Shimano CO0181371 Dętka Continental Race 26" x 0,75" - 1,0" wentyl presta 42 mm
25 reviews

Conti-TubeNowa oferta dętek Continental upraszcza znalezienie tej jednej, właściwej dla Ciebie. Przyjazna dla użytkownika oferta odpowiada wielorakim rozmiarom, typom zaworów, ich długościom i konstrukcjom, jak w dodatku najróżniejszym rodzajom opon i stylom jazdy. Zasobność dętek umożliwia właściwy wybór: dętka standardowa jest przystępna we wszelkich rozmiarach, oferuje najlepszy kompromis pomiędzy codzienną jazdą, a wagą, podczas gdy w wersjach Light i Supersonic największe znaczenie ma waga i opór toczenia. RozmiarDętka nadaje się do kół z oponami o wymiarze w zakresie 26" x 0,75" - 1,0" (20/25-559/571).W powyższym zakresie przekazana jest średnica kół do jakich dętka pasuje, to jest 26" (ETRTO 559-571) i szerkość opon z jakimi jest kompatybilna:od 0,75" do 1,0" (ETRTO 20-25).Przykłady rozmiarów opon do których może zostać wykorzystana:26" x 3/4" (20-559)26" x 1,0" (25-559)650 x 20C (20-571)650 x 23C (23-571)650 x 24C (24-571)650 x 25C (25-571)Wentyl: presta o długości 42 mm. Wentyle użytkowane poprzez Continental posiadją specjalnie profilowaną nakrętkę stabilizującą wentyl w obręczyn. Profilowanie nakrętki umożliwia też montaż wentyla w obręczach posiadjących otwór o średnicy 8 mm (przeznaczony dla wentyli samochodowych i dunlop). Wentyle presta pompujemy przy użyciu starannie takich samych pompek co wentyle dunlop (rowerowe).Średnia waga artykułu: 90 gO systemie Unitube w dętkach Continental:- Dętki wielorozmiarowe pasują do obszerniejszej ilości wymiarów opon konwencjonalne dętki rowerowe.- Wszystkie dętki są bezszwowe i wulkanizowane celem zapewnienia jednolitej kolistości i rozszerzonej bezusterkowości trzonu wentyla.- Każdy egzemplarz przechodzi nad wyraz rygorystyczną kontrolę jakości.

14.54 PLN
Shimano Shimano Esmbh90ssw170 przewód hamulcowy hydrauliczny deore sm-bh90-ss 1700 mm tył biały (4524667777397)
25 reviews

umocniony kabel hamulcowy SM-BH90-SS 1700 mm tył biały Hydrauliczny przewód hamulcowy SM-BH90-SS dzięki czemu,ma grubsze ścianki może współpracować z klamkami hamulcowymi Shimano w systemie Servo Wave Action. Asygnowany jest do tylnych dźwigni hamulcowych, a także zacisków takich grup osprzętowcyh jak: DEORE i DEORE LX. Przewód z obu stron jest zakończony prostym połączeniem. W zestwie odnajdziemy jeszcze klucz Shimano TL-BH61, który pomoże nam w osadzeniu wkładu w przewodzie. W skład zestawu wchodzą:- kabel hamulcowy o długości 1700 mm- oliwka i wkład x2- śruba do montażu przewodu do zacisku- śruba do konstrukcji przewodu do dźwigni- osłona śruby montowanej do dźwigni- klucz Shimano TL-BH61 Najważniejsze cechy artykułu:Producent: ShimanoModel: SM-BH90-SSGrupa: DEORE/DEORE LXPołączenie: proste - prosteTyp towaru: kabel hamulcowy hydraulicznyStrona: tyłDługość: 1700 mmKolor: biały zastosowane technologie Shimano: Servo Wave Action technologia umożliwiająca zwiększenie kontroli i siły hamowania. Dźwignia z mechanizmem Servo Wave stwarza o 20% większą moc konwencjonalna dźwignia, a dodatkowo obniża czas reakcji od wciśnięcia dźwigni do kontaktu okładzin z tarczą hamulcową.Po naciśnięciu dźwigni hamulca Servo Wave początkowe działanie jest prędkie. Konieczny jest tylko drobny ruch dźwignią, aby doprowadzić do kontaktu okładzin z tarczą. Czynnik rozszerzający siłę działa błyskawicznie przy kontakcie okładzin z tarcza, dzięki temu pokaźniejszy skok dźwigni daje obszerniejszą siłę hamowania przy udoskonalonej kontroli.

63.04 PLN
Shimano ESMBH90SSL170 Przewód hamulcowy hydrauliczny Shimano DEORE SM-BH90-SS 1700 mm tył czarny
25 reviews

umocniony kabel hamulcowy SM-BH90-SS 1700 mm tył czarny Hydrauliczny kabel hamulcowy SM-BH90-SS dzięki temu,posiada grubsze ścianki może współpracować z klamkami hamulcowymi Shimano w systemie Servo Wave Action. Przeznaczony jest do tylnych dźwigni hamulcowych i zacisków takich grup osprzętowcyh jak: DEORE i DEORE LX. Przewód z obu stron jest zakończony prostym połączeniem. W zestwie odszukamy też klucz Shimano TL-BH61, który pomoże nam w osadzeniu wkładu w przewodzie. W skład zestawu wchodzą:- przewód hamulcowy o długości 1700 mm- oliwka i wkład x2- śruba do konstrukcji przewodu do zacisku- śruba do montażu przewodu do dźwigni- osłona śruby montowanej do dźwigni- klucz Shimano TL-BH61 Najważniejsze atrybuty produktu:Producent: ShimanoModel: SM-BH90-SSGrupa: DEORE/DEORE LXPołączenie: proste - prosteTyp artykułu: kabel hamulcowy hydraulicznyStrona: tyłDługość: 1700 mmKolor: czarny zastosowane technologie Shimano: Servo Wave Action technika umożliwiająca rozszerzenie kontroli i siły hamowania. Dźwignia z mechanizmem Servo Wave generuje o 20% obszerniejszą moc konwencjonalna dźwignia, a na dodatek ogranicza czas reakcji od wciśnięcia dźwigni do kontaktu okładzin z tarczą hamulcową.Po naciśnięciu dźwigni hamulca Servo Wave początkowe działanie jest prędkie. Niezbędny jest tylko śladowy ruch dźwignią, żeby doprowadzić do kontaktu okładzin z tarczą. Czynnik rozszerzający siłę działa prędko przy kontakcie okładzin z tarcza, dzięki temu obszerniejszy skok dźwigni daje obszerniejszą siłę hamowania przy ulepszonej kontroli.

63.04 PLN
Shimano Ismbh90sbml170 przewód hamulcowy hydrauliczny xtr (m987) sm-bh90-sbm 1700 mm tył czarny marki Shimano
25 reviews

wzmocniony przewód hamulcowy SM-BH90-SBM 1700 mm tył czarny Hydrauliczny przewód hamulcowy SM-BH90-SBM dzięki temu,posiada grubsze ścianki może współpracować z klamkami hamulcowymi Shimano w systemie Servo Wave Action. Dedykowany jest do tylnych dźwigni hamulcowych i zacisków grupy osprzętowej Shimano XTR (M9000/M9020/M987). Przewód z jednej strony jest zakończony połączeniem prostym, a z drugiej banjo. W zestwie odszukamy ponadto klucz Shimano TL-BH61, który pomoże nam w osadzeniu wkładu w przewodzie. W skład zestawu wchodzą:- kabel hamulcowy o długości 1700 mm- oring (uszczelka) x3- oliwka i wkład- śruba do konstrukcji przewodu do zacisku- śruba do konstrukcji przewodu do dźwigni- osłona śruby montowanej do dźwigni- klucz Shimano TL-BH61 Najważniejsze cechy towaru:Producent: ShimanoModel: SM-BH90-SBMGrupa: XTR (M9000/M9020/M987)Połączenie: proste - banjoTyp produktu: przewód hamulcowy hydraulicznyStrona: tyłDługość: 1700 mmKolor: czarny wykorzystane technologie Shimano: Servo Wave Action technika umożliwiająca rozszerzenie kontroli i siły hamowania. Dźwignia z mechanizmem Servo Wave buduje o 20% obszerniejszą moc klasyczna dźwignia, a w dodatku zniża czas reakcji od wciśnięcia dźwigni do kontaktu okładzin z tarczą hamulcową.Po naciśnięciu dźwigni hamulca Servo Wave początkowe działanie jest szybkie. Potrzebny jest wyłącznie mały ruch dźwignią, by doprowadzić do kontaktu okładzin z tarczą. Czynnik zwiększający siłę działa prędko przy kontakcie okładzin z tarcza, dzięki temu obszerniejszy skok dźwigni daje pokaźniejszą siłę hamowania przy ulepszonej kontroli.

92.14 PLN
Shimano Epdt700 pedały spd click'r pd-t700 + bloki i odblaski marki Shimano
25 reviews

Pedały Shimano PD-T700 pozostały produkowane do jazdy miejskiej i trekkingowej. Współpracując z obuwiem rodzaju Click'R zapewniają łatwiejsze niżeli kiedykolwiek wcześniej wpinanie i wypinanie, co jest niezwykle wyraźne podczas jazdy w mieście. Najnowszy model pedałów Shimano przeznaczony do jazdy miejskiej i trekkingowej. Mechanizm kompatybilny z systemem Click'R, umożliwiający łatwiejsze niż kiedykolwiek wpinanie i wypinanie. Oś zapożyczona z grupy Deore XT gwarantuje bezobsługowość i bezusterkowość.- Siła wpinania i wypinania o 60% mniejsza od konwencjonalnych pedałów SPD- zaimplementowane światło odblaskowe- dostosowywane naprężenie siły wpięcia i wypięcia- Chromolibdenowy trzpień i kompaktowa oś z uszczelnionymi łożyskami, które nie wymają częstej konserwacji- Niewymagający szczególnej konserwacji zespół uszczelnionej kompaktowej osi grupy XT- Bloki SM-SH56, podkładki i śruby mocujące w zestawie. Bloki te znamionują się możliwością wielokierunkowego wypinania.- przeciętna waga pary: 457 g Czym jest Shimano CLICK'R?Aby zapewnić nieszablonowy komfort podczas jazdy, jak i po zejściu z roweru, Shimano opracowało nowe, wyjątkowe usztywnienie śródstopia o konstrukcji drabinowej. Ten postęp pozwolił na perfekcyjne ustawienia śródstopia rowerzysty, co zagwarantuje maksymalną sztywność i sprawne przeniesienie siły na pedał. W systemie zatrzaskowym użyte zostały zagłębione bloki, które współpracują z nowymi pedałami Click'R. Umożliwiło to zmianę komfortowych butów do chodzenia w efektywny system przeniesienia mocy. Głównym celem podczas projektowania systemu Click'R było zapewnienie, iż energia i wysiłek rowerzysty będą przekładały się na maksymalne osiągi.CLICK'R a SPDPorównując ze sobą te dwa systemy - w sytuacji CLKIK'R wpinanie wymaga o 60%, a wypinanie o 62% mniejszego wysiłku w sytuacji tradycyjnych pedałów SPD, dzięki sprężynie o mniejszej sile.Więcej danych na filmie: http://youtu.be/07Su7X86N34

266.74 PLN
Shimano ISMBH90SBML100 Przewód hamulcowy hydrauliczny Shimano XTR (M987) SM-BH90-SBM 1000 mm przód czarny (4524667062363)
25 reviews

umocniony kabel hamulcowy SM-BH90-SBM 1000 mm przód czarny Hydrauliczny przewód hamulcowy SM-BH90-SBM dzięki temu,posiada grubsze ścianki może współpracować z klamkami hamulcowymi Shimano w systemie Servo Wave Action. Dedykowany jest do przednich dźwigni hamulcowych oraz zacisków grupy osprzętowej Shimano XTR (M9000/M9020/M987). Przewód z jednej strony jest zakończony połączeniem prostym, a z drugiej banjo. W zestwie wyszukamy również klucz Shimano TL-BH61, który pomoże nam w osadzeniu wkładu w przewodzie. W skład zestawu wchodzą:- przewód hamulcowy o długości 1000 mm- oring (uszczelka) x3- oliwka i wkład- śruba do montażu przewodu do zacisku- śruba do konstrukcji przewodu do dźwigni- osłona śruby montowanej do dźwigni- klucz Shimano TL-BH61 Najważniejsze atrybuty produktu:Producent: ShimanoModel: SM-BH90-SBMGrupa: XTR (M9000/M9020/M987)Połączenie: proste - banjoTyp produktu: kabel hamulcowy hydraulicznyStrona: przódDługość: 1000 mmKolor: czarny wykorzystane technologie Shimano: Servo Wave Action technologia umożliwiająca rozszerzenie kontroli i siły hamowania. Dźwignia z mechanizmem Servo Wave tworzy o 20% obszerniejszą moc konwencjonalna dźwignia, a w dodatku obniża czas reakcji od wciśnięcia dźwigni do kontaktu okładzin z tarczą hamulcową.Po naciśnięciu dźwigni hamulca Servo Wave początkowe działanie jest prędkie. Potrzebny jest tylko niewiele znaczący ruch dźwignią, żeby doprowadzić do kontaktu okładzin z tarczą. Czynnik zwiększający siłę działa ekspresowo przy kontakcie okładzin z tarcza, dzięki temu większy skok dźwigni daje pokaźniejszą siłę hamowania przy ulepszonej kontroli.

72.74 PLN