Foppapedretti Foppapedretti Wózek spacerowy hurra denim (niebieski)
25 reviews

Foppapedretti Hurra Denim (niebieski) jest znakomitą i ergonomiczna spacerówka, która zagwarantuje komfort Twoje jemu dziecku, a także Tobie w prowadzeniu wózka.Wózek jest połączeniem tradycyjnego designu z ciekawą funkcjonalnością.konstrukcja stelaża została produkowana z lekkiego aluminium, bezproblemowy sposób składania poprawi komfort w stosowaniu.Przestrzenny, lekki i komfortowy wózek pokaźne siedzisko i optymalny rozstaw kół, polepszają jego stabilność i manewrowanie w trakcie prowadzenia.Wózek zaprojektowany został z trosceą o każdy detal. Konwencjonalny, a zarazem nieszablonowy design pozwoli wyróżnić wózek od innych, nie tylko jest komfortowy gwarantujący bezpieczeństwo, ale tez wyjątkowy przykuwający wzrok, swój wisus zapewnia nie tylko przez wykorzystanie najwyższej jakości tworzyw także dzięki postępowym rozwiązaniami projektantów i inżynierów. Zbędne części pozostały wy eliminowane, żeby zapewnić lekką konstrukcję i przystępne używanie wózka.wielka budka zapewni Twojemu dziecku dużą swobodę, a także komfort podróżowania, przedłużony daszek wyekwipowany w otwory wentylacyjne pozwoli zabezpieczyć Twojego malucha przed nadmiernymi promieniami słońca, a także przed wiatrem lub deszczem. Dla bezpieczeństwa i poprawy wygody dziecka pozostał zastosowany 5 punktowego pas bezpieczeństwa już, nie musisz martwic się o wypadnięcie dziecka z wózka. Wózek spełnia najsurowsze Europejskie normy, dokument: EN 1888:2012 Waga Wózka: 8kg wymiary wózka: Rozłożony: Wysokość: 105 cmDługość: 48 cmSzerokość: 79/82 cm Złożony: Wysokość: 35 cmDługość: 33 cmSzerokość: 108 cm

499 PLN
Foppapedretti Wózek 3w1 Foppapedretti Iwood Jeans Granatowy
25 reviews

System podróżowania iWood to pierwsze trio na świecie z drewnianą i aluminiową ramą. Wózek wielofunkcyjny 3w1 Foppapedretti Iwood Jeans Granatowy przeznaczony dla dzieci od 0 miesięcy do około 3 lat. Iwood Jeans Granatowy 3w1 to idealny wybór dla Ciebie, jeśli oczekujesz czegoś więcej niż jedynie wózka.

Wielofunkcyjny wózek to użyteczne rozwiązania, nadzwyczajny design i kompletnego (złożonego z gondoli, spacerówki oraz fotelika samochodowego) zestawu od pierwszych dni życia aż do ok 3 roku życia waszych pociech.

użyta w wózku innowacyjna rama została tak zaprojektowana, by zapewnić nieskomplikowane przemieszczanie się z wózkiem i komfortowe pokonywanie wszystkich nierówności. Dzięki czemu gwarantuje najwyższy komfort i wygodę dla dziecka.

Gondola przeznaczony od pierwszych dni życia Twojego dziecka.dostosowuje się do ramy dzięki komfortowemu systemowi mocowania / uwalniania. Wyposażony w oddychającą podstawę i dostosowywane oparcie aż w 3 pozycjach.

regulowane zadaszenie i zdejmowaną osłonę. Praktyczny uchwyt do przenoszenia. Gondola nie jest przeznaczona do przewozu dzieci w samochodzie. Spacerówka Dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 15 kg (około 3 lat).

Rama z drewna i aluminium jest prosta do zamknięcia. Obrotowe przednie koła z blokadą. Pedał hamulca postojowego. Odwracalne siedzenie (przodem do kierunku jazdy lub tyłem do kierunku jazdy), z dostosowywanym podnóżkiem.

regulowane oparcie, 5-punktowy pas bezpieczeństwa. Regulowany podłokietnik ochronny otwierany. Rękojeść ze sztucznej skóry, regulowana. W pakiecie pokrowiec na nóżki i pokrowiec przeciwdeszczowy. Fotelik Samochodowy / Nosidełko dedykowany dla grupy 0+, od urodzenia do 13 kg (około 15 miesięcy).

Łatwo dopasowuje się do ramy dzięki komfortowemu systemowi mocowania / uwalniania. Siedzisko anatomiczne. Wyekwipowany w zdejmowaną osłonę przeciwsłoneczną i wewnętrzne pokrycie na pierwsze kilka miesięcy. Może być wykorzystywany jako kołyska z systemem kołysania i jako nosidełko.

wyposażony w wygodny dostosowywany uchwyt do przenoszenia. Zgodny z regulacjami europejskimi ECE R44 / 04 W pakiecie ergonomiczna torba na podręczne rzeczy. Waga: Fotelik: 3,8 kg Gondola: 4,6 kg Rama i spacerówka: 13,2 kg Stelaż: 8,8 kgRama i fotelik samochodowy: 11,8 kg.

rozmiary: Wózek rozłożony: Wysokość: 117 cm Długość: 88 cm Szerokość: 62 cmWózek złożony: Wysokość: 53 cm Długość: 85 cm Szerokość: 62 cm Wózek spełnia najsurowsze Europejskie normy, dokument: EN 1888:2012

3090 PLN
Foppapedretti Wózek spacerowy Foppapedretti Piuleggero Zielony Fantasy Green
25 reviews

Foppapedretti Piuleggero Zielony jest znakomitą i ergonomiczna spacerówka, która zapewnia komfort Twoje jemu dziecku, a także Tobie w prowadzeniu wózka.Wózek jest połączeniem tradycyjnego designu z niebanalną funkcjonalnością.kompozycja stelaża pozostała wytworzona z lekkiego aluminium, bezproblemowy sposób składania poprawi komfort w użytkowaniu.Przestrzenny, lekki i komfortowy wózek duże siedzisko i stosowny rozstaw kół, polepszają jego stabilność i manewrowanie w trakcie prowadzenia.Wózek zaprojektowany został z dbałością o każdy detal tradycyjny, a zarazem unikatowy design pozwoli wyróżnić wózek od innych, nie tylko jest wygodny zapewniający bezpieczeństwo, lecz tez nieszablonowy przykuwający wzrok, swój wisus zagwarantuje nie tylko przez zastosowanie najwyższej jakości materiałów także dzięki postępowym rozwiązaniami projektantów i inżynierów. Zbędne elementy zostały wy eliminowane, żeby zapewnić lekką konstrukcję i proste używanie wózka.obszerna budka zapewni Twojemu dziecku dużą swobodę, a także komfort podróżowania, przedłużony daszek wyposażony w otwory wentylacyjne pozwoli zabezpieczyć Twojego malucha przed nadmiernymi promieniami słońca i przed wiatrem lub deszczem. Dla bezpieczeństwa i poprawy wygody dziecka pozostał użyty 5 punktowego pas bezpieczeństwa już, nie musisz martwic się o wypadnięcie dziecka z wózka. Page Wózek spełnia najsurowsze Europejskie normy, certyfikat: EN 1888:2012 Waga wózka: 3,6 kg rozmiary wózka: Rozłożony: Wysokość: 104 cmDługość: 47,5 cmSzerokość: 78 cm Złożony: Wysokość: 92 cmDługość: 47,5 cmSzerokość: 32 cm

699 PLN
Foppapedretti Wózek spacerowy Foppapedretti Piuleggero czerwony
25 reviews

Foppapedretti Piuleggero Czerwony jest idealną i ergonomiczna spacerówka, która zapewnia komfort Twoje jemu dziecku oraz Tobie w prowadzeniu wózka.Wózek jest połączeniem tradycyjnego designu z interesującą funkcjonalnością.konstrukcja stelaża została wytwarzana z lekkiego aluminium, bezproblemowy sposób składania poprawi komfort w używaniu.Przestrzenny, lekki i wygodny wózek znaczne siedzisko i optymalny rozstaw kół, udoskonalają jego stabilność i manewrowanie podczas prowadzenia.Wózek zaprojektowany pozostał z dbałością o każdy detal klasyczny, a zarazem unikatowy design pozwoli wyodrębnić wózek od innych, nie tylko jest wygodny gwarantujący bezpieczeństwo, ale tez unikatowy przykuwający wzrok, swój wisus gwarantuje nie tylko poprzez użycie najwyższej jakości materiałów także dzięki progresywnym rozwiązaniami projektantów i inżynierów. Zbędne komponenty pozostały wy eliminowane, aby zapewnić lekką konstrukcję i proste używanie wózka.spora budka zapewni Twojemu dziecku dużą swobodę i komfort podróżowania, przedłużony daszek wyposażony w otwory wentylacyjne pozwoli zabezpieczyć Twojego malucha przed nadmiernymi promieniami słońca, a także przed wiatrem lub deszczem. Dla bezpieczeństwa i poprawy wygody dziecka pozostał zastosowany 5 punktowego pas bezpieczeństwa już, nie musisz martwic się o wypadnięcie dziecka z wózka. Page Wózek spełnia najsurowsze Europejskie normy, atest: EN 1888:2012 Waga wózka: 3,6 kg rozmiary wózka: Rozłożony: Wysokość: 104 cmDługość: 47,5 cmSzerokość: 78 cm Złożony: Wysokość: 92 cmDługość: 47,5 cmSzerokość: 32 cm

699 PLN
Foppapedretti Foppapedretti Wózek spacerowy piuleggero jeans (granatowy)
25 reviews

Foppapedretti Piuleggero Jeans (granatowy) jest świetną i funkcjonalna spacerówka, która gwarantuje komfort Twoje jemu dziecku, a także Tobie w prowadzeniu wózka.Wózek jest połączeniem konwencjonalnego designu z ciekawą funkcjonalnością.kompozycja stelaża pozostała wytwarzana z lekkiego aluminium, bezproblemowy sposób składania poprawi komfort w wykorzystywaniu.Przestrzenny, lekki i komfortowy wózek obfite siedzisko i stosowny rozstaw kół, polepszają jego stabilność i manewrowanie podczas prowadzenia.Wózek zaprojektowany pozostał z dbałością o każdy szczegół tradycyjny, a zarazem nieszablonowy design pozwoli wyszczególnić wózek od innych, nie tylko jest komfortowy gwarantujący bezpieczeństwo, lecz tez wyjątkowy przykuwający wzrok, swój wisus zapewnia nie tylko poprzez wykorzystanie najwyższej jakości materiałów także dzięki nowoczesnym rozwiązaniami projektantów i inżynierów.

Zbędne elementy zostały wy eliminowane, by zapewnić lekką konstrukcję i nietrudne stosowanie wózka.pokaźna budka zapewni Twojemu dziecku dużą swobodę oraz komfort podróżowania, przedłużony daszek wyposażony w otwory wentylacyjne pozwoli zabezpieczyć Twojego malucha przed nadmiernymi promieniami słońca oraz przed wiatrem lub deszczem.

Dla bezpieczeństwa i poprawy wygody dziecka został zastosowany 5 punktowego pas bezpieczeństwa już, nie musisz martwic się o wypadnięcie dziecka z wózka. Page Wózek spełnia najsurowsze Europejskie normy, atest: EN 1888:2012 Waga wózka: 3,6 kg wymiary wózka: Rozłożony: Wysokość: 104 cmDługość: 47,5 cmSzerokość: 78 cm Złożony: Wysokość: 92 cmDługość: 47,5 cmSzerokość: 32 cm

699 PLN
Foppapedretti Wózek 3w1 iwood classic beżowy melanż marki Foppapedretti
25 reviews

System podróżowania iWood to pierwsze trio na świecie z drewnianą i aluminiową ramą. Wózek wielofunkcyjny 3w1 Foppapedretti Iwood Classic Beżowy melanż dedykowany dla dzieci od 0 miesięcy do ok 3 lat.

Iwood Classic Beżowy 3w1 to idealny dobór dla Ciebie, jeśli oczekujesz czegoś więcej niż wyłącznie wózka. Wielofunkcyjny wózek to użyteczne rozwiązania, nadzwyczajny design i kompletnego (złożonego z gondoli, spacerówki i fotelika samochodowego) zestawu od pierwszych dni życia aż do ok 3 roku życia waszych pociech.

wykorzystana w wózku progresywna rama pozostała tak zaprojektowana, aby zapewnić przystępne przemieszczanie się z wózkiem oraz komfortowe pokonywanie wszystkich nierówności. Dzięki czemu gwarantuje najwyższy komfort i wygodę dla dziecka.

Gondola dedykowany od pierwszych dni życia Twojego dziecka.dopasowuje się do ramy dzięki komfortowemu systemowi mocowania / uwalniania. Zaopatrzony w oddychającą podstawę i dostosowywane oparcie aż w 3 pozycjach.

dostosowywane zadaszenie i zdejmowaną osłonę. Ergonomiczny uchwyt do przenoszenia. Gondola nie jest przeznaczona do przewozu dzieci w samochodzie. Spacerówka Dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 15 kg (około 3 lat).

Rama z drewna i aluminium jest nieskomplikowana do zamknięcia. Obrotowe przednie koła z blokadą. Pedał hamulca postojowego. Odwracalne siedzenie (przodem do kierunku jazdy lub tyłem do kierunku jazdy), z regulowanym podnóżkiem.

dostosowywane oparcie, 5-punktowy pas bezpieczeństwa. Dostosowywany podłokietnik ochronny otwierany. Rękojeść ze sztucznej skóry, regulowana. W komplecie pokrowiec na nóżki, a także pokrowiec przeciwdeszczowy. Fotelik Samochodowy / Nosidełko dedykowany dla grupy 0+, od urodzenia do 13 kg (około 15 miesięcy).

Łatwo dostosowuje się do ramy dzięki wygodnemu systemowi mocowania / uwalniania. Siedzisko anatomiczne. Zaopatrzony w zdejmowaną osłonę przeciwsłoneczną i wewnętrzne pokrycie na pierwsze kilka miesięcy. Może być używany jako kołyska z systemem kołysania i jako nosidełko.

wyposażony w wygodny regulowany uchwyt do przenoszenia. Zgodny z regulacjami europejskimi ECE R44 / 04 W pakiecie użyteczna torba na podręczne rzeczy. Waga: Fotelik: 3,8 kg Gondola: 4,6 kg Rama i spacerówka: 13,2 kg Stelaż: 8,8 kgRama i fotelik samochodowy: 11,8 kg.

wymiary: Wózek rozłożony: Wysokość: 117 cm Długość: 88 cm Szerokość: 62 cmWózek złożony: Wysokość: 53 cm Długość: 85 cm Szerokość: 62 cm Wózek spełnia najsurowsze Europejskie normy, atest: EN 1888:2012

3090 PLN
Foppapedretti Foppapedretti Wózek spacerowy hurra wiśniowy
25 reviews

Foppapedretti Hurra Wiśniowy jest doskonałą i poręczna spacerówka, która zagwarantuje komfort Twoje jemu dziecku oraz Tobie w prowadzeniu wózka.Wózek jest połączeniem tradycyjnego designu z niebanalną funkcjonalnością.budowa stelaża została wytworzona z lekkiego aluminium, bezproblemowy sposób składania poprawi komfort w wykorzystywaniu.Przestrzenny, lekki i komfortowy wózek obfite siedzisko i adekwatny rozstaw kół, polepszają jego stabilność i manewrowanie podczas prowadzenia.Wózek zaprojektowany pozostał z trosceą o każdy szczegół. Klasyczny, a zarazem wyjątkowy design pozwoli wyróżnić wózek od innych, nie tylko jest wygodny zapewniający bezpieczeństwo, ale tez nieszablonowy przykuwający wzrok, swój wisus zagwarantuje nie tylko przez zastosowanie najwyższej jakości tworzyw także dzięki innowacyjnym rozwiązaniami projektantów i inżynierów. Zbędne części pozostały wy eliminowane, żeby zapewnić lekką konstrukcję i nieskomplikowane stosowanie wózka.duża budka zapewni Twojemu dziecku dużą swobodę oraz komfort podróżowania, przedłużony daszek wyposażony w otwory wentylacyjne pozwoli zabezpieczyć Twojego malucha przed nadmiernymi promieniami słońca i przed wiatrem albo deszczem. Dla bezpieczeństwa i poprawy wygody dziecka pozostał wykorzystany 5 punktowego pas bezpieczeństwa już, nie musisz martwic się o wypadnięcie dziecka z wózka. Wózek spełnia najsurowsze Europejskie normy, certyfikat: EN 1888:2012 Waga Wózka: 8kg rozmiary wózka: Rozłożony: Wysokość: 105 cmDługość: 48 cmSzerokość: 79/82 cm Złożony: Wysokość: 35 cmDługość: 33 cmSzerokość: 108 cm

499 PLN
Foppapedretti Foppapedretti Suszarka na pranie peter panni - canaletto anodowane aluminium (8013440157304)
25 reviews

Coraz częściej sprzęty gospodarstwa domowego zniewalają nas nie tylko swoją funkcjonalnościątakże designem. Na wyróżnienie zasługuję tutaj suszarka na pranie Peter Panni - Canaletto Anodowane Aluminium producenta Foppapedretti. Składana drewniana suszarka na pranie Peter Panni - Canaletto Anodowane Aluminium nadaję się wspaniale do wielkich prześcieradeł, obrusów czy zasłon. W dodatku jeżeli posiadamy obfite ubrania nie stanowi to problemu, iż rozwiesimy je na środkowej części suszarki. Atutem tego modelu jest także regulacja półek i wysokości, w zależności od ilości prania. Lecz suszarka na pranie tak naprawdę zajmuje po złożeniu jedyne 18 cm więc jest nieskomplikowana do przechowywania. Mocna rama stworzona jest z drewna bukowego,równocześnie lekka dzięki elementom wytwarzanym z białego aluminium. Przemieszczanie suszarki jest niesamowicie proste, dzięki ergonomicznym, nierysującym powierzchni kółkom. Mocne strony suszarki: Możliwość dobrania półek w zależności od ilości i typu praniaCo najmniej 25 miejsca do zawieszenia prania, w tym w dodatku możliwość zawieszenia obszernych i nieporęcznych rzeczy,Po złożeniu zajmie nam nie więcej aniżeli 18 cm.Łatwe przemieszczanie dzięki ergonomicznym, nierysującym powierzchni kółkom. Rozmiary rozłożonej suszarki: 174cm x 56cm x 172cm rozmiary złożonej suszarki: 174cm x 56cm x 18cm Waga: 7.8 kg

1090 PLN
Foppapedretti Suszarka na pranie peter panni - natural anodowane aluminium marki Foppapedretti
25 reviews

Coraz częściej sprzęty gospodarstwa domowego olśniewają nas nie tylko swoją funkcjonalnościąponadto designem. Na wyróżnienie zasługuję tutaj suszarka na pranie Peter Panni - Natural Anodowane Aluminium marki Foppapedretti. Składana drewniana suszarka na pranie Peter Panni - Natural Anodowane Aluminium nadaję się znakomicie do znacznych prześcieradeł, obrusów czy zasłon. Na dodatek jeżeli posiadamy znaczne ubrania nie stanowi to problemu, iż rozwiesimy je na środkowej części suszarki. Atutem tego modelu jest także regulacja półek i wysokości, w zależności od ilości prania. Lecz suszarka na pranie tak naprawdę zajmuje po złożeniu jedyne 18 cm więc jest prosta do przechowywania. Konkretna rama wykonana jest z drewna bukowego,równocześnie lekka dzięki elementom wytworzonym z białego aluminium. Przemieszczanie suszarki jest niesamowicie proste, dzięki ergonomicznym, nierysującym powierzchni kółkom. Zalety suszarki: Możliwość przypasowania półek w zależności od ilości i rodzaju praniaCo najmniej 25 miejsca do zawieszenia prania, w tym też możliwość zawieszenia znacznych i nieporęcznych rzeczy,Po złożeniu zajmie nam nie więcej aniżeli 18 cm.Łatwe przemieszczanie dzięki funkcjonalnym, nierysującym powierzchni kółkom. Rozmiary rozłożonej suszarki: 174cm x 56cm x 172cm rozmiary złożonej suszarki: 174cm x 56cm x 18cm Waga: 7.8 kg

1090 PLN
Foppapedretti Foppapedretti Suszarka na pranie ciak - biała z drewnianą ramą (8013440157151)
25 reviews

Suszarka na pranie Foppapedretti Ciak - Biała z drewnianą ramą Oto jeden z bardziej kompaktowych produktów przystępnych na rynku. Innowacyjna suszarka na pranie Foppapedretti Ciak - Biała z drewnianymi elementami perfekcyjnie spełni oczekiwania w przestrzeni mieszkania, ponieważ nie zajmuje zbyt niemało miejsce. Równocześnie jest ona nad wyraz ciekawa optycznie, co stanowi uzupełniającą zaletę.Ta stabilna konstrukcja udostępnia aż 14 metrów do rozwieszenia prania, dlatego jest korzystnym wyborem nawet dla wielodzietnych rodzin. Suszarka na pranie Foppapedretti Ciak to model składany, który może zajmować nawet do 11 cm szerokości. Warto przyjrzeć się konkretnej ramie stworzonej z drewna bukowego. Ten unikalny minimalistyczniec zagwarantuje , a także wpływa na lekką wagę produktu. W tej odsłonie model jest przystępny w błyskotliwym połączeniu drewna z bielą metalowych prętów.niebanalny design suszarki powoduje,z łatwością można ją scalić do konkretnego aranżacji wnętrza. Towar wyjątkowo konkretną konstrukcję,równocześnie jest lekki i komfortowy w obsłudze. Z powodzeniem można na nim wieszać nie tylko bieliznę, lecz także inne części codziennej garderoby.Suszarka Foppapedretti Ciak pozwala nam na rozmieszczenie około 14 metrów prania na metalowych prętach. Po złożeniu suszarka zajmuje zaledwie 11 cm szerokości.Rama stworzona z drewna bukowego jest wytrzymała, a zarazem lekka.Suszarka Ciak dostępna jest w przeróżnych wariantach kolorystycznych: biały / naturalny, biały / orzech włoski, biały, biały / canaletto.mocne strony suszarki Ciak: Złożona zajmuje zaledwie 11 cm, solidna, a jednocześnie lekka rama. Rozmiary rozłożonej suszarki: 90 x 55 x 130 cmWymiary złożonej suszarki: 122 x 55 x 11 cmWaga: 3.8kg

429 PLN
Foppapedretti Suszarka na pranie Foppapedretti Allungo - Orzech włoski (8013440105565)
25 reviews

Suszarka do prania Foppapedretti Allungo Orzech włoski Profesjonalna Suszarka na pranie Foppapedretti Allungo - Orzech włoski doskonale spełni oczekiwania równocześnie w mieszkaniach, jak i w pokaźniejszych hotelach czy pensjonatach.

Z jej pomocą można za jednym razem wysuszyć dużą liczba prania, w zależności od jednostkowych potrzeb. Artykuł pozostał zaprojektowany z myślą o wygodzie konsumenta. Suszarkę można łatwo rozłożyć i zbratać jej wymiar do ilości wypranych ubrań.

Ten model idealnie spełni oczekiwania zarówno w przypadku odzieży, jak i pod kątem suszenia obrusów, pościeli czy bielizny. Boczne skrzydła otwierają się niezależnie, co na dodatek gwarantuje bieliźniarce wielofunkcyjny charakter.

Dzięki obszernej powierzchni do wieszania prania można rozwiesić ubrania w taki sposób, by ich prasowanie było mniej kłopotliwe. Prezentowana suszarka na pranie Foppapedretti Allungo została wyekwipowana w sześć skrętnych kółek, dlatego z łatwością można ją przestawiać w dowolne miejsce, w zależności od aktualnych pragnień.

Warto zaznaczyć, że kółka nie pozostawiają na podłodze nieestetycznych śladów, choćby przy częstym przesuwaniu. Suszarka jest godna uwagi także ze względu na bardzo wytworny design. Złożony produkt zajmuje tylko 19 cm, co w dodatku usprawnia jego przechowywanie.

Rozsuwana suszarka na pranie w konkretnej drewnianej ramie. Rozwieszanie nigdy nie było tak proste. Z suszarką Foppapedretti Allungo rozwiesisz pranie adekwatnie, oszczędzając czas i wysiłek związany z prasowaniem.

obszerny potencjał, śladowe rozmiary. Suszarkę Foppapedretti Allungo rozkładasz w zależności od ilości prania, które ma być rozwieszone. Skrzydła boczne są otwierane osobno. Po złożeniu suszarka zajmuje tylko 19 cm, zaś po rozłożeniu proponuje 30 m drutu do rozwieszenia prania.

6 skrętnych kółek ułatwia przestawianie suszarki. Suszarka na pranie Foppapedretti Allungo jest wyśmienita do suszenia równocześnie bielizny jak i pościeli oraz obrusów. Rozmiary po rozłożeniu: 128 x 54 x 300 cm wymiary po złożeniu: 128 x 54 x 19 cm Waga: 25 kg

1590 PLN