Hecht Hecht 540
25 reviews

Kompaktowa kosiarka spalinowa do niewielkich ogrodów w bezkonkurencyjnej cenie. Kosiarka posiada obudowę wykonaną z wysokiej jakości stali nierdzewnej wyposażonej w trwałą powłokę, która gwarantuje długą żywotność.

Dzięki innowacyjnej komorze cięcia i specjalnie wyprofilowanym nożem gwarantuje nadzwyczajne rezultaty przy koszeniu trawy. Posiada spory 45-litrowy kosz zaopatrzony w długi uchwyt, dzięki czemu można łatwo wypróżnić jego zawartość. Szerokość cięcia wynosi 41 cm, co oznacza, iż spokojnie wynajdzie zastosowanie w każdym ogrodzie nawet o nieznacznych rozmiarach. Kosiarka napędzana jest wysokiej jakości silnikiem HECHT OHV o mocy 2,5 KM ( objętość 99 cm³), który bezawaryjnie dostarcza wystarczającej mocy.

Cała kosiarka jest zaprojektowany, żeby zapewnić najbardziej komfortowe korzystanie wraz z nieprzeciętnymi wynikami koszenia. Ze względu na niską wagę, jego używanie jest wygodne i nie jesteśmy narażeni na niepotrzebny zwiększony wysiłek.
Regulacja wysokości koszenia od 25 do 55 mm. Długi uchwyt można prosto złożyć do udoskonalonego przechowywania. Długa dźwignia sterująca jest komfortowa i optymalna zarówno dla praworęcznych i leworęcznych, ponieważ przebiega po całej długości uchwytu. Zalecana powierzchnia 700 m²

* dane techniczne o mocy silników mierzone są według normy SAE J1940. Dla starannego porównania mocy silnika skorzystaj z danych o pojemności i typie silnika.

579 PLN
Hecht Hecht 543SW
25 reviews

HECHT 543 SW to spalinowa kosiarka z napędem tylnych kół przeznaczona do regularnego koszenia trawników o powierzchni do 800 m2.Urządzenie zasila 4-suwowy silnik HECHT OHV o obszerności 98,5 cm3 i mocy 2,5 KM.

Kosiarka bazuje na poczciwej stalowej obudowie, pod którą pracuje nóż o szerokości 43 cm. Nóż przymocowany pozostał do sprzęgła poślizgowego, zapewniając mu poślizg w razie kolizji z przeszkodą. Takie rozwiązanie pozwala w wielu przypadkach uniknąć poważnych uszkodzeń silnika lub zgięcia wału. Wysokość koszenia trawy regulowana jest w zakresie 25 – 75 mm w siedmiu wybranych poprzez użytkownika wysokościach.

Trawa zbierana jest do 50 l tekstylnego kosza, który dzięki wykorzystanemu materiałowi jest nie tylko lekki,zapewnia również adekwatny przepływ powietrza, optymalnie wykorzystując prawie 100 % jego objętości. Kosz w jego górnej części wyposażony został w klapkę zawiadamiającą stan napełnienia, która zawiadamia użytkownika, iż nadszedł czas na opróżnienie kosza.

Kosiarka dostarczana jest wraz z tunelem bocznego wyrzutu oraz zaślepką do mulczowania. Wystarczy zdjąć kosz i zamontować zaślepkę do mulczowania w miejscu tylnego wyrzutu, a dzięki specjalnie ukształtowanemu nożowi kosiarka jest już gotowa do mulczowania. w trakcie mulczowania trawa zostaje rozdrobniona na mniejsze kawałki, które bezproblemowo dostają się do korzeni trawnika działając jako naturalny nawóz, zachowując przy tym trafnyą wilgotność gleby. Używając jednocześnie zaślepkę do mulczowania oraz tunel boczny, przejdziemy w tryb wyrzutu trawy bocznym tunelem. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie w przypadku, gdy mamy do skoszenia dużą powierzchnię przerośniętego trawnika, i nie chcemy zbierać trawy do kosza.

Uruchomić kosiarkę możemy za pomocą klasycznego szarpaka. Sterowanie kosiarką odbywa się za pomocą czerwonej dźwigni na uchwycie, czarna dźwignia natomiast odpowiada za napęd tylnych kół. Szybkość jazdy wynosi około 3,6 km/h, w zależności od terenu na jakim przyjdzie nam pracować. Uchwyt posiada funkcję regulacji wysokości, w prosty sposób dopasowując się do wymagań operatora. Można go na dodatek w prędki sposób złożyć do transportu lub przechowywania kosiarki.

999 PLN
Hecht Hecht 548SW
25 reviews

lubiana kosiarka do średnich i pokaźnych ogrodów. Kosiarka ma solidną obudowę wytworzoną z wysokiej jakości stali nierdzewnej z trwałą powłoką, która powoduje,zagwarantuje długą żywotność. Akcesoria będące w komplecie wraz z kosiarką można prosto i bez wykorzystania narzędzi użyć do pracy przy rozdrabnianiu trawy lub kiedy nie chcemy zbierać trawy do kosza skorzystać z wyrzutu bocznego.

Dzięki innowacyjnej komorze cięcia i ze specjalnie wyprofilowanym nożem zagwarantuje rewelacyjne rezultaty przy koszeniu trawy. Kosiarka wyposażona jest dodatkowo w projekt EDGE CUTTING, który zezwala na koszenie wzdłuż płotów i ścian. 60 litrowy poręczny koszzaopatrzony w długi uchwyt i okienko do kontroli poziomu napełnienia. Wielkie koła zapewniają łatwe przemieszczanie i manewrowanie w terenie.

Kosiarka napędzana jest wysokiej jakości silnikiem HECHT OHV o mocy 3,3 KM (pojemność 135 cm³), co daje pokaźny komfort pracy. Urządzenie wyposażone jest w wysokiej jakości części i łożyska kulkowe pozwalające nam poruszać się wygodnie po każdym terenie, dzięki czemu możemy osiągnąć prędkość jazdy 3,6 km/h, co gwarantuje nam koszenie wygodne i nie za długie.

Kosiarka w obsłudze jest wygodna dla wszelkich - cała kosiarka jest funkcjonalnie zaprojektowana, aby zapewnić najbardziej komfortowe korzystanie wraz z znakomitymi wynikami koszenia. Ma centralną regulację wysokości koszenia od 25-75 mm, co zagwarantuje optymalne wykorzystanie na każdym typu trawnika. Wygodny uchwyt z miękkiego tworzywa może byćdopasowany do wysokości ciała albo złożony do wygodniejszego przechowywania. Długie rączki znajdujące się na uchwycie konieczne do pracy są stosowne zarówno dla praworęcznych i leworęcznych, ponieważ przebiegają przez całą jego długość. Dla wygodnego przenoszenia kosiarka została wyposażona w przedni uchwyt nośny. Waga kosiarki 35,6 kg, zalecana powierzchnia wynosi 1200 m².

* informacje techniczne o mocy silników mierzone są według normy SAE J1940. Dla dokładnego porównania mocy silnika skorzystaj z informacji o pojemności i typie silnika.

1139 PLN
Hecht Hecht 1224
25 reviews

WKRĘTARKA AKUMULATOROWA HECHT 1224 Li-Ion

Wkrętarka akumulatorowa Hecht 1224 to bezawaryjne i mocne urządzenie niewielkich wymiarów doskonale nadające się do wkręcania i wykręcania śrub. Można też nimi wiercić, przeważnie w niezbyt twardych materiałach ? drewnie, tworzywach drewnopochodnych, metalu i tworzywach sztucznych co czyni ją jeszcze bardziej poręczną.

Wkrętarka pozostała wykona na z wysokiej jakości tworzywa nienaturalnego dzięki czemu jest bardziej odporne na eksploatację
Wkrętarka Wkrętarka akumulatorowa Hecht 1224 pozostała wyposażona w baterię Li-lon 1,5,ładowarkę i walizkę z tworzywa sztucznego co usprawnia jej transport i przechowywanie. Zaletą która wyróżnia towar Hecht 1224 jest oświetlenie LED, dzięki któremu wiercenie stanie się bardziej precyzyjne i dokładne.

Charakterystyka produktu:
 • 2 prędkości,
 • akumulator,
 • ładowarka (3-5 h),
 • walizka
 • światło led
  użycie:
  • Majsterkowanie, montaż
  dane technologiczne:
  • Napięcie zasilania (V): 14.4
  • liczba akumulatorów (szt.): 1
  • Akumulator: li-ion
  • objętość akumulatora (Ah): 1.3
  • Czas ładowania (h): 3-5
  • Maksymalna prędkość obrotowa (obr/min): 0-1000
  • Maksymalny moment obrotowy (Nm): 19
  • Waga (kg): 1.6
  • ilość biegów: 2
  • Maksymalna średnica uchwytu (mm): 0.8-10
  • Maksymalna średnica wiercenia w drewnie (mm): 18
  • prędkość obrotowa na 1 biegu (obr/min): 0-350
  • szybkość obrotowa na 2 biegu (obr/min): 0-1000
  • Opakowanie: walizka
  Zakres Dostawy
  • Szybka Ładowarka
  • Walizka

  329 PLN
  Hecht Hecht 1641
  25 reviews

  HECHT Kosiarka elektryczna Hecht 1641, 1600W Charakterystyka produktu: Kosiarka z TURBO SILNIKEM o wysokim momencie obrotowym, charakteryzuje się połączeniem wysokiej jakości, wytrzymałości (metalowa pokrywa noża) i bezusterkowości. Komfortowe wyposażenie i mocny silnik to główne atrybuty Hecht 1641. Szerokość koszenia wynosi 41 cm, zaopatrzona jest w silnik o mocy 1600 W. Kosiarka posiada włącznik kabłąkowy i łożyskowane koła. Urządzenie ma centralną regulacje wysokości koszenia, którą można ustawić w zakresie od 30 do 75 mm Częścią urządzenia jest także pakiet do mulczowania. Pozwoli on nam w kilka sekund zmienić funkcję klasycznego koszenia, na tzw. Mulczowanie. Dzięki specjalnej konstrukcji noża, trawa zostaje drobno zmielona, by w takiej postaci otrzymać się do korzeni trawnika działając jak naturalny nawóz. Co niebanalne, zmielona trawa wcale nie zatyka gleby, wręcz przeciwnie, chroni przed utratą wilgoci, tym samym promując zdrowy wzrost trawnika. Wysokiej jakości uchwyt można w jednej chwili rozmontować i ponownie złożyć dzięki zaimplementowaniu gwiazdkowych nakrętek. Równocześnie uchwyt wyposażony jest w regulację ustawienia wysokości, by koszenie stało się jeszcze prostsze. Dużą zaletą jest dźwignia gazu, zamontowana na całej szerokości poręczy. To powoduje, iż możemy jedną ręką obsługiwać dźwignie, żeby drugą ręką bezpiecznie obchodzić się z kablem zasilającym. Kosiarka jeszcze przycisk bezpieczeństwa zapobiegający przypadkowemu uruchomieniu urządzenia, i organizer na kabel. Uwadze projektantów nie uszedł choćby 50 l kosz z sygnalizacją stanu napełnienia. Kosz jest w tylnej części wyekwipowany w małą klapkę, poprzez którą odbywa się przepływ powietrza z kosiarki. Gdy klapka w trakcie pracy jest otwarta, tzn. Że kosz nie jest jeszcze zapełniony, natomiast gdy klapka jest zamknięta, oznacza to iż kosz jest pełny i należy go opróżnić. Mimo wysokiej jakości oraz zróżnicowanych funkcji, waga kosiarki wynosi zaledwie 21,3 kg. Po za drobną niedogodnością związaną z potrzebą dostarczania zasilania przez przewód zasilający, silnik elektryczny przewyższa w prostocie obsługi i konserwacji silniki spalinowe. W trakcie gdy klasyczne kosiarki spalinowe muszą być notorycznie sprawdzane, dostosowywane, uzupełniane olejem, silnik elektryczny jest praktycznie bezobsługowy, co w dodatku obniża koszty jego eksploatacji i konserwacji. Dane techniczne: Silnik: Elektryczny Moc: 1600 W Szerokość koszenia: 41 cm Waga: 21,3 kg Kosz: 50 l Regulacja wysokośći koszenia: 30-75 mm Napęd: Nie obudowa: Metalowa Wyrzut boczny: Nie Edge Cutting: Nie Mulczowanie: Nie Koła na łożyskach: Tak Zalecana powierzchnia koszenia: 800 m2 Średnica kół przód / tył: 7/8 cali Nr katalogowy: HECHT1641

  599 PLN
  Hecht Hecht Spawarka 1816 26,4 v - negocjuj cenę - zadzwoń: 71 782 79 69
  25 reviews

  Lekka inwertorowa spawarka z walizką do przystępnego transportu i przechowywania, pasuje do prac wokół domu lub warsztatów. Aby jeszcze bardziej ułatwić pracę, spawarkę zaopatrzono w funkcję Auto Hot Start dla ułatwienia zapłonu łuku i Anti-stick dla zmniejszenia ryzyka sklejania elektrody. Dzięki niedużej wadze 5 kg, a także komfortowemu uchwytowi, spawarkę można łatwo przenieść w dowolne miejsce. Przy pomocy potencjometru można ustawić prąd spawania od 20-160 A, napięcie spawania wynosi 26,4 V, napięcie obwodu otwartego wynosi 60 V. Zasilana jest ze typowego gniazda 230 V / 50 Hz. Spawarka wyposażona jest w kontrolki ostrzegające przed zniszczeniem i przegrzaniem, i ochronę przed przepięciem, podnapięciem, nadprądem, przegrzaniem i samoczynną kompensacją przed wahaniami napięcia.

  Średnica elektrod spawalniczych wynosi 1-4 mm.

  Ustawienie prądu spawania musi być ograniczone pod względem maksymalnego obciążenia sieci i kabla zasilającego, do którego podłączone jest urządzenie. Prąd spawania powinien być ustawiony tak, aby moc urządzenia nie przekraczała wartości automatycznych wyłączników elektrycznych żeby nie przekraczał maksymalnej dopuszczalnej mocy sieci, do której urządzenie jest podłączone.

  W komplecie spawarki znajduje się kabel z klemą uziemienia, kabel z uchwytem elektrody, szczotka druciana z młotkiem, klucz imbusowy oraz walizka do transportu i przechowywania. Ochronny hełm spawalniczy nie jest wliczony w cenę i należy zakupić go osobno.

  zużycie mocy 6,4 KVA, prąd spawania 20-160 A, napięcie spawania 26,4 V, średnica elektrody 1-4 mm.

  559 PLN