Samsung Samsung Galaxy S8 64GB SM-G950
25 reviews

Opis
Prezentacja 3D
Opis towaru

Smartfon Galaxy S8 przykuwa uwagę ekskluzywnym designem, wzięty do ręki natychmiast daje odczuć, czym tak naprawdę jest ergonomia kształtu, a po włączeniu po prostu zniewala wyglądem ekranu. Na początkowym etapie poznawania się ze swym nowym właścicielem smartfon ciągle zaskakuje rozmaitością funkcji. W miarę upływu czasu posiadanie Galaxy S8 wprowadza do każdego dnia przyjemną rutynę – po prostu przyzwyczajasz się do jego prędkiego, wydajnego i bezusterkowego działania.

wyświetlacz w smarftonie Galaxy S8 jest elementem, który solidnie eksponuje go spośród innych urządzeń przenośnych. Wszystko dzięki zredukowaniu do minimum szerokości ramek wokół wyświetlacza, zaokrągleniu krawędzi ekranu, a także wyprofilowaniu krawędzi obudowy. Pozwoliło to osiągnąć trzy ważne cele użytkowe:

- smarfon posiada największy ekran z całej kolekcji maszyn Samsung Galaxy S
- obsługiwanie ekranu jest przyjemne i nieskomplikowane
- przy dużym wyświetlaczu o przekątnej 5,8" smartfon komfortowo leży w dłoni

Przyjęte rozwiązania techniczne wpływają na najwyższą jakość obrazu. Na tym polu Samsung Galaxy S8 nie ma konkurencji. Wyświetlacz Infinity sAMOLED zapewnia nieprzeciętną rozdzielczość obrazu, szerokie spektrum barw, nasycenie, kontrast i wyraźność każdego detalu. Po włączeniu trybu panoramicznego podczas oglądania filmu odnosi się wrażenie uczestniczenia w seansie kinowym. Benefity związane z jakością wyświetlanego obrazu doceniają entuzjaści gier, którzy wreszcie mogą w pełni przenieść się do wirtualnego świata kreowanego przez gry, choćby te najistotniej wymagające pod względem grafiki. W Galaxy S8 obfite wrażenie jak obraz robi dźwięk, który perfekcyjnie potęguje doznania wizualne. Głośnik spisuje się bez zarzutu, a na słuchawkach AKG oszałamia przestrzennością, wyraźnością wysokich tonów oraz głębią basu.

Wiadomo, że smartfon nie służy tylko do przyjemnej rozrywki, dlatego w chwilach koncentracji przy realizowaniu ważnych obowiązków służbowych ekran w Samsungu Galaxy S8 umożliwia skuteczne korzystanie z aplikacji, programów biurowych i okien komunikatorów. Ponadto tak wszechstronne urządzenie mobilne, jak smartfon musi być jak najlepiej przygotowane do intensywnego używania na co dzień. Galaxy S8 jest pod tym względem wspaniały – ma super efektywny procesor Octa Core wytwarzany w technice 10 nm, 4 GB pamięci RAM, 64 GB wbudowanej pamięci do przechowywania informacji, slot na kartę microSD do 256 GB, szybkie LTE, szybkie Wi-Fi. Wykonywanie powszednich obowiązków służbowych będzie jeszcze sprawniejsze. Dużo szybciej uporasz się ze swymi zadaniami, będziesz mieć więcej czasu dla siebie. Wsparciem w dynamicznym działaniu jest także wydajna bateria, oszczędna i szybsza w ładowaniu.

Plejada nowych możliwości otwiera się dla entuzjastów dokumentowania wszystkiego na zdjęciach. Z Galaxy S8 z łatwością fotografujesz w trybie samoczynnym, lecz poza tym dysponujesz profesjonalnym trybem robienia fotografii, który pozwala ustawić ręcznie ISO, czas otwarcia migawki, ekspozycję, ostrość, a także balans bieli. Ponadto korzystając ze smartfona w wyprodukowanym zdjęciu, ustawisz głębię ostrości według własnego uznania i nałożysz na nie błyskotliwe filtry. Twój Facebook, Instagram i Twitter dzięki zdjęciom zrobionym smartfonem Galaxy S8 zmienią się nie do poznania.

Samsung Galaxy S8 to smartfon, który ma unikatową osobowość. Z jednej strony pracuje jak profesjonalista i perfekcjonista, a z drugiej strony jak nikt inny potrafi bawić korzystnym filmem, wciągającą grą i oryginalnymi zdjęciami. Co ważne, cała jego zawartość zawsze należeć będzie wyłącznie do Ciebie. Dostęp do smartfona odblokujesz, skanując tęczówkę oka, przykładając palec do czytnika linii papilarnych albo korzystając z trybu rozpoznawania twarzy. Osoby niepowołane nigdy nie będą miały dostępu do tego, co przechowujesz w telefonie.

Smartfon Galaxy S8 przykuwa uwagę luksusowym designem, wzięty do ręki natychmiast daje odczuć, czym tak naprawdę jest ergonomia kształtu, a po włączeniu po prostu zniewala wyglądem ekranu. Na początkowym etapie poznawania się ze swoim nowym właścicielem smartfon ciągle zaskakuje różnorakością funkcji. W miarę upływu czasu posiadanie Galaxy S8 wprowadza do każdego dnia przyjemną rutynę – po prostu przyzwyczajasz się do jego szybkiego, efektywnego i bezawaryjnego działania.

ekran w smarftonie Galaxy S8 jest elementem, który solidnie eksponuje go spomiędzy innych maszyn przenośnych. Wszystko dzięki zredukowaniu do minimum szerokości ramek wokół wyświetlacza, zaokrągleniu krawędzi ekranu oraz wyprofilowaniu krawędzi obudowy. Pozwoliło to osiągnąć trzy ważne cele użytkowe:

- smarfon posiada największy wyświetlacz z całej serii urządzeń Samsung Galaxy S
- obsługiwanie ekranu jest przyjemne i przystępne
- przy znacznym wyświetlaczu o przekątnej 5,8" smartfon komfortowo leży w rąk

Przyjęte rozwiązania techniczne wpływają na najwyższą jakość obrazu. Na tym polu Samsung Galaxy S8 nie ma konkurencji. Wyświetlacz Infinity sAMOLED gwarantuje wyśmienitą rozdzielczość obrazu, pokaźne spektrum barw, nasycenie, kontrast i wyraźność każdego detalu. Po włączeniu trybu panoramicznego podczas oglądania filmu odnosi się wrażenie uczestniczenia w seansie kinowym. Benefity związane z jakością wyświetlanego obrazu doceniają entuzjaści gier, którzy wreszcie mogą w pełni przenieść się do wirtualnego świata kreowanego przez gry, nawet te najszczególniej wymagające pod względem grafiki. W Galaxy S8 obszerne wrażenie jak obraz robi dźwięk, który perfekcyjnie potęguje doznania wizualne. Głośnik spisuje się bez zarzutu, a na słuchawkach AKG oszałamia przestrzennością, wyrazistością wysokich tonów i głębią basu.

Wiadomo, że smartfon nie służy jedynie do przyjemnej rozrywki, dlatego w chwilach koncentracji przy wykonywaniu ważnych obowiązków służbowych wyświetlacz w Samsungu Galaxy S8 zezwala na efektywne korzystanie z aplikacji, programów biurowych i okien komunikatorów. W dodatku tak wszechstronne urządzenie przenośne, jak smartfon musi być jak najlepiej przygotowane do intensywnego stosowania na co dzień. Galaxy S8 jest pod tym względem wyśmienity – ma super produktywny procesor Octa Core stworzony w technice 10 nm, 4 GB pamięci RAM, 64 GB zastosowanej pamięci do przechowywania danych, slot na kartę microSD do 256 GB, szybkie LTE, prędkie Wi-Fi. Wykonywanie codziennych obowiązków służbowych będzie jeszcze sprawniejsze. Dużo szybciej uporasz się ze swymi zadaniami, będziesz posiadać więcej czasu dla siebie. Wsparciem w dynamicznym działaniu jest ponadto wydajna bateria, oszczędna i szybsza w ładowaniu.

Plejada nowych możliwości otwiera się dla sympatyków dokumentowania wszelkiego na zdjęciach. Z Galaxy S8 z łatwością fotografujesz w trybie automatycznym, lecz poza tym dysponujesz mistrzowskim trybem robienia zdjęć, który pozwala ustawić ręcznie ISO, czas otwarcia migawki, ekspozycję, ostrość oraz balans bieli. Ponadto korzystając ze smartfona w wytworzonym zdjęciu, ustawisz głębię ostrości według własnego uznania i nałożysz na nie błyskotliwe filtry. Twój Facebook, Instagram i Twitter dzięki zdjęciom zrobionym smartfonem Galaxy S8 zmienią się nie do poznania.

Samsung Galaxy S8 to smartfon, który ma nieszablonową osobowość. Z jednej strony pracuje jak profesjonalista i perfekcjonista, a z drugiej strony jak nikt inny potrafi bawić dobrym filmem, wciągającą grą i oryginalnymi zdjęciami. Co ważne, cała jego zawartość zawsze należeć będzie wyłącznie do Ciebie. Dostęp do smartfona odblokujesz, skanując tęczówkę oka, przykładając palec do czytnika linii papilarnych albo korzystając z trybu rozpoznawania twarzy. Osoby niepowołane nigdy nie będą miały dostępu do tego, co przechowujesz w telefonie.

Specyfikacja technologiczna artykuł
producent
Kod producenta
SM-G950FZSAXEO
EAN
8806088717364
dane podstawowe
Klasa premium
Phablet
srebrny
techniczne
Exynos 8895
Pamięć RAM
4 GB
Karta microSDXC
Tak
4G LTE
Tak
USB wariant C
WiFi
NFC
Bluetooth v5.0
Boczny klawisz regulacji głośności
ekran dotykowy
MultiTouch
dopełniające atrybuty
certyfikat IP68
Corning Gorilla Glass 5
zakrzywiony ekran Edge
wyświetlacz Oprogramowanie
Platforma
Android
Android 7.0
Multimedia
Matryca aparatu przedniego [MPix]
8
Nie
Funkcje
Beidou
Galileo
Glonass
Akcelerometr
Barometr
Bezprzewodowe ładowanie
czujnik Halla
detektor światła
czujnik zbliżeniowy
Czytnik linii papilarnych
Funkcja głośnomówiąca
Kompas cyfrowy
Magnetometr
Pulsometr
Skaner tęczówki
Żyroskop
Bateria Fizyczne załączone wyposażenie
Adapter USB (C-A)
Adapter USB (C-B)
Instrukcja obsługi
przewód USB
Ładowarka
Narzędzie do wydobywania karty SIM
Słuchawki
Błąd w opisie? Zgłoś!
Specyfikacja technologiczna produkt
producent
Kod producenta
SM-G950FZSAXEO
EAN
8806088717364
dane podstawowe
Klasa premium
Phablet
srebrny
techniczne
Exynos 8895
Pamięć RAM
4 GB
Karta microSDXC
Tak
4G LTE
Tak
USB typ C
WiFi
NFC
Bluetooth v5.0
Boczny klawisz regulacji głośności
ekran dotykowy
MultiTouch
uzupełniające atrybuty
certyfikat IP68
Corning Gorilla Glass 5
zakrzywiony ekran Edge
ekran Oprogramowanie
Platforma
Android
Multimedia
Matryca aparatu przedniego [MPix]
8
Funkcje
Beidou
Galileo
Glonass
Akcelerometr
Barometr
Bezprzewodowe ładowanie
detektor Halla
czujka światła
czujka zbliżeniowy
Czytnik linii papilarnych
Funkcja głośnomówiąca
Kompas cyfrowy
Magnetometr
Pulsometr
Skaner tęczówki
Żyroskop
Bateria Fizyczne załączone wyposażenie
Adapter USB (C-A)
Adapter USB (C-B)
Instrukcja obsługi
kabel USB
Ładowarka
Narzędzie do wyciągania karty SIM
Słuchawki

1795 PLN
Samsung Samsung Galaxy A5 2017
25 reviews

Opis
Opis produktu

Samsung Galaxy A5 zajmuje pośrednie miejsce wśród Samsungów Galaxy klasy A, ale podobnie jak one zasługuje na miano smartfona klasy Premium. Pokrywa z wysokiej jakości szkła i aluminium łączy w sobie odporność i elegancję. Całość miły w dotyku i miły dla oka obły kształt. Obiektyw aparatu Samsunga Galaxy A5 nie wystaje z obudowy, w konsekwencji dostajemy smartfona perfekcyjnie leżącego w rąk, którego obsługa jest bardzo komfortowa. O tym, że projektanci Samsunga Galaxy A5 przemyśleli każdy detal, myśląc równocześnie o wyglądzie, jak i wygodzie stosowania, jest umieszczenie głośnika z boku. Zminimalizowano w ten sposób jego przypadkowe zasłonięcie.

Waga urządzenia wynosi 159 gram, lecz gdyby była niższa, nie moglibyśmy mówić o wyśmienitej wytrzymałości jak na 'średniaka'. Samsung Galaxy A5 certyfikat IP68. Tak uszczelniony smartfon daje nam pełen komfort wykorzystywania go nawet w niesprzyjających warunkach. Nie musimy się obawiać niespodzianego deszczu, zalania napojem podczas dynamicznej pracy, czy wyślizgnięcia telefonu w trakcie kąpieli. Możemy go wziąć na plażę, gwarantuje bowiem całkowitą szczelność na pył.

Kolejnym atutem Samsung Galaxy A5 jest ekran Super Amoled o przekątnej 5,2" i wysokiej rozdzielczości 1980 x 1080. To gwarancja rewelacyjnego kontrastu, głębi odcieni i jasności, dzięki którym możemy cieszyć się unikatową szczegółowością obrazu, nawet gdy używamy go w pełnym słońcu. Ważną funkcjonalnością ekranu Galaxy A5 jest dostęp do powiadomień, kalendarza, godziny czy informacji o stopniu naładowania baterii na wygaszonym wyświetlaczu. Dzięki Always on Display Samsung Galaxy A5 nie pozwoli aby umknęły naszej uwadze ważne wiadomości.


Podobnie jak w innych Samsungach Galaxy klasy A smartfon Galaxy A5 gwarantuje podstawowe bezpieczeństwo naszych informacji przez użycie czytnika linii papilarnych. Nie jest to jednak jedyne rozwiązanie, które nam oferuje ten smartfon w kwestii bezpieczeństwa. Osobiste dane i prywatne pliki możemy trzymać w osobnym, szyfrowanym folderze - mamy pewność, że są jedynie nasze.


intensywne używanie koreańskiego smartfona Galaxy A5 jest realne dzięki zaimplementowaniu baterii o obszerności 3000mAh. Wykorzystywanie go poprzez cały dzień bez konieczności doładowywania nie stanowi problemu. W sytuacjach podbramkowych przychodzi nam z pomocą Quick Charge. 1,5 godziny i telefon znowu ma 100% swoich możliwości.

Płynność działania aplikacji zagwarantuje ośmiordzeniowy procesor 1,9 GHz i 3 GB RAM-u. Możemy korzystać z kilku aplikacji równocześnie dzięki dzielonemu ekranowi, nie obawiając się o zacinanie.

To, co może zadecydować o zakupie Samsunga Galaxy A5 to jego możliwości fotograficzne. Aparat z ruchomym spustem migawki ułatwia wykonywanie zdjęć pod zróżnicowanym kątem jedną ręką. Zrobienie oryginalnego selfie ogranicza tylko nasza wyobraźnia. Jednocześnie aparat przedni, jak i tylny proponują rozdzielczość 16 Mpix i wystarczająco dobrą jasność, która pozwala na robienie zdjęć o każdej porze, dając gwarancję ich stosownego doświetlenia. Zdjęcia są pokaźne, kontrastowe, nasycone kolorem, oddając w pełni każdą uchwyconą chwilę. Naszą uwagę bez dwóch zdań zwróci też kamera, którą nakręcimy fimy w jakości Full HD. Z urządzeniem przenośnym Samsung Galaxy A5 niewątpliwie wyróżnimy się w świecie social media.

Samsung Galaxy A5 zajmuje pośrednie miejsce wśród Samsungów Galaxy klasy A, ale podobnie jak one zasługuje na miano smartfona klasy Premium. Obudowa z wysokiej jakości szkła i aluminium łączy w sobie solidność i elegancję. Całość błogi w dotyku i miły dla oka obły zarys. Obiektyw aparatu Samsunga Galaxy A5 nie wystaje z pokrywy, w wyniku czego dostajemy smartfona świetnie leżącego w dłoni, którego obsługa jest szczególnie komfortowa. O tym, iż projektanci Samsunga Galaxy A5 przemyśleli każdy szczegół, myśląc zarówno o wyglądzie, jak i wygodzie użytkowania, jest umieszczenie głośnika z boku. Zminimalizowano w ten sposób jego przypadkowe zasłonięcie.

Waga urządzenia wynosi 159 gram, ale gdyby była niższa, nie moglibyśmy mówić o nieprzeciętnej wytrzymałości jak na 'średniaka'. Samsung Galaxy A5 dokument IP68. Tak uszczelniony smartfon daje nam pełen komfort używania go nawet w niesprzyjających warunkach. Nie musimy się obawiać niespodziewanego deszczu, zalania napojem w trakcie dynamicznej pracy, czy wyślizgnięcia telefonu podczas kąpieli. Możemy go zabrać na plażę, zapewnia bowiem całkowitą szczelność na pył.

Kolejnym atutem Samsung Galaxy A5 jest wyświetlacz Super Amoled o przekątnej 5,2" i wysokiej rozdzielczości 1980 x 1080. To gwarancja znakomitego kontrastu, głębi barw i jasności, dzięki którym możemy radować się nieszablonową szczegółowością obrazu, nawet gdy używamy go w pełnym słońcu. Ważną funkcjonalnością ekranu Galaxy A5 jest dostęp do powiadomień, kalendarza, godziny czy danych o stopniu naładowania baterii na wygaszonym wyświetlaczu. Dzięki Always on Display Samsung Galaxy A5 nie pozwoli żeby umknęły naszej uwadze ważne wiadomości.


Podobnie jak w innych Samsungach Galaxy klasy A smartfon Galaxy A5 zapewnia podstawowe bezpieczeństwo naszych danych poprzez wykorzystanie czytnika linii papilarnych. Nie jest to jednak jedyne rozwiązanie, które nam oferuje ten smartfon w kwestii bezpieczeństwa. Osobiste informacje i prywatne pliki możemy trzymać w osobnym, szyfrowanym folderze - mamy pewność, że są tylko nasze.


energiczne wykorzystywanie koreańskiego smartfona Galaxy A5 jest możliwe dzięki zaimplementowaniu baterii o pojemności 3000mAh. Użytkowanie go poprzez cały dzień bez konieczności doładowywania nie stanowi problemu. W sytuacjach podbramkowych przychodzi nam z pomocą Quick Charge. 1,5 godziny i telefon znowu ma 100% swych możliwości.

Płynność działania aplikacji gwarantuje ośmiordzeniowy procesor 1,9 GHz i 3 GB RAM-u. Możemy korzystać z kilku aplikacji jednocześnie dzięki dzielonemu ekranowi, nie obawiając się o zacinanie.

To, co może zadecydować o zakupie Samsunga Galaxy A5 to jego możliwości fotograficzne. Aparat z ruchomym spustem migawki ułatwia realizowanie fotografii pod najróżniejszym kątem jedną ręką. Zrobienie oryginalnego selfie ogranicza tylko nasza wyobraźnia. Równocześnie aparat przedni, jak i tylny oferują rozdzielczość 16 Mpix oraz wystarczająco korzystną jasność, która zezwala na robienie fotografii o każdej porze, dając gwarancję ich odpowiedniego doświetlenia. Fotografie są znaczne, kontrastowe, nasycone kolorem, oddając w pełni każdą uchwyconą chwilę. Naszą uwagę bez wątpienia zwróci dodatkowo kamera, którą nakręcimy fimy w jakości Full HD. Z urządzeniem mobilnym Samsung Galaxy A5 na pewno wyróżnimy się w świecie social media.

Specyfikacja technologiczna produkt
producent
Kod producenta
SM-A520FZBAXEO
EAN
8806088601854
informacje podstawowe
Klasa premium
Pyłoodporny
Wodoodporny
Niebieski
technologiczne
1.9 GHz
Exynos 7880
Octa Core
Pamięć RAM
3 GB
Karta microSD
Karta microSDHC
Karta microSDXC
Tak
4G LTE
Tak
EDGE
GPRS
HSDPA
HSPA
HSPA+
HSUPA
Profil A2DP
WAP
XHTML
miniJack 3.5mm
USB typ C
WiFi
NFC
Bluetooth v4.2
Boczny klawisz regulacji głośności
ekran dotykowy
MultiTouch
uzupełniające cechy
Gorilla Glass
wyświetlacz Oprogramowanie
Platforma
Android
Android 6.0.1
Multimedia
Matryca aparatu przedniego [MPix]
16
Brak informacji
Funkcje
Akcelerometr
Barometr
czujka grawitacyjny
czujka Halla
detektor światła
czujnik zbliżeniowy
Czytnik linii papilarnych
Magnetometr
Słownik XT9
Żyroskop
Bateria Fizyczne załączone wyposażenie
Instrukcja obsługi
przewód USB
Ładowarka
Błąd w opisie? Zgłoś!
Specyfikacja technologiczna produkt
marka
Kod producenta
SM-A520FZBAXEO
EAN
8806088601854
dane podstawowe
Klasa premium
Pyłoodporny
Wodoodporny
Niebieski
technologiczne
1.9 GHz
Exynos 7880
Octa Core
Pamięć RAM
3 GB
Karta microSD
Karta microSDHC
Karta microSDXC
Tak
4G LTE
Tak
EDGE
GPRS
HSDPA
HSPA
HSPA+
HSUPA
Profil A2DP
WAP
XHTML
miniJack 3.5mm
USB wariant C
WiFi
NFC
Bluetooth v4.2
Boczny klawisz regulacji głośności
ekran dotykowy
MultiTouch
uzupełniające właściwości
Gorilla Glass
ekran Oprogramowanie
Platforma
Android
Android 6.0.1
Multimedia
Matryca aparatu przedniego [MPix]
16
Brak danych
Funkcje
Akcelerometr
Barometr
sensor grawitacyjny
sensor Halla
czujnik światła
czujnik zbliżeniowy
Czytnik linii papilarnych
Magnetometr
Słownik XT9
Żyroskop
Bateria Fizyczne załączone wyposażenie
Instrukcja obsługi
przewód USB
Ładowarka

1098 PLN
Samsung Samsung Galaxy J7 2017 Dual SIM
25 reviews

Galaxy J7 Pro (2017)
1,6 GHzSuper AMOLEDCMOS 13 MP
KOLOR czarny
 • czarny
 • niebieski
 • Złoto

Multi-SIM

Rozbudowana pamięć

1,6 GHz

prędkość procesora

5,5 "(139,3 mm)

wymiar (główny wyświetlacz)

wykwintny z natury

Połączenie stylu z funkcjonalnością. Zaprojektowany z niebywałą trosceą o detale nowy Galaxy J7 (2017) oferuje unikatową w swej klasie jakość wykonania. Bryła telefonu jest wspaniale gładka, dzięki temu telefon komfortowo i pewnie leży w rąk, a szkło 2.5D zasłaniające jego 5,5­calowy ekran Super AMOLED FHD w dodatku zwiększa wytrzymałość urządzenia.

Dziel się tym, co widzisz

Tylny aparat 13 MP F1.7 generuje pokaźne, szczegółowe zdjęcia nawet w skomplikowanych warunkach oświetleniowych. Dzięki ruchomemu przyciskowi migawki intuicyjny interfejs pozwala na obsługę jedną ręką. Teraz możesz zrobić zdjęcie także podczas ustawiania świetnej pozy czy szukania doskonałego ujęcia.

*Poniższe obrazy przedstawiono wyłącznie do celów demonstracyjnych. Rzeczywiste fotografie robione przy pomocy Galaxy J7 mogą wyglądać inaczej.

Wyglądaj doskonale w każdym ujęciu

Za sprawą dwóch lamp błyskowych – LED, w tym jednej dedykowanej specjalnie do fotografii selfie – Galaxy J7 (2017) zezwala na robienie pokaźnych i ostrych fotografii precyzyjniej odwzorowujących detale nawet przy słabym świetle. W dodatku możesz zwolnić migawkę za pomocą prostego gestu rąk (Palm Selfie).

*Poniższe obrazy przedstawiono tylko do celów demonstracyjnych. Rzeczywiste fotografie robione przy pomocy Galaxy J7 mogą wyglądać inaczej.

Cała naprzód

Zadbaj o słuszną ilość miejsca. Dzięki 3 GB RAM, 16 GB pamięci wewnętrznej i możliwości zwiększenia pamięci o uzupełniające 256 GB dzięki karcie microSD Galaxy J7 (2017) gwarantuje superszybkie działanie, dostosowane do Twoich potrzeb.

*Karty SD do 256 GB do nabycia oddzielnie.

Spersonalizowana blokada

Galaxy J7 (2017) zaopatrzono w czytnik linii papilarnych, który gwarantuje, że jedynie Ty będziesz miał dostęp do swoich informacji. Rozwiązanie to możesz także wykorzystywać przy transakcjach przenośnych, logowaniu się do serwisów i stron internetowych, a także weryfikacji kont, żeby zapewnić maksimum bezpieczeństwa.

Funkcja Always on Display

Inteligentne oszczędzanie energii i czasu. Funkcja Always on Display pozwala Ci sprawdzić godzinę, kalendarz i przychodzące powiadomienia bez wybudzania telefonu.

Zsynchronizuj swój świat

Płynnie zarządzaj wybranymi treściami. Samsung Cloud pozwala na Ci tworzenie kopii zapasowych, synchronizowanie, przywracanie i aktualizowanie informacji za pomocą smartfonu Galaxy. W ten sposób zawsze i wszędzie masz dostęp do wszelkiego, czego Ci potrzeba.

*Korzyści związane z tą usługą mogą się różnić w zależności od przesyłu danych i czynników zewnętrznych.

Ukryty dla Twojego bezpieczeństwa

Bezpieczny Folder Samsung to potężne rozwiązanie z zakresu bezpieczeństwa, które zezwala na Ci utworzenie prywatnego i w pełni zaszyfrowanego miejsca do przechowywania i ukrywania treści takich jak zdjęcia, dokumenty, pliki dźwiękowe, a nawet aplikacje! chroni je dodatkowa powłoka zabezpieczeń, które tylko Ty możesz odblokować.

*przystępność tej usługi zależy od typu szyfrowanej zawartości. *Bezpieczny Folder rozdziela przechowywanie na poziomie oprogramowania, nie zajmując uzupełniającej przestrzeni.

Podwójny komunikator

przystosuj czat do swych potrzeb. Galaxy J7 (2017) umożliwia Ci stworzenie dwóch odrębnych kont – np. Prywatnego i służbowego – w tym samym komunikatorze. Możesz utworzyć drugie konto i łatwo nim zarządzać z poziomu ekranu startowego i menu Ustawień.

*tylko w celach demonstracyjnych. Ponieważ przystępność podwójnego komunikatora może się różnić w zależności od kraju i certyfikacji aplikacji, funkcja ta może nie być obsługiwana w modelach z jedną kartą SIM.

Specyfikacje:
 • Procesor
  • Taktowanie procesora1.6GHz
  • typ procesoraOśmiordzeniowy
 • ekran
  • Wielkość wyświetlacza5.5" (139.3mm)
  • Rozdzielczość wyświetlacza1920 x 1080 (FHD)
  • technika wyświetlaczasAMOLED
  • Głębia kolorów wyświetlacza16M
  • Rysik SpenNie
 • Aparat
  • Rozdzielczość aparatu13.0 Mpix
  • Jasność aparatuF1.7
  • Auto FocusTak
  • Rozdzielczość przedniego aparatu13.0 Mpix
  • Jasność przedniego aparatuF1.9
  • Lampa błyskowa aparatuTak
  • Rozdzielczość nagrywania wideoFHD (1920 x 1080), 30 klatek/sekundę
 • Pamięć
  • Wielkość RAM (GB)3
  • Wielkość ROM (GB)16 GB
  • dostępna pamięć (GB)*10.0 GB
  • Zewnętrzna pamięćMicroSD (do 256GB)
 • Sieć
  • ilość gniazd SIMDual-SIM
  • wymiar Karty SIMNano-SIM (4FF)
  • typ gniazda SIMSIM 1 + SIM 2 + MicroSD
  • Sieci2G GSM, 3G WCDMA, 4G LTE FDD, 4G LTE TDD
  • 2G GSMGSM850, GSM900, DCS1800, PCS1900
  • 3G UMTSB1(2100), B2(1900), B5(850), B8(900)
  • 4G FDD LTEB1(2100), B3(1800), B5(850), B7(2600), B8(900), B20(800)
  • 4G TDD LTEB40(2300)
 • Łączność
  • ANT+Tak
  • Interfejs USBMicro USB
  • Wersja USBUSB 2.0
  • technika określania lokalizacjiGPS, Glonass, Beidou
  • Gniazdo słuchawkowe3.5mm Stereo
  • MHLNie
  • Wi-Fi802.11 a/b/g/n/ac 2.4+5GHz
  • Wi-Fi DirectTak
  • Wersja BluetoothBluetooth v4.1
  • NFCTak
  • Profile BluetoothA2DP, AVRCP, DI, HFP, HID, HOGP, HSP, MAP, OPP, PAN, PBAP
  • Synchronizacja z PCSmart Switch (wersja PC)
 • SystemAndroid
 • informacje ogólne
  • KolorCzarny
  • Form FactorDotykowy
 • CzujnikiAkcelerometr, Czytnik linii papilarnych, detektor żyroskopowy, czujnik geometryczny, detektor pola magnetycznego, detektor koloru RGB, czujnik zbliżeniowy
 • cechy fizyczne
  • wymiary (WxSxG, mm)152.5 x 74.8 x 8.0
  • Waga (g)181
 • Bateria
  • Czas pracy - transmisja (3G) (Godz.)Do 12
  • Czas pracy - transmisja (LTE) (Godz.)Do 15
  • Czas pracy - transmisja (Wi-Fi) (Godz.)Do 16
  • Czas pracy - odtwarzanie video (Godz.)Do 18
  • pojemność baterii (mAh)3600
  • Bateria wyjmowanaNie
  • Czas pracy - słuchania muzyki (Godz.)Do 59
  • Czas pracy - słuchania muzyki (Godz., Always On Display wyłączone)Do 91
  • Czas pracy - rozmowa (3G WCDMA) (Godz.)Do 24
 • Audio i wideo
  • Format odtwarzania wideoMP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, ASF, AVI, FLV, MKV, WEBM
  • Rozdzielczość odtwarzania videoFHD (1920 x 1080), 60 klatek/sekundę
  • Format odtwarzania audioMP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, WMA, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA
 • Usługi i Aplikacje
  • Wsparcie dla urządzeń Samsung GearGear Circle (Manager Support), Gear Fit2, Gear S2, Gear S3, Gear IconX
  • S-VoiceNie
  • przenośna TVNie

Staramy się aby wszelkie przedstawione powyżej dane były jak najbardziej aktualne. Chociaż uprzejmie prosimy, abyś przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie artykułu zapoznał się z jego szczegółowymi danymi technologicznymi przystępnymi w punktach sprzedaży lub u naszych specjalistów.
Deklarowany czas pracy baterii oparty jest o wewnętrzne pomiary laboratoryjne dokonane poprzez Samsung Electronics i może różnić się w zależności od ustawień urządzenia, sposobu jego wykorzystywania i warunków pracy.
Szerokość pasma obsługiwana poprzez urządzenie może różnić się zależnie od regionu lub dostawcy usługi.
rozmiar pamięci — liczba pamięci użytkownika jest mniejsza aniżeli łączna liczba pamięci w wyniku zajęcia położenia pamięci przez system operacyjny i oprogramowanie wykorzystywane do obsługi funkcji telefonu.
Rzeczywista ilość pamięci użytkownika różni się w zależności od operatora sieci telefonii komórkowej i może zmieniać się po przeprowadzaniu uaktualnień oprogramowania.
zdjęcia służą wyłącznie jako ilustracja przykładowego wykorzystania. Akcesoria sprzedawane są oddzielnie. Cechy i specyfikacje towarów są aktualne na dzień wprowadzenia do sprzedaży i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.

748 PLN
Samsung Samsung Galaxy J5 2017 Dual SIM
25 reviews

Opis
Opis towaru

Urządzenie przenośne Samsung Galaxy J5 2017 nie tylko nie ustępuje kroku swemu popularnemu poprzednikowi, lecz przebija go nowymi funkcjonalnościami i konkretniejszym wykonaniem. W smartfonie Galaxy j5 2017 zrezygnowano z tworzywa sztucznego na rzecz mocniejszej, a tym samym praktyczniejszej aluminiowej pokrywy wytłoczonej z jednego kawałka materiału. Solidnośc wykonania Samsung Galaxy J5 2017 powoduje, iż telefon wygląda elegancko, co podkreślają na dodatek 3 wersje kolorystyczne - modne pastele i konwencjonalna czerń.

zastosowanie w Galaxy J5 2017 wyświetlacza Super Amoled pozwala cieszyć się nieprzeciętną jakością obrazu nawet w słoneczne dni. Zawdzięczamy to wspaniałemu kontrastowi i głębokiej czerni, z której słynie sAmoled, co w połączeniu z przekątną ekranu 5,2' powoduje, iż oglądanie zdjęć, filmów czy również granie w ulubione gry jest po prostu przyjemne. Komfort w Galaxy J5 2017 podciąga dodatkowo wyjątkowo prawidłowy głośnik, którego jakość dźwięku i głośność nie ma sobie nic do zarzucenia.

Ośmiordzeniowy procesor 1.6 GHz wraz z 2GB RAM-u zapewnia płynne korzystanie z ulubionych aplikacji bez irytującego zacinania się. Możemy korzystać z wszelkiego co lubimy bez ograniczeń i w pełnym komforcie, nie musząc się przejmować, iż zabraknie nam miejsca na telefonie. Galaxy J5 2017 daje nam opcje rozszerzenia pamięci o 256GB.

Bateria o naprawdę szerokiej obszerności jest kolejnym atutem Galaxy J5. Objętość 3000 mAh zapewnia pracę bez konieczności doładowywania telefonu w ciągu dnia. Daje to możliwość oglądania video na Galaxy J5 2017 aż do 19 godzin i słuchania muzyki do 83 godzin.

Dla pokaźniejszej wygody telefon wyposażono w USB rodzaju C. Nie musimy się zastanawiać jak obrócić niewielkich wymiarów końcówkę, by spasować ją z interfejsem. Koreański firma dba w Galaxy J5 2017 o wykorzystaneczność w najmniejszym szczególe.

Jednym z priorytetów, gdy szukamy nadzwyczajnego smartfona jest bezpieczeństwo. Galaxy J5 2017 wychodzi naprzeciw naszym oczekiwaniom z czytnikiem biometrycznym. Gdy pokusimy się o przejrzenie forów internetowych, dowiemy się, iż działa bez zarzutu. Samsung wie jak zadbać o nasz spokój, w Galaxy J5 2017 proponuje nam w dodatku bezpieczny folder, gdzie możemy umieścić najcenniejsze pliki.

Wisienką na torcie jest w Galaxy J5 2017 aparat. Jasny, przedni obiektyw o nieznacznej przysłonie f1.9 i matrycy 13 Mpix sprawi, że nasze selfie nie będzie pozbawione szczegółów i uwydatni się w świecie social media. Do tego dzięki lampie błyskowej nie musimy ograniczać do zdjęć przy słonecznej pogodzie. Możemy zaskoczyć znajomych wyśmienitymi, nocnymi selfie. W szukaniu najlepszego ujęcia nie ogranicza nas już sprzęt, pływający spust migawki w Galaxy J5 2017 to strzał w dziesiątkę.

Urządzenie mobilne Samsung Galaxy J5 2017 nie tylko nie ustępuje kroku swojemu modnemu poprzednikowi, ale przebija go nowymi funkcjonalnościami i mocnojszym wykonaniem. W smartfonie Galaxy j5 2017 zrezygnowano z tworzywa sztucznego na rzecz mocniejszej, a tym samym praktyczniejszej aluminiowej obudowy wytłoczonej z jednego kawałka materiału. Solidnośc wykonania Samsung Galaxy J5 2017 sprawia, iż telefon wygląda elegancko, co podkreślają dodatkowo 3 wersje kolorystyczne - modne pastele i konwencjonalna czerń.

użycie w Galaxy J5 2017 wyświetlacza Super Amoled pozwala radować się idealną jakością obrazu choćby w słoneczne dni. Zawdzięczamy to perfekcyjnemu kontrastowi i głębokiej czerni, z której słynie sAmoled, co w połączeniu z przekątną ekranu 5,2' powoduje, iż oglądanie fotografii, filmów czy także granie w ulubione gry jest po prostu przyjemne. Komfort w Galaxy J5 2017 podciąga dodatkowo bardzo korzystny głośnik, którego jakość dźwięku i głośność nie ma sobie nic do zarzucenia.

Ośmiordzeniowy procesor 1.6 GHz wraz z 2GB RAM-u gwarantuje płynne korzystanie z ulubionych aplikacji bez irytującego zacinania się. Możemy korzystać z wszystkiego co lubimy bez ograniczeń i w pełnym komforcie, nie musząc się przejmować, iż zabraknie nam miejsca na telefonie. Galaxy J5 2017 daje nam opcje zwiększenia pamięci o 256GB.

Bateria o naprawdę sporej objętości jest kolejnym atutem Galaxy J5. Objętość 3000 mAh zagwarantuje pracę bez konieczności doładowywania telefonu w ciągu dnia. Daje to możliwość oglądania video na Galaxy J5 2017 aż do 19 godzin oraz słuchania muzyki do 83 godzin.

Dla pokaźniejszej wygody telefon wyekwipowano w USB rodzaju C. Nie musimy się zastanawiać jak obrócić niewielkich rozmiarów końcówkę, by spasować ją z interfejsem. Koreański marka dba w Galaxy J5 2017 o wykorzystaneczność w najmniejszym szczególe.

Jednym z priorytetów, gdy szukamy nieprzeciętnego smartfona jest bezpieczeństwo. Galaxy J5 2017 wychodzi naprzeciw naszym oczekiwaniom z czytnikiem biometrycznym. Gdy pokusimy się o przejrzenie forów internetowych, dowiemy się, iż działa bez zarzutu. Samsung wie jak zadbać o nasz spokój, w Galaxy J5 2017 oferuje nam w dodatku bezpieczny folder, gdzie możemy umieścić najcenniejsze pliki.

Wisienką na torcie jest w Galaxy J5 2017 aparat. Jasny, przedni obiektyw o niewielkiej przysłonie f1.9 i matrycy 13 Mpix sprawi, że nasze selfie nie będzie pozbawione szczegółów i uwydatni się w świecie social media. Do tego dzięki lampie błyskowej nie musimy ograniczać do fotografii przy słonecznej pogodzie. Możemy zaskoczyć znajomych nieprzeciętnymi, nocnymi selfie. W szukaniu najlepszego ujęcia nie ogranicza nas już sprzęt, pływający spust migawki w Galaxy J5 2017 to strzał w dziesiątkę.

Specyfikacja techniczna artykuł
firma
Kod producenta
SM-J530FZKDXEO
EAN
8806088818788
informacje podstawowe
Klasa kanon
Czarny
technologiczne
1.6 GHz
Octa Core
Pamięć RAM
2 GB
Karta microSD
Karta microSDHC
Karta microSDXC
Tak
4G LTE
Tak
EDGE
GPRS
HSDPA
HSPA
HSPA+
HSUPA
WAP
XHTML
microUSB
WiFi
NFC
Bluetooth v4.2
Boczny klawisz regulacji głośności
Dotykowe przyciski sterujące
ekran dotykowy
MultiTouch
ekran Oprogramowanie
Platforma
Android
Android 7.1
Multimedia
Matryca aparatu przedniego [MPix]
13
Internetowe
Tak
Funkcje
Akcelerometr
sensor Halla
detektor światła
sensor zbliżeniowy
Czytnik linii papilarnych
Latarka
Magnetometr
Żyroskop
Bateria Fizyczne załączone wyposażenie
Igła
Instrukcja obsługi
kabel USB
Ładowarka
Słuchawki
Błąd w opisie? Zgłoś!
Specyfikacja technologiczna artykuł
producent
Kod producenta
SM-J530FZKDXEO
EAN
8806088818788
informacje podstawowe
Klasa standard
Czarny
technologiczne
1.6 GHz
Octa Core
Pamięć RAM
2 GB
Karta microSD
Karta microSDHC
Karta microSDXC
Tak
4G LTE
Tak
EDGE
GPRS
HSDPA
HSPA
HSPA+
HSUPA
WAP
XHTML
microUSB
WiFi
NFC
Bluetooth v4.2
Boczny klawisz regulacji głośności
Dotykowe przyciski sterujące
wyświetlacz dotykowy
MultiTouch
ekran Oprogramowanie
Platforma
Android
Multimedia
Matryca aparatu przedniego [MPix]
13
Internetowe
Tak
Funkcje
Beidou
Glonass
Akcelerometr
czujka Halla
detektor światła
sensor zbliżeniowy
Czytnik linii papilarnych
Latarka
Magnetometr
Żyroskop
Bateria Fizyczne załączone wyposażenie
Igła
Instrukcja obsługi
kabel USB
Ładowarka
Słuchawki

639 PLN
Samsung Samsung Galaxy J4 Plus Dual SIM
25 reviews


Pokaż swój styl
Galaxy J4+ ma smukłą obudowę o zaokrąglonych krawędziach, która sprawia, że telefon nieprzeciętnie leży w rąk. Dostępny w kilku popularnych, stylowych kolorach, w tym różowym, złotym i czarnym z połyskującymi wykończeniami.
Galaxy J4+ posiada smukłą obudowę o zaokrąglonych krawędziach, która powoduje, iż telefon doskonale leży w rąk. Dostępny w kilku popularnych, stylowych kolorach, w tym różowym, złotym i czarnym z połyskującymi wykończeniami. Design i ekran Infinity
dobrze leży w rąk. Funkcjonalna pokrywa Gładkie zaokrąglone krawędzie i ergonomiczny kształt smukłej obudowy Galaxy J4+, sprawią że prosto obsłużysz go jedną ręką.
ekran Infinity. Sprawdź więcej Wysokiej klasy, 6-calowy wyświetlacz HD+ zagwarantuje ostrzejszy kontrast i bardziej aktywne barwy.
Bezproblemowa wielozadaniowość. App Pair Uruchom App Pair na ekranie głównym i włącz od razu dwie konieczne aplikacje. Prosta i wydajna wielozadaniowość. Możesz uruchomić równocześnie dwie aplikacje, takie jak wideo i komunikator, i wyświetlać je obok siebie.
Wygoda i wykorzystaneczność
wygodne odblokowywanie. Rozpoznawanie twarzy Bezpieczny, przystępny i prędki dostęp do telefonu za sprawą komfortowej technologii rozpoznawania twarzy. Telefon potrafi zidentyfikować właściciela nawet przy słabym oświetleniu. Ten sposób uwierzytelnienia jest jednym z najskuteczniejszych.
Pamięć z możliwością rozbudowy. Więcej miejsca 32 GB pamięci wewnętrznej starczy do codziennego używania smartfona. Jeśli potrzebujesz więcej miejsca, możesz powiększyć pojemność urządzenia choćby o 512 GB przy pomocy karty microSD*. * Karta nie jest załączona do zestawu
Dual SIM. Podwójna wygoda Dzięki opcji dual SIM* na urządzeniu możesz korzystać z dwóch numerów telefonu – osobistego i służbowego. Jedna karta może Ci służyć do połączeń i wiadomości, a druga do pracy w Internecie. Możesz równocześnie korzystać z dwóch kart SIM i dodatkowo zwiększyć pamięć smartfona kartą Micro SD*. * Karta nie jest dołączona do zestawu
Aparat
regulowana jasność błysku lampy. 3 poziomy flash Galaxy J4+ ma trzypoziomową regulację błysku z przodu, żeby Twoje selfie było idealne w dzień i w nocy.
Bądź unikatowy! świeże naklejki Udekoruj swoje zdjęcie naklejkami AR dzięki funkcji rozpoznawania twarzy. Naklejki ułożą się naturalnie w zależności od kąta i wyrazu twarzy. Możesz również spersonalizować fotografie za pomocą pieczątek, czy zmienić nastrój za pomocą filtrów.
Nowa Galeria. Wygodnie zarządzaj zdjęciami Galeria w Galaxy J4+ usprawnia porządkowanie i udostępnianie zdjęć. Funkcja Historie wykorzystuje dane o czasie, lokalizacji i rozpoznawaniu twarzy,automatycznie wytwarzać Historie. Sugeruje choćby odpowiednie motywy i podkład muzyczny. Dzięki paskowi wyszukiwania i kategoriom fotografii znalezienie udostępnianych treści będzie łatwiejsze.
Smart Switch
momentalnie przeniesiesz dane z aplikacją Smart Switch Wraz z nowym urządzeniem Samsung Galaxy uzyskasz dostęp do najnowszej aplikacji Smart Switch, umożliwiającej szybkie przeniesienie Twoich danych ze starego urządzenia. Prosto i błyskawicznie przeniesiesz swoje ulubione mp3, wideo, kontakty, fotografie, wiadomości, a choćby ustawienia alarmu, a także sieci Wi-Fi. Smart Switch działa na smartfonach z systemem Android, Symbian, iOS*, a także na BlackBerry. * System iOS zezwala na przenoszenie treści, które są własnością użytkownika. Nie uwzględnia to muzyki, filmów, aplikacji i zdjęć pobranych z iTunes.

599 PLN
Samsung Samsung SL-M2026
25 reviews

Zaprojektowana z myślą o łatwej i instynktownej obsłudze drukarka M2026W oszczędza Twój cenny czas i siły. Szybsza drukarka oznacza szybsze realizowanie kolejnych zadań. M2026, zaopatrzona w pamięć 8 MB, drukuje 20 stron na minutę. Drukarka M2026 drukuje tekst i obrazy w doskonałej jakości. Rozdzielczość 1 200 x 1 200 dpi uzyskiwana jest poprzez zmianę wymiaru punktów i ich rozmieszczenia. Oznacza to, iż Twoje wydruki będą eksponujeć się bogactwem detali i ostrością. Dzisiaj zaoszczędzisz nawet 20% tonera do drukarki dzięki zastosowaniu sterownika Samsung Easy Eco. To przydatne oprogramowanie redukuje także zużycie papieru i energii, umożliwiając użytkownikom eliminowanie zbędnego tekstu i obrazu i konwersję z bitmapy do szkicu. Sterownik Easy Eco pozostał wyznaczony w 2012 roku nagrodą za wyjątkowe osiągnięcia poprzez Buyers Laboratory (BLI). Konfiguracja produktu Drukarka, która powiększy możliwości twojego smartfona Drukuj i udostępniaj bez wysiłku za pomocą drukarki Samsung Xpress M2026. Drukuj z dowolnego miejsca dzięki Google Cloud Print Usługa druku bezprzewodowego Google Cloud Print współpracuje ze smartfonami, tabletami, Google Chromebook i komputerami stacjonarnymi i innymi urządzeniami z dostępem do internetu. Nieskomplikowana obsługa Zaprojektowana z myślą o prostej i intuicyjnej obsłudze drukarka M2026 oszczędza Twój cenny czas i siły. Drukowanie zawartości ekranu jednym przyciskiem Naciśnięcie jednego przycisku wysyła to, co widoczne na ekranie monitora, bezpośrednio do drukarki. Prędkie drukowanie Szybsza drukarka oznacza szybsze realizowanie kolejnych zadań. M2026, wyposażona w procesor 400 MHZ, drukuje 20 stron na minutę. Dopracowana jakość tekstu i obrazu na wydrukach Drukarka M2026 drukuje tekst oraz obrazy w wspaniałej jakości. Rozdzielczość 1 200 x 1 200 dpi jest uzyskiwana przez zmianę rozmiaru punktów i ich rozmieszczenia. Oznacza to, iż Twoje wydruki będą akcentujeć się bogactwem detali i ostrością. Wysokiej jakości wydruki niepowtarzalna technika ReCP (Rendering Engine for Clean Page) opracowana poprzez firmę Samsung polepsza ogólną jakość wydruków. Sterownik Easy Eco teraz zaoszczędzisz choćby 20% tonera do drukarki dzięki zaimplementowaniu sterownika Samsung Easy Eco. To przydatne oprogramowanie redukuje także zużycie papieru i energii, umożliwiając użytkownikom eliminowanie zbędnego tekstu i obrazu oraz konwersję z bitmapy do szkicu. Sterownik Easy Eco został wyrózniony w 2012 roku nagrodą za unikatowe osiągnięcia poprzez Buyers Laboratory (BLI). Poręczne wzornictwo Nie martw się, że drukarka „zagraci” przestrzeń wokół Ciebie. Jej kompaktowe i dopracowane wzornictwo sprawia, iż praca z nią należy do miłych. Śladowe rozmiary Jej podstawa zajmuje 33,1 x 17,8 cm, co powoduje, iż jest to najmniejsza drukarka laserowa producenta Samsung. Ergonomiczne wzornictwo Nastawiony na wygodę design łączy w sobie kolory hebanowego brązu i chłodnego popielu, które wyśmienicie współgrają ze środowiskiem roboczym. Kompleksowe rozwiązania Drukarka pozostała także zaopatrzona w oprogramowanie, dzięki któremu łatwiej uzyskasz wysokiej jakości wydruki. Easy Printer Manager Zdalnie kontroluj ustawienia drukarki i pilnuj jej status przy pomocy oprogramowania Easy Printer Manager.

207 PLN
Samsung Samsung WW80K5410UW
25 reviews

Poznaj cech pralki Samsung AddWash WW80K5410UW Kliknij albo najedź na cechę, by dowiedzieć się więcej. Dodatkowe drzwi AddWash W każdym momencie cyklu prania możesz otworzyć dodatkowe drzwi i dodać ubrania lub detergent. Technika Eco Bubble™ EcoBubble to intensywne bąbelki, które dużo szybciej wnikają w tkaniny i sprawniej usuwają zabrudzenia – nawet w zimnej wodzie. Program Pranie Codzienne Godzinny proces prania z drobnym zużyciem energii, który wykorzystuje moc bąbelków do usuwania plam i zabrudzeń. Funkcja aktywnej piany Opcja dopełniającej energicznej piany pozwoli Ci zlikwidować choćby najtrudniejsze zabrudzenia. Pralka zmiękczy najpierw zabrudzenia, czyniąc je łatwiejszymi do usunięcia. 13 programów prania, uzupełniające opcje i ustawienia Bogaty dobór programów prania: możesz wybierać spomiędzy programów z ustalonymi z góry parametrami lub ręcznie skonsolidować ustawienia prania, zgodnie ze swymi preferencjami. Autodiagnoza problemów Smart Check Aplikacja Smart Check to diagnoza i rozwiązywanie problemów pralki na Twoim smartfonie. Bęben Diamond™ Opływowy zarys bębna Diamond wydajność i finezyjność prania. Specjalnie wyprofilowane otwory, przypominające kształtem diamenty, bronią dzianiny przed zniszczeniem. Duże drzwi Crystal Gloss szerokie drzwi Crystal Gloss pozwalają łatwo wkładać i wyjmować choćby spore rzeczy, w tym np. Koce czy kołdry, oraz śledzić postępy prania. Kontrola ilości piany Pralka rozpozna zbyt dużą liczba piany i włączy uzupełniające płukanie. Samoczynny wybór parametrów prania Fuzzy Logic automatycznie dopasowuje ilość wody i energii do ciężaru prania, zmniejszając koszt każdego procesu prania. Ekoczyszczenie bębna Funkcja ekoczyszczenia za pomoca gorącej wody umożliwia zachowanie czystości i higieny bębna, membrany i szyby w drzwiach pralki. Silnik Digital Inverter™ - 10 lat gwarancji Silnik inwerterowy jest cichy, niedużo awaryjny i ma dłuższą żywotność, a także zużywa mniej energii, aniżeli uniwersalne silniki. 10-letnia gwarancja stanowi potwierdzenie jego jakości. Grzałka ceramiczna Podwójna warstwa ceramiczna broni grzałkę przed odkładającym się kamieniem. Zobacz jak działa Samsung AddWash Pralka Samsung AddWash - dopełniające drzwi technika Eco Bubble™ jak działa? technologia Eco Bubble™ w pralkach Samsung AddWash Silnik Digital Inverter™ Samsung AddWash - Pralka przypasowana do potrzeb i stylu życia Samsung AddWash | wygodny dostęp do bębna w każdej chwili Nowa pralka Samsung AddWash to możliwość dodawania kolejnych ubrań na każdym etapie prania, po włączeniu i rozpoczęciu cyklu. Czy zdarza Ci się znaleźć zagubioną skarpetę do pary już po włączeniu prania*? Nie ma problemu! dopełniające drzwi pralki mogą być otwarte w każdym momencie cyklu prania **. A może chcesz wyłącznie coś wypłukać lub odwirować? Specjalna aplikacja na smartfona powiadomi Cię o zbliżającym się płukaniu albo wirowaniu. *Dołożenie ciuchów w ciągu pierwszych 15 minut zagwarantuje 90% wypieralności. **Jeśli temperatura wewnątrz bębna nie przekracza 45℃. Uzupełniające drzwi AddWash | Bo żadna skarpetka nie zasługuje, żeby być samotna prosto i bezpiecznie dodawaj pranie w każdym momencie, bez zagrożenia wylania wody czy piany na podłogę. Wystarczą 4 proste kroki: Naciśnij przycisk “Pauza”. Naciśnij dopełniające drzwi AddWash w celu ich otwarcia. Dołóż zapomniane pranie. Zamknij dopełniające drzwi i naciśnij przycisk “Start”, żeby powrócić do przerwanego procesu prania. *Po naciśnięciu przycisku pauza trzeba poczekać 5 sekund, funkcja jest dostępna, jeśli temperatura prania nie przekracza 45℃. Zapomniane ubrania Dodawaj podczas prania zapomniane części garderoby, w każdym momencie procesu prania. Dodatkowy płyn zmiękczający Możesz dodać detergent lub płyn zmiękczający wprost do bębna, jeśli uznasz, że może ich być zbyt niedużo. Rzeczy wyłącznie do odwirowaniam Dodawaj w trakcie procesu płukania czy odwirowywania nie wymagające pełnego prania. Ochrona przed zafarbowaniem bezproblemowo dorzucisz chusteczki lokalizujące kolor, jeśli podczas prania któreś z ubrań zaczęło farbować. Wygodne wietrzenie starczy lekko uchylić uzupełniające drzwiczki, aby bez przeszkód wentylować bęben. Najwyższa skuteczność prania z technikami Samsung technika Eco Bubble™ | Bąbelki chronią Twoje ubrania, a Ty oszczędzasz energię! technologia Samsung Eco Bubble™* to najwyższa efektywność subtelnego prania, z najmniejszym realnym zużyciem energii. Wyjątkowy generator bąbelków łączy proszek, wodę i powietrze. Stworzona piana wnika w tkaniny 4 x szybciej niż w klasycznych pralkach, wykorzystując piorące parametry detergentu bardziej sprawnie. Dzięki czemu choćby pranie w zimnej wodzie wystarczy **, by trwale zlikwidować zabrudzenia. Chroń jednocześnie swoje ubrania, jak i portfel! * przejrzyj więcej na www.ecobubble.samsung.

2149 PLN
Samsung Samsung WW60K42138W
25 reviews

TECHNOLOGIE WYGODA I DESIGN OBSŁUGA I KONTROLA OSZCZĘDNOŚĆ NA LATA BEZPIECZEŃSTWO PORÓWNANIE linii CZĘSTE PYTANIA NAJWAŻNIEJSZE parametry dodatkowe drzwi AddWash Pralka typu Slim technologia Eco Bubble™ Bęben Diamond Digital Inverter Fuzzy Logic TECHNOLOGIE Samsung AddWash Dodawaj ubrania kiedy chcesz Samsung AddWash to pralka z progresywnymi drzwiami, które umożliwiają dodawanie ubrań na każdym etapie prania. Wystarczy zatrzymać pracę pralki, otworzyć drzwi AddWash*, dodać rzeczy i wznowić pracę pralki. To takie proste. Możesz również używać dodatkowych drzwi żeby dodać płyn zmiękczający albo dodać ubranie tylko na etapie płukania bądź wirowania. * Jeśli temperatura we wnętrzu bębna nie przekracza 50°C Zapomniane ubrania Dodawaj w trakcie prania zapomniane części gareroby, w każdym momencie procesu prania. Dodatkowy płyn zmiękczający Możesz dodać płyn zmiękczający wprost do bębna jeśli uznasz, że było go zbyt niedużo. Rzeczy jedynie do odwirowania Dodawaj ubrania podczas procesu płukania czy odwirowywania nie wymagające pełnego prania. Wygodne wietrzenie starczy lekko uchylić uzupełniające drzwi żeby bez przeszkód wentylować bęben. Technologia Eco Bubble™ produktywne pranie nawet w niskiej temperaturze technologia Samsung Eco Bubble pozwoli Ci przy niewielkim zużyciu energii prać skutecznie nawet subtelne tkaniny. Nieszablonowy generator bąbelków jeszcze przed rozpoczęciem cyklu prania łączy proszek, wodę i powietrze w intensywną pianę. Następnie trafia ona do bębna gdzie wnika w dzianiny 40 x szybciej niżeli w klasycznych pralkach, wydajniej wykorzystując czyszczące cechy detergentu. Na dodatek Twoje ubrania nie mają bezpośrednio styczności z proszkiem, dlatego nie zdarza się żeby pozostał on na ubraniach. Ponieważ w generatorze bąbelków wszystko mieszane jest w zimnej wodzie oszczędzasz energię a dynamiczna piana usuwa zabrudzenia wydajnie zarówno w zimnej jak i ciepłej wodzie. *Przetestowano zgodnie z IEC 60456-2010/wsad 4 kg/pranie zimne Super Eco (WF80F5E5U4W) w porównaniu z programem do prania bawełny w 40ºC (WF0702WKU) bez technologii Eco Bubble. Funkcja aktywnej Piany usuwa choćby uporczywe plamy aktywna Piana pomaga usunąć nawet najistotniej uporczywe plamy na Twoich ubraniach. Dodatkowa faza namaczania, przed rozpoczęciem prania, pozwala bąbelkom wniknąć we włókna dzianin i zmiękczyć zabrudzenia, czyniąc je łatwiejszymi do usunięcia*. Wydajnie usuwają choćby tak uporczywe zabarwienia, jak ślady po krwi, kakao, tłuszczu, owsiance, herbacie, winie, pomidorach, ołówku, błocie, makijażu, szmince i trawie. * Test w oparciu o IEC 60456 edycji 5. / wsad 8 kg / pranie Bubble Soak (WF80F5E5U4W) w porównaniu z programem do prania bawełny w 40ºC (WF0702WKU) bez technologii Bubble Soak. Fuzzy Logic atrybuty dobrane do potrzeb Fuzzy Logic to system czujkaów, które kontrolują temperaturę, czas prania, skuteczność płukania i inne. Automatycznie dopasowuje ilość pobieranej wody lub zmienia obroty, jeśli pranie jest rozłożone nierównomiernie. Dzięki tej funkcji twoje rachunki za energię i wodę będą niższe. OSZCZĘDNOŚĆ NA LATA Silnik Digital Inverter™ 10 lat gwarancji Digital Inverter™ zużywa pokaźnie mniej energii aniżeli silniki konwencjonalne. Jest przy tym niezwykle trwały, zyskujesz więc pewność, że będzie pracował długo i niezawodnie, co potwierdza certyfikat stowarzyszenia VDE (Verband Deutscher Elektrotechniker) "choćby 20 Lat Działania". Jesteśmy pewni, iż Digital Inverter™ będzie działał bez zarzutu, dlatego dajemy na niego aż 10 lat gwarancji. Redukcja wibracji i hałasu Oszczędność i komfort Pralka AddWash ma specjalne wytłoczenia po bokach produktywnie zmniejszające drgania powstające w trakcie odwirowania. Ponadto detektor drgań technologii VRT-Plus wykrywa wibracje spowodowane przez wirowanie i w razie zapotrzebowania dopasowuje obroty tak, żeby rozłożyć równomiernie wsad i obniżyć drgania. Zapewnia to cichą i jednostajną pracę, więc możesz robić pranie choćby w nocy, wykorzystując niższą taryfę opłat za energię elektryczną. Grzałka ceramiczna broni pralkę przed kamieniem Pralka Samsung AddWash ma grzałkę pokrytą podwójną warstwą ceramiczną. Dzięki tej nad wyraz gładkiej powłoce kamień na grzałce osadza się wolniej. To rozwiązanie broni grzałkę i zasadniczo wydłuża żywotność Twojej pralki. WYGODA I DESIGN Pralka z opcją suszenia Oszczędność miejsca i energii Pralko-suszarki Samsung to znakomite rozwiązanie, dla osób które dysponują ograniczonym miejscem. Nie Ci trzeba drugiego urządzenia, bo dzięki funkcji elektrycznego suszenia ubrania wyjmujesz suche i gotowe do prasowania. Sprawia to, że nie musisz również rozstawiać żadnych dodatkowych suszarek. W dodatku oszczędzasz pieniądze, bo zużywasz mniej energii, w przypadku dwóch oddzielnych sprzętów.

1511.3 PLN
Samsung Samsung Galaxy S6 Edge Plus 32GB SM-G928
25 reviews

Wybrane atrybuty Wyświetlacz5.7" Quad HDSuper AMOLED2560x1440 WykonanieLśniące szkłoCorning Gorilla Glass 4metalowa ramka AparatMatryca 16 MPobiektyw F1.9gotowy w 0,6 sek Procesor14-nanometrowyośmiordzeniowy64-bitowa architektura DźwiękUltra High Quality Audioredukcja szumów i zniekształceń BateriaUltrapojemna bateriaładowanie indukcyjne Odkryj Galaxy S6 edge+ Pierwszy smartfon z obustronnie odkształconym ekranem podbił i zadziwił świat.dzisiaj postanowiliśmy go udoskonalić. Galaxy S6 edge+ stał się obszerniejszy i mocniejszy. Szlachetna pokrywa z metalu i szkła kryje w sobie możliwości, które wyznaczają nowy kierunek współczesnej technice. Samsung Galaxy S6 edge+ | kształt świetny. Teraz w obszerniejszym wydaniuGalaxy S6 edge+ jest jeszcze pokaźniejszy. Obszerny, podwójnie wykrzywiony ekran dodaje głębi filmom i grom, pozwala tworzyć więcej, widzieć więcej i odczuwać więcej. Jednocześnie urządzenie zachowuje smukły profil i niewielką wagę. Monolityczna pokrywa ze szkła Corning® Gorilla Glass® 4 i metalu imponuje mistrzowskim wykonaniem. Zniewolisz się jakością tworzyw i zapragniesz mieć Galaxy S6 edge+ zawsze przy sobie. Wyświetlacz 5,7" Quad HD Super AMOLED | olśniewające kolory i ostrość. W każdym z 8mln pikseliWiększy wyświetlacz to większe możliwości. Ekran 5,7 cala pozwala w pełni zobaczyć możliwości technice Quad HD Super AMOLED. Zniewalają żywe, nasycone kolory i perfekcyjna ostrość obrazu. Adaptacyjny ekran, dostosowujący się do oświetlenia, zapewnia widoczność w każdych warunkach. Dwustronnie wykrzywiony ekran | świeże możliwości i funkcjonalnościPrzestrzeń pozyskana na bokach ekranu nie tylko mieni się pełnią barw. Kreuje możliwości dla nowych funkcjonalności Galaxy S6 edge+. Dobierz barwy do pięciu najbliższych Ci osób i przypisz je do wykrzywionego wyświetlacza,ekspresowo do nich dzwonić i pisać. Dzięki postępowym sposobom powiadamiania możesz prosto sprawdzić, kto próbuje sie z Tobą skontaktować, choćby kiedy telefon leży ekranem do dołu. Lepsza funkcja OnCircle pozwala komunikować się z ulubionymi kontaktami na mnóstwo najróżniejszych sposobów. UHQ Audio | Stworzyliśmy dźwięk na nowo. Wyłącznie w Galaxy S6 edge+Wiemy, że telefon nie służy jedynie do dzwonienia. Może być przenośnym centrum rozrywki, gdzie muzyka jest równie ważna co obraz. Dlatego w Galaxy S6 edge+ poprawiliśmy dźwięk, udostępniając wysoką jakość Ultra High Quality Audio. Wprowadziliśmy jeszcze lepszą redukcję szumów i zniekształceń. Dzisiaj jednocześnie odtwarzanie przewodowe, jak i bezprzewodowe pozwoli Ci odczuć nieprzeciętnej dotąd jakości brzmienia w urządzeniach mobilnych*. *Lepsza jakość dźwięku przewodowo dostępna dla wszelkich sprzętów (pliki zapisane w pamięci telefonu oraz YouTube), UHQ Audio bezprzewodowo przystępne dla maszyn z serii Samsung Level Pro. Aparat 16 Mpix | Jaśniejszy. Doskonalszy. Gotowy w mniej aniżeli sekundęGalaxy S6 edge+ może śmiało zastąpić zwykły aparat fotograficzny. Ulepszona optyka plus funkcje takie jak HDR w trybie rzeczywistym, optyczna stabilizacjia obrazu i podążający Autofokus umożliwiają robienie nadzwyczajnej jakości zdjęć. Równocześnie przedni, jak i tylny aparat posiadają obiektywy o znacznej jasności F1.9, co zagwarantuje bardzo jasne i żywe ujęcia. Dzięki matrycy o wysokiej rozdzielczości 16 Mpix obraz będzie wyraźny i szczegółowy. Znaczne kąty w Trybie Selfie (90°) i Panoramiczne Selfie (120°) zaskakują nieprzeciętnymi dotąd możliwościami. A wszystko w mniej niżeli sekundę po wciśnięciu przycisku Home. Nowoczesna bateria | Ultraszybkie ładowanie. Także bezprzewodowoTo zrozumiałe, iż telefon z tak bogatym wnętrzem chcesz posiadać za każdym razem przy sobie. Dlatego zasadniczo udoskonaliliśmy proces ładowana baterii. Pełne ładowanie akumulatora za pomocą klasycznej ładowarki trwa tylko 90 minut*, a bezprzewodowe tylko 120 minut**. To odpowiednio o 10% szybciej dla ładowania przewodowego i ponad 30% szybciej dla bezprzewodowego w porównaniu z Galaxy S6 edge. Stylowe ładowarki indukcyjne wyznaczają nowy kanon w najwygodniejszym sposobie dobierania energii. *szybkie ładowanie wymaga ładowarki zawartej w komplecie podstawowym.**Ultraszybkie ładowanie bezprzewodowe wymaga przeznaczonej ładowarki bezprzewodowej. Olbrzymia wydajność | Niezwykła moc. Niezwykłe możliwościWydajność nabiera nowego znaczenia. Powiększyliśmy pamięć RAM Galaxy S6 edge+ do 4GB. Zbudowany w oparciu o 64-bitową architekturę procesor produkowany w 14nm procesie technologicznym dostarcza więcej mocy, a przy tym jest bardziej energooszczędny. Ultraszybka pamięć LPDDR4 i progresywny procesor graficzny oferują niespotykane osiągi. System i aplikacje są ekspresowo uruchamiane, a Ty możesz korzystać z płynnej wielozadaniowości i produktywnie obsługiwanych multimediów. Komputer, telewizor | Płynna synchronizacjaZ SlideSync 3.0 przenoszenie fotografii do komputera jest banalnie proste. Teraz możesz także odbierać wiadomości, a nawet prowadzić rozmowy bezpośrednio z komputera.Jednym ruchem podłączysz swój telefon pod telewizor. Wykorzystaj konto Samsung albo Bluetooth do sparowania maszyn, a następnie oglądaj na sporym ekranie treści znajdujące się na smartfonie - i na odwrót*. * Funkcja przystępna wyłącznie dla linii telewizorów z systemem Tizen i obsługą Bluetooth z roku 2015 i późniejszych. Towarzysz życia | Przeżywaj więcej. Dziel się wrażeniamiNawet najnowocześniejsza technologia jest nieprzydatna, jeśli nie służy ludziom. 10 czujników zastosowanych w Galaxy S6 edge+ pomoże Ci wejść na nowy poziom osiągnięć sportowych, które możesz transmitować na żywo poprzez Live Broadcast* i bezpośrednio udostępniać w sieci. Starczy włączyć nagrywanie, by film został na żywo strumieniowany na Twój kanał na YouTube. Za pomocą superszybkiego Internetu i w rewelacyjnej jakości. *Live Broadcast odbywa się przy pomocy platformy YouTube. Czytnik linii papilarnychUdoskonalony czytnik linii papilarnych zezwala na odblokowanie i zabezpieczenie telefonu jednym dotknięciem palca. Zabezpiecza także dane. W sytuacji kradzieży nikt nie będzie miał dostępu do Twoich danych. Profesjonalna platforma bezpieczeństwaInnowacyjne zabezpieczenia Samsung KNOX to gwarancja najwyższych dostępnych kanonów bezpieczeństwa. Platforma zapewnia ochronę przed złośliwymi atakami w czasie rzeczywistym, ze skutecznością wymaganą w systemach wojskowych. Aplikacje Samsung | Poznaj aplikacje, które pomogą Ci w pełni wykorzystać Galaxy S6 edge+Wszystkie znajdziesz i pobierzesz w Galaxy Apps Smart Manager | Zarządzanie stanem telefonuNowa aplikacja Smart Manager to dostęp do najpotrzebniejszych danych na temat stanu baterii, przestrzeni danych, pamięci RAM, zabezpieczeń i innych. Funkcja Quick Check pozwala także na szybkie usunięcie niepotrzebnych plików i ulepszenie sprawności za jednym dotknięciem. S-Voice | Osobisty asystentOsobisty asystent i nawigator wiedzy, który jest przystępny we zastosowanej aplikacji. S-Voice wykonuje komendy głosowe użytkownika, zezwalające wyszukiwać dane w internecie, lecz także wykonywać połączenia telefoniczne, otwierać aplikacje, ustawiać alarmy czy aktualizować Facebooka lub Twittera. *aktualnie obsługiwane języki to angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, rosyjski i koreański. S-Health 4.0 | Osobisty trenerNajnowsza wersja bardzo lubianej aplikacji do monitorowania trybu życia. Telefon pomaga nam kontrolować wyniki treningów, codzienne spożycie kalorii i wagę. Postępy można śledzić na wykresach i w tabelkach. W jednym miejscu zbierzesz wszystkie swoje dokonania i statystyki. Samsung Gifts | Wykorzystaj w pełni możliwości Galaxy S6 edge+Na prawidłowy początek przygody dostajesz zestaw wartościowych aplikacji, które wzbogacą każdy Twój dzień. Bezproblemowo pobierzesz je poprzez widżet Galaxy Gifts i aplikację Samsung Apps. Wybrane aplikacje w Samsung Galaxy Gifts SkyCash | Portfel w telefonieSkyCash to niezależny system płatności poprzez telefon komórkowy. Płać aplikacją za bilety komunikacji miejskiej, kolejowej, bilety do kina czy parking. Legimi | E-booki bez limitówWirtualna księgarnia z bogatą ofertą e-booków. W prezencie przez 3 miesiące.**Konieczność podania numeru karty kredytowej Kick | niepowtarzalna aplikacja dla wielbicieli piłki nożnejTylko na urządzeniach Samsung. Piłka nożna coraz bardziej staje się nauką. Stworzyliśmy więc aplikację, która rozszerzy Twoją wiedzę o futbolu. Kick na bieżąco dostarcza informacje przed, w trakcie i po oglądanym meczu. OneDrive | 100 GB pamięci w chmurzeOneDrive to miejsce dla wszelkich Twoich plików, jednocześnie prywatnych jak i firmowych. Z Galaxy S6 edge+ dostaniesz dodatkowo 100 GB miejsca na dwa lata. Recenzja Samsung Galaxy Edge+"(..) miałem okazję używać najnowszego Edge’a jako mojego głównego smartfonu i sprawdzić jak daje sobie radę na codzień. Czy edge+ zdał ten egzamin? Tak,wszystkich szczegółów dowiecie się w recenzji!" Kliknij w logo portalu żeby przejść do artykułu Akcesoria do Galaxy S6 edge+ Etui ochronne | Kolorowe lub ultraprzezroczysteMożesz wybierać pomiędzy etui klarownym, półtransparentnym, a wystrzałowo barwnym. Jeśli chcesz zaakcentujeć unikatowy design telefonu wybierz klarowne Clear View Cover lub Clear Cover ze wzorem. Z Glitter Cover zabłyśniesz fantastycznymi, lśniącymi kolorami. A Glossy Cover ochroni telefon półkrystaliczną, barwną i finezyjną osłoną. Inteligentne Etui | poręczne i innowacyjneStworzone specjalnie dla Galaxy S6 edge+ etui z klawiaturą Qwerty pozwoli Ci odkryć nowy wymiar pisania. S View Cover to klasyczne etui z okienkiem, które zezwala na prędki podgląd ekranu. Jeśli szukasz użytecznego etui z kieszonką, to rewelacyjnie stanie na wysokości zadania Flip Wallet, dostępny w sześciu kolorach z wykończeniem przypominającym skórę. Ładowanie | Wygoda i błyskawiczne tempoCiesz się szczególnie komfortowym, bezprzewodowym uzupełnianiem baterii przy pomocy stylowej ładowarki indukcyjnej. Natomiast jeśli zależy Ci na czasie, skorzystaj z superszybkiej ładowarki mobilnej. Wyśmienitym rozwiązaniem jestprogresywne etui z bankiem energii. Dźwięk | Usłysz jakość Ultra HQWykorzystaj nadzwyczajną jakość dźwięku Galaxy S6 edge+ dzięki akcesoriom audio. Z bezprzewodowymi słuchawkami Level On Pro doznasz symfonicznego brzmienia. Bezprzewodowe słuchawki Level U pozwolą Ci radować się muzyką gdziekolwiek jesteś. A przy pomocy przenośnych głośników Level Box Mini podzielisz się nią z bliskimi. Zawartość pudełka Smartfon Samsung Galaxy S6 edge+zestaw dousznych słuchawekZasilacz USBKabel USBGwarancja, instrukcja obsługiNarzędzie do otwierania tacki na kartę SIM. Uzupełniające informacje Jakimi parametrami różni się Galaxy s6 edge+ od Galaxy s6 edge?najczęściej wielkością ekranu: Galaxy S6 edge+ ma 5,7-calowy (518 ppi), a Samsung Galaxy S6 edge ma 5,1-calowy ekran (577 ppi), przy czym rozdzielczość na obu urządzeniach jest taka sama i wynosi 2560 x 1440 pikseli. Galaxy S6 edge+ ma też 4GB RAM i baterię o obszerności 3000 mAh, w trakcie gdy S6 edge ma 3GB RAM i 2600 mAh, czyli takie cechy, żeby oba urządzenia zagwarantujeły niezwykłe płynne i długie działanie. Galaxy S6 edge+ posiada też pokaźniejszy dobór asygnowanych akcesoriów. Czy odkształcony wyświetlacz przeszkadza i nie powoduje, iż obszar roboczy wydaje się mniejszy?Nowy, podwójnie odkształcony ekran w Galaxy S6 edge+ ma udoskonalać wrażenia z stosowania smartfona. Choćby najzwyklejsza strona w internecie zdaje się zyskiwać nowy rozmiar, nie wspominając o zdjęciach czy filmach. Odkształcony ekran nie mapokaźniejszego wpływu na czytelność tekstu. Jak mogę przenieść dane ze starego telefonu na Galaxy S6 edge+?Niezależnie czy przełączasz się z urządzenia z systemem Android czy iPhone, Samsung Smart Switch™ z łatwością prześle kontakty, zdjęcia, muzykę, filmy, wiadomości, notatki, kalendarz i nie tylko do Twojego smartfona Galaxy S6 edge+. Instrukcję krok po kroku wyszukasz na: http://www.samsung.com/pl/smartswitch/.

1571 PLN
Samsung Samsung Galaxy Note 8 Dual SIM
25 reviews

Samsung Galaxy Note 8

Poznaj ultrawydajny Samsung Galaxy Note 8. Pracuj z wieloma aplikacjami i zobacz więcej na ekranie 6,3" Infinity. Użyj rysika SPen, dzięki któremu edycja dokumentów staje się łatwiejsza i bardziej instynktowna. Szklana obudowa smartfonu jest skutkiem harmonijnego połączenia estetyki wykonania i elegancji. Co więcej, bezramkowa kompozycja jest odporna na wodę i kurz. Note 8 może się pochwalić także podwójnym aparatem Dual Pixel 12 Mpix, którym wykonasz wyraźne i pełne detali fotografie.


Rysik S Pen

Odkryj nowy praktyczny sposób zapisywania notatek. Rysik S Pen umożliwia dodanie szybkiego tekstu bez konieczności odblokowywania ekranu Galaxy Note 8. W dodatku, dzięki aplikacji „Notatka Wyłączonego Ekranu" z łatwością sprawdzisz i edytujesz wcześniej dodane adnotacje. Często pracujesz z obcojęzycznymi dokumentami? Unieś lekko rysik nad powierzchnię ekranu, a Note 8 przetłumaczy dla Ciebie tekst. Funkcja ta dotyczy jednocześnie pojedynczych słów jak i całych zdań. Rysik S Pen rozpoznaje 4096 stopni nacisku. Skrupulatnie przechwycisz i edytujesz notatkę w każdej chwili. Co więcej, S Pen nie wymaga ładowania i jest niepodatny na wodę oraz kurz.


Dwa wspaniałe aparaty 12 Mpix

Samsung Galaxy Note 8 wyposażono w podwójny aparat 12 Mpix z technologią Dual Pixel i przysłoną f/1.7. W efekcie do matrycy dociera więcej światła, a fotografie są jaśniejsze i bardziej szczegółowe. Uchwycisz nawet oddalone przedmioty, ponieważ teleobiektyw aparatu ma dwukrotny zoom optyczny i udoskonalony zoom cyfrowy. Pożegnaj rozmyte ujecia. Aparaty Galaxy Note 8 posiadają podwójną optyczną stabilizację obrazu. Zapewnia ona jednostajne zdjęcia zarówno przy pokaźnym zbliżeniu jak i w trakcie fotografowania w ruchu. Tobie pozostaje już wyłącznie wybrać pole ostrości, dzięki funkcji Live Focus i wykonać piękną artystyczną fotografię


Efekt bokeh odkryty na nowo

Efekt bokeh to rozmycie obiektów znajdujących się poza głębią ostrości. Dzięki funkcji ostrość live wykorzystasz go w zdjęciach robionych Twoim Samsung Galaxy Note 8. Twórz niesamowite portrety, ukrywaj zaburzające kombinację detale, baw się kolorami i oszałamiaj zdjęciami. Dzisiaj wszystkie Twoje ujęcia będą precyzyjnie takie, jak chcesz.


wyświetlacz Infinity w Galaxy Note 8

ekran 6,3" Infinity w proporcjach 18,5:9 oddaje do Twojej dyspozycji pokaźniejszą przestrzeń roboczą niż w poprzednich modelach kolekcji Note. Wysmakowany profil i symetrycznie wykrzywione szkło wyświetlacza Super AMOLED daje wrażenie niekończącego się obrazu. Spora przekątna upraszcza prace z dwoma aplikacjami na raz. Na podzielonym ekranie wykonasz więcej w krótszym czasie.


Wyższy poziom gamingu

Rozgrywka nabiera tempa. Emocje sięgają zenitu. Z Samsung Galaxy Note 8 gry są jeszcze bardziej intensywne. Wszystko za sprawą technologii Vulkan Api. Optymalizacja działania sterowników zapewnia obszerniejszą wydajność i uniemożliwia przycięciom obrazu. Lecz to nie wszystko. Dzięki niej zużycie energii jest mniejsze. Tym samym dłużej będziesz radować się grą w najnowsze tytuły.


Ośmiordzeniowy procesor

Samsung Galaxy Note 8 to lider efektywności. Wyposażono go w ultraszybki, ośmiordzeniowy procesor wsparty poprzez 6 GB pamięci RAM. Dzięki temu smartfon oferuje niespotykaną wielozadaniowość. Note 8 poradzi sobie również w trudnych warunkach. Jest wytrzymały na wodę i kurz, więc możesz go używać równocześnie na plaży jak i w deszczu. Co więcej, dokument IP68 oznacza, że wytrzyma do 30 min całkowitego zanurzenia na głębokości 1.5 m. Galaxy Note 8 wykorzystuje bezawaryjny system zabezpieczeń,bronić dostęp do Twoich plików. Wybierz sposób w jaki odblokowujesz smartfon. Wykorzystaj do tego czytnik linii papilarnych lub skaner tęczówki. Możeszbronić najcenniejsze dane przy użyciu bezpiecznego folderu w oddzielnej ukrytej przestrzeni pamięci smartfonu.


Funkcja parowania aplikacji

Poznaj nową definicję wielozadaniowości. Dzięki funkcji parowania otworzysz dwie aplikacje jednym dotknięciem. To wystarczy, by smartfon był gotowy pracować tak, jak lubisz. Używanie nawigacji i słuchanie ulubionych albumów? Robienie zakupów z pomocą recenzji? Tworzenie notatek w trakcie prac nad projektem? W jaki sposób Samsung Galaxy Note 8 może Ci pomóc?

2267 PLN
Samsung Samsung Galaxy S9 SM-G950
25 reviews

Samsung Galaxy S9
Opowiedz swoją historię zdjęciami, zatrzymując je w kadrze aparatem Samsung Galaxy S9. Wykorzystaj w tym celu niezwykłe możliwości, jakie gwarantuje świeże podejście do fotografii mobilnej, a także szereg prekursorskich technologii zamkniętych w smukłej, designerskiej obudowie pozbawionej ramek. Przekonaj się też, jak żywe są wspomnienia, gdy oglądasz je na ekranie Infinity QHD+ 5,8. Galaxy S9 to doskonałość w najpiękniejszym wydaniu.

Dwie przysłony w jednym aparacie

Zachowaj idealną ostrość filmów i zdjęć niezależnie od towarzyszących Ci emocji. Aparat 12 Mpix Galaxy S9 wzbogacono o stabilizację obrazu OIS, która uniemożliwia rozmyciu obrazu, podczas gdy Ty skupiasz się na utrwalaniu chwili. Pomogą Ci w tym dwie przysłony (f/2.4, a także f/1.5), dzięki którym jesteś gotowy do fotografowania o każdej porze dnia i nocy. Samsung daje Ci też możliwości technice Super Speed Dual Pixel, by każdy kadr mógł wyrażać więcej niżeli 1000 słów.

Odkrywaj chwile na nowo

Każdy szczegół ma znaczenie, a Samsung Galaxy S9 potrafi uchwycić je bezbłędnie. Nagrywa filmy w trybie Super Slow-mo z szybkością 960 klatek na sekundę, odtwarzając je potem sekunda po sekundzie, zezwalając przeżywać utrwalone chwile w zupełnie nowy sposób. Ponieważ aparat posiada superczułą przysłonę f/1.5 możesz robić zdjęcia w nocy, a mimo to zachowasz trudne , a także tę unikalną grę barw, która czyni noc tak magiczną. Nowością jest zabawa portretami, dającymi się zamieniać w animowane awatary.

Głośniki stereo od AKG
Dźwięk i obraz tworzą nierozerwalną całość. W Galaxy S9 kapitalny obraz ekranu Infinity uzupełnia dźwięk stereo emitowany poprzez dwa głośniki AKG. Umieszczono je na przeciwległych bokach smartfona, więc brzmienie rozchodzi się równomiernie w przestrzeni, dostarczając niezapomnianych wrażeń w filmach, klipach i w trakcie słuchania muzyki.

wyświetlacz Infinity QHD+
Zyskaj wyjątkową swobodę obsługi aplikacji, uruchamiając dwie w tym samym czasie. Na przestronnym ekranie Galaxy S9 dokonasz tego bez problemu, w czym pomogą proporcje 18,5:9. Jednak wielka przestrzeń to wszystko. Samsung idzie o krok dalej łącząc szczegółowość rozdzielczości QHD+ i bajeczne kolory matrycy Super AMOLED z przekątną 5,8. Tak powstał ekran Infinity, który będzie początkiem każdej przygody z Galaxy S9.

Ochrona Galaxy S9
Wybierz najwygodniejszy sposób odblokowywania smartfona spomiędzy trzech oferowanych poprzez Samsung Galaxy S9. Po pierwsze funkcja rozpoznawania twarzy, rozpoznająca Twoje oblicze błyskawicznie i bezbłędnie. Po drugie skaner tęczówki, odczytujący jej profil w mgnieniu oka. Po trzecie czytnik linii papilarnych, ulokowany w najwygodniejszym miejscu, czyli tuż pod aparatem głównym.

Swoboda wykorzystywania
Zabierz Galaxy S9 w podróż. Bez względu na jej długość. Bez względu na warunki. Uszczelniona budowa z certyfikatem wytrzymałości IP68 jest oparte działaniu wody i pyłu, będąc przy Tobie też w trudnych chwilach. Urządzeniu nie zabraknieniespodzianie energii, bo bateria 3000 mAh nie tylko długo zasila podzespoły, ale i daje się błyskawicznie uzupełnić dzięki szybkiemu ładowaniu portem USB C.

komplet Guard S9
W ramach zestawu Guard S9 możesz liczyć na profesjonalną pomoc infolinii i opcję zdalnego wsparcia dla Galaxy S9. W przypadku awarii telefon zostanie naprawiony w ciągu dwóch godzin albo wymieniony na nowy w trybie door-to-door. Co więcej, marka przedłuży gwarancję na smartfon o kolejny rok. Żeby skorzystać z oferty należy zarejestrować smartfon na stronie:
www.guards9.samsung.pl.
* szczegóły w regulaminie na stronie www.guards9.samsung.pl

2230 PLN
Samsung Samsung Galaxy S7 32GB SM-G930
25 reviews

 • cechy dodatkowe: auto focuss-voiceWi-Fi direct
 • atrybuty uzupełniające: Wi-Fi directs-voiceauto focus
 • właściwości uzupełniające: s-voiceWi-Fi directauto focus
 • cechy dodatkowe: auto focusWi-Fi directs-voice
 • parametry uzupełniające: s-voiceauto focusWi-Fi direct
 • właściwości uzupełniające: Wi-Fi directauto focuss-voice
 • Czas pracy: transmisja 3G do 11h, transmisja LTE do 13h, transmisja Wi-Fi do 15h, odtwarzanie wideo do 15h, słuchanie muzyki do 45h, rozmowa 3G WCDMA do 22h
 • Częstotliwości: 8002100260085090018001900 Hz
 • Częstotliwości: 850, 900, 1800, 1900, 800, 2100, 2600 MHz
 • Częstotliwości: 8501900180090026008002100 MHz
 • Częstotliwości: 1900900180085026008002100 MHz
 • Częstotliwości: 1800190090085021002600800 MHz
 • Częstotliwości: 8509001800190080021002600 MHz
 • Częstotliwości: 8001900180026002100850900 MHz
 • Częstotliwości: 1900900800260021001800850 MHz
 • Częstotliwości: 9001900180085026002100800 MHz
 • Częstotliwości: 1900800260018002100900850 MHz
 • Częstotliwości: 1900900850180021008002600 MHz
 • Częstotliwości: 9001800190085026008002100 MHz
 • Częstotliwości: 8501900900180080021002600 MHz
 • Częstotliwości: 8501900180090021002600800 MHz
 • Częstotliwości: 1800900850190080021002600 MHz
 • Częstotliwości: 1800190090085080021002600 MHz
 • Częstotliwości: 1900900260018008502100800 MHz
 • Częstotliwości: 2600800210085019009001800 MHz
 • Częstotliwości: 1800190085090021008002600 MHz
 • Częstotliwości: 1800190085090080026002100 MHz
 • Częstotliwości: 1900850900180026002100800 MHz
 • Częstotliwości: 2100260080090085019001800 MHz
 • Częstotliwości: 2100800260090085018001900 MHz
 • Częstotliwości: 1900180090080026002100850 MHz
 • Częstotliwości: 2100800260018001900850900 MHz
 • Częstotliwości: 9008501800210019008002600 MHz
 • Częstotliwości: 2100800260085090019001800 MHz
 • Częstotliwość: 2300 Hz
 • Częstotliwość: 2300 MHz
 • Czujniki: akcelerometrbarometrczujnik geometrycznyczujnik RGBczujnik zbliżeniowyczytnik linii papilarnychmagnetometrpulsometrżyroskop
 • Czujniki: detektor geometrycznyakcelerometrbarometrczujnik RGBmagnetometrczujnik zbliżeniowyczytnik linii papilarnychżyroskoppulsometr
 • Czujniki: czytnik linii papilarnychakcelerometrbarometrczujnik geometrycznypulsometrczujnik RGBczujnik zbliżeniowymagnetometrżyroskop
 • Czujniki: czytnik linii papilarnychczujnik geometrycznyakcelerometrczujnik RGBbarometrżyroskopmagnetometrpulsometrczujnik zbliżeniowy
 • Czujniki: akcelerometrczujnik zbliżeniowyżyroskopmagnetometrczujnik geometrycznyczytnik linii papilarnychpulsometrbarometrczujnik RGB
 • Czujniki: czujka zbliżeniowyczujnik geometrycznyakcelerometrżyroskopmagnetometrbarometrczytnik linii papilarnychpulsometrczujnik RGB
 • Czujniki: barometrczujnik geometrycznyczytnik linii papilarnychczujnik RGBczujnik zbliżeniowypulsometrmagnetometrżyroskopakcelerometr
 • Czujniki: czujka RGBczytnik linii papilarnychpulsometrmagnetometrżyroskopakcelerometrczujnik geometrycznybarometrczujnik zbliżeniowy
 • Czujniki: akcelerometrbarometrczujnik RGBżyroskoppulsometrczujnik geometrycznyczytnik linii papilarnychczujnik zbliżeniowymagnetometr
 • Czujniki: akcelerometrpulsometrczujnik RGBmagnetometrżyroskopczujnik geometrycznyczytnik linii papilarnychczujnik zbliżeniowybarometr
 • Czujniki: czujka geometrycznyżyroskopbarometrakcelerometrczujnik zbliżeniowymagnetometrczujnik RGBczytnik linii papilarnychpulsometr
 • Czujniki: czytnik linii papilarnychczujnik geometrycznyczujnik zbliżeniowymagnetometrczujnik RGBakcelerometrbarometrpulsometrżyroskop
 • Czujniki: detektor geometrycznymagnetometrbarometrakcelerometrczujnik RGBczujnik zbliżeniowyczytnik linii papilarnychżyroskoppulsometr
 • Czujniki: czujnik geometrycznyczujnik RGBpulsometrżyroskopakcelerometrczujnik zbliżeniowybarometrczytnik linii papilarnychmagnetometr
 • Czujniki: akcelerometrczujnik RGBbarometrczytnik linii papilarnychczujnik zbliżeniowypulsometrczujnik geometrycznymagnetometrżyroskop
 • Czujniki: barometrczujnik zbliżeniowyczytnik linii papilarnychakcelerometrczujnik geometrycznyczujnik RGBmagnetometrpulsometrżyroskop
 • Czujniki: barometrmagnetometrakcelerometrczujnik geometrycznyczujnik RGBczujnik zbliżeniowyżyroskopczytnik linii papilarnychpulsometr
 • Czujniki: sensor zbliżeniowybarometrakcelerometrczujnik RGBpulsometrczytnik linii papilarnychmagnetometrczujnik geometrycznyżyroskop
 • Czujniki: detektor geometrycznymagnetometrakcelerometrczujnik zbliżeniowybarometrpulsometrczytnik linii papilarnychczujnik RGBżyroskop
 • Czujniki: akcelerometrpulsometrżyroskopbarometrczujnik zbliżeniowyczytnik linii papilarnychmagnetometrczujnik geometrycznyczujnik RGB
 • Czujniki: akcelerometrbarometrczujnik RGBmagnetometrczytnik linii papilarnychczujnik zbliżeniowyczujnik geometrycznypulsometrżyroskop
 • Czujniki: akcelerometrżyroskopmagnetometrczujnik geometrycznyczytnik linii papilarnychczujnik RGBczujnik zbliżeniowypulsometrbarometr
 • Czujniki: detektor geometrycznyakcelerometrczytnik linii papilarnychpulsometrżyroskopczujnik RGBbarometrmagnetometrczujnik zbliżeniowy
 • Czujniki: czujnik RGBżyroskopczujnik geometrycznyczytnik linii papilarnychczujnik zbliżeniowymagnetometrbarometrakcelerometrpulsometr
 • Czujniki: czujnik RGBakcelerometrbarometrczytnik linii papilarnychmagnetometrczujnik zbliżeniowyczujnik geometrycznyżyroskoppulsometr
 • Czujniki: detektor zbliżeniowypulsometrczytnik linii papilarnychmagnetometrakcelerometrżyroskopczujnik geometrycznyczujnik RGBbarometr
 • Czujniki: barometrakcelerometrczujnik RGBmagnetometrczujnik geometrycznyczytnik linii papilarnychpulsometrżyroskopczujnik zbliżeniowy
 • Czujniki: czujnik geometrycznymagnetometrczujnik RGBżyroskopbarometrakcelerometrpulsometrczytnik linii papilarnychczujnik zbliżeniowy
 • Czytnik kart pamięci: microSD
 • Grubość: 7,9 mm
 • Grubość: 7,9 m
 • ilość kart SIM: 1 szt.
 • ilość rdzeni: 8
 • ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie: 20 szt.
 • Klawiatura: false
 • Kod Producenta: SM-G930FZDAXEO
 • Kod producenta: SM-G930FZDAXEO
 • Kolor: złoty
 • Lokalizacja: BeidouGPSGlonass
 • Lokalizacja: GPSBeidouGlonass
 • Lokalizacja: GPSGlonassBeidou
 • Lokalizacja: GlonassGPSBeidou
 • Lokalizacja: BeidouGlonassGPS
 • Lokalizacja: GlonassBeidouGPS
 • Maksymalna pojemność karty: 200 B
 • Maksymalna objętość karty: 200 GB
 • Multi-touch: true
 • Obsługiwane pliki audio: 3GAAACAMRAWBFLACIMYM4AMIDMIDIMP3MXMFOGAOGGOTARTTTLRTXWAVWMAXMF
 • Obsługiwane pliki audio: MIDIFLACM4AOGGRTXMP3MIDMXMFAACWMAIMYAWBAMRXMFOGARTTTLOTA3GAWAV
 • Obsługiwane pliki audio: FLACOGAIMYM4AMIDMIDIMP3MXMFRTXOTAAACWMAOGGAWB3GAWAVAMRXMFRTTTL
 • Obsługiwane pliki audio: MP3M4A3GAAACOGGOGAWAVWMAAMRAWBFLACMIDMIDIXMFMXMFIMYRTTTLRTXOTA
 • Obsługiwane pliki audio: OGAAACWMAAMRXMFFLACIMYMIDIM4AMP3MIDAWB3GAWAVRTTTLOGGOTARTXMXMF
 • Obsługiwane pliki audio: MP3FLACOGAOTAAACWMAOGG3GAWAVRTTTLRTXAWBAMRXMFM4AMIDIMIDIMYMXMF
 • Obsługiwane pliki audio: M4AOTAWAVAWBMP3IMY3GAXMFRTTTLWMAAACMIDIAMRRTXOGGOGAFLACMXMFMID
 • Obsługiwane pliki audio: OTAMXMF3GAWAVAACWMAFLACOGARTTTLMP3OGGMIDIM4AIMYMIDRTXAWBAMRXMF
 • Obsługiwane pliki audio: IMYM4AFLACMXMFAMR3GAAACXMFWAVOTARTXWMAAWBMP3OGGRTTTLMIDIOGAMID
 • Obsługiwane pliki audio: IMYM4AMIDMIDIMP3RTTTLAWBOTAOGAMXMFRTXAMRXMFAACWMAFLAC3GAWAVOGG
 • Obsługiwane pliki audio: MIDIOGGMP3RTTTLOTAMIDM4AAMRXMFIMYAWBFLACAACWMARTX3GAWAVOGAMXMF
 • Obsługiwane pliki audio: OGAFLACMXMFWAVAWBAACMIDIMP3IMY3GAXMFM4AOTARTTTLOGGMIDRTXWMAAMR
 • Obsługiwane pliki audio: MIDMXMFIMYAACWMAOGAFLACAWBMIDIMP3OTAOGGRTXM4AAMRXMFRTTTL3GAWAV
 • Obsługiwane pliki audio: FLACM4AOGGRTXMIDIMIDMP3MXMFOGAOTAAWBRTTTLAACWMAAMRXMF3GAWAVIMY
 • Obsługiwane pliki audio: OGAMIDIMXMFOGGMP3IMYMIDRTXM4AFLACOTAAWB3GAWAVAACWMAAMRXMFRTTTL
 • Obsługiwane pliki audio: M4AMIDMP3MXMFMIDIOGAOGGOTARTTTLIMYRTXAACWMAAWBFLACAMRXMF3GAWAV
 • Obsługiwane pliki audio: FLACM4AIMYMIDIAWBOGAMIDMXMFMP3OGGOTAAACWMARTTTLAMRXMF3GAWAVRTX
 • Obsługiwane pliki audio: AMRXMFIMYMIDIOTAMP3RTTTLMXMF3GAWAVM4AMIDFLACAWBAACWMAOGARTXOGG
 • Obsługiwane pliki audio: M4A3GAWAVMP3AMRXMFMIDOGAOTAMXMFMIDIOGGIMYAWBFLACAACWMARTXRTTTL
 • Obsługiwane pliki audio: M4A3GAMIDIMYWAVMP3MXMFMIDIOGGOGAFLACAWBAACOTAWMARTXAMRXMFRTTTL
 • Obsługiwane pliki audio: AMRAWBAACIMYM4AMIDIMP3RTXOTAOGAXMFRTTTLWMAMIDFLAC3GAWAVOGGMXMF
 • Obsługiwane pliki audio: RTXAWBAACWMAAMRXMFFLACM4AOGGRTTTLOGAMIDIMP3MXMFOTAMIDIMY3GAWAV
 • Obsługiwane pliki audio: MP3RTTTLMXMFOGAOGGMIDMIDIIMYAMRAACWMAXMFAWBFLACM4AOTA3GAWAVRTX
 • Obsługiwane pliki audio: MIDMP3M4AOGGFLACIMYMIDIOGAOTAAACWMARTXRTTTLAMRXMF3GAWAVAWBMXMF
 • Obsługiwane pliki audio: AACWMAMP3MIDM4AFLACMIDIIMYMXMFOGGOGA3GAWAVRTTTLOTARTXAMRXMFAWB
 • Obsługiwane pliki audio: IMYFLACM4AAWBMIDMP3OTA3GARTTTLWAVAMRXMFRTXAACWMAMXMFOGAOGGMIDI
 • Obsługiwane pliki audio: MIDIOGGM4AOGAMP3MXMFMIDOTAAWBRTXRTTTLAMRXMFAACWMAFLAC3GAWAVIMY
 • Obsługiwane pliki audio: OTAMP3M4A3GAAACOGGOGAWAVWMAAMRAWBFLACMIDMIDIXMFMXMFIMYRTTTLRTX
 • Obsługiwane pliki audio: MXMFAACWMAAMRXMFAWB3GARTXWAVFLACIMYMIDM4AMP3OTAOGAOGGMIDIRTTTL
 • Obsługiwane pliki video: WMV3GP3G2ASFWEBMM4VMKVAVIFLVMP4
 • Obsługiwane pliki video: FLVWMV3GP3G2AVIMP4M4VMKVASFWEBM
 • Obsługiwane pliki wideo: ASFMKV3G2M4VFLVAVIMP43GPWEBMWMV
 • Obsługiwane pliki wideo: AVI3GP3G2ASFFLVMKVM4VWEBMMP4WMV
 • Obsługiwane pliki wideo: 3GPAVI3G2MKVASFM4VMP4WEBMWMVFLV
 • Obsługiwane pliki wideo: 3GPASFAVIWEBMFLVM4VMKV3G2MP4WMV
 • Obsługiwane pliki video: 3G2MP4M4VWEBMWMVASF3GPAVIMKVFLV
 • Obsługiwane pliki video: 3G23GPFLVAVIM4VMKVASFMP4WMVWEBM
 • Obsługiwane pliki video: 3G2AVI3GPASFFLVM4VMKVMP4WEBMWMV
 • Obsługiwane pliki video: 3G23GPAVIFLVASFM4VMKVWEBMMP4WMV
 • Obsługiwane pliki video: 3G2ASFM4V3GPFLVAVIMKVMP4WEBMWMV
 • Obsługiwane pliki video: WEBMASFMP4AVIFLV3G23GPM4VWMVMKV
 • Obsługiwane pliki wideo: 3GPAVIASFWMVM4VWEBMFLVMKVMP43G2
 • Obsługiwane pliki video: 3G2MKVWMVASF3GPAVIFLVM4VWEBMMP4
 • Obsługiwane pliki video: M4VASFFLVMKVAVI3GPWEBMWMV3G2MP4
 • Obsługiwane pliki video: 3GPFLVM4VASFAVIMP4MKVWMVWEBM3G2
 • Obsługiwane pliki wideo: ASFMKVAVIWEBMMP4M4VFLV3GP3G2WMV
 • Obsługiwane pliki wideo: 3G23GPASFAVIWEBMMP4M4VFLVWMVMKV
 • Obsługiwane pliki video: 3G2FLVASFMKVM4VAVIWMVMP4WEBM3GP
 • Obsługiwane pliki wideo: MP4FLVM4VWEBMAVIMKVASF3G23GPWMV
 • Obsługiwane pliki video: 3GPWEBMWMV3G2M4VASFMKVMP4AVIFLV
 • Obsługiwane pliki video: AVIM4VMP4MKVWEBMWMV3G2ASF3GPFLV
 • Obsługiwane pliki wideo: M4VASF3G2AVI3GPWEBMMKVMP4WMVFLV
 • Obsługiwane pliki video: MP4M4V3GP3G2WMVASFAVIFLVMKVWEBM
 • Obsługiwane pliki wideo: M4V3G23GPASFAVIFLVWMVWEBMMP4MKV
 • Obsługiwane pliki wideo: ASF3G2MKVWMVAVI3GPFLVM4VWEBMMP4
 • Obsługiwane pliki video: 3G2AVI3GPM4VMP4FLVASFMKVWMVWEBM
 • Obsługiwane pliki wideo: 3G23GPASFAVIFLVM4VMKVMP4WEBMWMV
 • Opis marketingowy: Poznaj smartfon, który wyprzedza swoje czasy. Galaxy S7 to dowód nadzwyczajnego postępu. Odkryj rozwiązania, których nie wynajdziesz w żadnym innym smartfonie.
 • Opis marketingowy: Poznaj smartfon, ktry wyprzedza swoje czasy. Galaxy S7 to dowd genialnego postępu. Odkryj rozwiązania, ktrych nie znajdziesz w żadnym innym smartfonie.
 • Orientacyjna waga brutto: 436 g
 • Pamięć RAM: 4 MB
 • Pamięć RAM: 4 GB
 • Pamięć RAM: 4 B
 • pojemność baterii: 3000 Ah
 • pojemność baterii: 3000 mAh
 • Pozostałe moduły: aparatlampa błyskowa
 • Pozostałe moduły: lampa błyskowaaparat
 • Przekątna wyświetlacza: 5,1 "
 • rodzaj: Smartphone
 • Rozdzielczość: 2560x1440
 • Rozdzielczość aparatu: 12 Mpix
 • Rozdzielczość przedniego aparatu: 5 Mpix
 • wymiar karty SIM: nanoSIM
 • standard 2G: GSM
 • standard 3G: UMTSWCDMA
 • kanon 3G: WCDMAUMTS
 • standard 4G: LTE
 • kanon bluetooth: 4.2
 • Strona www towaru: http://www.samsung.com/pl/consumer/mobile-devices/smartphones/galaxy-s/galaxy-s7/
 • System operacyjny: Android
 • Szerokość: 69,6 mm
 • Szerokość: 69,6 m
 • typ baterii: Li-Ion
 • rodzaj transmisji bezprzewodowej: ANT+Wi-Fi2G3G4Gbluetooth
 • wariant transmisji bezprzewodowej: Wi-FiANT+4G2G3Gbluetooth
 • typ transmisji bezprzewodowej: Wi-FiANT+bluetooth2G3G4G
 • wariant transmisji bezprzewodowej: Wi-FiANT+bluetooth4G2G3G
 • typ transmisji bezprzewodowej: Wi-FiANT+bluetooth3G2G4G
 • typ transmisji bezprzewodowej: Wi-FiANT+4Gbluetooth2G3G
 • typ transmisji bezprzewodowej: 2GANT+4GWi-Fi3Gbluetooth
 • rodzaj transmisji bezprzewodowej: ANT+Wi-Fibluetooth4G3G2G
 • wariant transmisji bezprzewodowej: 2G3Gbluetooth4GANT+Wi-Fi
 • typ transmisji bezprzewodowej: Wi-Fi3Gbluetooth4GANT+2G
 • typ transmisji bezprzewodowej: 2G3G4GbluetoothWi-FiANT+
 • wariant transmisji bezprzewodowej: Wi-FiANT+3Gbluetooth4G2G
 • typ transmisji bezprzewodowej: 2GANT+Wi-Fi3Gbluetooth4G
 • rodzaj transmisji bezprzewodowej: Wi-FiANT+bluetooth2G4G3G
 • typ transmisji bezprzewodowej: ANT+Wi-Fibluetooth3G2G4G
 • wariant transmisji bezprzewodowej: Wi-FiANT+4G3Gbluetooth2G
 • rodzaj transmisji bezprzewodowej: Wi-FiANT+3G4G2Gbluetooth
 • typ transmisji bezprzewodowej: Wi-FiANT+4Gbluetooth3G2G
 • wariant transmisji bezprzewodowej: ANT+Wi-Fi3Gbluetooth4G2G
 • rodzaj transmisji bezprzewodowej: 2G4Gbluetooth3GWi-FiANT+
 • rodzaj transmisji bezprzewodowej: 3G2G4GbluetoothWi-FiANT+
 • typ transmisji bezprzewodowej: 4G2G3GbluetoothWi-FiANT+
 • typ transmisji bezprzewodowej: bluetooth4G2G3GANT+Wi-Fi
 • typ transmisji bezprzewodowej: Wi-FiANT+bluetooth4G3G2G
 • typ transmisji bezprzewodowej: 4GbluetoothWi-Fi3G2GANT+
 • typ wyświetlacza: Super Amoled
 • Waga: 152 g
 • wbudowana pamięć dyskowa: 32 GB
 • zaimplementowana pamięć dyskowa: 32 B
 • Wersja systemu: 6.0
 • Wsparcie dla zegarków: Gear Circle (Manager Support), Gear Fit, Gear1, Gear2, Gear2 Neo, Gear S, Gear S2, Gear VR
 • Wysokość: 142,4 mm
 • Wysokość: 142,4 m

999.99 PLN
Samsung Samsung Galaxy Xcover 4 SM-G390F
25 reviews

GalaxyXCover4 wytrzymałiejszy,niż myślisz Wytrzymała kompozycja Rozwiązania Udogodnienia porównanie towarów Opakowanie FAQ Najważniejsze właściwości trwałość MIL-STD 810G Design Możliwość używania wrękawiczkach Klawisz XCover Klawisz XCover nowoczesny aparat Wytrzymała konstrukcja Wojskowa norma budowa GalaxyXCover4jest tak odporna, że otrzymała normę amerykańskiej armii – MIL-STD 810G.

Nowy smartfon możesz więc zabrać wszędzie – niezależnie dokąd się właśnie udajesz. Niepodatność napył iwodę Norma IP68 daje Cipewność, żeGalaxyXCover4jest świetnie chroniony przed pyłem iwodą. Choćby jeśli zanurzysz goprzez 30minut wwodzie ogłębokości do1,5m, będzie działał jednakowo produktywnie.

Smukła pokrywa nieszablonowa smukłość nowego smartfona Samsung gwarantuje wygodny chwyt. Bez problemu utrzymasz gow rąk. Pokaźny ekran usztywniony smartfon nie musi posiadać niepokaźnego ekranu. 5”GalaxyXCover4nie tylko topotwierdza,też pozwala nacieszenie się najwyższą rozdzielczością –HD – wśród kolekcji wytrzymałych telefonów Samsung.

Rozwiązania Możliwość użytkowania wrękawicach Jesteś nastoku albo wpracy inie masz czasu zdejmować rękawic, byodebrać połączenie? dzisiaj możesz obsługiwać wnich GalaxyXCover4, dzięki zwiększonej czułości jego ekranu.

asygnowany klawisz XCover Przypisz dwie głównie używane aplikacje doklawisza XCover, bywkażdej chwili móc ekspresowo jewłączyć. Wdomyślnych ustawienia niedługie naciśnięcie włącza latarkę, zaś długie – aparat.

Wymienna bateria Bateria 2,800 mAh wXCover 4pozwoli Cina dłuższe użytkowanie telefonu. Jeśli jednak bateria rozładuje się poza domem, wkażdej chwili możeszją wymienić nanową, wpełni naładowaną idalej korzystać zesmartfona.

Udogodnienia instynktowne klawisze sprzętowe innowacyjna, szklana pokrywa tylnej części GalaxyTabS3 powoduje, żenajnowszy tablet Samsung wygląda niezwykle. Jest niezwykle smukły, prosto utrzymasz gowdłoni.

progresywny aparat Z tylnym aparatem orozdzielczości 13MP iświetle 1.9zrobisz perfekcyjne zdjęcia choćby wieczorem, aprzedni 5PMzapewni prawidłowe selfie. Aparat błyskawicznie uruchomisz dwukrotnym naciśnięciem klawisza Home.

Porównanie artykułów GalaxyXCover3 Design iwyświetlacz4.5” 800 x480 (WVGA)TFT Design iwyświetlacz5.0” 1280 x720 (HD) TFT Aparat(Tył) 5MP F2.2(Przód) 2MP F2.4 Aparat(Tył) 13MP F1.9(Przód) 5MP F2.2 Pamięć1.5GB + 8GB Pamięć2GB + 16GB Bateria2,200mAh Bateria2,800mAh niepodatność nawodę ipyłszybkie Ładowanie wytrzymałość nawodę ipyłŁadowanie standardowe GalaxyXCover4 Zawartość opakowania Częste pytania Jak mogę przenieść informacje zestarego telefonu naGalaxyXCover4? Niezależnie czy przełączasz się zurządzenia zsystemem Android czy iPhone, Samsung Smart Switch™ złatwością prześle kontakty, fotografie, muzykę, filmy, wiadomości, notatki, kalendarz inie tylko doTwojego smartfona GalaxyXCover4.

Instrukcję krok pokroku znajdziesz na: www.samsung.com/pl/smartswitch/. Cooznacza wodoodporność GalaxyXCover4? pokrywa GalaxyXCover4spełnia standardy certyfikatu IP68. Oznacza to,żetelefon jest wodo– ipyłoodporny wokreślonych warunkach.

Może przebywać pod wodą nagłębokości 1,5mdo30minut. Przed zanurzeniem powinno się upewnić, że tylna pokrywa pozostała szczelnie zamknięta. Nie należy dopuszczać dokontaktu urządzenia zwodą poruszającą się zdużą siłą, naprzykład wodą płynącą zkranu, falami morskimi czy wodospadami.

Wprzeciwnym razie obudowa może przepuszczać wodę ipył. Wodoodporność dotyczy wyłącznie słodkiej wody.

647 PLN
Samsung TV LED Samsung UE55NU7452
25 reviews

artykuł
Kod producenta
UE55NU7452UXXH
EAN
8801643181826
informacje podstawowe wyświetlacz Tuner
DVB-C
DVB-S2
DVB-T
DVB-T2
MPEG-2
MPEG-4
wykorzystane technologie
Funkcje
System operacyjny
Smart Hub
Auto Motion Plus
PQI (Picture Quality Index) 1 800
samoczynne wyszukiwanie
HDR
Tryb filmowy
Tryb gra
Tryb naturalny
Aplikacje
Gry
Hbb Tv
Netflix
przeglądarka internetowa
Spotify
You Tube
3GP
AAC
ASF
AVI
FLAC
FLV
H.264
HEVC
JPG
M4A
MJPEG
MKV
MOV
MP4
MPEG1
MPEG2
MPEG4
MVC
OGG
PS
RMVB
TS
VOB
VRO
WAV
Obsługa napisów
Odtwarzacz audio
Odtwarzacz foto
Odtwarzacz video
użyte technologie
Connect Share™ (dysk twardy)
Supreme UHD Dimming
Tak
Dźwięk technologiczne
samoczynne strojenie
samoczynne wyszukiwanie
Edycja programów
Lista kanałów telewizyjnych
Plug and Play
Ręczne strojenie
Ulubione programy
Złącza Fizyczne Wyposażenie
Baterie do pilota
przewód zasilający
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
rodzaj gwarancji
Producenta

2590 PLN
Samsung TV LED Samsung UE49NU7102
25 reviews

Telewizor Samsung 49 UE49NU7102KXXH

HDR, sprawdź więcej szczegółów
Oglądaj bardziej wyraźne treści HDR ze szczegółową ekspresją kolorów. W telewizorze Samsung UHD zobaczysz dokładniej detale jasnych i ciemnych scen.

Prawdziwa rozdzielczość UHD 4K
Ciesz się ostrymi i wyraźnymi obrazami w telewizorze UHD 4K, który ma czterokrotnie więcej pikseli niż telewizor

UHD Dimming
Ciesz się kolorami, ostrością i kontrastami stosownymi dla oglądania. Funkcja UHD Dimming dzieli wyświetlacz na znikome bloki, które są przetwarzane indywidualnie, dzięki czemu możesz zobaczyć bardziej staranne szczegóły.

PurColour
Oglądaj ulubione treści w naturalnych kolorch, które powodują,detale będą wyglądać jak w rzeczywistości. Pokoloruj swoje wrażenia!

Smukły design
postępowy i gustowny. Szykowny design naturalnie wypełnia Twoją przestrzeń.

Steam Link
Ciesz się wysoką jakością grafiki i prędkością gier PC wyświetlanymi na telewizorze za pośrednictwem aplikacji Steam Link. Graj w swoje ulubione gry na znacznym ekranie, bez mrużenia oczu i pochylania się nad niepokaźnym monitorem.

Akcesoria w zestawie:

-Pilot zdalnego sterowania TM1240A
-Baterie (do pilota)
-Instrukcja obsługi
-Instrukcja w wersji elektronicznej
-przewód zasilający

dane technologiczne Samsung 65 UE65NU7092UXXH

 • Model: NU7102K
 • Panel: LED
 • Przekątna ekranu: 49"
 • technologia HD: UHD Engine
 • Rozdzielczość: 3840 x 2160
 • Proporcje obrazu: 16:9
 • Tuner TV:
  - Analogowy
  - DVB-T2CS2
  - HbbTV 1.0
  - CI+(1.4)
 • System TV: Smart TV
 • Obsługa 3D: Nie
 • DLNA: Tak
 • System dźwięku:
  - Dolby Digital Plus
 • Moc głośników (sumaryczna): 20 W
 • WiFi: Tak
 • Gniazda we/wy:
  -3 x HDMI
  -2 x USB
  -1 x RJ-45 LAN
  -1 x SPDIF out
  -1 x Gniazdo CI/Cl+
  -1 x Wejście antenowe
 • zużycie mocy: 140 W
 • Wysokość: 637.8
 • Wysokość z podstawą: 716,4 mm
 • Szerokość: 1102,8 mm
 • Głębokość: 59,7 mm
 • Głębokość z podstawą: 261,3 mm
 • Waga: 13.2 kg
 • Waga z podstawą: 13.5 kg

1734.3 PLN
Samsung TV LED Samsung UE55NU7172
25 reviews

HDR, przejrzyj więcej szczegółów

Oglądaj bardziej istotne treści HDR ze szczegółową ekspresją barw. W telewizorze Samsung UHD zobaczysz skrupulatniej detale jasnych i ciemnych scen.

Prawdziwa rozdzielczość UHD 4K

Ciesz się ostrymi i istotnymi obrazami w telewizorze UHD 4K, który ma czterokrotnie więcej pikseli niżeli telewizor FHD. Teraz możesz dostrzec najdrobniejsze detale każdej sceny.

PurColour

Oglądaj ulubione treści w naturalnych kolorch, które powodują,szczegóły będą wyglądać jak w rzeczywistości. Pokoloruj swoje wrażenia!

UHD Dimming

Ciesz się kolorami, ostrością i kontrastami słusznymi dla oglądania. Funkcja UHD Dimming dzieli ekran na znikome bloki, które są przetwarzane indywidualnie, dzięki czemu możesz zobaczyć bardziej precyzyjne szczegóły.

zobacz jeszcze więcej na sporym ekranie

Dzięki dużemu ekranowi doświadczysz rozrywki na pokaźnie pokaźniejszą skalę.Poczuj się jak w kinie albo znajdź się w samym środku akcji ze swymi ulubionymi grami.

Smukły i stylowy w Twoim wnętrzu

Smukły design

innowacyjny i szykowny. Wysmakowany design naturalnie wypełnia Twoją przestrzeń.

Aplikacja SmartThings, jedna do wszystkiego

Aplikacja SmartThings może zastąpić pilot od telewizora, jak i umożliwić wyświetlanie fotografii czy filmów ze smartfona na sporym ekranie.

Steam Link

Ciesz się wysoką jakością grafiki i szybkością gier PC wyświetlanymi na telewizorze za pośrednictwem aplikacji Steam Link. Graj w swoje ulubione gry na dużym ekranie, bez mrużenia oczu i pochylania się nad niedużym monitorem.

 • Tryb hotelowy: Tak
 • Tryb rodzicielski: Tak
 • Teletext: Tak
 • technologia wyświetlania: LED.
 • rozmiar ekranu: 123 cm (49").
 • Rozdzielczość: Ultra HD (4K).
 • technika przetwarzania pikseli: Pur Color.
 • Indeks przetwarzania obrazu: 1300 PQI.
 • HDR: Tak.
 • rodzaj podświetlenia: Edge LED.
 • odkształcony wyświetlacz: Nie.
 • Lokalna kontrola jasności (Micro Dimming): Tak.
 • Odbicie lustrzane obrazu (Miracast, WiDi...): Tak.
 • Obraz w obrazie (PIP): Nie.
 • technika TV.
 • Smart TV: Tak.
 • HbbTV: Tak.
 • TV tuner: DVB-T, DVB-T2 (H.265), DVB-S2.
 • Twin Tuner: Nie.
 • 3D: Nie.
 • Konwersja 2D do 3D: Nie.
 • System operacyjny TV: Tizen.
 • Wi-fi: Zintegrowany.
 • przeglądarka Internetowa: Tak.
 • Aplikacje internetowe: Tak.
 • YouTube: Tak.
 • Stream: Tak.
 • Topfun: Tak.
 • Voyo: Tak.
 • HBO GO: Tak.
 • Netflix: Tak.
 • IP TV: Tak.
 • Odtwarzanie multimediów z USB/ HDD: Tak.

Fast scan - samoczynne dostrajanie Skylink: Tak.

zastosowany odtwarzacz DVD: Nie.

Sterowanie głosem: Tak.

Dźwięk

 • dźwięk: Dolby Digital Plus;
 • efektywność muzyczna: 20 W;
 • wspaniały dźwięk: Nie.

Wejścia

 • komponent: Tak;
 • liczba HDMI: 3;
 • HDMI 2.0: 3;
 • HDMI ARC: Tak;
 • ilość USB: 2;
 • USB 2.0: 2;
 • CI interfejs: Tak;
 • LAN (Ethernet): Tak;
 • scart: Nie;
 • wejście PC (VGA): Nie.

1999 PLN
Samsung Samsung DV90M6200CW
25 reviews

Video TECHNOLOGIE DESIGN bezpieCZEŃSTWO RZUT techniczny w opakowaniu warto wiedzieć wybrane parametry sprawność energetyczna A+++ Susz ubrania w niższej temperaturze oszczędzając prąd i broniąc dzianiny. Szybkie suszenie 35 min starczy 35 minut,błyskawicznie wysuszyć małe ilości prania. Ulubioną koszulę czy strój sportowy będziesz mógł wysuszyć w niedługim czasie. Filtr 2 w 1 innowacyjny filtr 2 w 1 lokalizuje kurz i włókna. Nie wymaga częstego czyszczenia, a o takiej konieczności przypomni Ci alarm. System Smart Check Korzystaj z funkcji rozpoznawania i rozwiązywania problemów. Suszarka diagnozuje usterki i wskazuje najprostsze rozwiązania. Wskaźnik poziomu wody Wskaźnik poziomu wody pokaże Ci ile wody odparowało z ciuchów. Dzięki niemu będziesz wiedzieć, kiedy opróżnić zbiornik. Air Wash™ Funkcja wykorzystuje podgrzane powietrze, eliminując przykre aromaty bez zastosowania wody i detergentów. Poznaj mocne strony suszarek z pompą ciepła Video Optimal Dry - kontrola wilgotności Pompa ciepła Wskaźnik poziomu wody Filtr 2w1 Energooszczędność, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom Najwyższa klasa produktywności energetycznej A+++. Technika pompy ciepła Klasa A+++ Najwyższa klasa efektywności energetycznej A+++ to skuteczny i finezyjny sposób suszenia ubrań. Technologia pompy ciepła Susz ubrania w niższej temperaturze. Chroń tkaniny i oszczędzaj prąd. Trafne suszenie odzieży Czujniki temperatury i wilgotności optymalizują zużycie energii. Suszenie trwa optymalnie krótko. Energooszczędność Zużywana mniejsza ilość energii, dzięki wykorzystaniu „czynnika chłodniczego*. * Testowana zgodnie z normą IEC 61121: 2013 / 8kg pojemnik do prania / taśma bawełniana z Heatpump (DV80M5013KW), a także bez Heatpump (DV80H4100CW). Poszczególne wyniki mogą się różnić. Wyśmienicie zaprojektowana funkcjonalność W pełni naturalnie. Air Wash™ neutralizacja zapachów Dzięki funkcji Air Wash™ Twoje ubrania po zakończonym procesu będą nad wyraz świeżo pachniały. Pralko-suszarka wykorzystuje jedynie podgrzane powietrze, usuwając zapachy i eliminując bakterie bez wykorzystania wody lub detergentów. Łatwość czyszczenia. Filtr 2 w 1 zaawansowany filtr 2 w 1 doskonale namierza kurz i włókna dzięki podwójnej warstwie przepustowej. Jego sprawność zezwala na rzadsze czyszczenie filtra ciepła. Nie musisz również pamiętać o konieczności czyszczenia, przypomni Ci o tym alarm. Samoczynna optymalizacja czasu suszenia. System OptimalDry™ OptimalDry™ to inteligentny system suszenia wyposażony w czujniki wilgoci, temperatury oraz czyszczenia wymienników ciepła. System chroni Twoje ubrania przed zniszczeniem oraz zagwarantuje słuszne zużycie energii dzięki stałemu regulowaniu czasu suszenia, aby uzyskać jak najkorzystniejszy efekt. Błyskawicznie i bezpiecznie. Suche ubrania w 35 minut Jeśli zależy Ci na szybkim wysuszeniu swej ulubionej bluzki, dżinsów czy stroju sportowego dla swojego dziecka, starczy skorzystać z szybkiego programu `35. Suszarka do ubrań Samsung umożliwia optymalnie prędkie suszenie znikomej ilości ciuchów, które będą gotowe do założenia w ciągu zaledwie 35 minut. Rozwiąż usterkę. Funkcja Smart Check System Smart Check zezwala na proste rozpoznawanie i rozwiązywanie problemów związanych z niepoprawną pracą suszarki. Diagnozuje on usterki, po czym błyskawicznie wskazuje najprostsze rozwiązania, bez konieczności wzywania specjalisty. Starczy skorzystać ze specjalnej aplikacji na smartfonie lub iPhonie*. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić na potencjalnych kosztach naprawy**. * przystępna na urządzeniach iPhone i urządzeniach z systemem Android. Wymagane jest połączenie internetowe. ** Serwis w niektórych przypadkach może okazać się konieczny. Jeszcze więcej komfortowych funkcji Jeszcze prostsza obsługa. Wskaźnik poziomu wody nietrudny w odczytaniu wskaźnik poziomu wody znajduje się z przodu suszarki. Wskazuje on liczba skroplonej wody, która pozostała w suszarce po skończonym procesu suszenia. Dzięki niemu dowiesz się, czy przed kolejnym suszeniem trzeba odprowadzić wodę znajdującą się w suszarce. Dba o subtelne dzianiny. Bęben Diamond Suszarka wyekwipowana jest w specjalnie wyprofilowany bęben Diamond o zmniejszonych otworach. Dzięki czemu dzianiny są jeszcze mocniej bronione przed uszkodzeniami. Perfekcyjne warunki do suszenia choćby najdelikatniejszych dzianin. Oszczędność miejsca. Łącznik szufladowy Specjalnie zaprojektowany łącznik szufladowy pozwala ustawić suszarkę na pralce dla oszczędności przestrzeni. W dodatku wysuwana półka łącznika ułatwi Ci wyjmowanie prania z bębna.* Połącz ze sobą suszarkę i pralkę Samsung, a zobaczysz, jak poprawnie wyglądają razem! * Łącznik szufladowy przystępny w oddzielnej sprzedaży. Opóźnione zakończenie suszenia Ustaw suszarkę tak, aby zakończyć suszenie ciuchów samoczynnie w późniejszym i najdogodniejszym dla Ciebie czasie.

2900.43 PLN
Samsung TV LED Samsung UE49NU7172
25 reviews

HDR, przejrzyj więcej szczegółów.
Oglądaj bardziej istotne treści HDR ze szczegółową ekspresją odcieni. W telewizorze Samsung UHD zobaczysz skrupulatniej detale jasnych i ciemnych scen.

Prawdziwa rozdzielczość UHD 4K.
Ciesz się ostrymi i znacznymi obrazami w telewizorze UHD 4K, który ma czterokrotnie więcej pikseli niżeli telewizor FHD. Dzisiaj możesz dostrzec najdrobniejsze szczegóły każdej sceny.

PurColour.
Oglądaj ulubione treści w naturalnych barwach, które powodują,detale będą wyglądać jak w rzeczywistości. Pokoloruj swoje wrażenia!

UHD Dimming.
Ciesz się kolorami, ostrością i kontrastami adekwatnymi dla oglądania. Funkcja UHD Dimming dzieli ekran na niepokaźne bloki, które są przetwarzane indywidualnie, dzięki temu możesz zobaczyć bardziej skrupulatne detale.

sprawdź jeszcze więcej na pokaźnym ekranie.
Dzięki pokaźnemu ekranowi doświadczysz rozrywki na pokaźnie pokaźniejszą skalę.Poczuj się jak w kinie albo znajdź się w samym środku akcji ze swymi ulubionymi grami.
Smukły i stylowy w Twoim wnętrzu

Smukły design.
postępowy i szykowny. Gustowny design naturalnie wypełnia Twoją przestrzeń.

Aplikacja SmartThings, jedna do wszystkiego.
Aplikacja SmartThings może zastąpić pilot od telewizora, jak i umożliwić wyświetlanie zdjęć czy filmów ze smartfona na znacznym ekranie.

Steam Link.
Ciesz się wysoką jakością grafiki i prędkością gier PC wyświetlanymi na telewizorze za pośrednictwem aplikacji Steam Link. Graj w swoje ulubione gry na sporym ekranie, bez mrużenia oczu i pochylania się nad małym monitorem.

 • Tryb hotelowy: Tak.
 • Tryb rodzicielski: Tak.
 • Teletext: Tak.
 • technologia wyświetlania: LED.
 • rozmiar ekranu: 123 cm (49").
 • Rozdzielczość: Ultra HD (4K).
 • technologia przetwarzania pikseli: Pur Color.
 • Indeks przetwarzania obrazu: 1300 PQI.
 • HDR: Tak.
 • rodzaj podświetlenia: Edge LED.
 • wykrzywiony wyświetlacz: Nie.
 • Lokalna kontrola jasności (Micro Dimming): Tak.
 • Odbicie lustrzane obrazu (Miracast, WiDi...): Tak.
 • Obraz w obrazie (PIP): Nie.

technika TV:

 • smart TV: Tak;
 • HbbTV: Tak;
 • TV tuner: DVB-T, DVB-T2 (H.265), DVB-S2;
 • Twin Tuner: Nie;
 • 3D: Nie;
 • konwersja 2D do 3D: Nie;
 • system operacyjny TV: Tizen;
 • Wi-fi: Zintegrowany;
 • oglądarka Internetowa: Tak;
 • aplikacje internetowe: Tak;
 • YouTube: Tak;
 • stream: Tak;
 • Topfun: Tak;
 • Voyo: Tak;
 • HBO GO: Tak;
 • Netflix: Tak;
 • IP TV: Tak.
 • Odtwarzanie multimediów z USB/ HDD: Tak
 • Fast scan - samoczynne dostrajanie Skylink: Tak
 • zastosowany odtwarzacz DVD: Nie
 • Sterowanie głosem: Tak
 • Dźwięk
 • Dźwięk: Dolby Digital Plus
 • sprawność muzyczna: 20 W
 • nieprzeciętny dźwięk: Nie
 • Wejścia
 • Komponent: Tak
 • ilość HDMI: 3
 • HDMI 2.0: 3
 • HDMI ARC: Tak
 • ilość USB: 2
 • USB 2.0: 2
 • CI interfejs: Tak
 • LAN (Ethernet): Tak
 • Scart: Nie
 • Wejście PC (VGA): Nie

Wyjścia:

 • wyjście słuchawkowe: Nie
 • wyjście optyczne: Tak
 • klasa energetyczna: A
 • średnia moc: 140 W
 • zużycie mocy w trybie gotowości: 0.5 W
 • waga bez podstawy: 13.2 kg
 • wysokość bez podstawy: 637.8 cm Szerokość bez podstawy: 1102.8 cm Głębokość bez podstawy: 59.7 cm
 • kolor: czarny

24miesięczna gwarancja producenta.

1669 PLN
Samsung Samsung Galaxy A7 2018 Dual SIM
25 reviews

Pokaż swój styl
Aparat
Potrójny aparat. Super Wide Angle
Superszerokokątny aparat w Galaxy A7 pozwala na robienie zdjęć o pokaźniejszej perspektywie.
Potrójny aparat. Live Focus Nadaj zdjęciom artystyczny charakter i twórz wyjątkowe portrety. Live Focus pozwala na dostosowanie głębi ostrości w jednym kroku. Jednocześnie w trakcie robienia fotografie, jak i po jego wykonaniu. Czy fotografujesz nocny krajobraz, jedzenie czy kwiaty, już nie musisz martwić się o nasycenie kolorów, balans bieli, jasność. Galaxy A7 samoczynnie rozpoznaje scenerię i dobiera słuszne właściwości.
Design i ekran Infinity
Szkło Premium Design. Praktyczna obudowa Szklany tył, nadaje wytwornego charakteru i trwałości. Wraz z bocznym czytnikiem linii papilarnych, gładkie zaokrąglenia i jednolita bryła powodują, że jest użyteczny i wygodny w użyciu.
ekran Infinity. Super AMOLED Wysokiej klasy ekran Super AMOLED zagwarantuje ostrzejszy kontrast i bardziej energiczne barwy.
Bezproblemowa wielozadaniowość. App Pair Uruchom App Pair na ekranie głównym i włącz od razu dwie aplikacje. Szybko będziesz miał dostęp do swoich ulubionych aplikacji. Wygoda i wykorzystaneczność Boczny skaner linii papilarnych. Pokaźniejsza wygoda i bezpieczeństwo Po podnoszeniu Galaxy A7 palec w naturalny sposób przesuwa się do skanera linii papilarnych po prawej stronie. Dzięki temu, Twój telefon zostanie natychmiast odblokowany jednym płynnym ruchem.
Always on Display. Za każdym razem gotowy Ważne informacje możesz odczytać nawet bez odblokowywania urządzenia. Dzięki Always on Display masz natychmiastowy podgląd godziny, kalendarza albo nieodczytanych powiadomień.
Dual SIM. Podwójna wygoda Dzięki opcji dual SIM na urządzeniu możesz korzystać z dwóch numerów telefonu – osobistego i służbowego. Jedna karta może Ci służyć do połączeń i wiadomości, a druga do pracy w Internecie. Możesz równocześnie korzystać z dwóch kart SIM i ponadto włożyć kartę pamięci MicroSD*. *Karta nie jest dołączona do zestawu.
Pamięć z możliwością rozbudowy. Więcej miejsca 64 GB pamięci wewnętrznej wystarczy do codziennego użytkowania smartfona. Jeśli Ci potrzeba więcej miejsca, możesz zwiększyć pojemność urządzenia choćby o 512 GB przy pomocy karty microSD*. * Karta nie jest załączona do zestawu. Momentalnie przeniesiesz pliki z aplikacją Smart Switch Wraz z urządzeniem Samsung Galaxy uzyskasz dostęp do najnowszej aplikacji Smart Switch, umożliwiającej szybki transfer plików ze starego urządzenia. Przeniesiesz ulubione mp3, video, kontakty, zdjęcia, wiadomości, a nawet ustawienia alarmu, a także sieci Wi-Fi. Smart Switch działa na smartfonach z systemem Android, Symbian, iOS*, a także na BlackBerry. * System iOS zezwala na przenoszenie treści, które są własnością użytkownika. Nie uwzględnia to muzyki, filmów, aplikacji i fotografii pobranych z iTunes.

1167 PLN
Samsung Samsung Galaxy A6 2018
25 reviews

POKAŻ SWÓJ fason APARAT efektywnOŚĆ I WYGODA ZABEZPIECZENIA GALAXY A6 I A6+ ZAWARTOŚĆ PUDEŁKA FAQ POZNAJ LEPIEJ GALAXY A6 wyświetlacz Infinity wyświetlacz o proporcji 18.5:9 i zredukowanych ramkach. Świetny do gier, wiadomości tekstowych czy przeglądania Internetu. Aparaty Tył: 16 MP (F1.7) Przód: 16 MP (F1.9) z funkcją Selfie Focus. Zabezpieczenia Rozpoznawanie twarzy, skaner linii papilarnych, bezpieczny katalog. Dual Sim Korzystaj z dwóch kart SIM i uzupełniającej opcjonalnej karty pamięci Micro SD (trzy sloty). Efektywność Ośmiordzeniowy procesor 1.6 GHz. Stylowe kolory przystępny w trzech wariantach kolorystycznych: Złoty, Lawendowy, Czarny. Bateria Wytrzymała bateria 3000 mAh. Wydajny procesor zagwarantuje bardziej skuteczne wykorzystanie baterii. Design Symetryczne krawędzie i gładkie zaokrąglenia. Pamięć 32 GB zaimplementowanej pamięci, możliwość rozszerzenia, aż o 256 GB. Jeszcze więcej miejsca na Twoje informacje. Elegancja i ergonomia Zaokrąglone krawędzie sprawiają, że Twój smartfon wygląda smukło i interesująco. Dzięki poręcznemu kształtowi łatwo obsłużysz go jedną ręką. Wystarczy, iż weźmiesz smartfon, a palec naturalnie dotknie skanera linii papilarnych. POKAŻ SWÓJ fason Zaokrąglone krawędzie Galaxy A6 połączone ze smukłą linią obudowy, tworzą jedność z nowym wyświetlaczem Infinity, nadają urządzeniu szykowny zarys. Metalowa pokrywa zapewnia wytrzymałość i luksusowy wygląd smartfonu. Wybierz model dostosowany do Ciebie w trzech stylowych wariantach kolorystycznych: czarny, złoty i lawendowy. Aparat Robienie olśniewających fotografii telefonem Galaxy A6 jest tak proste jak pstryknięcie migawki. Przedni aparat o rozdzielczości 16 MP z dopełniającą lampą pozwala na skupienie ostrości na Tobie i Twoich znajomych, nadając Twoim selfie i zdjęciom grupowym zupełnie nową jakość. Dzięki tylnemu aparatowi zrobisz zdjęcia jak za pomocą profesjonalnego aparatu. Dostosowywana jasność błysku lampy Galaxy A6 posiada trzypoziomową regulację błysku z przodu, żeby uniknąć pogorszenia obrazu i odblasku w trakcie robienia selfie w dzień i w nocy. Bądź nieszablonowy! Udekoruj swoje zdjęcie naklejkami AR za pomocą rozpoznawania twarzy. Naklejki ułożą się naturalnie w zależności od kąta i wyrazu twarzy. Możesz jeszcze spersonalizować fotografie za pomocą pieczątek, czy zmienić nastrój za pomocą filtrów. EfektywnOŚĆ i wygoda Samsung Galaxy A6 udoskonaloną sprawność i szybsze działanie. Zaopatrzony w konkretny procesor i pojemną baterię zapewni Ci bezproblemową wielozadaniowość i dłuższy czas pracy. Galaxy A6 w dodatku rozszerzalną pamięć poprzez opcjonalną kartę Micro SD mieszczącą się w trzecim slocie. Dual SIM* Dzięki opcji dual SIM* na urządzeniu możesz korzystać z dwóch numerów telefonu – osobistego i służbowego. Jedna karta może Ci służyć do połączeń i wiadomości, a druga do pracy w Internecie. Możesz jednocześnie korzystać z dwóch kart SIM i w dodatku włożyć kartę p...

906 PLN