Karcher Karcher K5 Full Control Home
25 reviews


MYJKA CIŚNIENIOWA K 5 FULL CONTROL HOME W WYPOSAŻENIU typowYM, a także dodatkowo

Przedłużka węża wysokociśnieniowego
zapewniająca wiekszą rozciągliwość pracy z urządzeniem wysokociśnieniowym. Nietrudne podłączenie między pistoletem z systemem szybkozłącza i wężem wysokociśnieniowym. Średnica wewnętrzna 8 mm. Długość 10 metrów
Uniwersalne złącze
użyteczna budowa upraszczająca obsługę. Uniwersalne - do wszystkich standardowych węży ogrodowych.
Filtr wody
Filtr wody broni pompę urządzenia wysokociśnieniowego przed skażeniami obecnymi w wodzie.
Pianownica FJ 10
przeznaczona jest do wytwarzania i aplikowania silnej piany do czyszczenia i pielęgnacji pojazdów, kamienia, fasad czy drewna. Dzięki czemu detergent nie jest transportowany przez pompę urządzenia wysokociśnieniowego. Możliwość regulacji ilości środka czyszczącego.
Uchwyt ścienny na wyposażenie
Do wygodnego przechowywania wyposażenia sprzętów wysokociśnieniowych Kärcher. Składa się z dwóch modułów. Nieprzeciętnie broni szczotki przemywające przed odkształcaniem.
Środek do czyszczenia plastiku 3 w 1
Nowy preparat do czyszczenia tworzyw nienaturalnych o oryginalnej formule 3 w 1 eliminuje brud, broni tworzywo sztuczne i jego kolor. Zabezpiecza plastik przed skutkami promieniowania UV.
Środek do czyszczenia drewna 3 w 1
Nowy preparat do czyszczenia drewna o specyficznej formule 3 w 1 bezawaryjnie likwiduje brud, pielęgnuje i broni powierzchnie drewniane. Środek zabezpiecza drewno przed skutkami promieniowania UV. Objętość 1 litr
Szampon samochodowy 3 w 1
Nowy preparat do czyszczenia wszystkiego typu pojazdów o unikalnej formule 3 w 1 sprawnie eliminuje choćby najbardziej uporczywe zabrudzenia. Na dodatek istotnie przyspiesza cykl schnięcia. Pojemność 1 litr
Uniwersalny środek czyszczący
Nowy preparat o ulepszonej formule intensywnie rozpuszczający brud (w tym tłuste i oleiste zanieczyszczenia). Nieprzeciętnie sprawdza się w myciu pojazdów, a także wodoodpornych powierzchni wokół domu. Objętość 1 litr
Lanca kątowa
Długa lanca kątowa (około 1 m) do przystępnego czyszczenia trudnodostępnych miejsc, np. Do czyszczenia rynien dachowych albo podwozi samochodów.
Szczotka obrotowa WB 100
Obrotowa szczotka z miękką szczeciną do czyszczenia przeróżnego typu powierzchni (lakierowanych, szklanych, metalowych, z tworzywa nienaturalnego).

OPIS

Urządzenie klasy K 5 to wyjątkowo solidna i bezawaryjna maszyna wyposażona w chłodzony wodą, trwały silnik. Produktywność powierzchniowa tego urządzenia sięga 40 m²/h. Pistolet wysokociśnieniowy Full Control pozwala zapobiec uszkodzeniu wrażliwych powierzchni oraz zoptymalizować efekty czyszczenia, takzawsze rezultat prac był realnie najlepszy.

W zestawie do czyszczenia domu nadzwyczajnie nadającym się do czyszczenia obszernych, płaskich powierzchni jak elewacja czy podjazd. Pakiet składa się ze środka do czyszczenia kamienia i elewacji 3 w 1 (1 l), a także przystawki T-Racer T 350, która pozwala na czyszczenie obszerniejszych, płaskich powierzchni w czasie istotnie krótszym za pomocą lancy.

K 5 Full Control Home genialnie pasuje do mycia:
 • samochodu
 • elewacji
 • podjazdu
 • bram garażowych
 • i wielu innych miejsc

SPECYFIKACJA K 5 FULL CONTROL HOME

Pistolet spryskujący Full Control
Trzy stopnie ciśnienia spryskującego pozwalająscalić je do czyszczonej powierzchni. Lanca Vario Power zezwala na płynną regulację ciśnienia od wysokiego do niskiego. Wyświetlacz LED pozwala sprawdzić wybrane ustawienie.
Pozycja parking
Pistolet spryskujący Full Control i lanca wysokociśnieniowa mogą być komfortowo przechowywane na urządzeniu w trakcie przerw w pracy. Pistolet spryskujący Full Control jest za każdym razem pod ręką idostępny. Po zakończeniu pracy pistolet Full Control i lancę można przechowywać na urządzeniu co oszczędza miejsce.
Plug 'n' Clean
Szybka i komfortowa aplikacja środka czyszczącego. System Plug ’n’ Clean pozwala na podawanie chemii bezpośrednio z opakowania, a także łatwą wymianę środków w trakcie pracy. Środki czyszczące Kärcher unikatowe rezultaty czyszczenia i bezpieczeństwo samych urządzeń.

właściwości i mocne strony K 5 Full Control Home

 • Silnik chłodzony wodą
 • Podawanie środka czyszczącego przez system Plug 'n' Clean
 • System szybkozłącza Quick Connect
 • Bogate wyposażenie typowe

WYPOSAŻENIE standardowE

Pistolet G 145 Q FC
Lanca z dyszą Vario
Lanca z dyszą rotacyjną
Wąż - 8 metrów
Środek do czyszczenia kamienia 3 w 1 - 1 litr
Przystawka T-Racer T 350 z dyszami

O PRZYSTAWCE T-RACER T 350

T-Racer T 350 to przystawka do szybkiego i skutecznego czyszczenia powierzchni płaskich. Dwie płaskie dysze zamontowane na obracającym się śmigle powiększają efektywność czyszczenia nawet 10-krotnie, a sprawnie chroni przed rozpryskami wody. Komfortowe uchwyty zezwalają na czyszczenie powierzchni pionowych takich jak brama garażowa, mur czy ogrodzenie. Płynna regulacja strumienia wody pozwala przystosować jej ciśnienie do typu czyszczonej powierzchni. T-Racer T 350 nadaje się do wszelkich domowych urządzeń wysokociśnieniowych K2 – K7.

Wszystkie prezentowane fotografie są poglądowymi, w szczególności wyświetlane poprzez dany ekran/matrycę , a także komponenty przedstawiające możliwości oferowanego towaru. Zawartość danego zestawu jest dokładnie opisana w określonych miejscach. Jeśli po zapoznaniu się z ofertą powstaną pytania chętnie na nie odpowiemy telefonicznie lub przez korespondencje e-mail. Serdecznie zapraszamy!

1254.7 PLN
Karcher Karcher K5 Full Control
25 reviews

Karcher K5 FULL CONTROLnr kat. 1.324-500.0Urządzenie klasy K 5 to szczególnie solidna i bezusterkowa maszyna zaopatrzona w chłodzony wodą, trwały silnik. Sprawność powierzchniowa tego urządzenia sięga 40 m²/h.

Nowy pistolet wysokociśnieniowy Full Control pozwala zapobiec uszkodzeniu wrażliwych powierzchni, a także zoptymalizować efekty czyszczenia, takza każdym razem rezultat prac był osiągalnie najlepszy.Pistolet spryskujący Full ControlTrzy poziomy ciśnienia spryskującego pozwalająskonsolidować je do czyszczonej powierzchni.

Lanca Vario Power pozwala na płynną regulację ciśnienia od wysokiego do niskiego. Ekran LED pozwala sprawdzić wybrane ustawienie. Pozycja parkingPistolet spryskujący Full Control i lanca wysokociśnieniowa mogą być wygodnie przechowywane na urządzeniu podczas przerw w pracy.

Pistolet spryskujący Full Control jest za każdym razem pod ręką idostępny. Po zakończeniu pracy pistolet Full Control i lancę można przechowywać na urządzeniu co oszczędza miejsce. Pozycja parkingPistolet spryskujący Full Control i lanca wysokociśnieniowa mogą być komfortowo przechowywane na urządzeniu podczas przerw w pracy.

Pistolet spryskujący Full Control jest za każdym razem pod ręką iprzystępny. Po zakończeniu pracy pistolet Full Control i lancę można przechowywać na urządzeniu co oszczędza miejsce. Plug 'n' CleanSzybka i komfortowa aplikacja środka czyszczącego.

System Plug ’n’ Clean umożliwia podawanie chemii bezpośrednio z opakowania, a także łatwą zamianę środków podczas pracy. Środki czyszczące Kärcher unikatowe rezultaty czyszczenia, a także bezpieczeństwo samych sprzętów.

Uchwyt teleskopowyWykonany z aluminium wysokiej jakości.dostosowywana długość.W pełni składany ułatwia przechowywanie urządzenia.dane techniczneCiśnienie (bar/MPa)20 - maks. 145 / 2 - maks. 14,5Wydajność tłoczenia (l/h)maks.

500Maksymalna temperatura doprowadzanej wody (°C)do 40Napięcie (V)230Moc przyłącza (kW)2,1Ciężar bez wyposażenia (kg)12,7Wymiary (dł. X szer. X wys.) (mm)397 x 305 x 584Wyposażenie standardowe:Pistolet wysokociśnieniowy, Full Control Power GunLanca Vario PowerDysza rotacyjnaWąż wysokociśnieniowy, 8 mSystem szybkozłącza Quick ConnectPodawanie środka czyszczącego poprzez, System podawania środka czyszczącego Plug 'n' CleanUchwyt teleskopowySilnik chłodzony wodąsprężysta siatka na wyposażenie wbudowany filtr wodyAdapter do podłączenia węża ogrodowego 3/4"...

1199.9 PLN
Karcher Karcher K2 Full Control Home
25 reviews

nabywając komplet oszczędzasz i zyskujesz dopełniające możliwości.

K 2 Full Control Home Karcher to lekkie, kompaktowe i mobilne urządzenie wysokociśnieniowe do nieznacznych prac wokół domu i w ogrodzie. W pakiecie do czyszczenia domu.

Urządzenie wysokociśnieniowe Karcher K 2 Full Control Home standardowo zaopatrzone w nową lancę Full Control Click Vario Power i lancę rotacyjną.

produktywność powierzchniowa urządzenia wynosi nawet 20 m²/h.

komplet Home perfekcyjnie nadaje się do utrzymania czystości wokół domu. W jego skład wchodzi akcesorium T-Racer T 150 Karcher do czyszczenia powierzchni płaskich (elewacja, podjazd etc.), a także środek czyszczący Balkon & Patio 0,5 l.

Lanca Full Control click Vario Power i lanca rotacyjna

Trzy poziomy ciśnienia spryskującego pozwalajązintegrować je do czyszczonej powierzchni. Ustawienie wybiera się poprzez obrót lancy Symbol demonstruje wybrane ciśnienie podawania wody.

Miejsce na akcesoria, pistolet wysokociśnieniowy i kabel zasilający.

Lance są zawsze pod ręką, a po zakończonej pracy mogą być przechowywane na urządzeniu.

Uchwyt teleskopowy

Wygoda podczas przemieszczania i przechowywania urządzenia (po złożeniu uchwytu).

kupując pakiet oszczędzasz i zyskujesz dodatkowe możliwości.

, a także filmy prezentujące urządzenie są zdjęciami poglądowymi - nie wszystkie widoczne części na zdjęciach są wyposażeniem oferowanego towaru.

512.08 PLN
Karcher Karcher K7 Full Control Plus Home
25 reviews

Myjka ciśnieniowa Karcher K7 Premium Full Control Plus Home ze charakterystycznym wyposażeniem oraz w dodatku:


wąż wysokociśnieniowy - wytrzymała przedłużka wysokociśnieniowa zapewniająca obszerniejszą rozciągliwość 6m, DN 8. Dla urządzeń K3, K4, K5, K7 wraz z systemem szybkozłącza.

uniwersalne złącze - poręczna budowa ułatwiająca obsługę. Uniwersalne - do wszystkich charakterystycznych węży ogrodowych.

lanca kątowa - długa (około 1 m) do nieskomplikowanego czyszczenia trudnodostępnych miejsc, np. Do czyszczenia rynien dachowych lub podwozi samochodów.

pianownica FJ10 - asygnowana do wytwarzania i aplikowania silnej piany do czyszczenia i pielęgnacji pojazdów, kamienia, fasad czy drewna.

szczotka obrotowa WB 100 - z miękką szczeciną do czyszczenia rozmaitego typu powierzchni (lakierowanych, szklanych, metalowych, z tworzywa sztucznego).

uchwyt ścienny - do komfortowego przechowywania wyposażenia sprzętów wysokociśnieniowych Karcher. Nieprzeciętnie broni np. Szczotki przemywające przed odkształcaniem.

filtr wody - broni pompę urządzenia wysokociśnieniowego przed skażeniami obecnymi w wodzie.

środek uniwersalny - preparat o lepszej formule energicznie rozpuszczający brud (w tym tłuste i oleiste skażenia). 1L

środek samochodowy - preparat do czyszczenia wszelkiego rodzaju pojazdów o specyficznej formule 3 w 1 skutecznie eliminuje nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia. 1L

środek do drewna - preparat do czyszczenia drewna o oryginalnej formule 3 w 1 niezawodnie usuwa brud, pielęgnuje i zabezpiecza powierzchnie drewniane. 1L

środek do plastików - preparat do czyszczenia tworzyw sztucznych o niepowtarzalnej formule 3 w 1 likwiduje brud, chroni tworzywo nienaturalne i jego kolor. 1L

kupując zestaw oszczędzasz i zyskujesz dopełniające możliwości.

K 7 Premium Full Control Plus Home - myjka ciśnieniowa Karcher, wyekwipowana w pistolety, które stanowczo upraszczają dopasowanie ciśnienia, dozowanie środka czyszczącego oraz wybór strumienia wody do czyszczonej powierzchni.

Urządzenie klasy K 7 Karcher to szczególnie solidna i bezawaryjna maszyna wyposażona w chłodzony wodą, żywotny silnik. Wydajność powierzchniowa tego urządzenia sięga 60 m²/h.

praktyczny bęben na wąż umożliwia jego komfortowe zwijanie i przechowywanie.

Pistolet wysokociśnieniowy Full Control Plus pozwala zapobiec uszkodzeniu wrażliwych powierzchni, a także zoptymalizować efekty czyszczenia, takzawsze rezultat prac był osiągalnie najlepszy. Regulacja ciśnienia wody i dozowanie środka czyszczącego jest wykonywana za pomocą przycisków +/- na nowym pistolecie Full Control Plus. Bieżące ustawienie pokazywane jest na wyświetlaczu LCD.

solidność i wysoką niezawodność urządzenia ciśnieniowego K 7 zapewnia chłodzony wodą, konkretny silnik i najwyższej jakości elementy.

komplet Home idealnie pasuje do utrzymania czystości wokół domu. W jego skład wchodzi przystawka T-Racer T 450 Karcher do czyszczenia powierzchni płaskich (elewacja, podjazd etc.), a także środek czyszczący do kamienia i elewacji 3 w 1.

Pistolet Full Control Plus

posiada system złącza Quick Connect i przyciski +/- do wydajniejszego dostosowywania ciśnienia oraz podawania środka czyszczącego. Wszystko to wyświetlane jest na ekranie LCD.

Lanca Multifunkcyjna Multi-Jet 3w1 Karcher

umożliwia prędkie i łatwe przejście w jeden z trzech strumieni wody. Wystarczy ją przekręcić żeby korzystać ze strumienia: rotacyjnego, płaskiego czy do nanoszenia środka czyszczącego.

Bęben na wąż

poręczny bęben na wąż umożliwia jego wygodne zwijanie i bezpieczne przechowywanie.

Przystawka T-Racer T450 Karcher do prędkiego i produktywnego czyszczenia powierzchni płaskich - załączona do myjki K7 Full Control Plus Home.

T-Racer T 450 to przystawka Karcher do szybkiego i sprawnego czyszczenia powierzchni płaskich. Dwie płaskie dysze zamontowane na obracającym się śmigle powiększają skuteczność czyszczenia nawet 10-krotnie, a produktywnie chroni przed rozpryskami wody.

Dodatkowa dysza power proste doczyszczanie narożników. Komfortowy uchwyt zezwala na mycie powierzchni pionowych takich jak brama garażowa, mur czy ogrodzenie. Kratka ochronna zabezpiecza dysze przed zniszczeniem podczas czyszczenia powierzchni pokrytych żwirem.

Płynna regulacja strumienia wody pozwala dopasować jej ciśnienie do rodzaju czyszczonej powierzchni.

nabywając komplet oszczędzasz i zyskujesz uzupełniające możliwości.

1867.6 PLN
Karcher Karcher K4 Full Control
25 reviews

nabywając komplet oszczędzasz i zyskujesz dopełniające możliwości.

K 4 Full Control Karcher - bogato zaopatrzona myjka wysokociśnieniowa z wytrzymałym silnikiem chłodzonym wodą.

Urządzenie wysokociśnieniowe Karcher K 4 Full Control znamionuje się korzystnymi parametrami pracy oraz bogatym wyposażeniem. Pomoże Ci umyć dom, elewacje, samochód, podjazd, rower, taras, meble ogrodowe, czy ogrodzenie.

innowacyjna linia myjek ciśnieniowych Full Control Karcher została wyposażona w pistolety, które upraszczają dostosowanie ciśnienia do typu czyszczonej powierzchni. Rozwiązanie to pozwala zapobiec uszkodzeniu wrażliwych powierzchni i zoptymalizować efekty czyszczenia, takza każdym razem rezultat prac był osiągalnie najlepszy.

Pistolet spryskujący Full Control

Lanca Vario Power pozwala na płynną regulację ciśnienia od wysokiego do niskiego. Trzy poziomy ciśnienia spryskującego pozwalajązłączyć je do czyszczonej powierzchni. Wyświetlacz LED pozwala sprawdzić wybrane ustawienie.

Pozycja parking

Pistolet spryskujący Full Control i lanca wysokociśnieniowa mogą być wygodnie przechowywane na urządzeniu podczas przerw w pracy. Pistolet spryskujący Full Control jest za każdym razem pod ręką idostępny. Po zakończeniu pracy pistolet Full Control i lancę można przechowywać na urządzeniu co oszczędza miejsce.

Plug 'n' Clean

Szybka i wygodna aplikacja środka czyszczącego. System Plug ’n’ Clean umożliwia podawanie chemii bezpośrednio z opakowania oraz łatwą wymianę środków podczas pracy. Środki czyszczące Karcher nieszablonowe rezultaty czyszczenia oraz bezpieczeństwo samych maszyn.

nabywając zestaw oszczędzasz i zyskujesz uzupełniające możliwości.

, a także filmy ukazujące urządzenie są zdjęciami poglądowymi - nie wszystkie widoczne komponenty na zdjęciach są wyposażeniem oferowanego towaru.

898 PLN
Karcher Karcher K3 Full Control
25 reviews

krótki czas przygotowania do pracy, komfortowa mobilność i drobny ciężar cechują urządzenie z linii kanon klasy K 3.


Urządzenie wysokociśnieniowe w klasie K 3 charakteryzuje się kompaktowymi rozmiarami i niewielkim ciężarem. Jego zaletą jest poręczność, łatwość obsługi i przechowywania. Urządzenie rewelacyjnie stanie na wysokości zadania w czyszczeniu mebli, narzędzi ogrodowych, tarasów, rowerów czy samochodów kompaktowych. W wyposażeniu 6 m wąż wysokociśnieniowy, lanca Vario Power i dysza rotacyjna. Lanca Vario Power gwarantuje łatwą regulację ciśnienia poprzez obracanie. Pozwala to dostosować parametry strumienia do konkretnych zastosowań. Wyjmowany zbiornik na środek czyszczący jest przystępny do opróżnienia i wyczyszczenia. Na urządzeniu zamontowano hak na przewód zasilający albo wąż wysokociśnieniowy. Obszerne koła oraz praktyczny uchwyt prowadzący ułatwiają transport i wygodne manewrowanie urządzeniem.

cechy i mocne strony

 • Quick Connec. TUmożliwia proste podłączanie węża wysokociśnieniowego do pistoletu i do urządzenia oraz odłączanie przez proste naciśnięcie przycisku na pistolecie.
 • Wyjmowany zbiornik na środek czyszczący. Proste korzystanie ze środków czyszczących.
 • wielki hak na obudowie zagwarantuje komfortowe przechowywanie zwiniętego węża ciśnieniowego
 • Pistolet spryskujący Full Control - Trzy stopnie ciśnienia spryskującego pozwalajązintegrować je do czyszczonej powierzchni. Lanca Vario Power umożliwia płynną regulację ciśnienia od wysokiego do niskiego. Wskaźnik poziomu ciśnienia wody Full Control Power Gun umożliwia dobór stosownego ustawienia.

  Wyposażenie charakterystyczne.

537.6 PLN
Karcher Karcher K3
25 reviews

praktyczność, łatwość obsługi i przechowywania.

Urządzenie genialnie spełni oczekiwania w czyszczeniu mebli, narzędzi ogrodowych, tarasów,
rowerów czy samochodów kompaktowych. W wyposażeniu 6 m wąż wysokociśnieniowy, lanca Vario Power i dysza rotacyjna.
Lanca Vario Power zagwarantuje łatwą regulację ciśnienia poprzez obracanie.
Pozwala to dopasować atrybuty strumienia do potężnych zastosowań.
Wyjmowany zbiornik na środek czyszczący jest nieskomplikowany do opróżnienia i wyczyszczenia.
Na urządzeniu zamontowano hak na przewód zasilający albo wąż wysokociśnieniowy.
wielkie koła, a także poręczny uchwyt prowadzący ułatwiają transport i wygodne manewrowanie urządzeniem.

Quick Connect
proste przyłączanie węża wysokociśnieniowego do pistoletu i do urządzenia oraz odłączanie poprzez proste naciśnięcie przycisku na pistolecie.

Wyjmowany zbiornik na środek czyszczący
Proste korzystanie ze środków czyszczących.

Porządek i wygoda
wielki hak na obudowie zagwarantuje wygodne przechowywanie zwiniętego węża ciśnieniowego.

Czystość wokół domu. Z urządzeniami wysokociśnieniowymi Kärcher możesz nie tylko istotnie skrócić czas mycia, ale także zamienić pracę w zabawę.
Czyszczenie za ich pomocą jest bezwysiłkowe i proste, dzięki czemu możesz czerpać z czyszczenia przyjemność.
Wysokiej jakości i bezusterkowe urządzenia potrafią wyeliminować w mig szczególnie uporczywe zabrudzenia.
Nie istnieje prostsza metoda czyszczenia!

Urządzenia wysokociśnieniowe – przydatne w wielu zastosowaniach!

Doświadczenie prezentuje, że najczęsciej czyszczone w domu i ogrodzie są:
rowery
maszyny i narzędzia grodowe
meble ogrodowe
ogrodzenia i ściezki w ogrodzie
motocykle i skutery
samochody
schody
mid-range and estate cars
garden walls and stone walls
kampery i samochody terenowe
baseny i patio
fasady domów

eliminowanie mchów i porostów

Czyszczenie kostki brukowej / kamienia z mchów jest najskuteczniejsze z użyciem dyszy rotacyjnej urządzenia wysokociśnieniowego.
Czyszcząc kostkę należy kierować strumień wody pionowo z odległości 20-30 cm od podłoża. Całą powierzchnię czyścić pasami na zakładki.

Samochody

Spryskać karoserię intensywną pianą Kärcher nanosząc ją od dołu aż po dach, żeby roztwór jak najdłużej działał na powierzchnię.
Następnie spłukać auto płaskim strumieniem wysokociśnieniowym, zachowując bezpieczny dla lakieru dystans od dyszy 20-30 cm.
Jeśli chodzi o mycie np. Silnika, to należy zachować ostrożność ze względu na możliwość uszkodzenia instalacji elektrycznej i ryzyko skażenia środowiska.

wyjątkowa sprawność = 50% oszczędność
zastrzeżona technika dysz w każdym zezwala na oszczędzenie 50% czasu poświęcanego dotychczas na mycie.
w kontraście do konkurencji urządzenia Kärcher odznaczają się wysoką efektywnością i wydajnością czyszczenia.

599 PLN
Karcher Karcher FC 5 - ręczny mop elektryczny (1.055-500.0), GWARANCJA 24m, POBRANIE 0zł, DARMOWA (4054278091532)
25 reviews

Mop elektryczny FC 5 Karcher ze typowym wyposażeniem, a także w dodatku:


Pady z mikrofibry - dwuczęściowy pakiet padów z mikrofibry do mycia i pielęgnacji wszelkich podłóg twardych. Wytrzymałe, niestrzępiące się i istotnie absorpcyjne.

RM 536 0,5l - nadaje się do wszelkich typów podłóg twardych. Czyści skrupulatnie i bez smug, gwarantując przy tym produktywną ochronę przed wilgocią. O zapachu cytrusowym.

RM 534 0,5l - skrupulatnie i finezyjnie czyści, a także pielęgnuje lakierowane podłogi drewniane. Sprawna ochrona przed wilgocią uniemożliwia uszkodzeniu powierzchni. O zapachu cytrusowym.

RM 537 0,5l - środek do czyszczenia podłóg kamiennych, produktywnie czyści płytki i posadzki z kamienia naturalnego, nie pozostawiając smug.

kupując komplet oszczędzasz i zyskujesz uzupełniające możliwości.

Mop elektryczny Karcher FC 5 to idealne urządzenie do czyszczenia podłóg. Umożliwia ich mycie bez wcześniejszego odkurzania. Zagwarantuje łatwe i bezwysiłkowe czyszczenie.

FC 5 Karcher stanowi nieprzeciętne rozwiązanie do szybkiego mycia niemal wszelkich rodzajów podłóg twardych.

Dzięki postępowej konstrukcji 2-w-1 łączy w sobie funkcje mopowania i zbierania skażeń, usuwając jednocześnie suche jak i mokre zabrudzenia. Pozwala tym samym zrezygnować z odkurzania przed myciem podłóg i tym samym skrócić czas sprzątania o połowę.

Niezależnie od tego, czy chcemy umyć panele, płytki gresowe, kamień, PCV, czy inną gładką podłogę - rezultaty czyszczenia z FC 5 są zawsze zachwycające.

2 w 1

Mopowanie bez konieczności wcześniejszego odkurzania dzięki jednoczesnemu odsysaniu suchych i mokrych skażeń.

Funkcja samooczyszczania usuwa bród z padów

Niezmiennie czyste pady wspaniałe efekty czyszczenia. Podłoga wysycha w mniej aniżeli 2 minuty po czyszczeniu.

Wysokie jakości pady z mikrofibry

szybki i nietrudny montaż/demontaż padów. Możliwość prania w 60 stopniach C.

Czyszczenie podłóg twardych szybsze o 50%

Mop elektryczny pozwoli Ci wyczyścić podłogę bez konieczności jej odkurzania, dzięki temu skróci to czas czyszczenia choćby o połowę.

Lepsza wydajność czyszczenia

Pady obracają się z prędkością 500 obr./min. Zezwalając na proste prowadzenie urządzenia po czyszczonej powierzchni. W kontraście do konwencjonalnego mopa, odkurzamy i mopujemy za jednym razem, co przekłada się na ulepszone efekty czyszczenia.

genialne urządzenie do wszelkich podłóg twardych

Niezależnie od tego czy podłoga jest wytworzona z drewna czy kamienia, wraz z odpowiednimi środkami chemicznymi wspaniale zadba o podłogi w mieszkaniu. FC 5 Karcher nadzwyczajnie nadaję się ponadto do czyszczenia paneli na względu na pady z mikrofibry, które zostawiają mało wilgoci na czyszczonej powierzchni.

Suche w ciągu 2 minut

Po odessaniu brudu, podłoga pozostaje wyłącznie wilgotna dzięki czemu jest gotowa do używania po 2 minutach.

Proste czyszczenie podłóg

Dzięki tej rewolucyjnej koncepcji czyszczenia twardych podłóg mycie nigdy nie było tak proste – i to bez szorowania!

Oszczędność 85 % wody w kontraście do tradycyjnych metod

Mop elektryczny Karcher FC 5 oszczędza cenną wodę. Do wyczyszczenia mieszkań o powierzchni ok. 60 m², potrzebuje 600 ml wody. Klasyczne czyszczenie mopem i wiadrem zużywa od 5 do 10 litrów wody.

automatyczny napęd

Umieszczony wewnątrz głowicy pozwala na czyszczenie przy ścianach, a także w trudno przystępnych miejscach.

Ruchoma głowica

umożliwia czyszczenie pod meblami oraz wszędzie tam, gdzie trudno dotrzeć

Długi przewód zasilający

Dzięki długiemu przewodowi zasilającemu bez trudu wyczyścimy np. Schody.

nabywając zestaw oszczędzasz i zyskujesz uzupełniające możliwości.

oraz filmy ukazujące urządzenie są zdjęciami poglądowymi - nie wszystkie widoczne komponenty na zdjęciach są wyposażeniem oferowanego produktu.

869.9 PLN
Karcher Karcher K2 Car
25 reviews

Urządzenie z linii kanon w klasie K 2 jest nad wyraz przenośne, lekkie, komfortowe w transporcie i manewrowaniu.

pakiet ten genialnie pasuje do utrzymania czystości wokół domu i mycia pojazdów.

Składa się z lancy pianowej, szczotki i koncentratu szamponu samochodowego w składanym karnistrze. W wyposażeniu jeszcze 4 m wąż wysokociśnieniowy, lanca jednostrumieniowa i dysza rotacyjna.


zestaw do czyszczenia samochodów. Urządzenie świetnie pasuje do drobnych prac wokół domu i w ogrodzie. Może też słwykorzystać jako drugie, funkcjonalne urządzenie, użytkowane gdy momentalnie musimy polikwidować minimalne zabrudzenia z nieznacznych powierzchni np. Mebli ogrodowych, narzędzi czy roweru. Wtedy, gdy pokaźnie komfortowoj jest sięgnąć po model kompaktowy..

Ciśnienie (bar/MPa) maks. 110/maks. 11
wydajność tłoczenia l/h maks. 360
efektywność powierzchniowa (m²/h) 20
Maksymalna temperatura doprowadzanej wody (°C) maks. 40
Moc przyłącza (kW) 1,4
Ciężar bez wyposażenia (kg) 4,8
rozmiary (dł. X szer. X wys.) (mm) 280x242x783
Zbiornik na detergent -
Częstotliwość (Hz) 50 -60
Napięcie (V) 220 -240

Przeznaczenie / użycie
Urządzenie nieprzeciętnie pasuje do minimalnych prac wokół domu i w ogrodzie. Może również służyć jako drugie, funkcjonalne urządzenie, stosowane gdy szybko musimy polikwidować małe zabrudzenia z minimalnych powierzchni np. Mebli ogrodowych, narzędzi czy roweru. Wtedy, gdy znacznie wygodniej jest sięgnąć po model kompaktowy. Pakiet ten rewelacyjnie nadaje się do utrzymania czystości wokół domu i mycia pojazdów.

Sposób zastosowania
Wszystkie kompaktowe modele K 2 w standardzie wyposażone są w lancę z dyszą rotacyjną. Wystarczy podłączyć przewód do gniazdka, a wąż ogrodowy do kranu i już możemy pracować.

Zawartość opakowania
zastosowany filtr wody
Adapter do podłączenia węża ogrodowego 3/4"
Pistolet spryskujący
Wąż wysokociśnieniowy, 4 m
1-stopniowa lanca spryskująca
Dysza rotacyjna
Szampon samochodowy w kanistrze

382.53 PLN
Karcher Karcher K7 Premium Full Control Plus Home
25 reviews

Urządzenie klasy K 7 to szczególnie konkretna i bezawaryjna maszyna zaopatrzona w chłodzony wodą, trwały silnik. Efektywność powierzchniowa tego urządzenia sięga 60 m²/h. Nowy pistolet wysokociśnieniowy Full Control Plus pozwala zapobiec uszkodzeniu wrażliwych powierzchni oraz zoptymalizować efekty czyszczenia, takza każdym razem rezultat prac był osiągalnie najkorzystniejszy.

Regulacja ciśnienia wody i dozowanie środka czyszczącego jest wykonywana za pomocą przycisków +/- na nowym pistolecie Full Control Plus. Bieżące ustawienie pokazywane jest na wyświetlaczu LCD.Full Control PlusLanca Multi Jet 3-w-1Przekręcenie lancy nietrudne przełączenie między dyszą rotacyjną, płaskim strumieniem, a nanoszeniem środka czyszczącego.

posiada przyciski do regulowania ciśnienia i podawania środka czyszczącego i ekran LCD i system szybkozłącza Quick Connect.Pozycja parkingMożliwość przechowywania pistoletu wraz z lancą spryskującą bezpośrednio na obudowie.Myjka wysokociśnieniowa K 7 Full Control Plus Home to najpotężniejsza myjka z linii domowej.

Urządzenie cechuje się wysokimi parametrami pracy i bogatym wyposażeniem.Korzystając z myjki bez problemu umyjemy: samochód, elewację, kostkę brukową, basen, kamienne ogrodzenie czy kamper. Myjka w mgnieniu oka wyeliminuje mech, glinę czy zaschnięte błoto.Długi 10 metrowy wąż ciśnieniowy, zezwala na wygodne wykorzystywanie myjki na zewnątrz.

Schowki na akcesoria sprawiają, iż wszystko co potrzebne, mamy za każdym razem "pod ręką".Nowy pistolet Full Control PlusNajnowsza linia artykułów FULL CONTROL PLUS marki Kärcher pozwala w bardziej produktywny sposób użyć moc myjki ciśnieniowej.progresywny wyświetlacz LED zawiadamia o tym, który program czyszczenia jest stosowany.

za pomocą przycisków na pistolecie, możemy zmieniać ciśnienie robocze myjki, a także włączać i wyłączać opcję podawania chemii. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż by zmienić parametry pracy urządzenia, nie musimy podchodzić do myjki.parametry technologiczneCiśnienie (bar/MPa)20 - maks.

180 / 2 - maks. 18Wydajność tłoczenia (l/h)maks. 600Maksymalna temperatura doprowadzanej wody (°C)maks. 60Napięcie (V)230Moc przyłącza (kW)3Wydajność powierzchniowa (m2/h)60Ciężar bez wyposażenia (kg)19Wymiary (dł.

x szer. X wys.) (mm)463 x 330 x 667Wyposażenie:komplet do mycia domu, T-Racer T 450 + środek do czyszczenia kamienia 3 w 1, 1 lPistolet wysokociśnieniowy, G 180 Q Full Control PlusBęben na wążWąż wysokociśnieniowy, 10 mPodawanie środka czyszczącego poprzez, System podawania środka czyszczącego Plug 'n' CleanUchwyt teleskopowySilnik chłodzony wodąelastyczna siatka na wyposażenie zastosowany filtr wodyZłączka 3/4"Lanca Multi Jet 3-w-1...

2038.9 PLN
Kärcher WV 2 Premium Karcher - myjka do okien + RM 500
25 reviews

Karcher WV 2 Premium, myjka do okien ze charakterystycznym wyposażeniem, a także dodatkowo:

+ lanca teleskopowa - o długości 1,9 m (rozłożona) - do wysoko położonych okien

+ RM 503 - mocniejsza wersja RM 500, środek do czyszczenia szkła w koncentracie, z łatwością eliminuje uporczywe zabrudzenia

+ 2x p ad wewnętrzny - tworzony z mikrofibry, asygnowane do czyszczenia szyb, a także innych gładkich powierzchni (łącznie 3 szt.)

+ 2x p ad zewnętrzny

+ skrobak do padów

+ sakwa - do noszenia myjki lub spryskiwacza podczas mycia okien bez odkładania sprzętu na bok

kupując zestaw oszczędzasz i zyskujesz uzupełniające możliwości.

Karcher WV 2 Premium wraz z ssawkami 280mm, a także 170mm. Asygnowana do czyszczenia okien i wszelkich płaskich i gładkich powierzchni.

Czyszczenie okien dzięki WV 2 Premium Karcher jest dzisiaj bardziej proste i szybsze!
Model WV 2 Premium jest wyposażony w pojemny akumulator litowo-jonowy, a także wskaźnik LED przedstawiający poziom naładowania urządzenia.
Mniejsza waga i niższy poziom emitowanego hałasu przekładają się na bardziej komfortowe czyszczenie okien myjką Karcher. Zbiornik wody brudnej jest nietrudny do opróżnienia. Gumowany uchwyt pozwala pewniej trzymać urządzenie w trakcie czyszczenia okien.
Myjka Karcher WV 2 Premium w charakterystycznym wyposażeniu posiada drugą ssawkę (170mm) do węższych okien, spryskiwacz z butelką i padem z mikrofibry, środek do czyszczenia okien (20 ml koncentratu).

szybkie opróżnianie

Zbiornik na brudną wodę można ekspresowo i łatwo opróżnić.

Wymienna ssawka

Wybierz szeroką lub wąską ssawkę w zależności od rozmiaru czyszczonej powierzchni.

Wskaźnik LED w zasięgu wzroku

Wskaźnik LED zintegrowany z przyciskiem pozwala prosto określić stan naładowania urządzenia.

kupując pakiet oszczędzasz i zyskujesz uzupełniające możliwości.

oraz filmy przedstawiające urządzenie są zdjęciami poglądowymi - nie wszystkie widoczne części na zdjęciach są wyposażeniem oferowanego towaru.

223.7 PLN
Karcher Karcher WD 3
25 reviews

Kompaktowy, praktyczny odkurzacz na każdą kieszeń. Asygnowany jest do usuwania suchych i wilgotnych zabrudzeń oraz niewielkich ilości wody. W komplecie do czyszczenia kominka. Znakomicie sprawdzi się w roli odkurzacza samochodowego i w piwnicy, garażu, przydomowym warsztacie oraz na podjeździe i tarasie. Jego zaletą są kompaktowe wymiary, niewielki ciężar, wielofunkcyjność i istotnie dobra cena w stosunku do jakości. Funkcja wydmuchu umożliwia eliminowanie liści w jedno miejsce, gdy nie ma potrzeby zasysania ich do zbiornika. Zaczep na zderzaku zezwala na szybkie i wygodne odstawienie ssawki podczas krótkich przerw w pracy. Filtry kartridżowy przystosowany jest do pracy na mokro i sucho. W standardzie 17 litrowy zbiornik na zanieczyszczenia tworzony z tworzywa nienaturalnego i wąż ssący o długości 2 m. W komplecie znajduje się także filtr popiołu basic składający się z 20-litrowego, metalowego zbiornika, rozciągliwego, metalowego węża o dł. 1 m i metalowej rury ssącej. Przeznaczony jest do czyszczenia kominków, grilli oraz piecy saunowych. Na dodatek może być stosowany jako zbiornik na szerokie skażenia np. Drewniane wióry. Parametry - bezawaryjny filtr kartridżowy, - Nowo opracowana ssawka do podłogi i rura ssąca., - Demontowalny uchwyt, - poręczna funkcja wydmuchu, - ergonomiczna pozycja parking, - użyteczny uchwyt na przewód zasilający, - użytecznie ukształtowany uchwyt, - Kompaktowy design. Mocne strony - Praca na sucho i na mokro bez zapotrzebowania zamiany filtra, - Do usuwania suchych i wilgotnych zabrudzeń Maksymalna wygoda podczas odkurzania, - Możliwość podłączenia zróżnicowanych ssawek bezpośrednio do węża ssącego. Nietrudne odkurzanie nawet w trudno dostępnych miejscach, - wykorzystaneczna funkcja wydmuchu przydatna kiedy nie chcesz zbierać śmieci do zbiornika, - Bezproblemowe likwidowanie żwiru, - przystępne i wygodne przechowywanie rury ssącej i ssawki podłogowej w czasie przerw w pracy, - Akcesoria i wąż ssący i kabel zasilający dzięki praktycznym uchwytom można przechowywać na obudowie odkurzacza, - pozwala na wygodny transport urządzenia, - komfortowy i wszechstronny w zastosowaniu, - Dzięki kompaktowym wymiarom nie zabiera miejsca w trakcie przechowywania. Numer katalogowy: 1.629-804.0. Użycia - Warsztat, - Warsztat majsterkowicza, - Piwnica, - Czyszczenie podjazdu, - Czyszczenie wnętrza samochodu, - niewielkie ilości wody, - Czyszczenie kominków i grilla.

265 PLN