POLPHARMA Polpharma debutir 150mg - 60 kapsułek (5907698301622)
25 reviews

O marce:
Jedna z największych firm farmaceutycznych w Polsce, która cieszy się zaufaniem klientów już od ponad 80 lat. Polpharma buduje równocześnie leki na receptę jak i suplementy diety.
POLPHARMA Debutir 150mg - 60 kapsułek
Kwas masłowy, należy do grupy krótkołańcuchowych kwasów tłuszczowych, które w warunkach fizjologicznych są tworzone w jelicie grubym na drodze fermentacji bakteryjnej włókna pokarmowego (błonnika). Niedostateczna podaż błonnika może wpływać na obniżenie poziomu endogennych krótkołańcuchowych kwasów tłuszczowych. Kwas masłowy stanowi podstawowy materiał energetyczny dla nabłonka jelitowego. Nabłonek o dobrej ciągłości broni przed przedostawaniem się bakterii i toksyn do organizmu z treści jelitowej.
UWAGI: Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.
Nie można stosować jako zamiennik bądź substytut różnorodnej diety.
Skonsultuj się ze swoim lekarzem, zanim zażyjesz ten produkt, w szczególności jeśli jesteś kobietą w ciąży i matką karmiącą.
Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Najlepiej spożyć przed końcem: data na opakowaniu.
Opisy są własnością sklepu www.mass-zone.eu. Kopiowanie i rozpowszechnianie opisów jest zabronione!
Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. O prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. Zm.)

41 PLN
Polpharma Polpharma Superoptic regeneracja krople do oczu 10ml (5900257100087)
25 reviews

Postać

Krople do oczu

Opakowanie

1 op. 10 ml

Skład

hialuronian sodu 0,2%; deksopantenol 2%; cytrynian sodowy dwuwodny; kwas cytrynowy jednowodny; woda wysokooczyszczona.

Działanie

Krople dbają o nawilżenie oka, odświeżają, wspomagają regenerację, chronią i pielęgnują powierzchnię oka. Jałowe krople do oczu, zawierające hialuronian sodu i deksopantenol, bez środków konserwujących. Hialuronian sodu jest solą sodową kwasu hialuronowego, który jest naturalnym polisacharydem występującym w organizmie ludzkim. Z kolei deksopantenol jest substancją zaliczaną do grupy witamin B wspomagającą właściwości hialuronianu sodu. Elementy te nawilżają, odświeżają, wspomagają regenerację, chromą oraz pielęgnują powierzchnię oka. SuperOptic Regeneracja przynosi ulgę podrażnionym, suchym i zmęczonym oczom, przywracając naturalną równowagę nawilżenia oczu i przyczyniając się do utrzymania ich w prawidłowej kondycji.

wyszczególnionia

Krople przynoszą ulgę podrażnionym, suchym i zmęczonym oczom, przywracając naturalną równowagę nawilżenia oczu i przyczyniając się do utrzymania ich w korzystnej kondycji.

Likwidują dyskomfort związany z:

  • mechanicznym podrażnieniem powierzchni oka występującym, np. Podczas badań okulistycznych i podczas noszenia soczewek kontaktowych;
  • wpływem czynników środowiska zewnętrznego - klimatyzacji, zimnego, gorącego, suchego i powietrza, wiatru, skażeń powietrza spowodowanych dymem papierosowym oraz przebywaniem w pomieszczeniach o znacznym zapyleniu lub na słońcu;
  • przemęczeniem oczu wynikającym, np. Z pracy przy monitorze komputerowym, mikroskopach, wielogodzinnego, prowadzenia samochodu.
Sposób użycia

przede wszystkim stosuje się 1-2 krople 3 razy dziennie do worka spojówkowego każdego oka lub według zaleceń lekarza specjalisty.

Krople mogą być użytkowane przez osoby noszące soczewki kontaktowe wszelkich rodzajów.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Nie należy stosować wyrobu medycznego SuperOptic Regeneracja: w przypadku uczulenia (nadwrażliwości) na którykolwiek ze składników wyrobu w przypądku zakażenia oka (oczu)

27.91 PLN