Samsung Samsung Galaxy Note 4
25 reviews

Wyprodukowany przez koncern SamsungGalaxy Note 4 umożliwia wysoką jakość wykorzystanych materiałów oraz szybkie i przyjemne operowanie. Poznaj to innowacyjne urządzenie, w którym nowoczesne technologie działają sprawnie, dostarczając Ci rozrywki i asystując Ci w pracy.

Wygląd

Wygodny, ładnie wyglądający i wykonany z materiałów wysokiej jakości telefon dostępny dla Ciebie! Jest dosyć lekki, a jego wymiary sprawiają, że komfortowo leży w dłoni, dając Ci możliwość swobodnego operowania. Przyjemne w dotyku materiały, z których stworzono sprzęt, powodują, że wygoda korzystania z telefonu stoi na wysokim poziomie. To bardzo ważna cecha przedmiotów, z którymi spędzamy czasami całe dnie.

Parametry i funkcje

Sprzęt działa na kartach micro SIM. Dobrą jakość sygnału oferuje obsługiwanie wszystkich podstawowych zakresów łączności. Matryca ma przekątną 5.7''. Rozdzielczość wyświetlacza na poziomie 2560 x 1440 pix. powinna wystarczyć każdemu posiadaczowi w codziennym użytkowaniu. Czytelny wyświetlacz gwarantuje Ci komfortowe użytkowanie i łatwe operowanie telefonem. Do dyspozycji otrzymujesz także Bluetooth, który pozwala parować urządzenie z innymi, np. z zestawem słuchawkowym. Pamięć RAM wynosi w tym modelu 3 GB. Telefon pracuje na platformie Android, którą możesz do woli uzupełniać o dodatkowe funkcje dzięki szczególnie bogatej ofercie aplikacji. W telefonie przechowasz wszystkie najważniejsze pliki na 32 GB pamięci. A gdy zabraknie Ci miejsca, z łatwością będziesz mógł powiększyć pamięć o pojemność karty microSD. Nieustanny dostęp do internetu to zasługa modułu 3G. Dodatkowo, z internetem połączysz się w prawie każdej kawiarni i restauracji, na dworcu, w centrum handlowym i wielu innych miejscach – pozwala Ci na to wbudowany moduł WiFi. Bateria ma pojemność 3220 mAh. Przekłada się to na długą pracę telefonu oraz wielodniowy stan gotowości. W sprzyjających warunkach bateria pozwala prowadzić rozmowy przez kilkanaście godzin.

Multimedia i użytkowanie

Zdjęcia i filmy utrwalające wszystkie ciekawe wydarzenia zrobisz dzięki wbudowanemu aparatowi. Obiektyw o matrycy 16 Mpix, oferuje Ci świetną jakość. Przydatne okażą się też różnorodne tryby ujęć, zoom cyfrowy, automatyczne ustawienie ostrości, efekty fotograficzne i tym podobne. Odtwarzanie muzyki oraz przeglądanie zdjęć to tylko niektóre z czynności, które możesz robić na telefonie Samsung Galaxy Note 4. Urządzenie obsługuje kilka najważniejszych formatów wideo, pozwalając Ci cieszyć się długimi godzinami rozrywki. Organizacja Twojego dnia jest łatwiejsza dzięki licznym funkcjom telefonu, wśród których znajduje się m.in. rozbudowany kalendarz z opcją przypominania o ważnych wydarzeniach, notatnik, poczta e-mail itd. W miarę potrzeb, możesz zainstalować dodatkowe narzędzia potrzebne Ci w codziennej pracy.

Podsumowanie

W potopie firm i modeli telefonów komórkowych, należy wybierać taki sprzęt, który w pełni wykorzystamy, bez przepłacania za zbędne funkcje. Może właśnie takim sprzętem jest Samsung Galaxy Note 4. Sprawdź w którym sklepie znajdziesz go najtaniej i wybierz najlepszą ofertę.

1299.99 PLN
Samsung Samsung Galaxy Note Edge SM-N915
25 reviews

Samsung Galaxy Note Edge SM-N915 jest interesującym sprzętem, usprawniającym Twoje codzienne czynności i gwarantującym intuicyjne użytkowanie. Przyjrzyj się bliżej urządzeniu, które sprawdza się w wielu sytuacjach codziennych i potrafi zadowolić nawet najwybredniejszych.

Wygląd

Modny, prosty design i obudowa wykonana z wytrzymałych materiałów przypadną do gustu każdemu, kto potrzebuje praktycznego telefonu do codziennego użytku. Klasyczna prostota jest kluczem do dobrego wyglądu aparatu. Jest dosyć lekki, a jego wymiary sprawiają, że poręcznie leży w dłoni, dając Ci możliwość swobodnego operowania. Przyjemne w dotyku materiały, z których wykonano urządzenie, sprawiają, że wygoda korzystania z telefonu stoi na wysokim poziomie. To bardzo istotna cecha urządzeń, z którymi spędzamy długi czas.

Parametry i funkcje

Telefon działa na kartach micro SIM. Model pracuje zgodnie ze wszystkimi standardowymi technologiami (GSM, HSPA itp.), doskonale sprawdzając się w swojej roli. Matryca Samsung Galaxy Note Edge SM-N915 ma 5.6-calową przekątną. Ekran posiada rozdzielczość 2560 x 1440 pix., co sprawia, że obraz jest jeszcze dokładniejszy. Ekran gwarantuje dobry obraz i czytelność w prawie każdych warunkach, ułatwiając korzystanie z telefonu oraz oglądanie zdjęć i filmów. Pliki z łatwością możesz przesyłać, wykorzystując technologię Bluetooth. Pracę procesora wspiera 3 pamięci RAM. Telefon pracuje w oparciu o sprawny system Android. W telefonie możesz śmiało przechowywać najistotniejsze dane, ponieważ posiada on 32 GB pamięci wewnętrznej. Możesz jeszcze powiększyć ilość dostępnego miejsca, montując kartę microSD. Z pomocą technologii 3G będziesz w stanie sprawdzić każdą nurtującą Cię rzecz, każdy rozkład jazdy, godzinę seansu kinowego i wiele więcej. Dzięki modułowi WiFi możesz oszczędzić na pakiecie danych, korzystając ze swobodnego dostępu do sieci, tam, gdzie to tylko możliwe. Bateria ma aż 3000 mAh pojemności. Jest ona wydajna oraz oszczędna i pozwala na długie godziny korzystania z urządzenia. Czas rozmowy przez słuchawkę może wynieść nawet kilka godzin. Natomiast jedno ładowanie wystarcza nawet na kilkanaście godzin odtwarzania muzyki.

Multimedia i użytkowanie

Kiedy wydarzy się coś ciekawego, zawsze masz pod ręką aparat, który oferuje Ci możliwość robienia świetnych zdjęć i kręcenia filmów. Robienie różnorodnych fotografii umożliwia wbudowany obiektyw 16 Mpix. Dzięki różnorodnym funkcjom Twoje ujęcia będą jeszcze lepsze. Zainstalowany fabrycznie player odtwarza większość najpopularniejszych formatów muzycznych oraz umożliwia zarządzanie muzyką. Urządzenie obsługuje kilka najważniejszych formatów wideo, pozwalając Ci cieszyć się długimi godzinami rozrywki. W organizowaniu życia zawodowego i osobistego pomaże Ci rozbudowany systemowy organizer. Z jego pomocą możesz zaplanować spotkanie, ustalić swoje położenie na mapie, nagrać film lub wypowiedź, a także szybko połączyć się ze swoją skrzynką e-mail czy kontem bankowym. Możliwość swobodnej instalacji dodatkowych aplikacji daje Ci niemal nieograniczoną swobodę pod względem dopasowania telefonu do własnych potrzeb.

Podsumowanie

W potopie marek i modeli telefonów komórkowych, należy decydować się na taki sprzęt, który wykorzystamy w pełni, bez przepłacania za zbędne funkcje. Być może takim urządzeniem jest Samsung Galaxy Note Edge SM-N915. Zobacz gdzie znajdziesz go najtaniej i wybierz najlepszą ofertę.

2199 PLN
Samsung Samsung Galaxy S6 32GB SM-G920
25 reviews

Samsung Galaxy S6 32GB SM-G920 zaprojektowano tak, aby był łatwy w obsłudze i przyjazny użytkownikowi. Odkryj urządzenie, w którym sprawdzone rozwiązania spotykają się z nowymi technologiami.

Wygląd

Interesujący wygląd oraz klasyczna obudowa sprawiają, że telefon ma uniwersalny charakter. Będzie więc idealny dla wszystkich, którzy szukają prostoty i jakości. Jest dosyć lekki, a jego wymiary sprawiają, że komfortowo leży w dłoni, dając Ci możliwość swobodnego operowania. Przyjemne w dotyku materiały, z których wykonano sprzęt, powodują, że wygoda korzystania z telefonu stoi na wysokim poziomie. To bardzo istotna cecha przedmiotów, z którymi spędzamy czasami całe dnie.

Parametry i funkcje

Telefon funkcjonuje na kartach nanoSIM. Urządzenie obsługuje technologie GSM oraz HSPA, dzięki czemu możesz łączyć się z bliskimi bez trudu. 5,10'' - to przekątna matrycy, dzięki której tak dobrze zobaczysz wszystko, co widnieje na ekranie. Rozdzielczość ekranu to 1440 x 2560 pix. Prostą i wygodną obsługę zapewnia Ci pokaźny wyświetlacz, wyprodukowany z wykorzystaniem osiągnięć współczesnej technologii. Technologia Bluetooth oferuje Ci swobodę wymiany danych z innymi urządzeniami. Pamięć RAM wynosi w tym modelu 3 GB GB. Telefon z systemem Android 5.0 Lollipop pracuje płynnie i szybko. 32 GB GB pamięci telefonu pozwala na zapisanie wielu ważnych danych i multimediów. Telefon posiada też modem 3G, dzięki czemu możesz korzystać z zasobów sieci wszędzie, gdzie jesteś. „Na wyposażeniu” jest również moduł WiFi. Z tym modelem będziesz mógł rozmawiać nieprzerwanie przez kilkanaście godzin, a jeśli będziesz chciał posłuchać muzyki, energii powinno wystarczyć nawet na 8 godzin!

Multimedia i użytkowanie

Masz możliwość zrobić zdjęcie lub nagrać film za każdym razem, kiedy wokół Ciebie dzieje się coś ciekawego. Rozdzielczość matrycy 16 mln pikseli Mpix, oferuje ponadprzeciętną jakość zdjęć. Kadrowanie usprawniaj wbudowanym zoomem i innymi ciekawymi opcjami aparatu. Swoich piosenek posłuchasz dzięki zainstalowanemu w telefonie odtwarzaczowi audio. Urządzenie obsługuje kilka najważniejszych formatów wideo, pozwalając Ci cieszyć się długimi godzinami rozrywki. Oprócz tego wszystkiego do dyspozycji masz również rozbudowany organizer, pozwalający już nie tylko, na ustalenie ważnego dnia w kalendarzu, ale także na aktywne przypomnienie istotnej sprawie, określenie swojej pozycji na mapie, nagranie filmu, dźwięku oraz szybkim dostępie do swoich kont e-mail i bankowych.

Podsumowanie

W potopie marek i modeli telefonów komórkowych, należy decydować się na taki sprzęt, który w pełni wykorzystamy, bez przepłacania za coś, co będzie nam zbędne. Może właśnie takim sprzętem jest Samsung Galaxy S6 32GB SM-G920. Sprawdź w którym sklepie znajdziesz go w najniższej cenie i wybierz najlepszą ofertę.

1299.99 PLN
Samsung Samsung Galaxy S8 64GB SM-G950
25 reviews

Model Samsung Galaxy S8 64GB SM-G950 to nieocenione narzędzie pracy i świetne źródło informacji i rozrywki. Oto urządzenie poręczne, szybkie i funkcjonalne.

Wygląd

Modny, prosty design i obudowa wykonana z wytrzymałych materiałów przypadną do gustu każdemu, kto potrzebuje praktycznego telefonu do codziennego użytku. Klasyczna prostota jest kluczem do dobrego wyglądu telefonu. Jest dosyć lekki, a jego wymiary sprawiają, że komfortowo leży w dłoni, dając Ci możliwość swobodnego operowania. Przyjemne w dotyku materiały, z których wykonano urządzenie, powodują, że wygoda korzystania z telefonu stoi na dobrym poziomie. To ważna cecha sprzętów, z którymi spędzamy często całe dnie.

Parametry i funkcje

Telefon wspiera standardowe technologie komunikacyjne, wykorzystywane przez operatorów. Matryca Samsung Galaxy S8 64GB SM-G950 ma -calową przekątną. Sprawną nawigację i wysoką jakość obrazu oferuje Ci przede wszystkim czytelny wyświetlacz. Możesz też szybko przenieść pliki na inne urządzenia dzięki modułowi Bluetooth. Platforma , w oparciu o który pracuje Samsung Galaxy S8 64GB SM-G950, oferuje bogate możliwości i zaskakuje ilością funkcji. Z pakietu danych możesz korzystać dzięki wsparciu 3G, które oferuje telefon. Pakiet danych wystarczy Ci na znacznie dłużej, jeśli będziesz wykorzystywać moduł WiFi. Nawet do mAh, może pomieścić akumulator, w który wyposażony jest Samsung Galaxy S8 64GB SM-G950. Pojemna bateria pozwoli Ci nawet na kilkanaście godzin rozmowy, a na przykład muzyki posłuchasz non-stop nawet do 8 godzin.

Multimedia i użytkowanie

Wszystkie najważniejsze wydarzenia możesz uchwycić na zdjęciach i filmach dzięki wbudowanemu aparatowi. Dzięki niemu nie umknie Ci żadna ulotna chwila. Zadanie ułatwiają Ci liczne funkcje, m.in. cyfrowe zbliżenie, automatyczne ustawienie ostrości, efekty fotograficzne i inne. Posłuchasz muzyki oraz swojego ulubionego radia dzięki zainstalowanemu w telefonie odtwarzaczowi muzyki z korektorem dźwięku. Urządzenie obsługuje kilka najważniejszych formatów wideo, pozwalając Ci cieszyć się długimi godzinami rozrywki. W organizowaniu życia zawodowego i osobistego pomoże Ci rozbudowany systemowy organizer. Z jego pomocą możesz zaplanować spotkanie, ustalić swoje położenie na mapie, nagrać film lub wypowiedź, a także szybko połączyć się ze swoją skrzynką e-mail czy kontem bankowym. Możliwość swobodnej instalacji dodatkowych aplikacji daje Ci niemal nieograniczoną swobodę pod względem dopasowania telefonu do własnych potrzeb.

Podsumowanie

W dużej ilości marek i modeli telefonów komórkowych, warto decydować się na taki sprzęt, który wykorzystamy w pełni, bez przepłacania za coś, co będzie nam zbędne. Może właśnie takim urządzeniem jest Samsung Galaxy S8 64GB SM-G950. Sprawdź jak się prezentuje na zdjęciach. Może warto go wybrać.

2999 PLN
Samsung Samsung Galaxy S7 32GB SM-G930
25 reviews

Samsung Galaxy S7 32GB SM-G930 zaprojektowano tak, aby był prosty w operowaniu i przyjazny użytkownikowi. Odkryj urządzenie, w którym sprawdzone rozwiązania spotykają się z nowymi technologiami.

Wygląd

Nowoczesne wzornictwo, mocna obudowa, staranne wykończenie to cechy, które wyróżniają ten model. Prostota daje ponadczasowość, a jakość wykonania zapewni długie użytkowanie. Jest dosyć lekki, a jego wymiary sprawiają, że przyjemnie leży w dłoni, dając Ci możliwość swobodnego operowania. Przyjemne w dotyku materiały, z których wykonano urządzenie, powodują, że wygoda korzystania z telefonu stoi na dobrym poziomie. To istotna cecha przedmiotów, z którymi spędzamy często długi czas.

Parametry i funkcje

Model obsługuje technologie GSM oraz HSPA, dzięki czemu możesz łączyć się z bliskimi bez trudu. Rozdzielczość wyświetlacza to 2560 x 1440 pix. Sprawną nawigację i wysoką jakość obrazu oferuje Ci przede wszystkim czytelny ekran. Technologia Bluetooth oferuje Ci swobodę wymiany danych z innymi urządzeniami. Platforma Android 6.0, w oparciu o który pracuje Samsung Galaxy S7 32GB SM-G930, oferuje bogate możliwości i zaskakuje ilością funkcji. Telefon posiada też modem 3G, dzięki czemu możesz korzystać z zasobów sieci wszędzie, gdzie jesteś. „Na wyposażeniu” jest również moduł WiFi. Z tym telefonem będziesz mógł rozmawiać nieprzerwanie przez kilkanaście godzin, a jeśli będziesz chciał posłuchać muzyki, energii powinno wystarczyć nawet na 8 godzin!

Multimedia i użytkowanie

Masz możliwość zrobić zdjęcie lub nagrać film za każdym razem, kiedy wokół Ciebie dzieje się coś ciekawego. Kadrowanie usprawniaj wbudowanym zoomem i innymi opcjami aparatu. Swoich piosenek posłuchasz dzięki zainstalowanemu w telefonie odtwarzaczowi audio. Urządzenie obsługuje kilka najważniejszych formatów wideo, pozwalając Ci cieszyć się długimi godzinami rozrywki. Urządzenie sprawdza się także świetnie w roli organizera, ponieważ posiada m.in. funkcję rozbudowanego kalendarza z opcją przypominania o zaplanowanych wydarzeniach. Daje Ci też możliwość zapisania notatki, nagrania za pomocą dyktafonu czyjejś wypowiedzi, ustawienia łatwiejszego dostępu do skrzynki e-mail czy banku.

Podsumowanie

W dużej ilości firm i modeli telefonów komórkowych, warto wybierać taki sprzęt, który wykorzystamy w pełni, bez przepłacania za zbędne funkcje. Być może właśnie takim urządzeniem jest Samsung Galaxy S7 32GB SM-G930. Zobacz gdzie znajdziesz go w najniższej cenie i wybierz najlepszą ofertę.

1619.99 PLN
Samsung Samsung Galaxy S7 Edge 32GB SM-G935
25 reviews

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB SM-G935, to stylowy telefon o szerokich możliwościach i intuicyjnym interfejsie. To urządzenie jest nowoczesne i użyteczne - odpowiednie dla osób ceniących wygodę i funkcjonalność.

Wygląd

Ładny wygląd oraz stonowana obudowa sprawiają, że telefon ma uniwersalny charakter. Będzie więc idealny dla wszystkich, którzy szukają prostoty i jakości. Jest dosyć lekki, a jego wymiary sprawiają, że przyjemnie leży w dłoni, dając Ci możliwość swobodnego operowania. Przyjemne w dotyku materiały, z których stworzono urządzenie, sprawiają, że wygoda użytkowania stoi na dobrym poziomie. To bardzo istotna cecha urządzeń, z którymi spędzamy często długie godziny w ciągu dnia.

Parametry i funkcje

Dobrą jakość sygnału oferuje obsługiwanie wszystkich najważniejszych zakresów łączności. Dodatkowo, rozdzielczość wyświetlacza wynosi 2560 x 1440 pix. Wyświetlacz gwarantuje dobry obraz i czytelność w prawie każdych warunkach, ułatwiając korzystanie z telefonu oraz oglądanie zdjęć i filmów. Do dyspozycji otrzymujesz także Bluetooth, który pozwala parować urządzenie z innymi, np. z zestawem słuchawkowym. Telefon pracuje w oparciu o sprawny system Android 6.0. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, możesz bez wahania wybrać abonament z pakietem danych – ten telefon go obsłuży. Oprócz tego, w produkcie obecny jest jeszcze wbudowany moduł WiFi, który pozwala Ci na bezstresowe przeglądanie zasobów internetu. W sprzyjających warunkach bateria pozwala prowadzić rozmowy przez kilkanaście godzin.

Multimedia i użytkowanie

Zdjęcia i filmy utrwalające wszystkie ciekawe wydarzenia zrobisz dzięki wbudowanemu aparatowi. Aparat oferuje możliwość zoomowania kadru oraz inne opcje ustawień foto. Odtwarzanie muzyki oraz przeglądanie zdjęć to tylko niektóre z czynności, które możesz robić na telefonie Samsung Galaxy S7 Edge 32GB SM-G935. Urządzenie obsługuje kilka najważniejszych formatów wideo, pozwalając Ci cieszyć się długimi godzinami rozrywki. Oprócz tego wszystkiego do dyspozycji masz również rozbudowany organizer, pozwalający już nie tylko, na ustalenie ważnego dnia w kalendarzu, ale także na aktywne przypomnienie istotnej sprawie, określenie swojej pozycji na mapie, nagranie filmu, dźwięku oraz szybkim dostępie do swoich kont e-mail i bankowych.

Podsumowanie

W potopie firm i modeli telefonów komórkowych, warto wybierać taki sprzęt, który w pełni wykorzystamy, bez przepłacania za coś, co będzie nam zbędne. Być może właśnie takim urządzeniem jest Samsung Galaxy S7 Edge 32GB SM-G935. Sprawdź gdzie znajdziesz go najtaniej i wybierz najlepszą ofertę.

2159.99 PLN
Samsung Samsung Galaxy A5 SM-A510F
25 reviews

Samsung Galaxy A5 SM-A510F jest operatywnym telefonem, usprawniającym Twoje codzienne czynności i umożliwiającym przyjazne użytkowanie. Przyjrzyj się bliżej urządzeniu, które sprawdza się w wielu sytuacjach codziennych i potrafi zadowolić nawet najwybredniejszych.

Wygląd

Wygodny, ładnie wyglądający i wykonany z materiałów wysokiej jakości telefon dostępny dla Ciebie! Jest dosyć lekki, a jego wymiary sprawiają, że wygodnie leży w dłoni, dając Ci możliwość swobodnego operowania. Przyjemne w dotyku materiały, z których stworzono urządzenie, sprawiają, że wygoda korzystania z telefonu stoi na dobrym poziomie. To istotna cecha sprzętów, z którymi spędzamy czasami długi czas.

Parametry i funkcje

Telefon obsługuje technologie GSM oraz HSPA, dzięki czemu możesz łączyć się z bliskimi bez trudu. Ekran posiada rozdzielczość 1920 x 1080 pix., co sprawia, że obraz jest jeszcze dokładniejszy. Czytelny wyświetlacz zapewnia Ci komfortowe użytkowanie i łatwe operowanie telefonem. Technologia Bluetooth oferuje Ci swobodę wymiany danych z innymi urządzeniami. Telefon pracuje na platformie Android 5.1, którą możesz do woli uzupełniać o dodatkowe funkcje dzięki szczególnie bogatej ofercie aplikacji. Z pomocą technologii 3G będziesz w stanie sprawdzić każdą nurtującą Cię rzecz, każdy rozkład jazdy, godzinę seansu kinowego i wiele więcej. Dzięki modułowi WiFi możesz oszczędzić na pakiecie danych, korzystając ze swobodnego dostępu do sieci, tam, gdzie to tylko możliwe. Z tym modelem będziesz mógł rozmawiać nieprzerwanie przez kilkanaście godzin, a jeśli będziesz chciał posłuchać muzyki, energii powinno wystarczyć nawet na 8 godzin!

Multimedia i użytkowanie

Masz możliwość zrobić zdjęcie lub nagrać film za każdym razem, kiedy wokół Ciebie dzieje się coś ciekawego. Dzięki różnorodnym funkcjom Twoje ujęcia będą jeszcze lepsze. Swoich piosenek posłuchasz dzięki zainstalowanemu w telefonie odtwarzaczowi multimediów. Urządzenie obsługuje kilka najważniejszych formatów wideo, pozwalając Ci cieszyć się długimi godzinami rozrywki. Organizacja Twojego dnia jest łatwiejsza dzięki licznym funkcjom telefonu, wśród których znajduje się m.in. rozbudowany kalendarz z opcją przypominania o ważnych wydarzeniach, notatnik, poczta e-mail itd. W miarę potrzeb, możesz zainstalować dodatkowe narzędzia potrzebne Ci w codziennej pracy.

Podsumowanie

W zalewie marek i modeli telefonów komórkowych, warto decydować się na taki sprzęt, który w pełni wykorzystamy, bez przepłacania za coś, co będzie nam zbędne. Być może właśnie takim telefonem jest Samsung Galaxy A5 SM-A510F. Zobacz gdzie znajdziesz go w najniższej cenie i wybierz najlepszą ofertę.

1118 PLN
Samsung Samsung Galaxy S8 Plus 64GB SM-G955
25 reviews

Telefon Samsung Galaxy S8 Plus 64GB SM-G955 zaprojektowano tak, aby był łatwy w obsłudze i przyjazny użytkownikowi. Odkryj urządzenie, w którym sprawdzone rozwiązania spotykają się z nowymi technologiami.

Wygląd

Dzięki swojej konstrukcji i interesującemu designowi telefon przykuwa wzrok. Prostota i jakość wykonania wciąż jest w cenie! Jest dosyć lekki, a jego wymiary sprawiają, że wygodnie leży w dłoni, dając Ci możliwość swobodnego operowania. Przyjemne w dotyku materiały, z których stworzono sprzęt, powodują, że wygoda korzystania z telefonu stoi na dobrym poziomie. To bardzo istotna cecha urządzeń, z którymi spędzamy czasami długi czas.

Parametry i funkcje

Model pracuje zgodnie ze wszystkimi standardowymi technologiami (GSM, HSPA itp.), doskonale sprawdzając się w swojej roli. Matryca Samsung Galaxy S8 Plus 64GB SM-G955 ma -calową przekątną. Wysoką jakość obrazu, a także intuicyjną obsługę gwarantuje Ci jasny wyświetlacz o intensywnych kolorach. Z innym telefonem lub komputerem połączysz się np. przez Bluetooth. Platforma , w oparciu o który pracuje Samsung Galaxy S8 Plus 64GB SM-G955, oferuje bogate możliwości i zaskakuje ilością funkcji. Telefon posiada też modem 3G, dzięki czemu możesz korzystać z zasobów sieci wszędzie, gdzie jesteś. „Na wyposażeniu” jest również moduł WiFi. Nawet do mAh, może pomieścić akumulator, w który wyposażony jest Samsung Galaxy S8 Plus 64GB SM-G955. Czas rozmowy przez słuchawkę może wynieść nawet kilka godzin. Natomiast jedno ładowanie wystarcza nawet na kilkanaście godzin odtwarzania muzyki.

Multimedia i użytkowanie

Możesz robić bardzo dobre zdjęcia i filmy dzięki nowoczesnemu aparatowi fotograficznemu. Dzięki temu możesz wykonać zdjęcie każdej ulotnej chwili. Kadrowanie usprawniaj wbudowanym zoomem i innymi opcjami aparatu. Telefon obsługuje najpopularniejsze pliki muzyczne, oferując Ci wysoką jakość dźwięku. Urządzenie obsługuje kilka najważniejszych formatów wideo, pozwalając Ci cieszyć się długimi godzinami rozrywki. Dodatkową pomocą jest obecność takich funkcji, jak m.in. rozbudowany kalendarz z funkcją przypomnienia, notatnik, organizer, funkcja notatki dnia, uproszczonego dostępu do skrzynki e-mail itd. Dzięki nim będziesz w stanie jeszcze lepiej zorganizować swój czas w pracy, a także i poza nią.

Podsumowanie

W dużej ilości firm i modeli telefonów komórkowych, warto wybierać taki sprzęt, który wykorzystamy w pełni, bez przepłacania za coś, co będzie nam zbędne. Być może takim telefonem jest Samsung Galaxy S8 Plus 64GB SM-G955. Sprawdź jak się prezentuje na zdjęciach. Może warto go wybrać.

3299 PLN
Samsung Samsung Galaxy S5 Neo SM-G903F
25 reviews

Samsung Galaxy S5 Neo SM-G903F skonstruowano tak, aby był wygodny w operowaniu i przyjazny użytkownikowi. Odkryj urządzenie, w którym sprawdzone rozwiązania spotykają się z nowymi technologiami.

Wygląd

Model posiada obudowę o nowoczesnym wyglądzie, ergonomicznym kształcie i klasycznych, estetycznych kolorach. Jest dosyć lekki, a jego wymiary sprawiają, że poręcznie leży w dłoni, dając Ci możliwość swobodnego operowania. Przyjemne w dotyku materiały, z których stworzono sprzęt, powodują, że wygoda korzystania z telefonu stoi na dobrym poziomie. To istotna cecha urządzeń, z którymi spędzamy czasami długie godziny w ciągu dnia.

Parametry i funkcje

Urządzenie funkcjonuje na kartach micro SIM. Urządzenie wspiera standardowe technologie komunikacyjne, wykorzystywane przez operatorów. 5.1'' - to przekątna matrycy, dzięki której tak dobrze zobaczysz wszystko, co widnieje na ekranie. Prostą i wygodną obsługę zapewnia Ci pokaźny ekran, wyprodukowany z wykorzystaniem osiągnięć współczesnej technologii. Za pomocą technologii Bluetooth komfortowo i bez żadnych kabli łączysz się również innymi urządzeniami. Pamięć operacyjna to 2 GB. Telefon z systemem Android pracuje płynnie i szybko. 16 GB pamięci telefonu pozwala na zapisanie wielu ważnych danych i multimediów. Telefon posiada też modem 3G, dzięki czemu możesz korzystać z zasobów sieci wszędzie, gdzie jesteś. „Na wyposażeniu” jest również moduł WiFi. Akumulator pomieści 2800 mAh. Przekłada się to na długą i bezproblemową pracę urządzenia. Pojemna bateria pozwoli Ci nawet na kilkanaście godzin rozmowy, a na przykład muzyki posłuchasz non-stop nawet do 8 godzin.

Multimedia i użytkowanie

Wyraźne zdjęcia i filmy zrobisz wbudowanym aparatem fotograficznym. Rozdzielczość matrycy 16 Mpix, oferuje ponadprzeciętną jakość zdjęć. Kadrowanie usprawniaj wbudowanym zoomem i innymi opcjami aparatu. Telefon daje możliwość posłuchania ulubionej muzyki, obejrzenia filmów oraz przewertowania zdjęć - wszystko to za sprawą odtwarzacza multimediów i wygodnej w użytku galerii. Urządzenie obsługuje kilka najważniejszych formatów wideo, pozwalając Ci cieszyć się długimi godzinami rozrywki. Telefon może też zastąpić Ci tradycyjny organizer, ponieważ posiada wiele przydatnych funkcji, takich jak: notatnik, kalendarz z opcją "notatki dnia", skrzynka e-mail, przypominanie o spotkaniach i ważnych wydarzeniach.

Podsumowanie

W dużej ilości firm i modeli telefonów komórkowych, warto wybierać taki sprzęt, który wykorzystamy w pełni, bez przepłacania za coś, co będzie nam zbędne. Być może właśnie takim urządzeniem jest Samsung Galaxy S5 Neo SM-G903F. Zobacz gdzie znajdziesz go w najniższej cenie i wybierz najlepszą ofertę.

1399 PLN
Samsung Samsung Gear S SM-R750
25 reviews

Korzystasz ze smartfona? Pomyśl nad efektywniejszym korzystaniem ze smartfona, każdego dnia. Smartwatch to urządzenie, które zostało zaprojektowane specjalnie do takich celów. Na przykład Samsung Gear S SM-R750.

Czym jest smartwatch?

Smartwatche to wciąż nowość na naszym rynku. Nie są to jednak tylko zwykłe gadżety. Dzięki ich ciekawym funkcjonalnościom, można rozbudować możliwości smartfona, i dzięki temu jeszcze lepiej korzystać z tego urządzenia. Poniżej przedstawimy smartwatcha, który dobrze wpisuje się w trendy wśród tych urządzeń, a dodatkowo cechuje się bardzo dobrymi parametrami.

O urządzeniu

Smartwatch Samsung Gear S SM-R750, jak każdy sprzęt tego typu, komunikuje się z naszym telefonem za pośrednictwem łącza Bluetooth. Dzięki temu, komunikacja z telefonem, jest stała, stabilna i energooszczędna. Urządzenie cechuje się niewielką wagą - jak przystało na gadżet na rękę. Całość waży zaledwie 73 g. Dzięki temu nie obciąża ręki i nie przeszkadza nawet w wielogodzinnym noszeniu. Rozdzielczość natywna wyświetlacza to 360 x 480 pikseli. Zegarek posiada baterię o pojemności 300 mAh. W zależności od ustawień wyświetlacza oraz intensywności użytkowania, bateria zapewnia od kilkunastu do kilkudziesięciu godzin pracy bez ładowania. W zależności od modelu, nasz smartwatch, może oferować różne funkcje. Poza standardowymi jak godzina czy data, możemy w nim znaleźć dostęp do wiadomości sms, kalkulator, GPS, obsługę MP3, pulsometr oraz inne, które mogą działać samodzielnie lub w parze z telefonem.

Podsumowanie

O tym, czy smartwatch jest niezbędny na co dzień, trudno nam wyrokować. Jest to na pewno urządzenie ciekawe i funkcjonalne, chociaż na pewno nie niezbędne. Samsung Gear S SM-R750 to ciekawy wybór dla tych, którzy za odpowiednią cenę chcą ciekawego smartwatcha. Znajdziemy w nim wszystkie te funkcje, które potrzebujemy do korzystania na co dzień. Wszystko to zamknięte jest prostej i estetycznej formie, idealnie pasującej do trendów, w których utrzymane są obecnie najnowsze urządzenia. Podoba Ci się ten gadżet? Jeśli tak, znajdź go w najlepszej cenie w naszej porównywarce.

899 PLN
Samsung Samsung Gear S3 Classic SM-R770
25 reviews

Smartfon jest Twoim nieodłącznym elementem wyposażenia każdego dnia? Pomyśl jak możesz jeszcze szybciej i efektywniej korzystać ze smartfona? Smartwatch to właśnie taki sprzęt, który swoją funkcjonalnością pozwala na dodatkowe możliwości współpracy z komórką. Takim urządzeniem jest Samsung Gear S3 Classic SM-R770.

Czym jest smartwatch?

Smartwatche to nadal nowość w naszych sklepach. Systematycznie jednak zwiększa się ilość entuzjastów wybierających takie urządzenie. Smartwatche to urządzenia, które swoimi możliwościami nie tylko same z siebie się przydają, lecz i zwiększają funkcje smartfonów. Smartwatch Gear S3 Classic SM-R770 o którym wspomnimy w poniższym tekście, to urządzenie dobrze wykonane i sprawnie działające.

O urządzeniu

Podstawą łączności Gear S3 Classic SM-R770 ze smartfonem jest technologia Bluetooth, dająca stabilne połączenie, szybki transfer danych oraz niskie zużycie energii. Wyświetlacz Gear S3 Classic SM-R770, cechuje się rozdzielczością 360 x 360 pikseli. W ustawieniach zegarka, możemy dopasować czas wyświetlania godziny i powiadomień. Dzięki temu, uwzględniając własne preferencje, możemy korzystać ze smartwatcha od kilkunastu do kilkudziesięciu godzin na jednym ładowaniu. Niektóre modele "inteligentnych zegarków" oferują bardziej rozbudowane funkcje niż inne modele. Podstawą zawsze jest oczywiście godzina i data, powiadomienia odnośnie połączeń i smsów. Droższe sprzęty mogą oferować dodatkowo kalkulator, nadajnik GPS, obsługę odtwarzacza muzycznego, pulsometr oraz inne, które mogą działać samodzielnie lub w parze z telefonem.

Podsumowanie

Czy smartwatch jest przydatny i wygodny w użytkowaniu? Na pewno tak. Czy jest niezbędny? Na pewno nie, jednak biorąc pod uwagę spadek cen i sporą ilość nowych marek i modeli, wszyscy chętni mogą pokusić się o wybór i sprawdzenie samemu, czy taki gadżet jest dla nich. Szukasz ciekawego smartwatcha? Zainteresował Cię ten gadżet? Może właśnie Samsung Gear S3 Classic SM-R770 jest propozycją dla Ciebie. Zobacz w porównaniu cen, w którym sklepie znajdziesz go najtaniej i zamów swóje urządzenie.

117.34 PLN
Samsung Samsung Galaxy S6 Edge 32GB SM-G925
25 reviews

Model Samsung Galaxy S6 Edge 32GB SM-G925 to nieocenione narzędzie pracy i świetne źródło informacji i rozrywki. Oto urządzenie poręczne, szybkie i funkcjonalne.

Wygląd

Nowoczesne wzornictwo, mocna obudowa, staranne wykończenie to cechy, które wyróżniają ten model. Prostota daje ponadczasowość, a jakość wykonania zapewni długie użytkowanie. Wymiary 142%2C1 x 70%2C1 x Ultra Slim (9 mm), niewielka waga oraz staranne wykończenie decydują o tym, że komfortowo leży on w dłoni i jest poręczny. Przyjemne w dotyku materiały, z których stworzono urządzenie, sprawiają, że wygoda użytkowania stoi na wysokim poziomie. To ważna cecha urządzeń, z którymi spędzamy czasami długi czas.

Parametry i funkcje

Telefon działa na kartach DualSIM. Model obsługuje technologie GSM oraz HSPA, dzięki czemu możesz łączyć się z bliskimi bez trudu. 5.1'' - to przekątna matrycy, dzięki której tak dobrze zobaczysz wszystko, co widnieje na ekranie. Warto także zwrócić uwagę na więcej niż zadowalającą rozdzielczość wyświetlacza ( 2560 x 1440 pix.). Czytelny ekran umożliwia Ci komfortowe użytkowanie i łatwe operowanie telefonem. Technologia Bluetooth oferuje Ci swobodę wymiany danych z innymi urządzeniami. Pamięć operacyjna to 3 GB. Telefon pracuje na platformie Android 5 Lollipop, którą możesz do woli uzupełniać o dodatkowe funkcje dzięki szczególnie bogatej ofercie aplikacji. Na 32 GB GB pamięci wewnętrznej przechowasz wszystko to, co najważniejsze. Z pakietu danych możesz korzystać dzięki wsparciu 3G, które oferuje telefon. Pakiet danych wystarczy Ci na znacznie dłużej, jeśli będziesz wykorzystywać moduł WiFi. Zamontowany w telefonie akumulator posiada pojemność 2600 mAh. Zapewnia on wielogodzinną, bezpieczną pracę sprzętu. Według producenta, telefon w trybie czuwania, wytrzymuje około 0 h. Z tym telefonem będziesz mógł rozmawiać nieprzerwanie przez kilkanaście godzin, a jeśli będziesz chciał posłuchać muzyki, energii powinno wystarczyć nawet na 8 godzin!

Multimedia i użytkowanie

Masz możliwość zrobić zdjęcie lub nagrać film za każdym razem, kiedy wokół Ciebie dzieje się coś ciekawego. Rozdzielczość matrycy wynosi 16 mln pikseli Mpix. Zadanie ułatwiają Ci liczne funkcje, m.in. cyfrowe zbliżenie, automatyczne ustawienie ostrości, efekty fotograficzne i inne. Swoich piosenek posłuchasz dzięki zainstalowanemu w telefonie odtwarzaczowi multimediów. Urządzenie obsługuje kilka najważniejszych formatów wideo, pozwalając Ci cieszyć się długimi godzinami rozrywki. Urządzenie sprawdza się także świetnie w roli organizera, ponieważ posiada m.in. funkcję rozbudowanego kalendarza z opcją przypominania o zaplanowanych wydarzeniach. Daje Ci też możliwość zapisania notatki, nagrania za pomocą dyktafonu czyjejś wypowiedzi, ustawienia łatwiejszego dostępu do skrzynki e-mail czy banku.

Podsumowanie

W zalewie firm i modeli telefonów komórkowych, warto decydować się na taki sprzęt, który w pełni wykorzystamy, bez przepłacania za zbędne funkcje. Może takim sprzętem jest Samsung Galaxy S6 Edge 32GB SM-G925. Sprawdź w którym sklepie znajdziesz go najtaniej i wybierz najlepszą ofertę.

1702 PLN
Samsung Samsung Galaxy S6 Edge Plus 32GB SM-G928
25 reviews

Samsung Galaxy S6 Edge Plus 32GB SM-G928 skonstruowano tak, aby był wygodny w operowaniu i przyjazny użytkownikowi. Odkryj urządzenie, w którym sprawdzone rozwiązania spotykają się z nowymi technologiami.

Wygląd

Ładny wygląd oraz stonowana obudowa sprawiają, że telefon ma uniwersalny charakter. Będzie więc idealny dla wszystkich, którzy szukają prostoty i jakości. Ma 154%2C4 wysokości, 75%2C8 szerokości, 6%2C9 grubości i waży dość niewiele, dzięki czemu pewnie leży dłoni i jego obsługa jest szczególnie przyjemna. Przyjemne w dotyku materiały, z których wykonano sprzęt, powodują, że wygoda korzystania z telefonu stoi na wysokim poziomie. To bardzo istotna cecha przedmiotów, z którymi spędzamy często całe dnie.

Parametry i funkcje

Telefon obsługuje technologie GSM oraz HSPA, dzięki czemu możesz łączyć się z bliskimi bez trudu. 5.7'' - to przekątna matrycy, dzięki której tak dobrze zobaczysz wszystko, co widnieje na ekranie. Rozdzielczość ekranu to 2560 x 1440 pix. Wygodny, jasny ekran zapewnia wysoką jakość wyświetlania oraz przyjemną pracę. Technologia Bluetooth oferuje Ci swobodę wymiany danych z innymi urządzeniami. Pamięć RAM wynosi w tym modelu 4096 MB GB. Telefon pracuje w oparciu o sprawny system Android 5.1 Lollipop. 32 GB GB pamięci telefonu pozwala na zapisanie wielu ważnych danych i multimediów. Telefon posiada też modem 3G, dzięki czemu możesz korzystać z zasobów sieci wszędzie, gdzie jesteś. „Na wyposażeniu” jest również moduł WiFi. Akumulator pomieści 3000 mAh mAh. Przekłada się to na długą i bezproblemową pracę telefonu. Według producenta, telefon w trybie czuwania, wytrzymuje około 0 h. Z tym modelem będziesz mógł rozmawiać nieprzerwanie przez kilkanaście godzin, a jeśli będziesz chciał posłuchać muzyki, energii powinno wystarczyć nawet na 8 godzin!

Multimedia i użytkowanie

Masz możliwość zrobić zdjęcie lub nagrać film za każdym razem, kiedy wokół Ciebie dzieje się coś ciekawego. Rozdzielczość matrycy 16 mln pikseli Mpix, oferuje ponadprzeciętną jakość zdjęć. Kadrowanie usprawniaj wbudowanym zoomem i innymi ciekawymi opcjami aparatu. Swoich piosenek posłuchasz dzięki zainstalowanemu w telefonie odtwarzaczowi multimediów. Urządzenie obsługuje kilka najważniejszych formatów wideo, pozwalając Ci cieszyć się długimi godzinami rozrywki. Oprócz tego wszystkiego do dyspozycji masz również rozbudowany organizer, pozwalający już nie tylko, na ustalenie ważnego dnia w kalendarzu, ale także na aktywne przypomnienie istotnej sprawie, określenie swojej pozycji na mapie, nagranie filmu, dźwięku oraz szybkim dostępie do swoich kont e-mail i bankowych.

Podsumowanie

W dużej ilości marek i modeli telefonów komórkowych, należy decydować się na taki sprzęt, który w pełni wykorzystamy, bez przepłacania za coś, co będzie nam zbędne. Może właśnie takim telefonem jest Samsung Galaxy S6 Edge Plus 32GB SM-G928. Zobacz w którym sklepie znajdziesz go najtaniej i wybierz najlepszą ofertę.

2199 PLN
Samsung Samsung GT-B2710
25 reviews

Model Samsung GT-B2710 to nieocenione narzędzie pracy i świetne źródło informacji i rozrywki. Oto urządzenie poręczne, szybkie i funkcjonalne.

Wygląd

Modny, prosty design i obudowa wykonana z solidnych materiałów przypadną do gustu każdemu, kto potrzebuje praktycznego urządzenia do codziennego użytku. Klasyczna prostota jest kluczem do dobrego wyglądu aparatu. Jest dosyć lekki, a jego wymiary sprawiają, że przyjemnie leży w dłoni, dając Ci możliwość swobodnego operowania. Przyjemne w dotyku materiały, z których stworzono urządzenie, sprawiają, że wygoda użytkowania stoi na dobrym poziomie. To bardzo ważna cecha przedmiotów, z którymi spędzamy czasami długi czas.

Parametry i funkcje

Urządzenie funkcjonuje na kartach mini SIM (standard). Urządzenie pracuje zgodnie ze wszystkimi standardowymi technologiami (GSM, HSPA itp.), doskonale sprawdzając się w swojej roli. Matryca Samsung GT-B2710 ma 2-calową przekątną. Warto także zwrócić uwagę na więcej niż zadowalającą rozdzielczość wyświetlacza ( 320 x 240 pix.). Ekran umożliwia dobry obraz i czytelność w prawie każdych warunkach, ułatwiając korzystanie z telefonu oraz oglądanie zdjęć i filmów. Z innym telefonem lub komputerem połączysz się np. przez Bluetooth. Telefon pracuje w oparciu o sprawny system dedykowany. Dodatkowo można ją powiększyć, wykorzystując kartę microSD. Z pakietu danych możesz korzystać dzięki wsparciu 3G, które oferuje telefon. Pakiet danych wystarczy Ci na znacznie dłużej, jeśli będziesz wykorzystywać moduł WiFi. Zamontowany w modelu akumulator posiada pojemność 1300 mAh. Zapewnia on wielogodzinną, bezpieczną pracę aparatu. W urządzeniu zastosowano baterię Li-Ion. Czas czuwania to według producenta około 600 h. Czas rozmowy przez słuchawkę może wynieść nawet kilka godzin. Natomiast jedno ładowanie wystarcza nawet na kilkanaście godzin odtwarzania muzyki.

Multimedia i użytkowanie

Możesz robić bardzo dobre zdjęcia i filmy dzięki nowoczesnemu aparatowi fotograficznemu. Dzięki temu możesz wykonać zdjęcie każdej ulotnej chwili. Rozdzielczość matrycy wynosi 2 Mpix. Zadanie ułatwiają Ci liczne funkcje, m.in. cyfrowe zbliżenie, automatyczne ustawienie ostrości, efekty fotograficzne i inne. Telefon obsługuje najpopularniejsze pliki muzyczne, oferując Ci wysoką jakość dźwięku. Urządzenie obsługuje kilka najważniejszych formatów wideo, pozwalając Ci cieszyć się długimi godzinami rozrywki. W organizowaniu życia zawodowego i osobistego pomaże Ci rozbudowany systemowy organizer. Z jego pomocą możesz zaplanować spotkanie, ustalić swoje położenie na mapie, nagrać film lub wypowiedź, a także szybko połączyć się ze swoją skrzynką e-mail czy kontem bankowym. Możliwość swobodnej instalacji dodatkowych aplikacji daje Ci niemal nieograniczoną swobodę pod względem dopasowania telefonu do własnych potrzeb.

Podsumowanie

W dużej ilości firm i modeli telefonów komórkowych, należy wybierać taki sprzęt, który wykorzystamy w pełni, bez przepłacania za coś, co będzie nam zbędne. Może właśnie takim urządzeniem jest Samsung GT-B2710. Sprawdź w którym sklepie znajdziesz go najtaniej i wybierz najlepszą ofertę.

259.99 PLN
Samsung Samsung Galaxy Xcover 2 GT-7710
25 reviews

Samsung Galaxy Xcover 2 GT-7710, to stylowy telefon o różnorodnych możliwościach i przyjaznym interfejsie. To urządzenie jest nowoczesne i użyteczne - odpowiednie dla osób ceniących wygodę i funkcjonalność.

Wygląd

Modny, prosty design i obudowa wykonana z solidnych materiałów przypadną do gustu każdemu, kto potrzebuje praktycznego aparatu do codziennego użytku. Klasyczna prostota jest kluczem do dobrego wyglądu telefonu. Jest dosyć lekki, a jego wymiary sprawiają, że wygodnie leży w dłoni, dając Ci możliwość swobodnego operowania. Przyjemne w dotyku materiały, z których stworzono sprzęt, sprawiają, że wygoda korzystania z telefonu stoi na wysokim poziomie. To bardzo ważna cecha przedmiotów, z którymi spędzamy czasami długi czas.

Parametry i funkcje

Sprzęt działa na kartach mini SIM (standard). Telefon wspiera standardowe technologie komunikacyjne, wykorzystywane przez operatorów. 4'' - to przekątna matrycy, dzięki której tak dobrze zobaczysz wszystko, co widnieje na ekranie. Dodatkowo, rozdzielczość matrycy wynosi 800 x 480 pix. Świetny obraz i widoczność pod prawie każdym kątem zapewnia jasny i wyraźny ekran. Za pomocą technologii Bluetooth komfortowo i bez żadnych kabli łączysz się również innymi urządzeniami. 1 GB pamięci operacyjnej również wpływa na tempo pracy i szybkość systemu. Urządzenie pracuje na wygodnej, posiadającej bogatą ofertę aplikacji platformie Android. Wbudowana pamięć 4 GB, pomieści Twoje zdjęcia i inne pliki. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, możesz bez wahania wybrać abonament z pakietem danych – ten sprzęt go obsłuży. Oprócz tego, w produkcie obecny jest jeszcze wbudowany moduł WiFi, który pozwala Ci na bezstresowe przeglądanie zasobów internetu. Nawet do 1700 mAh, może pomieścić akumulator, w który wyposażony jest Samsung Galaxy Xcover 2 GT-7710. Podczas czuwania, telefon - według danych producenta - wytrzymuje około 570 h. Pojemna bateria pozwoli Ci nawet na kilkanaście godzin rozmowy, a na przykład muzyki posłuchasz non-stop nawet do 8 godzin.

Multimedia i użytkowanie

Wyraźne zdjęcia i filmy zrobisz wbudowanym aparatem fotograficznym. Wbudowany obiektyw ma 5 Mpix. Aparat oferuje możliwość zoomowania kadru oraz inne opcje ustawień foto. Telefon daje możliwość posłuchania ulubionej muzyki, obejrzenia filmów oraz przewertowania zdjęć - wszystko to za sprawą odtwarzacza multimediów i wygodnej w użytku galerii. Urządzenie obsługuje kilka najważniejszych formatów wideo, pozwalając Ci cieszyć się długimi godzinami rozrywki. W organizowaniu życia zawodowego i osobistego pomaże Ci rozbudowany systemowy organizer. Z jego pomocą możesz zaplanować spotkanie, ustalić swoje położenie na mapie, nagrać film lub wypowiedź, a także szybko połączyć się ze swoją skrzynką e-mail czy kontem bankowym. Możliwość swobodnej instalacji dodatkowych aplikacji daje Ci niemal nieograniczoną swobodę pod względem dopasowania telefonu do własnych potrzeb.

Podsumowanie

W dużej ilości firm i modeli telefonów komórkowych, warto wybierać taki sprzęt, który w pełni wykorzystamy, bez przepłacania za coś, co będzie nam zbędne. Być może takim telefonem jest Samsung Galaxy Xcover 2 GT-7710. Zobacz w którym sklepie znajdziesz go w najniższej cenie i wybierz najlepszą ofertę.

319.99 PLN
Samsung Samsung Galaxy S IV GT-i9505 16GB
25 reviews

Samsung Galaxy S IV GT-i9505 16GB, to stylowy model o szerokich możliwościach i intuicyjnym interfejsie. To urządzenie jest nowoczesne i użyteczne - idealne dla osób ceniących wygodę i funkcjonalność.

Wygląd

Modny, prosty design i obudowa wykonana z mocnych materiałów przypadną do gustu każdemu, kto potrzebuje praktycznego aparatu do codziennego użytku. Klasyczna prostota jest kluczem do dobrego wyglądu urządzenia. Jest dosyć lekki, a jego wymiary sprawiają, że poręcznie leży w dłoni, dając Ci możliwość swobodnego operowania. Przyjemne w dotyku materiały, z których wykonano sprzęt, sprawiają, że wygoda korzystania z telefonu stoi na dobrym poziomie. To ważna cecha przedmiotów, z którymi spędzamy często długie godziny.

Parametry i funkcje

Telefon funkcjonuje na kartach micro SIM. Urządzenie pracuje zgodnie ze wszystkimi standardowymi technologiami (GSM, HSPA itp.), doskonale sprawdzając się w swojej roli. Matryca Samsung Galaxy S IV GT-i9505 16GB ma 5-calową przekątną. Dodatkowo, rozdzielczość matrycy wynosi 1920 x 1080 pix. Prostą i wygodną obsługę zapewnia Ci pokaźny wyświetlacz, wykonany z wykorzystaniem osiągnięć współczesnej technologii. Z innym telefonem lub komputerem połączysz się np. przez Bluetooth. 2 GB pamięci operacyjnej również wpływa na tempo pracy i szybkość systemu. Telefon z systemem Android pracuje płynnie i szybko. Wbudowana pamięć 16 GB, pomieści Twoje zdjęcia i inne pliki. Pamięć telefonu będziesz mógł wielokrotnie powiększyć, montując kartę microSD. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, możesz bez wahania wybrać abonament z pakietem danych – ten sprzęt go obsłuży. Oprócz tego, w produkcie obecny jest jeszcze wbudowany moduł WiFi, który pozwala Ci na bezstresowe przeglądanie zasobów internetu. Nawet do 2600 mAh, może pomieścić akumulator, w który wyposażony jest Samsung Galaxy S IV GT-i9505 16GB. Czas czuwania to według producenta około 320 h. Czas rozmowy przez słuchawkę może wynieść nawet kilka godzin. Natomiast jedno ładowanie wystarcza nawet na kilkanaście godzin odtwarzania muzyki.

Multimedia i użytkowanie

Możesz robić bardzo dobre zdjęcia i filmy dzięki nowoczesnemu aparatowi fotograficznemu. Dzięki temu możesz wykonać zdjęcie każdej ulotnej chwili. Wbudowany obiektyw ma 13 Mpix. Aparat oferuje możliwość przybliżeń kadru oraz inne opcje ustawień foto. Telefon obsługuje najpopularniejsze pliki muzyczne, oferując Ci wysoką jakość dźwięku. Urządzenie obsługuje kilka najważniejszych formatów wideo, pozwalając Ci cieszyć się długimi godzinami rozrywki. W organizowaniu życia zawodowego i osobistego pomaże Ci rozbudowany systemowy organizer. Z jego pomocą możesz zaplanować spotkanie, ustalić swoje położenie na mapie, nagrać film lub wypowiedź, a także szybko połączyć się ze swoją skrzynką e-mail czy kontem bankowym. Możliwość swobodnej instalacji dodatkowych aplikacji daje Ci niemal nieograniczoną swobodę pod względem dopasowania telefonu do własnych potrzeb.

Podsumowanie

W dużej ilości firm i modeli telefonów komórkowych, warto decydować się na taki sprzęt, który wykorzystamy w pełni, bez przepłacania za coś, co będzie nam zbędne. Może takim urządzeniem jest Samsung Galaxy S IV GT-i9505 16GB. Sprawdź gdzie znajdziesz go w najniższej cenie i wybierz najlepszą ofertę.

549.99 PLN
Samsung Samsung Galaxy S5 SM-G900
25 reviews

Wyprodukowany przez firmę SamsungGalaxy S5 SM-G900 oferuje wysoką jakość wykorzystanych materiałów oraz szybkie i przyjemne operowanie. Poznaj to funkcjonalne urządzenie, w którym nowoczesne technologie działają sprawnie, dostarczając Ci rozrywki i asystując Ci w pracy.

Wygląd

Wygodny, ładnie wyglądający i wykonany z materiałów wysokiej jakości telefon dostępny dla Ciebie! Jest dosyć lekki, a jego wymiary sprawiają, że poręcznie leży w dłoni, dając Ci możliwość swobodnego operowania. Przyjemne w dotyku materiały, z których wykonano sprzęt, sprawiają, że wygoda użytkowania stoi na wysokim poziomie. To bardzo ważna cecha urządzeń, z którymi spędzamy czasami długi czas.

Parametry i funkcje

Urządzenie działa na kartach micro SIM. Model obsługuje technologie GSM oraz HSPA, dzięki czemu możesz łączyć się z bliskimi bez trudu. Przekątna matrycy wynosi 5.1 cala. Rozdzielczość ekranu na poziomie 1920 x 1080 pix. powinna wystarczyć każdemu posiadaczowi w codziennym użytkowaniu. Sprawną nawigację i wysoką jakość obrazu zapewnia Ci przede wszystkim czytelny ekran. Błyskawiczną wymianę plików między urządzeniami zapewnia Bluetooth. Pamięć RAM wynosi w tym modelu 2 GB. Platforma Android, w oparciu o który pracuje Samsung Galaxy S5 SM-G900, oferuje bogate możliwości i zaskakuje ilością funkcji. W telefonie przechowasz wszystkie najważniejsze pliki na 16 GB pamięci. Nieustanny dostęp do internetu to zasługa modułu 3G. Dodatkowo, z internetem połączysz się w prawie każdej kawiarni i restauracji, na dworcu, w centrum handlowym i wielu innych miejscach – pozwala Ci na to wbudowany moduł WiFi. Bateria ma pojemność 2800 mAh. Przekłada się to na długą pracę telefonu oraz wielodniowy stan czuwania. Zastosowano tu baterię Odpinany. Według producenta, telefon w trybie czuwania, wytrzymuje około 390 h. Z tym modelem będziesz mógł rozmawiać nieprzerwanie przez kilkanaście godzin, a jeśli będziesz chciał posłuchać muzyki, energii powinno wystarczyć nawet na 8 godzin!

Multimedia i użytkowanie

Dzięki wbudowanemu aparatowi na zdjęciach i filmach udokumentujesz wszystkie najważniejsze wydarzenia, które dzieją się wokół Ciebie - szybko i łatwo. Obiektyw o matrycy 16 Mpix, oferuje Ci świetną jakość. Przydatne okażą się też różnorodne tryby ujęć, zoom cyfrowy, automatyczne ustawienie ostrości, efekty fotograficzne i tym podobne. Z wykorzystaniem tego telefonu odtworzysz muzykę, zapisaną w najpopularniejszych formatach (np. MP3, MP4, WMA itp.), ustawisz odtwarzanie wg utworów, wykonawców, albumów itd. Urządzenie obsługuje kilka najważniejszych formatów wideo, pozwalając Ci cieszyć się długimi godzinami rozrywki. Organizacja Twojego dnia jest łatwiejsza dzięki licznym funkcjom telefonu, wśród których znajduje się m.in. rozbudowany kalendarz z opcją przypominania o ważnych wydarzeniach, notatnik, poczta e-mail itd. W miarę potrzeb, możesz zainstalować dodatkowe narzędzia potrzebne Ci w codziennej pracy.

Podsumowanie

W zalewie marek i modeli telefonów komórkowych, warto wybierać taki sprzęt, który w pełni wykorzystamy, bez przepłacania za coś, co będzie nam zbędne. Może właśnie takim telefonem jest Samsung Galaxy S5 SM-G900. Zobacz w którym sklepie znajdziesz go najtaniej i wybierz najlepszą ofertę.

879.99 PLN
Samsung Samsung Galaxy S5 Active SM-G870
25 reviews

Samsung Galaxy S5 Active SM-G870, to stylowy telefon o szerokich możliwościach i przyjaznym interfejsie. To urządzenie jest nowoczesne i użyteczne - idealne dla osób ceniących wygodę i funkcjonalność.

Wygląd

Dzięki swojej konstrukcji i interesującemu designowi model zwraca uwagę. Prostota i jakość wykonania wciąż jest w cenie! Jest dosyć lekki, a jego wymiary sprawiają, że komfortowo leży w dłoni, dając Ci możliwość swobodnego operowania. Przyjemne w dotyku materiały, z których wykonano urządzenie, powodują, że wygoda korzystania z telefonu stoi na dobrym poziomie. To istotna cecha urządzeń, z którymi spędzamy czasami długi czas.

Parametry i funkcje

Urządzenie wspiera standardowe technologie komunikacyjne, wykorzystywane przez operatorów. Dodatkowo, rozdzielczość ekranu wynosi 1280 x 720 pix. Czytelny ekran umożliwia Ci komfortowe użytkowanie i łatwe operowanie telefonem. Za pomocą technologii Bluetooth komfortowo i bez żadnych kabli łączysz się również innymi urządzeniami. Telefon pracuje na platformie Android, którą możesz do woli uzupełniać o dodatkowe funkcje dzięki szczególnie bogatej ofercie aplikacji. Wbudowana pamięć 16 GB, pomieści Twoje zdjęcia i inne pliki. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, możesz bez wahania wybrać abonament z pakietem danych – ten sprzęt go obsłuży. Oprócz tego, w produkcie obecny jest jeszcze wbudowany moduł WiFi, który pozwala Ci na bezstresowe przeglądanie zasobów internetu. Nawet do 2800 mAh, może pomieścić akumulator, w który wyposażony jest Samsung Galaxy S5 Active SM-G870. Pojemna bateria pozwoli Ci nawet na kilkanaście godzin rozmowy, a na przykład muzyki posłuchasz non-stop nawet do 8 godzin.

Multimedia i użytkowanie

Wyraźne zdjęcia i filmy zrobisz wbudowanym aparatem fotograficznym. Wbudowany obiektyw ma 16 Mpix. Aparat oferuje możliwość przybliżeń kadru oraz inne opcje ustawień fotograficznych. Telefon daje możliwość posłuchania ulubionej muzyki, obejrzenia filmów oraz przewertowania zdjęć - wszystko to za sprawą odtwarzacza multimediów i wygodnej w użytku galerii. Urządzenie obsługuje kilka najważniejszych formatów wideo, pozwalając Ci cieszyć się długimi godzinami rozrywki. Dodatkowym udogodnieniem jest obecność takich funkcji, jak m.in. rozbudowany kalendarz z funkcją przypomnienia, notatnik, organizer, funkcja notatki dnia, uproszczonego dostępu do skrzynki e-mail itd. Dzięki nim będziesz w stanie jeszcze lepiej zorganizować swój czas w pracy, a także i poza nią.

Podsumowanie

W potopie marek i modeli telefonów komórkowych, należy decydować się na taki sprzęt, który w pełni wykorzystamy, bez przepłacania za coś, co będzie nam zbędne. Być może takim urządzeniem jest Samsung Galaxy S5 Active SM-G870. Sprawdź w którym sklepie znajdziesz go najtaniej i wybierz najlepszą ofertę.

849.99 PLN
Samsung Samsung Galaxy J5
25 reviews

Samsung Galaxy J5 skonstruowano tak, aby był wygodny w operowaniu i przyjazny użytkownikowi. Odkryj urządzenie, w którym sprawdzone rozwiązania spotykają się z nowymi technologiami.

Wygląd

Wygodny, ładnie wyglądający i wykonany z materiałów wysokiej jakości model dostępny dla Ciebie! Jest dosyć lekki, a jego wymiary sprawiają, że przyjemnie leży w dłoni, dając Ci możliwość swobodnego operowania. Przyjemne w dotyku materiały, z których wykonano urządzenie, sprawiają, że wygoda korzystania z telefonu stoi na dobrym poziomie. To ważna cecha urządzeń, z którymi spędzamy długie godziny w ciągu dnia.

Parametry i funkcje

Telefon pracuje na kartach micro SIM. Model obsługuje technologie GSM oraz HSPA, dzięki czemu możesz łączyć się z bliskimi bez trudu. Przekątna matrycy wynosi 5 cala. Świetny obraz i widoczność pod prawie każdym kątem zapewnia jasny i wyraźny ekran. Błyskawiczną wymianę plików między urządzeniami zapewnia Bluetooth. Pamięć operacyjna to 1.5 GB. Urządzenie pracuje na wygodnej, posiadającej bogatą ofertę aplikacji platformie Android. 16 GB pamięci telefonu pozwala na zapisanie wielu ważnych danych i multimediów. Telefon posiada też modem 3G, dzięki czemu możesz korzystać z zasobów sieci wszędzie, gdzie jesteś. „Na wyposażeniu” jest również moduł WiFi. Akumulator pomieści 2600 mAh. Przekłada się to na długą i bezproblemową pracę urządzenia. Z tym telefonem będziesz mógł rozmawiać nieprzerwanie przez kilkanaście godzin, a jeśli będziesz chciał posłuchać muzyki, energii powinno wystarczyć nawet na 8 godzin!

Multimedia i użytkowanie

Dzięki wbudowanemu aparatowi na zdjęciach i filmach utrwalisz wszystkie najważniejsze wydarzenia, które dzieją się wokół Ciebie - szybko i łatwo. Rozdzielczość matrycy 13 Mpix, oferuje ponadprzeciętną jakość zdjęć. Kadrowanie usprawniaj wbudowanym zoomem i innymi opcjami aparatu. Z wykorzystaniem tego telefonu odtworzysz muzykę, zapisaną w najpopularniejszych formatach (np. MP3, MP4, WMA itp.), ustawisz odtwarzanie wg utworów, wykonawców, albumów itd. Urządzenie obsługuje kilka najważniejszych formatów wideo, pozwalając Ci cieszyć się długimi godzinami rozrywki. Organizacja Twojego dnia jest łatwiejsza dzięki licznym funkcjom telefonu, wśród których znajduje się m.in. rozbudowany kalendarz z opcją przypominania o ważnych wydarzeniach, notatnik, poczta e-mail itd. W miarę potrzeb, możesz zainstalować dodatkowe narzędzia potrzebne Ci w codziennej pracy.

Podsumowanie

W dużej ilości firm i modeli telefonów komórkowych, należy decydować się na taki sprzęt, który wykorzystamy w pełni, bez przepłacania za zbędne funkcje. Może takim urządzeniem jest Samsung Galaxy J5. Sprawdź w którym sklepie znajdziesz go najtaniej i wybierz najlepszą ofertę.

575.99 PLN
Samsung Samsung Galaxy Note 5 32GB Dual SIM SM-N9200
25 reviews

Samsung Galaxy Note 5 32GB Dual SIM SM-N9200 zaprojektowano tak, aby był prosty w operowaniu i przyjazny użytkownikowi. Odkryj urządzenie, w którym sprawdzone rozwiązania spotykają się z nowymi technologiami.

Wygląd

Dzięki swojej konstrukcji i interesującemu designowi model zwraca uwagę. Prostota i jakość wykonania wciąż jest w cenie! Jest dosyć lekki, a jego wymiary sprawiają, że wygodnie leży w dłoni, dając Ci możliwość swobodnego operowania. Przyjemne w dotyku materiały, z których stworzono urządzenie, sprawiają, że wygoda użytkowania stoi na wysokim poziomie. To istotna cecha przedmiotów, z którymi spędzamy często długie godziny.

Parametry i funkcje

Telefon pracuje na kartach nano SIM. Model pracuje zgodnie ze wszystkimi standardowymi technologiami (GSM, HSPA itp.), doskonale sprawdzając się w swojej roli. Matryca Samsung Galaxy Note 5 32GB Dual SIM SM-N9200 ma 5.7-calową przekątną. Rozdzielczość ekranu to 2560 x 1440 pix. Prostą i wygodną obsługę zapewnia Ci pokaźny wyświetlacz, wykonany z wykorzystaniem osiągnięć współczesnej technologii. Z innym telefonem lub komputerem połączysz się np. przez Bluetooth. Pamięć operacyjna to 4 GB. Telefon z systemem Android pracuje płynnie i szybko. 32 GB pamięci telefonu pozwala na zapisanie wielu ważnych danych i multimediów. Telefon obsługuje również karty pamięci microSD. Telefon posiada też modem 3G, dzięki czemu możesz korzystać z zasobów sieci wszędzie, gdzie jesteś. „Na wyposażeniu” jest również moduł WiFi. Akumulator pomieści 3000 mAh. Przekłada się to na długą i bezproblemową pracę aparatu. Czas rozmowy przez słuchawkę może wynieść nawet kilka godzin. Natomiast jedno ładowanie wystarcza nawet na kilkanaście godzin odtwarzania muzyki.

Multimedia i użytkowanie

Możesz robić bardzo dobre zdjęcia i filmy dzięki nowoczesnemu aparatowi fotograficznemu. Dzięki temu możesz wykonać zdjęcie każdej ulotnej chwili. Rozdzielczość matrycy 16 Mpix, oferuje ponadprzeciętną jakość zdjęć. Kadrowanie usprawniaj wbudowanym zoomem i innymi opcjami aparatu. Telefon obsługuje najpopularniejsze pliki muzyczne, oferując Ci wysoką jakość dźwięku. Urządzenie obsługuje kilka najważniejszych formatów wideo, pozwalając Ci cieszyć się długimi godzinami rozrywki. Dodatkowym udogodnieniem jest obecność takich funkcji, jak m.in. rozbudowany kalendarz z funkcją przypomnienia, notatnik, organizer, funkcja notatki dnia, uproszczonego dostępu do skrzynki e-mail itd. Dzięki nim będziesz w stanie jeszcze lepiej zorganizować swój czas w pracy, a także i poza nią.

Podsumowanie

W potopie firm i modeli telefonów komórkowych, warto decydować się na taki sprzęt, który w pełni wykorzystamy, bez przepłacania za zbędne funkcje. Być może takim urządzeniem jest Samsung Galaxy Note 5 32GB Dual SIM SM-N9200. Sprawdź gdzie znajdziesz go w najniższej cenie i wybierz najlepszą ofertę.

2129.99 PLN