A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined property: stdClass::$_metadata

Filename: controllers/Search.php

Line Number: 112

Backtrace:

File: /home/mamalab/domains/cenolap.pl/public_html/application/controllers/Search.php
Line: 112
Function: _error_handler

File: /home/mamalab/domains/cenolap.pl/public_html/index.php
Line: 316
Function: require_once

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property of non-object

Filename: controllers/Search.php

Line Number: 112

Backtrace:

File: /home/mamalab/domains/cenolap.pl/public_html/application/controllers/Search.php
Line: 112
Function: _error_handler

File: /home/mamalab/domains/cenolap.pl/public_html/index.php
Line: 316
Function: require_once

elitum - w sklepach internetowych wg Cenołap
Nic nie znaleźliśmy. Spróbuj inaczej zadać zapytanie.
ORGANON N.V. MULTILOAD CU 375 Wkładka domaciczna 1 szt.
25 reviewsSKUTECZNOŚĆ DZIAŁANIA:


Roczny wskaźnik efektywności antykoncepcyjnej wkładki Cu 375 to mniej aniżeli jeden na 100, w zakresie zakładanych i wstrzykiwanych środków antykoncepcyjnych i chirurgicznej sterylizacji. Stosując wkładkę CU 375 ryzyko ciąży pozamacicznej jest najmniejsze i wynosi 0,25 - 0 na 1000 kobiet rocznie.


atuty:


nie wymaga codziennej uwagi
natychmiastowa skuteczność
długa używalność
komfortowa
98% - 99% skuteczności
potwierdzone bezpieczeństwo wykorzystywania
realna do użytkowania poprzez kobiety karmiące piersią
płodność powracająca natychmiast po wyjęciu wkładki w środkumacicznej
nie gromadzi hormonów
może być używana przez kobiety, które nie mogą stosować pigułek antykoncepcyjnych zawierających estrogenyOKRES efektywnOŚCI:


Skuteczność antykoncepcyjna zwartego w wkładce we wnętrzumacicznej Cu 375 ładunku miedzi wynosi 5 lat.


MOMENT ZAŁOŻENIA:


Wkładka w środkumaciczna Cu 375 może być założona w jakimkolwiek czasie w ciągu cyklu menstruacyjnego, pod warunkiem, iż kobieta nie jest w ciąży i stale stosowała sprawne środki antykoncepcyjne od ostatniej menstruacji. Wielu lekarzy preferuje zakładanie wkładki w środkumacicznej w ciągu siedmiu dni od rozpoczęcia menstruacji ponieważ wówczas szyjka macicy jest trochę bardziej rozszerzona ułatwiając tym samym założenie wkładki a ciąża jest szczególnie mało prawdopodobna. Ponad to, zakładanie wkładki w tym czasie może powodować mniejszy dyskomfort, mniejsze skurcze oraz plamienie u pacjentki. Wkładka w środkumaciczna Cu 375 może być założona już po pierwszym trymestrze od poronienia bez komplikacji albo wywołanej aborcji. Osoba zakładająca powinna przeprowadzić stosowny wywiad, a także badanie pod kątem obecności chorób przenoszonych drogą płciową.


POWSZECHNOŚĆ użytkowanIA:


Na całym świecie wkładka wewnątrzmaciczna jest najmocniej powszechnie stosowanym odwracalnym środkiem antykoncepcyjnym. Użytkowanie wkładki w środkumacicznej jest zróżnicowane w zależności od kraju odzwierciedlając różnice kulturowe, przystępność, wybór środków antykoncepcyjnych, stosunek i znajomość osób zakładających, a także cele kobiet. W Skandynawii, 20 do 40 % osób stosujących środki antykoncepcyjne używa wkładek w środkumacicznych, a z kolei w Chinach wkładki we wnętrzumaciczne stosuje 60 milionów kobiet.


POWRÓT PŁODNOŚCI:


Efekt antykoncepcji oferowany poprzez wkładkę wewnątrzmaciczną Cu 375 jest odwracalny po jej usunięciu. Wskaźnik zajścia w ciążę po usunięciu wkładki w celu planowanej ciąży jest normalny, a długość używania wkładki nie wpływa na wskaźnik skutecznej zaplanowanej ciąży. Wkładki w środkumaciczne pokryte miedzią mogą zmienić kolorówę w sterylnym opakowaniu, lecz nie jest to powodem do niepokoju. Miedź matowieje, ponieważ powietrze przechodzi poprzez sterylne opakowanie wkładki we wnętrzumacicznej powodując tworzenie się na powierzchni powłoki tlenkowej lub siarczkowej. Opakowanie wkładki wewnątrzmacicznej musi być przepuszczalne, by móc sterylizować wkładkę. Jeżeli opakowanie nie jest uszkodzone a data ważności nie upłynęła, wówczas wkładka we wnętrzumaciczna pozostaje sterylna nawet jeśli miedź na wkładce pokryta jest nalotem. Badania laboratoryjne pokazują, że zmatowienie nie wpływa na bezpieczeństwo ani wydajność wkładki we wnętrzumacicznej.


cechy:


Boczne ramiona wkładki Cu375 są sprężyste i ukształtowane w taki sposób,precyzyjnie przylegać do dna macicy, jednocześnie nie wywołując rozciągania jamy macicy albo nie dotykać.
Stosując wkładkę Cu 375 stopień ciąży pozamacicznej jest najmniejszy ze wszystkich innych wykorzystywanych wkładek w środkumacicznych i wynosi 0.25-0 na 1000 pań rocznie.
Wkładka wewnątrzmaciczna Cu 375 jest szczególnie komfortowym, w 98 -99% wydajnym, potwierdzonym jako bezpieczny i łatwo odwracalnym środkiem antykoncepcyjnym, który może być używany aż do 5 lat lub usuniętym w każdym momencie. Ponieważ powyższa wkładka maciczna nie mieści hormonów, nie występują żadne skutki uboczne wynikające ze stosowania hormonów.
Wkładka w środkumaciczna Cu 375 jest zalecana dla kobiet, które posiadają co najmniej jedno dziecko (ciążą rozciąga macicę i tym samym ogranicza ryzyko wydalenia wkładki), żyją w monogamicznym związku i nie miały zapalenia macicy lub nie mogą stosować antykoncepcji hormonalnej.


wymiar: uniwersalny
rozmiary: szer. 18 mm, dł. 36 mm
Termin Ważności: 5 lat od daty produkcji
Okres antykoncepcji: 5 lat (okres sugerowany)


Multiload zbudowana jest z polietylenu z drutem miedzianym nawiniętym wokół trzonu. Giętkie ramiona boczne gwarantują wysokie położenie wkładki w dnie macicy.

Model Cu 375

modna wkładka we wnętrzumaciczna,

szybka i przystępna aplikacja,


Informacja dodatkowa:

Ten towar wysyłamy jedynie za pośrednictwem kuriera GLS

79 PLN
Hobot Hobot 188 robot do mycia okien + 12 ściereczek + profesjonalny płyn gratis! sprawdź naszą ofertę! (4716873840051)
25 reviews

Hobot 188 Robot do mycia okien + 12 ŚCIERECZEK

UWAGA: jedynie u nas profesjonalny płyn GRATIS!

stylowy, solidny i lekki, robot czyszczący szkło HOBOT oblicza ścieżkę czyszczenia, czujnikami wyłapuje krawędzie okna i czyści je całe automatycznie. Pasuje do okien podwójnych, wystawowych, sklepowych itp.

HOBOT 188 czyści wspaniale:

- Szkło, okna o każdej grubości
- Drzwi szklane, okna sklepowe
- Lustra
- Stoły szklane
- Szklane kabiny prysznicowe, kafelki

O PRODUKCIE

producent HOBOT Technology Inc. Założona została w czerwcu 2010 poprzez ludzi specjalizujących się w napędach optycznych serwo, kanałach informacji, aparatach cyfrowych, smartfonach i cyfrowej konsumenckiej technologii użytkowej zaimplementowanej w Windows/Linux. Skupiamy się na rozwoju automatycznych robotów do czyszczenia szyb. Opracowaliśmy cieszącą się sukcesem pierwszą generację towaru WINBOT-68, jak i drugą generację HOBOT-168. Roboty te wygrały złoty medal na IENA w Norymberdze, niemieckiej wystawie wynalazków.

Robot czyszczący HOBO 188 wyjątkowo potężny procesor do obliczania ścieżki czyszczenia i wykrywania krawędzi okien przy pomocy czujników, zezwalając na samoczynne wyczyszczenie całego okna. HOBOT pozostaje na szybie dzięki zastosowanemu silnemu silniczkowi ssącemu, zaś oba kółka czyszczące pokryte materiałem z mikro fibry obracają się czyszcząc okno. W razie braku zewnętrznego zasilania, system przerzuci się na baterię zapasową.

technika nienaturalnej inteligencji

 • pasuje do szyb o grubości choćby ponad 3mm
 • Czyszczenie jednostronne
 • 3 tryby pracy samoczynnej
 • Zapasowa bateria UPS
 • automatyczne wykrywanie krawędzi okien i stołów
 • Materiał czyszczący z mikro fibry

Robot do mycia ikienHOBOT 188 został zaprojektowany specjalnie z myślą o grubym szkle. Dzięki swej jednostronnej budowie, HOBOT 188 jest w stanie wyczyścić każdej grubości okno, szybę wystawową, lustro albo szklany stół. Twoje okna będą aż błyszczeć.

HOBOT ma dwa specjalne kółka czyszczące, które bez trudu mogą poruszać się po powierzchni okna. Każda część okna zostaje wyczyszczona dwukrotnie.

technika nienaturalnEJ INTELIGENCJI

HOBOT 188 ma silny procesor obliczający ścieżkę czyszczenia, zezwalający czujnikom na wykrywanie krawędzi okna i samoczynnie czyszczący całe okno. Działa w pozycji poziomej i pionowej. Tryb automatyczny zagwarantuje, iż HOBOT wyczyści całą powierzchnię okna dzięki algorytmowi wykrywania krawędzi korzystającemu z zastrzeżonej komputerowej logiki planowania ścieżki.

CZYSZCZENIE JEDNOSTRONNE

HOBOT 188pozostaje na oknie dzięki zaimplementowanemu silnemu silniczkowi ssącemu i dwóm kółkom czyszczącym z materiałem z mikro fibry, które obracają się czyszcząc okno.

komfortowY I przyjaznY DLA ŚRODOWISKA

HOBOT 188 posiada z materiału z mikro fibry, który można z łatwością wymienić i wymyć do ponownego wykorzystania.

MATERIAŁ Z MIKRO FIBRY

HOBOT ma dwa specjalne kółka czyszczące, które bez trudu mogą poruszać się po powierzchni okna, a choćby po ścianie. On obu tych kółkach znajduje się z łatwością wymienny materiał z mikro fibry. Pozwala on na sprawne czyszczenia szkła.

produktywnY I BEZPIECZNY

HOBOT 188 jest robotem do czyszczenia szkła z zaimplementowanym silnikiem próżniowym zdolnym do zasysania powietrza i utrzymywania urządzenia na szybie. Wbudowany UPS (Uninterrupted Power System - System Zasilania nieprzerwanego) uniemożliwia upadaniu robota z powierzchni szyby choćby przy braku zewnętrznego zasilania.

OPAKOWANIE gromadzi
 • 1x Robot czyszczący szyby HOBOT 188
 • 1x Pilot
 • 12x Specjalnych ściereczek z mikrofibry
 • 2x Pierścienie czyszczące
 • 1x Linkę zabezpieczającą
 • 1x Zasilacz, przewód DC, przewód AC 4m
 • 1x Instrukcję w języku polskim
 • 1x Polska Karta Gwarancyjna
 • UWAGA: wyłącznie u nas mistrzowski płyn GRATIS!
SPECYFIKACJA HOBOT

JAK TO DZIAŁA?

Robot czyszczący szkło HOBOT jest oryginalnym nowym robotem do czyszczenia okien, tak od zewnątrz, jak i od w środku. Urządzenie pozostaje na szybkie dzięki zaimplementowanemu silniczkowi ssącemu, zaś obie strony wirują czyszcząc okno. HOBOT porusza się przy pomocy niewielkich ruchów, co pozwala na dokładne wyczyszczenie całego okna. Dzięki swej„jednostronnej budowie", HOBOT jest w stanie wyczyścić każdej grubości okno, okno podwójne, szybę wystawową, sklepową, lustro, stoły, kafelki itp. Robot jest lekki i nieskomplikowany do uruchomienia, starczy przyłożyć go do szyby i włączyć. Po zakończeniu czyszczenia, HOBOT zatrzymuje się samoczynnie. HOBOT pasuje do wszelkich rodzajów okien, zaś jego niezależne działanie sprawia,należycie sprawuje się także na znacznych szybach sklepów i placówek biznesowych. HOBOT często znajduje zastosowanie przy czyszczeniu okien w oranżeriach.

Łatwo wymienny materiał z mikro fibry znajduje się na dwóch kółkach czyszczących. Materiał ten zezwala na skuteczne czyszczenie. Tryb samoczynny gwarantuje, że HOBOT wyczyści całą powierzchnię okna dzięki algorytmowi wykrywania krawędzikorzystającemu z zastrzeżonej komputerowej logiki planowania ścieżki. Robot ten może pracować w trybie automatycznym albo manualnym, korzystającym z poleceń pilota. HOBOT korzysta z technice sztucznej inteligencji, która wykorzystuje silny procesor obliczający ścieżkę czyszczenia, pozwalający czujnikom na wykrywanie krawędzi okna i automatycznie czyszczący całe okno.
Pamiętaj, iż przed zakupem urządzenia masz możliwość wypożyczenia i przetestowania dowolnego urządzenia u siebie w domu. Skorzystaj z usług naszej wypożyczalni i miej pewność, iż dokonasz najlepszego wyboru.

1099 PLN
Samsung Samsung Galaxy S7 32GB SM-G930
25 reviews

 • cechy uzupełniające: auto focuss-voiceWi-Fi direct
 • właściwości uzupełniające: Wi-Fi directs-voiceauto focus
 • cechy dopełniające: s-voiceWi-Fi directauto focus
 • cechy uzupełniające: auto focusWi-Fi directs-voice
 • parametry dopełniające: s-voiceauto focusWi-Fi direct
 • parametry dodatkowe: Wi-Fi directauto focuss-voice
 • Czas pracy: transmisja 3G do 11h, transmisja LTE do 13h, transmisja Wi-Fi do 15h, odtwarzanie video do 15h, słuchanie muzyki do 45h, rozmowa 3G WCDMA do 22h
 • Częstotliwości: 8002100260085090018001900 Hz
 • Częstotliwości: 850, 900, 1800, 1900, 800, 2100, 2600 MHz
 • Częstotliwości: 8501900180090026008002100 MHz
 • Częstotliwości: 1900900180085026008002100 MHz
 • Częstotliwości: 1800190090085021002600800 MHz
 • Częstotliwości: 8509001800190080021002600 MHz
 • Częstotliwości: 8001900180026002100850900 MHz
 • Częstotliwości: 1900900800260021001800850 MHz
 • Częstotliwości: 9001900180085026002100800 MHz
 • Częstotliwości: 1900800260018002100900850 MHz
 • Częstotliwości: 1900900850180021008002600 MHz
 • Częstotliwości: 9001800190085026008002100 MHz
 • Częstotliwości: 8501900900180080021002600 MHz
 • Częstotliwości: 8501900180090021002600800 MHz
 • Częstotliwości: 1800900850190080021002600 MHz
 • Częstotliwości: 1800190090085080021002600 MHz
 • Częstotliwości: 1900900260018008502100800 MHz
 • Częstotliwości: 2600800210085019009001800 MHz
 • Częstotliwości: 1800190085090021008002600 MHz
 • Częstotliwości: 1800190085090080026002100 MHz
 • Częstotliwości: 1900850900180026002100800 MHz
 • Częstotliwości: 2100260080090085019001800 MHz
 • Częstotliwości: 2100800260090085018001900 MHz
 • Częstotliwości: 1900180090080026002100850 MHz
 • Częstotliwości: 2100800260018001900850900 MHz
 • Częstotliwości: 9008501800210019008002600 MHz
 • Częstotliwości: 2100800260085090019001800 MHz
 • Częstotliwość: 2300 Hz
 • Częstotliwość: 2300 MHz
 • Czujniki: akcelerometrbarometrczujnik geometrycznyczujnik RGBczujnik zbliżeniowyczytnik linii papilarnychmagnetometrpulsometrżyroskop
 • Czujniki: sensor geometrycznyakcelerometrbarometrczujnik RGBmagnetometrczujnik zbliżeniowyczytnik linii papilarnychżyroskoppulsometr
 • Czujniki: czytnik linii papilarnychakcelerometrbarometrczujnik geometrycznypulsometrczujnik RGBczujnik zbliżeniowymagnetometrżyroskop
 • Czujniki: czytnik linii papilarnychczujnik geometrycznyakcelerometrczujnik RGBbarometrżyroskopmagnetometrpulsometrczujnik zbliżeniowy
 • Czujniki: akcelerometrczujnik zbliżeniowyżyroskopmagnetometrczujnik geometrycznyczytnik linii papilarnychpulsometrbarometrczujnik RGB
 • Czujniki: czujnik zbliżeniowyczujnik geometrycznyakcelerometrżyroskopmagnetometrbarometrczytnik linii papilarnychpulsometrczujnik RGB
 • Czujniki: barometrczujnik geometrycznyczytnik linii papilarnychczujnik RGBczujnik zbliżeniowypulsometrmagnetometrżyroskopakcelerometr
 • Czujniki: detektor RGBczytnik linii papilarnychpulsometrmagnetometrżyroskopakcelerometrczujnik geometrycznybarometrczujnik zbliżeniowy
 • Czujniki: akcelerometrbarometrczujnik RGBżyroskoppulsometrczujnik geometrycznyczytnik linii papilarnychczujnik zbliżeniowymagnetometr
 • Czujniki: akcelerometrpulsometrczujnik RGBmagnetometrżyroskopczujnik geometrycznyczytnik linii papilarnychczujnik zbliżeniowybarometr
 • Czujniki: czujnik geometrycznyżyroskopbarometrakcelerometrczujnik zbliżeniowymagnetometrczujnik RGBczytnik linii papilarnychpulsometr
 • Czujniki: czytnik linii papilarnychczujnik geometrycznyczujnik zbliżeniowymagnetometrczujnik RGBakcelerometrbarometrpulsometrżyroskop
 • Czujniki: detektor geometrycznymagnetometrbarometrakcelerometrczujnik RGBczujnik zbliżeniowyczytnik linii papilarnychżyroskoppulsometr
 • Czujniki: detektor geometrycznyczujnik RGBpulsometrżyroskopakcelerometrczujnik zbliżeniowybarometrczytnik linii papilarnychmagnetometr
 • Czujniki: akcelerometrczujnik RGBbarometrczytnik linii papilarnychczujnik zbliżeniowypulsometrczujnik geometrycznymagnetometrżyroskop
 • Czujniki: barometrczujnik zbliżeniowyczytnik linii papilarnychakcelerometrczujnik geometrycznyczujnik RGBmagnetometrpulsometrżyroskop
 • Czujniki: barometrmagnetometrakcelerometrczujnik geometrycznyczujnik RGBczujnik zbliżeniowyżyroskopczytnik linii papilarnychpulsometr
 • Czujniki: sensor zbliżeniowybarometrakcelerometrczujnik RGBpulsometrczytnik linii papilarnychmagnetometrczujnik geometrycznyżyroskop
 • Czujniki: czujka geometrycznymagnetometrakcelerometrczujnik zbliżeniowybarometrpulsometrczytnik linii papilarnychczujnik RGBżyroskop
 • Czujniki: akcelerometrpulsometrżyroskopbarometrczujnik zbliżeniowyczytnik linii papilarnychmagnetometrczujnik geometrycznyczujnik RGB
 • Czujniki: akcelerometrbarometrczujnik RGBmagnetometrczytnik linii papilarnychczujnik zbliżeniowyczujnik geometrycznypulsometrżyroskop
 • Czujniki: akcelerometrżyroskopmagnetometrczujnik geometrycznyczytnik linii papilarnychczujnik RGBczujnik zbliżeniowypulsometrbarometr
 • Czujniki: sensor geometrycznyakcelerometrczytnik linii papilarnychpulsometrżyroskopczujnik RGBbarometrmagnetometrczujnik zbliżeniowy
 • Czujniki: detektor RGBżyroskopczujnik geometrycznyczytnik linii papilarnychczujnik zbliżeniowymagnetometrbarometrakcelerometrpulsometr
 • Czujniki: czujka RGBakcelerometrbarometrczytnik linii papilarnychmagnetometrczujnik zbliżeniowyczujnik geometrycznyżyroskoppulsometr
 • Czujniki: czujka zbliżeniowypulsometrczytnik linii papilarnychmagnetometrakcelerometrżyroskopczujnik geometrycznyczujnik RGBbarometr
 • Czujniki: barometrakcelerometrczujnik RGBmagnetometrczujnik geometrycznyczytnik linii papilarnychpulsometrżyroskopczujnik zbliżeniowy
 • Czujniki: czujka geometrycznymagnetometrczujnik RGBżyroskopbarometrakcelerometrpulsometrczytnik linii papilarnychczujnik zbliżeniowy
 • Czytnik kart pamięci: microSD
 • Grubość: 7,9 mm
 • Grubość: 7,9 m
 • liczba kart SIM: 1 szt.
 • ilość rdzeni: 8
 • ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie: 20 szt.
 • Klawiatura: false
 • Kod Producenta: SM-G930FZDAXEO
 • Kod producenta: SM-G930FZDAXEO
 • Kolor: złoty
 • Lokalizacja: BeidouGPSGlonass
 • Lokalizacja: GPSBeidouGlonass
 • Lokalizacja: GPSGlonassBeidou
 • Lokalizacja: GlonassGPSBeidou
 • Lokalizacja: BeidouGlonassGPS
 • Lokalizacja: GlonassBeidouGPS
 • Maksymalna objętość karty: 200 B
 • Maksymalna pojemność karty: 200 GB
 • Multi-touch: true
 • Obsługiwane pliki audio: 3GAAACAMRAWBFLACIMYM4AMIDMIDIMP3MXMFOGAOGGOTARTTTLRTXWAVWMAXMF
 • Obsługiwane pliki audio: MIDIFLACM4AOGGRTXMP3MIDMXMFAACWMAIMYAWBAMRXMFOGARTTTLOTA3GAWAV
 • Obsługiwane pliki audio: FLACOGAIMYM4AMIDMIDIMP3MXMFRTXOTAAACWMAOGGAWB3GAWAVAMRXMFRTTTL
 • Obsługiwane pliki audio: MP3M4A3GAAACOGGOGAWAVWMAAMRAWBFLACMIDMIDIXMFMXMFIMYRTTTLRTXOTA
 • Obsługiwane pliki audio: OGAAACWMAAMRXMFFLACIMYMIDIM4AMP3MIDAWB3GAWAVRTTTLOGGOTARTXMXMF
 • Obsługiwane pliki audio: MP3FLACOGAOTAAACWMAOGG3GAWAVRTTTLRTXAWBAMRXMFM4AMIDIMIDIMYMXMF
 • Obsługiwane pliki audio: M4AOTAWAVAWBMP3IMY3GAXMFRTTTLWMAAACMIDIAMRRTXOGGOGAFLACMXMFMID
 • Obsługiwane pliki audio: OTAMXMF3GAWAVAACWMAFLACOGARTTTLMP3OGGMIDIM4AIMYMIDRTXAWBAMRXMF
 • Obsługiwane pliki audio: IMYM4AFLACMXMFAMR3GAAACXMFWAVOTARTXWMAAWBMP3OGGRTTTLMIDIOGAMID
 • Obsługiwane pliki audio: IMYM4AMIDMIDIMP3RTTTLAWBOTAOGAMXMFRTXAMRXMFAACWMAFLAC3GAWAVOGG
 • Obsługiwane pliki audio: MIDIOGGMP3RTTTLOTAMIDM4AAMRXMFIMYAWBFLACAACWMARTX3GAWAVOGAMXMF
 • Obsługiwane pliki audio: OGAFLACMXMFWAVAWBAACMIDIMP3IMY3GAXMFM4AOTARTTTLOGGMIDRTXWMAAMR
 • Obsługiwane pliki audio: MIDMXMFIMYAACWMAOGAFLACAWBMIDIMP3OTAOGGRTXM4AAMRXMFRTTTL3GAWAV
 • Obsługiwane pliki audio: FLACM4AOGGRTXMIDIMIDMP3MXMFOGAOTAAWBRTTTLAACWMAAMRXMF3GAWAVIMY
 • Obsługiwane pliki audio: OGAMIDIMXMFOGGMP3IMYMIDRTXM4AFLACOTAAWB3GAWAVAACWMAAMRXMFRTTTL
 • Obsługiwane pliki audio: M4AMIDMP3MXMFMIDIOGAOGGOTARTTTLIMYRTXAACWMAAWBFLACAMRXMF3GAWAV
 • Obsługiwane pliki audio: FLACM4AIMYMIDIAWBOGAMIDMXMFMP3OGGOTAAACWMARTTTLAMRXMF3GAWAVRTX
 • Obsługiwane pliki audio: AMRXMFIMYMIDIOTAMP3RTTTLMXMF3GAWAVM4AMIDFLACAWBAACWMAOGARTXOGG
 • Obsługiwane pliki audio: M4A3GAWAVMP3AMRXMFMIDOGAOTAMXMFMIDIOGGIMYAWBFLACAACWMARTXRTTTL
 • Obsługiwane pliki audio: M4A3GAMIDIMYWAVMP3MXMFMIDIOGGOGAFLACAWBAACOTAWMARTXAMRXMFRTTTL
 • Obsługiwane pliki audio: AMRAWBAACIMYM4AMIDIMP3RTXOTAOGAXMFRTTTLWMAMIDFLAC3GAWAVOGGMXMF
 • Obsługiwane pliki audio: RTXAWBAACWMAAMRXMFFLACM4AOGGRTTTLOGAMIDIMP3MXMFOTAMIDIMY3GAWAV
 • Obsługiwane pliki audio: MP3RTTTLMXMFOGAOGGMIDMIDIIMYAMRAACWMAXMFAWBFLACM4AOTA3GAWAVRTX
 • Obsługiwane pliki audio: MIDMP3M4AOGGFLACIMYMIDIOGAOTAAACWMARTXRTTTLAMRXMF3GAWAVAWBMXMF
 • Obsługiwane pliki audio: AACWMAMP3MIDM4AFLACMIDIIMYMXMFOGGOGA3GAWAVRTTTLOTARTXAMRXMFAWB
 • Obsługiwane pliki audio: IMYFLACM4AAWBMIDMP3OTA3GARTTTLWAVAMRXMFRTXAACWMAMXMFOGAOGGMIDI
 • Obsługiwane pliki audio: MIDIOGGM4AOGAMP3MXMFMIDOTAAWBRTXRTTTLAMRXMFAACWMAFLAC3GAWAVIMY
 • Obsługiwane pliki audio: OTAMP3M4A3GAAACOGGOGAWAVWMAAMRAWBFLACMIDMIDIXMFMXMFIMYRTTTLRTX
 • Obsługiwane pliki audio: MXMFAACWMAAMRXMFAWB3GARTXWAVFLACIMYMIDM4AMP3OTAOGAOGGMIDIRTTTL
 • Obsługiwane pliki video: WMV3GP3G2ASFWEBMM4VMKVAVIFLVMP4
 • Obsługiwane pliki wideo: FLVWMV3GP3G2AVIMP4M4VMKVASFWEBM
 • Obsługiwane pliki wideo: ASFMKV3G2M4VFLVAVIMP43GPWEBMWMV
 • Obsługiwane pliki video: AVI3GP3G2ASFFLVMKVM4VWEBMMP4WMV
 • Obsługiwane pliki wideo: 3GPAVI3G2MKVASFM4VMP4WEBMWMVFLV
 • Obsługiwane pliki video: 3GPASFAVIWEBMFLVM4VMKV3G2MP4WMV
 • Obsługiwane pliki video: 3G2MP4M4VWEBMWMVASF3GPAVIMKVFLV
 • Obsługiwane pliki wideo: 3G23GPFLVAVIM4VMKVASFMP4WMVWEBM
 • Obsługiwane pliki wideo: 3G2AVI3GPASFFLVM4VMKVMP4WEBMWMV
 • Obsługiwane pliki wideo: 3G23GPAVIFLVASFM4VMKVWEBMMP4WMV
 • Obsługiwane pliki video: 3G2ASFM4V3GPFLVAVIMKVMP4WEBMWMV
 • Obsługiwane pliki video: WEBMASFMP4AVIFLV3G23GPM4VWMVMKV
 • Obsługiwane pliki video: 3GPAVIASFWMVM4VWEBMFLVMKVMP43G2
 • Obsługiwane pliki wideo: 3G2MKVWMVASF3GPAVIFLVM4VWEBMMP4
 • Obsługiwane pliki wideo: M4VASFFLVMKVAVI3GPWEBMWMV3G2MP4
 • Obsługiwane pliki wideo: 3GPFLVM4VASFAVIMP4MKVWMVWEBM3G2
 • Obsługiwane pliki wideo: ASFMKVAVIWEBMMP4M4VFLV3GP3G2WMV
 • Obsługiwane pliki wideo: 3G23GPASFAVIWEBMMP4M4VFLVWMVMKV
 • Obsługiwane pliki video: 3G2FLVASFMKVM4VAVIWMVMP4WEBM3GP
 • Obsługiwane pliki wideo: MP4FLVM4VWEBMAVIMKVASF3G23GPWMV
 • Obsługiwane pliki video: 3GPWEBMWMV3G2M4VASFMKVMP4AVIFLV
 • Obsługiwane pliki video: AVIM4VMP4MKVWEBMWMV3G2ASF3GPFLV
 • Obsługiwane pliki wideo: M4VASF3G2AVI3GPWEBMMKVMP4WMVFLV
 • Obsługiwane pliki video: MP4M4V3GP3G2WMVASFAVIFLVMKVWEBM
 • Obsługiwane pliki wideo: M4V3G23GPASFAVIFLVWMVWEBMMP4MKV
 • Obsługiwane pliki video: ASF3G2MKVWMVAVI3GPFLVM4VWEBMMP4
 • Obsługiwane pliki wideo: 3G2AVI3GPM4VMP4FLVASFMKVWMVWEBM
 • Obsługiwane pliki video: 3G23GPASFAVIFLVM4VMKVMP4WEBMWMV
 • Opis marketingowy: Poznaj smartfon, który wyprzedza swoje czasy. Galaxy S7 to dowód nadzwyczajnego postępu. Odkryj rozwiązania, których nie odnajdziesz w żadnym innym smartfonie.
 • Opis marketingowy: Poznaj smartfon, ktry wyprzedza swoje czasy. Galaxy S7 to dowd wspaniałego postępu. Odkryj rozwiązania, ktrych nie odszukasz w żadnym innym smartfonie.
 • Orientacyjna waga brutto: 436 g
 • Pamięć RAM: 4 MB
 • Pamięć RAM: 4 GB
 • Pamięć RAM: 4 B
 • pojemność baterii: 3000 Ah
 • objętość baterii: 3000 mAh
 • Pozostałe moduły: aparatlampa błyskowa
 • Pozostałe moduły: lampa błyskowaaparat
 • Przekątna wyświetlacza: 5,1 "
 • wariant: Smartphone
 • Rozdzielczość: 2560x1440
 • Rozdzielczość aparatu: 12 Mpix
 • Rozdzielczość przedniego aparatu: 5 Mpix
 • rozmiar karty SIM: nanoSIM
 • kanon 2G: GSM
 • kanon 3G: UMTSWCDMA
 • kanon 3G: WCDMAUMTS
 • standard 4G: LTE
 • standard bluetooth: 4.2
 • Strona www artykułu: http://www.samsung.com/pl/consumer/mobile-devices/smartphones/galaxy-s/galaxy-s7/
 • System operacyjny: Android
 • Szerokość: 69,6 mm
 • Szerokość: 69,6 m
 • wariant baterii: Li-Ion
 • wariant transmisji bezprzewodowej: ANT+Wi-Fi2G3G4Gbluetooth
 • typ transmisji bezprzewodowej: Wi-FiANT+4G2G3Gbluetooth
 • typ transmisji bezprzewodowej: Wi-FiANT+bluetooth2G3G4G
 • wariant transmisji bezprzewodowej: Wi-FiANT+bluetooth4G2G3G
 • rodzaj transmisji bezprzewodowej: Wi-FiANT+bluetooth3G2G4G
 • typ transmisji bezprzewodowej: Wi-FiANT+4Gbluetooth2G3G
 • typ transmisji bezprzewodowej: 2GANT+4GWi-Fi3Gbluetooth
 • rodzaj transmisji bezprzewodowej: ANT+Wi-Fibluetooth4G3G2G
 • rodzaj transmisji bezprzewodowej: 2G3Gbluetooth4GANT+Wi-Fi
 • typ transmisji bezprzewodowej: Wi-Fi3Gbluetooth4GANT+2G
 • typ transmisji bezprzewodowej: 2G3G4GbluetoothWi-FiANT+
 • wariant transmisji bezprzewodowej: Wi-FiANT+3Gbluetooth4G2G
 • rodzaj transmisji bezprzewodowej: 2GANT+Wi-Fi3Gbluetooth4G
 • wariant transmisji bezprzewodowej: Wi-FiANT+bluetooth2G4G3G
 • rodzaj transmisji bezprzewodowej: ANT+Wi-Fibluetooth3G2G4G
 • rodzaj transmisji bezprzewodowej: Wi-FiANT+4G3Gbluetooth2G
 • typ transmisji bezprzewodowej: Wi-FiANT+3G4G2Gbluetooth
 • rodzaj transmisji bezprzewodowej: Wi-FiANT+4Gbluetooth3G2G
 • wariant transmisji bezprzewodowej: ANT+Wi-Fi3Gbluetooth4G2G
 • rodzaj transmisji bezprzewodowej: 2G4Gbluetooth3GWi-FiANT+
 • typ transmisji bezprzewodowej: 3G2G4GbluetoothWi-FiANT+
 • rodzaj transmisji bezprzewodowej: 4G2G3GbluetoothWi-FiANT+
 • rodzaj transmisji bezprzewodowej: bluetooth4G2G3GANT+Wi-Fi
 • typ transmisji bezprzewodowej: Wi-FiANT+bluetooth4G3G2G
 • wariant transmisji bezprzewodowej: 4GbluetoothWi-Fi3G2GANT+
 • rodzaj wyświetlacza: Super Amoled
 • Waga: 152 g
 • wbudowana pamięć dyskowa: 32 GB
 • wbudowana pamięć dyskowa: 32 B
 • Wersja systemu: 6.0
 • Wsparcie dla zegarków: Gear Circle (Manager Support), Gear Fit, Gear1, Gear2, Gear2 Neo, Gear S, Gear S2, Gear VR
 • Wysokość: 142,4 mm
 • Wysokość: 142,4 m

999.99 PLN
ROBOJET Robojet Robot do mycia okien wiso + zamów z dostawą w poniedziałek! + darmowy transport! (5905279253124)
25 reviews

RoboJet Wiso dzięki ruchomej głowicy, turbinie zasysającej oraz wysokiej jakości ściereczkom z mikrofibry gwarantuje błyszcząco czyste powierzchnie beż żadnych smug choćby w trudnodostępnych miejscach. Robot do mycia okien stanowi alternatywę dla konwencjonalnego mycia okien. Wystarczy włączyć urządzenie, aby umyć okna bez żadnego wysiłku. Brak ograniczeń długości pracy umożliwia wyczyszczenie dowolnej wielkości powierzchni, niezależnie od wysokości. Robot wyposażony jest w system asekuracyjny z liną bezpieczeństwa, który pozwala na bezpieczną pracę choćby na znacznych wysokościach. System Zasilania Awaryjnego (UPS), dzięki któremu robot w przypadku braku zasilania utrzyma się na sprzątanej powierzchni. Stworzone podciśnienie w RoboJet Wiso zasysa powietrze i utrzymuje urządzenie na szkle. Mechanizm ten zapewnia jednostajne mocowanie robota na czyszczonej powierzchni i dokładniejsze mycie, dzięki powiększonemu naciskowi ściereczki z mikrofibry. Dodatkowo likwiduje to ryzyko upadku. Progresywne rozwiązanie czyszczenia. Większość sprzętów dostępnych na rynku posiada nieruchome elementy czyszczące powodując,likwidowanie zabrudzeń nie jest aż tak produktywne. Ruchoma głowica imituje ruch ręki jak w trakcie klasycznego czyszczenia szyby zwiększając przy tym efektywność mycia uporczywych zabrudzeń. Powierzchnia jest dodatkowo wypolerowana pozostawiając błyszcząco czyste okna. Robot poradzi sobie z myciem powierzchni bez ram, dzięki czujnikom krawędzi. Czujniki skutecznie wykrywają krawędzie i zapobiegają przekroczeniu granicy czyszczonej powierzchni. Rozwiązanie to sprawdzi się przy myciu np. Kabin prysznicowych, parawanów nawannowych oraz szklanych drzwi i balustrad. Robot posiada wysokiej jakości ściereczki z mikrofibry, dzięki którym czyszczona powierzchnia będzie pozbawiona smug i zarysowań, a na ogół nieskazitelnie czysta. Ściereczki z łatwością się zdejmuje i pierze w pralce i tym samym są wielokrotnego stosowania. RoboJet Wiso dzięki zastosowanej technice jest w stanie wyczyści szklane powierzchnie o różnych rozmiarach, kształtach i na każdej wysokości. Zastosowane algorytmy pozwalają na mu pracę w nieosiągalnych dla człowieka miejscach. Umyje powierzchnie pionowe, pochyłe i poziome, a tym samym robot ma nieograniczony zasięg pracy. Urządzenie zostało wyekwipowane w dodatku w akumulator, który broni je przed upadkiem gdy np. Nastąpi awaria zasilania albo zostanie przypadkowo odłączone od prądu. W takiej sytuacji robot zatrzyma cykl pracy i będzie utrzymywał się na powierzchni jeszcze przez ok. 20 min. W tym czasie robot będzie emitował sygnał dźwiękowy. W sytuacji pracy na wysokościach robot został zaopatrzony w przyssawkę i linę asekuracyjną w dodatku zabezpieczającą urządzenie. Długość kabla wynosi 5,3 m, tym samym może wyczyścić powierzchnie na każdej wysokości.

999 PLN
Xiaomi Xiaomi Mi8
25 reviews

8 Anniversary Flagship Mobile

The world's first dual-frequency gps| snapdragon™845 | AI Variable Gio Di | Infrared Face recognition

 • snapdragon™845 Super Flagship performance processor
 • The world's first dual-frequency GPSUltra-accurate positioning
 • Infrared Face recognitionFull black environment speed unlock
 • Samsung AMOLEDWide gamut, high contrast degree
 • Ultra Light Four surfaceSlim and mellow, comfortable feel
 • Front 20 million"Micro-reshaping" beauty
 • AI variable Gio Di photo12 million + 12 million
 • AI Scene Camera206 Scenes of light effect and recognition in shadow Shed
 • Short Movie ClipsOne-click to generate movie blockbusters
 • 3400mAh BatterySupport qc4+ Quick Charge Agreement *
 • 4G + 4G Dual SIM card double stayHong Kong 4G, mobile internet access unimpeded
 • Multi-functional NFCYour cell phone is your wallet.
Ultra Light Four surface
Thin and rounded, comfortable grip

Four-curved glass fuselage, ultra Light 7 Series Aluminum metal frame, water droplet arc-receiving waist design.

Samsung AMOLED Vivid Transparent 6.21-inch full screen, the fuselage is equivalent to 5.5-inch traditional mobile phone size.
 • High degree of contrast60000:1 (min)
 • Wide Color FieldDci-p3
 • High screen ratio86.68%
 • 18.7:92248x1080 resolution

* The screen is different from the measurement method, the actual results may vary slightly, the data from the Millet laboratory.

The world's first dual-frequency GPS mobile phone
Ultra-precise positioning

Millet 8, the world's first dual-frequency GPS mobile phone, support L1 + L5 dual-frequency positioning, dual-frequency signal work together,
In the complex environment of the city, the accuracy of navigation can be improved effectively.

AI variable Gio Di photo
DxO Ultra-Hundred camera

1.4μm Super Pixel, the night view quality more bright and delicate. The 2PD dual-check coke technology from Monocular cameras can be snapped even at a dark light environment.

SONY IMX363 DxO Ultra-Hundred camera Four-axis optical anti-hand shock 1.4μm Ultra Large Pixel Professional Portrait Double Camera Dual PD double check Coke 12MP+12MP variable Gio Di Hardware multi-frame noise reduction
7 Kinds of AI shadow shed light effect
Easy to shoot the studio level portrait

A portrait in a pocket, a rainbow light for portrait photos
Expectation, or the silence of the Window Benguang,
Let the ordinary moment, the moment is not usual.

 • Rainbow Light

  After the rain the sunset brings the seven-color halo, blurred fantasy

AI Scene Camera
Intelligent identification of 206 camera scenes
Real-time optimization

Smart AI Camera, can identify 206 kinds of common photography scene,
Automatic exposure, saturation and many other optimizations. When traveling abroad
Or a versatile assistant, to help you translate menus, to raise real time exchange rates
Calculation.

 • AI Recognition Landscape

  Automatically optimize the color, straight out of the scenery blockbuster

 • AI Identification Night

  Noise, enhanced resolution, night is clear.

 • AI Identification Portrait

  Easy to make high-quality backlight, sketch portrait works

Front 20 million
"Micro-reshaping" beauty camera, Portrait-level blur background effect

Ultra-high resolution 20 million front lens, 1.8μm (4-1) Large pixel technology, dark light self-portraits can also be clearer and brighter.
The new upgraded 3D beauty technology and the AI single camera blur background effect, so that since the photo shoot like the tent shoot straight out as well.

"Micro-integral" beauty function, refers to the front camera "3d beauty" function

"Micro-reshaping" beauty camera
Support Refined facial features, real-time preview

AI Depth Learning facial features, thousands of feature points 3D modeling. Support Refined facial features and
Provide real-time preview to shape their own "Barbie Snub nose", "apple muscle." and can also
Identify the angle of self-portrait, to create no dead angle, more natural "micro-plastic" beauty effect.

"Micro-integral" beauty function, refers to the front camera "3d beauty" function

snapdragon™845, flagship standard

snapdragon™845 action Platform, again burst strong performance. Whether it's shuttling between multiple apps, or
A fierce shootout game, must be your indispensable ferocious weapon.

Infrared Face recognition

Full black environment speed unlock

Multi-functional NFC

Your cell phone is your wallet.
Support Google Pay and other services

Processor
snapdragon™845 Flagship Action Platform snapdragon™845 Maximum Frequency 2.8GHz
Adreno 630 Image Processor Max frequency 710MHz
Memory and capacity
6gb+128gb
Millet 8 Maximum Optional 6GB lpddr4x dual Channel Large memory
Optional 64GB/128GB fuselage Storage UFS
6GB+64GB hk$ 3399
6GB+128GB hk$ 3699

* The actual usable capacity can be reduced and varied due to a number of factors: the actual usable space is less than the identity memory capacity because the operating system occupies some memory (RAM), and the actual usable storage space is less than the identity capacity because the operating system and pre-installed programs occupy part of the capacity (ROM).

Screen
6.21-inch Samsung AMOLED screen 2248 x 1080 fhd+,402 PPI
600nit (HBM), 430nit (wariant)
60000:1 (min) High Contrast degree
DCI-P3 Color Gamut
Support Always on Display (AOD)
Support for stepless color Temperature adjustment | kanon mode
Support Sun Screen | Eye protection mode
Support for HDR display
Camera
AI Super Sensitive double camera
DxO Ultra-Hundred camera 12MP wide-angle lens, 4-axis optical anti-hand shock, f/1.8
12MP telephoto lens, portrait lens, f/2.4
Rear Camera Portrait mode, Depth effect
Dual PD double check Coke
4-axis Optical anti-hand shock
Monochrome warm Flash
Dark Light Image enhancement technology
HDR High Dynamic Range Regulation technology
Panorama mode
Continuous mode
Face recognition
AI Beauty
AI Scene Camera 25 kinds of label, up to 206 kinds of scene identification
AI Dynamic Spot
AI Shadow shed light effect
AI Smart Effects
AI Super Resolution Photo
AI Intelligent Identification
Front camera 20 million front camera
Beauty
AI portrait mode
10 class AI Scene mode *
Countdown timer
Facial recognition function
Front HDR
Video 4K film Shooting, fps
1080p film shooting, FPS
720p film Shooting, fps
Slow motion Movie, 720p 240fps, 1080p 240fps
Offers high frame rate film 1080p 120fps
Face recognition
Millet 8Infrared Face recognition
Fingerprint identification
Millet 8Post fingerprint identification
Charge and battery
Millet 8 3400mAh (rodzaj)/3300mAh (min)
Wired Charge Support QC 4.0+ fast Charging protocol *
USB type-c double-sided Charging interface
Built-in battery, free of replacement

Mobile phone support qc4+ Fast charge agreement,
kanon 18W QC3.0 Charger
Dual SIM card and Action Network
4G + 4G Dual SIM card double stay Double Nano-sim card slot, any card slot can be set as the main card
Support 4G+/4G/3G/2G
Support Dual SIM VoLTE HD Voice *


* Limited to the telecommunications network and business opening, the follow-up can be upgraded through the software to support the telecommunications business VoLTE demand

Support Frequency GSM B2/b3/b5/b8
WCDMA B1/b2/b4/b5/b8
Td-lte b34/b38/b39/b40/b41 (120MHz)
Fdd-lte B1/b2/b3/b4/b5/b7/b8/b12/b17/b20
LTE B41 4 Day line technology to support 4x4 MIMO

Wireless network Support Protocol 802.11a/b/g/n/ac
Support for 2.4G WiFi/support 5G WiFi/support WiFi Direct
Supports WiFi 2x2 MIMO technology and supports Mu-mimo
WiFi Display Support
Bluetooth Support 5.0
Support for AAC/APTX/APTX-HD Audio
Appearance dimensions
Millet 8 Height: 154.9mm;
Width: 74.8mm;
Thickness: 7.6mm;
Weight: 175g
Fingerprint and key
Millet 8
Navigation positioning
The world's first dual-frequency GPS

Simultaneously receives the L1/L5 dual frequency GPS signal

 • Gps:l1+l5
 • galileo:e1+e5a
 • Qzss:l1+l5
 • Glonass:l1
 • Beidou:b1
czujnik
 • Distance detektor
 • Gyroscope
 • Acceleration sensor
 • Electronic Compass
 • Vibrating Rub
 • Air gauge
 • Hall sensor
 • Ambient light detektor
Multimedia playback
 • MP4
 • m4v
 • MKV
 • XVID
 • Wav
 • Aac
 • MP3
 • Amr
 • Flac
 • APE

MP4 m4v MKV XVID WAV AAC MP3 AMR FLAC APE
Support H.265/HEVC (Main profile), H.264 (Baseline/main/high profiles), MPEG4 (simple profile/asp) and other video formats, support PCM, aac/aac+/eaac+, MP3, AMR–NB and WB, FLAC, APE, WAV and other audio formats
Supports high dynamic range display when playing HDR 10 movie content

Packing List

Mobile phone host/protector/Power charger/USB Type-c transmission Line/type-c to AUDIO switch/SIM card PIN/Getting Started Guide

Data Description:
* Full screen is a screen technology, referring to other millet mobile phones, the screen accounted for a larger; the screen occupies ÔŻÉ according to the measurement mode, the actual result may be slightly different, the data to ÔżâÔ╝ę Meter laboratory test data; Mobile phone support qc4+ Fast charging protocol, kanon 18W QC3.0 charger; 206 kinds of scenes are subdivided from 25 kinds of volume kanon scenes, which can be subjectively perceived through the use of AI camera.
* In the initial sales batch mobile phone system is not equipped with AI dynamic spot, ai Shadow shed light effect, Ai smart effects, and other functions, will be upgraded through OTA, the function of different update progress, and finally to MIUI official website announcement (www.miui.com), MIUI stable version of the function update.
* The actual usable capacity can be reduced and varied due to a number of factors: the actual usable space is less than the identity memory capacity because the operating system is running a portion of memory (RAM), and the actual usable storage space is less than the identity space capacity because the operating system and pre-installed programs occupy part of the capacity
* On the page of the comparison of the general mobile phones, are millet own mobile phones. Product station is not specifically pointed out that all of our laboratory data, design specifications and suppliers to provide data, the actual situation of the whole station will be due to test software version, the specific test environment, the specific version of the difference, and slightly different. The entire station displays the structure picture, all is the function schematic diagram, is not the absolute actual structure, finally takes the kind as the standard.
* Exception Order Processing rules: In order to maintain the personal consumption for the purpose of the user's rights, Millet Mall Special This rule, please read carefully before shopping. In accordance with applicable laws and regulations, under the premise of any of the following circumstances, the Millet Mall has the right to determine that it is an abnormal order, in the goods before the investment can be unilaterally refund to the payment account, and cancel the order: 1. The same user uses multiple member accounts to purchase the same product 2. The same commodity is bought in large quantities, the order receiving address, consignee name and telephone number, payment account number, the next single IP address and so on or similar; 3. One or more people use multiple account orders, do not pay or choose to delay the shipment to occupy inventory; 4. The same user repeatedly or a large number of unjustified reasons, refused to sign a single commodity; 5. Other cases that can be identified as abnormal orders. These rules are made public and effective on April 3, 2018 00:00.

1813 PLN
Samsung Samsung Galaxy S7 Edge 32GB SM-G935
25 reviews

Samsung odrobił zadanie domowe i Galaxy S7 jest bezapelacyjnie jednym z lepszych smartfonów, jakie w tym roku trafią na rynekGazeta.pl, Kamil Mizera, Joanna Sosnowska, 09.03.2015 Galaxy S7 to prawdopodobnie najkorzystniejszy smartfon dla graczyKomorkomania.pl, Miron Nurski, 10.03.2016 Samsung S7 edge to urządzenie dla zwolenników pionierskich i bezkompromisowych rozwiązańMobtech.interia.pl, Jakub Płaza,10.03.2016 Wybrane atrybuty odkształcony ekran 5.5" QHD Super AMOLED Aparat Dual Pixel 12 MP, obiektyw F1.7 wytrzymałość na wodę i pył Ultraszybkie ładowanie indukcyjne 32 GB pamięci, gniazdo kart MicroSDdo 200 GB Ośmiordzeniowy procesor 2.3 GHz + 1.6 GHz Więcej niż telefon Galaxy S7 edge. Na nowo definiuje, czym powinien być smartfonGalaxy S7 edge to zero kompromisów. Doceń bezkompromisowe wzornictwo i niezrównaną funkcjonalność, opartą na najnowszych technikach. Odkryj rozwiązania, których nie wyszukasz w żadnym innym smartfonie. Zobacz video Aparat Aparat tylny 12 MP. Ulepszony aniżeli kiedykolwiekPodstawą korzystnych zdjęć jest adekwatne światło. Dlatego szczególnie jasny obiektyw F1.7 i spory rozmiar pikseli 1,4 µm w sensorze gwarantują go dużo więcej. Choćby szczegóły w głównej mierze zanikające w mroku zostaną wspaniale uwiecznione. Zyskasz możliwość robienia zdjęć w jakości nieosiągalnej dla innych smartfonów. Przełomowy autofokus Tryb Ruchoma panorama Tryb Hyper Photo Każdy piksel czujnika Dual Pixel detektor bierze udział w wykrywaniu fazy, dzięki temu uzyskujemy niezwykle szybki autofokus. Pozwala on uchwycić nawet energiczne sytuacje. Po raz pierwszy możesz uchwycić wielki kadr przy pomocy trybu ruchomej panoramy. Zdjęcie panoramiczne powstaje z sekwencji najkorzystniejszych ujęć wybranych z wersji ruchomej. Uchwyć energię miasta, korzystając z fachowej techniki time-lapse. Drżenie dłoni jest kompensowane dzięki nowej technice stabilizacji obrazu vDIS. Najlepsze kadry są łączone ze sobą,za każdym razem uzyskać wysokiej jakości materiał filmowy. Aparat przedni 5 MP. Sprawność w słabym świetlePrzedni aparat wykorzystuje cały wyświetlacz sAMOLED, by równomiernie rozproszyć światło i rozjaśnić twarz delikatną poświatą. Tryb Upiększania Twarzy umożliwia szybką edycję i poprawę ujęcia, by pomóc wyglądać świetnie na każdym zdjęciu. Kiedy nadchodzi czas na grupowe selfie, urządzenie obejmie swym zasięgiem pole 120˚, tak by wszyscy mogli znaleźć się na zdjęciu. Technologia Dwustronnie zakrzywiony wyświetlacz 5.5" QHD Super AMOLED. Zachwycający obrazPodwójnie zakrzywiony ekran dodaje głębi wszystkiemu, co na nim ogladasz. Wielki, 5.5-calowy wyświetlacz Quad HD Super AMOLED oszałamia ostrością. Naturalne nasycenie , a także wysoki kontrast perfekcyjnie odwzorowują rzeczywistość, a wysoka rozdzielczość przekłada się na wyśmienite wrażenia wizualne. Inteligentny, adaptacyjny ekran na bieżąco dostosowuje właściwości wyświetlanego obrazu do otoczenia, w którym się znajdujesz. Przemyślany design. Innowacje, które upraszczają życieGalaxy S7 edge został wspaniale zabezpieczony. Smartfon spełnia normę IP68 - możesz zabrać go na plażę czy na basen, nie martwiąc się o zalanie i zniszczenie urządzenia. Wygodę logowania za dotknięciem palca zapewnia skaner linii papilarnych. Przeznaczony system zabezpieczania informacji Samsung KNOX zagwarantuje nieustanną ochronę przed atakami hakerskimi i programami typu malware.*całkowita wytrzymałość na pył. Wytrzymałość na wodę do 1.5 m przez 30 min. Ultrapojemna bateria. Gotów zawsze wtedy, gdy będziesz go potrzebowałGalaxy S7 edge jest wyekwipowany w obszerniejszą* baterię 3600 mAh z funkcją szybkiego ładowania. Ma także udoskonaloną technikę ładowania bezprzewodowego - wystarczy, że położysz telefon na ładowarce bezprzewodowej, a szybkość i prostota tego rozwiązania sprawi, że nie będziesz już chciał korzystać z konwencjonalnej ładowarki.** W awaryjnej sytuacji specjalny tryb wyjątkowo niskiego zużycia energii kilkukrotnie wydłuży czas działania urządzania.*w kontraście do Galaxy S6 edge. **Ładowarka bezprzewodowa nie jest załączona do zestawu. 32 GB pamięci i MicroSD 200 GB. Spore możliwości32 GB pamięci wewnętrznej daje dużo miejsca na aplikacje. Nie będziesz już musiał myśleć o usuwaniu plików, zdjęć czy filmów przez długi czas. Pamięć może być prosto rozbudowana dodatkową kartą microSD choćby do 200 GB*.*Karta nie jest dołączona do urządzenia. Bezkonkurencyjna efektywność. Zapierająca dech szybkość i mocWszystko działa płynnie i szybko. Nowy, 8-rdzeniowy procesor i 4 GB RAM to zestaw o sporych możliwościach. Z takim zapasem wydajności możesz korzystać z wielozadaniowości i funkcji multimedialnych.*w kontraście do Galaxy S6 edge. Game Launcher. Stworzony dla graczyNajlepsze centrum sterowania grami. Wszystkie tytuły są dostępne w jednym miejscu, a nowo pobrane pliki są automatycznie dodawane. Przed rozpoczęciem gry możesz wyciszyć i ukryć alerty, a także zmienić ustawienia, żeby zaoszczędzić energię. W dodatku dzięki Games Tools możesz nagrać rozgrywkę i podzielić się nią ze znajomymi. SimCity BuildIt Star Wars™: Galaxy of Heroes Witamy Burmistrza! Zbuduj swoje własne ładne, tętniące życiem miasto, gdzie obywatele będą wiedli świetne życie. Im Twoje miasto staje się większe i bardziej niełatwe, tym obszerniejsze będą potrzeby jego mieszkańców. Na Twoich barkach spoczywa odpowiedzialność za ich dobrobyt i szczęście!kompletnie nowa gra SimCity - przeprojektowana dla smartfonów! tylko dla urządzeń Samsung! - Pobierz SimCity Buildit a w prezencie otrzymasz dodatki pomiędzy stopniami 3 i 9 o wartości 10€ (43,33 zł*), w tym Simoleonów, części rozszerzające asortyment i SimCash!*wg. Kursu NBP z dnia 2.03.2016 1€ = 4,3333 zł **SimCity Buildit. © 2015 Electronic Arts Inc. EA Maxis, logo Maxis i SimCity są opatentowanymi znakami towarowymi firmy Electronic Arts Inc. Przenieś się do miejsca w odległej galaktyce, gdzie możesz tworzyć i walczyć hologramami postaci bohaterów Star Wars™. Wypracuj niepowtarzalne zdolności i konkretne strony każdej postaci, opracuj wyśmienitą strategię i zdominuj konkurencję. Walcz i stań się legendarnym bohaterem galaktyki! tylko dla smartfonów Samsung! - Pobierz Star Wars™: Galaxy of Heroes a w prezencie otrzymasz dodatki o wartości 10€ (43,33 zł*), w tym jednego bohatera ciemnej strony mocy, Droid IG-86, 400 kryształów, 75,000k kredytów, hełm Dartha Vadera, Snow Trooper i Royal Guard.*wg. Kursu NBP z dnia 2.03.2016 1€ = 4,3333 zł **Star Wars: Galaxy of Heroes. Star Wars TM & © 2015 Lucasfilm Ltd. Wszystkie prawa chronione. Kod gry i pewne dźwięki i / albo materiały wizualne © 2015 Electronic Arts Inc. Design świetny zarys. Precyzyjne wykonanieDzięki wynalezionemu poprzez markę Samsung procesowi formowania termicznego, precyzyjnie ukształtowane szkło 3D wyśmienicie nadaje się do zagiętej części ze stopu metali. Szkło w połączeniu z metalem stwarza istotnie jednolitą i mocną obudowę unibody. Zakrzywiona krawędź, naturalnie biegnące linie i smukłość urządzenia sprawią, że korzystanie z niego jest niezwykle wygodne. Intensywny panel boczny. Twoje skróty w Galaxy S7 edgeDzięki możliwości utworzenia skrótów wszystko czego Ci potrzeba odnajdziesz na panelu bocznym. Krawędź ekranu to miejsce na aż 9 paneli. Zyskujesz bezpośredni dostęp do wszystkiego, co chcesz mieć pod ręką: od wiadomości po zamawianie taksówki. Dzięki funkcji Always On Display masz podgląd godziny lub kalendarza bez wybudzania telefonu. Ekran automatycznie się wyłącza, gdy telefon schowany jest w kieszeni albo torebce albo gdy wyczerpuje się bateria. Aplikacje Premium dla Galaxy S7 Smart Switch. Przenieś wszystko, czego potrzebujesz, ze swojego starego telefonu na Galaxy S7 edgeSzybko i łatwo przenoś dane ze starego urządzenia na nowego Galaxy S7 edge dzięki aplikacji Smart Switch, którą odszukasz i pobierzesz na swoje urządzenie z Galaxy Apps albo Google Play. Aplikacja obsługuje telefony nie tylko z systemem Android, lecz też iOS i BlackBerry, dzięki temu nie musisz się obawiać braku kompatybilności urządzeń. Szybka instalacja i Twoje kontakty, fotografie, wiadomości i inne informacje zostaną przeniesione na Twój nowy Galaxy S7.* jedynie 2 kroki, by przenieść dane z systemu Android:1. Pobierz aplikację Smart Switch Mobile w sklepie Galaxy Apps na swój stary smartfon.2. Wybierz zawartość, którą chcesz przenieść, i rozpocznij transfer.Tylko 2 kroki, by przenieść informacje z systemu iOS:1. Zrób kopię zapasową informacji ze swego smartfona w iCloud.2. Wybierz „Import z iCloud” i rozpocznij transfer. *W zestawie znajduje się adapter USB, za pomocą którego możnaszybko przenieść informacje za pomocą kabla łącząc urządzenia i zaczynając transfer. Galaxy Essentials. Wykorzystaj w pełni możliwości Galaxy S7 edgeNa korzystny początek uzyskujesz od Samsung pakiet podareków w popularnych aplikacjach, które wzbogacą każdy Twój dzień. Bez problemu pobierzesz je przez widżet Galaxy Essentials i sklep Galaxy Apps. Player. Oglądaj gdzie chcesz i kiedy chceszCiesz się dostępem do telewizji internetowej, zyskując rozrywkę w nowym wymiarze. Najkorzystniejsze sportowe emocje, seriale, programy TV, kanały na żywo na dowolnym ekranie – smartfonu, tabletu czy Smart TV.Z Galaxy S7 otrzymasz dostęp do kompletów player PLUS, player KIDS, player LIVE TV i player SPORT w prezencie. LEGIMI. EBooki bez limitówZyskaj dostęp do ponad 12000 ebooków w abonamencie. Wśród nich znajdują się największe hity ostatnich miesięcy (Dziewczyna z pociągu, Księgi Jakubowe, Co nas nie zabije), a także książki najpoczytniejszych światowych i polskich autorów (Stephen King, George R.R. Martin, Katarzyna Bonda, Zygmunt Miłoszewski). Decydując się na pakiet bez limitu możesz poczuć się niczym w bibliotece, w której wypożyczasz tyle książek, ile chcesz. Już wkrótce do oferty ebooków dołączone zostaną ponadto audiobooki.Wraz z Galaxy S7 edge otrzymasz 6-miesięczny okres subskrybcji bez opłat. Upday. Wszystkie najważniejsze wiadomości w jednym miejscuBądź na bieżąco i dostaj dane o tym, co Cię naprawdę interesuje! upday to aplikacja informacyjna, która wyszukuje wiadomości na podstawie Twoich zainteresowań. Możesz ją z łatwością skonfigurować wybierając najciekawsze dla Ciebie kategorie. W dodatku aplikacja przedstawia najważniejsze wiadomości wybrane poprzez redaktorów. Wystarczy, iż przesuniesz ekran w prawo a upday wyświetli najważniejsze dla Ciebie newsy! na dodatek wiadomości mogą wyświetlać się na krawędzi Galaxy S7 Edge.Aplikacja jest przystępna jedynie dla użytkowników maszyn Samsung. Kick. Specyficzna aplikacja dla entuzjastów piłki nożnejPowiększ swoją wiedzę o piłce nożnej! Piłka nożna coraz bardziej staje się nauką. Stworzyliśmy więc aplikację, która na bieżąco dostarcza dane przed, podczas i po oglądanym meczu.Aplikacja jest przystępna tylko dla użytkowników maszyn Samsung. OneDrive. SkutecznośćGdziekolwiek jesteś, możesz więcej dzięki Microsoft OneDrive. Aplikacja OneDrive nieskomplikowany dostęp i dzielenie się dokumentami, zdjęciami i innymi plikami z komputera, tabletu czy telefonu. Wraz z Galaxy S7 otrzymasz 100 GB pamięci w chmurze na 2 lata bez opłat.Korzystaj z OneDrive, a pliki na których najszczególniej Ci zależy będą zawsze przy Tobie. S Health. Osobisty trenerNajnowsza wersja bardzo lubianej aplikacji do monitorowania trybu życia. Telefon pomaga nam kontrolować wyniki treningów, codzienne spożycie kalorii i wagę. Postępy można śledzić na wykresach i w tablicach. W jednym miejscu zbierzesz wszystkie swoje dokonania i statystyki.Aplikacja jest przystępna wyłącznie dla użytkowników sprzętów Samsung. Akcesoria do Galaxy S7 edge* Gear VR Dostęp do świata wirtualnej rzeczywistości Gear S2 Smartwatch w zupełnie nowym stylu Wireless Charger szybkie bezprzewodowe ładowanie Dzięki pełnemu polu widzenia i realistycznym doznaniom obrazu 360°, z Gear VR poczujesz, jakbyś był w miejscu, które oglądasz. Dzięki aplikacjom i funkcjom zegarka Gear S2 Twoje życie staje się łatwiejsze, zdrowsze i zabawniejsze. Wszystkie funkcje są obsługiwane poprzez obrót pierścienia i naciśnięcie. Ładowanie jest prędkie, nawet bez kabla. Wszystko, co trzeba zrobić, to umieścić Galaxy S7 edge w stojaku. W dodatku dzięki podstawce kątowej możesz ciągle korzystać z telefonu, choćby podczas ładowania. Etui LED View Cover Ochrona i styl Etui S View Cover Elegancja i ochrona Battery Pack Spokój i prędkie ładowanie Animowane diody LED sygnalizują powiadomienia, a także inne pokaźne dane. Starczy przeciągnąć po osłonie, by wyłączyć alarm lub odebrać połączenie telefoniczne. W dodatku, dzięki specjalnym ikonom przypisanym do kontaktów będziesz wiedział, kto dzwoni. Eleganckie i matowe etui chroni telefon i wyłącza ekran kiedy jest zamknięte. Dzięki dynamicznemu okienku masz jednak możliwość odbierania połączeń, dostosowywania muzyki i robienia zdjęć. Mobilna ładowarka o obszernej mocy. Wyjątkowo szybka zarówno jeśli chodzi o ładowanie baterii Galaxy S7, ale także w trakcie ładowania samej ładowarki. Dzięki Battery Pack możesz być spokojny, iż nie zaskoczy Cię rozładowana bateria. *Akcesoria nie są dołączone do zestawu.

1349.99 PLN
Xiaomi Xiaomi Redmi 5A
25 reviews

Xiaomi Redmi 5A to jeden z najpopularniejszych smartfonów w Polsce.. Na uwagę zasługuje metalowa pokrywa i oprogramowanie w postaci Androida 7.1.2 Nougat z nakładką MIUI 9. Telefon ma 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości HD, 4-rdzeniowy procesor Qualcomma z 2 GB pamięci RAM czy 16 GB miejsca na dane. Nie zabrakło także aparatów z matrycami 5 i 13 Mpix. Przystępne są trzy wersje kolorystyczne pokrywy: szary, złoty i różowy.idealny dobór dla każdego

Redmi 5A pozostał zaprojektowany z myślą o Tobie. Ma lekki korpus, długą żywotność baterii i dedykowane gniazdo kart microSD. 5-calowy wyświetlacz HD wraz z kamerą o rozdzielczości 13 megapikseli pozwala uchwycić i przeżyć na żywo niezapomniane chwile. MIUI 9 z procesorem Qualcomm Snapdragon 425 gwarantuje, że Redmi 5A łatwo poradzi sobie z codziennymi zadaniami, takimi jak odtwarzanie wideo, sesje gier i sporo innych. Redmi 5A działa ekspresowo i płynnie. To smartfon dla wszystkich!

Redmi 5A pozwoli Ci na jednoczesne korzystanie z dwóch kart Nano Sim oraz karty microSD do 128GB.

ekran HD o wielkości 5 cali

Redmi 5A proponuje piękny, w pełni laminowany wyświetlacz o przekątnej 5 cali. W dodatku tryb czytania, który broni wzrok i obniża zmęczenie oczu, odfiltrowując niebieskie światło.

Aparat główny o rozdzielczości 13MP

Rób nadzwyczajne fotografie grupowe i malownicze ujęciana zupełnie nowym modelu Redmi 5A. Jest wyekwipowany wszybki aparat 13MP, który wykona ostre i istotne zdjęcia.

Procesor Qualcomm Snapdragon

Czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 425 pozwoli Ci w pełni użyć Redmi 5A. Rewelacyjnie obsłuży wszystkie aplikacje z których korzystasz na codzień i gry.

MIUI 9

MIUI 9 rozpoznaje dzisiaj wiadomości SMS z biletami kolejowymiinteligentnie zamienia je w proste karty ze wszystkimiważnymi informacjami na ten temat.

Mi Video obsługuje popularne formaty video i napisy.Inteligentnie grupuje odcinki według nazwy ipozwala ukryć filmy, które chcesz zachować jako prywatne.

 • IPS LCD 5-calowy ekran o rozdzielczości 1280 x 720
 • Snapdragon 425 - Czterordzeniowy Qualcomm
 • 16 GB pamięci wewnętrznej i obsługa kart microSD
 • 13 Mpix kamera
 • 5 Mpix aparat przedni
 • LTE
 • GPS
 • Android 7.1.2 (automatyczne aktualizacje)
 • Dual SIM
 • kanon GSM: 850, 900, 1800, 1900
 • standard UMTS: 850, 900, 1900
 • standard LTE (FDD): 800, 850, 900, 1800, 2100, 2600
 • kanon LTE (TDD): 1900, 2300, 2500, 2600
 • GWARANCJA: 24 miesiące, realizowana w Polsce
 • dostawa: KURIER DPD

W pakiecie znajduje się:

 • Telefon (nowy, fabrycznie zapakowany, polskie menu, Google sklep PLAY)
 • przewód do transmisji danych
 • Ładowarka w wersji europejskiej
 • Kluczyk do tacki SIM
 • Pudełko oryginalne

Wszystkie Xiaomi są w wersji Global,obsługują pasmo B20 LTE i mają dokument CE

Prosimy o precyzyjne sprawdzenie zakupionego towaru w występowaniu kuriera.Każde ślady świadczące o otwieraniu przesyłki (zdarta folia albo jej brak,wgniecenia itp.) muszą zostać odnotowane (spisany protokół w występowaniu kuriera,oraz kontakt z BOK Ivicon) gdyż jest to warunek do ewentualnej reklamacji.

Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą i życzymy udanych zakupów.

Sklep IVICON

439 PLN