji efektów barwnych, balansu bieli i redukcji czerwonych oczu, pozwala na pełną kontrolę tworzonych obrazów.

Tryby

Model FinePix XT20 pozwala na wykonywanie zdjęć w różnych, automatycznych trybach. Są tam między innymi: Portret, Krajobraz, Sport, Plaża, Zachód słońca, Zmierzch/świt, Makro, Sepia, Łatwa panorama, Krajobraz nocny, Zdjęcia pod światło, Efekty specjalne, Portret inteligentny i wiele innych. Opcja Zdjęć Seryjnych, pozwala Ci na wykonanie serii zdjęć, z których każde będzie niepowtarzalne i wyraźne. Na dodatek, dzięki trybowi automatycznego kadrowania zdjęć, możesz mieć pewność, że każda fotografia wykonana przez FinePix XT20, będzie idealnie skomponowana.

Akcesoria

FinePix XT20 posiada wbudowane gniazdo kart pamięci. Dzięki niemu szybko powiększysz pamięć swojego sprzętu. Pojemny, markowy akumulator, dostarczy energię Twojemu aparatowi na długi czas. Dołączony kabel USB pozwala szybko połączyć Twój sprzęt z komputerem i zabezpieczyć wszystkie fotografie. Szybkie i proste w obsłudze narzędzie Fujifilm, pozwoli Ci na edycję i segregację wszystkich zdjęć.

3899 PLN
Nikon Nikon D5300
25 reviews

Zbliż się do perfekcji obrazu z lustrzanką cyfrową Nikon D5300. To wysokiej jakości lustrzanka cyfrowa, która swoją jakością i funkcjonalnością z pewnością zachęci do siebie wielu zawodowców, ale pomoże także osiągnąć znakomite rezultaty amatorom i pasjonatom.

Możliwości aparatu

Lustrzanka umożliwia tworzenie zdjęć w maksymalnej rozdzielczości 6000x4000 pix. Urządzenie cechuje się ogniskową: 55?200 mm.. Twoje zdjęcia wyjdą dobrze nawet przy słabym oświetleniu również dzięki wysokiej czułości ISO. Autofokus daje Ci możliwość tworzenia perfekcyjnie ostrych zdjęć, nawet w najcięższych momentach. Dzięki efektom barwnym, balansowi bieli oraz opcji redukcji czerwonych oczu, zdjęcia przez Ciebie wykonane, będą cieszyły oko. Aparat D5300 oferuje też możliwość nagrywania filmów w rozdzielczości High Definition.

Tryby

Aparat Nikon D5300 oferuje entuzjastom fotografii wiele różnorodnych trybów fotografowania. Między innymi automatyczny, z programami tematycznymi takimi jak: Portret, Krajobraz, Sport, Plaża, Zachód słońca, Zmierzch/świt, Makro, Sepia, Krajobraz nocny, Portret nocny, Portret inteligentny i wiele innych. Opcja Zdjęć Seryjnych, pozwala Ci na wykonanie serii zdjęć, z których każde będzie niepowtarzalne i wyraźne. Na dodatek, dzięki trybowi automatycznego kadrowania zdjęć, możesz mieć pewność, że każda fotografia wykonana przez D5300, będzie idealnie skomponowana.

Akcesoria

D5300 posiada wbudowane gniazdo kart pamięci. Dzięki niemu szybko powiększysz pamięć swojego sprzętu. Za pomocą dołączonego programu będziesz w stanie szybko i sprawnie edytować swoje fotografie. Pojemny, markowy akumulator, dostarczy energię Twojemu aparatowi na długi czas. Dołączony kabel USB pozwala szybko połączyć Twoje urządzenie z komputerem i przenieść wszystkie fotografie. Z kolei ujęte w zestawie dodatkowe kable pozwalają na jeszcze większą wygodę i bliższą współpracę pomiędzy urządzeniami. Możesz podłączyć swój aparat, na przykład z telewizorem.

Podsumowanie

Wysoką jakość obrazu, a także intuicyjną obsługę aparatu gwarantuje Ci ekran LCD o przekątnej 3.2". Reasumując, lustrzanka cyfrowa z odpowiednią liczbą obiektywów i akcesoriów jest bezwzględnie doskonalszym narzędziem pracy fotografa niż najdroższy nawet kompakt. Jeżeli jednak wiemy, że nie będzie nas stać na nic więcej ponad aparat-lustrzankę z jednym obiektywem, to nie warto się za to zabierać. Bez kilku różnych obiektywów nie będziemy w stanie w pełni wykorzystać potencjału D5300, czy w ogóle, jakiejkolwiek lustrzanki cyfrowej.

2149 PLN
Kodak Kodak AZ421
25 reviews

Przenieś swoje zdjęcia i filmy na nowy, poziom jakości z aparatem Kodak AZ421. Ten kompaktowy aparat, dzięki swoim niewielkim rozmiarom, zwartej solidnej budowie oraz prostej obsłudze, pozwoli Ci zachować najpiękniejsze chwile - nie tylko we własnej pamięci.

Możliwości aparatu

Dzięki wysokiej rozdzielczości 16 MP Mpix, możemy cieszyć się pełnią barw i jakości obrazu. Sprzęt wyposażono w zoom optyczny o mocy 42 xx oraz zoom cyfrowy 4 xx. Wbudowany autofokus zapewnia zdjęcia o najwyższej ostrości i jakości w każdych warunkach. Aparat wyposażono w lampę błyskową, która będzie użyteczna przy szczególnie słabym świetle. Wyraźne fotografie, nawet przy złym oświetleniu to również zasługa czułości ISO. Aparat za sprawą opcji efektów barwnych, balansu bieli i redukcji czerwonych oczu, pozwala na pełną kontrolę tworzonych zdjęć. A jeśli chcesz, możesz aparatem AZ421 nagrywać filmy w rozdzielczościach HD. Sam też zadecydujesz o stopniu ustawień aparatu podczas nagrywania.

Tryby

Aparat AZ421 dzięki wielu różnym trybom pozwoli Ci na wykonywanie różnorodnych zdjęć w najróżniejszych sytuacjach. Wszystko to dzięki zastosowaniu wielu różnych trybów fotografowania takich jak: Portret, Krajobraz, Sport, Śnieg, Zachód słońca, Zmierzch/świt, Makro, Sepia, Krajobraz nocny i wiele innych. Opcja Zdjęć Seryjnych, pozwala Ci na wykonanie serii zdjęć, z których każde będzie wyjątkowe i wyraźne. Na dodatek, dzięki trybowi automatycznego kadrowania zdjęć, możesz mieć pewność, że każda fotografia wykonana przez AZ421, będzie idealnie skomponowana.

Akcesoria

Łatwo dostępne gniazdo kart pamięci, pozwala szybko przenosić zdjęcia oraz powiększać ilość dostępnej pamięci aparatu. Jonowo-litowy akumulator aparatu AZ421 pozwala na wielogodzinną i bezpieczną pracę. A za pomocą kabla USB wygodnie zgrasz zdjęcia i zabezpieczysz wszystkie pliki na komputerze. Szybkie i proste w obsłudze narzędzie Kodak, pozwoli Ci na edycję i segregację wszystkich zdjęć.

699 PLN
Panasonic Panasonic Lumix DMC-TZ70
25 reviews

Doświadcz nowej jakości zdjęć i filmów z aparatem Panasonic Lumix DMC-TZ70. Ten kompaktowy aparat, dzięki swoim niewielkim rozmiarom, zwartej solidnej budowie oraz prostej obsłudze, pozwoli Ci zachować najpiękniejsze chwile - nie tylko we własnej pamięci.

Możliwości aparatu

Rozdzielczości 12 Mpix, zapewnia zdjęcia wyjątkowo wysokiej jakości. Sprzęt wyposażono w zoom optyczny o mocy 30x oraz zoom cyfrowy 4x. Funkcja autofokusu firmy Panasonic, pozwala Ci tworzyć najlepsze zdjęcia w najtrudniejszych warunkach. Warto też zwrócić uwagę na obecność wydajnej lampy błyskowej, która na pewno przyda się przy doświetlaniu kadrów. Ale zdjęcia są wyraźne i naturalne nie tylko dzięki lampie. Dużą rolę odgrywa także świetna czułości ISO. Natomiast za sprawą prostych do ustawienia funkcji takich jak: efekty barwne, balans bieli czy redukcja czerwonych oczu, Twoje zdjęcia zawsze pozostaną perfekcyjnie ostre, dobrze doświetlone - a ludzie, których fotografujesz - zostaną utrwaleni naturalnie. A jeśli chcesz, możesz aparatem Lumix DMC-TZ70 nagrywać filmy w rozdzielczościach 1920 x 1080 (Full HD). Sam też zadecydujesz o stopniu ustawień aparatu podczas nagrywania.

Tryby

Aparat oferuje wiele tradycyjnych ustawień tematycznych kompozycji zdjęć takich jak: Portret, Krajobraz, Sport czy Sepia. Dodatkowo znajdziemy w nim opcję fotografowania w trybach: Makro, Panoramicznych, Efektów specjalnych, Portretu inteligentnego czy wielu innych. Przy użyciu opcji tworzenia zdjęć seryjnych, aparat Lumix DMC-TZ70 wykona kilka zdjęć, z których każde z pewnością okaże się wyjątkowe oraz będzie się charakteryzowało wysoką jakością. Ponadto, prosty w obsłudze tryb automatycznego kadrowania zdjęć, pozwala na pełną swobodą twórczą. Dzięki tej opcji Twoje fotografie będą zawsze doskonale wykadrowane.

Akcesoria

Gniazdo kart pamięci daje Ci pełny dostęp do Twoich fotografii zapisanych na karcie pamięci. Jonowo-litowy akumulator aparatu Lumix DMC-TZ70 pozwala na wielogodzinną i bezpieczną pracę. A za pomocą kabla USB wygodnie zgrasz zdjęcia i zabezpieczysz wszystkie pliki na komputerze. Firmowe oprogramowanie Panasonic, pozwala na dowolną edycję i zdjęć, a także na dzielenie się nimi z bliskimi.

Wygląd

Na świetne właściwości urządzenia wpływ mają także jego wymiary. 64 x 110,7 mm x 34,4 mm przy optymalnej wadze 0.217, czynią z tego aparatu świetny wybór dla każdego fana fotografii.

1327 PLN
Nikon Nikon Coolpix A10
25 reviews

Utrwal ulotne chwile z aparatem Nikon Coolpix A10. Oto kompaktowy aparat, który swoją jakością i funkcjonalnością z pewnością przekona do siebie wielu fanów fotografii.

Możliwości aparatu

Profesjonalny autofokus gwarantuje aparatowi Coolpix A10 najwyższą jakość fotografii. Słabe oświetlenie nie będzie już stanowić trudności. Doświetlenie nawet nocą i w ciemnym otoczeniu oferuje zamontowana w aparacie lampa błyskowa. A za sprawa kilku prostych do ustawienia funkcji, Twoje fotografie świetnie zbilansowane pod względem kolorystycznym.

Tryby

Aparat oferuje wiele tradycyjnych ustawień tematycznych kompozycji zdjęć takich jak: Portret, Krajobraz, Sport czy Sepia. Dodatkowo znajdziemy w nim opcję fotografowania w trybach: Makro, Panoramicznych, Efektów specjalnych, Portretu inteligentnego czy wielu innych. Dzięki perfekcyjnemu trybowi zdjęć seryjnych, uchwycisz na swoich fotografiach nawet najkrótszą chwilę. Dodatkowo, prosty w obsłudze tryb automatycznego kadrowania zdjęć, pozwala na pełną swobodą twórczą. Dzięki tej opcji Twoje fotografie będą zawsze idealnie wykadrowane.

Akcesoria

Coolpix A10 posiada wbudowane gniazdo kart pamięci. Dzięki niemu szybko powiększysz pamięć swojego sprzętu. Mocny akumulator jonowo-litowy, pozwala na korzystanie z aparatu bez obaw o brak zasilania. Kabel USB, dołączony do zestawu pozwala szybko i połączyć aparat z komputerem. Programy dołączone do aparatu Nikon Coolpix A10, pozwolą szybko i łatwo edytować i upowszechniać Twoje zdjęcia bliskim.

299 PLN
Kodak Kodak AZ361
25 reviews

Uchwyć z życia to, co najlepsze z aparatem cyfrowym Kodak AZ361. Ten kompaktowy aparat, dzięki swoim niewielkim rozmiarom, zwartej solidnej budowie oraz prostej obsłudze, pozwoli Ci zachować najpiękniejsze chwile - nie tylko we własnej pamięci.

Możliwości aparatu

Rozdzielczość zastosowanej matrycy to 16 Mpix. Urządzenie wyposażono w zoom optyczny o mocy 36x oraz zoom cyfrowy 4x. Profesjonalny autofokus gwarantuje aparatowi AZ361 najwyższą jakość zdjęć. Słabe oświetlenie nie będzie już stanowić trudności. Doświetlenie nawet nocą i w ciemnym otoczeniu oferuje zamontowana w aparacie lampa błyskowa. Ale Twoje zdjęcia wyjdą dobrze nawet przy słabym oświetleniu również dzięki wysokiej czułości ISO. A za sprawa kilku prostych do ustawienia funkcji, Twoje fotografie świetnie zbilansowane pod względem kolorystycznym. A jeśli chcesz, możesz aparatem AZ361 nagrywać filmy w rozdzielczościach 1280 x 720 (HD). Sam też zadecydujesz o stopniu ustawień aparatu podczas nagrywania.

Tryby

Aparat Kodak AZ361 oferuje entuzjastom robienia zdjęć wiele różnorodnych trybów fotografowania. Między innymi automatyczny, z programami tematycznymi takimi jak: Portret, Krajobraz, Sport, Plaża, Zachód słońca, Zmierzch/świt, Makro, Sepia, Krajobraz nocny, Portret nocny, Portret inteligentny i wiele innych. Dzięki specjalnemu trybowi zdjęć seryjnych, uchwycisz na swoich fotografiach nawet najkrótszą chwilę. Dodatkowo, prosty w obsłudze tryb automatycznego kadrowania zdjęć, pozwala na pełną swobodą twórczą. Dzięki tej opcji Twoje fotografie będą zawsze doskonale wykadrowane.

Akcesoria

Łatwo dostępne gniazdo kart pamięci, pozwala szybko przenosić zdjęcia oraz powiększać ilość dostępnej pamięci aparatu. Jonowo-litowy akumulator aparatu AZ361 pozwala na wielogodzinną i bezproblemową pracę. A za pomocą kabla USB wygodnie zgrasz zdjęcia i zabezpieczysz wszystkie pliki na komputerze. Oprogramowanie dołączone do aparatu Kodak AZ361, pozwolą szybko i łatwo edytować i upowszechniać zrobione przez Ciebie zdjęcia znajomym.

619 PLN
Panasonic Panasonic Lumix DMC-GX7 Dostawa GRATIS!
25 reviews

Wejdź w świat pełen nasyconych barw i kolorów z aparatem Panasonic Lumix DMC-GX7. Oto kompaktowy aparat, który swoją jakością i funkcjonalnością z pewnością przekona do siebie wielu fanów fotografii.

Możliwości aparatu

Niezależnie od sytuacji, autofokus w aparacie Lumix DMC-GX7 pozwala na najwyższą jakość wykonywanych zdjęć. Obecność lampy błyskowej również wpływa na jasność i jakość wykonywanych fotografii. Świetne wartości czułości ISO też wpływają na wykonywanie dobrych, jakościowych fotografii, nawet w ciemnym otoczeniu. Za sprawą efektów barwnych, balansu bieli oraz opcji redukcji czerwonych oczu, zdjęcia przez Ciebie wykonane, będą cieszyły oko. Dodatkowo, model Lumix DMC-GX7 oferuje swoim użytkownikom sprawne nagrywanie filmów w rozdzielczościach 1920 x 1080 (Full HD).

Tryby

Firma Panasonic zaopatrzyła ten aparat w wiele ciekawych trybów fotograficznych, ułatwiających wykonywanie różnorodnych zdjęć. Dzięki temu w różnych sytuacjach wykonamy takie zdjęcie jakie akurat chcemy. Mamy więc do dyspozycji automatyczne tryby tematyczne : Portret, Krajobraz, Sport, Śnieg, Zachód słońca, Zmierzch/świt, Krajobraz nocny, Portret nocny, Portret i wiele innych. Tryb Zdjęć Seryjnych - to prosta opcja pozwalająca Ci stworzyć swoim aparatem serię niepowtarzalnych i wyraźnych fotografii. Oprócz tego, masz w zanadrzu także intuicyjny w obsłudze tryb kadrowania, który pozwala Ci wykonać doskonale skomponowane zdjęcia.

Akcesoria

Wbudowane gniazdo kart rozszerzeń, pozwala rozbudować pamięć aparatu - możesz wykonywać więcej ciekawych zdjęć i filmów. Mocna bateria: jonowo-litowa, pozwala na korzystanie z aparatu bez obaw o brak zasilania. Kabel USB, dołączony do zestawu pozwala szybko i połączyć aparat z komputerem. Dołączone do zestawu narzędzie umożliwia proste edytowanie zdjęć.

2189 PLN
Sony Sony Cyber-Shot DSC-TX30
25 reviews

Utrwal wszystkie ulotne chwile z aparatem Sony Cyber-Shot DSC-TX30. Ten kompaktowy aparat, dzięki swoim niewielkim rozmiarom, zwartej solidnej budowie oraz prostej obsłudze, pozwoli Ci zachować najpiękniejsze chwile - nie tylko we własnej pamięci.

Możliwości aparatu

Rozdzielczości 18 Mpix, pozwala by Cyber-Shot DSC-TX30 wykonywał zdjęcia o doskonałej ostrości i szczegółowości. Sprzęt fotograficzny posiada zoom optyczny 5x. Wbudowany autofokus gwarantuje zdjęcia o najwyższej ostrości i jakości w każdej sytuacji. Aparat wyposażono w lampę błyskową, która przyda się przy wyjątkowo słabym świetle. Wyraźne fotografie, nawet przy złym oświetleniu to również zasługa czułości ISO. Urządzenie za sprawą opcji efektów barwnych, balansu bieli i redukcji czerwonych oczu, pozwala na pełną kontrolę tworzonych przez Ciebie fotografii. A jeśli chcesz, możesz aparatem Cyber-Shot DSC-TX30 nagrywać filmy w rozdzielczościach 1920 x 1080 (Full HD). Sam też zadecydujesz o stopniu ustawień aparatu podczas nagrywania.

Tryby

Firma Sony zaopatrzyła opisywany aparat w wiele ciekawych trybów fotograficznych, ułatwiających zrobienie różnorodnych zdjęć. Dzięki temu w różnych sytuacjach wykonamy takie zdjęcie jakie akurat chcemy. Mamy więc do dyspozycji automatyczne tryby tematyczne takie jak: Portret, Krajobraz, Sport, Śnieg, Zachód słońca, Zmierzch/świt, Krajobraz nocny, Portret nocny, Portret i tym podobne . Opcja Zdjęć Seryjnych, pozwala Ci na wykonanie serii zdjęć, z których każde będzie niepowtarzalne i ostre. Na dodatek, dzięki trybowi automatycznego kadrowania zdjęć, możesz mieć pewność, że każda fotografia wykonana przez Cyber-Shot DSC-TX30, będzie idealnie skomponowana.

Akcesoria

Za sprawą wbudowanego gniazda kart pamięci, szybko zwiększysz ilość miejsca na swoje zdjęcia. Jonowo-litowy akumulator aparatu Cyber-Shot DSC-TX30 pozwala na wielogodzinną i bezproblemową pracę. A za pomocą kabla USB wygodnie zgrasz zdjęcia i zabezpieczysz wszystkie pliki na komputerze. Szybkie i proste w obsłudze narzędzie Sony, pozwoli Ci na edycję i segregację wszystkich fotografii.

992.89 PLN
Yukon Yukon Photon XT 6,5x50 L
25 reviews

Cyfrowy noktowizor dzienno-nocny z laserowym iluminatorem podczerwieni i powiększeniem 6,5x. Noktowizor wykorzystuje bardzo czułe przetworniki CMOS nowej generacji. Został skonstruowany w formie klasycznej lunety z tubusem o okrągłym przekroju.

Dzięki temu do zamocowania noktowizora wystarczy każdy montaż z obejmami o średnicy 30 mm. Obiektyw celowników Photon ma średnicę 50 mm co sprawia że wystarczy zastosować montaż niski bądź średni. Zasięg noktowizora został znacznie zwiększony dzięki dużemu powiększeniu i laserowemu iluminatorowi.

Urządzenie może pochwalić się prostotą obsługi. Wszystkie pokrętła i manipulatory znajdują się łatwo dostępnych miejscach zwiększających komfort użytkowania a menu urządzenia zostało ograniczone do niezbędnego minimum.

Cechy te wyróżniają noktowizor na tle innych modeli serii Photon. Obraz widoczny w urządzeniu przetwarzany jest cyfrowo zarówno w nocy jak i w dzień. Noktowizor umożliwia obserwowanie w zupełnych ciemnościach na odległość nawet do 200 metrów.

Noktowizor jest dostępny w 2 wersjach: z oznaczeniem L wyposażonej w iluminator laserowy oraz w wersji S o nieco mniejszym zasięgu wyposażonej oświetlacz diodowy. Noktowizory z obiektywem 50 mm charakteryzują się powiększeniem wynoszącym 6,5x.

Noktowizory z serii Photon zostały wyposażone w przetwornik CMOS o rozdzielczości 654 x 492 pikseli oraz wyświetlacz o rozdzielczości 640 x 480. Możliwy jest wybór 6 siatek wyświetlanych cyfrowo na tle widocznego obrazu.

Urządzenie posiada stopień ochrony IPX4 - zabezpieczający przez umiarkowanym zachlapaniem i deszczem. Dodatkowo posiada odporność na wstrząsy wynoszącą aż 6000J. Wyjątkowo niska waga wynosząca 670 g sprawia że użytkowanie noktowizora jest niezwykle komfortowe.

Urządzenie jest zasilane bateriami typu AA.

2590 PLN
Nikon Nikon D5600
25 reviews

Kadruj najlepsze zdjęcia z lustrzanką cyfrową Nikon D5600. Oto lustrzanka cyfrowa, której jakość i prostota obsługi zadowoli każdego entuzjastę fotografowania. Zawodowcy docenią jakość wykonania zarówno samego aparatu jak i robionych nim zdjęć.

Możliwości aparatu

Wyraźne zdjęci, nawet przy złym oświetleniu to również zasługa czułości ISO. Wbudowany autofokus zapewnia fotografie o najwyższej ostrości i jakości w każdej sytuacji. A za sprawą kilku prostych do ustawienia funkcji, Twoje fotografie będą odpowiednio zrobione za sprawą ustawień efektów barwnych, redukcji czerwonych oczu czy balansowi bieli. A jeśli chcesz, możesz aparatem D5600 nagrywać filmy w rozdzielczościach HD. Sam też zadecydujesz o stopniu ustawień aparatu podczas nagrywania.

Tryby

Aparat D5600, dzięki wielu różnym trybom pozwoli Ci na wykonywanie różnorodnych zdjęć w najróżniejszych sytuacjach. Wszystko to dzięki zastosowaniu wielu różnych trybów fotografowania takich jak: Portret, Krajobraz, Sport, Plaża, Zachód słońca, Zmierzch/świt, Makro, Sepia, Krajobraz nocny i wiele innych. Dzięki specjalnemu trybowi zdjęć seryjnych, uchwycisz na swoich zdjęciach nawet najkrótszą chwilę. Dodatkowo, prosty w obsłudze tryb automatycznego kadrowania zdjęć, pozwala na pełną swobodą twórczą. Dzięki tej opcji Twoje fotografie będą zawsze idealnie wykadrowane.

Akcesoria

Pamięć swojego aparatu możesz w każdej chwili zwiększyć, dzięki wbudowanemu gniazdu na dodatkowe karty pamięci. Szybkie i proste w obsłudze narzędzie Nikon, pozwoli Ci na edycję i segregację wszystkich zdjęć. Jonowo-litowy akumulator aparatu D5600 pozwala na wielogodzinną i bezpieczną pracę. Za pomocą kabla USB szybko i bezproblemowo połączysz swój sprzęt z komputerem. Natomiast zestaw dodatkowych kabli daje możliwość łączenia Twojego aparatu z innymi, kompatybilnymi sprzętami.

Podsumowanie

Za sprawą wygodnego wyświetlacza LCD, możesz edytować swoje zdjęcia już w aparacie. Czy Nikon D5600 to aparat dla Ciebie? Zdecydowanie wyższa jakość zdjęć wykonanych lustrzanką cyfrową ujawnia się przy fotografowaniu w ciężkich warunkach, np. w znikomym świetle. Dużo większe rozmiary matryc lustrzanek względem tych z kompaktów i zależne od nich długości równoważne ogniskowych, pozwalają na uzyskanie np. znacznie mniejszej głębi ostrości, co jest kluczowe przy zdjęciach portretowych i pozwala na kreowanie ciekawych efektów artystycznych. Warto jednak pamiętać, iż zakup lustrzanki ma sens jedynie wtedy, gdy chcemy dokupić do niej w przyszłość nowe, często drogie, obiektywy.

3299 PLN
Canon Canon EOS 1300D
25 reviews

Postaw na doskonałą jakość swoich zdjęć i filmów z aparatem Canon 1300D. Istota tego urządzenia polega na jakości wykonania i użytych materiałów. To za sprawą tych dwóch czynników, aparat ten cechuje się doskonałymi parametrami, które docenią zawodowcy, i z których cieszyć się będą początkujący.

Możliwości aparatu

Dodatkowo, zdjęcia są wyraźne i naturalne, a dużą rolę odgrywa tutaj także świetna czułości ISO. Funkcja autofokusu firmy Canon, pozwala Ci tworzyć najlepsze zdjęcia w najtrudniejszych warunkach. Aparat, dzięki opcjom efektów barwnych, balansu bieli i redukcji czerwonych oczu, pozwala na pełną kontrolę tworzonych przez Ciebie fotografii. Aparat 1300D oferuje też możliwość nagrywania filmów w rozdzielczości HD.

Tryby

Aparat 1300D, dzięki wielu różnym trybom pozwoli Ci na wykonywanie różnorodnych zdjęć w najróżniejszych sytuacjach. Wszystko to dzięki zastosowaniu wielu różnych trybów fotografowania takich jak: Portret, Krajobraz, Sport, Śnieg, Zachód słońca, Zmierzch/świt, Makro, Sepia, Krajobraz nocny i wiele innych. Przy użyciu opcji tworzenia zdjęć seryjnych, aparat 1300D wykona kilka zdjęć, z których każde z pewnością okaże się niepowtarzalne oraz będzie się charakteryzowało wysoką jakością. Kolejna funkcja, tryb Automatycznego Kadrowania - pozwala w łatwy i szybki sposób wykadrować praktycznie każde, nawet najtrudniejsze ujęcie.

Akcesoria

1300D posiada wbudowane gniazdo kart pamięci. Dzięki niemu szybko zwiększysz pamięć swojego aparatu. Firmowe narzędzie Canon, pozwala na dowolną edycję filmów i zdjęć, a także na dzielenie się nimi z rodziną. Pojemny, markowy akumulator, dostarczy energię Twojemu urządzeniu na długi czas. Dołączony kabel USB pozwala szybko połączyć Twój sprzęt z komputerem i przetransferować wszystkie zdjęcia. Do zestawu dołączono też dodatkowe przewody, dzięki którym przeglądanie zdjęć, np. na monitorze, czy telewizorze nie będzie trudne.

Podsumowanie

Za sprawą wygodnego wyświetlacza LCD, możesz edytować swoje zdjęcia już w aparacie. Nawet najtańsza lustrzanka cyfrowa da znakomite rezultaty, jeśli nauczymy się nią posługiwać oraz jeśli będziemy inwestować w kolejne obiektywy. W fotografii cyfrowej równie ważne co matryca i obiektyw wykorzystane do wykonania konkretnego zdjęcia, są umiejętności obróbki komputerowej, programy graficzne i doświadczenie. Jeśli jednak nie robimy dużo zdjęć, nie planujemy inwestować w kolejne obiektywy, zdecydujmy się jednak na aparat kompaktowy. Inaczej nie skorzystamy w pełni z potencjału takiego urządzenia.

1499 PLN
Nikon Nikon Coolpix L340
25 reviews

Przenieś swoje zdjęcia na nowy, poziom jakości z aparatem Nikon Coolpix L340. Oto kompaktowy aparat, który swoją jakością i funkcjonalnością z pewnością przekona do siebie wielu fanów fotografii.

Możliwości aparatu

Rozdzielczości 20 Mpix, pozwala by Coolpix L340 wykonywał zdjęcia o doskonałej ostrości i szczegółowości. Urządzenie fotograficzny posiada zoom optyczny 26x. Wbudowany autofokus zapewnia zdjęcia o najwyższej ostrości i jakości w każdych warunkach. Aparat wyposażono w lampę błyskową, która okaże się przydatna przy szczególnie słabym świetle. Wyraźne zdjęcia, nawet przy złym oświetleniu to również zasługa czułości ISO. Sprzęt za sprawą opcji efektów barwnych, balansu bieli i redukcji czerwonych oczu, pozwala na pełną kontrolę tworzonych przez Ciebie obrazów. Dodatkowo, model Coolpix L340 oferuje swoim użytkownikom sprawne nagrywanie filmów w rozdzielczościach 1280 x 720 (HD).

Tryby

Firma Nikon zaopatrzyła swój aparat w wiele ciekawych trybów fotograficznych, ułatwiających zrobienie różnorodnych zdjęć. Dzięki temu w różnych sytuacjach zrobimy takie zdjęcie jakie akurat chcemy. Mamy więc do dyspozycji automatyczne tryby tematyczne : Portret, Krajobraz, Sport, Plaża, Zachód słońca, Zmierzch/świt, Krajobraz nocny, Portret nocny, Portret i wiele innych. Opcja Zdjęć Seryjnych, pozwala Ci na wykonanie serii zdjęć, z których każde będzie niepowtarzalne i ostre. Na dodatek, dzięki trybowi automatycznego kadrowania zdjęć, możesz mieć pewność, że każda fotografia wykonana przez Coolpix L340, będzie idealnie skomponowana.

Akcesoria

Za sprawą wbudowanego gniazda kart pamięci, szybko zwiększysz ilość miejsca na swoje zdjęcia. Mocna bateria: jonowo-litowa, pozwala na korzystanie z aparatu bez obaw o brak zasilania. Kabel USB, dołączony do zestawu pozwala szybko i połączyć aparat z komputerem. Szybkie i proste w obsłudze narzędzie Nikon, pozwoli Ci na edycję i segregację wszystkich fotografii.

699.99 PLN
Kodak Kodak AZ525
25 reviews

Uchwyć z życia to, co najlepsze z aparatem cyfrowym Kodak AZ525. Ten kompaktowy aparat, dzięki swoim niewielkim rozmiarom, zwartej solidnej budowie oraz prostej obsłudze, pozwoli Ci zachować najpiękniejsze chwile - nie tylko we własnej pamięci.

Możliwości aparatu

Autofokus daje Ci możliwość tworzenia perfekcyjnie ostrych zdjęć, nawet w najcięższych chwilach. Lampa błyskowa, zastosowana w tym modelu z pewnością doświetli ciemne kadry i poprawi jakość zdjęć. Do tego, funkcja balansu bieli, pozwoli Ci łatwo oddać na fotografii prawdziwe kolory uwiecznianego kadru. Za sprawą opcji filtrów efektów barwnych nadasz indywidualny charakter fotografowanym obiektom. Natomiast opcja usuwania czerwonych oczu gwarantuje, że utrwaleni na zdjęciu ludzie zawsze będą wyglądać naturalnie.

Tryby

Aparat Kodak AZ525 oferuje entuzjastom fotografii wiele różnorodnych trybów fotografowania. Między innymi automatyczny, z programami tematycznymi takimi jak: Portret, Krajobraz, Sport, Śnieg, Zachód słońca, Zmierzch/świt, Makro, Sepia, Krajobraz nocny, Portret nocny, Portret inteligentny i wiele innych. Niezawodny tryb zdjęć seryjnych, daje Ci możliwość rejestrowania dynamicznych ujęć w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji. Kolejna funkcja, tryb Automatycznego Kadrowania - pozwala w łatwy i szybki sposób wykadrować niemal każde, nawet najtrudniejsze ujęcie.

Akcesoria

Łatwo dostępne gniazdo kart pamięci, pozwala szybko przenosić zdjęcia oraz powiększać ilość pamięci aparatu. Jonowo-litowy akumulator aparatu AZ525 pozwala na wielogodzinną i bezpieczną pracę. A za pomocą kabla USB wygodnie zgrasz zdjęcia i zabezpieczysz wszystkie pliki na komputerze. Za pomocą dołączonego programu będziesz w stanie szybko i sprawnie edytować swoje fotografie.

1049 PLN
Olympus Olympus PEN E-PL7
25 reviews

Postaw na wysoką jakość swoich zdjęć z aparatem Olympus PEN E-PL7. Ten kompaktowy aparat fotograficzny, to przykład sprzętu, który zadowoli każdego entuzjastę robienia zdjęć, przy najróżniejszych okazjach. Niewielkie rozmiary, zwarta obudowa oraz przyjemna waga, powodują, że urządzenie sprawdzi się, zarówno w podróży, jak i na codzień.

Możliwości aparatu

Funkcja autofokusu firmy Olympus, pozwala Ci tworzyć najlepsze zdjęcia w najtrudniejszych warunkach. Warto też zwrócić uwagę na obecność wydajnej lampy błyskowej, która na pewno przyda się przy doświetlaniu kadrów. Natomiast za sprawą prostych do ustawienia funkcji takich jak: efekty barwne, balans bieli czy redukcja czerwonych oczu, Twoje zdjęcia zawsze pozostaną perfekcyjnie ostre, dobrze doświetlone - a ludzie, których fotografujesz - zostaną utrwaleni naturalnie.

Tryby

Model PEN E-PL7 pozwala na wykonywanie zdjęć w różnych, automatycznych trybach. Są tam między innymi: Portret, Krajobraz, Sport, Śnieg, Wschód słońca, Zmierzch/świt, Makro, Sepia, Łatwa panorama, Krajobraz nocny, Zdjęcia pod światło, Efekty specjalne, Portret inteligentny i wiele innych. Przy użyciu opcji tworzenia zdjęć seryjnych, aparat PEN E-PL7 wykona kilka zdjęć, z których każde z pewnością okaże się niepowtarzalne oraz będzie się charakteryzowało wysoką jakością. Ponadto, prosty w obsłudze tryb automatycznego kadrowania zdjęć, pozwala na pełną swobodą twórczą. Dzięki tej opcji Twoje fotografie będą zawsze optymalnie wykadrowane.

Akcesoria

Gniazdo kart pamięci daje Ci wolny dostęp do Twoich fotografii zapisanych na karcie SD. Pojemny, markowy akumulator, dostarczy energię Twojemu urządzeniu na długi czas. Dołączony kabel USB pozwala szybko połączyć Twoje urządzenie z komputerem i przetransferować wszystkie zdjęcia. Firmowe narzędzie Olympus, pozwala na dowolną edycję i zdjęć, a także na dzielenie się nimi z bliskimi.

1529 PLN
Nikon Nikon Coolpix P900
25 reviews

Uchroń od zapomnienia najpiękniejsze chwile z aparatem fotograficznym Nikon Coolpix P900. Ten kompaktowy aparat fotograficzny, to przykład sprzętu, który zadowoli każdego entuzjastę robienia zdjęć, przy najróżniejszych okazjach. Niewielkie rozmiary, zwarta obudowa oraz przyjemna waga, powodują, że urządzenie sprawdzi się, zarówno w podróży, jak i na codzień.

Możliwości aparatu

Sprzęt fotograficzny posiada zoom optyczny 86x. Funkcja autofokusu firmy Nikon, pozwala Ci tworzyć najlepsze zdjęcia w najtrudniejszych warunkach. Warto też zwrócić uwagę na obecność wydajnej lampy błyskowej, która na pewno przyda się przy doświetlaniu kadrów. Natomiast za sprawą prostych do ustawienia funkcji takich jak: efekty barwne, balans bieli czy redukcja czerwonych oczu, Twoje zdjęcia zawsze pozostaną perfekcyjnie ostre, dobrze doświetlone - a ludzie, których fotografujesz - zostaną utrwaleni naturalnie.

Tryby

Aparat Nikon Coolpix P900 oferuje entuzjastom fotografii wiele różnorodnych trybów fotografowania. Między innymi automatyczny, z programami tematycznymi takimi jak: Portret, Krajobraz, Sport, Plaża, Zachód słońca, Zmierzch/świt, Makro, Sepia, Krajobraz nocny, Portret nocny, Portret inteligentny i wiele innych. Przy użyciu opcji tworzenia zdjęć seryjnych, aparat Coolpix P900 wykona kilka zdjęć, z których każde z pewnością okaże się wyjątkowe oraz będzie się charakteryzowało wysoką jakością. Ponadto, prosty w obsłudze tryb automatycznego kadrowania zdjęć, pozwala na pełną swobodą twórczą. Dzięki tej opcji Twoje fotografie będą zawsze perfekcyjnie wykadrowane.

Akcesoria

Wbudowane gniazdo kart rozszerzeń, pozwala rozbudować pamięć aparatu - możesz wykonywać więcej ciekawych zdjęć oraz filmów. Pojemna bateria Nikon, zapewni Twojemu urządzeniu potrzebne zasilanie na długi czas. Do łączenia aparatu z komputerem wystarczy kabel USB, dołączony do zestawu. Firmowe narzędzie Nikon, pozwala na dowolną edycję i zdjęć, a także na dzielenie się nimi z rodziną.

Wygląd

Wymiary: 103 x 139,5 mm x 137,4 mm, niewielka waga: 0.899 oraz staranne wykończenie decydują o tym, że aparat wygodnie leży w dłoni i jest bardzo poręczny.

2339 PLN