Foppapedretti Wózek 3w1 Foppapedretti Iwood Jeans Granatowy
25 reviews

System podróżowania iWood to pierwsze trio na świecie z drewnianą i aluminiową ramą. Wózek wielofunkcyjny 3w1 Foppapedretti Iwood Jeans Granatowy przeznaczony dla dzieci od 0 miesięcy do około 3 lat. Iwood Jeans Granatowy 3w1 to idealny wybór dla Ciebie, jeśli oczekujesz czegoś więcej niż jedynie wózka.

Wielofunkcyjny wózek to użyteczne rozwiązania, nadzwyczajny design i kompletnego (złożonego z gondoli, spacerówki oraz fotelika samochodowego) zestawu od pierwszych dni życia aż do ok 3 roku życia waszych pociech.

użyta w wózku innowacyjna rama została tak zaprojektowana, by zapewnić nieskomplikowane przemieszczanie się z wózkiem i komfortowe pokonywanie wszystkich nierówności. Dzięki czemu gwarantuje najwyższy komfort i wygodę dla dziecka.

Gondola przeznaczony od pierwszych dni życia Twojego dziecka.dostosowuje się do ramy dzięki komfortowemu systemowi mocowania / uwalniania. Wyposażony w oddychającą podstawę i dostosowywane oparcie aż w 3 pozycjach.

regulowane zadaszenie i zdejmowaną osłonę. Praktyczny uchwyt do przenoszenia. Gondola nie jest przeznaczona do przewozu dzieci w samochodzie. Spacerówka Dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 15 kg (około 3 lat).

Rama z drewna i aluminium jest prosta do zamknięcia. Obrotowe przednie koła z blokadą. Pedał hamulca postojowego. Odwracalne siedzenie (przodem do kierunku jazdy lub tyłem do kierunku jazdy), z dostosowywanym podnóżkiem.

regulowane oparcie, 5-punktowy pas bezpieczeństwa. Regulowany podłokietnik ochronny otwierany. Rękojeść ze sztucznej skóry, regulowana. W pakiecie pokrowiec na nóżki i pokrowiec przeciwdeszczowy. Fotelik Samochodowy / Nosidełko dedykowany dla grupy 0+, od urodzenia do 13 kg (około 15 miesięcy).

Łatwo dopasowuje się do ramy dzięki komfortowemu systemowi mocowania / uwalniania. Siedzisko anatomiczne. Wyekwipowany w zdejmowaną osłonę przeciwsłoneczną i wewnętrzne pokrycie na pierwsze kilka miesięcy. Może być wykorzystywany jako kołyska z systemem kołysania i jako nosidełko.

wyposażony w wygodny dostosowywany uchwyt do przenoszenia. Zgodny z regulacjami europejskimi ECE R44 / 04 W pakiecie ergonomiczna torba na podręczne rzeczy. Waga: Fotelik: 3,8 kg Gondola: 4,6 kg Rama i spacerówka: 13,2 kg Stelaż: 8,8 kgRama i fotelik samochodowy: 11,8 kg.

rozmiary: Wózek rozłożony: Wysokość: 117 cm Długość: 88 cm Szerokość: 62 cmWózek złożony: Wysokość: 53 cm Długość: 85 cm Szerokość: 62 cm Wózek spełnia najsurowsze Europejskie normy, dokument: EN 1888:2012

3090 PLN
Foppapedretti Foppapedretti Wózek 3w1 iwood tend brązowy melanż
25 reviews

System podróżowania iWood to pierwsze trio na świecie z drewnianą i aluminiową ramą. Wózek wielofunkcyjny 3w1 Foppapedretti Iwood Tend Brązowy Melanż dedykowany dla dzieci od 0 miesięcy do około 3 lat.

Iwood nurt 3w1 to nieprzeciętny wybór dla Ciebie, jeśli oczekujesz czegoś więcej niż wyłącznie wózka. Wielofunkcyjny wózek to poręczne rozwiązania, znakomity design i kompletnego (złożonego z gondoli, spacerówki, a także fotelika samochodowego) zestawu od pierwszych dni życia aż do ok 3 roku życia waszych pociech.

wykorzystana w wózku innowacyjna rama pozostała tak zaprojektowana, by zapewnić nietrudne przemieszczanie się z wózkiem i wygodne pokonywanie wszystkich nierówności. Dzięki temu zapewnia najwyższy komfort oraz wygodę dla dziecka.

Gondola przeznaczony od pierwszych dni życia Twojego dziecka.dopasowuje się do ramy dzięki wygodnemu systemowi mocowania / uwalniania. Zaopatrzony w oddychającą podstawę i dostosowywane oparcie aż w 3 pozycjach.

regulowane zadaszenie, a także zdejmowaną osłonę. Ergonomiczny uchwyt do przenoszenia. Gondola nie jest asygnowana do przewozu dzieci w samochodzie. Spacerówka Dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 15 kg (około 3 lat).

Rama z drewna i aluminium jest łatwa do zamknięcia. Obrotowe przednie koła z blokadą. Pedał hamulca postojowego. Odwracalne siedzenie (przodem do kierunku jazdy albo tyłem do kierunku jazdy), z dostosowywanym podnóżkiem.

regulowane oparcie, 5-punktowy pas bezpieczeństwa. Regulowany podłokietnik ochronny otwierany. Rękojeść ze nienaturalnej skóry, regulowana. W pakiecie pokrowiec na nóżki i pokrowiec przeciwdeszczowy. Fotelik Samochodowy / Nosidełko dedykowany dla grupy 0+, od urodzenia do 13 kg (około 15 miesięcy).

Łatwo dostosowuje się do ramy dzięki komfortowemu systemowi mocowania / uwalniania. Siedzisko anatomiczne. Wyposażony w zdejmowaną osłonę przeciwsłoneczną i wewnętrzne pokrycie na pierwsze kilka miesięcy. Może być wykorzystywany jako kołyska z systemem kołysania i jako nosidełko.

zaopatrzony w wygodny dostosowywany uchwyt do przenoszenia. Zgodny z regulacjami europejskimi ECE R44 / 04 W pakiecie użyteczna torba na podręczne rzeczy. Waga: Fotelik: 3,8 kg Gondola: 4,6 kg Rama i spacerówka: 13,2 kg Stelaż: 8,8 kgRama i fotelik samochodowy: 11,8 kg.

wymiary: Wózek rozłożony: Wysokość: 117 cm Długość: 88 cm Szerokość: 62 cmWózek złożony: Wysokość: 53 cm Długość: 85 cm Szerokość: 62 cm Wózek spełnia najsurowsze Europejskie normy, certyfikat: EN 1888:2012

3090 PLN
Foppapedretti Foppapedretti Wózek spacerowy hurra denim (niebieski)
25 reviews

Foppapedretti Hurra Denim (niebieski) jest znakomitą i ergonomiczna spacerówka, która zagwarantuje komfort Twoje jemu dziecku, a także Tobie w prowadzeniu wózka.Wózek jest połączeniem tradycyjnego designu z ciekawą funkcjonalnością.konstrukcja stelaża została produkowana z lekkiego aluminium, bezproblemowy sposób składania poprawi komfort w stosowaniu.Przestrzenny, lekki i komfortowy wózek pokaźne siedzisko i optymalny rozstaw kół, polepszają jego stabilność i manewrowanie w trakcie prowadzenia.Wózek zaprojektowany został z trosceą o każdy detal. Konwencjonalny, a zarazem nieszablonowy design pozwoli wyróżnić wózek od innych, nie tylko jest komfortowy gwarantujący bezpieczeństwo, ale tez wyjątkowy przykuwający wzrok, swój wisus zapewnia nie tylko przez wykorzystanie najwyższej jakości tworzyw także dzięki postępowym rozwiązaniami projektantów i inżynierów. Zbędne części pozostały wy eliminowane, żeby zapewnić lekką konstrukcję i przystępne używanie wózka.wielka budka zapewni Twojemu dziecku dużą swobodę, a także komfort podróżowania, przedłużony daszek wyekwipowany w otwory wentylacyjne pozwoli zabezpieczyć Twojego malucha przed nadmiernymi promieniami słońca, a także przed wiatrem lub deszczem. Dla bezpieczeństwa i poprawy wygody dziecka pozostał zastosowany 5 punktowego pas bezpieczeństwa już, nie musisz martwic się o wypadnięcie dziecka z wózka. Wózek spełnia najsurowsze Europejskie normy, dokument: EN 1888:2012 Waga Wózka: 8kg wymiary wózka: Rozłożony: Wysokość: 105 cmDługość: 48 cmSzerokość: 79/82 cm Złożony: Wysokość: 35 cmDługość: 33 cmSzerokość: 108 cm

499 PLN
Foppapedretti Wózek 3w1 iwood classic beżowy melanż marki Foppapedretti
25 reviews

System podróżowania iWood to pierwsze trio na świecie z drewnianą i aluminiową ramą. Wózek wielofunkcyjny 3w1 Foppapedretti Iwood Classic Beżowy melanż dedykowany dla dzieci od 0 miesięcy do ok 3 lat.

Iwood Classic Beżowy 3w1 to idealny dobór dla Ciebie, jeśli oczekujesz czegoś więcej niż wyłącznie wózka. Wielofunkcyjny wózek to użyteczne rozwiązania, nadzwyczajny design i kompletnego (złożonego z gondoli, spacerówki i fotelika samochodowego) zestawu od pierwszych dni życia aż do ok 3 roku życia waszych pociech.

wykorzystana w wózku progresywna rama pozostała tak zaprojektowana, aby zapewnić przystępne przemieszczanie się z wózkiem oraz komfortowe pokonywanie wszystkich nierówności. Dzięki czemu gwarantuje najwyższy komfort i wygodę dla dziecka.

Gondola dedykowany od pierwszych dni życia Twojego dziecka.dopasowuje się do ramy dzięki komfortowemu systemowi mocowania / uwalniania. Zaopatrzony w oddychającą podstawę i dostosowywane oparcie aż w 3 pozycjach.

dostosowywane zadaszenie i zdejmowaną osłonę. Ergonomiczny uchwyt do przenoszenia. Gondola nie jest przeznaczona do przewozu dzieci w samochodzie. Spacerówka Dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 15 kg (około 3 lat).

Rama z drewna i aluminium jest nieskomplikowana do zamknięcia. Obrotowe przednie koła z blokadą. Pedał hamulca postojowego. Odwracalne siedzenie (przodem do kierunku jazdy lub tyłem do kierunku jazdy), z regulowanym podnóżkiem.

dostosowywane oparcie, 5-punktowy pas bezpieczeństwa. Dostosowywany podłokietnik ochronny otwierany. Rękojeść ze sztucznej skóry, regulowana. W komplecie pokrowiec na nóżki, a także pokrowiec przeciwdeszczowy. Fotelik Samochodowy / Nosidełko dedykowany dla grupy 0+, od urodzenia do 13 kg (około 15 miesięcy).

Łatwo dostosowuje się do ramy dzięki wygodnemu systemowi mocowania / uwalniania. Siedzisko anatomiczne. Zaopatrzony w zdejmowaną osłonę przeciwsłoneczną i wewnętrzne pokrycie na pierwsze kilka miesięcy. Może być używany jako kołyska z systemem kołysania i jako nosidełko.

wyposażony w wygodny regulowany uchwyt do przenoszenia. Zgodny z regulacjami europejskimi ECE R44 / 04 W pakiecie użyteczna torba na podręczne rzeczy. Waga: Fotelik: 3,8 kg Gondola: 4,6 kg Rama i spacerówka: 13,2 kg Stelaż: 8,8 kgRama i fotelik samochodowy: 11,8 kg.

wymiary: Wózek rozłożony: Wysokość: 117 cm Długość: 88 cm Szerokość: 62 cmWózek złożony: Wysokość: 53 cm Długość: 85 cm Szerokość: 62 cm Wózek spełnia najsurowsze Europejskie normy, atest: EN 1888:2012

3090 PLN
Foppapedretti Foppapedretti Wózek spacerowy hurra wiśniowy
25 reviews

Foppapedretti Hurra Wiśniowy jest doskonałą i poręczna spacerówka, która zagwarantuje komfort Twoje jemu dziecku oraz Tobie w prowadzeniu wózka.Wózek jest połączeniem tradycyjnego designu z niebanalną funkcjonalnością.budowa stelaża została wytworzona z lekkiego aluminium, bezproblemowy sposób składania poprawi komfort w wykorzystywaniu.Przestrzenny, lekki i komfortowy wózek obfite siedzisko i adekwatny rozstaw kół, polepszają jego stabilność i manewrowanie podczas prowadzenia.Wózek zaprojektowany pozostał z trosceą o każdy szczegół. Klasyczny, a zarazem wyjątkowy design pozwoli wyróżnić wózek od innych, nie tylko jest wygodny zapewniający bezpieczeństwo, ale tez nieszablonowy przykuwający wzrok, swój wisus zagwarantuje nie tylko przez zastosowanie najwyższej jakości tworzyw także dzięki innowacyjnym rozwiązaniami projektantów i inżynierów. Zbędne części pozostały wy eliminowane, żeby zapewnić lekką konstrukcję i nieskomplikowane stosowanie wózka.duża budka zapewni Twojemu dziecku dużą swobodę oraz komfort podróżowania, przedłużony daszek wyposażony w otwory wentylacyjne pozwoli zabezpieczyć Twojego malucha przed nadmiernymi promieniami słońca i przed wiatrem albo deszczem. Dla bezpieczeństwa i poprawy wygody dziecka pozostał wykorzystany 5 punktowego pas bezpieczeństwa już, nie musisz martwic się o wypadnięcie dziecka z wózka. Wózek spełnia najsurowsze Europejskie normy, certyfikat: EN 1888:2012 Waga Wózka: 8kg rozmiary wózka: Rozłożony: Wysokość: 105 cmDługość: 48 cmSzerokość: 79/82 cm Złożony: Wysokość: 35 cmDługość: 33 cmSzerokość: 108 cm

499 PLN
Foppapedretti Foppapedretti Wózek spacerowy piuleggero jeans (granatowy)
25 reviews

Foppapedretti Piuleggero Jeans (granatowy) jest świetną i funkcjonalna spacerówka, która gwarantuje komfort Twoje jemu dziecku, a także Tobie w prowadzeniu wózka.Wózek jest połączeniem konwencjonalnego designu z ciekawą funkcjonalnością.kompozycja stelaża pozostała wytwarzana z lekkiego aluminium, bezproblemowy sposób składania poprawi komfort w wykorzystywaniu.Przestrzenny, lekki i komfortowy wózek obfite siedzisko i stosowny rozstaw kół, polepszają jego stabilność i manewrowanie podczas prowadzenia.Wózek zaprojektowany pozostał z dbałością o każdy szczegół tradycyjny, a zarazem nieszablonowy design pozwoli wyszczególnić wózek od innych, nie tylko jest komfortowy gwarantujący bezpieczeństwo, lecz tez wyjątkowy przykuwający wzrok, swój wisus zapewnia nie tylko poprzez wykorzystanie najwyższej jakości materiałów także dzięki nowoczesnym rozwiązaniami projektantów i inżynierów.

Zbędne elementy zostały wy eliminowane, by zapewnić lekką konstrukcję i nietrudne stosowanie wózka.pokaźna budka zapewni Twojemu dziecku dużą swobodę oraz komfort podróżowania, przedłużony daszek wyposażony w otwory wentylacyjne pozwoli zabezpieczyć Twojego malucha przed nadmiernymi promieniami słońca oraz przed wiatrem lub deszczem.

Dla bezpieczeństwa i poprawy wygody dziecka został zastosowany 5 punktowego pas bezpieczeństwa już, nie musisz martwic się o wypadnięcie dziecka z wózka. Page Wózek spełnia najsurowsze Europejskie normy, atest: EN 1888:2012 Waga wózka: 3,6 kg wymiary wózka: Rozłożony: Wysokość: 104 cmDługość: 47,5 cmSzerokość: 78 cm Złożony: Wysokość: 92 cmDługość: 47,5 cmSzerokość: 32 cm

600 PLN
Foppapedretti Wózek spacerowy Foppapedretti Piuleggero czerwony
25 reviews

Foppapedretti Piuleggero Czerwony jest idealną i ergonomiczna spacerówka, która zapewnia komfort Twoje jemu dziecku oraz Tobie w prowadzeniu wózka.Wózek jest połączeniem tradycyjnego designu z interesującą funkcjonalnością.konstrukcja stelaża została wytwarzana z lekkiego aluminium, bezproblemowy sposób składania poprawi komfort w używaniu.Przestrzenny, lekki i wygodny wózek znaczne siedzisko i optymalny rozstaw kół, udoskonalają jego stabilność i manewrowanie podczas prowadzenia.Wózek zaprojektowany pozostał z dbałością o każdy detal klasyczny, a zarazem unikatowy design pozwoli wyodrębnić wózek od innych, nie tylko jest wygodny gwarantujący bezpieczeństwo, ale tez unikatowy przykuwający wzrok, swój wisus gwarantuje nie tylko poprzez użycie najwyższej jakości materiałów także dzięki progresywnym rozwiązaniami projektantów i inżynierów. Zbędne komponenty pozostały wy eliminowane, aby zapewnić lekką konstrukcję i proste używanie wózka.spora budka zapewni Twojemu dziecku dużą swobodę i komfort podróżowania, przedłużony daszek wyposażony w otwory wentylacyjne pozwoli zabezpieczyć Twojego malucha przed nadmiernymi promieniami słońca, a także przed wiatrem lub deszczem. Dla bezpieczeństwa i poprawy wygody dziecka pozostał zastosowany 5 punktowego pas bezpieczeństwa już, nie musisz martwic się o wypadnięcie dziecka z wózka. Page Wózek spełnia najsurowsze Europejskie normy, atest: EN 1888:2012 Waga wózka: 3,6 kg rozmiary wózka: Rozłożony: Wysokość: 104 cmDługość: 47,5 cmSzerokość: 78 cm Złożony: Wysokość: 92 cmDługość: 47,5 cmSzerokość: 32 cm

629 PLN
Foppapedretti Wózek spacerowy Foppapedretti Piuleggero Zielony
25 reviews

Foppapedretti Piuleggero Zielony jest znakomitą i ergonomiczna spacerówka, która zapewnia komfort Twoje jemu dziecku, a także Tobie w prowadzeniu wózka.Wózek jest połączeniem tradycyjnego designu z niebanalną funkcjonalnością.kompozycja stelaża pozostała wytworzona z lekkiego aluminium, bezproblemowy sposób składania poprawi komfort w użytkowaniu.Przestrzenny, lekki i komfortowy wózek duże siedzisko i stosowny rozstaw kół, polepszają jego stabilność i manewrowanie w trakcie prowadzenia.Wózek zaprojektowany został z dbałością o każdy detal tradycyjny, a zarazem unikatowy design pozwoli wyróżnić wózek od innych, nie tylko jest wygodny zapewniający bezpieczeństwo, lecz tez nieszablonowy przykuwający wzrok, swój wisus zagwarantuje nie tylko przez zastosowanie najwyższej jakości materiałów także dzięki postępowym rozwiązaniami projektantów i inżynierów. Zbędne elementy zostały wy eliminowane, żeby zapewnić lekką konstrukcję i proste używanie wózka.obszerna budka zapewni Twojemu dziecku dużą swobodę, a także komfort podróżowania, przedłużony daszek wyposażony w otwory wentylacyjne pozwoli zabezpieczyć Twojego malucha przed nadmiernymi promieniami słońca i przed wiatrem lub deszczem. Dla bezpieczeństwa i poprawy wygody dziecka pozostał użyty 5 punktowego pas bezpieczeństwa już, nie musisz martwic się o wypadnięcie dziecka z wózka. Page Wózek spełnia najsurowsze Europejskie normy, certyfikat: EN 1888:2012 Waga wózka: 3,6 kg rozmiary wózka: Rozłożony: Wysokość: 104 cmDługość: 47,5 cmSzerokość: 78 cm Złożony: Wysokość: 92 cmDługość: 47,5 cmSzerokość: 32 cm

629 PLN
Foppapedretti Foppapedretti Ferroevia
25 reviews

Żelazko parowe Foppapedretti Ferroevia progresywne żelazko parowe Foppapedretti Ferroevia sprawi, że prasowanie stanie się prostą i błogą czynnością. Towar jest nietrudny w obsłudze, nawet dla początkujących kupujących. To doskonała propozycja dla osób, którym zależy na kompaktowym i równocześnie funkcjonalnym urządzeniu. Żelazko parowe Foppapedretti Ferroevia zostało wyekwipowane w tak zwany system anti-calc uniemożliwiający osadzaniu się kamienia. Jego atutem jest szczególnie wytrzymała płyta ze stali nierdzewnej, która poprzez dłuższy czas będzie sprawdzać się w swej roli. Wśród nowoczesnych funkcji warto wymienić bezusterkowy system zabezpieczający przed kapaniem wody. W zależności od aktualnych oczekiwań, użytkownik z łatwością może wyregulować potężną temperaturę. Co za tym idzie, towar może być użytkowany nawet przy prasowaniu delikatniejszych tkanin. Dostępne funkcje dotyczą także ustawienia pary. Urządzenie ma specjalnie wyprofilowany uchwyt, dzięki któremu prasowanie jest bardziej wygodne. Warto zaznaczyć, że żelazko parowe Foppapedretti Ferroevia zniewala także ciekawym designem. W tej odsłonie produkt jest przystępny w żółto-białej kolorystyce, która idealnie wkomponuje się w przestrzeń postępowego mieszkania. Żelazko parowe Foppapedretti "Ferroevia" jest urządzeniem nad wyraz prostym w obsłudze, a także kompaktowym, znajduje niewiele miejsca, a jednocześnie oferuje nieprzeciętną wydajność. Ma stały system anti-calc, płytę ze stali oraz system zabezpieczający przed kapaniem wody. Regulacja temperatury w zależności od materiału, Ustawienia pary, pojemność zbiornika: 220ml, Urządzenie natryskowe, Zabezpieczenie przed kapaniem, System samoczyszczenia, Moc 2000W. Chciałbyś, by prasowanie było jeszcze prostsze? Połącz żelazko z komfortową i użyteczną deską do prasowania Foppapadretti: Assai, deska do prasowania z regulacją wysokości na trzech poziomach, dzięki temu mamy możliwość prasowania w pozycji siedzącej, zajmuje ona niezwykle niewiele miejsca gdy jest złożona, w nieskomplikowany sposób możemy ją dodatkowo przenosić dzięki zamontowanym kółkom. Stretching, składana deska do prasowania tworzona z drewna z dodatkową bawełnianą torbą do przechowywania pościeli. Rozmiary: 13.5 x 12 x 28.5 cm Waga: 1.1 kg

129 PLN
Foppapedretti Podstawka pod laptopa Foppapedretti Scrivamia (8013440119005)
25 reviews

Podstawka pod laptopa Foppapedretti Scrivamia Oto jeden z bardziej użytecznych gadżetów, który zadowoli nie tylko zwolenników nowych technologii. Wielofunkcyjna podstawka pod notebooka Foppapedretti Scrivamia jest modelem mobilnym, idealnym także podczas wyjazdów. Jednocześnie towar zachwyca niezwykle atrakcyjnym designem, który jest utrzymany w czerwonej kolorystyce. Podstawka pod notebooka Foppapedretti Scrivamia została wyekwipowana w nowoczesną lampkę LED, dzięki której zapewnimy sobie komfort w trakcie pracy na komputerze. Towar może być wykorzystywany także jako podstawka pod tablet, książkę czy pyszne przekąski – w zależności od aktualnych potrzeb użytkownika. Dopełniającą zaletą jest obecność dwóch przegródek na niewielkie przybory. Marka zadbał o wygodę konsumenta, czego dowodem jest komfortowy uchwyt do przenoszenia. Sama podstawka jest stosunkowo lekka, a jej szczegółowe właściwości pozwalają wykorzystywać ją na niemało sposobów. Podstawka pod notebooka Foppapedretti Scrivamia ma uniwersalny zarys i jest utrzymana w wysmakowanym designie. Estetyczny wygląd zapewnia jej cechy dekoratywne – towar doskonale komponuje się z każdym wnętrzem. Foppapedretti Scrivamia to podstawka przenośna pod laptopa, czy również tablet. Podstawka w kolorze czerwonym ma lampkę LED oraz dwie przegródki na przybory. Wygodny uchwyt do przenoszenia. Znamionuje się wielofunkcyjnością, nie musi słwykorzystać wyłącznie jako podstawka pod laptopa, czy tablet jest nieprzeciętna pod książkę albo przekąski. Rozmiary podstawki: 7 x 38 x 48 cm rozmiary w opakowaniu: 8 x 39 x 49 cm Waga: 1,24 kg

154.9 PLN
Foppapedretti Fotelik samochodowy rolling fix niebieski marki Foppapedretti
25 reviews

Fotelik Foppapedretti Rolling Fix został zaopatrzony w obrotową podstawę, dedykowany został od pierwszych chwili urodzenia aż do osiągnięcia wagi 18 kg. Dzięki zaimplementowaniu uchwytu ISOFIX może być stosowany w większości pojazdów (te, które posiadają możliwość konstrukcji ISOFIX).Podstawa obrotowa pozostała zaprojektowana, tak żeby ułatwić Ci używanie a zapewnić komfort podróży Twojemu dziecku.

Jednym kliknięciem przekręcisz fotelik w stronę drzwi, tak żeby ułatwić wsiadanie i wysiadanie z pojazdu lub bezproblemowo odwrócisz go tyłem do jazdy. Fotelik pozostał zaprojektowany tak żeby spełniał najsurowsze normy Europejskie wraz z homologacją ECE R44/04.

dodatkowo, bez konieczności odłączania siedzenia od podstawy i dzięki prostej obsłudze, łatwo przemienisz fotelik wyjmując, jedynie wkładkę z grupy wiekowej 0+ na fotelik dostosowany dla grupy 1 roku aż do osiągnięcia wagi 18 kg (ok.

3-4 roku życia). Fotelik pozostał wyekwipowany w możliwość ustawienia go w przeróżnych pozycjach dla zwiększenia komfortu dla waszej Pociechy.Rolling Fix dostosowywaną wysokość zagłówka, najwyższej jakości wyściółkę, odpinane i nadające się do prania użyteczne pokrycie, reduktor i wewnętrzną wyściółkę, 5-punktowe pasy bezpieczeństwa z ochraniaczami na ramiona wraz z mechanizmem regulacyjnym, tak by zagwarantować dziecku najwyższy komfort w stosowaniu i zagwarantować najwyższe bezpieczeństwo podczas podróży.

Waga fotelika: 14,8kg rozmiary fotelika: 60 / 67,5 x 60,5 x 44 cm rozmiary opakowania: 59,5 x 45 x 76 cm Homologacja: ECE R44/04.

1379 PLN