Hecht Hecht 540
25 reviews

Kompaktowa kosiarka spalinowa do niewielkich ogrodów w bezkonkurencyjnej cenie. Kosiarka posiada obudowę wykonaną z wysokiej jakości stali nierdzewnej wyposażonej w trwałą powłokę, która gwarantuje długą żywotność.

Dzięki innowacyjnej komorze cięcia i specjalnie wyprofilowanym nożem gwarantuje nadzwyczajne rezultaty przy koszeniu trawy. Posiada spory 45-litrowy kosz zaopatrzony w długi uchwyt, dzięki czemu można łatwo wypróżnić jego zawartość. Szerokość cięcia wynosi 41 cm, co oznacza, iż spokojnie wynajdzie zastosowanie w każdym ogrodzie nawet o nieznacznych rozmiarach. Kosiarka napędzana jest wysokiej jakości silnikiem HECHT OHV o mocy 2,5 KM ( objętość 99 cm³), który bezawaryjnie dostarcza wystarczającej mocy.

Cała kosiarka jest zaprojektowany, żeby zapewnić najbardziej komfortowe korzystanie wraz z nieprzeciętnymi wynikami koszenia. Ze względu na niską wagę, jego używanie jest wygodne i nie jesteśmy narażeni na niepotrzebny zwiększony wysiłek.
Regulacja wysokości koszenia od 25 do 55 mm. Długi uchwyt można prosto złożyć do udoskonalonego przechowywania. Długa dźwignia sterująca jest komfortowa i optymalna zarówno dla praworęcznych i leworęcznych, ponieważ przebiega po całej długości uchwytu. Zalecana powierzchnia 700 m²

* dane techniczne o mocy silników mierzone są według normy SAE J1940. Dla starannego porównania mocy silnika skorzystaj z danych o pojemności i typie silnika.

629 PLN
Hecht Hecht 1233
25 reviews

HECHT 1233 to niewiele znacząca kosiarka elektryczna 230 V / 50 Hz bez napędu przypasowana do koszenia powierzchni około 400 m². Podstawą kosiarki jest lekka, ale wytrzymała obudowa z tworzywa sztucznego.

Silnik o mocy 1200 W napędza nóż o szerokości 33 cm. Trawa zbierana jest do 30 l kosza zbudowanego z połączenia materiałów sztucznych oraz wytrzymałego materiału. Taka konstrukcja lepszy przepływ powietrza oraz trafne zastosowanie jego objętości. Kosz wyposażono w wygodny uchwyt dla łatwego przenoszenia i opróżniania. Dla jeszcze lepszego użycia powierzchni kosza, specjalnie zaprojektowane noże adekwatny przepływ powietrza i prędki transport trawy do pojemnika.

obudowa kosiarki została wyprodukowana z wytrzymałego i konkretnego tworzywa sztucznego. Umożliwiło to osiągnąć wagę zaledwie 7,1 kg. dzięki czemu manewrowanie kosiarką jest szczególnie proste, szczególnie w małych ogrodach z dużą ilością przeszkód tj. Drzewa, krzewy czy kwiaty. Minimalne i niskie podwozie umożliwia koszenie pod niskimi przeszkodami tj. Ławki, wystające krzewy itp. Przednia część obudowy pozostała zaokrąglona, dzięki temu kosiarka nie jest narażona na zniszczenie przez niskie przeszkody np. Krawędzie chodników, niskie krawężniki czy inne niskie obiekty. Na dodatek kosiarka wyraźnie lepiej porusza się w trakcie koszenia trawnika, umożliwiając trawie łatwiejsze przedostawanie się pod nóż tnący. W górnej części pokrywy znajduje się funkcjonalny i komfortowy uchwyt do przenoszenia oraz przechowywania urządzenia.

Wysokość koszenia reguluje się w trzech ustawieniach w zakresie 20 – 60 mm. Ustawienie wysokości odbywa się momentalnie i łatwo, przesuwając wyłącznie dźwignię w rowki prowadzące.

Uchwyt kosiarki możemy w każdej chwili złożyć w prosty sposób dzięki zaimplementowaniu motylkowych zacisków oszczędzając przy tym mnóstwo miejsca w trakcie przechowywania. Główny włącznik kosiarki wyposażony pozostał w dodatkowy przycisk zabezpieczający przed niepożądanym uruchomieniem urządzenia. Specjalny organizer na kable pozwoli nam uporać się ze zbyt długim przewodem podczas pracy z urządzeniem.

w trakcie używania, należy nowoczesnać zgodnie z instrukcją obsługi, którą dołączono do artykułu.

229 PLN