Saunier Duval Saunier Duval - Kocioł kondensacyjny ISOFAST 21 CONDENS F 25-A [0010017348], 0010017348
25 reviews

Kocioł kondensacyjny ISOFAST 21 CONDENS F 25-A Wiszące kotły gazowe kondensacyjne do centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej.

 • Oszczędność dzięki kondensacji
 • przyjazny dla środowiska
 • Wygoda i bezpieczeństwo
 • Cicha praca
progresywny i przychylny

ISOFAST 21 CONDENS to kondensacyjny, gazowy wiszący kocioł dwufunkcyjny z zaimplementowanym zasobnikiem warstwowym ciepłej wody 21 l, oparty na technologii ISODYN 2, dzięki czemu momentalną przystępność ciepłej wody. Kocioł jest zaopatrzony we zaimplementowaną automatykę pogodową* oraz adaptor wyjścia spalin 60/100.

Przeznaczenie

ISOFAST 21 CONDENS to rewelacyjny wybór dla wymagających rodzin, oczekujących wysokiego komfortu w zakresie ogrzewania domu i ciepłej wody użytkowej. Urządzenie ma wysoką moc oraz nieszablonowe możliwości w zakresie przygotowania ciepłej wody – choćby do 15 l ciepłej wody na minutę. W dodatku kocioł gwarantuje niedługi czas ponownego nagrzania wody w zasobniku – niecałe 3 minuty. Kocioł wykorzystuje także technikę kondensacyjną, a tym samym zużywa istotnie mniej energii, niżeli kotły klasyczne, emitując przy tym mniej zgubnych związków do atmosfery.

ISOFAST 21 CONDENS to:

 • postępowy i bezawaryjny, wiszący kocioł dwufunkcyjny,
 • wszystkie podzespoły umieszczone w jednej, izolowanej i wygłuszonej obudowie,
 • wysoki komfort ciepłej wody dzięki zaimplementowanemu zasobnikowi warstwowemu i technologii ISODYN 2,
 • oszczędne i komfortowe ogrzewanie dzięki technologii kondensacji, szerokiemu zakresowi modulacji mocy palnika oraz automatyce pogodowej,
 • wygoda obsługi dzięki podświetlanemu wyświetlaczowi i przypisaniu każdemu klawiszowi oddzielnej funkcji,
 • postępowy system autodiagnostyki, a także informowania o zakłóceniach w pracy kotła,
 • zaopatrzony w pompę wysokiej produktywności HEP,
 • przychylny dla środowiska dzięki niskiej emisji CO2 i NOX.

Model

ISOFAST 21 CONDENS F 25-A: moc - w funkcji c.o. (przy 50/30oC): 5,4-19,6 kW, w funkcji c.w.u.: 5,1-25,5 kW, przepływ nominalny c.w.u. Przy Δt 30oC: 15,0 l/min.

ISOFAST 21 CONDENS może być zasilany gazem GZ 50 (ustawienie fabryczne), a po zmianie ustawień – także gazem GZ 41,5 lub propanem.

wygodny a zarazem oszczędny

Komfort zaopatrzenia w ciepłą wodę

ISOFAST 21 CONDENS zagwarantuje natychmiastowy dostęp do wielkiej ilości ciepłej wody o jednostajnej temperaturze, choćby w kilku punktach poboru równocześnie. Właściwości systemu ISODYN2 zastosowanego w konstrukcji kotła to:

 • zasobnik wytwarzany ze stali rdzoodpornej o pojemności 21 l zamontowany we wnętrzu kotła;
 • zastosowanie pompy na prąd stały, automatycznie dostosowującej prędkość do potrzeby na ciepłą wodę, zapewnia stabilność temperatury wody niezależnie od wielkości poboru i gwarantuje bardziej ekonomiczną pracę kotła;
 • wykorzystanie pompy obiegowej o wysokiej produktywności zapewnia mniejszone zużycie energii elektrycznej.

mocne strony systemu ISODYN 2 to także ograniczenie osadzania kamienia w zasobniku, mniejsze zużycie gazu i uniemożliwianie rozwojowi bakterii legionelli. Ponieważ zasobnik tworzony jest ze stali nierdzewnej, nie ma zapotrzebowania stosowania i corocznej zamiany anody magnezowej.

ISOFAST 21 CONDENS to także oszczędność miejsca w porównaniu z kotłem jednofunkcyjnym z oddzielnym zasobnikiem. Dodatkowa zaleta to możliwość przystępnego podłączenia obiegu cyrkulacyjnego.

Ekonomiczne ogrzewanie

Dzięki technice kondensacyjnej, ISOFAST 21 CONDENS jest bardziej efektywny i energooszczędny od kotłów klasycznych, zużywa ok. 15-30% mniej gazu. Skuteczność kotła wynosi ponad 109%. Dodatkowo kocioł pracuje zawsze z najniższą mocą konieczną do zapewnienie komfortu, oferuje także znaczny zakres regulacji mocy, a także niską moc minimalną, co ma bezpośredni wpływ na ograniczenie liczby cykli załączania kotła, stanowczo, gdy zapotrzebowanie na energię grzejną jest mniejsze. Dodatkowa zaleta techniki kondensacyjnej to mniejsza emisja krzywdzących związków do atmosfery.

Zaletami urządzenia są także jego cicha praca, a także możliwość współpracy z pokojowymi modulacyjnymi regulatorami temperatury a także możliwość korzystania z automatyki pogodowej, które wpływają na jeszcze bardziej komfortowe i ekonomiczne ogrzewanie.

Bezproblemowa obsługa i bezawaryjność

ISOFAST 21 CONDENS jest zaopatrzony w progresywne układy elektroniczne zapewniające bezusterkowe i bezpieczne używanie. Komfortowy w obsłudze panel sterowania z podświetlanym wyświetlaczem LCD oraz prosty montaż to tylko niektóre z zalet kotła. Na dodatek kocioł ma możliwość regulacji rodzaju gazu.

* czujnik przystępny osobno

5780 PLN
Saunier Duval Saunier Duval - Kocioł kondensacyjny THELIA CONDENS 25-A [0010016096]
25 reviews

Kocioł kondensacyjny THELIA CONDENS 25-A Wiszące gazowe kotły kondensacyjne do centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej.

 • znakomite rozwiązanie do śladowych instalacji
 • Wysoka sprawność - oszczędność gazu
 • wyjątkowy komfort i prostota wykorzystywania
 • Łatwa podmiana starego kotła na THELIA CONDENS
 • Klasa ErP: c.w.u = A, c.o = A
Wysoka wydajność i niskie koszty eksploatacji

THELIA CONDENS to wiszący kocioł gazowy kondensacyjny, jedno i dwufunkcyjny, zaopatrzony we wbudowaną automatykę pogodową, listwę do , a także adapter wyjścia spalin (60/100).

Przeznaczenie:

Dwufunkcyjna THELIA CONDENS 25 A jest wspaniała do mieszkań albo domów z jedną łazienką. Jest ona wyposażona w wymiennik płytowy umożliwiający przepływowe przygotowanie ciepłej wody w ilości 10,4 l/min (przy?T=35K). Typoszereg jednofunkcyjnych kotłów THELIA CONDENS AS w połączeniu z zasobnikami ciepłej wody rodzaju FE../B o pojemności od 120 do 200l sprosta zapotrzebowaniu na ogrzewanie i ciepłą wodę w każdym domu. Wszystkie kotły THELIA CONDENS wyekwipowane są w nowy, trwały, kompaktowy i lekki aluminiowo - krzemowy wymiennik ciepła. Konstrukcja nowej linii kotłów pozostała przemyślana tak,podmiana starego urządzenia na THELIA CONDENS była szybka i nieskomplikowana.

THELIA CONDENS to:

 • wysoka efektywność i niskie koszty eksploatacji,
 • komfort centralnego ogrzewania z wykorzystaniem automatyki pogodowej,
 • przepływowe przygotowanie ciepłej wody (kocioł dwufunkcyjny) lub w połączeniu z pośrednio ogrzewanym zasobnikiem (kotły jednofunkcyjne),
 • unikatowa prostota w stosowaniu - postępowe rozwiązania i? systemy o? wysokiej skuteczności ze znanym użytkownikowi interfejsem,
 • niezawodna trwałość i jakość,
 • prosta zamiana, instalacja i uruchomienie,
 • spełnia oczekiwania ErP, zagwarantuje klasę energetyczną A dla ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej.

Model:

THELIA CONDENS 25A: moc – w funkcji c.o. (przy 50/30°C): 5,3-19,1 kW, w funkcji c.w.u.: 5,1 – 25,7 kW, przepływ nominalny c.w.u. Dla: 10,4 l/min, Δt 35K.

THELIA CONDENS występuje też w wersji jednofukcyjnej.

detale znajdują się w tabeli z danymi technologicznymi.

THELIA CONDENS może być zasilana gazem G 20 (ustawienie fabryczne), a po zmianie ustawień - także gazem G 27 lub GZ 350.

Nie tylko kondensacja...

Prosty sposób na oszczędzanie energii i pieniędzy

Nowa linia kotłów THELIA CONDENS obejmuje postępowe kotły kondensacyjne gwarantujące ogrzewanie i ciepłą wodę użytkową.

Wysoka efektywność i niskie koszty eksploatacji, niezawodna trwałość i jakość oraz wyjątkowa prostota w stosowaniu sprawiają, że decyzja o wyborze techniki kondensacyjnej nigdy nie była tak prosta.

Kotły THELIA CONDENS to perfekcyjna jakość w ciekawej cenie. Decyzja zakupu z pewnością przyniesie zadowolenie i satysfakcje z dokonanego wyboru. Kotły THELIA CONDENS spełniają kryteria ErP, zapewniają klasę energetyczną A dla ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej.

3719.52 PLN