Polpharma Polpharma Superoptic regeneracja krople do oczu 10ml (5900257100087)
25 reviews

Postać

Krople do oczu

Opakowanie

1 op. 10 ml

Skład

hialuronian sodu 0,2%; deksopantenol 2%; cytrynian sodowy dwuwodny; kwas cytrynowy jednowodny; woda wysokooczyszczona.

Działanie

Krople dbają o nawilżenie oka, odświeżają, wspomagają regenerację, chronią i pielęgnują powierzchnię oka. Jałowe krople do oczu, zawierające hialuronian sodu i deksopantenol, bez środków konserwujących. Hialuronian sodu jest solą sodową kwasu hialuronowego, który jest naturalnym polisacharydem występującym w organizmie ludzkim. Z kolei deksopantenol jest substancją zaliczaną do grupy witamin B wspomagającą właściwości hialuronianu sodu. Elementy te nawilżają, odświeżają, wspomagają regenerację, chromą oraz pielęgnują powierzchnię oka. SuperOptic Regeneracja przynosi ulgę podrażnionym, suchym i zmęczonym oczom, przywracając naturalną równowagę nawilżenia oczu i przyczyniając się do utrzymania ich w prawidłowej kondycji.

wyszczególnionia

Krople przynoszą ulgę podrażnionym, suchym i zmęczonym oczom, przywracając naturalną równowagę nawilżenia oczu i przyczyniając się do utrzymania ich w korzystnej kondycji.

Likwidują dyskomfort związany z:

  • mechanicznym podrażnieniem powierzchni oka występującym, np. Podczas badań okulistycznych i podczas noszenia soczewek kontaktowych;
  • wpływem czynników środowiska zewnętrznego - klimatyzacji, zimnego, gorącego, suchego i powietrza, wiatru, skażeń powietrza spowodowanych dymem papierosowym oraz przebywaniem w pomieszczeniach o znacznym zapyleniu lub na słońcu;
  • przemęczeniem oczu wynikającym, np. Z pracy przy monitorze komputerowym, mikroskopach, wielogodzinnego, prowadzenia samochodu.
Sposób użycia

przede wszystkim stosuje się 1-2 krople 3 razy dziennie do worka spojówkowego każdego oka lub według zaleceń lekarza specjalisty.

Krople mogą być użytkowane przez osoby noszące soczewki kontaktowe wszelkich rodzajów.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

Nie należy stosować wyrobu medycznego SuperOptic Regeneracja: w przypadku uczulenia (nadwrażliwości) na którykolwiek ze składników wyrobu w przypądku zakażenia oka (oczu)

27.92 PLN