Philips AVENT Philips AVENT Audio Monitors Elektroniczna niania DECT SCD580/00, SCD580
25 reviews

Spokojniejsze dziecko dzięki projektorowi gwiazdek Twoje dziecko może wciąż być niespokojne, gdy po raz pierwszy kładziesz je do łóżeczka. Pomóż mu się uspokoić i zasnąć z pomocą projektora gwiazdek, który możesz uruchomić z poziomu nadajnika albo odbiornika.

(Zdalna aktywacja nie jest realna w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie). Lampka nocna i dotwarzanie MP3 Pomóż dziecku uspokoić się z pomocą ciepłego i delikatnego światła lampki nocnej. Dzięki wtyczce MP3 możesz odtwarzać wybrane poprzez siebie utwory, które pomogą Twojemu dziecku spokojnie zasnąć.

(Zdalna aktywacja nie jest realna w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie). Pozostań w kontakcie dzięki funkcji komunikacji dwukierunkowej Czasami dziecko potrzebuje wyłącznie uspokajającego tonu Twojego głosu.

Dzięki tej niezbędnej funkcji jednym kliknięciem możesz uzyskać z nim kontakt z dowolnego miejsca w domu. Technika DECT zapewniająca brak zakłóceń i 100% prywatności technika DECT gwarantuje brak zakłóceń z innych sprzętów nadawczych (innych elektronicznych niań, telefonów bezprzewodowych i komórkowych).

Szyfrowanie informacji zagwarantuje bezpieczne i poufne połączenie. Dzięki czemu będziesz jedyną osobą, która może nasłuchiwać, co robi Twoje dziecko. Doskonały, czysty dźwięk dzięki technice DECT Każdy, choćby najcichszy śmiech, gaworzenie czy czkawkę malucha usłyszysz z nadzwyczajną czystością.

technologia DECT (Digital Enhanced Cordless Telecommunications) zagwarantuje najwyższej jakości, przejrzyście czysty dźwięk, żeby rodzic mógł za każdym razem usłyszeć swoje dziecko. Energooszczędny tryb Smart ECO nieszablonowy tryb Smart ECO automatycznie obniża moc transmisyjną i rozszerza żywotność akumulatora.

Im mniejsza jest odległość pomiędzy Tobą a dzieckiem, tym mniej energii potrzeba, by uzyskać wspaniałe połączenie (funkcja niedostępna w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie). Wskaźniki poziomu hałasu informują o dźwiękach wydawanych przez dziecko W miarę wzrostu natężenia dźwięku w pokoju dziecka wskaźniki zaczynają świecić, choćby gdy odbiornik jest wyciszony.

Będziesz zawsze wiedzieć, kiedy niania będzie znajdować się w zasięgu i posiadać połączenie Odbiornik będzie sygnalizował utratę zasięgu przez nianię oraz niski poziom naładowania baterii, dzięki temu za każdym razem zachowasz łączność z dzieckiem.

Kontrola wilgotności i temperatury w pokoju dziecka Uniwersalny czujka wilgotności i temperatury pozwoli Ci kontrolować warunki panujące w pokoju dziecka. Dziecko nie potrafi regulować temperatury ciała tak wydajnie jak dorosły, dlatego choćby nieduże wahanie temperatury w połączeniu ze zbyt niską lub nadmierną wilgotnością może sprawić, iż stanie się ono niespokojne.

Specjalny, uniwersalny czujnik wilgotności i temperatury natychmiast powiadomi Cię za pośrednictwem cyfrowego wyświetlacza odbiornika o wszelkich zmianach warunków w pokoju maluszka. Teraz możesz wszechstronnie nadzorować klimat w pokoju dziecka.

Maksymalny zasięg: 330 m* Zasięg w pomieszczeniu — maks. 50 m*; zasięg na zewnątrz — maks. 330 m*. Wyjątkowo długi czas działania — do 18 godzin nieduży, ładowany odbiornik zapewnia choćby 18 godzin bezprzewodowego przesyłania bez konieczności ładowania.

Alarm wibracyjny dopasuj ustawienia alarmów i uzyskuj powiadomienia przez cichą i subtelną wibrację odbiornika. Tryb natychmiastowego przyciemnienia zapewniający spokojną noc Naciśnij przycisk nocnego przyciemnienia, by natychmiast aktywować ten tryb.

Spowoduje to przyciemnienie wskaźników i wyświetlacza, a także zmniejszenie głośności alarmów. Aby powrócić do normalnego trybu pracy, ponownie naciśnij przycisk nocnego przyciemnienia.

529 PLN
Philips AVENT Philips avent Kubek dla dzieci z giętką słomką 200 ml
25 reviews

Kubek z giętką słomką Philips Avent o użytecznych uchwytach pasuje idealnie do nauki picia przez słomkę i zezwala na zdrowy rozwój jamy ustnej.*
pozostał opracowany z udziałem ekspertów, którzy pomogli stworzyć nasz najkorzystniejszy artykuł z tej kategorii.
Dolna część słomki jest wygięta, żeby słomka z łatwością dosięgała płynu, co pozwala pić w naturalnej pozycji.

Zintegrowany zawór antyprzeciekowy i odchylana pokrywka uniemożliwiają rozlewaniu

Słomka ma zintegrowany zawór antyprzeciekowy zapobiegający rozlewaniu.
Odchylana pokrywka broni słomkę i nie dopuszcza do przeciekania podczas ruchu.

Kubek z giętką słomką Philips Avent można z łatwością złożyć i rozłożyć. W celu zwiększenia wygody wszystkie części można myć w zmywarce.

Kubki Philips Avent podążają za rozwojem Twojego dziecka Nauka samodzielnego picia jest kluczowym etapem rozwoju dziecka.
Wspieramy ten cykl, umożliwiając przystępne przejście z karmienia piersią lub butelką na otwarty kubek.
Ucząc się od lekarzy, oferujemy różne rozwiązania ze smoczkami, miękkimi i twardymi ustnikami, słomkami i krawędziami 360°,
które podążają za rozwojem Twojego dziecka i stymulują nowo nabyte umiejętności picia i zdolności motoryczne.

Nasze najwyższej jakości rozwiązania są tworzone z myślą o wygodzie i higienie.

użyteczne uchwyty i miękka słomka — wyśmienity dla minimalnych dzieci zastosowane uchwyty kubka posiadają poręczną konstrukcję, która ułatwia drobnym rączkom jego trzymanie.
Miękka i elastyczna słomka jest łagodna dla dziąseł, a niepokaźny rozmiar i waga kubka są wyśmienite do nauki picia przez słomkę.

  • Dla dzieci od 9 miesiąca życia
  • 200 ml
  • klapka antypoślizgowa - doskonała do zabawy i podróży
  • elastyczna słomka - nieskomplikowane picie do ostaniego łyka
  • niepodatny na zgniatanie
  • łatwe czyszczenie, może być sterylizowane, bezpieczne mycie w zmywarce

46 PLN
Philips AVENT Philips avent Kubek dla dzieci z giętką słomką300 ml
25 reviews

Kubek z giętką słomką Philips Avent o wyprofilowanym kształcie to wspaniały dobór dla rozwijających się, energicznych maluchów.
Opracowany z udziałem ekspertów kubek ze słomką pozwala na zdrowy rozwój jamy ustnej i jest naszym najkorzystniejszym produktem z tej kategorii.

Dolna część słomki jest wygięta, aby słomka łatwo dosięgała płynu, co pozwala pić w naturalnej pozycji.

Zintegrowany zawór antyprzeciekowy i odchylana pokrywka zapobiegają rozlewaniu

Słomka ma zintegrowany zawór antyprzeciekowy uniemożliwiający rozlewaniu.
Odchylana pokrywka chroni słomkę i nie dopuszcza do przeciekania podczas ruchu.

Kubek z giętką słomką Philips Avent można z łatwością złożyć i rozłożyć. W celu zwiększenia wygody wszystkie elementy można myć w zmywarce.

Kubki Philips Avent podążają za rozwojem Twojego dziecka Nauka samodzielnego picia jest kluczowym etapem rozwoju dziecka.
Wspieramy ten proces, umożliwiając nieskomplikowane przejście z karmienia piersią albo butelką na otwarty kubek.
Ucząc się od lekarzy, oferujemy najróżniejsze rozwiązania ze smoczkami, miękkimi i twardymi ustnikami, słomkami i krawędziami 360°,
które podążają za rozwojem Twojego dziecka i stymulują nowo nabyte umiejętności picia i zdolności motoryczne.

Nasze najwyższej jakości rozwiązania są wytworzone z myślą o wygodzie i higienie.

funkcjonalne uchwyty i miękka słomka — rewelacyjny dla niepokaźnych dzieci zaimplementowane uchwyty kubka mają użyteczną konstrukcję, która upraszcza nieznacznym rączkom jego trzymanie.
Miękka i rozciągliwa słomka jest łagodna dla dziąseł, a niewiele znaczący rozmiar i waga kubka są perfekcyjne do nauki picia poprzez słomkę.

  • 300 ml

49 PLN