Greenmill Taczka ogrodowa 80 litrów metalowa, ocynkowana GR9370
25 reviews

Taczka ogrodowa metalowa GR9370 to użyteczny i trwały artykuł marki Greenmill, przydatny w każdym ogrodzie, gospodarstwie czy na budowie.
Lekkość, poręczność i odporność to najważniejsze mocne strony taczki gospodarczej. Produkowana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego niepodatna jest na działanie promieni słonecznych i niekorzystne warunki atmosferyczne.

Taczka jest ocynkowana z tłoczoną misą z zaokrąglonymi brzegami, o obszerności 80 litrów i maksymalną ładownością 60 kg, zapewni długi okres użytkowania. Uchwyty zostały pokryte miękkim materiałem sztucznym w celu wygody użytkowania.

Dzięki mocnej i oryginalnej konstrukcji oraz pompowanym kołom z metalową felgą, taczka ogrodowa zasadniczo przyspiesza prace i nie nadwyręża plecy, gwarantując tym samym wysoki komfort stosowania na długi czas.

zastosowanie:
Taczka nadzwyczajnie spełni oczekiwania w trakcie wszystkich prac porządkowych w ogrodzie i przy domu. wynajdzie użycie przy transporcie liści, gałęzi, skoszonej trawy, torfu, worków z ziemią i nawozami, drewna, narzędzi, kamieni, gruzu czy resztek roślin.
wyjątkowo trwała konstrukcja zda egzamin w dodatku w trakcie prac na gospodarstwie czy na budowie przy przewożeniu ciężkich rzeczy.

3 powody, dla których warto kupić ten towar:
- duża pojemność pozwala na jednorazowe przewożenie szerokiej ilości materiałów
- znakomita do prac na budowie, w ogrodzie, nie obciąża kręgosłupa
- nieskomplikowana w używaniu i komfortowa w manewrowaniu

parametry towaru:
- grubość misy 0,8 mm 815 x 610 x 215 mm
- rama z rury o średnicy 28 mm x 1,2 mm
- pojemność: 65/80l
- ładowność: max. 60 kg
- waga: 7 kg
- średnica koła: 30 cm

130 PLN