Karcher Karcher K5 Full Control
25 reviews

Karcher K5 FULL CONTROLnr kat. 1.324-500.0Urządzenie klasy K 5 to szczególnie solidna i bezusterkowa maszyna zaopatrzona w chłodzony wodą, trwały silnik. Sprawność powierzchniowa tego urządzenia sięga 40 m²/h.

Nowy pistolet wysokociśnieniowy Full Control pozwala zapobiec uszkodzeniu wrażliwych powierzchni, a także zoptymalizować efekty czyszczenia, takza każdym razem rezultat prac był osiągalnie najlepszy.Pistolet spryskujący Full ControlTrzy poziomy ciśnienia spryskującego pozwalająskonsolidować je do czyszczonej powierzchni.

Lanca Vario Power pozwala na płynną regulację ciśnienia od wysokiego do niskiego. Ekran LED pozwala sprawdzić wybrane ustawienie. Pozycja parkingPistolet spryskujący Full Control i lanca wysokociśnieniowa mogą być wygodnie przechowywane na urządzeniu podczas przerw w pracy.

Pistolet spryskujący Full Control jest za każdym razem pod ręką idostępny. Po zakończeniu pracy pistolet Full Control i lancę można przechowywać na urządzeniu co oszczędza miejsce. Pozycja parkingPistolet spryskujący Full Control i lanca wysokociśnieniowa mogą być komfortowo przechowywane na urządzeniu podczas przerw w pracy.

Pistolet spryskujący Full Control jest za każdym razem pod ręką iprzystępny. Po zakończeniu pracy pistolet Full Control i lancę można przechowywać na urządzeniu co oszczędza miejsce. Plug 'n' CleanSzybka i komfortowa aplikacja środka czyszczącego.

System Plug ’n’ Clean umożliwia podawanie chemii bezpośrednio z opakowania, a także łatwą zamianę środków podczas pracy. Środki czyszczące Kärcher unikatowe rezultaty czyszczenia, a także bezpieczeństwo samych sprzętów.

Uchwyt teleskopowyWykonany z aluminium wysokiej jakości.dostosowywana długość.W pełni składany ułatwia przechowywanie urządzenia.dane techniczneCiśnienie (bar/MPa)20 - maks. 145 / 2 - maks. 14,5Wydajność tłoczenia (l/h)maks.

500Maksymalna temperatura doprowadzanej wody (°C)do 40Napięcie (V)230Moc przyłącza (kW)2,1Ciężar bez wyposażenia (kg)12,7Wymiary (dł. X szer. X wys.) (mm)397 x 305 x 584Wyposażenie standardowe:Pistolet wysokociśnieniowy, Full Control Power GunLanca Vario PowerDysza rotacyjnaWąż wysokociśnieniowy, 8 mSystem szybkozłącza Quick ConnectPodawanie środka czyszczącego poprzez, System podawania środka czyszczącego Plug 'n' CleanUchwyt teleskopowySilnik chłodzony wodąsprężysta siatka na wyposażenie wbudowany filtr wodyAdapter do podłączenia węża ogrodowego 3/4"...

1177 PLN
Karcher Karcher K5 Full Control Home
25 reviews


MYJKA CIŚNIENIOWA K 5 FULL CONTROL HOME W WYPOSAŻENIU typowYM, a także dodatkowo

Przedłużka węża wysokociśnieniowego
zapewniająca wiekszą rozciągliwość pracy z urządzeniem wysokociśnieniowym. Nietrudne podłączenie między pistoletem z systemem szybkozłącza i wężem wysokociśnieniowym. Średnica wewnętrzna 8 mm. Długość 10 metrów
Uniwersalne złącze
użyteczna budowa upraszczająca obsługę. Uniwersalne - do wszystkich standardowych węży ogrodowych.
Filtr wody
Filtr wody broni pompę urządzenia wysokociśnieniowego przed skażeniami obecnymi w wodzie.
Pianownica FJ 10
przeznaczona jest do wytwarzania i aplikowania silnej piany do czyszczenia i pielęgnacji pojazdów, kamienia, fasad czy drewna. Dzięki czemu detergent nie jest transportowany przez pompę urządzenia wysokociśnieniowego. Możliwość regulacji ilości środka czyszczącego.
Uchwyt ścienny na wyposażenie
Do wygodnego przechowywania wyposażenia sprzętów wysokociśnieniowych Kärcher. Składa się z dwóch modułów. Nieprzeciętnie broni szczotki przemywające przed odkształcaniem.
Środek do czyszczenia plastiku 3 w 1
Nowy preparat do czyszczenia tworzyw nienaturalnych o oryginalnej formule 3 w 1 eliminuje brud, broni tworzywo sztuczne i jego kolor. Zabezpiecza plastik przed skutkami promieniowania UV.
Środek do czyszczenia drewna 3 w 1
Nowy preparat do czyszczenia drewna o specyficznej formule 3 w 1 bezawaryjnie likwiduje brud, pielęgnuje i broni powierzchnie drewniane. Środek zabezpiecza drewno przed skutkami promieniowania UV. Objętość 1 litr
Szampon samochodowy 3 w 1
Nowy preparat do czyszczenia wszystkiego typu pojazdów o unikalnej formule 3 w 1 sprawnie eliminuje choćby najbardziej uporczywe zabrudzenia. Na dodatek istotnie przyspiesza cykl schnięcia. Pojemność 1 litr
Uniwersalny środek czyszczący
Nowy preparat o ulepszonej formule intensywnie rozpuszczający brud (w tym tłuste i oleiste zanieczyszczenia). Nieprzeciętnie sprawdza się w myciu pojazdów, a także wodoodpornych powierzchni wokół domu. Objętość 1 litr
Lanca kątowa
Długa lanca kątowa (około 1 m) do przystępnego czyszczenia trudnodostępnych miejsc, np. Do czyszczenia rynien dachowych albo podwozi samochodów.
Szczotka obrotowa WB 100
Obrotowa szczotka z miękką szczeciną do czyszczenia przeróżnego typu powierzchni (lakierowanych, szklanych, metalowych, z tworzywa nienaturalnego).

OPIS

Urządzenie klasy K 5 to wyjątkowo solidna i bezawaryjna maszyna wyposażona w chłodzony wodą, trwały silnik. Produktywność powierzchniowa tego urządzenia sięga 40 m²/h. Pistolet wysokociśnieniowy Full Control pozwala zapobiec uszkodzeniu wrażliwych powierzchni oraz zoptymalizować efekty czyszczenia, takzawsze rezultat prac był realnie najlepszy.

W zestawie do czyszczenia domu nadzwyczajnie nadającym się do czyszczenia obszernych, płaskich powierzchni jak elewacja czy podjazd. Pakiet składa się ze środka do czyszczenia kamienia i elewacji 3 w 1 (1 l), a także przystawki T-Racer T 350, która pozwala na czyszczenie obszerniejszych, płaskich powierzchni w czasie istotnie krótszym za pomocą lancy.

K 5 Full Control Home genialnie pasuje do mycia:
 • samochodu
 • elewacji
 • podjazdu
 • bram garażowych
 • i wielu innych miejsc

SPECYFIKACJA K 5 FULL CONTROL HOME

Pistolet spryskujący Full Control
Trzy stopnie ciśnienia spryskującego pozwalająscalić je do czyszczonej powierzchni. Lanca Vario Power zezwala na płynną regulację ciśnienia od wysokiego do niskiego. Wyświetlacz LED pozwala sprawdzić wybrane ustawienie.
Pozycja parking
Pistolet spryskujący Full Control i lanca wysokociśnieniowa mogą być komfortowo przechowywane na urządzeniu w trakcie przerw w pracy. Pistolet spryskujący Full Control jest za każdym razem pod ręką idostępny. Po zakończeniu pracy pistolet Full Control i lancę można przechowywać na urządzeniu co oszczędza miejsce.
Plug 'n' Clean
Szybka i komfortowa aplikacja środka czyszczącego. System Plug ’n’ Clean pozwala na podawanie chemii bezpośrednio z opakowania, a także łatwą wymianę środków w trakcie pracy. Środki czyszczące Kärcher unikatowe rezultaty czyszczenia i bezpieczeństwo samych urządzeń.

właściwości i mocne strony K 5 Full Control Home

 • Silnik chłodzony wodą
 • Podawanie środka czyszczącego przez system Plug 'n' Clean
 • System szybkozłącza Quick Connect
 • Bogate wyposażenie typowe

WYPOSAŻENIE standardowE

Pistolet G 145 Q FC
Lanca z dyszą Vario
Lanca z dyszą rotacyjną
Wąż - 8 metrów
Środek do czyszczenia kamienia 3 w 1 - 1 litr
Przystawka T-Racer T 350 z dyszami

O PRZYSTAWCE T-RACER T 350

T-Racer T 350 to przystawka do szybkiego i skutecznego czyszczenia powierzchni płaskich. Dwie płaskie dysze zamontowane na obracającym się śmigle powiększają efektywność czyszczenia nawet 10-krotnie, a sprawnie chroni przed rozpryskami wody. Komfortowe uchwyty zezwalają na czyszczenie powierzchni pionowych takich jak brama garażowa, mur czy ogrodzenie. Płynna regulacja strumienia wody pozwala przystosować jej ciśnienie do typu czyszczonej powierzchni. T-Racer T 350 nadaje się do wszelkich domowych urządzeń wysokociśnieniowych K2 – K7.

Wszystkie prezentowane fotografie są poglądowymi, w szczególności wyświetlane poprzez dany ekran/matrycę , a także komponenty przedstawiające możliwości oferowanego towaru. Zawartość danego zestawu jest dokładnie opisana w określonych miejscach. Jeśli po zapoznaniu się z ofertą powstaną pytania chętnie na nie odpowiemy telefonicznie lub przez korespondencje e-mail. Serdecznie zapraszamy!

1265 PLN
Karcher Karcher K3 Full Control
25 reviews

krótki czas przygotowania do pracy, komfortowa mobilność i drobny ciężar cechują urządzenie z linii kanon klasy K 3.


Urządzenie wysokociśnieniowe w klasie K 3 charakteryzuje się kompaktowymi rozmiarami i niewielkim ciężarem. Jego zaletą jest poręczność, łatwość obsługi i przechowywania. Urządzenie rewelacyjnie stanie na wysokości zadania w czyszczeniu mebli, narzędzi ogrodowych, tarasów, rowerów czy samochodów kompaktowych. W wyposażeniu 6 m wąż wysokociśnieniowy, lanca Vario Power i dysza rotacyjna. Lanca Vario Power gwarantuje łatwą regulację ciśnienia poprzez obracanie. Pozwala to dostosować parametry strumienia do konkretnych zastosowań. Wyjmowany zbiornik na środek czyszczący jest przystępny do opróżnienia i wyczyszczenia. Na urządzeniu zamontowano hak na przewód zasilający albo wąż wysokociśnieniowy. Obszerne koła oraz praktyczny uchwyt prowadzący ułatwiają transport i wygodne manewrowanie urządzeniem.

cechy i mocne strony

 • Quick Connec. TUmożliwia proste podłączanie węża wysokociśnieniowego do pistoletu i do urządzenia oraz odłączanie przez proste naciśnięcie przycisku na pistolecie.
 • Wyjmowany zbiornik na środek czyszczący. Proste korzystanie ze środków czyszczących.
 • wielki hak na obudowie zagwarantuje komfortowe przechowywanie zwiniętego węża ciśnieniowego
 • Pistolet spryskujący Full Control - Trzy stopnie ciśnienia spryskującego pozwalajązintegrować je do czyszczonej powierzchni. Lanca Vario Power umożliwia płynną regulację ciśnienia od wysokiego do niskiego. Wskaźnik poziomu ciśnienia wody Full Control Power Gun umożliwia dobór stosownego ustawienia.

  Wyposażenie charakterystyczne.

534 PLN
Karcher Karcher K2 Car
25 reviews

Urządzenie z linii kanon w klasie K 2 jest nad wyraz przenośne, lekkie, komfortowe w transporcie i manewrowaniu.

pakiet ten genialnie pasuje do utrzymania czystości wokół domu i mycia pojazdów.

Składa się z lancy pianowej, szczotki i koncentratu szamponu samochodowego w składanym karnistrze. W wyposażeniu jeszcze 4 m wąż wysokociśnieniowy, lanca jednostrumieniowa i dysza rotacyjna.


zestaw do czyszczenia samochodów. Urządzenie świetnie pasuje do drobnych prac wokół domu i w ogrodzie. Może też słwykorzystać jako drugie, funkcjonalne urządzenie, użytkowane gdy momentalnie musimy polikwidować minimalne zabrudzenia z nieznacznych powierzchni np. Mebli ogrodowych, narzędzi czy roweru. Wtedy, gdy pokaźnie komfortowoj jest sięgnąć po model kompaktowy..

Ciśnienie (bar/MPa) maks. 110/maks. 11
wydajność tłoczenia l/h maks. 360
efektywność powierzchniowa (m²/h) 20
Maksymalna temperatura doprowadzanej wody (°C) maks. 40
Moc przyłącza (kW) 1,4
Ciężar bez wyposażenia (kg) 4,8
rozmiary (dł. X szer. X wys.) (mm) 280x242x783
Zbiornik na detergent -
Częstotliwość (Hz) 50 -60
Napięcie (V) 220 -240

Przeznaczenie / użycie
Urządzenie nieprzeciętnie pasuje do minimalnych prac wokół domu i w ogrodzie. Może również służyć jako drugie, funkcjonalne urządzenie, stosowane gdy szybko musimy polikwidować małe zabrudzenia z minimalnych powierzchni np. Mebli ogrodowych, narzędzi czy roweru. Wtedy, gdy znacznie wygodniej jest sięgnąć po model kompaktowy. Pakiet ten rewelacyjnie nadaje się do utrzymania czystości wokół domu i mycia pojazdów.

Sposób zastosowania
Wszystkie kompaktowe modele K 2 w standardzie wyposażone są w lancę z dyszą rotacyjną. Wystarczy podłączyć przewód do gniazdka, a wąż ogrodowy do kranu i już możemy pracować.

Zawartość opakowania
zastosowany filtr wody
Adapter do podłączenia węża ogrodowego 3/4"
Pistolet spryskujący
Wąż wysokociśnieniowy, 4 m
1-stopniowa lanca spryskująca
Dysza rotacyjna
Szampon samochodowy w kanistrze

376.38 PLN
Karcher Karcher WD 3
25 reviews

Kompaktowy, praktyczny odkurzacz na każdą kieszeń. Asygnowany jest do usuwania suchych i wilgotnych zabrudzeń oraz niewielkich ilości wody. W komplecie do czyszczenia kominka. Znakomicie sprawdzi się w roli odkurzacza samochodowego i w piwnicy, garażu, przydomowym warsztacie oraz na podjeździe i tarasie. Jego zaletą są kompaktowe wymiary, niewielki ciężar, wielofunkcyjność i istotnie dobra cena w stosunku do jakości. Funkcja wydmuchu umożliwia eliminowanie liści w jedno miejsce, gdy nie ma potrzeby zasysania ich do zbiornika. Zaczep na zderzaku zezwala na szybkie i wygodne odstawienie ssawki podczas krótkich przerw w pracy. Filtry kartridżowy przystosowany jest do pracy na mokro i sucho. W standardzie 17 litrowy zbiornik na zanieczyszczenia tworzony z tworzywa nienaturalnego i wąż ssący o długości 2 m. W komplecie znajduje się także filtr popiołu basic składający się z 20-litrowego, metalowego zbiornika, rozciągliwego, metalowego węża o dł. 1 m i metalowej rury ssącej. Przeznaczony jest do czyszczenia kominków, grilli oraz piecy saunowych. Na dodatek może być stosowany jako zbiornik na szerokie skażenia np. Drewniane wióry. Parametry - bezawaryjny filtr kartridżowy, - Nowo opracowana ssawka do podłogi i rura ssąca., - Demontowalny uchwyt, - poręczna funkcja wydmuchu, - ergonomiczna pozycja parking, - użyteczny uchwyt na przewód zasilający, - użytecznie ukształtowany uchwyt, - Kompaktowy design. Mocne strony - Praca na sucho i na mokro bez zapotrzebowania zamiany filtra, - Do usuwania suchych i wilgotnych zabrudzeń Maksymalna wygoda podczas odkurzania, - Możliwość podłączenia zróżnicowanych ssawek bezpośrednio do węża ssącego. Nietrudne odkurzanie nawet w trudno dostępnych miejscach, - wykorzystaneczna funkcja wydmuchu przydatna kiedy nie chcesz zbierać śmieci do zbiornika, - Bezproblemowe likwidowanie żwiru, - przystępne i wygodne przechowywanie rury ssącej i ssawki podłogowej w czasie przerw w pracy, - Akcesoria i wąż ssący i kabel zasilający dzięki praktycznym uchwytom można przechowywać na obudowie odkurzacza, - pozwala na wygodny transport urządzenia, - komfortowy i wszechstronny w zastosowaniu, - Dzięki kompaktowym wymiarom nie zabiera miejsca w trakcie przechowywania. Numer katalogowy: 1.629-804.0. Użycia - Warsztat, - Warsztat majsterkowicza, - Piwnica, - Czyszczenie podjazdu, - Czyszczenie wnętrza samochodu, - niewielkie ilości wody, - Czyszczenie kominków i grilla.

265 PLN
Karcher Karcher K3
25 reviews

praktyczność, łatwość obsługi i przechowywania.

Urządzenie genialnie spełni oczekiwania w czyszczeniu mebli, narzędzi ogrodowych, tarasów,
rowerów czy samochodów kompaktowych. W wyposażeniu 6 m wąż wysokociśnieniowy, lanca Vario Power i dysza rotacyjna.
Lanca Vario Power zagwarantuje łatwą regulację ciśnienia poprzez obracanie.
Pozwala to dopasować atrybuty strumienia do potężnych zastosowań.
Wyjmowany zbiornik na środek czyszczący jest nieskomplikowany do opróżnienia i wyczyszczenia.
Na urządzeniu zamontowano hak na przewód zasilający albo wąż wysokociśnieniowy.
wielkie koła, a także poręczny uchwyt prowadzący ułatwiają transport i wygodne manewrowanie urządzeniem.

Quick Connect
proste przyłączanie węża wysokociśnieniowego do pistoletu i do urządzenia oraz odłączanie poprzez proste naciśnięcie przycisku na pistolecie.

Wyjmowany zbiornik na środek czyszczący
Proste korzystanie ze środków czyszczących.

Porządek i wygoda
wielki hak na obudowie zagwarantuje wygodne przechowywanie zwiniętego węża ciśnieniowego.

Czystość wokół domu. Z urządzeniami wysokociśnieniowymi Kärcher możesz nie tylko istotnie skrócić czas mycia, ale także zamienić pracę w zabawę.
Czyszczenie za ich pomocą jest bezwysiłkowe i proste, dzięki czemu możesz czerpać z czyszczenia przyjemność.
Wysokiej jakości i bezusterkowe urządzenia potrafią wyeliminować w mig szczególnie uporczywe zabrudzenia.
Nie istnieje prostsza metoda czyszczenia!

Urządzenia wysokociśnieniowe – przydatne w wielu zastosowaniach!

Doświadczenie prezentuje, że najczęsciej czyszczone w domu i ogrodzie są:
rowery
maszyny i narzędzia grodowe
meble ogrodowe
ogrodzenia i ściezki w ogrodzie
motocykle i skutery
samochody
schody
mid-range and estate cars
garden walls and stone walls
kampery i samochody terenowe
baseny i patio
fasady domów

eliminowanie mchów i porostów

Czyszczenie kostki brukowej / kamienia z mchów jest najskuteczniejsze z użyciem dyszy rotacyjnej urządzenia wysokociśnieniowego.
Czyszcząc kostkę należy kierować strumień wody pionowo z odległości 20-30 cm od podłoża. Całą powierzchnię czyścić pasami na zakładki.

Samochody

Spryskać karoserię intensywną pianą Kärcher nanosząc ją od dołu aż po dach, żeby roztwór jak najdłużej działał na powierzchnię.
Następnie spłukać auto płaskim strumieniem wysokociśnieniowym, zachowując bezpieczny dla lakieru dystans od dyszy 20-30 cm.
Jeśli chodzi o mycie np. Silnika, to należy zachować ostrożność ze względu na możliwość uszkodzenia instalacji elektrycznej i ryzyko skażenia środowiska.

wyjątkowa sprawność = 50% oszczędność
zastrzeżona technika dysz w każdym zezwala na oszczędzenie 50% czasu poświęcanego dotychczas na mycie.
w kontraście do konkurencji urządzenia Kärcher odznaczają się wysoką efektywnością i wydajnością czyszczenia.

479 PLN
Karcher Karcher K7 Compact
25 reviews

Urządzenie Kompakt w klasie K 7 stanowi wyjątkowe połączenie kompaktowej budowy i najwyższej skuteczności. Niepokaźne gabaryty ułatwiają transport. Niepokaźne gabaryty maszyny i jej lekkość sprawiają, iż jest to urządzenie nad wyraz mobilne, łatwe w transporcie (mieści się w niewielkim bagażniku samochodu osobowego) i przechowywaniu. Pomimo tych cech, charakeryzuje się trwałą budową i prawidłowymi parametrami pracy. Dzięki rewelacyjnej jakości wykonania i potężnemu, chłodzonemu wodą silnikowi jest wysoce bezawaryjne w eksploatacji. Obsługę upraszcza system szybkozłączy Quick Connect gwarantujący błyskawiczne wpinanie węża wysokociśnieniowego do urządzenia i pistoletu, dzięki temu urządzenie w mgnieniu oka jest gotowe do pracy. W wyposażeniu także 10 m gumowy wąż wysokociśnieniowy, lanca Vario Power i dysza rotacyjna. Filtr wstępny zabezpiecza pompę przed skażeniami mogącymi znajdować się w podawanej wodzie. Najważniejsze: - Łatwość transportowania : Wysokiej jakości, teleskopowy uchwyt wytworzony z aluminium usprawnia transport i przemieszczanie urządzenia. Można go złożyć w sytuacji przechowywania urządzenia. Modele z linii kompakt pracują w pozycji poziomej i tak także mogą być transportowane, dzięki temu z łatwością mieszczą się w każdym bagażniku. Transport upraszczają dwa uchywty. - wytrzymałość i bezawaryjne funkcjonowanie : Chłodzony wodą silnik o szerokiej skuteczności i przedłużonej żywotności. - Quick Connect : łatwe wpinanie i odpinanie węża wysokociśnieniowego, a także pistoletu spryskującego. - zastosowany wężyk do zasysania środka czyszczącego : komfortowe i przystępne korzystanie ze środka czyszczącego. Wyposażenie: -Pistolet wysokociśnieniowy, Przyłącze Quick Connect, -Lanca Vario Power, -Dysza rotacyjna, -Wąż wysokociśnieniowy, 10 m, -System szybkozłącza Quick Connect, -Podawanie środka czyszczącego przez, Zasysanie, -Uchwyt teleskopowy, -Silnik chłodzony wodą, -zastosowany filtr wody, -Adapter do podłączenia węża ogrodowego 3/4''....

1484 PLN
Karcher Karcher K2 Full Control Home
25 reviews

nabywając komplet oszczędzasz i zyskujesz dopełniające możliwości.

K 2 Full Control Home Karcher to lekkie, kompaktowe i mobilne urządzenie wysokociśnieniowe do nieznacznych prac wokół domu i w ogrodzie. W pakiecie do czyszczenia domu.

Urządzenie wysokociśnieniowe Karcher K 2 Full Control Home standardowo zaopatrzone w nową lancę Full Control Click Vario Power i lancę rotacyjną.

produktywność powierzchniowa urządzenia wynosi nawet 20 m²/h.

komplet Home perfekcyjnie nadaje się do utrzymania czystości wokół domu. W jego skład wchodzi akcesorium T-Racer T 150 Karcher do czyszczenia powierzchni płaskich (elewacja, podjazd etc.), a także środek czyszczący Balkon & Patio 0,5 l.

Lanca Full Control click Vario Power i lanca rotacyjna

Trzy poziomy ciśnienia spryskującego pozwalajązintegrować je do czyszczonej powierzchni. Ustawienie wybiera się poprzez obrót lancy Symbol demonstruje wybrane ciśnienie podawania wody.

Miejsce na akcesoria, pistolet wysokociśnieniowy i kabel zasilający.

Lance są zawsze pod ręką, a po zakończonej pracy mogą być przechowywane na urządzeniu.

Uchwyt teleskopowy

Wygoda podczas przemieszczania i przechowywania urządzenia (po złożeniu uchwytu).

kupując pakiet oszczędzasz i zyskujesz dodatkowe możliwości.

, a także filmy prezentujące urządzenie są zdjęciami poglądowymi - nie wszystkie widoczne części na zdjęciach są wyposażeniem oferowanego towaru.

514.54 PLN
Karcher Karcher K4
25 reviews

Urządzenie pozostało zaprojektowane w taki sposób, byś miał na starcie wszystko, czego potrzebujesz do czyszczenia.

Wąż wysokociśnieniowy i użyteczny pistolet gwarantujące 6-metrowy promień roboczy, wysoce sprawną lancę Vario Power z regulacją ciśnienia, lancę z dyszą rotacyjną do usuwania uporczywych zabrudzeń oraz filtr wstępny zabezpieczający pompę przed zanieczyszczeniami mogącymi znajdować się w podawanej wodzie.

Pracę ułatwiają liczne udogodnienia, takie jak Plug 'n' Clean - system podawania środków czyszczących bezpośrednio z opakowania, uchwyty na obudowie do przechowywania akcesoriów, system szybkozłączy Quick Connect i pokrętło do dozowania środka czyszczącego. W wyposażeniu znajduje się w dodatku uniwersalny środek czyszczący (1 l).

Ciśnienie (bar/MPa) 20-do 130/2-do 13
efektywność tłoczenia l/h maks. 420
wydajność powierzchniowa (m²/h) 30
Maksymalna temperatura doprowadzanej wody (°C) maks. 40
Moc przyłącza (kW) 1,8
Ciężar bez wyposażenia (kg) 11,8
rozmiary (dł. X szer. X wys.) (mm) 300x394x876
Zbiornik na detergent -
Częstotliwość Hz 50
Napięcie V 230

Przeznaczenie / wykorzystanie
Do usuwania uporczywych zabrudzeń.

Zawartość opakowania
wbudowany filtr wody
Adapter do podłączenia węża ogrodowego 3/4"
Wąż wysokociśnieniowy, 6 m
System podawania środka czyszczącego Plug 'n' Clean
Pistolet spryskujący z sytemem Quick Connect
System szybkozłącza Quick Connect
Silnik chłodzony wodą
Lanca Vario-Power
Dysza rotacyjna
Uniwersalny środek czyszczący RM 555 1L

759 PLN
Karcher Karcher K7 Full Control Plus Home
25 reviews

Myjka ciśnieniowa Karcher K7 Premium Full Control Plus Home ze charakterystycznym wyposażeniem oraz w dodatku:


wąż wysokociśnieniowy - wytrzymała przedłużka wysokociśnieniowa zapewniająca obszerniejszą rozciągliwość 6m, DN 8. Dla urządzeń K3, K4, K5, K7 wraz z systemem szybkozłącza.

uniwersalne złącze - poręczna budowa ułatwiająca obsługę. Uniwersalne - do wszystkich charakterystycznych węży ogrodowych.

lanca kątowa - długa (około 1 m) do nieskomplikowanego czyszczenia trudnodostępnych miejsc, np. Do czyszczenia rynien dachowych lub podwozi samochodów.

pianownica FJ10 - asygnowana do wytwarzania i aplikowania silnej piany do czyszczenia i pielęgnacji pojazdów, kamienia, fasad czy drewna.

szczotka obrotowa WB 100 - z miękką szczeciną do czyszczenia rozmaitego typu powierzchni (lakierowanych, szklanych, metalowych, z tworzywa sztucznego).

uchwyt ścienny - do komfortowego przechowywania wyposażenia sprzętów wysokociśnieniowych Karcher. Nieprzeciętnie broni np. Szczotki przemywające przed odkształcaniem.

filtr wody - broni pompę urządzenia wysokociśnieniowego przed skażeniami obecnymi w wodzie.

środek uniwersalny - preparat o lepszej formule energicznie rozpuszczający brud (w tym tłuste i oleiste skażenia). 1L

środek samochodowy - preparat do czyszczenia wszelkiego rodzaju pojazdów o specyficznej formule 3 w 1 skutecznie eliminuje nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia. 1L

środek do drewna - preparat do czyszczenia drewna o oryginalnej formule 3 w 1 niezawodnie usuwa brud, pielęgnuje i zabezpiecza powierzchnie drewniane. 1L

środek do plastików - preparat do czyszczenia tworzyw sztucznych o niepowtarzalnej formule 3 w 1 likwiduje brud, chroni tworzywo nienaturalne i jego kolor. 1L

kupując zestaw oszczędzasz i zyskujesz dopełniające możliwości.

K 7 Premium Full Control Plus Home - myjka ciśnieniowa Karcher, wyekwipowana w pistolety, które stanowczo upraszczają dopasowanie ciśnienia, dozowanie środka czyszczącego oraz wybór strumienia wody do czyszczonej powierzchni.

Urządzenie klasy K 7 Karcher to szczególnie solidna i bezawaryjna maszyna wyposażona w chłodzony wodą, żywotny silnik. Wydajność powierzchniowa tego urządzenia sięga 60 m²/h.

praktyczny bęben na wąż umożliwia jego komfortowe zwijanie i przechowywanie.

Pistolet wysokociśnieniowy Full Control Plus pozwala zapobiec uszkodzeniu wrażliwych powierzchni, a także zoptymalizować efekty czyszczenia, takzawsze rezultat prac był osiągalnie najlepszy. Regulacja ciśnienia wody i dozowanie środka czyszczącego jest wykonywana za pomocą przycisków +/- na nowym pistolecie Full Control Plus. Bieżące ustawienie pokazywane jest na wyświetlaczu LCD.

solidność i wysoką niezawodność urządzenia ciśnieniowego K 7 zapewnia chłodzony wodą, konkretny silnik i najwyższej jakości elementy.

komplet Home idealnie pasuje do utrzymania czystości wokół domu. W jego skład wchodzi przystawka T-Racer T 450 Karcher do czyszczenia powierzchni płaskich (elewacja, podjazd etc.), a także środek czyszczący do kamienia i elewacji 3 w 1.

Pistolet Full Control Plus

posiada system złącza Quick Connect i przyciski +/- do wydajniejszego dostosowywania ciśnienia oraz podawania środka czyszczącego. Wszystko to wyświetlane jest na ekranie LCD.

Lanca Multifunkcyjna Multi-Jet 3w1 Karcher

umożliwia prędkie i łatwe przejście w jeden z trzech strumieni wody. Wystarczy ją przekręcić żeby korzystać ze strumienia: rotacyjnego, płaskiego czy do nanoszenia środka czyszczącego.

Bęben na wąż

poręczny bęben na wąż umożliwia jego wygodne zwijanie i bezpieczne przechowywanie.

Przystawka T-Racer T450 Karcher do prędkiego i produktywnego czyszczenia powierzchni płaskich - załączona do myjki K7 Full Control Plus Home.

T-Racer T 450 to przystawka Karcher do szybkiego i sprawnego czyszczenia powierzchni płaskich. Dwie płaskie dysze zamontowane na obracającym się śmigle powiększają skuteczność czyszczenia nawet 10-krotnie, a produktywnie chroni przed rozpryskami wody.

Dodatkowa dysza power proste doczyszczanie narożników. Komfortowy uchwyt zezwala na mycie powierzchni pionowych takich jak brama garażowa, mur czy ogrodzenie. Kratka ochronna zabezpiecza dysze przed zniszczeniem podczas czyszczenia powierzchni pokrytych żwirem.

Płynna regulacja strumienia wody pozwala dopasować jej ciśnienie do rodzaju czyszczonej powierzchni.

nabywając komplet oszczędzasz i zyskujesz uzupełniające możliwości.

1882 PLN
Karcher Karcher K5 Premium Full Control
25 reviews

Karcher K5 PREMIUM FULL CONTROL myjka ciśnieniowanr kat. 1.324-600.0Urządzenie Premium K 5 to mocna i sprawna maszyna do zastosowań konsumenckich. Znamionuje się wysokimi parametrami pracy i bogatym wyposażeniem.

Pomoże Ci umyć samochód, taras, schody, meble ogrodowe, grilla czy kamienne ogrodzenie. Nowy pistolet wysokociśnieniowy Full Control pozwala zapobiec uszkodzeniu wrażliwych powierzchni, a także zoptymalizować efekty czyszczenia, takzawsze rezultat prac był możliwie najlepszy.Pistolet spryskujący Full ControlTrzy stopnie ciśnienia spryskującego pozwalajązbratać je do czyszczonej powierzchni.

Lanca Vario Power umożliwia płynną regulację ciśnienia od wysokiego do niskiego. Wyświetlacz LED pozwala sprawdzić wybrane ustawienie. Bęben na wążporęczny bęben na wąż umożliwia jego wygodne zwijanie i przechowywanie.

Plug 'n' CleanSzybka i komfortowa aplikacja środka czyszczącego. System Plug ’n’ Clean pozwala na podawanie chemii bezpośrednio z opakowania oraz łatwą zamianę środków podczas pracy. Środki czyszczące Kärcher nieszablonowe rezultaty czyszczenia i bezpieczeństwo samych sprzętów.

Uchwyt teleskopowyWykonany z aluminium wysokiej jakości.regulowana długość.W pełni składany usprawnia przechowywanie urządzenia.Pozycja parkingPistolet spryskujący Full Control i lanca wysokociśnieniowa mogą być wygodnie przechowywane na urządzeniu w trakcie przerw w pracy.Pistolet spryskujący Full Control jest zawsze pod ręką iprzystępny.Po zakończeniu pracy pistolet Full Control i lancę można przechowywać na urządzeniu co oszczędza miejsce.dane technologiczne:Ciśnienie (bar/MPa)20 - maks.

145 / 2 - maks. 14,5Wydajność tłoczenia (l/h)maks. 500Maksymalna temperatura doprowadzanej wody (°C)do 40Napięcie (V)230Moc przyłącza (kW)2,1Ciężar bez wyposażenia (kg)13,06Wymiary (dł. X szer. X wys.) (mm)411 x 305 x 584Wyposażenie charakterystyczne:Pistolet wysokociśnieniowy, Full Control Power GunLanca Vario PowerDysza rotacyjnaBęben na wążWąż wysokociśnieniowy, 8 mPodawanie środka czyszczącego poprzez, System podawania środka czyszczącego Plug 'n' CleanUchwyt teleskopowySilnik chłodzony wodąelastyczna siatka na wyposażenie zastosowany filtr wodyAdapter do podłączenia węża ogrodowego 3/4"...

1315 PLN
Karcher Karcher K4 Premium
25 reviews

K 4 Premium Karcher - myjka ciśnieniowa.


Pracę z urządzeniem upraszczają liczne udogodnienia, takie jak Plug 'n' Clean - system podawania środków czyszczących bezpośrednio z opakowania, uchwyty na obudowie do przechowywania akcesoriów, system szybkozłączy Quick Connect czy pokrętło do dozowania środka czyszczącego. Trwałość i wysoką niezawodność urządzenia gwarantuje chłodzony wodą, mocny silniki i najwyższej jakości części. W wyposażeniu 6 m wąż wysokociśnieniowy, bęben na wąż, lanca Vario Power, dysza rotacyjna i uniwersalny środek czyszczący (1 l).


Urządzenie z liniii Premium klasy K 4 charakteryzuje się korzystnymi parametrami pracy i bogatym wyposażeniem. Pomoże umyć samochód, rower, taras, meble ogrodowe, czy drewniane ogrodzenie.


atrybuty i zalety

wytrzymałość i niezawodne funkcjonowanie

Urządzenia z linii eco!ogic w klasach od K 3 do K 7 zostały wyekwipowane we włącznik z pozycją eco. Zastosowanie tej funkcji powoduje, iż zużycie energii elektrycznej i wody poprzez urządzenie spada o 20%.


Wygoda przechowywania

Bęben na wąż usprawnia przechowywanie, zwijanie i rozwijanie węża ciśnieniowego. Podobnie jak hak na
przewód zasilający.


System Plug ’n’ Clean

zezwala na podawanie środka czyszczącego bezpośrednio z opakowania i jego bezproblemową podmianę.


Quick Connect

proste podłączanie węża wysokociśnieniowego do pistoletu i do urządzenia i odłączanie
poprzez proste naciśnięcie przycisku na pistolecie.

Wyposażenie charakterystyczne

952.91 PLN
Karcher Karcher K2
25 reviews

nabywając komplet oszczędzasz i zyskujesz uzupełniające możliwości.

Urządzenie wysokociśnieniowe Karcher z linii standard w klasie K 2 jest stanowczo przenośne, lekkie, wygodne w transporcie i manewrowaniu.

Myjka ciśnieniowa K 2 Karcher doskonale nadaje się do śladowych prac wokół domu i w ogrodzie.

Może też słwykorzystać jako drugie, funkcjonalne urządzenie, używane gdy błyskawicznie musimy zlikwidować małe zabrudzenia z minimalnych powierzchni np. mebli ogrodowych, narzędzi czy roweru. Wtedy, gdy znacznie wygodniej jest sięgnąć po model kompaktowy.

W wyposażeniu także 4 m wąż wysokociśnieniowy, lanca jednostrumieniowa i dysza rotacyjna.

Porządek i wygoda

spory hak na obudowie zagwarantuje wygodne przechowywanie zwiniętego węża ciśnieniowego.

stosowne wyposażenie.

wbudowany wężyk do zasysania środka czyszczącego z opakowań zewnętrznych.

3-tłokowa pompa osiowa

Bezobsługowość.

nabywając komplet oszczędzasz i zyskujesz dodatkowe możliwości.

oraz filmy przedstawiające urządzenie są zdjęciami poglądowymi - nie wszystkie widoczne elementy na zdjęciach są wyposażeniem oferowanego artykułu.

405.18 PLN