Greenmill Taczka ogrodowa 80 litrów metalowa, ocynkowana GR9370
25 reviews

Taczka ogrodowa metalowa GR9370 to funkcjonalny i trwały produkt firmy Greenmill, przydatny w każdym ogrodzie, gospodarstwie czy na budowie.
Lekkość, poręczność i solidność to najważniejsze zalety taczki gospodarczej. Wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego odporna jest na działanie promieni słonecznych oraz niekorzystne warunki atmosferyczne.

Taczka jest ocynkowana z tłoczoną misą z zaokrąglonymi brzegami, o pojemności 80 litrów i maksymalną ładownością 60 kg, zapewni długi okres użytkowania. Uchwyty zostały pokryte miękkim tworzywem sztucznym w celu wygody użytkowania.

Dzięki solidnej i oryginalnej konstrukcji oraz pompowanym kołom z metalową felgą, taczka ogrodowa znacząco przyspiesza prace oraz nie nadwyręża plecy, zapewniając tym samym wysoki komfort użytkowania na długi czas.

Zastosowanie:
Taczka idealnie sprawdzi się podczas wszelkich prac porządkowych w ogrodzie i przy domu. Znajdzie zastosowanie przy transporcie liści, gałęzi, skoszonej trawy, torfu, worków z ziemią i nawozami, drewna, narzędzi, kamieni, gruzu czy resztek roślin.
Bardzo trwała konstrukcja zda egzamin również podczas prac na gospodarstwie czy na budowie przy przewożeniu ciężkich rzeczy.

3 powody, dla których warto kupić ten produkt:
- duża pojemność umożliwia jednorazowe przewożenie dużej ilości materiałów
- idealna do prac na budowie, w ogrodzie, nie obciąża kręgosłupa
- łatwa w użytkowaniu i wygodna w manewrowaniu

Parametry produktu:
- grubość misy 0,8 mm 815 x 610 x 215 mm
- rama z rury o średnicy 28 mm x 1,2 mm
- pojemność: 65/80l
- ładowność: max. 60 kg
- waga: 7 kg
- średnica koła: 30 cm

115 PLN