Lionelo Rowerek biegowy 12" 3Y32FH, 1_594652
25 reviews

Rowerek biegowy DEX PLUS
- Pompowane koła
- Rozwój motoryczny
- niepodatny na uderzenia
- Bezpieczny dla dzieci
- Bogate dodatki

genialny jako pierwszy rowerek dla dziecka. Jazda na dwóch kołach pomaga dziecku zdobyć potrzebną równowagę oraz ułatwia przejście do jazdy na klasycznym rowerze. Model stworzony z aluminium - nad wyraz lekki. Rowerek ma regulację wysokości kierownicy i siodełka, tak,dopasować go do wzrostu dziecka. Dex Plus jest szczególnie lekki - jego waga to jedyne 3,6 kg. Rowerek w dwóch żywych kolorach w technologii Cameleon Design.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

- Hamulec ręczny - Bezpieczny, automatyczny hamulec w tylnym kole pozwala dziecku na obszerniejszą kontrolę jazdy i uczy właściwego oszacowania prędkości.
- Uchwyty rączek - Pewny chwyt w trakcie jazdy rowerkiem jest najważniejszy. Rączki naszego rowerka są antypoślizgowe i zaprojektowane tak,bronić dłonie dziecka podczas upadku.

Dopracowane szczegóły

- Pompowane koła - wyśmienicie amortyzują wszelkie nierówności. Dają obszerniejszy komfort z jazdy dla dziecka. Perfekcyjnie sprawdzą na wyboistej drodze.
- Wytrzymała konstrukcja - Rama rowerka wytworzona z wysokiej jakości stopów aluminium, nie odkształca się w trakcie długofalowego stosowania i jest nad wyraz lekka.
- ergonomiczne siodełko - pozostało zaprojektowane tak, żeby zminimalizować ryzyko występowania otarć. Gwarantuje komfort dziecka.

Mądry prezent dla dziecka

- Nauka balansu - Dziecko może samodzielnie trenować utrzymanie równowagi, koordynację ruchową i kierowanie i hamowanie.
- Rośnie razem z dzieckiem - dostosowywana wysokość siodełka i kierownicy, daje możliwość dopasowania rowerka do wzrostu dziecka.
- Już od 2 roku życia - Lionelo Dex jest przeznaczony dla najmłodszych użytkowników i certyfikaty, a także atesty bezpieczeństwa.

certyfikat STC

Stowarzyszenie na rzecz Kontroli technologicznej jest światowym liderem w dziedzinie kontroli, weryfikacji, testowania i certyfikacji. Główna siedziba marka zawiera się w USA. STC prowadzi sieć laboratoriów na całym świecie. Specjalizwuje się sczególnie w testowaniu artykułów dziecięcych poddając je wnikliwym analizą pod względem wymogów jakościowych, a także bezpieczeństwa.


dokumenty

- STC
- EN71-1:2014
- EN71-2:2011+A1:2014
- EN71-3:2013+A1:2014

199 PLN
Lionelo Lionelo Rowerek biegowy Dan Plus pink cameleon, 1_594653
25 reviews

Rowerek biegowy DAN PLUS

- technologia EVA
- Rozwój motoryczny
- niepodatny na uderzenia
- Bezpieczny dla dzieci
- ergonomiczne dodatki

wyśmienity jako pierwszy rowerek dla dziecka. Jazda na dwóch kołach pomaga dziecku zdobyć potrzebną równowagę oraz usprawnia przejście do jazdy na konwencjonalnym rowerze. Model stworzony z aluminium - szczególnie lekki. Rowerek ma regulację wysokości kierownicy i siodełka, tak,dostosować go do wzrostu dziecka. Dan Plus jest nad wyraz lekki - jego waga to jedyne 3,1kg.

Bezpieczna nauka jazdy

  • Odblaski - Odblaski powiększą widoczność dziecka.
  • Hamulec ręczny -Bezpieczny hamulec w tylnym kole pozwala dziecku na większą kontrolę jazdy. Osłona na kierownicy na dodatek zabezpiecza dziecko w trakcie upadku
  • Uchwyty rączek - Pewny chwyt podczas jazdy rowerkiem jest najważniejszy. Rączki naszego rowerka są antypoślizgowe i zaprojektowane tak,chronić dłonie dziecka podczas upadku.


Dopracowane detale

  • technologia EVA - Droga do nauki jazdy malucha bywa kręta. Kółek naszego rowerka nie da się przebić. Nie martw się o opony i ciesz się frajdą Twojego malucha.
  • Wytrzymała budowa - Rama rowerka wytworzona z wysokiej jakości stopów aluminium, nie odkształca się podczas długookresowego stosowania i jest wyjątkowo lekka.
  • Nóżka i błotniki - Dzięki komfortowej nóżce rowek możesz zaparkować w dowolnym miejscu. Błotniki pozwalają na jazdę nawet kiedy nie sprzyja pogoda.


Mądry podarek dla dziecka

  • Nauka balansu - Dziecko może samodzielnie trenować utrzymanie równowagi, koordynację ruchową oraz kierowanie i hamowanie.
  • technika GrowUp - Rowerek rośnie razem z dzieckiem. Regulacja wysokości siodełka i kierownicy, daje możliwość przypasowania Lionelo Dan do wzrostu dziecka.
  • Już od 2 roku życia - Model jest przeznaczony dla najmłodszych użytkowników i dokumenty oraz atesty bezpieczeństwa.


dokument STC

Stowarzyszenie na rzecz Kontroli technicznej jest światowym liderem w dziedzinie kontroli, weryfikacji, testowania i certyfikacji. Główna siedziba firma zawiera się w USA. STC prowadzi sieć laboratoriów na całym świecie. Specjalizwuje się sczególnie w testowaniu produktów dziecięcych poddając je wnikliwym analizą pod względem wymogów jakościowych oraz bezpieczeństwa.Indeks handlowy: GXP-594653
Kod kreskowy: 5902581651846
Wiek albo rocznik: od 2 lat
rozmiary:

- rozmiary rowerka: 89 x 58 x 40 cm
- Średnica koła: 30.5 cm

105.6 PLN
Lionelo Łóżeczko turystyczne LO-SVEN PLUS blue grey (5902581650627)
25 reviews

Łóżeczko turystyczne SVEN PLUS brązowe
- Interaktywny grający Miś
- Funkcja bujania - kołysanki
- użyteczny przybornik
- Uchwyty do nauki wstawiania
- Baldachim z moskiterią

Łóżeczko sprawdzi się od pierwszych dni życia dziecka. Posiada możliwość konstrukcji materaca na dwóch stopniach. Pierwszy poziom dedykowany jest dla niemowlaków do 8 miesiąca życia. Drugi poziom dla starszych pociech. Żeby ułatwić dziecku samodzielne wychodzenie z łóżeczka z boku użyto otwierane na zamek okno, dzięki któremu maluch bezpiecznie wydostanie się na zewnątrz.

Łóżeczko posiada w pakiecie przewijak, który ułatwi pielęgnację malucha w pierwszych miesiącach życia. Przewijak można w prosty sposób zdemontować. Łóżeczko znakomicie stanie na wysokości zadania w podróży, składa się do niewielkich rozmiarów a całość gromadzi się w torbie z kółkami.

ergonomiczne rozwiązania:
- Bezpieczny przewijak
Podwyższone brzegi zapewnią dziecku bezpieczeństwo, a miękka wyściółka większy komfort. Wytworzony z materiału odpornego na zabrudzenia z 2 ergonomicznymi kieszeniami.
- praktyczny boczny przybornik
Niezastąpiony w trakcie przewijania, z 3 kieszeniami o zróżnicowanych wymiarach pomieści wszystkie konieczne akcesoria.
- ergonomiczne boki
Boczne wejście spinane na zamek dla starszych dzieci. Na dłuższych bokach przewiewna siatka zapewniająca odpowiednią cyrkulację powietrza i podgląd na pociechę.


Przemyślana kompozycja:

- System LockGuard
konstrukcja zabezpiecza przed przypadkowym złożeniem. Zasadniczo rozszerza bezpieczeństwo dziecka.
- Miękki materac
Wysokiej jakości pianka o podwyższonej sprężystości i wytrzymałości. Dwie wysokości podwieszenia, które zbratasz do wieku dziecka.
- Torba ochronna
Ze specjalnymi otworami na kółka umożliwiającymi luźny transport łóżeczka po złożeniu.

Więcej niż spokojny sen:
- Funkcja bujania CradlePlus
Łóżeczko może pełnić funkcję kołyski. Załączone do zestawu chowane płozy pomagają rodzicowi uśpić dziecko.
- Blokada kół
Kółka z hamulcami uniemożliwiają przypadkowemu przemieszczaniu się łóżeczka, a konkretne nóżki gwarantują stabilność.
- Baldachim z moskitierą
Łóżeczko można wystawić na świeżym powietrzu, nie martwiąc się o ukąszenia owadów. Baldachim broni przed słońcem, zapewniając dziecku spokojny sen.

Wspomaga rozwój dziecka:
- Pałąk z zabawkami
Wpływa pozytywnie na rozwój wyobraźni i motoryki naszej pociechy już od pierwszych dni życia.
- Interaktywny grający Miś
Uspokajająca melodia pozytywki i funkcja wibracji wprawiające łóżeczko w subtelne drgania ukołysze maluszka do snu. Kolorowe, finezyjne lampki stymulują zmysł wzroku.
- Uchwyty EasyGetUp
Wspomagają naukę samodzielnego wstawania. Proste mocowanie do górnej krawędzi łóżeczka.

firma SGS jest światowym liderem w dziedzinie kontroli, weryfikacji, testowania i certyfikacji. Jest uznawana za światowy wzorzec w dziedzinie jakości i rzetelności. Prowadzi sieć ponad 2000 oddziałów i laboratoriów na całym świecie. Specjalizwuje się sczególnie w testowaniu produktów dziecięcych poddając je wnikliwym analizą pod względem wymogów jakościowych i bezpieczeństwa.


wymiary

- Po rozłożeniu: 125 x 65 x 77 cm
- Po złożeniu: 27 x 24 x 78 cm


Pozostałe parametry

dokumenty:
- SGS
- EN 716-1:2008+A1:2013
- EN 12221-1:2008+A1:2013
- EN 12221-2:2008+A1:2013

279 PLN
Lionelo Rowerek trójkołowy tim plus zielony marki Lionelo
25 reviews

Rowerek trójkołowy TIM Plus zielony
- Kontrola toru jazdy
- Składany daszek
- 3-punktowe pasy
- konkretna, usztywniona kompozycja
- Pompowane opony

Lionelo Tim łączy ze sobą niemało funkcjonalnych rozwiązań, które zapewnią twojemu dziecku komfortową i bezpieczną podróż. Rowerek komfortowe oparcie, dzięki któremu maluch będzie siedział wygodnie, a pasy i pałąk zabezpieczą go przed wypadnięciem z siedziska. Składany daszek ochroni przed deszcze i słońce. Specjalnie wyprofilowana rama ułatwi wsiadanie najmłodszym dzieciom.

Bezpieczeństwo w każdym szczególe
- Wolne koło - Pozwala dziecku pedałować niezależnie od prędkości jazdy, podczas gdy rodzic ma całkowitą kontrolę nad faktyczną szybkością.
- SecureRail - Otwierana miękka poręcz zabezpieczająca dziecko przed wypadnięciem oraz umożliwia w nietrudny sposób wkładanie i wyjmowanie dziecka.
- DirectSteer - Dzięki rączce połączonej z kierownicą rodzic ma pełną kontrolę nad torem jazdy. Piankowe pokrycie powoduje, że prowadzenie pojazdu jest pewne i komfortowe.

Jeszcze więcej bezpieczeństwa

- 3-punktowe pasy - większe bezpieczeństwo podczas jazdy. Dopełniające poduszki rozszerzają komfort podróży i zapobiegają otarciom wrażliwej skóry dziecka.
- Pompowane koła z błotnikami - 3 koła o średnicy 10' powodują, że rowerkiem można swobodnie jeździć po wyboistych drogach. Tylna oś z rozstawem 58 cm zagwarantuje, iż rowerek jest jednostajny i bezpieczny.
- Podpórki dla maluchów - zwiększają bezpieczeństwo młodszych dzieci, które jeszcze nie dosięgają do pedałów. Dziecko może swobodnie oprzeć nogi i cieszyć się jazdą.

Niesamowita wygoda

- Pełny fotelik - wzmocnione, jednoczęściowe siedzisko z regulacją oparcia. Wyprofilowane tak,bronić kręgosłup i rozszerzyć przyjemność z jazdy.
- Amortyzacja ShockResist w kierownicy - zapewnia maksymalny komfort i stabilizację jazdy, zasadniczo ograniczając wstrząsy podczas jazdy na nierównej nawierzchni.
- Składany daszek - gwarantuje ochronę przed promieniami słonecznymi, deszczem, a także wiatrem. Umożliwia obserwację maluszka w trakcie jazdy.

Jeszcze więcej wygody

- antypoślizgowe uchwyty - uniemożliwiają poceniu się rączek dziecka, są specjalnie wyprofilowanebronić przed otarciami w trakcie upadków.
- poręczne akcesoria - Na kierownicy znajduje się dzwonek, a także uchwyt na kubek. Z tyłu umieszczony jest kosz na akcesoria, albo zabawki.
- technika GrowUp - Lionelo Tim rośnie razem z dzieckiem. Regulacja wysokości siodełka i kierownicy daje możliwość dobrania rowerka do wzrostu pociechy.

atest CTI

Laboratorium Centre Testing International jest światowym liderem w dziedzinie weryfikacji, testowania i certyfikacji. Jest uznawana za światowy wzorzec w dziedzinie jakości i rzetelności. Prowadzi sieć ponad 30 oddziałów i laboratoriów na całym świecie. Specjalizwuje się wyjątkowo w testowaniu towarów dziecięcych poddając je wnikliwym analizą pod względem wymogów jakościowych oraz bezpieczeństwa.


certyfikaty

- CTI
- EN 71-1:2014
- EN 71-2:2011+A1:2014
- EN 71-3:2013+A1:2014

314 PLN
Lionelo Rowerek biegowy 12" 1Y32FU
25 reviews

Rowerek biegowy DEX PLUS
- Pompowane koła
- Rozwój motoryczny
- odporny na uderzenia
- Bezpieczny dla dzieci
- Bogate dodatki

nadzwyczajny jako pierwszy rowerek dla dziecka. Jazda na dwóch kołach pomaga dziecku zdobyć niezbędną równowagę i usprawnia przejście do jazdy na tradycyjnym rowerze. Model wyprodukowany z aluminium - nad wyraz lekki. Rowerek posiada regulację wysokości kierownicy i siodełka, tak,dostosować go do wzrostu dziecka. Dex Plus jest nad wyraz lekki - jego waga to jedyne 3,6 kg. Rowerek w dwóch żywych kolorach w technice Cameleon Design.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

- Hamulec ręczny - Bezpieczny, samoczynny hamulec w tylnym kole pozwala dziecku na większą kontrolę jazdy i uczy właściwego oszacowania szybkości.
- Uchwyty rączek - Pewny chwyt w trakcie jazdy rowerkiem jest najważniejszy. Rączki naszego rowerka są antypoślizgowe i zaprojektowane tak,bronić dłonie dziecka w trakcie upadku.

Dopracowane szczegóły

- Pompowane koła - wspaniale amortyzują wszelkie nierówności. Dają obszerniejszy komfort z jazdy dla dziecka. Nieprzeciętnie sprawdzą na wyboistej drodze.
- Wytrzymała budowa - Rama rowerka wyprodukowana z wysokiej jakości stopów aluminium, nie odkształca się podczas długookresowego wykorzystywania i jest nad wyraz lekka.
- użyteczne siodełko - pozostało zaprojektowane tak, żeby zminimalizować ryzyko występowania otarć. Zapewnia komfort dziecka.

Mądry prezent dla dziecka

- Nauka balansu - Dziecko może samodzielnie trenować utrzymanie równowagi, koordynację ruchową, a także kierowanie i hamowanie.
- Rośnie razem z dzieckiem - regulowana wysokość siodełka i kierownicy, daje możliwość dostosowania rowerka do wzrostu dziecka.
- Już od 2 roku życia - Lionelo Dex jest dedykowany dla najmłodszych użytkowników i atesty i atesty bezpieczeństwa.

dokument STC

Stowarzyszenie na rzecz Kontroli technicznej jest światowym liderem w dziedzinie kontroli, weryfikacji, testowania i certyfikacji. Główna siedziba producent mieści się w USA. STC prowadzi sieć laboratoriów na całym świecie. Specjalizwuje się sczególnie w testowaniu towarów dziecięcych poddając je wnikliwym analizą pod względem wymogów jakościowych, a także bezpieczeństwa.


certyfikaty

- STC
- EN71-1:2014
- EN71-2:2011+A1:2014
- EN71-3:2013+A1:2014

199 PLN