Shimano ESMBH90SSL170 Przewód hamulcowy hydrauliczny Shimano Deore SM-BH90-SS 1700 mm tył czarny
25 reviews

wzmocniony kabel hamulcowy SM-BH90-SS 1700 mm tył czarny Hydrauliczny przewód hamulcowy SM-BH90-SS dzięki czemu,ma grubsze ścianki może współpracować z klamkami hamulcowymi Shimano w systemie Servo Wave Action.

dedykowany jest do tylnych dźwigni hamulcowych, a także zacisków takich grup osprzętowcyh jak: DEORE oraz DEORE LX. Kabel z obu stron jest zakończony prostym połączeniem. W zestwie znajdziemy też klucz Shimano TL-BH61, który pomoże nam w osadzeniu wkładu w przewodzie.

W skład zestawu wchodzą:- przewód hamulcowy o długości 1700 mm- oliwka i wkład x2- śruba do konstrukcji przewodu do zacisku- śruba do konstrukcji przewodu do dźwigni- osłona śruby montowanej do dźwigni- klucz Shimano TL-BH61 Najważniejsze atrybuty artykułu: Producent: ShimanoModel: SM-BH90-SSGrupa: Deore/Deore LXPołączenie: proste - prosteTyp produktu: kabel hamulcowy hydraulicznyStrona: tyłDługość: 1700 mmKolor: czarny zastosowane technologie Shimano: Servo Wave Action technologia umożliwiająca zwiększenie kontroli i siły hamowania.

Dźwignia z mechanizmem Servo Wave kreuje o 20% pokaźniejszą moc tradycyjna dźwignia, a dodatkowo obniża czas reakcji od wciśnięcia dźwigni do kontaktu okładzin z tarczą hamulcową.Po naciśnięciu dźwigni hamulca Servo Wave początkowe działanie jest prędkie.

niezbędny jest tylko śladowy ruch dźwignią, żeby doprowadzić do kontaktu okładzin z tarczą. Czynnik zwiększający siłę działa prędko przy kontakcie okładzin z tarcza, dzięki temu większy skok dźwigni daje większą siłę hamowania przy udoskonalonej kontroli.

63.04 PLN
Shimano Shimano Esmbh90ssw170 przewód hamulcowy hydrauliczny deore sm-bh90-ss 1700 mm tył biały (4524667777397)
25 reviews

umocniony kabel hamulcowy SM-BH90-SS 1700 mm tył biały Hydrauliczny przewód hamulcowy SM-BH90-SS dzięki czemu,ma grubsze ścianki może współpracować z klamkami hamulcowymi Shimano w systemie Servo Wave Action.

asygnowany jest do tylnych dźwigni hamulcowych i zacisków takich grup osprzętowcyh jak: DEORE oraz DEORE LX. Przewód z obu stron jest zakończony prostym połączeniem. W zestwie znajdziemy na dodatek klucz Shimano TL-BH61, który pomoże nam w osadzeniu wkładu w przewodzie.

W skład zestawu wchodzą:- kabel hamulcowy o długości 1700 mm- oliwka i wkład x2- śruba do montażu przewodu do zacisku- śruba do montażu przewodu do dźwigni- osłona śruby montowanej do dźwigni- klucz Shimano TL-BH61 Najważniejsze parametry artykułu: Producent: ShimanoModel: SM-BH90-SSGrupa: Deore/Deore LXPołączenie: proste - prosteTyp produktu: przewód hamulcowy hydraulicznyStrona: tyłDługość: 1700 mmKolor: biały zastosowane technologie Shimano: Servo Wave Action technika umożliwiająca powiększenie kontroli i siły hamowania.

Dźwignia z mechanizmem Servo Wave buduje o 20% większą moc konwencjonalna dźwignia, a dodatkowo zniża czas reakcji od wciśnięcia dźwigni do kontaktu okładzin z tarczą hamulcową.Po naciśnięciu dźwigni hamulca Servo Wave początkowe działanie jest szybkie.

niezbędny jest tylko mały ruch dźwignią, aby doprowadzić do kontaktu okładzin z tarczą. Czynnik rozszerzający siłę działa ekspresowo przy kontakcie okładzin z tarcza, dzięki czemu obszerniejszy skok dźwigni daje większą siłę hamowania przy udoskonalonej kontroli.

63.04 PLN
Shimano Klucz Shimano TL-FC32 do montażu mechanizmu korbowego FC-M960-760-7800
25 reviews

Klucz Shimano TL-FC32 do konstrukcji misek mechanizmu korbowego Hollowtech II Jest to oryginalny artykuł Shimano służący do montażu wszystkich mechanizmów korbowych w standardzie Hollowtech II oraz 2-Piece Crankset.użytkowany jest do montażu wkładu suportu z zewnętrznymi miskami rodzaju Hollowtech IIKlucz wytworzony z utwardzanej stali wysokiej jakości.zaopatrzony jest w otwór zezwalający na powieszenie np.

na ścianie. Najważniejsze cechy produktu: Producent: ShimanoModel: TL-FC32Przeznaczenie: mechanizmy korbowe Hollowtech IIMateriał narzędzia: stalWymiary: 210 mm x 80 mmWaga:~ 191 g Hollowtech II Najlepiej zrónoważona sztywność, wytrzymałość, niska waga i atrybuty obrotowe.Koncepcja technice HOLLOWTECH II koncentruje się na stworzeniu idealnego mechanizmu korbowego, który maksymalizuje przenoszenie mocy przez rowerzystę.

Sztywność mechanizmu korbowego zagwarantuje wydajność pedałowania, podczas gdy jego waga, czyli kluczowy komponent mechanizmu korbowego, wspomaga jazdę na dłuższych dystansach, wymagających obszerniejszego pedałowania.

Oczywiście, SHIMANO starało się uzyskać trafną równowagę pomiędzy sztywnością, a jak najmniejszą wagą mechanizmu korbowego. Technika HOLLOWTECH jest stosowana w ultralekkim drążonym mechanizmie korbowym wytworzonym przez SHIMANO z zastosowaniem własnej technologii kucia, która gwarantuje sztywność.

Dodanie technice HOLLOWTECH II pozwala połączyć oś suportu z prawą korbą dla uzyskania sztywności i nieznacznej wagi w celu uzyskania odpowiedniej równowagi. Wykorzystany system zewnętrznego łożyska suportu oznacza lepsze rozłożenie wagi udoskonaloną stabilność pedałowania i zapewnia efektywniejsze przenoszenie mocy.

2-elementowa konstrukcja mechanizmu korbowego. Zintegrowane ramię mechanizmu i oś suportu rozszerzoną sztywność przy zmniejszonej wadze. Szersze rozmieszczenie łożysk zwiększa sztywność, dzięki czemu siła pedałowania zostaje sprawniej przeniesiona na napęd roweru.

zastosowane staranne łożyska. Dzięki nim nie trzeba zbyt nieraz zajmować się konserwacją, a także bardzo opraszcza to montaż mechanizmu korbowego.

38.8 PLN
Shimano Shimano Esmbh90ssw100 przewód hamulcowy hydrauliczny deore sm-bh90-ss 1000 mm przód biały (4524667777380)
25 reviews

wzmocniony kabel hamulcowy SM-BH90-SS 1000 mm przód biały Hydrauliczny przewód hamulcowy SM-BH90-SS dzięki temu,posiada grubsze ścianki może współpracować z klamkami hamulcowymi Shimano w systemie Servo Wave Action.

asygnowany jest do przednich dźwigni hamulcowych oraz zacisków takich grup osprzętowcyh jak: DEORE i DEORE LX. Kabel z obu stron jest zakończony prostym połączeniem. W zestwie odnajdziemy również klucz Shimano TL-BH61, który pomoże nam w osadzeniu wkładu w przewodzie.

W skład zestawu wchodzą:- przewód hamulcowy o długości 1000 mm- oliwka i wkład x2- śruba do montażu przewodu do zacisku- śruba do montażu przewodu do dźwigni- osłona śruby montowanej do dźwigni- klucz Shimano TL-BH61 Najważniejsze cechy towaru: Producent: ShimanoModel: SM-BH90-SSGrupa: DEORE/DEORE LXPołączenie: proste - prosteTyp artykułu: przewód hamulcowy hydraulicznyStrona: przódDługość: 1000 mmKolor: biały użyte technologie Shimano: Servo Wave Action technologia umożliwiająca rozszerzenie kontroli i siły hamowania.

Dźwignia z mechanizmem Servo Wave formuje o 20% obszerniejszą moc konwencjonalna dźwignia, a na dodatek ogranicza czas reakcji od wciśnięcia dźwigni do kontaktu okładzin z tarczą hamulcową.Po naciśnięciu dźwigni hamulca Servo Wave początkowe działanie jest szybkie.

niezbędny jest jedynie znikomy ruch dźwignią, żeby doprowadzić do kontaktu okładzin z tarczą. Czynnik zwiększający siłę działa szybko przy kontakcie okładzin z tarcza, dzięki temu obszerniejszy skok dźwigni daje pokaźniejszą siłę hamowania przy lepszej kontroli.

46.55 PLN
Shimano CO0181371 Dętka Continental Race 26" x 0,75" - 1,0" wentyl presta 42 mm
25 reviews

Conti-TubeNowa oferta dętek Continental upraszcza znalezienie tej jednej, właściwej dla Ciebie. Przyjazna dla użytkownika oferta odpowiada wielorakim rozmiarom, typom zaworów, ich długościom i konstrukcjom, jak w dodatku najróżniejszym rodzajom opon i stylom jazdy. Zasobność dętek umożliwia właściwy wybór: dętka standardowa jest przystępna we wszelkich rozmiarach, oferuje najlepszy kompromis pomiędzy codzienną jazdą, a wagą, podczas gdy w wersjach Light i Supersonic największe znaczenie ma waga i opór toczenia. RozmiarDętka nadaje się do kół z oponami o wymiarze w zakresie 26" x 0,75" - 1,0" (20/25-559/571).W powyższym zakresie przekazana jest średnica kół do jakich dętka pasuje, to jest 26" (ETRTO 559-571) i szerkość opon z jakimi jest kompatybilna:od 0,75" do 1,0" (ETRTO 20-25).Przykłady rozmiarów opon do których może zostać wykorzystana:26" x 3/4" (20-559)26" x 1,0" (25-559)650 x 20C (20-571)650 x 23C (23-571)650 x 24C (24-571)650 x 25C (25-571)Wentyl: presta o długości 42 mm. Wentyle użytkowane poprzez Continental posiadją specjalnie profilowaną nakrętkę stabilizującą wentyl w obręczyn. Profilowanie nakrętki umożliwia też montaż wentyla w obręczach posiadjących otwór o średnicy 8 mm (przeznaczony dla wentyli samochodowych i dunlop). Wentyle presta pompujemy przy użyciu starannie takich samych pompek co wentyle dunlop (rowerowe).Średnia waga artykułu: 90 gO systemie Unitube w dętkach Continental:- Dętki wielorozmiarowe pasują do obszerniejszej ilości wymiarów opon konwencjonalne dętki rowerowe.- Wszystkie dętki są bezszwowe i wulkanizowane celem zapewnienia jednolitej kolistości i rozszerzonej bezusterkowości trzonu wentyla.- Każdy egzemplarz przechodzi nad wyraz rygorystyczną kontrolę jakości.

14.54 PLN