Hecht Hecht 540
25 reviews

Kompaktowa kosiarka spalinowa do niewielkich ogrodów w bezkonkurencyjnej cenie. Kosiarka posiada obudowę wykonaną z wysokiej jakości stali nierdzewnej wyposażonej w trwałą powłokę, która gwarantuje długą żywotność.

Dzięki innowacyjnej komorze cięcia i specjalnie wyprofilowanym nożem gwarantuje nadzwyczajne rezultaty przy koszeniu trawy. Posiada spory 45-litrowy kosz zaopatrzony w długi uchwyt, dzięki czemu można łatwo wypróżnić jego zawartość. Szerokość cięcia wynosi 41 cm, co oznacza, iż spokojnie wynajdzie zastosowanie w każdym ogrodzie nawet o nieznacznych rozmiarach. Kosiarka napędzana jest wysokiej jakości silnikiem HECHT OHV o mocy 2,5 KM ( objętość 99 cm³), który bezawaryjnie dostarcza wystarczającej mocy.

Cała kosiarka jest zaprojektowany, żeby zapewnić najbardziej komfortowe korzystanie wraz z nieprzeciętnymi wynikami koszenia. Ze względu na niską wagę, jego używanie jest wygodne i nie jesteśmy narażeni na niepotrzebny zwiększony wysiłek.
Regulacja wysokości koszenia od 25 do 55 mm. Długi uchwyt można prosto złożyć do udoskonalonego przechowywania. Długa dźwignia sterująca jest komfortowa i optymalna zarówno dla praworęcznych i leworęcznych, ponieważ przebiega po całej długości uchwytu. Zalecana powierzchnia 700 m²

* dane techniczne o mocy silników mierzone są według normy SAE J1940. Dla starannego porównania mocy silnika skorzystaj z danych o pojemności i typie silnika.

579 PLN
Hecht Hecht 1846
25 reviews

HECHT 1846 jest popularną elektryczną kosiarką, która dzięki bogatemu wyposażeniu sporo przydatnych funkcji. Podstawę kosiarki stanowi poczciwa metalowa pokrywa, która nie tylko ma wystarczającą sztywność,również zapewnia stosownyą ochronę przed wszelkimi przedmiotami przypadkowo wyrzuconymi przez nóż kosiarki. Pomimo masywnej budowy, urządzenie ma przyzwoicie niską wagę wynoszącą 28,5 kg.

Za napęd metalowego noża odpowiada silnik elektryczny o mocy 1800 W, który zagwarantuje adekwatnyą moc dla szerokości roboczej 460 mm. Zatem kosiarka pasuje do regularnego koszenia działek o powierzchni do 1000 m2. Kosiarka posiada centralną regulację wysokości koszenia w zakresie od 25 do 75 mm ustawianą przy pomocy dźwigni umieszczonej na podwoziu. Uchwyt służący do przenoszenia kosiarki jest wytrzymały i potężny, a kierownica posiadająca regulację wysokości, może zostać zdemontowana do transportu w jednej chwili dzięki zaimplementowaniu zacisków motylkowych.

Dużą zaletą jest dźwignia zapłonu silnika, która rozciąga się na całej szerokości poręczy. Takie rozwiązanie sprawia,osiągalne jest obsługiwanie kosiarki jedną ręką, używając drugą np. Do bezpiecznego obchodzenia się z przewodem zasilającym. Oczywiście urządzenie także przycisk zabezpieczający przed przypadkowym uruchomieniem.

Uwadze projektantów nie uszedł choćby 60 l kosz z mechaniczną sygnalizacją napełnienia. Kosz posiada w tylnej części małą płytkę, która jest podnoszona poprzez przepływ powietrza z silnika kosiarki. Dzięki czemu w zależności od stanu napełnienia kosza, klapka reaguje na zmiany przepływu powietrza działając jako wskaźnik zapełnienia.

Po podniesieniu zaślepki z boku pokrywy, realne jest zamontowanie tunelu do wyrzutu bocznego, co jest istotnie przydatne przy cięciu konkretnie zarośniętego trawnika albo podczas mulczowania. Kolejnym dodatkiem jest zestaw do mulczowania, zaślepiając tylny wyrzut specjalną zaślepką powodujemy mulczowanie, czyli rozdrabnianie trawy na mniejsze kawałki, które dostają się do korzeni trawnika, działając jako naturalny nawóz. Tak rozdrobniona trawa nie zapycha porów trawnika, wręcz przeciwnie, broni go przed utratą wilgoci, tym samym promując jego zdrowy wzrost.

interesującą funkcją jest tzw. Funkcja,,EDGE CUTTING’’. Dzięki obudowie o specjalnym kształcie, podczas koszenia wzdłuż ścian i ogrodzeń, możemy wykosić trawę praktycznie przy samej krawędzi trawnika. Skrupulatne wykoszenie trawnika na brzegach za pomocą podkaszarki staje się wtedy istotnie łatwiejsze i szybsze, a w wielu przypadkach czynność ta nie jest w ogóle niezbędna.

Dzięki zastosowaniu napędu elektrycznego sterowanie kosiarką jest naprawdę proste. Wada jaką jest kabel zasilający równoważy się z wyjątkowo prostym uruchamianiem oraz eksploatacją w porównaniu z silnikami spalinowymi, jak na dodatek z łatwiejszą obsługą urządzenia.

1049 PLN
Hecht Hecht 1233
25 reviews

HECHT 1233 to niewiele znacząca kosiarka elektryczna 230 V / 50 Hz bez napędu przypasowana do koszenia powierzchni około 400 m². Podstawą kosiarki jest lekka, ale wytrzymała obudowa z tworzywa sztucznego.

Silnik o mocy 1200 W napędza nóż o szerokości 33 cm. Trawa zbierana jest do 30 l kosza zbudowanego z połączenia materiałów sztucznych oraz wytrzymałego materiału. Taka konstrukcja lepszy przepływ powietrza oraz trafne zastosowanie jego objętości. Kosz wyposażono w wygodny uchwyt dla łatwego przenoszenia i opróżniania. Dla jeszcze lepszego użycia powierzchni kosza, specjalnie zaprojektowane noże adekwatny przepływ powietrza i prędki transport trawy do pojemnika.

obudowa kosiarki została wyprodukowana z wytrzymałego i konkretnego tworzywa sztucznego. Umożliwiło to osiągnąć wagę zaledwie 7,1 kg. dzięki czemu manewrowanie kosiarką jest szczególnie proste, szczególnie w małych ogrodach z dużą ilością przeszkód tj. Drzewa, krzewy czy kwiaty. Minimalne i niskie podwozie umożliwia koszenie pod niskimi przeszkodami tj. Ławki, wystające krzewy itp. Przednia część obudowy pozostała zaokrąglona, dzięki temu kosiarka nie jest narażona na zniszczenie przez niskie przeszkody np. Krawędzie chodników, niskie krawężniki czy inne niskie obiekty. Na dodatek kosiarka wyraźnie lepiej porusza się w trakcie koszenia trawnika, umożliwiając trawie łatwiejsze przedostawanie się pod nóż tnący. W górnej części pokrywy znajduje się funkcjonalny i komfortowy uchwyt do przenoszenia oraz przechowywania urządzenia.

Wysokość koszenia reguluje się w trzech ustawieniach w zakresie 20 – 60 mm. Ustawienie wysokości odbywa się momentalnie i łatwo, przesuwając wyłącznie dźwignię w rowki prowadzące.

Uchwyt kosiarki możemy w każdej chwili złożyć w prosty sposób dzięki zaimplementowaniu motylkowych zacisków oszczędzając przy tym mnóstwo miejsca w trakcie przechowywania. Główny włącznik kosiarki wyposażony pozostał w dodatkowy przycisk zabezpieczający przed niepożądanym uruchomieniem urządzenia. Specjalny organizer na kable pozwoli nam uporać się ze zbyt długim przewodem podczas pracy z urządzeniem.

w trakcie używania, należy nowoczesnać zgodnie z instrukcją obsługi, którą dołączono do artykułu.

249 PLN
Hecht Hecht 5040
25 reviews

Kosiarka Akumulatorowa HECHT 5040 36V/4Ah

Kosiarka akumulatorowa HECHT 5040 dedykowana jest do powierzchni do 400 m2. Dzięki posiadaniu napędu praca nią jest szybka, prosta i przyjemna. Jest narzędziem napędzanym dużym nożem o szerokości 46cm. Posiada silnik elektryczny, który odznacza się mocą, wytrzymałością i możliwością pracy w skomplikowanych warunkach. Obudowę wyprodukowano z solidnego metalu, odznaczającego się niepodatnością na korozję. Wysokość cięcia można regulować w zakresie od 25 do 75 mm. Kosiarka komfortowy uchwyt poprawiający komfort pracy.

Kosiarka HECHT 5040 asygnowana jest w szczególności dla właścicieli przeciętnych przydomowych trawników. Cichą pracę silnika, a także brak spalin docenimy nie tylko my sami, lecz także nasi najbliżsi i sąsiedzi.


Charakterystyka produktu:
 • Kosiarka napędzana jest akumulatorem litowo - jonowym DC 36 V, 4 Ah, który zagwarantuje źródło mocy oraz cichą pracę
 • Bateria ładowana jest w ładowarce, dzięki temu po dokupieniu uzupełniającego akumulatora osiągalna jest ciągła praca na pokaźniejszej powierzchni
 • pojemność akumulatora pozwala na wykoszenie ok. 400 m2 trawnika
 • Włącznik pałąkowy zezwala na wygodne trzymanie jednoręczne albo oburęczne, co ogranicza zmęczenie podczas pracy
 • obudowa z wytrzymałego plastiku
 • Łatwa i wygodna w ustawieniu, centralna regulacja wysokości koszenia w zakresie 25 - 75 mm
 • Pojemny 60 l kosz, a także koszenie na szerokość 46 cm zapewnia efektywną pracę
 • Składany uchwyt kosiarki ułatwia transport i przechowywanie
 • Dodatkowy uchwyt dla użytecznego przenoszenia

dane techniczne:
 • Do koszenia ogrodów o powierzchni ok. 400 m2
 • Zasilana akumulatorem LI-ION 36 V, 4 AH
 • Z Napędem na Koła
 • Wyrzut Boczny
 • Centralna regulacja
 • Czas ładowania baterii 90 minut
 • Szerokość koszenia 46 cm
 • Centralna regulacja wysokości koszenia 25-75 mm
 • Kosz na trawę 60 l
W pakiecie:
 • Bateria DC 36 v, 4 Ah x 2szt.
 • Ładowarka

2499 PLN
Hecht Hecht 1641
25 reviews

HECHT Kosiarka elektryczna Hecht 1641, 1600W Charakterystyka produktu: Kosiarka z TURBO SILNIKEM o wysokim momencie obrotowym, charakteryzuje się połączeniem wysokiej jakości, wytrzymałości (metalowa pokrywa noża) i bezusterkowości. Komfortowe wyposażenie i mocny silnik to główne atrybuty Hecht 1641. Szerokość koszenia wynosi 41 cm, zaopatrzona jest w silnik o mocy 1600 W. Kosiarka posiada włącznik kabłąkowy i łożyskowane koła. Urządzenie ma centralną regulacje wysokości koszenia, którą można ustawić w zakresie od 30 do 75 mm Częścią urządzenia jest także pakiet do mulczowania. Pozwoli on nam w kilka sekund zmienić funkcję klasycznego koszenia, na tzw. Mulczowanie. Dzięki specjalnej konstrukcji noża, trawa zostaje drobno zmielona, by w takiej postaci otrzymać się do korzeni trawnika działając jak naturalny nawóz. Co niebanalne, zmielona trawa wcale nie zatyka gleby, wręcz przeciwnie, chroni przed utratą wilgoci, tym samym promując zdrowy wzrost trawnika. Wysokiej jakości uchwyt można w jednej chwili rozmontować i ponownie złożyć dzięki zaimplementowaniu gwiazdkowych nakrętek. Równocześnie uchwyt wyposażony jest w regulację ustawienia wysokości, by koszenie stało się jeszcze prostsze. Dużą zaletą jest dźwignia gazu, zamontowana na całej szerokości poręczy. To powoduje, iż możemy jedną ręką obsługiwać dźwignie, żeby drugą ręką bezpiecznie obchodzić się z kablem zasilającym. Kosiarka jeszcze przycisk bezpieczeństwa zapobiegający przypadkowemu uruchomieniu urządzenia, i organizer na kabel. Uwadze projektantów nie uszedł choćby 50 l kosz z sygnalizacją stanu napełnienia. Kosz jest w tylnej części wyekwipowany w małą klapkę, poprzez którą odbywa się przepływ powietrza z kosiarki. Gdy klapka w trakcie pracy jest otwarta, tzn. Że kosz nie jest jeszcze zapełniony, natomiast gdy klapka jest zamknięta, oznacza to iż kosz jest pełny i należy go opróżnić. Mimo wysokiej jakości oraz zróżnicowanych funkcji, waga kosiarki wynosi zaledwie 21,3 kg. Po za drobną niedogodnością związaną z potrzebą dostarczania zasilania przez przewód zasilający, silnik elektryczny przewyższa w prostocie obsługi i konserwacji silniki spalinowe. W trakcie gdy klasyczne kosiarki spalinowe muszą być notorycznie sprawdzane, dostosowywane, uzupełniane olejem, silnik elektryczny jest praktycznie bezobsługowy, co w dodatku obniża koszty jego eksploatacji i konserwacji. Dane techniczne: Silnik: Elektryczny Moc: 1600 W Szerokość koszenia: 41 cm Waga: 21,3 kg Kosz: 50 l Regulacja wysokośći koszenia: 30-75 mm Napęd: Nie obudowa: Metalowa Wyrzut boczny: Nie Edge Cutting: Nie Mulczowanie: Nie Koła na łożyskach: Tak Zalecana powierzchnia koszenia: 800 m2 Średnica kół przód / tył: 7/8 cali Nr katalogowy: HECHT1641

699 PLN