INTER PACK Inter pack Łańcuchy śniegowe eco kn 130 (5908229201503)
25 reviews

Łańcuchy śniegowe

Ekonomiczne łańcuchy śniegowe do wykorzystania sporadycznego. Ogniwo w łańcuchach śniegowych 9 mm należycie współpracują z systemami ABS, śladowe ogniwo nie sprawia blokowania kół w czasie hamowania. Kwadratowy profil drutu sprawia,że łańcuchy śniegowe mają bardzo korzystną przyczepność na śniegu. Wzór rombowy udoskonala przyczepność na zakrętach. Montaż łańcucha standardowy, bez konieczności najeżdżania lub podnoszenia pojazdu. Po przejechaniu kilkunastu metrów wymagają ponownego dociągnięcia. Gdy łańcuch genialnie przylega do opony wtedy zapewnia stosowną przyczepność samochodu na śniegu i zniża ryzyko uszkodzenia pojazdu lub pozrywania łańcuchów śniegowych. W komplecie znajdują się dwa łańcuchy śniegowe zapakowane w walizkę w tworzywa. W środku znajduje się instrukcja w języku polskim, dwie foliowe rękawiczki, i ogniwo naprawcze.
artykuł atest TUV, GS, i wymagany w Austri Ö- Norm 5117. Gwarancja 2 lata.
Jeżeli potrzebujesz łańcuchów śniegowych do kontroli policyjnej albo do sporadycznego wykorzystywania to jest to produkt znakomity.

Natomiast do wykorzystywania energicznego albo towaru bezawaryjnego w najtrudniejszych warunkach polecamy łańcuchy ze stali manganowo niklowej Konig lub Weissenfels.

atrybuty łańcuchów:

 • standardowa stal
 • Prześwit 9 mm
 • Wymaga ponownego napinania po przejechaniu krótkiego odcinka
 • Wzór rombowy
 • W opakowaniu znajdują się dwa łańcuchy
 • Gwarancja 2 lata
 • certyfikat TUV, Norm 5117
 • zastosowanie samochody osobowe ( nie SUV, dostawcze )

  1.Przesuń łańcuch za kołem

  2.Podnieś linkę i połącz

  3.Połącz dwie końcówki łańcuszka z przodu

  4.Naciągnij łańcuch i odjedź


99 PLN
INTER PACK Inter pack Bagażnik dachowy quiet silver n51 74/74 toyota auris kombi
25 reviews

Bagażnik dachowy Quiet N51 asygnowany do Toyota Auris kombi z relingami zintegrowanymi. Firma Interpack wprowadziła na rynek bagażnik dachowy nawiązujący stylistycznie do artykułów premium czyli bagażników Whispbar oraz Thule. Końcówki bagażnika dachowego Quiet interpack nie wystają poza relingi. Trzeba przyznać, iż bagażnik pod względem designu szczególnie prawidłowo pokazuje się na dachu samochodu. Stopy Quiet produkowane z tworzywa, części które stykają się z relingami wykorzystują gumowe wkładki by zabezpieczyć relingi samochodu przed porysowaniem. W bagażniku dachowym wykorzystano aluminiowe belki w zarysie skrzydła. Profil tego typu belki poprawia atrybuty aerodynamiczne, ogranicza hałas w czasie jazdy oraz zużycie paliwa. W belce wykorzystano rowek teowy T do mocowana wszystkiego typu akcesorium jak bagażniki rowerowe albo uchwyty na narty. W belce pozostała nacięta specjalna szczelina do wprowadzenia adaptera T - 20 mm " wsuwki " do konstrukcji akcesoriów. Dodatkowym atutem jest, że przy zaimplementowaniu adapterów T nie trzeba wyciągać gumy, starczy ją przycisnąć i wprowadzić adapter. Identyczne rozwiązanie jak w bagażnikach Whispbar. Cały bagażnik zabezpieczony jest zamkiem broniąc Quieta przed kradzieżą. Ponieważ bagażnik nie wystaje poza obrys relingów można na nim zamontować trzy uchwyty rowerowe albo box. Jeżeli potrzebujecie przewieźć cztery rowery albo box i rower polecamy inny bagażnik dachowy z dłuższą szerokością roboczą.
Dostarczony jest w opakowaniu do samodzielnego skręcenia i wyregulowania. Czas po wyjęciu z opakowania 30 -40 minut.
Według naszej opinii jest to średniej klasy z idealnie dostosowaną cena do jakości artykułu, z znakomitym designem, wyjątkowo dobrze przedstawiający się na samochodzie.

Bagażnik dachowy Interpack Quiet przeznaczony do:

Toyota Auris kombi z relingami zintegrowanymi od 2013 -> i nowsze

parametry bagażnika dachowego Quiet:

 • rozmiar profilu belki 70 x 21 mm.
 • Maksymalna ładowność 75 kg
 • Rowek T 20 mm
 • Zabezpieczony zamkiem
 • Gwarancja 2 lata

W skład bagażnika wchodzi:

Interpack Quiet stopy bagażnika N51 - cztery stopy bagaznika
Belka interpack Quiet srebrna A 79 cm szt 1
Belka interpack Quiet srebrna A 79 cm szt 1

399 PLN
INTER PACK Bagażnik dachowy Quiet Silver N51 94/90 Hyundai i30 kombi
25 reviews

Bagażnik dachowy Quiet N51 dedykowany do Hyundai i30 kombi z relingami zintegrowanymi. Producent Interpack wprowadziła na rynek bagażnik dachowy nawiązujący stylistycznie do towarów premium czyli bagażników Whispbar oraz Thule. Końcówki bagażnika dachowego Quiet interpack nie wystają poza relingi. Trzeba przyznać, że bagażnik pod względem designu niezwykle poprawnie ukazuje się na dachu samochodu. Stopy Quiet tworzone z tworzywa, komponenty które stykają się z relingami wykorzystują gumowe wkładki aby zabezpieczyć relingi samochodu przed porysowaniem. W bagażniku dachowym użyto aluminiowe belki w kształcie skrzydła. Profil tego typu belki udoskonala cechy aerodynamiczne, zniża hałas w czasie jazdy i zużycie paliwa. W belce zastosowano rowek teowy T do mocowana wszystkiego typu akcesorium jak bagażniki rowerowe lub uchwyty na narty. W belce została nacięta specjalna szczelina do wprowadzenia adaptera T - 20 mm " wsuwki " do montażu akcesoriów. Dodatkowym atutem jest, że przy zastosowaniu adapterów T nie trzeba wydobywać gumy, starczy ją przycisnąć i wprowadzić adapter. Identyczne rozwiązanie jak w bagażnikach Whispbar. Cały bagażnik zabezpieczony jest zamkiem broniąc Quieta przed kradzieżą. Ponieważ bagażnik nie wystaje poza obrys relingów można na nim zamontować trzy uchwyty rowerowe lub box. Jeżeli potrzebujecie przewieźć cztery rowery albo box i rower polecamy inny bagażnik dachowy z dłuższą szerokością roboczą.
Dostarczony jest w opakowaniu do samodzielnego skręcenia i wyregulowania. Czas po wyjęciu z opakowania 30 -40 minut.
Według naszej opinii jest to średniej klasy z nadzwyczajnie przypasowaną cena do jakości artykułu, z doskonałym designem, nad wyraz należycie prezentujący się na samochodzie.

Bagażnik dachowy Interpack Quiet dedykowany do:

Hyundai i30 kombi z relingami zintegrowanymi od 2017 -> i nowsze

parametry bagażnika dachowego Quiet:

 • wymiar profilu belki 70 x 21 mm.
 • Maksymalna ładowność 75 kg
 • Rowek T 20 mm
 • Zabezpieczony zamkiem
 • Gwarancja 2 lata

W skład bagażnika wchodzi:

Interpack Quiet stopy bagażnika N51 - cztery stopy bagaznika
Belka interpack Quiet srebrna A 94 cm szt 1
Belka interpack Quiet metaliczna A 90 cm szt 1

399 PLN
INTER PACK Inter pack Bagażnik rowerowy na hak trio (5908229201923)
25 reviews


Bagażnik rowerowy Inter Trio,
to konkretna platforma na trzy rowery z prostym montażem. Zakładamy bagażnik rowerowy na hak, dokręcamy w górnej części głowicy gałkę, jeżeli platforma nie jest zrównoważona dokręcamy dolną śrubę. System mocowania sprawdzony od kilku sezonów nad wyraz bezpieczny, kula haka ściskana jest równomiernie z każdej strony, system mocowania jest tak skonstruowany aby dopasował się do każdej kuli. Na haku platforma rowerowa zabezpieczona gałką z zamkiem. Będąc na wyjeździe, jeżeli nie chcemy pozostawiać uchwytu rowerowego na haku w obawie poprzez uszkodzeniem czy kradzieżą w prosty sposób można złożyć ramiona - ograniczyć platformę i schować do bagażnika samochodu. Ramiona składa się przez poluzowanie gałek z tworzywa i pozwalają na ich złożenie na płasko. Ułatwia to przenoszenie albo przechowywanie platformy rowerowej. Rozmiary bagażnika rowerowego zezwalają na zmieszczenie go w większości bagażników samochodowych. Trio posiada funkcję odchylania umożliwiającą luźny dostęp do bagażnika pojazdu jeszcze z zamontowanymi rowerami. Jeżeli samochód ma długą klapę bagażnika albo ma zbyt blisko zamontowany hak może wystąpić problem z otworzeniem tylnej klapy przy uchylonej platformie np. Fiat Ulysse. Zalecamy by w takich przypadkach towar przymierzyć w sklepie.
Koła mocowane są pasami parcianymi, do zabezpieczenia felgi przed porysowaniem użyto tworzywa rozciągliwego. Uchwyty mocujące ramy roweru pokryte są gumowa warstwą, która zabezpiecza powierzchnię ramy roweru przed porysowaniem lub odrapaniem. Ramiona mocujące rower mają możliwość zablokowania zapewniając w ten sposób nieruchomą pozycję rowerów w czasie jazdy. Każdy przewożony rower zabezpieczony jest zamkiem. Bagażnik rowerowy Inter Pack Trio spełnia normę XP, przeszedł pozytywnie testy statyczne jak i intensywne. Platforma pomieści wszystkie rowery nawet te dla dzieci. Bagażnik rowerowy wyekwipowany w instalację 13 pin z pełnym oświetleniem, światła pozycyjne, kierunkowskazy, wsteczne, przeciwmgielne.

Jeżeli Ci trzeba bezpiecznego sposobu przewożenia czterech rowerów nie wydajać posiadajątku, to śmiało polecamy Quatro Interpack

Wtyczka: 13 pin (jeżeli posiadasz gniazdo 7 pin potrzebny będzie zakup wtyczki redukcyjnej 7/13)


949 PLN
INTER PACK Bagażnik rowerowy na hak Viking 2
25 reviews

Viking 2 to kompaktowa platforma rowerowa służąca do przewozu 2 rowerów.

Dzięki możliwości złożenia platformy jej przechowywanie nie wymaga sporej ilości miejsca i łatwo zmieści się ona w bagażniku samochodu. Możliwość złożenia platformy pozwala na złożenie ramienia, a także świateł przez co nie są one narażone na uszkodzenia podczas przenoszenia albo przechowywania platformy.

Montaż bagażnika rowerowego Viking 2 jest szybki, prosty, a także nie wymaga żadnych narzędzi. żeby zamontować platformę starczy założyć ją na haku holowniczy i następnie jednym pociągnięciem dźwigni sprawić że platforma jest już zamontowana.

innowacyjny sposób mocowania platformy wyekwipowany został w możliwość regulacji dzięki której bagażnik można zamontować na każdej kuli haka holowniczego.

Viking 2 to także bezpieczeństwo. Bagażnik rowerowy Viking spełnia normę XP, uchwyt przeszedł pozytywnie testy aktywne i statyczne.

jednocześnie sama platforma jak dodatkowo przewożone rowery zabezpieczone są zamkami zamykanymi na kluczyk.

Koła rowerów mocowane są na podporach platformy za pomocą solidnych pasków zębatych.

Podpory kół rowerowych posiadają możliwość przesuwania dzięki czemu na platformie można przewieźć zarówno mniejsze jak i większe rowery.

Funkcja odchylania platformy zapewnia wygodny oraz prędki dostęp do bagażnika samochodu ponadto z zamontowanymi rowerami.

Oświetlenie platformy Vikin 2 można podłączyć do gniazda 13 pin oraz 7 pin.

Maksymalna ładowność uchwytu wynosi 30 kg.


1149 PLN
INTER PACK Inter pack Bagażnik dachowy quiet silver a04 86/86 suzuki sx4
25 reviews

Bagażnik dachowy Interpack Quiet A 04 asygnowany jest do SUZUKI Sx4 z relingami zintegrowanymi. Bagażnik dachowy Quiet zaprojektowany pozostał w kształcie skrzydła, dzięki temu jest on aerodynamiczny i nie sprawia hałasu w czasie jazdy. Belka wykonana z aluminium w odcieniu metaliczny. W belce znajduje się rowek teowy T - 20 mm. Montaż akcesoriów w tym uchwytów na narty, bagażników rowerowych odbywa się przy pomocy adapterów T. Dużą zaletą jest, iż do konstrukcji w rowku T nie potrzeba wydobywać gumy. Wystarczy ją wcisnąć i wprowadzić adapter. Takie rozwiązanie sprawia, iż nie musimy docinać gumy żeby bagażnik dachowy nadal był cichy.
Stopy bagażnika Quiet wykonane są z tworzywa, wszystkie części mocujące za reling zabezpieczono wkładkami gumowymi. Design także ma znaczenie dlatego końcówki belki nie wystają poza relingi, Quiet prezentuje się nieprzeciętnie na samochodzie. Pozwala na montaż boxa dachowego, uchwytów na narty lub trzech bagażników rowerowych.
Bagażnik dachowy mocowany za pomaca klucza inbusowego całość zabezpieczona zamkiem. Dostarczony jest w opakowaniu do samodzielnego skręcenia i wyregulowania. Czas po wyjęciu z opakowania 30 -40 minut.
Według naszej opinii jest to średniej klasy z wspaniale dobraną cena do jakości towaru, z genialnym designem, szczególnie poprawnie ukazujący się na samochodzie.

Bagażnik dachowy Interpack Quiet przeznaczony do:

SUZUKI Sx4 z relingami zintegrowanymi od 2014 -> i nowsze


właściwości bagażnika dachowego Quiet:

 • rozmiar profilu belki 70 x 21 mm.
 • Maksymalna ładowność 75 kg
 • Rowek T 20 mm
 • Zabezpieczony zamkiem
 • Gwarancja 2 lata

W skład bagażnika wchodzi:

Interpack Quiet stopu bagażnika A 04 - cztery stopy bagaznika
Belka interpack Quiet srebrny A 86 cm szt 1
Belka interpack Quiet metaliczny A 86 cm szt 1

399 PLN
INTER PACK Bagażnik rowerowy na hak viking 3 marki Inter pack
25 reviews

Viking 3 to kompaktowa platforma rowerowa służąca do przewozu 3 rowerów.

Dzięki możliwości złożenia platformy jej przechowywanie nie wymaga szerokiej ilości miejsca oraz łatwo zmieści się ona w bagażniku samochodu. Możliwość złożenia platformy pozwala na złożenie ramienia i świateł przez co nie są one narażone na uszkodzenia podczas przenoszenia lub przechowywania platformy.

Montaż bagażnika rowerowego Viking 3 jest prędki, prosty oraz nie wymaga żadnych narzędzi. by zamontować platformę wystarczy założyć ją na haku holowniczy i następnie jednym pociągnięciem dźwigni sprawić że platforma jest już zamontowana.

postępowy sposób mocowania platformy zaopatrzony pozostał w możliwość regulacji dzięki której bagażnik można zamontować na każdej kuli haka holowniczego.

Viking 3 to także bezpieczeństwo. Bagażnik rowerowy Viking spełnia normę XP, uchwyt przeszedł pozytywnie testy intensywne i statyczne.

zarówno sama platforma jak ponadto przewożone rowery zabezpieczone są zamkami zamykanymi na kluczyk.

Koła rowerów mocowane są na podporach platformy za pomocą konkretnych pasków zębatych.

Podpory kół rowerowych posiadają możliwość przesuwania dzięki temu na platformie można przewieźć równocześnie mniejsze jak i pokaźniejsze rowery.

Funkcja odchylania platformy zapewnia komfortowy oraz prędki dostęp do bagażnika samochodu ponadto z zamontowanymi rowerami.

Oświetlenie platformy Viking 3 można podłączyć do gniazda 13 pin i 7 pin.

Maksymalna ładowność uchwytu wynosi 45 kg.


1329 PLN
INTER PACK Inter pack Bagażnik dachowy quiet silver n51 94/90 porsche macan
25 reviews

Bagażnik dachowy Quiet N51 dedykowany do Porsche Macan z relingami zintegrowanymi. Marka Interpack wprowadziła na rynek bagażnik dachowy nawiązujący stylistycznie do towarów premium czyli bagażników Whispbar oraz Thule. Końcówki bagażnika dachowego Quiet interpack nie wystają poza relingi. Trzeba przyznać, że bagażnik pod względem designu wyjątkowo dobrze przedstawia się na dachu samochodu. Stopy Quiet wykonane z tworzywa, części które stykają się z relingami wykorzystują gumowe wkładki by zabezpieczyć relingi samochodu przed porysowaniem. W bagażniku dachowym wykorzystano aluminiowe belki w kształcie skrzydła. Profil tego typu belki udoskonala właściwości aerodynamiczne, ogranicza hałas w czasie jazdy oraz zużycie paliwa. W belce użyto rowek teowy T do mocowana wszelkiego rodzaju akcesorium jak bagażniki rowerowe lub uchwyty na narty. W belce została nacięta specjalna szczelina do wprowadzenia adaptera T - 20 mm " wsuwki " do montażu akcesoriów. Dodatkowym atutem jest, że przy zaimplementowaniu adapterów T nie trzeba wydobywać gumy, wystarczy ją przycisnąć i wprowadzić adapter. Identyczne rozwiązanie jak w bagażnikach Whispbar. Cały bagażnik zabezpieczony jest zamkiem chroniąc Quieta przed kradzieżą. Ponieważ bagażnik nie wystaje poza obrys relingów można na nim zamontować trzy uchwyty rowerowe albo box. Jeżeli potrzebujecie przewieźć cztery rowery albo box i rower polecamy inny bagażnik dachowy z dłuższą szerokością roboczą.
Dostarczony jest w opakowaniu do samodzielnego skręcenia i wyregulowania. Czas po wyjęciu z opakowania 30 -40 minut.
Według naszej opinii jest to przeciętnej klasy z nadzwyczajnie dopasowaną wartość do jakości towaru, z idealnym designem, bardzo poprawnie przedstawiający się na samochodzie.

Bagażnik dachowy Interpack Quiet dedykowany do:

Porsche Macan z relingami zintegrowanymi od 2014-> i nowsze

parametry bagażnika dachowego Quiet:

 • wymiar profilu belki 70 x 21 mm.
 • Maksymalna ładowność 75 kg
 • Rowek T 20 mm
 • Zabezpieczony zamkiem
 • Gwarancja 2 lata

W skład bagażnika wchodzi:

Interpack Quiet stopy bagażnika N51 - cztery stopy bagaznika
Belka interpack Quiet srebrna A 94 cm szt 1
Belka interpack Quiet metaliczna A 90 cm szt 1

399 PLN
INTER PACK Bagażnik dachowy Orion inter Pack, Bagażnik dachowy Orion inter Pack
25 reviews
Bagaznik dachowy Orion

Bagażnik dachowy Interpack Orion dedykowany do samochodów z relingami zintegrowanymi. System nośny o obszernej ładowności nawet do 100 kg, Belka o profilu elipsy, dzięki czemu powinna być cichsza i zniżyć zużycie paliwa. Bagażnik dachowy efektownie przedstawia się na samochodzie. Końcówki belki nie wystają poz obrys bagażnika belka pozostała wytwarzana z aluminium. System nośny Orion jest uniwersalny i można go zaadaptować do kilku samochodów z relingami zintegrowanymi długość belki jest dostosowywana. Na środku belki bagażnika pod spodem znajdują się dwie śruby inbusowe luzując je belka rozsuwa się teleskopowo. Zakres regulacji od 78 cm do 119 cm. Ponieważ belka nie wystaje poza obrys stopy bagażnika, maksymalnie zmieszczą się na niej 3 rowery. Bagażnik dachowy mocuje się do relingów zintegrowanych przy pomocy klucza inbusowego. Całość zabezpiecza się maskownicą wraz z zamkiem wielowypustowym z tworzywa.
Bagażnik objęty jest 2 - letnią gwarancją

cechy bagażnika bazowego Orion

 • Dopuszczalna ładowność 100 kg
 • Dłogość 78 cm - 119 cm
 • rozmiary belki: 22x42 mm
 • postępowy aerodynamiczny wzór profilu aluminiowego
 • Zabezpieczenie antykradzieżowe
 • dokument TUV i GS
 • Montaż akcesoriów przy pomocy obejmy
 • Zapasowy kluczyk
 • Łatwy montaż nie wymagający dodatkowych narzędzi


Bagażnik montowany na relingu zitegrowanym
asygnowany do:

 • Audi A3 5-drzwi Sportback 2004-2012 - montaż na zintegrowane relingi
 • Audi A3 5-drzwi Sportback 2013-nadal - montaż na zintegrowane relingi
 • Audi A4 Avant 2008-2015 - montaż na zintegrowane relingi
 • Audi A4 Avant 2016-nadal - montaż na zintegrowane relingi
 • Audi A6 Avant 2005-2011 - montaż na zintegrowane relingi
 • Audi A6 Avant 2011-nadal - montaż na zintegrowane relingi
 • Audi Q3 2011-nadal - montaż na zintegrowane relingi
 • Audi Q5 2008-2017 - montaż na zintegrowane relingi
 • Audi Q5 2017-nadal - montaż na zintegrowane relingi
 • BMW Serie 2 Active Tourer (F45) 2014-nadal - montaż na zintegrowane relingi
 • BMW Serie 3 5-drzwi Touring (E91) 2010-2011 - montaż na zintegrowane relingi
 • BMW Serie 3 5-drzwi Touring (F31) 2012-nadal - montaż na zintegrowane relingi
 • BMW Serie 5 5-drzwi Touring (F11) 2010-2016 - montaż na zintegrowane relingi
 • BMW Serie 5 5-drzwi Touring (G31) 2017-nadal - montaż na zintegrowane relingi
 • BMW X1 (E84) 2009-2015 - montaż na zintegrowane relingi
 • BMW X1 (F48) 2016-nadal - montaż na zintegrowane relingi
 • BMW X3 (F25) 2010-nadal - montaż na zintegrowane relingi
 • BMW X5 (E70) 2008-2013 - montaż na zintegrowane relingi
 • BMW X5 (F15) 2014-nadal - montaż na zintegrowane relingi
 • Citroen C4 Aircross 2012-nadal - montaż na zintegrowane relingi
 • Dacia Lodgy 2012-nadal - montaż na zintegrowane relingi
 • Fiat Panda 2012-nadal - montaż na zintegrowane relingi
 • Fiat Tipo kombi 2016-nadal - montaż na zintegrowane relingi
 • Ford Focus III 5-drzwi kombi 2011-nadal - montaż na zintegrowane relingi
 • Ford Galaxy III 2015-nadal - montaż na zintegrowane relingi
 • Ford Mondeo IV kombi 2007-2011 - montaż na zintegrowane relingi
 • Ford Mondeo IV kombi 2012-2014 - montaż na zintegrowane relingi
 • Ford Mondeo V kombi 2014-nadal - montaż na zintegrowane relingi
 • Honda Civic Tourer kombi 2014-nadal - montaż na zintegrowane relingi
 • Honda HR-V 2013-nadal - montaż na zintegrowane relingi
 • Hyundai Santa Fe 2006-2009 - montaż na zintegrowane relingi
 • Hyundai Santa Fe 2012-nadal - montaż na zintegrowane relingi
 • Hyundai Tucson 2015-nadal - montaż na zintegrowane relingi
 • Hyundai ix35 2010-2015 - montaż na zintegrowane relingi
 • Jaguar XF 5-drzwi 2013-nadal - montaż na zintegrowane relingi
 • Kia Carens 2013-nadal - montaż na zintegrowane relingi
 • Kia Cee'd kombi 2012-nadal - montaż na zintegrowane relingi
 • Kia Niro 2016-nadal - montaż na zintegrowane relingi
 • Kia Optima Sportswagon kombi 2017-nadal - montaż na zintegrowane relingi
 • Kia Sorento 2015-nadal - montaż na zintegrowane relingi
 • Kia Soul Plus 2014-nadal - montaż na zintegrowane relingi
 • Kia Sportage III 2010-2015 - montaż na zintegrowane relingi
 • Kia Sportage IV 2016-nadal - montaż na zintegrowane relingi
 • Lexus NX 300h 2015-nadal - montaż na zintegrowane relingi
 • Mercedes-Benz E klasa kombi (S213) 2017-nadal - montaż na zintegrowane relingi
 • Mercedes-Benz GLC (X253) 2016-nadal - montaż na zintegrowane relingi
 • Mini Coutryman 2010-nadal - montaż na zintegrowane relingi
 • Mitsubishi ASX 2010-nadal - montaż na zintegrowane relingi
 • Mitsubishi Outlander III 2013-nadal - montaż na zintegrowane relingi
 • Opel Astra H kombi 2004-2006 - montaż na zintegrowane relingi
 • Opel Astra H kombi 2007-2009 - montaż na zintegrowane relingi
 • Opel Astra J kombi 2010-2015 - montaż na zintegrowane relingi
 • Opel Insignia kombi 2009-2017 - montaż na zintegrowane relingi
 • Opel Mokka 2012-nadal - montaż na zintegrowane relingi
 • Opel Vectra kombi 2003-2008 - montaż na zintegrowane relingi
 • Opel Zafira B 2005-2006 - montaż na zintegrowane relingi
 • Opel Zafira B 2007-2011 - montaż na zintegrowane relingi
 • Opel Zafira C Tourer 2012-nadal - montaż na zintegrowane relingi
 • Peugeot 308 kombi 2014-nadal - montaż na zintegrowane relingi
 • Peugeot 3008 2017-nadal - montaż na zintegrowane relingi
 • Peugeot 5008 2017-nadal - montaż na zintegrowane relingi
 • Renault Grand Scenic 2016-nadal - montaż na zintegrowane relingi
 • Renault Kadjar 2015-nadal - montaż na relingi zintegrowane
 • Renault Megane IV Grandtour (kombi) 2016-nadal - montaż na relingi zintegrowane
 • Renault Talisman Grandtour kombi 2016-nadal - montaż na zintegrowane relingi
 • Seat Altea Freetrack 2006-2015 - montaż na zintegrowane relingi
 • Seat Altea XL 2006-2015 - montaż na zintegrowane relingi
 • Seat Ibiza IV kombi 2010-2017 - montaż na zintegrowane relingi
 • Seat Leon kombi 2014-nadal - montaż na zintegrowane relingi
 • SsangYong Tivoli 2015-nadal - montaż na zintegrowane relingi
 • Suzuki SX4 2014-nadal - montaż na zintegrowane relingi
 • Suzuki Vitara 2015-nadal - montaż na relingi zintegrowane
 • Toyota Auris II kombi 2013-nadal - montaż na zintegrowane relingi
 • Volkswagen Passat kombi 2015-nadal - montaż na zintegrowane relingi
 • Volvo V60 2011-nadal - montaż na zintegrowane relingi
 • Volvo V90 kombi 2016-nadal - montaż na zintegrowane relingi
 • Volvo XC60 2008-2018 - montaż na zintegrowane relingi
 • Volvo XC90 2015-nadal - montaż na zintegrowane relingi


399 PLN
INTER PACK Inter pack Box dachowy traxer 6.6 (8712232916609)
25 reviews

Box dachowy Inter Pack Traxer 6.6


Antracyt
postępowa technologia w stylowej konstrukcji

Traxer proponuje wszystko, czego należy oczekiwać od produktu wysokiej jakości, gwarantuje komfort, łączy w sobie najlepsze właściwości pod względem objętości i funkcjonalności, bezwarunkowo bezpieczny w każdej podróży. Traxer jest niezwykle pojemny gdy potrzebujesz dodatkowego miejsca. Pozwala na użytkownikom wziąć co jedynie zechcą na wyjzdy pełne przygód i dynamicznych wakacji z całą rodziną. W boxie zastosowano super innowacyjny system montażowy Premium Fit, dzięki któremu montaż boxa stał się dziecinnie prosty. Starczy go przekręcić i po usłyszeniu standardowego kliknięcia, system jest zamontowany do belki.


Czy jesteś już gotowy do drogi z nowym kompanem IP Traxer?

dane technologiczne
 • system konstrukcji Premium Fit – obejmuje belki do 95mm
 • system wspomagający otwieranie Dynamic Spring
 • nośność 75kg
 • stalowe listwy wzmacniające dno
 • 3 punktowy zamek Central Locking System
 • taśmy do mocowania nart i bagażu
 • obustronnie otwierany
 • kolory: Czarny z połyskiem

innowacyjna technologia. Metalowe profile w spodzie gwarantują, że Traxer przez sporo lat będzie korzystnie służył. Przy produkowaniu boxa wykorzystano najnowocześniejszych tworzyw które są odporne na promienie UV. Jego bezpieczeństwo pozostało sprawdzone przez cykl gruntownych testów. Testy jakim pozostał poddany box: TÜV, wypadek w mieście, stabilność, wibrowanie, woda i tunel aerodynamiczny Traxer zdał celująco wszystkie.testy Możesz być pewien iż nie doświadczysz jakichkolwiek przykrych nieoczekiwanek.

nadzwyczajny system konstrukcji Premium-Fit. Obejmuje belki z maksymalną szerokością do 95 mm i wysokością z 35 mm. Pazury są pokryte tkaniną z włókna syntetycznego dla dodatkowej i chroniy bagażnika dachowego. Oczywiście Premium-Fit przeszedł odpowiednie atesty ISO 11154 i przepisy bezpieczeństwa TÜV..Boxy testowane były z obciążeniem maksymalnym 75 kg.
Opcjonalnie można dokupic adaptery T1599 PLN
INTER PACK Bagażnik dachowy Quiet Silver N51 90/86 MERCEDES Classe C kombi W205, 4149
25 reviews

Bagażnik dachowy Quiet N51 przeznaczony do MERCEDES Classe C kombi (W205) z relingami zintegrowanymi. Producent Interpack wprowadziła na rynek bagażnik dachowy nawiązujący stylistycznie do produktów premium czyli bagażników Whispbar oraz Thule. Końcówki bagażnika dachowego Quiet interpack nie wystają poza relingi. Trzeba przyznać, że bagażnik pod względem designu bardzo korzystnie ukazuje się na dachu samochodu. Stopy Quiet tworzone z tworzywa, części które stykają się z relingami wykorzystują gumowe wkładki by zabezpieczyć relingi samochodu przed porysowaniem. W bagażniku dachowym wykorzystano aluminiowe belki w zarysie skrzydła. Profil tego typu belki ulepsza atrybuty aerodynamiczne, ogranicza hałas w czasie jazdy oraz zużycie paliwa. W belce wykorzystano rowek teowy T do mocowana wszystkiego rodzaju akcesorium jak bagażniki rowerowe lub uchwyty na narty. W belce została nacięta specjalna szczelina do wprowadzenia adaptera T - 20 mm " wsuwki " do konstrukcji akcesoriów. Dodatkowym atutem jest, że przy zastosowaniu adapterów T nie trzeba wydobywać gumy, wystarczy ją przycisnąć i wprowadzić adapter. Identyczne rozwiązanie jak w bagażnikach Whispbar. Cały bagażnik zabezpieczony jest zamkiem broniąc Quieta przed kradzieżą. Ponieważ bagażnik nie wystaje poza obrys relingów można na nim zamontować trzy uchwyty rowerowe albo box. Jeżeli potrzebujecie przewieźć cztery rowery lub box i rower polecamy inny bagażnik dachowy z dłuższą szerokością roboczą.
Dostarczony jest w opakowaniu do samodzielnego skręcenia i wyregulowania. Czas po wyjęciu z opakowania 30 -40 minut.
Według naszej opinii jest to przeciętnej klasy z genialnie dostosowaną wartość do jakości produktu, z rewelacyjnym designem, niezwykle należycie przedstawiający się na samochodzie.

Bagażnik dachowy Interpack Quiet przeznaczony do:

KMERCEDES Classe C kombi (W205) relingami zintegrowanymi od 2015 -> i nowsze

atrybuty bagażnika dachowego Quiet:

 • wymiar profilu belki 70 x 21 mm.
 • Maksymalna ładowność 75 kg
 • Rowek T 20 mm
 • Zabezpieczony zamkiem
 • Gwarancja 2 lata

W skład bagażnika wchodzi:

Interpack Quiet stopy bagażnika N51 - cztery stopy bagaznika
Belka interpack Quiet srebrna A 90 cm szt 1
Belka interpack Quiet metaliczna A 86 cm szt 1

399 PLN
INTER PACK Inter pack Bagażnik dachowy quiet silver n51 90/86 seat leon kombi
25 reviews

Bagażnik dachowy Quiet N51 dedykowany do Seat Leon Kombi z relingami zintegrowanymi. Firma Interpack wprowadziła na rynek bagażnik dachowy nawiązujący stylistycznie do towarów premium czyli bagażników Whispbar i Thule. Końcówki bagażnika dachowego Quiet interpack nie wystają poza relingi. Trzeba przyznać, iż bagażnik pod względem designu wyjątkowo należycie prezentuje się na dachu samochodu. Stopy Quiet wytwarzane z tworzywa, komponenty które stykają się z relingami wykorzystują gumowe wkładki by zabezpieczyć relingi samochodu przed porysowaniem. W bagażniku dachowym wykorzystano aluminiowe belki w zarysie skrzydła. Profil tego typu belki udoskonala atrybuty aerodynamiczne, zniża hałas w czasie jazdy i zużycie paliwa. W belce użyto rowek teowy T do mocowana wszelkiego typu akcesorium jak bagażniki rowerowe lub uchwyty na narty. W belce pozostała nacięta specjalna szczelina do wprowadzenia adaptera T - 20 mm " wsuwki " do montażu akcesoriów. Dodatkowym atutem jest, iż przy zaimplementowaniu adapterów T nie trzeba wydobywać gumy, starczy ją przycisnąć i wprowadzić adapter. Identyczne rozwiązanie jak w bagażnikach Whispbar. Cały bagażnik zabezpieczony jest zamkiem chroniąc Quieta przed kradzieżą. Ponieważ bagażnik nie wystaje poza obrys relingów można na nim zamontować trzy uchwyty rowerowe lub box. Jeżeli potrzebujecie przewieźć cztery rowery lub box i rower polecamy inny bagażnik dachowy z dłuższą szerokością roboczą.
Dostarczony jest w opakowaniu do samodzielnego skręcenia i wyregulowania. Czas po wyjęciu z opakowania 30 -40 minut.
Według naszej opinii jest to przeciętnej klasy z doskonale dopasowaną cena do jakości towaru, z wspaniałym designem, nad wyraz prawidłowo prezentujący się na samochodzie.

Bagażnik dachowy Interpack Quiet przeznaczony do:

Seat Leon Kombi z relingami zintegrowanymi od 2014 -> i nowsze

atrybuty bagażnika dachowego Quiet:

 • rozmiar profilu belki 70 x 21 mm.
 • Maksymalna ładowność 75 kg
 • Rowek T 20 mm
 • Zabezpieczony zamkiem
 • Gwarancja 2 lata

W skład bagażnika wchodzi:

Interpack Quiet stopy bagażnika N51 - cztery stopy bagaznika
Belka interpack Quiet srebrna A 90 cm szt 1
Belka interpack Quiet srebrna A 86 cm szt 1

399 PLN
INTER PACK Inter pack Bagażnik dachowy quiet silver n51 94/94 volvo xc 40
25 reviews

Bagażnik dachowy Quiet N51 asygnowany do Volvo XC 40 z relingami zintegrowanymi. Producent Interpack wprowadziła na rynek bagażnik dachowy nawiązujący stylistycznie do produktów premium czyli bagażników Whispbar i Thule. Końcówki bagażnika dachowego Quiet interpack nie wystają poza relingi. Trzeba przyznać, iż bagażnik pod względem designu nad wyraz należycie pokazuje się na dachu samochodu. Stopy Quiet wytworzone z tworzywa, komponenty które stykają się z relingami wykorzystują gumowe wkładki by zabezpieczyć relingi samochodu przed porysowaniem. W bagażniku dachowym wykorzystano aluminiowe belki w zarysie skrzydła. Profil tego typu belki udoskonala parametry aerodynamiczne, obniża hałas w czasie jazdy, a także zużycie paliwa. W belce wykorzystano rowek teowy T do mocowana wszystkiego typu akcesorium jak bagażniki rowerowe lub uchwyty na narty. W belce pozostała nacięta specjalna szczelina do wprowadzenia adaptera T - 20 mm " wsuwki " do konstrukcji akcesoriów. Dodatkowym atutem jest, iż przy zastosowaniu adapterów T nie trzeba wydobywać gumy, wystarczy ją przycisnąć i wprowadzić adapter. Identyczne rozwiązanie jak w bagażnikach Whispbar. Cały bagażnik zabezpieczony jest zamkiem chroniąc Quieta przed kradzieżą. Ponieważ bagażnik nie wystaje poza obrys relingów można na nim zamontować trzy uchwyty rowerowe lub box. Jeżeli potrzebujecie przewieźć cztery rowery albo box i rower polecamy inny bagażnik dachowy z dłuższą szerokością roboczą.
Dostarczony jest w opakowaniu do samodzielnego skręcenia i wyregulowania. Czas po wyjęciu z opakowania 30 -40 minut.
Według naszej opinii jest to przeciętnej klasy z wspaniale dostosowaną cena do jakości towaru, z świetnym designem, wyjątkowo poprawnie pokazujący się na samochodzie.

Bagażnik dachowy Interpack Quiet dedykowany do:

Volvo Xc 40 z relingami zintegrowanymi od 2018 -> i nowsze

cechy bagażnika dachowego Quiet:

 • wymiar profilu belki 70 x 21 mm.
 • Maksymalna ładowność 75 kg
 • Rowek T 20 mm
 • Zabezpieczony zamkiem
 • Gwarancja 2 lata

W skład bagażnika wchodzi:

Interpack Quiet stopy bagażnika N51 - cztery stopy bagaznika
Belka interpack Quiet metaliczna A 94 cm szt 1
Belka interpack Quiet metaliczna A 94 cm szt 1

399 PLN
INTER PACK Inter pack Bagażnik dachowy interpack quiet silver a01 90/86
25 reviews

Bagażnik dachowy InterPack Quiet Silver A 01 asygnowany do samochodów z relingami poręczowymi. Bagażnik genialny design, końcówki belki nie wystawją poza relingi, rozpięty jest pomiędzy nimi. Firma Quieta zaprojektował go tak, by belka miała więcej odstępu miedzy dachem samochodu a bagażnikiem dachowym. Ta cecha jest nad wyraz istotna przy montowaniu boxów dachowych albo uchwytów na narty. Bagażnik zamocowany zbyt nisko dachu samochodu zapobiega przewożenie nart lub montaż boxa.
Belka aluminiowa w metalicznym odcieniu wyposażona w typowy rowek teowy " T " - 20 mm. Podczas montażu bagażników rowerowych albo uchwytów na narty w roku teowym nie potrzeba wyciągać gumy jak to ma miejsce w produktach konkurencyjnych. Wystarczy przycisnąć gumę i wprowadzić adapter T. Dzięki czemu rozwiązaniu w rowek nie wpada powietrze i nie sprawia uzupełniającego hałasu. Belka zaprojektowana w kształcie skrzydła dla uzyskania jak najlepszej aerodynamiki - takie rozwiązanie zagwarantuje cichszy bagażnik, a także ogranicza zużycie paliwa. Bagażnik dachowy Quiet standardowo zabezpieczony jest zamkiem z kluczykiem. Mocowany do relingów za pomocą klucza inbusowego, który jest w komplecie. Dostarczony jest do samodzielnego poskładania. Czas po wyjęciu z opakowania do pełnego montażu 30-40 minut.
Według naszej opinii jest to przeciętnej klasy z genialnie dopbraną cena do jakości produktu, z świetnym designem, niezwykle dobrze ukazujący się na samochodzie.

cechy bagażnika dachowego Quiet:

 • wymiar profilu belki 70 x 21 mm.
 • Maksymalna ładowność 75 kg
 • Rowek T 20 mm
 • Zabezpieczony zamkiem
 • Gwarancja 2 lata

W skład bagażnika wchodzi:

 • Interpack Quiet A 01 - cztery stopy bagaznika
 • Belka interpack Quiet srebrna A 86 cm szt 1
 • Belka interpack Quiet srebrna A 90 cm szt 1

399 PLN
INTER PACK Bagażnik dachowy InterPack Quiet silver A01 90/90
25 reviews

Bagażnik dachowy InterPack Quiet Silver A 01 przeznaczony do samochodów z relingami poręczowymi. Bagażnik świetny design, końcówki belki nie wystawją poza relingi, rozpięty jest pomiędzy nimi. Firma Quieta zaprojektował go tak, by belka miała więcej odstępu miedzy dachem samochodu a bagażnikiem dachowym. Ta cecha jest niezwykle istotna przy montowaniu boxów dachowych lub uchwytów na narty. Bagażnik zamocowany zbyt nisko dachu samochodu zapobiega przewożenie nart lub montaż boxa.
Belka aluminiowa w srebrnym odcieniu zaopatrzona w typowy rowek teowy " T " - 20 mm. Podczas konstrukcji bagażników rowerowych albo uchwytów na narty w roku teowym nie potrzeba wydobywać gumy jak to ma miejsce w produktach konkurencyjnych. Wystarczy przycisnąć gumę i wprowadzić adapter T. Dzięki czemu rozwiązaniu w rowek nie wpada powietrze i nie powoduje dodatkowego hałasu. Belka zaprojektowana w profilu skrzydła dla uzyskania jak najlepszej aerodynamiki - takie rozwiązanie gwarantuje cichszy bagażnik, a także ogranicza zużycie paliwa. Bagażnik dachowy Quiet standardowo zabezpieczony jest zamkiem z kluczykiem. Mocowany do relingów przy pomocy klucza inbusowego, który jest w zestawie. Dostarczony jest do samodzielnego poskładania. Czas po wyjęciu z opakowania do pełnego montażu 30-40 minut.
Według naszej opinii jest to średniej klasy z nadzwyczajnie dopbraną cena do jakości produktu, z świetnym designem, niezwykle poprawnie pokazujący się na samochodzie.


atrybuty bagażnika dachowego Quiet:

 • wymiar profilu belki 70 x 21 mm.
 • Maksymalna ładowność 75 kg
 • Rowek T 20 mm
 • Zabezpieczony zamkiem
 • Gwarancja 2 lata

W skład bagażnika wchodzi:

 • Interpack Quiet A 01 - cztery stopy bagaznika
 • Belka interpack Quiet metaliczna A 90 cm szt 1
 • Belka interpack Quiet metaliczna A 90 cm szt 1

399 PLN